Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

+18
lizzie
Penny
evanna
filaretti
loukasnora
KAZY
ΕΥΑ
zwi
Ntinaki1
liza17
mimi
anna90
seremela5
KatsaroYpotheto
konstantina
jim7
xara
Clarabelle
22 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 3 ]
Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap64%Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 64% 
[ 14 ]
Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 5 ]
Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 22
 
 

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Παρ Οκτ 23, 2009 9:43 pm

εγω σημερα αρρωστησα!μολις ειδα το σκηνικο στο μπιλιαρδο,με σκυλου κ λουκακο σαν στραβοχυμενο,ημιγυμνο λουκουμα μου αναταραχθηκε ολο το γαστρεντερολογικο! vomit vomit vomit vomit τον μανο αρχιζω να τον λυπαμαι!εμεινε στον ασσο,ας προσεχε αλλα κ παλι....στεφανος ο κ.δηθεν τελειος ανετος ,χαλαρος,μεγαλοψυχος,και προπαντος με αγαθες προθεσεις!τι να πω!η μαλλον θα πω: vomit vomit vomit νταιζη:αλλο κακο να μη μας βρει:παιζει σε ολα τα ταμπλο σερνει το λουκα (να μην πω απο που),του χει βαλει χαλκα στη μυτη κ απο πισω αυτος.ρουσσος:γινεται σπαστικος και συγχιζομαι!αυτα!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από KAZY Παρ Οκτ 23, 2009 9:56 pm

Ntinaki1 έγραψε:Εγώ λυπήθηκα τη Μελίτα σήμερα! Ελεος, είναι καλή της αξίζουν τα καλύτερα και όλοι όσοι αγάπησε τη πρόδωσαν ακόμα και ο πατέρας της!
Μελίτα Αμαλία : respect :
Η Εύα νομίζει ότι ο Στέφανος είναι το καλύτερο παιδί! Να δω αμα μάθει ότι αυτός έστειλε το μήνυμα και έχει και τα δικαιώματα των ταινιών της τι θα κάνει!Με νευριάζει όμως ότι φαίνεται καλύτερος ο Μάνος από τον Στέφανο γιατί για μένα τα ίδια χάλια έχουν αυτά που έχει κάνει ο Μάνος δεν αλλάζουν.
Είπε ο Μάνος ότι τον Στέφανο κάποιος άλλος τον υποκινεί και αμέσως μου ήρθε στο μυαλό ο γερό Λύτρας! Ναι, κουφό το ξέρω έχει πεθάνει, αλλά στις σειρές της Ακρίτα όλα παίζουν!Επίσης πλαστοί οι πίνακες έτσι εξηγείται γιατί τους μοιράζει σαν φανουρόπιτες!
Νόρα και Λουκάς πολύ πλάκα η πρώτη σκηνή αλλά μετά με την άλλη στο μπιλιάρδο μια αναγούλα μου ήρθε! Ο Μάνος άνεργος και με πόνο βαρύ και με ημικρανίες και τα χίλια 2 ,αλλά στη Νταίζη έπεσε το καμάκι ή τέλος πάντων η ευγένεια!
Τι άλλο;Αντε να πάει ο Μάνος στο Παρίσι μπας και βρεί τίποτα στοιχεία για τον Καρτάλη...
Αυτά!

[b] Agree Και εγώ τη λυπήθηκα τη Μελίτα...ζορίζεται πολύ και χωρίς να φταίει ουσιαστικά! Το μοναδικό της φάουλ ήταν την παραμονή του γάμου Μάνου-Εύας, το οποίο απ'ότι φαίνεται δεν ήταν προσχεδιασμένο αλλά παρορμητικό.
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Παρ Οκτ 23, 2009 10:20 pm

Agree
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Οκτ 24, 2009 12:18 am

konstantina έγραψε:o stefanos thn agapaei pragmatika thn eva!!!!!!!!aaa kai ontos ton lipu8hka polu to mano shmera pou eide to stefano kai thn eva na filiountai

ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ.ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΕΥΑ ΜΑΖΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΦΙΛΑΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΑΣ ΕΙΧΕ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΧΑΝΕ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από mimi Σαβ Οκτ 24, 2009 12:22 am

loukasnora έγραψε:
konstantina έγραψε:o stefanos thn agapaei pragmatika thn eva!!!!!!!!aaa kai ontos ton lipu8hka polu to mano shmera pou eide to stefano kai thn eva na filiountai

ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ.ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΕΥΑ ΜΑΖΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΦΙΛΑΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΑΣ ΕΙΧΕ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΧΑΝΕ.

καταρχην με την τελευταία σου φράση συμφωνώ αλλά όχι να μείνει η εύα με το στέφανο δεν λέω να τον βασανίσει τον μάνο αλλά στο τέλος θα είναι μαζί θα κάνουν και να δευτερο παιδάκι το κλείσαμε :!: :!:
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Σαβ Οκτ 24, 2009 8:05 am

mimi έγραψε:
loukasnora έγραψε:
konstantina έγραψε:o stefanos thn agapaei pragmatika thn eva!!!!!!!!aaa kai ontos ton lipu8hka polu to mano shmera pou eide to stefano kai thn eva na filiountai

ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ.ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΕΥΑ ΜΑΖΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΦΙΛΑΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΑΣ ΕΙΧΕ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΧΑΝΕ.

καταρχην με την τελευταία σου φράση συμφωνώ αλλά όχι να μείνει η εύα με το στέφανο δεν λέω να τον βασανίσει τον μάνο αλλά στο τέλος θα είναι μαζί θα κάνουν και να δευτερο παιδάκι το κλείσαμε :!: :!:

Agree Agree Agree

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από mimi Σαβ Οκτ 24, 2009 9:19 am

to τραγουδάκι που παίζει μουσική υπόκρουση στη σκηνή του μάνου και της εύας ποιο είναι .............
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από filaretti Σαβ Οκτ 24, 2009 9:37 am

αυτο εννοεις?
filaretti
filaretti
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από mimi Σαβ Οκτ 24, 2009 9:40 am

filaretti έγραψε:αυτο εννοεις?

όχι το τραγούδι που έπαιζε στην καφετέρια νομίζω james blunt
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από filaretti Σαβ Οκτ 24, 2009 9:41 am

α δεν νομιζω να το ξερω :( :oops:
filaretti
filaretti
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από evanna Σαβ Οκτ 24, 2009 10:04 am

Moλις ειδα το επεισοδιο και εχω γινει τουρμπο!!!!!!!Κρατατε με!Πραγματικα με κατασυγκινησε ο Μανος...ο καημενουλης την αγαπαει και πληγωθηκε(καλα να παθει βεβαια με οσα εχει κανει)αλλα δεν αντεχω να βλεπω το Καρταλη με την Ευα ουτε να παιρνει τη θεση του Μανου στην παρεα...δε μπορω μου γυρναει το ματι αναποδα! Grrr Οσο για τη Νταιζη τι να πω με εκνευριζει απιστευτα...και αυτος ο Ρουσσος μη χασει αμεσως την εβαλε τη γραβατα!κατα τ'αλλα μου αρεσαν πολυ οι σκηνες Νορας-Λουκα και Ευας-Μανου...Τελειες!!!Ας προσπαθησω τωρα να ηρεμησω αν και δε το βλεπω με αυτα που ειδα! gmt
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από evanna Σαβ Οκτ 24, 2009 10:05 am

mimi έγραψε:
loukasnora έγραψε:
konstantina έγραψε:o stefanos thn agapaei pragmatika thn eva!!!!!!!!aaa kai ontos ton lipu8hka polu to mano shmera pou eide to stefano kai thn eva na filiountai

ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ.ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΕΥΑ ΜΑΖΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΦΙΛΑΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΑΣ ΕΙΧΕ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΧΑΝΕ.

καταρχην με την τελευταία σου φράση συμφωνώ αλλά όχι να μείνει η εύα με το στέφανο δεν λέω να τον βασανίσει τον μάνο αλλά στο τέλος θα είναι μαζί θα κάνουν και να δευτερο παιδάκι το κλείσαμε :!: :!:
Μιμη μου συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!!!!!!! Thumbs up
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από jim7 Σαβ Οκτ 24, 2009 10:35 am

mimi και filareti είστε off topic σας παρακαλώ μην συνεχίζετε την κουβέντα για τα τραγούδια υπάρχει ήδη ένα topic για αυτά. Προσέχετε που ποστάρετε και τι, για να υπάρχει μία τάξη στο forum. Ευχαριστώ
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από Penny Σαβ Οκτ 24, 2009 12:28 pm

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ Η ΝΤΑΙΖΗ?ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΡΟΥΣΣΟ?ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΝΙΩΣΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΘΛΙΨΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕ! :(
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από jim7 Σαβ Οκτ 24, 2009 12:44 pm

Penny έγραψε:... ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ Η ΝΤΑΙΖΗ? ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΡΟΥΣΣΟ?...(

Penny μου μην τρελαθούμε κιόλας. Η Νταίζη είναι ο θηλυκός Κυριάκος και τίποτα άλλο. Για το παιδί μου ρε γαμώτο που θάλεγε και αυτός. Για σκέψου ... ο Λουκάς αναγνωρίζει το παιδί και αυτή χωρίζει από τον Οδυσσέα παίρνει τα χρήματα και όλα μέλι γάλα. Θάχουμε και άνδρα (Λουκάς) και γκόμενο (Ρούσσο) για να του τα μασάμε χοντρά (καλή ώρα πατρυός) και χρήμα (κληρονομιά από τον πατρυό) τι άλλο να θέλει από την ζωή της.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από evanna Σαβ Οκτ 24, 2009 12:52 pm

jim7 έγραψε:
Penny έγραψε:... ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ Η ΝΤΑΙΖΗ? ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΡΟΥΣΣΟ?...(

Penny μου μην τρελαθούμε κιόλας. Η Νταίζη είναι ο θηλυκός Κυριάκος και τίποτα άλλο. Για το παιδί μου ρε γαμώτο που θάλεγε και αυτός. Για σκέψου ... ο Λουκάς αναγνωρίζει το παιδί και αυτή χωρίζει από τον Οδυσσέα παίρνει τα χρήματα και όλα μέλι γάλα. Θάχουμε και άνδρα (Λουκάς) και γκόμενο (Ρούσσο) για να του τα μασάμε χοντρά (καλή ώρα πατρυός) και χρήμα (κληρονομιά από τον πατρυό) τι άλλο να θέλει από την ζωή της.
Ναι εχεις δικιο αλλα το παιζει τοσο καλα η χαμενη που ετσι και δεν ξεραμε ποσο σκαρτη ειναι σιγουρα σε ξεγελαει!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από zwi Σαβ Οκτ 24, 2009 12:54 pm

epeidh shmera to eida

1)loukas-ntaizh vomit vomit
mou hr8e na kanw emeto
thn anevase kai sto mpiliardo mh .......
pws mporese na ksexasei ola osa perase apo authn????
thn filage kai me toso pa8os
pou mou hr8e na tous skotwsw

2)manos-stefanos
o manos exei katalavei peripou ti paei na kanei o stefanos
omws o stefanos to paizei anhxeros

3)eua-manos
ola ta leftaaaaaaaa
ok exei kanei ta terata o manos omws thn agapaei thn eua
kai h eua oso kai an den 8elei na to paradextei twra liwnei gia ton mano
kai prospa8ei na ton xeperasei me ton stefano.
den nomizw na ta kataferei

4)manos-ntaizh
tous gohteuse kai tous duo h gnwrimia tou
kanane kai o enas ston allon koplimenta
kati 8a paixtei anamesa tous

5)dafnh-nikolas-manos sto atelie
kala tou ta eipan o nikolas kai h dafnh tou manou
alla ton luph8hka alla apo thn allh kala na pa8ei giati skotwne mikra paidia
kati mporouse na kanei alla den to ekane

6)roussos-ntaizh
phge kai thn akouse kiolas
eleos
exei pesei gia ta kala sthn pagida pou legetai ntaizh
kai 8a thn pathsei suntoma

kai sto telos afhsa to axtuphto didumo

7)loukas-nora
prwth skhnh)kala teleios htan o loukas
m'arese polu otan shkw8hke traoudouse kai eixe aplwsei to xeri tou
autos o an8rwpos den xanei pote to xioumor tou
kai h nora apaixtei
sto telos pou tou eipe "sta fanaria pas 'h sthn agkalia ths parhgorias"
eixe ena luphmeno ufos.
deuterh skhnh)sto spiti ths nora
m'arese polu otan ths eipe h nora oti h ntaizh 8a htan polu kalos stoxos
o loukakos akoma kai me adeio oplo fovatai

sto skopeuthrio to vlemma ths noras htan kataplhktiko

luph8hka ton mano otan eide to stefano kai thn eua na filiountai
oso na peis thn agapaei afantasta thn eua

epishs teleia h sfaliara pou 8a faei h ntaizh apo ton odussea thn deutera
na agiasei to xeri tou
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από lizzie Σαβ Οκτ 24, 2009 3:47 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο!!Θα ξεκινήσω απ' το τέλος.Το τί χάρηκα την τελευταία σκηνή δε λέγεται..Η Εύα χαρούμενη στην αγκαλιά του Στέφανου, να φιλιούνται με πάθος και ο Μάνος να τους βλέπει...Καθόλου δεν τον λυπήθηκα, αντιθέτως το χάρηκα πολύ. Ο Στέφανος πολύ καλά του τα ειπε, μπορεί και ο ίδιος να μην είναι με το σταυρό στο χέρι αλλά δε σκότωνε παιδάκια. Και αυτό που μ' εκνεύρίζει είναι ότι δεν παραδέχεται ότι ηξερε, τότε γιατί έριξε το πεντόκιλο το λάδι για να αλλάξει τα αποτελέσματα του χημείου και γιατί έκανε δωρεές στις οικογένειες που αρρώστησαν τα παιδιά τους?απ' την καλή του την ψυχή τα έκανε όλα?Και ο Ηλίας έλεος!!! Αμέσως να δικαιολογήσει το γιόκα του!Παιδιά σκότωνε και ούτε μια μικρή επίπληξη δεν του έκανε. Ο Στέφανος τίποτα δεν έχει κάνει και του σέρνει τα μύρια όσα.
Τη Μελίτα τη λυπήθηκα, δεν της έμεινε κανένας, έχασε τον πατέρα της, τους φίλους της, τον Οδυσσέα εξαιτίας της μάνας της για το Μάνο δεν το συζητώ δεν τον είχε ποτέ αλλά είδε για ακόμα μια φορά πόσο σκάρτος είναι..
Λουκάς και Νόρα φοβεροί, πολύ γέλιο!!! Δεν αξίζει πάντως να στενοχωριούνται για το Ρούσσο, εξαιτίας και του Ρούσου φορτώθηκαν έναν φόνο τόσα χρόνια και στην τελική αν έπρεπε να ντρέπεται κάποιος αυτός είναι ο Ρούσσος που συμφώνησε στο να σκοτώνονται παιδιά. Αλλα όχι, έπρεπε να μπει φυλακή ο Νικόλας για να μην κουνηθεί η καρέκλα του.
Νταίζη-Μάνος ψιλοαδιάφορη μου φάνηκε η σκηνή, νομίζω δεν ταιριάζουν καθόλου και πολύ βαρετή η κουβέντα τους.
Σχετικά με τη Νταίζη πάντως δεν καταλαβαίνω τα κίνητρα της. Μετά το άνοιγμα της διαθήκης δεν φαίνεται ότι έχει κάποιο οικονομικό πρόβλημα, με το Λουκά για γάμο πήγαιναν, μια χαρά παιδί είναι λογικό να τον διεκδικεί, τον Ρούσσο γιατί τον περιτριγυρίζει? Λέτε να την έχει βάλει ο Στέφανος???
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από anna90 Σαβ Οκτ 24, 2009 4:11 pm

lizzie έγραψε:Πολύ καλό το επεισόδιο!!Θα ξεκινήσω απ' το τέλος.Το τί χάρηκα την τελευταία σκηνή δε λέγεται..Η Εύα χαρούμενη στην αγκαλιά του Στέφανου, να φιλιούνται με πάθος και ο Μάνος να τους βλέπει...Καθόλου δεν τον λυπήθηκα, αντιθέτως το χάρηκα πολύ. Ο Στέφανος πολύ καλά του τα ειπε, μπορεί και ο ίδιος να μην είναι με το σταυρό στο χέρι αλλά δε σκότωνε παιδάκια. Και αυτό που μ' εκνεύρίζει είναι ότι δεν παραδέχεται ότι ηξερε, τότε γιατί έριξε το πεντόκιλο το λάδι για να αλλάξει τα αποτελέσματα του χημείου και γιατί έκανε δωρεές στις οικογένειες που αρρώστησαν τα παιδιά τους?απ' την καλή του την ψυχή τα έκανε όλα?Και ο Ηλίας έλεος!!! Αμέσως να δικαιολογήσει το γιόκα του!Παιδιά σκότωνε και ούτε μια μικρή επίπληξη δεν του έκανε. Ο Στέφανος τίποτα δεν έχει κάνει και του σέρνει τα μύρια όσα.
Τη Μελίτα τη λυπήθηκα, δεν της έμεινε κανένας, έχασε τον πατέρα της, τους φίλους της, τον Οδυσσέα εξαιτίας της μάνας της για το Μάνο δεν το συζητώ δεν τον είχε ποτέ αλλά είδε για ακόμα μια φορά πόσο σκάρτος είναι..
Λουκάς και Νόρα φοβεροί, πολύ γέλιο!!! Δεν αξίζει πάντως να στενοχωριούνται για το Ρούσσο, εξαιτίας και του Ρούσου φορτώθηκαν έναν φόνο τόσα χρόνια και στην τελική αν έπρεπε να ντρέπεται κάποιος αυτός είναι ο Ρούσσος που συμφώνησε στο να σκοτώνονται παιδιά. Αλλα όχι, έπρεπε να μπει φυλακή ο Νικόλας για να μην κουνηθεί η καρέκλα του.
Νταίζη-Μάνος ψιλοαδιάφορη μου φάνηκε η σκηνή, νομίζω δεν ταιριάζουν καθόλου και πολύ βαρετή η κουβέντα τους.
Σχετικά με τη Νταίζη πάντως δεν καταλαβαίνω τα κίνητρα της. Μετά το άνοιγμα της διαθήκης δεν φαίνεται ότι έχει κάποιο οικονομικό πρόβλημα, με το Λουκά για γάμο πήγαιναν, μια χαρά παιδί είναι λογικό να τον διεκδικεί, τον Ρούσσο γιατί τον περιτριγυρίζει? Λέτε να την έχει βάλει ο Στέφανος???
Agree μαζί σου σε γενικές γραμμές...Εγώ πάντως τον Μάνο τον λυπήθηκα..Τα έχει χάσει όλα και είναι μόνος του...Του αξίζει δεν λέω..Αλλά τον λυπάμαι κιόλας..
Η Μελίτα δεν έχασε τον Οδυσσέα εξαιτίας της μάνας της...Δεν ήταν το πρόβλημα η νταίζη...Η Μελίτα δεν το ηθέλε τον Οδυσσέα...Προσπαθούσε να ξεπεράσει τον Μάνο χρησιμοποιώντας τον Οδυσσέα..
Τον Ρούσσο τον περιτρυγιρίζει για τα λεφτά του.Γιατί στο επεισόδιο της Δευτέρας που στέλενι ο Ρούσσος λουλούδια στην Νταίζη..Δείχνει στην Νταίζη να λέει:Αύριο διαμάντια κύριε Ρούσσο...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Οκτ 24, 2009 4:14 pm


Lizzie και μένα αυτό με κάνει έξαλη. Δεν παραδέχεται τίποτα.
Για τη μόλυνση δεν ήξερε.....
Για τα γεγονότα πριν το γάμο έφταιγε η Μελίτα....
Για τα γεγονότα στο δικαστήριο έφταιγε ο Στέφανος......
Αυτός δεν ήξερε δεν έφταιγε........
Έλεος wall
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Σαβ Οκτ 24, 2009 5:10 pm

Ναι ρε παιδιά! Δηλαδή ο Μάνος κοτζάμ επιχειρηματίας που έστησε ολόκληρο όμιλο δεν μπόρεσε να λογαριάσει το κακό! Δε φαντάστηκε λέει! Μα δεν είναι τελείως μπούρδα η δικαιολογία του; Δηλαδή έλεος!Ο Ρούσσος δεν ήταν αυτός που του είχε πει στα πρώτα επεισόδια να πάνε να πάρουν δώρα στα παιδιά τα άρρωστα στα νοσοκομεία για να δείξουν ότι απο τη πλευρά τους νοιάζονται; Δεν είχε στείλει ο Μάνος τον Χρήστο να πάει να πληρώσει τη κηδεία ενός παιδιού που πέθανε;Μια χαρά ήξεραν απλούστατα γιατί αν δεν ήξεραν δεν θα έστελναν να αλλάξουν τα αποτελέσματα του νερού στο χημείο! Τώρα Ρούσσος και Μάνος πάνε να το παίξουν ταπεινά χαμομηλάκια!Και ο Ρούσσος μου έχει σπάσει τελείως τα νεύρα, που έχει και το θράσσος και ζητάει και τα ρέστα από την Αμαλία λες και υπάρχει σύγκριση στις πράξεις τους! Και φανταστείτε πόσα άλλα τέρατα έχουν κάνει για να μιλάνε για "ντουλάπες με κρυμμένους σκελετούς". Μακάρι να φέρουν στην Αμαλία έναν γοητευτικό κύριο να παρατήσει τον Ρούσσο. Μάνος και Ρούσσος το μόνο που κατάφεραν ήταν να κάνουν δυστυχισμένες κόρη και μάνα αντίστοιχα.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Οκτ 24, 2009 8:45 pm

Ntinaki1 έγραψε:Ναι ρε παιδιά! Δηλαδή ο Μάνος κοτζάμ επιχειρηματίας που έστησε ολόκληρο όμιλο δεν μπόρεσε να λογαριάσει το κακό! Δε φαντάστηκε λέει! Μα δεν είναι τελείως μπούρδα η δικαιολογία του; Δηλαδή έλεος!Ο Ρούσσος δεν ήταν αυτός που του είχε πει στα πρώτα επεισόδια να πάνε να πάρουν δώρα στα παιδιά τα άρρωστα στα νοσοκομεία για να δείξουν ότι απο τη πλευρά τους νοιάζονται; Δεν είχε στείλει ο Μάνος τον Χρήστο να πάει να πληρώσει τη κηδεία ενός παιδιού που πέθανε;Μια χαρά ήξεραν απλούστατα γιατί αν δεν ήξεραν δεν θα έστελναν να αλλάξουν τα αποτελέσματα του νερού στο χημείο! Τώρα Ρούσσος και Μάνος πάνε να το παίξουν ταπεινά χαμομηλάκια!Και ο Ρούσσος μου έχει σπάσει τελείως τα νεύρα, που έχει και το θράσσος και ζητάει και τα ρέστα από την Αμαλία λες και υπάρχει σύγκριση στις πράξεις τους! Και φανταστείτε πόσα άλλα τέρατα έχουν κάνει για να μιλάνε για "ντουλάπες με κρυμμένους σκελετούς". Μακάρι να φέρουν στην Αμαλία έναν γοητευτικό κύριο να παρατήσει τον Ρούσσο. Μάνος και Ρούσσος το μόνο που κατάφεραν ήταν να κάνουν δυστυχισμένες κόρη και μάνα αντίστοιχα.


Πες τα βρε κορίτσι μου.
Με κάνουν έξαλη και άρχισα να σκέπτομαι μήπως είμαι μόνο εγώ η σκύλα που δεν τους λυπάται.
Ας καταλάβουν πρώτα τί έχουν κάνει, ας μετανοιώσουν, ας ζητήσουν και χίλιες συγνώμες, και μετά θα σκεφτώ και γω να τους λυπηθώ.
Όχι έχυσε ο Μανωλάκης ένα δάκρυ, και επειδή είναι νόστιμο αγόρι το άτιμο, να του δώσουμε άφεση.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από Jennifer Σαβ Οκτ 24, 2009 9:03 pm

Clarabelle έγραψε:[Πες τα βρε κορίτσι μου.
Με κάνουν έξαλη και άρχισα να σκέπτομαι μήπως είμαι μόνο εγώ η σκύλα που δεν τους λυπάται.
Ας καταλάβουν πρώτα τί έχουν κάνει, ας μετανοιώσουν, ας ζητήσουν και χίλιες συγνώμες, και μετά θα σκεφτώ και γω να τους λυπηθώ.
Όχι έχυσε ο Μανωλάκης ένα δάκρυ, και επειδή είναι νόστιμο αγόρι το άτιμο, να του δώσουμε άφεση.
[/font][/size][/b][/color]

Μπα, ούτε εγώ τους λυπάμαι. "'Οπως έστρωσαν θα κοιμηθούν" έτσι είναι. Και όσο δεν μετανιώνουν τους αξίζει να τιμωρηθούν.
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Οκτ 24, 2009 9:09 pm


Το Μάνο πάντως μια καντεμιά τον κυνηγάει.
Στην ουσία πρώτη φορά η Εύα με τη θέλησή της φίλησε το Στέφανο και τους είδε.
Τώρα βέβαια δεν παίρνω όρκο οτι δάκρυσε γι αυτό.
Είδε όλους αυτούς που τον θεωρούσαν αρχηγό να διασκεδάζουν και να τον έχουν κάνει πέρα ήταν και τα μαντάτα για τη δουλειά και το φιλί στο καπάκι του μαζευτήκανε πολλά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 223 - Ημερομηνία 23-10-2009

Δημοσίευση από Jennifer Σαβ Οκτ 24, 2009 9:20 pm

Κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα. Άραγε δακρύζει μόνο για το φιλί ή γιατί κάποτε αυτή ήταν η δική του παρέα και τώρα όχι μόνο τους έχασε όλους, αλλά πήρε και την θέση του ο Στέφανος?
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης