Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_lcap40%Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_rcap 40% 
[ 29 ]
Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_lcap25%Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_rcap 25% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_lcap14%Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_lcap8%Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_lcap3%Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_lcap10%Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]

Σύνολο Ψήφων : 72

Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Empty Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 6:38 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:06 pm

Γεια σας, να μαι και γω παρέα με τις σαμπάνιες μου!
Σας έλειψα? Ο δολοφονος επιστρεφει στο τοπο του εγκλήματος λενε! Δεν θα ακολουθησω το πάγιο σχολιασμο μου, με τα «Σπάστηκα» και τα «Ασπάστηκα», μια σούμα θα κανω…!

Θεωρήσα ότι έβλεπα φαρσοκωμωδία, στη σεκανς από τη χθεσινη περιληψη. Ο Λουκάς να ζητα, να κανει τα στραβα ματια ο αστυνομος για να παντρευτει ο Χρηστος με την Οχια. Ο Λουκάς που υπηρετεί τη δικαιοσύνη;;;;

Η τελευταια βραδια Χρησταρα-Οχιάς, τα λογια τους μου φανηκαν ειπωμενα ηδη από άλλους πρωταγωνιστές, παρόλαυτα η ερωτικη σκηνη δοθηκε πολύ ωραια. Ο Χρηστος χωρις μπλουζακι επιτελουςς

Λουκας-Νόρα: φιλακια χαδακια τα τετριμμένα, αλλα η ατακα του Λουκα ότι πιστευε πως ο ερωτας του με τη Νόρα ηταν πιο δυνατος με αποτελειωσε…Υπονόησε ότι ο ερωτας Χρηστου-Νταίζη είναι το κατι άλλο….Οι προσπαθειες να συμπαθησει το κοινο την Οχια ακομη και την τελευταια στιγμη τραγικές! Επειδη φτιαχνει η Ευα τη ζωη της, συγχωρεσε την οχια wannabe δολοφονα του Αγγελακου. Παρτε κ τα φιλακια σας να ηρεμησετε οι Λουκονορικοι ε; Εγω δεν το φχαριστιεμαι πλεον!

Ρούσσος-Αμαλι στο σπίτι: Και ο Πετρος δολοφόνος;;; Η καλοσυνη του Λουκά τον έκαψε.Πολυ ωραία η σταση της Αμαλί

Χρηστος-Οχιά:Καλεεε ο Χρησταρας με εσωρουχο! Thanks God, επιτελους! Δακρυσε κιόλας.

Ο Λευτερης ορεξουλες πρωινιάτικα, αλλα το αγορε του πάει πιο πολύ.

Λουκας-Νόρα να ετοιμαζουν τη διαδικασια του γαμου και η γιαγια Στελλα να μιλά ακαταπαυστα! Παραμενει το ιδιο αντιπαθης.

Η Θεαρα κλείστηκε στη σιωπη της με τα νεα δεδομενα, ρεσιταλ δακρυσε με τα λογια της Οχιάς.

Ο μαθητης ετοιμαζει την υπερασπιση του δασκάλου Πέτρου.

Η μπεκρου είναι περισσότερο αντιπαθητικη από πριν. Ουτε δεκαχρονο τετοια αντιμετωπιση, καμια ζωντανια στην ερμηνεια σαν παγωκολώνα.

Γιατι να προσεχει η Αγγελα τη μπεμπα και όχι η γιαγια της Στέλλα;

Επιλογη νυφικου ασχολίαστη

Χρηστος-Στεφανος: Οι αντρες δεν μιλουν πολύ στο νου σου να το γραψεις…

Νόρα –Λουκας στο γραφείο τους:Τι ακριβως χρωστανε στην Οχιά?Της Μιχαλούς??? Που δεν σκοτωσε τη Ρεγγίνα, που δεν ξεσπιτωσε το Λουκά, που δεν τους εκανε τα χιλια μυρια;;; Εξηγηστε μου γιατι άλλο σηριαλ εβλεπα τα τελευταια χρονια…

Στο σπιτι της Ερης τα κορίτσια και η γιαγια , αναμενουν τη νυφη-Οχια και η Στελλα κλασσικα γλωσσα δεν εβαλε μεσα της ελεος.

Λουκάς-Οχιά: Του δενει τη γραββατα μιας και ο δικος μας είναι γνωστός ατζαμής..Τα οικονομικα του Αρη σε πρωτο πλανο, αλίμονο.»Θεα στο τίποτα» καλα μιλαμε κό-πη-κα. Τα δακρυβρεχτα δεν πάνε στην Οχιά αλλα πάνε στη Μαριάννα.
Ρούσσος-ΜπεκρουΛίτα: Λόλα να ένα μήλο! Ριξε ένα δακρυ για τον μπαμπα σου ελα μπορεις…Οκ δεν μπορεις το ξεχασα συγνωμη!

Οι κολλητούλες πινουν σαμπάνιες χαμογελάκια χα χα χου χα…

Χρησταρα σε παντρευομαι και γω!Η αντροπαρεα εκει με τα κρυα αστειάκια τους. «Το καλυτερο κορίτσι παίρνεις» λέει ο Λουκάς στο γαμπρό…»Λεμε τωρα» απαντα ο Στεφανος με εστειλε αδιάβαστη χαχαχα προσκυνώ..! Ηρθε και ο Παναγιώτης και πάγωσε το κλίμα…Τον ξούρισαν το γαμπρο?

Περίμεναν το ζευγάρι στην εκκλησία με δωδεκάποντες γοβες στα χαλίκια!Η Νόρα δεν γινόταν να εχει μια επαγγελματική ψηφιακη για καλύτερες λήψεις, αχ ξεχασα είναι δικηγόρος!

Ο ματωμένος γαμος δεν μου άρεσε σαν σύλληψη. Δεν ηθελα αυτοκτονια στην Νταίζη δεν της ταιριαζε, αλλα εδώ θα κολλήσουμε τωρα? Αν δεν ηταν ο Περικλης και η Μαριάννα θα γελουσα, αλλά οι ερμηνείες τους ηταν πολύ δυνατες και με καθήλωσαν.
valen
Αναμενω το τελος της σειρας που αγάπησα και με πρόδωσε!

Φιλικά Loukitsa

Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011

Δημοσίευση από ILISAM Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:08 pm

Ηταν πολυ καλο το σημερινο επεισοδιο!!!!!!!!
Μου αρεσε η σκηνη του Λουκα με το Ρουσσο,η σκηνη του Ρουσσου με τη Αμαλια και του Λουκα με τη Νορα!!!!!!!!
Αν και δε συμπαθω ουτε τον ρολο της Νταιζης ουτε του Χρηστου πειραζει που συγκινηθηκα με το τελος τους;;;;;;!!!!!
Γενικα τα τελευταια επεισοδια ειναι πολυ ωραια και συγκινητικα!!!!!!!!!!!
Υ.Σ. Ειναι δυνατον να παντρευονται στην ΕΔΕΜ η Νταιζη και ο Χρηστος και οχι η Νορα και ο Λουκας που ειναι και στη παρεα;;;;;; Αλλα ξεχασα οι πρωταγωνηστες της σειρας δεν ειναι η παρεα αλλα ολο το θπολοιπο καστ και οι εκαστοτε λαμογιες τους!!!!!!! ΚΡΥΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την ILISAM στις Τρι Δεκ 06, 2011 8:23 pm, 1 φορά

ILISAM
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:11 pm

Ήθελα πολύ καιρό να τα πω αλλά το σημερινό επεισόδιο έγινε η αφορμή.
Δεν μπορώ να καταλάβω τον ψυχισμό αυτών των ανθρώπων. Πως μπορούν να συγχωρούν μια τέτοια γυναίκα. Ειδικά η Εύα, ο Στέφανος, Ο Λουκάς και η Νόρα.
Πως μπορούν και συνυπάρχουν μαζί της.

Για τον ίδιο λόγο όμως τους αγαπώ και τους θαυμάζω. Μπροστά στην ευτυχία του άλλου ανθρώπου ξεχνούν τα πάντα. Αφήνουν στην άκρη τις διαφορές τους και ενώνονται πάλι όλοι μαζί. Όπως έκαναν πάντα. Δεν ξέρω αν θα το έκανε στ' αλήθεια ένας άνθρωπος αλλά αυτοί έτσι κάνουν. 'Έτσι έκαναν από την αρχή και όσο και αν με εκνευρίζει και δεν το καταλαβαίνω. Βέβαια μπροστά στο θάνατο ενός ανθρώπου όλοι λυγίζουν, όπως και να χει...

Τέλος να πω συγχαρητήρια στις ερμηνείες....Οι περισσότερες πολύ καλές σήμερα...Καλό από μένα!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:11 pm

Φυσικά και δεν είδα επεισόδιο, αλλά διαβάζω συχνά πυκνά σχολιασμούς..

Και χαιρομαι που σημερα επιτέλους μετά απο καιρό είδα πρωτο ποστ τα κόκκινα γραμματάκια της Λουκίτσας!!! )) Palamakia

Υγ.Ματωμένος γάμος? Ee?
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από κικκο Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:14 pm

δεν μπορω να μπω καν στη διαδικασια σχολιασμου....απλα συμφωνω με τη προαλαλησασα...loukitsa you have many points..........οκ ας το παρουμε αποφαση η σειρα ηταν χωρισμενη σε 2 κεφαλαια...
1ο ΚΕΦΑΛΑΙΟ: Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ Κ ΟΙ ΑΝΑΠΟΔΙΕΣ ΤΗΣ.(2 χρονια)
2ο ΚΕΦΑΛΑΙΟ: Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ Κ Η ΦΙΛΗ ΤΟΥΣ Η ΝΤΑΙΖΗ(1,5 χρονια).....
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από fay Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:14 pm

Ένα πρώτο σχόλιο από μένα. Οι μόνες σκηνές που δεν μου προκάλεσαν αναγούλα σήμερα ήταν αυτές με το Ρούσσο και τη Μελίτα. Ήταν ΟΙ ΜΟΝΟΙ που δεν είχαν καμιά σχέση με το σημερινό φιάσκο. Για όλους τους άλλους έχω μόνο να πω wall Kotsides vomit
Νομίζω ότι ήμουν αρκετά περιγραφική. Αλλά θα επανέλθω όταν συνέλθω.
Υ.Γ. Χαίρομαι που ο θάνατος της σιχαμένης έγινε αφορμή να ξαναδούμε στους σχολιασμούς την αγαπητή loukitsa.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την fay στις Τρι Δεκ 06, 2011 8:21 pm, 1 φορά
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από Paparazzi Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:15 pm

Χμμμ... περίεργο επεισόδιο το σημερινό!

Ο Χρήστος δεν ήταν και το καλύτερο παιδί, όμως εγώ τον πήγαινα από την αρχή... Δυστυχώς καταστράφηκε εξαιτίας του μεγάλου του έρωτα, πραγματικά κρίμα... Έμειναν 2 (+1) επεισόδια και αυτά θα είναι χωρίς Χρήστο και Νταίζη...

Πραγματικά απορώ για την στάση του Παναγιώτη... ακόμα δεν έχω καταλάβει τι καπνό φουμάρει ο κύριος αστυνόμος και εύχομαι να αποκαληφθεί κάτι και γιαυτόν στα επεισόδια που έμειναν.

Η Στέλλα πάλι να γειώσει την Νόρα... ενώ για την Νταίζη που έκανε την ζωή κόλαση σε όλη την παρέα, στάζει μέλι... Κάνε μάνα να δεις καλό! :Ρ

Πάντως η στάση των κοριτσιών μου άρεσε απέναντι στην Νταίζη... μπορεί να έκανε όσα έκανε (+την σημερινή της βλακεία), αλλά πέρασε πολλά και της άξιζε το σημερινό (- το απρόοπτο).

Ο Πέτρος για μένα απαράδεχτος. Έχει μια κόρη (και τι κόρη... μάλαμα :Ρ), η οποία είναι θέμα χρόνου να θυμηθεί τα γεγονότα και εκείνος κουνάει μαντίλι... Σαν να σου λέει Αμαλία {απαλάσσομαι από τα προβλήματα της κόρης μας, φορτώσου τα εσύ}... Πάντως την αγαπάει...

Λουκάς και Νικόλας κλασσικοί πλέον...

Αυτά έχω να πω... και ξανά κρίμα για τον Χρήστο...

Αν μπορέσω θα σχολιάσω και τα άλλα 2 επεισόδια που έμειναν...
Paparazzi
Paparazzi
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : ΕΔΕΜ
Ασχολίες : Μυστηκά της Εδέμ

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:15 pm

Foulitsa έγραψε:Φυσικά και δεν είδα επεισόδιο, αλλά διαβάζω συχνά πυκνά σχολιασμούς..

Και χαιρομαι που σημερα επιτέλους μετά απο καιρό είδα πρωτο ποστ τα κόκκινα γραμματάκια της Λουκίτσας!!! )) Palamakia

Υγ.Ματωμένος γάμος? Ee?

Ναι Ματωμενος, οχι σαν αυτο το Λόρκα, αλλα ειχε μπολικη κέτσαπ!
Ευχαριστω Foulitsa μου! όπως καταλαβατε 4ο κυκλο ουτε εγω ειδα!
Ειδα τ σημερινο επεισόδιο για να
αποχαιρετησω την Οχιά! Θα δω και το τελευταιο και τέλος! Nyxia

Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:22 pm

Τώρα τι θέλετε να σχολιάσω από αυτό το επεισόδιο; Ότι φάγαμε περίπου 2 λεπτά συνολικά για το γάμο της Εύας πριν μερικά επεισόδια, άντε ένα 10λεπτο (και πολύ λέω) για το γάμο του Λουκά και της Νόρας που τον περιμέναμε τόσο καιρό, και ένα ολόκληρο επεισόδιο για το γάμο της Νταίζης και του Χρήστου, και θα φάμε και άλλο ένα τουλάχιστον για την κηδεία; cake

Από όλο το επεισόδιο τα μόνα που μου άρεσαν ήταν το νυφικό της Νταίζης, ο στολισμός έξω από την εκκλησία, η σκηνή με τη Νόρα, τη Δάφνη, την Εριέττα και τη Στέλλα, ενώ περίμεναν τη Νταίζη, και το βλέμμα της Αντιγόνης...

Πάντως είμαστε σίγουροι ότι πέθαναν, έτσι δεν είναι; Μην έχουμε καμιά νεκρανάσταση στο επόμενο επεισόδιο... Θα φάμε που θα φάμε άλλο ένα επεισόδιο για τη Νταίζη (αφήνω στην άκρη τις εντελώς άκυρες συνέπειες που θα έχει αυτή η εξέλιξη για τους υπόλοιπους) τουλάχιστον να είναι μόνο για την κηδεία της...

Ο Ρούσσος εξακολουθεί να μη με συγκινεί... Καθόλου όμως... sfyr Roria, ελπίζω έστω σε ένα βαθμό να λύθηκε η απορία σου για τα στοιχεία.

Και για να προσπαθήσω κι εγώ λίγο να παίξω το παιχνίδι της χαράς, αν και δεν είμαι καλή σ’ αυτά, είμαι πολύ χαρούμενη που στο επόμενο επεισόδιο θα τους ξαναδούμε όλους μαζί, έστω και με αφορμή την κηδεία της Νταίζης και του Χρήστου, και που αυτή τη φορά δεν θα δούμε τη Νταίζη και το Χρήστο... Angel

Μάλλον δεν τα καταφέρνω πολύ καλά... Χρειάζομαι βελτίωση και δεν υπάρχουν και περιθώρια... ;/

Υ.Γ. Loukitsa is back!!! kyma Μας έλειψες!!! Περιμένουμε σχολιασμό στο τελευταίο επεισόδιο!!! pleeease

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από aglaitsa Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:24 pm

και ναι μπορουμε να ανοιξουμε σαμπανιες .....
επιτελους την ξεφορτωθηκαμε.....
πειραζει που εγω δεν συγκινηθηκα και που θυμαμαι ακομα το κακο που τους εχει κανει?
τουλαχιστον η τηλεταινια θα ειναι χωρις Νταιζη...
κριμα για το Χρηστο παντως....
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:26 pm

Tελευταιο επεισοδιο των 7,λοιπον και εχουμε και λεμε.....

-Ακουστηκαν πολλα για τη Νταιζη τυπου ''παντα ηθελε μια οικογενεια'',''παντα εψαχνε ανθρωπους να την αγαπησουν πραγματικα'' κλπ. και απο την ιδια και απο το Χρηστο και απο τη Νορα.Και ερωτω εγω,ο Αρης που τον ''πεταξε'' δεν ηταν οικογενεια της,ο Λουκας και ο Οδυσσεας δεν την αγαπησαν πραγματικα ή επειδη αυτα δεν μας βολευουν τα ξεχναμε;;;

-Πολυ ωραια και ''ρομαντικα'' τα οσα ελεγε η Νορα στο Λουκα περι συγχωρεσης και τα σχετικα αλλα νομιζω οτι δεν πρεπει να το γενικευουμε.Καθε περιπτωση ειναι μοναδικη και εχεις τις ιδιαιτεροτητες της.....μετα απο οσα λοιπον εχει κανει η Νταιζη κυριως στην Ευα(γιατι σε αυτη αναφερθηκαν)δεν μπορω να δεχτω ολα αυτα τα χαριτωμενα τυπου ''το παρελθον ξεχνιεται'' κλπ. imarton Αλλωστε θεωρω εξωπραγματικο να ''βοηθας'' αυτη που πολλακις προσπαθησε να βλαψει και εσενα και το παιδι σου!

-Λεει ο Λευτερης στην Ευα να βρουνε σπιτι και αυτη του απανταει ''Θα αφησουμε το γαμο,να παμε για πουρναρια;''Σε ποιον να το πω και ποιος να το πιστεψει! livani Μεγαλυτερη σημασια ειχε δηλαδη ο γαμος της Νταιζης;;;Κυριε Ελεησον.

-Η σκηνη Νταιζης-Αντιγονης ηταν εξαιρετικη.....μπορει να ακουσαμε πολλα κουλα για αλλη μια φορα αλλα αυτο το ''Γεια σου μαμα'' της Νταιζης σε συνδυασμο με το δακρυ της Αντιγονης ηταν για πολλα : respect : Πολυ καλοπαιγμενη η σκηνη και απο τις δυο.

-Αλλη μια παρα πολυ ωραια σκηνη ηταν αυτη Αμαλιας-Πετρου! : respect : Δεν καταλαβαινω γιατι επρεπε να περασουν 600 something επεισοδια για να τους δωσουν τοσο ομορφες σκηνες!

-Το νυφικο παρα πολυ μου αρεσε και η Μαριαννα ηταν μια κουκλιτσα!Και ο Χρηστος με το κοστουμακι του,τελειος! Love!
Αγαπω ασπρο-μπλε γοβες Νορας!!! Matakia
Τα φορεματα Ευας & Στελλας υπερτατα!!! Klap
Επισης ειπαμε οτι την εκκλησια και το στολισμο τα ανελαβε η Ευα,ε;Ωραιες επιλογες εκανε...ιδιο σκηνικο με ενα παρ'ολιγον γαμο στο τελος του Α'κυκλου με τον οποιο η συγκεκριμενη συνδεοταν αμεσα! Innocent

-Και ηρθε και το τελος του ζευγαριου......Το τελος ως τελος και τα πλανα γενικοτερα,πετυχημενα και ατμοσφαιρικα δεν μπορω να πω ΑΛΛΑ το τελος αυτο ηταν τοσο επικο που δεν αξιζε με τιποτα στη Νταιζη.....ο θανατος οχι απλα δεν ηταν αποτελεσμα θειας δικης,οχι απλα δεν συνεβη λογω τυψεων αλλα ηταν καθαρα επιλογη της για να μη ζησει χωρια απο το Χρηστο.Οποτε με συγχωρειτε παρα πολυ αλλα δεν μπορω να δεχτω οτι αυτη η ηρωϊδα τιμωρηθηκε απο τη στιγμη,που το τελος της(οσο δραματικο και αν ηταν,δεν εχει σημασια) το διαλεξε αυτη!

Ειλικρινα δεν ξερω τι να το ψηφισω αυτο επεισοδιο......... Rolling Eyes
Περιμενουμε λοιπον την Πεμπτη!

Υ.Γ Welcome back Αριαδνη μας!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την evanna στις Τρι Δεκ 06, 2011 8:28 pm, 1 φορά
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:26 pm

Antigoni! έγραψε:Ήθελα πολύ καιρό να τα πω αλλά το σημερινό επεισόδιο έγινε η αφορμή.
Δεν μπορώ να καταλάβω τον ψυχισμό αυτών των ανθρώπων. Πως μπορούν να συγχωρούν μια τέτοια γυναίκα. Ειδικά η Εύα, ο Στέφανος, Ο Λουκάς και η Νόρα.
Πως μπορούν και συνυπάρχουν μαζί της.

Για τον ίδιο λόγο όμως τους αγαπώ και τους θαυμάζω. Μπροστά στην ευτυχία του άλλου ανθρώπου ξεχνούν τα πάντα. Αφήνουν στην άκρη τις διαφορές τους και ενώνονται πάλι όλοι μαζί. Όπως έκαναν πάντα. Δεν ξέρω αν θα το έκανε στ' αλήθεια ένας άνθρωπος αλλά αυτοί έτσι κάνουν. 'Έτσι έκαναν από την αρχή και όσο και αν με εκνευρίζει και δεν το καταλαβαίνω. Βέβαια μπροστά στο θάνατο ενός ανθρώπου όλοι λυγίζουν, όπως και να χει...

Τέλος να πω συγχαρητήρια στις ερμηνείες....Οι περισσότερες πολύ καλές σήμερα...Καλό από μένα!

Συμφωνώ απόλυτα!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από roria Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:45 pm

fay έγραψε: Ένα πρώτο σχόλιο από μένα. Οι μόνες σκηνές που δεν μου προκάλεσαν αναγούλα σήμερα ήταν αυτές με το Ρούσσο και τη Μελίτα. Ήταν ΟΙ ΜΟΝΟΙ που δεν είχαν καμιά σχέση με το σημερινό φιάσκο. Για όλους τους άλλους έχω μόνο να πω wall Kotsides vomit
Νομίζω ότι ήμουν αρκετά περιγραφική. Αλλά θα επανέλθω όταν συνέλθω.
Υ.Γ. Χαίρομαι που ο θάνατος της σιχαμένης έγινε αφορμή να ξαναδούμε στους σχολιασμούς την αγαπητή loukitsa.
Αγαπητή μου fay, με πρόλαβες και με κάλυψες. Αν και οι δικές μου στομαχικές διαταραχές ηρέμησαν μόνο μπροστά στην Αντιγόνη, το βλέμμα και το δάκρυ της, τη μοναδική κατ' εμέ αληθινή στιγμή μέσα στον αποψινό καρνάβαλο...
Στην ψυχοσωματική κατάσταση όμως συμπίπτουμε απολύτως, όπως και στη χαρά μας που επανέκαμψε η loukitsa.
Και επίσης συμπίπτουμε στην αδυναμία να γράψουμε σχολιασμό αν δεν κατακαθίσει πρώτα η ναυτία και η αντάρα.
Να ρωτήσω αν διαθέτουμε εμότικον εμετού; Το ρωτω για εγκυκλοπαιδικούς λόγους...
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:51 pm

Δηλώνω ενθουσιασμένη!!!! soutien soutien
Όχι δεν χτύπησα πουθενά, η Αριάδνη έγραψε σχολιασμό!!!! runaround
Θα επανέλθω όταν χωνέψω αυτό που είδα!!!

Υ.Γ. roria ψάξε λίγο στο "Ιδεες και προτάσεις"!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από marakii Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 8:56 pm

Νταίζη-Χρήστος:η βραδινή δε μου άρεσε Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 558573 και η ερωτική σκηνή τους δε μου έβγαλε συναισθημα...αντίθετα όμως μου άρεσε πάρα πολύ η πρωινή σκηνούλα της ήταν πολύ γλυκιά και οι δυο τους πολύ όμορφοι μαζί!

Νόρα-Λουκάς:Το φιλάκι και οι κουβεντούλες περί άλλου μισού λιωτικούλες πολύ μου άρεσε και αυτά που είπαν περί αγάπης στο γραφείο και το φιλί!Όσο για το τέλος η αγκαλιά του Λουκάκου πάντα καταφύγιο για το Νοράκι όταν βλέπει κάτι που την ΄''τρομάζει'' και την στεναχωρεί!Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 226538

{η Νόρα τα είπε όλα πολύ ωραία - και εδώ ακόμη φαίνεται πως η παρέα λυπάται τον συνάνθρωπο και μπορεί να μην το συγχωρεί πλήρως για όσα έχει κάνει (γιατί δεν είναι καθόλου λίγο) αλλά με το να στέκονται στη χαρά του άλλου που πριν 1μισι χρόνο αυτός ήθελε το κακό τους δείχνει και πάλι πόσο υπεράνω είναι οι φεγγαροπετραίοι!..τώρα για τη Νταίζη σίγουρα πέρασε πολλά και είχε ανάγκη την αγάπη απλά όλα όσα έκανε δε μπορούν να δικαιολογηθούν τόσο απλά...όπως και να έχει η κατάληξη της ήταν πολύ σκληρή -δε θα ήθελα ένα τέτοιο τέλος για εκείνη και το Χρήστο-}

Εύα-Λευτέρης:Μου άρεσε ο Λευτέρης που ήθελε την Εύα στην αγγαλιά του και της έλεγε να μείνει να της πει κάτι!

Πέτρος-Λουκάς: εξαιρετικοί και σήμερα!

Μου άρεσε και η σκηνή που η Νόρα άφησε τη Ρεγγίνα στην Αγγέλα και η Αγγέλα με τη Μαρίλια την πείραζαν

Η κυρία Παπαδημητρίου υπέροχη και όταν δάκρυσε στην σκηνή της με τη Νταίζη Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 195890

Πέτρος-Αμαλία:εξαιρετικοί πολύ όμορφη η αγγαλιά τους και όλα όσα είπαν!

Αντίστοιχα μου άρεσε ακρετά η σκηνή Πέτρου-Μελίτας και Αμαλία-Μελίτας έβγαζαν αυτή την οικογενειακή αγάπη!

Τελευταία σκηνή:Rolling Eyes ανάμεικτο λίγο το φινάλε...ήταν πολύ σκληρή η κατάληξη τους (υπέροχοι οι Πολυχρονίδη-Κασανδρινός καθώς και οι υπόλοιποι που έφτασαν μετά με τα αυτοκίνητα)

Υ,γ:-Ίσως αν η Νταίζη είχε πει ένα συγνώμη στην παρέα και στο Στέφανο πριν φαινόταν κάπως καλύτερα η παρουσία της παρέας στο γάμο αν και όπως είπα φαίνεται πως νοιάζονται για τον άλλο
-Αυτά που είπε ο Λουκάς περί αγάπης τα προσπερνώ γιατί η κάθε αγάπη σε όλα τα ζευγάρια των μυστικών είναι διαφορετική και φυσικά η αγάπη των ΛουκαΝορακίων δε συγκρίνεται με κανενός άλλου ζευγαριού inlove
-Πόσο κούκλα ήταν η Αντιγόνη(Δρακουλάκη) και σήμερα; Υπέροχη και με το κοραλί και με το πράσσινο φόρεμα : respect :
-Αριάδνη μας έλειψαν οι σχολιασμοί σου!

Πολύ Καλό από εμένα ,εξαιρετικές ερμηνείες από όλους σήμερα!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 9:05 pm

Ολο το επεισοδιο ήταν αφιερωμένο στη Νταίζη και τον αγαπητικό της. Πραγματική Νταιζιάδα, με όλα τα τρύκ, τα εφφέ, τα κόλπα του επαγγέλματος να έχουν χρησιμοποιηθεί για να μας συγκινήσουν! Ακόμη και η υπέροχη μουσική υπόκρουση του Ερίκ Σατί, ήταν ένας φόρος τιμής στην κρητικοπούλα Μαριάννα!!!! Τί περίεργο, όμως, το αντίθετο αποτέλεσμα πέτυχαν τελικά!!!! Γιατί δεν είχαμε πάθει αμνησία , (παρ'όλο που είναι της μόδας τελευταία....) για να ξεχάσουμε τι βλέπαμε εδώ κι ενάμισυ κύκλο. Πώς να πιστέψουμε οτι το μοναδικό όνειρο της Νταίζης ήταν να φορέσει το νυφικό και να σταθεί πλάι στο Χρήστο στην εκκλησία, σαν όλους τους υπόλοιπους κοινούς θνητούς, όταν είχε αρνηθεί τόσες φορές τις αντίστοιχες προτάσεις του Χρήστου να παντρευτούν και να φύγουν???... Αφού μόνη της την κλώτσησε την τύχη της, μετά τι θέλει , τι γυρεύει και τι ζητάει, μήπως να μας τρελλάνει? Αυτό το απλό όνειρο κάθε ανθρώπου έγινε απαγορευμένο για την ίδια, γιατί εκείνη το θέλησε έτσι. Το θεωρώ εντελώς εγωιστικό να έχει φέρει, απ'την μεγάλη της "αγάπη", ένα άλλο ανθρώπινο πλάσμα σε μιά κατάσταση πλήρους εξάρτησης απ'την ίδια, να του υποδεικνύει ακόμη και το πότε θα μιλήσει ή όχι, να θεωρεί δεδομένο οτι θα γίνει ό,τι αποφασίσει η ίδια, οτι ο σύντροφος της δεν μπορεί να έχει διαφορετική γνώμη για ο,τιδήποτε.... 'Εκανε τα πλάνα της, έφτιαξε το σενάριό της, έκανε διανομή ρόλων σ'όλους όσους είχε προηγουμένως αδικήσει, ζημιώσει, απειλήσει, και τους έφερε όλους σε μιά σχεδόν "υπνοβατική" πραγματικότητα, να τρέχουν γι'αυτήν, να συγκινούνται απ'αυτήν, να ξεχνάνε το παρελθόν και να της εύχονται για το μέλλον.... Και όταν όλοι, ακόμη κι ο αστυνόμος, ένιωθαν ιδιαίτερα "ζεστά" απέναντί της, μέσα σε μιά στιγμή τους ξεγέλασε, τους τό'σκασε, "εφυγε" με το μόνο τρόπο που μπορούσε, αφού κάθε άλλος τρόπος διαφυγής ήταν πιά αδύνατος, και ο δρόμος της αποδοχής του νόμου σαν τρόπος εξιλέωσης της ήταν άγνωστος. Ακόμη και στο θάνατο όμως ήταν σκληρή, εκδικητική μπορώ να πώ.... Θα μπορούσαν, ας πούμε, να αυτοκτονήσουν πίνοντας δηλητήριο, όλο και κάτι θα είχε περισσέψει απ'αυτό που χρησιμοποίησε κατά του Μπέλλου και της μάνας της..... Αλλά όχι, έπρεπε να το κάνουν θρίλλερ, να αιματοκυλιστούν, να παραμορφωθούν, για να τους έχουν όλοι έτσι στο μυαλό τους, μιά φριχτή τελευταία εικόνα που θα τους πληγώσει και θα τους κυνηγάει για καιρό.....

Και το μοναδικό σημείο που σηκώνει παιχνίδι , το μόνο ευχάριστο μέσα σ'όλ'αυτά, είναι οτι τουλάχιστον στη δίωρη τηλεταινία της Πέμπτης δεν θα δούμε Νταίζη και Χρήστο ! Κάτι δεν είναι κι αυτό???
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 9:08 pm

Το πιο σουρεαλ επεισοδιο για μενα...

Ωραια η ερωτικη σκηνη Νταιζης-Χρηστου για δικους μου ευνοητους λογους.. sfyr

Ακουσα καλα? Ο Λουκας ειπε οτι νομιζε οτι δεν υπαρχει μεγαλυτερος ερωτας απο τον δικο του και της Νορας? Εεε ενταξει εκει γελασα το ομολογω...μονο την Ρεγγινα δεν βαλανε να συμφωνησει μαζι τους κανοτας "αγκου" για το ποσο ανυπερβλητος ερωτας ειναι αυτος του Χρηστου και της Νταιζης.... lmao Η Δρακουλακη ηταν αρκετα συγκινημενη σε εκεινη τη σκηνη.....Δε νομιζω οτι το "δακρυ ετοιμο να κυλησει" ητανε μεσα στο ρολο....
Πολυ γλυκο αυτο που ειπαν...

"Τι θα εκανα χωρις εσενα?"
"Θα ησουν μισος ανθρωπος"
"Σ'αγαπαω μισο μου" Love!

Και μεσα απο αυτους τους δυο χαρακτηρες προσπαθησαν να μας δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα... Πως γινεται να τρεχουν ολοι πισω απο τη Νταιζη μετα απο ολα οσα εχει κανει...Το ειχαμε καιρο απορια και μας λυθηκε βρε..Η Ευα την συγχωρηε επειδη ειναι ευτυχισμενη και εχει προχωρησει τη ζωη της...Πως συγχωρεις καποιον ομως οταν δεν σου εχει ζητησει καν συγγνωμη?? Τοσα ευχαριστω ακουσα απο το στοματακι της Νταιζης...ενα συγγνωμη δεν ειπε..Μονο στην Ερριετα και γι αυτο εβαλε διαμεσολαβητη...Παλι καλα να λεμε...

Σκηνη Πετρου-Αμαλιας-αγκαλια Love! Αν και δε θεωρω σωστο που ο Πετρος σηκωνεται και φευγει...

Σηκωνεται κι ο Χρηστος απο το κρεβατι και μενω να κοιτω την οθονη καπως... Confused? inlove

Και παμε στην Ευα η οποια παντα ειχε ονειρο να γινει διακοσμητρια.. Γιατι νομιζετε σκιζοταν να παει να στολισει την εκκλησια? Τωρα που της δοθηκε η ευκαιρια να εκπληρωσει το ονειρο της να το αφησει και να τρεχει για πουρναρια-σπιτι να μεινει με τον αντρα της? Ερμε Λευτερη...τι τραβας και εσυ... livani

Δεχτηκε και ο Λουκας το γραφειο με εναν ορο...λεω και εγω θα ακουσω τιποτα σοβαρο...και ακουω για τους πινακες.. imarton

Ρισπεκτ στη σκηνη Νταιζης-Αντιγονη και ειδικα στην κ.Παπαδημητριου....απιστευτο το βλεμμα της και το δακρυ στο τελος που αφησε να εννοηθει οτι ακουγε και καταλαβαινε τα παντα... : respect :

Ωραιο το νυφικο ωραιο και το κοστουμι του γαμπρου....
Η εκκλησια νομιζω ειναι η ιδια που πηγε να γινει ο παρολιγον γαμος του Μανου και της Ευας? Και του Νικολα και της Δαφνης?

Ρητορικη ερωτηση: Tι χρωσταει ακριβως η παρεα στη Νταιζη?
Το μονο καλο που εχει κανει ειναι οτι ταρακουνησε τη Νορα και συνειδητοποιησε οτι αγαπα τον Λουκα...Τιποτα αλλο....
Μου αρεσε και η σκηνη Λουκα-Νταιζης....
Visto de nada με θεα στο τιποτα...Ρε τη Νταιζη που πηγε και θεατρο.. sisi
Παντως τοσες φορες που ειπε στον Λουκα για τον Αρη κατι δε θα επρεπε να υποψιαστει και αυτος? livani

Περιεργως μου αρεσε και η σκηνη Πετρου-Μελιτας...Αρχιζω και ανησυχω με την κατασταση μου... valen
Βεβαια γελασα με το Πετρο που ειπε οτι δε θα αργησει να γυρισει..Ναι μωρε μονο 15 χρονακια θα κανει..Να γνωρισει τον Ειρηνικο...τον Ατλαντικο....τον Ινδικο...κτλ κτλ...

Στελλα εκνευριστικη οπως παντα...

Η Νορα με την ψηφιακη...Μη χασει πλανο του Νταιζουλινιου... livani Παντως μου αρεσαν πολυ αυτα που φορουσαν τα κοριτσια.. ειδικα η τουαλετα της Ευας...

Το παντελονι που τον στενευει στον καβαλο.. gelio Ακομα ΚΑΙ σε αυτο το γαμο να σουργελιασει ο Λουκας..!

Η σκηνη στο αυτοκινητο ερμηνευτικα ηταν υπεροχη!!! Περιμενα να ακουστει και καποιος θορυβος απο λαμαρινες..οχι μονο ενα ελαφρυ φρεναρισμα..Καλα ο τοιχος που ελεγαν που βρεθηκε στη μεση του πουθενα? Τελοσπαντων...

Να ζησουμε να τους θυμομαστε λοιπον....(Εγω τον Χρηστο μου θα τον θυμαμαι παντως.. *κλαιει με μαυρο δακρυ* )

Αν και σεναριακα δε συμφωνω καθολου με το τελος αυτων των 2 χαρακτηρων διοτι ο θανατος τους δεν πιστευω οτι ηταν η τιμωρια τους αλλα ενας τροπος να ξεφυγουν απο ολα αυτα και να ειναι μαζι....δε τους αξιζε τοσο ηρωικο τελος..Παρ'ολα αυτα οι ερμηνειες τους ηταν υπεροχες!!!

ΥΣ1-->Μια φιλη μου μου ειπε "Ρε μπας και αναστηθουν στην τηλεταινια? Κανονικα τους νεκρους τους σκεπαζουν"

Λετε? affraid lmao

ΥΣ2-->Ελπιζω στην κηδεια να μη δω την Στελλα να μοιρολογα...Ειναι και μανιατισσα αυτη την εχει φοβηθει το ματι μου χαχα

tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 9:09 pm

Αντιο στη μεγαλη μου θεαρα ηταν αδικος ο θανατος της και να σας πω και κατι ναι για την Ευα το δεχομαι αλλα με την Νορα ουσιαστικα η μονη τους κοντρα ηταν ο Λουκας και οκ μπορει να μας αρεσει ο Λουκας και η Νορα μαζι αλλα ουσιαστικα εκει η Νταιζη το μονο κακο που εκανε ειναι να διεκδικισει στο Λουκα που στη τελικη καθε γυναικα το εχει κανει η θα το κανει καποια στιγμη της ζωης της
Λοιπον η Νταιζη μετανοεισε σαν το λιστη στο σταυρο δεν διαφων εχει κανει εγκληματα καμοια αντιρηση αλλα τα δυσκολα παιδικα χρονια παντα σε κανουν ανθρωπο ο οποιος πλεον θελει να ζησει κι αυτος μια ηρεμη ζωη και κανει τα παντα γι αυτο και εδω δεν μιλαει η αγαπη μου για τη Νταιζη και το ρολο της αλλα και η ψυχολογια την οποια τυχαινει και να σπουδαζω...Η νταιζη φανηκε οτι αλλαξε γιατι αγαπησε και το Στεφανο και τη Στελλα και φυσικα το Χρηστο
Στο σημερινο επεισοδιο ειπε την Αντιγονη μαμα που εγω που ειμαι πολυ ευαισθητη και καποιες φορες ειναι πολυ κακο αν ειχα απενατνι μου τη Αντιγονη που με ειχε παρατησει σε μια οικογενεια που με κακοποιουσαν σοματικα και ψυχικα οχι μαμα δεν θα την ελεγα και το Αντιγονη πολυ θα της ηταν.Αν και τη ΜΙΣΩ τη Μελιτα παντα ηταν πολυ καλη η Παπα υποκρτικα στη σκηνη με το Ρουσσο.Και φτανω στο ζουμι....Απιστευτη ερωτικη σκηνη......απιστευτοι και οι 2....πραγματικα πιστευω ειναι ενας ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ερωτας...Απιστετο και πολυ συγκινιτικο που ολοι ετρεξαν για το γαμο τη θεαρας μου παρο οτι τους εχει κανει πολλα(και ξανα λεω σεν μιλαω για την Νορα αλλα κατα βαση για την Ευα και το Στεφανο)Ενα υπεροχο νυφικο το οποιο λατρεψα.Καταπληκτικη στη σκηνη στη μαρινα....Εκλαψα στο γαμο....Και φτανω στη ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΙΡΑ ΓΕΝΙΚΑ .....Υλικρινα πλανταξα αφου ειμουν με τη ξαδελφη μου και το βλεπα και η ξαδελφη μου με ειχε αγκαλια και εκλαιγε και κοινη...Ηταν εκπληκτικοι και οι δυο και δεν μιλαω μονο για τα λογια αλλα και για την εκφραση τους.Μου αρεσε ο τροπος που τους βρηκαν.....Γενικα οποιος ειναι πραγματικα ερωτευμενος και χειροτερα ερωτευμενος με εναν ανθρωπο για τον οποιο θα εκανε τα παντα αλλα δεν βρισκει ανταποκριση εκλαψε σε αυτη τη σκηνη ΣΙΓΟΥΡΑ και τελειωνω το μονολογο μου με το οτι ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 9:22 pm

ρε παιδια αυριο δεν θα εχει επεισοδιο?
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 9:25 pm

Οχι, Νέλλη, κατ'ευθείαν το βράδυ της Πέμπτης για την δίωρη τηλεταινία!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 9:26 pm

Καλέ, είδα λίγο στα γρήγορα, έτσι για το μαμώτο !!!

Τι ήταν τούτο?? Ποιοι ντύνανε την Νταίζη νύφη? lmao lmao Το παρανυφάκι ο Αγγελος, δεν ήταν εκεί ? lmao imarton

Είδα και Ρούσσο - Μελιτόνι με μουσική υπόκρουση πλάτσα-πλάτσα-πλούτσα... ένα νερό ρε παιδιά sisi sfyr
Αλλα είμαι και... σοκαρισμένη... Είδα δάκρυ ? Υγρό σταγονίδιο στα μάτια ? Palamakia Scandal
(Δεν γινεται και στα μάτια και στα χείλη, πολλά ζητάω,έ? Angel

Μέχρι και τα ρούχα πάντως στον γάμο του τσοκάρου, ήταν τα καλύτερα.. Μη χάσουμε Fskl

Στο τέλος πάντως, τσιγκουνιές. Μια κέτσαπ της προκοπής δεν βάλανε, ροζουλί βγήκε το αίμα valen

Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 9:28 pm

JESSIE έγραψε:Οχι, Νέλλη, κατ'ευθείαν το βράδυ της Πέμπτης για την δίωρη τηλεταινία!!!

Επεισόδιο 623 - Ημερομηνία 06-12-2011 7235 Jessie μου.....απλα ειχα διαβασει τις περιληψεις και νομιζα οτι μενουν αλλα δυο μεχρι την τηλεταινια(και ας ηταν οι ημερομηνιες μεχρι σημερα)

τελοσπαντων...την Πεμπτη λοιπον!!!
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 9:28 pm

ο μι τζι!!! Να συγκινηθω???? Και Αριαδνη και Βασουυ στο σχολιασμο αποψε????? yey yey Ο θανατος της Νταιζης κανει θαυματα!!! xoxo

tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από Dimitraaa Την / Το Τρι Δεκ 06, 2011 9:35 pm

Δε θα προχωρήσω σε αναλυτικό σχολιασμό του επεισοδίου αλλά αποφάσισα να πω δυο κουβέντες μιας και ήταν το προτελευταίο Rolling Eyes

Πρώτα απ'όλα έ-λιω-σα και έ-νιω-σα και γω με τη σκηνή Λουκά-Νόρας στο σπίτι... Πήραμε μια μικρή ( wall δυστυχώς μικρή) δόση από φιλιά και τα σχετικά αλλά κυρίως από την ουσιαστική σχέση τους και την πραγματική αγάπη που άντεξε στο χρόνο. Δε νομίζω ότι χρειαζόταν σύγκριση με Νταίζη-Χρήστο, είναι διαφορετικές καταστάσεις και ζευγάρια, πάντως θα μείνω στα λόγια του Λουκά "Τι θα έκανα εγώ χωρίς εσένα;!" ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΛουκαΝοράκια!!! Οι καλύτεροι Palamakia thumbs up και στην σκηνούλα στο γραφείο ειδικά προς το τέλος αλλά και στην τρομερή αγκαλιά-παρηγοριά στο τέλος του επεισοδίου.... Love!

Μμμμ.. τραγικό τέλος για Νταίζη-Χρήστο αλλά τουλάχιστον παντρεύτηκαν και έφυγαν ΜΑΖΙ ακόμα και με τέτοιο τρόπο! Εξαιρετικοί Κασσανδρινός-Πολυχρονίδη! Νομίζω θα υπέφεραν περισσότερο στη στενή, τόσες ώρες μακριά ο ένας από τον άλλον και χωρίς ενδιαφέροντα στη ζωή τους πια. Θέλω πολύ να δω την αντίδραση της Στέλλας όμως Wow

Α ναι... Υπέροχες ερμηνείες επίσης από την κ. Πεφάνη και τον κ. Κατρανίδη!! :) Ωραίες σκηνές με νόημα! Μου άρεσε και η "Μελίτα" σήμερα με τον τηλεοπτικό πατέρα της...

Υ.Γ 1: Αν δε γίνει καμία αναφορά στο "Μάνο", μεθαύριο θα στενοχωρηθώ shy
Υ.Γ 2: Αριάδνη....is BACK!! yey
Υ.Γ 3:
ρε παιδια αυριο δεν θα εχει επεισοδιο?

Όχι gxnel, δε θα προβληθεί αύριο επεισόδιο. Την Πέμπτη στις 22:00, το τέλος....!

Υ.Γ 4: Πόσο κούκλα ΚΑΙ σήμερα η θεάααααρα μου;;;; Αντιγόνη Δρακουλάκη!!! Love

Φιλιά καλά να περνάμε! Την κάνω γιατί σε 10 λεπτάκια έχουμε και μια ομάδα να υποστηρίξουμε... χιχι!
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης