Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 27% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 37

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από rachel Την / Το Πεμ Νοε 17, 2011 11:53 pm

ΣΨ1 έγραψε:" Επισης να πω οτι μιλησε καπως αγαρμπα στον Νικολα,γιατι μελετησε την υποθεση ,ξερει οτι θα ληξει καλα και γιαυτο περασε στο αστειο.Αν ηταν σοβαρα τα πραγματα σιγουρα δεν θα του μιλαγε ετσι.Αλλα κι ο Νικολας παει γυρευοντας,με το που μπηκε ,τι κανεις χασοδικη του ειπε;; lmao Ε Νικολακη μου καλα να παθεις ,αφου τον ξερεις ,πεταει την σκουφια του για πλακιτσες!!

Συγνωμη απο ποτε δεν θεωρουνται σοβαρα τα πραγματα οταν αφορουν μια καταγγελια για λανθασμενη φαρμακευτικη περιθαλψη, που παραλιγο να στοιχησει την ζωη ενος μικρου παιδιου???
Αν εχει αυτη την γνωμη ο Λουκας μας, τοτε να το βρασω και το πτυχιο του και την φημη του..... αλλα και την ξεχασμενη πια αξιοπρεπεια του....
Προσφατα εγινε γονεας ο γελοιοδεστατος (πια) Λουκας μας και περιμενα να δειξει περισσοτερη ευαισθησια σ΄ενα τοσο σοβαρο θεμα που κατηγορειται ο κολλητος του!!!! Αραγε αν ειχε συμβει το ιδιο στην βασιλισσα του θα ειχε ορεξη για χιουμορ θερμοκρασιας Ανταρκτικης???!!!

Θα επανελθω σε σχολιασμο αργοτερα για το φιασκο που ειδαμε παλι σημερα....

Έχει επεξεργασθεί από τον/την rachel στις Πεμ Νοε 17, 2011 11:54 pm, 1 φορά

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Νοε 17, 2011 11:54 pm

ΣΨ1 έγραψε:
clarabelle έγραψε:Για όποιον δεν το κατάλαβε σήμερα μας έδωσαν επιβεβαίωση οτι ο Στέφανος θα καταλήξει με την Εριέττα. Η Αντιγόνη ΔΕΝ έδωσε την ευχή της. Διότι μέχρι τώρα όσο είχε τις σχέσεις του γιού της στο φτύσιμο μια χαρά μόλις ευχόταν πήγαιναν οι σχέσεις άπατες. Τη γλύτωσε η δόλια η Εριέττα.

Λέω να μην ψηφίσω

Δεν καταλαβα τελικα!Θε μεινει με την Εριεττα ή οχι;;
και clarabelle;;ζω για την μερα που θα ψηφισεις! lmao

Nα εξηγήσω το σκεπτικό μου
Όσο ήταν μουγκή η Εύα με το Στέφανο ήταν μες τα μέλια
Μόλις έδωσε την ευχή της προέκυψε απόλυτος
Όσο έβριζε την κόρη του φονιά ο Στέφανος έκαιγε κεριά για την απόλυτη
Μόλις παραδέχτηκε οτι η Μελίτα τον αγαπάει πραγματικά τους πήρε και τους σήκωσε
Αρα όσο δεν λέει γλυκόλογα στην Εριέττα καλά πάνε lmao
Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω τι να ψηφίσω
Δεν είναι καλά δεν είναι άθλια δεν είναι μυστικά
Αν δω κάτι που θα μου αρέσει θα ψηφίσω
Έχω δώσει μια δυό φορές ψήφο φέτος sisi

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 12:00 am

Μετριότατο , μετριότατο, μετριότατο.
Είχαμε μια Νταίζη που επιστρέφει στον παλιό κακό της εαυτό. Δεν μαθαίνει τελικά , όποια συμφορά και να της συμβεί.Το γιο της τον θυμάται μόνο όταν έχει σχέση με χρήματα. Επιστρέφει ο Αραβαντινός και θυμάται ότι είναι ο παππούς του Άρη. Καλά και ο Άγγελος ανιψάκι της είναι αλλά αυτό δεν την εμπόδισε να θέλει να μην προλάβει το μωρό να δει τον αττικό ουρανό.
Η Μελίτα καλά αν αυτή είναι τρελή , εγώ είμαι αρχιεπίσκοπος. Λογική και με ελαφριά ειρωνία στον αστυνόμο , μέσα στα νεύρα στην Αμαλία.Για μένα η κάθε της κίνηση μεθοδευμένη. Όσο για τη σχέση της με τη Νεφέλη. Καλά , ανέκδοτο σας είπα. Η λέξη μάνα έχει χάσει παντελώς την αξία της. Έχει μια ωραιότατη εμμονή και όλες της οι κινήσεις είναι μια χαρά σχεδιασμένες. Τώρα που πέφτει στα βαθιά νερά με τους εκβιαστές πάλι θα ξεσκαπουλάρει....
Η Αμαλία. Μάνα με Μ κεφαλαίο. Κοντά στο παιδί της .Έχει καταλάβει ότι κάτι δεν πάει καλά και πιστεύω ότι έχει μπει βαθιά στο υποσυνείδητό της. Θα δούμε μόλις βγει στο συνειδητό της τι έχει να γίνει. Φτάνει μέχρι και στη Δάφνη να την παρακαλέσει και αυτή και κατά επέκταση και την υπόλοιπη παρέα να της δώσουν χρόνο. Για ποιο πράγμα ακριβώς Αμαλία μου; Να ξαναπάει για επίσκεψη στη Μελίτα.
Οι σκηνές της με τον Κατρανίδη απλά oscar
Ο Ρούσσος.Αγγελιοφόρος καταστροφής στην Αντιγόνη. Αλλά Ρούσσο μου , όσο και να καθησυχαζες την Αμαλία ότι η μικρή είναι αθώα και δεν έχεις ανάγκη κανέναν για την κόρη σου , θα τα δεις όλα με τη μικρή πιστολέρο που έκανες. Το Μάνο λέγαμε λαμόγιο , η μικρή μας βγήκε δολοφόνος. Θα μου πεις με τέτοιο δάσκαλο που κάθισε , αλλά τουλάχιστον ο Μάνος δεν καθάρισε κανέναν. Αυτή ξεπέρασε και το δάσκαλο. Τι καλή μαθήτρια όμως ε;
Η Αντιγόνη πληγώθηκε καλέ που ο γιόκας της δεν έτρεξε κοντά της να την ενημερώσει ότι ο Αραβαντινός ζει. Τρομοκρατημένο είσαι πουλάκι μου; Ε δεν πειράζει.Να δεις τι σημαίνει να τρέμει το φυλλοκάρδι σου και να σου αποκρύπτουν αγαπημένα σου πρόσωπα σημαντικά πράγματα. Βλέπεις η ζωή πληρώνει με το ίδιο νόμισμα.
Η Εριέττα ασφαλής , ευτυχισμένη κοντά στην αγκαλιά του Στέφανου. Έφτασε στο λιμάνι της και εκεί έχει αράξει.Αν και αυτό λένε για τους άντρες.Δε βαριέσαι εδώ μέσα έχουν γίνει τόσα και τόσα μπερδέματα αυτό θα μας πειράξει.
Ο Στέφανος φανερά προβληματισμένος με τη συμπεριφορά Αντιγόνης και Αραβαντινού. Η πρώτη κατατρομαγμένη , ο δεύτερος απρόβλεπτος.Καταλαβαίνει πολύ καλά ότι όπου να΄ναι θα έρθει ένα ωραιότατο χτύπημα στην παλιά παρέα.
Η Στέλλα. άλλη παλαβωμένη από εδώ. Πρώτη φορά βλέπω μια γυναίκα να επιμένει να υπερασπίζεται ένα άτομο που έχει προκαλέσει τόσο πόνο στο παιδί της παλιά. Είπαμε σου έσωσε τη ζωή. Και εσύ έκανες το ίδιο άρα πατσίσατε.Και ενώ ξέρει ότι η Νταίζη τους δουλεύει όλους με τη στενοχώρια της για το Χρήστο και βλέπει ότι μάθημα δεν της έγινε αλλά εκεί πάλι με τα λεφτά αντί να προβληματιστεί και να σκεφτεί ότι δεν είναι και το καλύτερο άτομο , εκεί την υπερασπίζεται.Αν και στην ίδια έδειξε ότι θύμωσε μαζί της. Τέλος πάντων.
Η Εύα με τα σχέδιά της. Τι να σας πω;Σαν πολλές εκεί μέσα μαζεύτηκαν να καταστρώνουν σχέδια. Είχαμε την Νταίζη να υποδεικνύει στην αστυνομία , τώρα έχουμε και την Εύα.
Αλλά και εκείνος ο αστυνόμος τι να κάνει ο έρμος.Από τη μια η υπόσχεση που έδωσε στο Σταυρίδη και από την άλλη η αγάπη που έχει στα παιδιά και η παρουσία του Αραβαντινού , ε τι να κάνει, προχωρά. Πάντως η αστυνομία να ασχολείται με τέτοια θέματα και να αφήνει πιο σοβαρά πρώτη φορά βλέπω. Αλλά σου λέει κάτσε μην κάτσει καμιά στραβή Είχαν τραβήξει πολλά με τον Μπέλλο που τον θεωρούσαν πρόβατο κάτσε μη μας βγει και αυτός.
Ο Νικολάκης πειράζει το Λουκά ότι μπορεί να έχει και τα διαμάντια και τα ζητά. Ε να δούμε και αυτόν να μεταλλάσεται τώρα που έχει χρηματα θα τα έχουμε δει όλα.
Και για αντίποινα ο Λουκάς του ξεφουρνίζει με πολύ άκομψο τρόπο την δίκη που θα έχει.
Προσπάθησαν οι σεναριογράφοι να φτιάξιυν αστείες σκηνές για να ισοφαρίσουν το υπόλοιπο βαρύ -υποτίθεται-κλίμα. Πολύ φοβάμαι ότι και στις δυο περιπτώσεις φτάσαμε πολύ κοντά στο γελοίο.
Οπως θεωρώ άνοστο και πάλι η Εύα να τους ξεπετά.Άλλος χάθηκε να είναι;
Η Νόρα μια χαρά του τα είπε. Ο Λουκάς κατάλαβε ή έκανε ότι κατάλαβε ;Γιατί με αυτούς τους σεναριογράφους έχει λιγουλάκι -ως πολύ-φοβηθεί το μάτι μου.
Πάντως μια πιο ρομαντική προσέγγιση θα ταίριαζε περισσότερο στο ζευγάρι.Γιατί σε αυτό που είδα περί γιου και τα συναφί και με τόσο μάκρος πάνε προς το δρόμο του γελοίου και δεν τους ταιριάζει αυτό.
Σπόιλερ:
Γιατί βλέποντας τα προσεχώς είδα το μάτι του Θάνου να γυαλίζει επικίνδυνα προς Λουκά μεριά;Το καλοκαίρι δεν είχαμε διαβάσει για απαγωγή της Ρεγγίνας και λέγανε ότι μπορεί να είναι ο Ρούσσος; Ή διάβαζα άλλα αντί άλλων.Αν όμως ισχύει αυτό τούτος ο παλαβός θα το κάνει.Κάτι σαν Μπέλλος ένα πράγμα

Τέλος πάντως εύχομαι τα επόμενα να είναι καλύτερα γιατί σήμερα δεν το είχε..

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 12:03 am

rachel έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:" Επισης να πω οτι μιλησε καπως αγαρμπα στον Νικολα,γιατι μελετησε την υποθεση ,ξερει οτι θα ληξει καλα και γιαυτο περασε στο αστειο.Αν ηταν σοβαρα τα πραγματα σιγουρα δεν θα του μιλαγε ετσι.Αλλα κι ο Νικολας παει γυρευοντας,με το που μπηκε ,τι κανεις χασοδικη του ειπε;; lmao Ε Νικολακη μου καλα να παθεις ,αφου τον ξερεις ,πεταει την σκουφια του για πλακιτσες!!

Συγνωμη απο ποτε δεν θεωρουνται σοβαρα τα πραγματα οταν αφορουν μια καταγγελια για λανθασμενη φαρμακευτικη περιθαλψη, που παραλιγο να στοιχησει την ζωη ενος μικρου παιδιου???
Αν εχει αυτη την γνωμη ο Λουκας μας, τοτε να το βρασω και το πτυχιο του και την φημη του..... αλλα και την ξεχασμενη πια αξιοπρεπεια του....
Προσφατα εγινε γονεας ο γελοιοδεστατος (πια) Λουκας μας και περιμενα να δειξει περισσοτερη ευαισθησια σ΄ενα τοσο σοβαρο θεμα που κατηγορειται ο κολλητος του!!!! Αραγε αν ειχε συμβει το ιδιο στην βασιλισσα του θα ειχε ορεξη για χιουμορ θερμοκρασιας Ανταρκτικης???!!!

Θα επανελθω σε σχολιασμο αργοτερα για το φιασκο που ειδαμε παλι σημερα....

Στο κομματι που μου εκανες παραθεση εξηγω ακριβως ,δηλ πως καταλαβα εγω την σκηνη!
Απλα εχειςαλλη οπτικη απ την δικη μου.Παντως δεν μπορω να δεχτω οτι απο κακια το
εκανε ο Λουκας και φυσικα δεν δεχομαι με την καμια το κοσμητικο "γελοιοδεστατος "για τον
Λουκακο!Και ναι ,θα ειχε ακριβως την ιδια αντιδραση αν αφορουσε κατι παρομοιο στην βα-
σιλισα του!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Δημοσίευση από roria Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 12:04 am

Ωδή στη μητρότητα το αποψινό, δεν το συζητώ. Η Αντιγόνη τόσες μέρες που ο γιος της έλειωνε στο νοσοκομείο ολομόναχος δεν πάτησε τη γόβα της, παρά μόνο όταν το αίσιο τέλος είχε επέλθει και μόνο για να μάθει για το άλλο σπλάχνο της, καθότι, είναι μητέρα, πως να το κάνουμε. Και σήμερα πήγε στο σπίτι της οριζοντιωμένης Εριέττας και του γιου της, για να του παραπονεθεί που δεν ενημέρωσε τη μανούλα (ΣΨ ελπίζω ειλικρινά ο Στέφανος και η Εριέττα να μην μαλώσουν καθόλου και βέβαια όχι για τον Αραβαντινό και την Αντιγόνη!). wall
Η Νταίζη πάλι ανυπομονεί να γνωρίσει τον παππού του γιου της, μήπως και εκτός από το σπίτι του Λουκά και ένα μερίδιο από τα προϊόντα των εικοσιεννέα εκβιασμών που έχει οργανώσει μέχρι τώρα, μπορέσει να του εξασφαλίσει και καμιά χούφτα διαμαντοκοτρώνες καθότι κι αυτή είναι μανούλα. Υπάρχει βέβαια και η περιουσία του Μπέλλου γιατί την πονεμένη η άστοργη μοίρα την καταδίκασε να χηρέψει και νωρίς, αλλά από αυτήν ο Άρης μάλλον δεν δικαιούται κάτι, εκτός κι αν η μανούλα υπερβεί για άλλη μια φορά τον εαυτό της...
Στο μεταξύ σε κάποια άλλη έπαυλη που στεγάζει άλλη μια τραγωδία μάνα, κράζει το παιδάκι, αλλά κράζει την Αγγελική, τη Ρένα ή τη Διαμάντω, θα σας γελάσω που έχουν προσλάβει μια κατσαρή να βοηθάει στο σπίτι αλλά αυτή όλο γουβώνει τους καναπέδες και κοιτάει κάτω από τα δέντρα σαν γκριφόν-κανίς σε περίπατο. Κυρα-Αμαλία μου, τι παρεμβάινεις; Δικό της είναι το παιδί, ό,τι θέλει το κάνει, άμα θέλει του βάζει φωτιά και το καίει που λέει ο λόγος.Κι η Νταίζη που δικό της ήτανε το μπαρ, έβαλε φωτιά και το'καψε μαζί με ό,τι είχε μέσα, τουτέστιν κάτι μπουκάλες κι έναν άνθρωπα, αγνώστων λοιπων στοιχείων. Και της έφυγε και μια σαγονιά για να του κάνει ξόδι κυριλέ, καθότι νόμιζε πως ήτανε ο Χρήστος της. Δεν ηξερε πως ήταν ένας του περιθωρίου να τον παραχώσει με δυο χερούλια.Άτυχο αυτό το κορίτσι, σε όλα του πια...
Πέρα από τις τρεις μανούλες, γέλασα με Νόρα-Λουκά, Νόρα-Λουκά-Εύα, Λουκά-Νικόλα παρά τις χοντράδες που αντάλλαξαν. Είχε και δυο φλατ σκηνές Στέφανου-Ερης (η μία μετά Αντιγόνης). Γέλασα και με Αμαλία-Πέτρο στο τέλος καθότι από το δράμα της Μελίτας με αγγίζει μόνο το ότι ακόμα κυκλοφορεί ελεύθερη. Ελπίζω πάντως να αρχίσουν οι γονείς της να ψυλλιάζονται γρήγορα γιατί δεν θα αντέξω άλλες πανομοιότυπες σκηνές που η Αμαλία θα ζητάει και από τα υπόλοιπα μέλη της παρέας να βοηθήσουν το παιδί της... Μέτριο από μένα και πολύ του είναι.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 12:04 am

Καλα η Αντιγονη εμαθε σε μια μερα για δυο νεκραναστασεις!!!!! lmao Τι ειναι η δευτερα παρουσια αναρωτηθηκε και το Νταιζουλιιιινιιιι...Σου λεει η Αντι ετσι εισαι μου πετας τον Χρηστο στη μουρη;;;Παρε εναν Αραβαντινο να εχεις!!!! xoxo Σοφακι οχι μονο τα ματια ολοκληρη εγινε δολαριο και αρχισε να ονειρευεται διαμαντια!!!Που να πηγαινεις ταξιδια σε εξωτικους προορισμους με τον φυγα εδω εχουμε τον αδαμα τον εκλεκτο και μαλιστα κατηγοριας D!!!!!!
Το χαρηκα ομως που στο τελος τη ταπωσε η Αντι!!!!!Με το χαμογελο εμεινε η Νταιζαρα!!!!Και η Παπαδημητριου απαιχτη!!!Μονο η κινηση που εκανε προς τη Νταιζη μου εδωσε να καταλαβω οτι θα πει κατι που θα την αφησει με το στομα ανοιχτω...Προσκυνω...

Πεφανη-Γεωγονη : respect : Μ'αρεσε η κουβεντα τους και οι δυο κυριες εξαιρετικες!!!!!Αψογες!!!!

Μ'αρεσε η στιχομυθια Λουκα και Παναγιωτη...
Λ:Η Ευα εχει ενα σχεδιο...
Π:Ωχ...
Λ:Αρχικα θα συμφωνησω απολυτα!!!!
lmao Κι εμεις ενα ωχ το λεμε καθε φορα που η Ευα εχει σχεδιο!!!Αλλα το εφαρμοζει δυναμικα και με πολυ επιτυχια!!!!!Οντως η Ξυλα περασε το οτι τον σιχαινεται!!!!!!!!Μ'αρεσει που αυτος πιστευει οτι η Μαριλια ως λογικο παιδι θα δεχτει τη σχεση αυτη... Fskl Γλιτσουλας και παλι γλιτσουλας με βλεπω να γινομαι manager της kapetanissas!!!!!!

alex μαλλον η Μελιτα ειδε το φονικο οπλο!!!Τωρα ποιο νουμερο θα σε γελασω!!!!Πηγε σινεμα να ξεσκασει που ολη μερα νταντευει το παιδι!!!Αναθεμα κι αν το εχει δει καθολου!!Καλα της τα ειπε η Αμαλι!!!!!Καλα και ο εκβιστης μονο 20 χιλιαρικα ζητησε;;;;Α,καλα αυτος ειναι ψιλικατζης!!!!Εδω λεμε κυκλοφορουν διαμαντα τρεχα να προλαβειςςςςςςςςςς....

Καλα ο Λουκας με τον Νικολα παντα εχουν γελιο!!!!Ο τροπος του Λουκα αν και χοντροκομμενος εχει μια γλυκα μωρε...Και ο ταριφας μπορει να γκρινιαζει αλλα κατα βαθος του αρεσει...Και εννοειται οτι ο Λουκας αστειευοταν επειδη πιστευει οτι δεν θα εχει κυρωσεις ο Νικολας...

Τωρα σχετικα με την αλλη σκηνη Νικολας,Λουκας,κακομοιρο-πονεμενο-χωρις στον ηλιο μοιρα τι να πω...Καλα οτι γελασα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ εκει που της ειπε οτι οταν ενοχλουσε δεν ρωταγε...Ενταξει καταλαβαινω οτι οι αλλοι ακομα θεωρουν οτι εκαψε τον Χρηστο αλλα...αγαπη μου;;;;Μα αγαπη μου;;;;(παραλιγο να καραφλιασω και οχι τιποτα αλλο ειμαι συναισθηματικα δεμενη με τη κομμη μου lmao )...Και αρχισε μετα η Νταιζη να ανοιγει δρομο και τσεπες...Λουκα εχεις πει στον μπαμπα για τον διαδοχο;;;;;Οχιιιιιιιιι;;;; Ksilo

Τι να πω για τη Στελλα;;;Τα ειπε ολα ο alex αλλωστε...Αντικειμενικοτατη παντως!!!!!Περισσοτερη αληθεια ειχαν τα λογια της Νορας που εχει και μαυρα μεσανυχτα παρα της Στελλας που τα ξερει ολα απο πρωτο χερι...Το κακομοιρο το κοριτσι το κανιβαλιζουν!!!Δε λες παλι καλα που δεν τους εφαγε ζωντανους το βαμπιρ!!!!!!!!!Αλλα απολαυσα τα καρφια Νορας και Λουκα!!!!!

ΣΨ1 έγραψε:Ολα τα λεφτα ηταν το υφακι που κοιταξε η Ευα Λουκα και Νορα:βρε δεν νρεπεστε ;;σπιτι δεν εχετε;;και ο Λουκακος το αστερι μου,της λεει και που ξερεις οτι δεν περνουμε δουλεια και στο σπιτι;; xoxo
Και πολυ καλα κανει που δουλευει ψιλο γαζι τον Θανο!Αφου δεν παιρνεις απο λογια χρυσουλι μου,θα περασουν σε πραξεις.Μια χαρα θα του την φερουν!Παρανομα ,ξεπαρανομα,εφταιγε ,δεν εφταιγε την δεδομενη στιγμη,ο ανθρωπος ειναι επικυνδυνος και ηθελε ειδικο χειρισμο και αυτο θα κανουν αυριο!!!

Εξαιρετικες ολες οι σκηνες με τα Λουκονορακια!!Τον ειπε οτι κανει σαν αρκουδα και οτι της λεει συσωρευμενες μουρδεςχαχαχαχχχα και αυτος της ειπε οτι εχασε το χιουμορ της,οτι θα την λατρευει μεχρι τα βαθεια γεραματα,οτι εχει συσωρευμενο παθος inlove και μετα οπως παντα τα βρηκανε!!!Γιατι ετσι ειναι ο Λουκας ,αλλα και η Νορα και ξερονται επισης πολυ καλα!!

Το μεταφερω αυτουσιο γιατι συμφωνω και προσυπογραφω!!!!!!Καλα η Ευα ολα τα λεφτα(της Ξυλα το κωμικο της παει γαντι)!!!!!Αλλα τα Λουκανορακια τα λατρεψα!!!!Εχω θα συμφωνησω με την Ευα τυχερη Νορα!!!!Σιγα μην την χαλασε τωρα που οπου βρεθει την αρπαζει ο Λουκας...Λες και αν θελει δεν μπορει να του πει ''δεν θελω σταματα τωρα'' και να του κοψει τη φορα μια και καλη...Απλα ισως ο Λουκας να ηταν λιγο πιο επιθετικος να το πω και δεν της δειχνει ξεκαθαρα οτι τη θελει και οτι ζει γι'αυτην...Αλλα του τα ειπε με τον δικο της τροπο και τα βρηκανε και τους ΛΑΤΡΕΨΑ!!!!!!!!!!!!!!! inlove Και στις σημερινες και στις χθεσινες σκηνες απλα ελιωσα!!!!!!!!!!!

Σοφια,alex και JESSIE οπως παντα προσκυνω...Με κανατε και γελασα!!!!!!!

Σημερα νομιζω το επεισοδιο εσκιζε απο ερμηνειες...

Επισης η Λαμπου στη σκηνη στο κρεβατι ετσι απλη μου φανηκε πανεμορφη!!!Παντα ειναι αλλα ειδικα σημερα ηταν πολυ ομορφη!!!!!Το ιδιο και η Δρακουλακη στη σκηνη στο γραφειο...Θεες... Love!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 12:23 am

Eνταξει,τον καταλαβα τον συλλογισμο σου clarabelle,αργα παν τα ζα μου ειμαι lmao
roria μου μην παιρνεις τοις μετρητοις ,αυτα που γραφω!!Να τωρα ας πουμε ειμαι αισιοδοξη και λεω οτι δεν θα μαλωσουνε!Εξαλλου το λεει και η clarabelleμαζι θα ειναι στο τελος!!χααχαχαχαχαχ γι αυτο μην χτυπας το κεφαλακι σου στον τοιχο!! Flkia
Δημητρα την διορθωσες την παραθεση ε;;;;;;;;;προλαβες!Και χαρηκα η κακια ,ειπα οτι
δεν κανω μονο εγω λαθη flower

Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΣΨ1 στις Παρ Νοε 18, 2011 12:40 am, 1 φορά

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από rachel Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 12:26 am

@ΣΨ1 για να μην κανω πολλαπλες παραθεσεις....

Φυσικα και εχεις καθε δικαιωμα να οριζεις τα πραγματα με βαση την δικη σου οπτικη....
Εγω απλως διαφωνησα με την οπτικη σου και συναμα με την «οπτικη» των σεναριογραφων να κατακρεουργουν ετσι εναν τοσο αγαπημενο χαρακτηρα.....

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 12:34 am

ΣΨ1 έγραψε:Δημητρα την διορθωσες την παραθεση ε;;;;;;;;;προλαβες!Και χαρηκα η κακια ,ειπα οτι
δεν κανω μονο εγω λαθη flower

Ναι το ειδα και λεω τι συμβαινει!!!Αλλα εκανα τσατσια... sisi Επειδη δεν καταλαβαινα τι εχω κανει λαθος πηρα τα quote απο αλλο μηνυμα και απλα αλλαξα το ονομα!!!! lmao lmao
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 12:49 am

εχω ξενερωσει τοοοοσο με τη σειρα! Σημερα ετυχε να ακουσω το επεισοδιο γιατι ημουν στην κουζινα και εφτιαχνα σοκολατακια! Δεν μπορειτε να φανταστειτε το τι εκφρασεις αηδιας επαιρνα καθε φορα που ακουγα τη νταιζη! Την εχω σιχαθει! Θα σημφωνησω με την Clarabelle ΣΑΠΙΑ ΩΣ ΤΟ ΜΕΔΟΥΛΙ!

AMBER ALERT: Αναζητειται δικηγορος εξυπνος μορφωμενος καλος φιλος εντιμος ανθρωπος ανιδιοτελης! Λατρευει τη γυναικα του και την κανει να αισθανεται μοναδικη! Δεν αντιμετωπιζει τους αλλους ως μεσα για να φτασει στον σκοπο του και ποσο μαλλον τη γυναικα του!!!!!!!!!!!!

Αυτο που ειδα εγω δεν ηταν ο Λουκας που εχω αγαπησει ηταν ενα ατυχες αντιγραφο! Ο ανθρωπος που ηξερα εγω χρησιμοποιουσε το χιουμορ του αλλα δεν γινοταν ποτε γελοιος! Δεν θα αντιμετωπιζε ποτε με αυτον τον τροπο τον ΦΙΛΟ του!!!!

Λυπαμαι πραγματικα γιατι ολοι οι χαρακτηρες εχουν αλλαξει προς το χειροτερο με σκοπο να δωσουμε ελαφρυντικα και να συμπονεσουμε τη Νταιζαρα! Λυπαμαι αλλα αποτυχατε οικτρα!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 1:04 am

νοριτσα έγραψε:εχω ξενερωσει τοοοοσο με τη σειρα! Σημερα ετυχε να ακουσω το επεισοδιο γιατι ημουν στην κουζινα και εφτιαχνα σοκολατακια!

Kaι;;;σου πετυχαν τα σοκολατακια νοριτσα;;;

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 1:10 am

ΣΨ1 έγραψε:
νοριτσα έγραψε:εχω ξενερωσει τοοοοσο με τη σειρα! Σημερα ετυχε να ακουσω το επεισοδιο γιατι ημουν στην κουζινα και εφτιαχνα σοκολατακια!

συγγνωμη για το οφ τοπικ: Ναι πετυχαν και ειναι γευστικοτα με γεμιση κακκαο και αμυγδαλοπαστα! Τα κοριτσια εχουν δοκιμασει αρκετα απο τα γλυκα μου! Νομιζω οτι τους αρεσουν!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 1:20 am

νοριτσα έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:

συγγνωμη για το οφ τοπικ: Ναι πετυχαν και ειναι γευστικοτα με γεμιση κακκαο και αμυγδαλοπαστα! Τα κοριτσια εχουν δοκιμασει αρκετα απο τα γλυκα μου! Νομιζω οτι τους αρεσουν!

Μιααααααααααμ !!ζηλευω!Επιτρεπεται το offtopic ,γιατην σοκολατα ρε γμτ! sisi
Κανα τοπικ με συνταγες αμα εχουμε ,γραψτην νοριτσα!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 1:45 am

μετριο προς το καλο το επεισοδιο απο μενα σημερα....ειδα το μισο live και το υπολοιπο μεσω webtv(μαλλον θα εχω και γω τα βιτσια μου)

η παλια κακια Νταιζη επεστρεψε...οχι οτι ειχε φυγει και ποτε...απλα ρεπο μια-δυο μερες πηρε...ακουσε για λεφτα και παππου-διαμαντι και της γυρισε το ματι...κακο που βρηκε τον Αραβαντινο να συγγενεψει με την αγια αυτη γυναικα
Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 - Σελίδα 2 621900 ....πολυ με παραξενεψε που την ακουσα να ρωταει αν ενοχλει και να ζηταει συγνωμη απο τον Χρηστο...διχασμενη προσωπικοτητα η μπηκε καποιο πνευμα μεσα της...

το Μελιτονι πολυ το λυπαμαι...αυτο το μονοπατο παρκινσον πρεπει να ειναι σοβαρο...νομιζω η δεξια πλευρα της εχει το θεμα...αλλα μπραβο της..κραταει αποδειξεις για την εφορια...και που εισαι Παναγιωτη να μας τις επιστρεψεις ε?...πηγε και βρηκε το φιλαρακι της...και φοβοταν μονο που ανεπνεε...και τι ωραια δικαιολογια?παω σινεμα...ασε μας καλη μου....εσυ δεν εισαι σε θεση να πας ουτε σε καντινα και θα πας και σινεμα?και θα σε πιστεψουμε?με τετοια ταραχη που εφυγες μονο στον ψυχιατρο ταιριαζε να πεις οτι πας....και στην τελικη μανιτσα μου...διαβασε και μια κριτικη του Κουτσογιαννοπουλου πχ να πεις 2-3 μπουρδες στην μαμα σου να μην σε υποψιαστει....

Αμαλια μου...μην υπενθυμιζεις στην Μελιτα οτι εχει παιδι...το ξερει...απλα το εχει αφησει στη νταντα...εδω ο κοσμος χανεται με το παιδι θα ασχολειται?

οπως ειπα και στην αρχη πρεπει να εχω βιτσια ή καποιο θεμα...γιατι εμενα οι σκηνες Νορας-Λουκα πολυ μου αρεσαν....και που τους επιασε η Ευα στο γραφειο(ελιωσα με το βλεμμα της και τις μπιχτουλες της) και με τη σκηνη στο κρεβατι που μετα τις αρκουδιες ηταν καραλιωτικη....στην τελικη εχουν σημειωσει προοδο οσον αφορα το γραφειο...πλεον κλειδωνουν και κλεινουν και τα στορια...και ξερω γω μου φανηκε ψιλολογικη η ολη "αγαρμποσυνη" του Λουκα μετα απο τοσο καιρο...τεσπα..το οποιο θεμα λυθηκε και παμε παρακατω....

πολυ ωραια η σκηνη Αμαλιας-Δαφνης...

δεν μπορω τον Θανο...το εχω ξαναπει....πως κρατηθηκε η Ευα μες στο αμαξι και δεν του εδωσε καμια..απορω...

η Στελλα να παει στην κορη της και να μην τσιτωνει τα παιδια....

ανταποδοση της "πλακας" του Νικολα για τον πατερα και το διαμαντικο μου φανηκε η ανακοινωση του Λουκα στον Νικολα για το δικαστηριο...μου θυμισε τοτε που καναν δικαστηριο νομιζω για την Εδεμ και η Δαφνη με τον Νικολα ηταν μες στο αγχος και η Νορα με τον Λουκα αναμεσα στα φιλια τους ελεγαν ολα καλα θα πανε....

gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 1:58 pm

Εντάξει επεισόδιο δεν έχω δει,κάτι σκηνούλες πέτυχα κι από ότι κατάλαβα από τους σχολιασμούς σας δεν έχασα και τίποτα, δεν μπορώ να μην σχολιάσω όμως κάτι... Τα γλυκά της Κατερίνας είναι ΘΕΪΚΑ!!!! soutien

Υ.Γ. Πάντως κάτι έχ μάθει από τα Μυστικά...
1. Ποτέ μην βάζεις ξυπνητήρι.
2. Πάντα να κρατάς το απόκωμα από το σινεμά!

edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από elenp Την / Το Παρ Νοε 18, 2011 4:44 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα και τον Λουκά ήταν πολύ καλή, η Εύα πήγε να μιλήσει με την Νόρα και τον Λουκά αλλά εκείνοι ήταν απασχολημένοι μιας και εκείνος θέλει να κάνουν και άλλο μωρό. Η σκηνή με τον Στέφανο, την Καρτάλαινα και την Εριέττα ήταν πολύ ωραία, η Καρτάλαινα πήγε να πει στον Στέφανο και την Εριέττα γιατί δεν την ενημέρωσαν ποιος ήταν αυτός ο άντρας που τους παρακολουθούσε και εκείνοι της είπαν ότι δεν έχουν να φοβούνται κάτι μιας και εκείνος δεν τον έχουν κάνει κάτι εναντίον του. Η σκηνή με την Νόρα, τον Λουκά και την Στέλλα ήταν πολύ καλή, η Νόρα, ο Λουκάς και η Στέλλα συζήτησαν για τα νεότερα κάνοντας και λίγο χιούμορ. Η σκηνή με τον Στέφανο και την Εριέττα ήταν πολύ ωραία, ο Στέφανος συζήτησε με την Εριέττα και εξέφρασε τις ανησυχίες του για το θέμα με τον άντρα που μπορεί να είναι ο πατέρας της και για το ότι δεν εμφανίζεται σ' αυτούς για να τα πουν. Η σκηνή με την Νόρα και τον Λουκά ήταν πολύ καλή, η Νόρα είπε στον Λουκά ότι δεν θέλει να κάνουν κάτι μόνο για να πιάσουν παιδί αλλά επειδή την θέλει και της εξήγησε πώς την θέλει και έτσι εκείνη χάρηκε.
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω μέτριο.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης