Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap44%Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 44% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap56%Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 56% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 18

Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009

Δημοσίευση από Morena Την / Το Δευ Οκτ 26, 2009 11:50 pm

Τα πραγμάτα αρχίζουν και γίνονται λίγο κουλουβάχατα στη σειρά....εγώ πιστεύω ότι ο Στέφανος την αγαπάει την Εύα ακούσαμε και τη φωνούλα της μητέρας του....ο Ρούσσος πολύ σκληρός με την Αμαλία....και άδικος....καλά και το χαστούκι όλαααα τα λεφτά μόνο που πρέπει να πονέσανε και οι δύο στα αλήθεια.....
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009

Δημοσίευση από Morena Την / Το Δευ Οκτ 26, 2009 11:52 pm

Morena έγραψε:Τα πραγμάτα αρχίζουν και γίνονται λίγο κουλουβάχατα στη σειρά....εγώ πιστεύω ότι ο Στέφανος την αγαπάει την Εύα ακούσαμε και τη φωνούλα της μητέρας του....ο Ρούσσος πολύ σκληρός με την Αμαλία....και άδικος....καλά και το χαστούκι όλαααα τα λεφτά μόνο που πρέπει να πονέσανε και οι δύο στα αλήθεια.....

Για να μην παρεξηγηθώ όταν λέω κουλουβάχατα εννοώ ότι αρχίζουν και μπερδεύονται άνοιξαν καινούργιες πόρτες...
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Οκτ 26, 2009 11:55 pm

Ntinaki1 έγραψε:Μελίτα και Ρούσσος! Τι σκηνή!!! Κατρανίδης θεός και Παπά επίσης!Πρώτη φορά είδα τον Ρούσσο να κλαίει στη σειρά! Τέλειο!
Τέλεια η σκηνή Αμαλίας και Ρούσσου αλλά πολύ με νευρίασε ο Ρούσσος που της είπε μέσα στα μούτρα της ότι ήταν λάθος! Δε φτάνει που χαράμισε τη ζωή της με έναν που δεν της έδινε σημασία και την είχε άντε μη τη πω... της το κοπάνησε κιόλας! Αυτά είναι!!!Δυστυχισμένη γυναίκα η Αμαλία όπως και η Μελίτα. Snif

Nτίνα την ώρα που του λέει σε θαύμαζα σκέφτηκα, και πήγες και παντρεύτηκες έναν σαν κι αυτόν και δυστύχησες σαν τη μητέρα σου.. Πολύ κρίμα! Πραγματικά απίστευτες οι σκηνές Πέτρου - Αμαλίας και Πέτρου - Μελίτας!

Δυο γυναίκες που πήρσν έστω και άθελά τους τον ίδιο δρόμο!

Ο Ρούσσος φέρθηκε ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ στην Αμαλία! Μπορεί να έχει κάνει τα τρελά της κατά καιρούς αλλα αν μη τι άλλο ήταν πάντα δίπλα του... ΝΤΡΟΠΗ! Κάποια πράγματα δεν λέγονται! Και μπορώ να πω ότι σήμερα φάνηκε και λίγο η ανατροφή της! Καλά του τα είπε!!! ΚΥΡΙΑ!!! (Ρε που φτάσαμε....... χαχαχα)

Επίσης η Εύα ΘΕΑ στη φωτογράφιση!

Για όλα τα παραπάνω ψήφισα το επεισόδιο πολύ καλό!

Τώρα όσων αφορά τον Λουκά -> cake παρε να'χεις monsieur!!!

Η Νόρα καταπληκτική, και στη σκηνή που έκλαιγε ήταν πολύ συγκινητική
Snif

Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Οκτ 26, 2009 11:57 pm

Eπίσης το επεισόδιο θα μπορούσα να το είχα ψηφίσει "Τέλειο" αλλά μόνο ένα χαστούκι ρε Οδυσσέα? Στα 5-6 θα το ψήφιζα τέλειο!! Είδε αστράκια πάντως! Εύγε Οδυσσέα! (χιχι είμαι κακιά)

Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 27, 2009 12:07 am

Ας σχολιάσω κι εγώ
Το σημερινό και μόνο για τη σκηνή Πέτρου Αμαλίας θα το πω πολύ καλό
Εξαιρετική ερμηνεία και απ τους δύο.
Αρχίζω να αλλάζω γνώμη. Δεν είναι ο Μάνος ο χειρότερος απ τους δύο αλλά ο Πέτρος. Άθλια συμπεριφορά απέναντι σε μια γυναίκα που μοιράστηκε μαζί της μια ολόκληρη ζωή. Δεν του φταίει η Αμαλία αν οι βρωμοδουλειές του βγήκαν στη φόρα και έμεινε εκτεθειμένος όπως δεν του έφταιγαν και ο Λουκάς και η Νόρα που πλήρωσαν τη νύφη.
Ακόμη και μπροστά στην κόρη του δακρύζει αλλά δεν πείθει οτι δεν ήξερε.
Δίκιο έχει το κατσαρό υπόθετο. Μάνα και κόρη ψώνισαν από σβέρκο.
Σήμερα δεν μου έμεινε καμιά αμφιβολία οτι ο Στέφανος αγαπάει την Εύα. Στην πρώτη σκηνή στην κατασκήνωση έβγαλε ζήλεια. Ακόμη και μετά στο σπίτι του φαινόταν καθαρά οτι ήταν απογοητευμένος με την τροπή που πήρε η βραδυά τους. Αλλά έγινε ακόμη πιο φανερό την ώρα που η Εύα μπήκε στο γραφείο του. Μια Εύα χαρούμενη και χαλαρή, και ένας Στέφανος που μόλις την είδε έτσι έλαμψε ολόκληρος.
Το Νοράκι το παλεύει αλλά κάθε φορά που τον βλέπει με την Νταίζη γίνεται χειρότερα.
Η οποία Νταίζη δεν ξέρω αλλά σήμερα αντέδρασε παγωμένα στο χαστούκι του Οδυσσέα και αρχίζω να πιστεύω οτι δεν είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζει τη βία. Βέβαια η χαστούκα της χρειαζόταν, αλλά δεν ξέρω αν θα έπρεπε να της τη δώσει ο Οδυσσέας. Δεν σας φαίνεται οτι ο κύριος Οδυσσέας αντιδράει κάπως περίεργα κάθε φορά που η Νταίζη του λέει να βρεί δουλειά; Μήπως τελικά κάτι βρωμάει και μ αυτόν;
Περιμένω αύριο τις αντιδράσεις Εύας και Μελίτας στα νέα για το μήνυμα. Σίγουρα ο αποστολέας δεν είναι ο Μάνος αλλά του χρειάζεται να κατηγορηθεί κι αυτός για κάτι άδικα, άλλωστε ο ίδιος το έχει κάνει για τις δύο κυρίες πολλές φορές.

Επεισόδιο 224 - Ημερομηνία 26-10-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από mimi Την / Το Τρι Οκτ 27, 2009 1:08 am

λόγω της γιορτής μου κάνα καθυστερημένα το σχολιάκι μου
μάνος-εύα : η καλή μου τον κατάλαβε τον ένιωσε γύρω της
πέτρος- μπουζουξού :με κουράζουν
εύα-στέφανος: ωραίοι
εύα-φωτογράφιση : κούκλα το 'χεις αγάπη μου το 'χεις που σε μάνο να τη δεις
λουκάς-νόρα : είσαι να μη σε πω εισαι αγόρι μου
λουκάς-νταίζη : vomit vomit vomit
πέτρος-αμαλία : αγόρι μου είσαι μεγάλος μ..............
πέτρος-παιδιά :ωραία σκηνή
νταίζη-οδυσσέας:παιδιά όντως η κοπέλα πρέπει να έχει βιώσει βία ξανά γιατί ο τρόπος που αντέδρασε ήταν κάπως...........αλλά το χαστούκι ομολογώ πως το ευχαριστήθηκα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 27, 2009 12:04 pm

Είδα ξανά τη σκηνή του Στέφανου με τη μητέρα του.
Κάτι μου έχει διαφύγει σίγουρα.
Έγινε κάτι και δεν το έχω αντιληφθεί;
Ποιά ήταν η πέτρα που κύλησε;
Υποθέτω ενοούσε οτι αρχίζει η κατολίσθηση.
Κατάλαβε κάποιος κάτι περισσότερο;

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Penny Την / Το Τρι Οκτ 27, 2009 12:08 pm

ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ?ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ (ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ).ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ wall
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 27, 2009 12:12 pm

Penny έγραψε:ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ?ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ (ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ).ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ wall

O Mάνος Penny μου δεν ξερει τι του γίνεται. Δεν είναι σίγουρος οτι αγαπάει τη μιά ή την άλλη.
Αν τον έβλεπα να διαγράφει τα πάντα και τους πάντες για το χατήρι της Εύας και γω μαζί θα τους ήθελα.
Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω τόσο καιρό. Δεν με πείθει. Και όσο αυτός δεν αλλάζει, δεν τον θέλω με την Εύα.
Την έχει ταλαιπωρήσει αφάνταστα, και αν είναι να γυρίσει σ αυτήν και μετά από λίγο να ξαναμπλέξει με τη Μελίτα, ή με κάποια άλλη, καλύτερα να μου λείπει το βύσσινο.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Penny Την / Το Τρι Οκτ 27, 2009 12:22 pm

Clarabelle έγραψε:
Penny έγραψε:ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ?ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ (ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ).ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ wall

O Mάνος Penny μου δεν ξερει τι του γίνεται. Δεν είναι σίγουρος οτι αγαπάει τη μιά ή την άλλη.
Αν τον έβλεπα να διαγράφει τα πάντα και τους πάντες για το χατήρι της Εύας και γω μαζί θα τους ήθελα.
Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω τόσο καιρό. Δεν με πείθει. Και όσο αυτός δεν αλλάζει, δεν τον θέλω με την Εύα.
Την έχει ταλαιπωρήσει αφάνταστα, και αν είναι να γυρίσει σ αυτήν και μετά από λίγο να ξαναμπλέξει με τη Μελίτα, ή με κάποια άλλη, καλύτερα να μου λείπει το βύσσινο.
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ... ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΛΗΓΩΘΕΙ Η ΕΥΑ, ΑΡΚΕΤΑ ΤΡΑΒΗΞΕ
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από zwi Την / Το Τρι Οκτ 27, 2009 12:52 pm

zwi έγραψε:loukas-nora polu wraies oi skhnes tous
pantws ti allo na kanei h nora gia na tou deixei oti ton agapaei???
thn luph8hka otan dakruse meta thn parakolou8hsh.
ena exw na pw loukas=megalos vlakas

roussos-ntaizh
arxizei kai peftei sthn pagida
eixe valei kai thn gravata pou tou eixe agorasei
mh x...

roussos-amalia
ekneuristhka para polu
pws mporese kai ths eipe oti htan la8os???
eleos dhladh

roussos-melita
prwth fora dakruse
pantws den pisteuw na hxere oles tis epiptwseis gia thn molunsh
la8os fusika pou den akouse ton nikola

stefanos-eua
poso m'arese o stefanos
deixnei thn apoluth katanohsh
kai perimenei thn eua na xeperasei tob n mano
an kai 8elei na ekdikh8ei
thn eua omws thn agapaei alh8ina

h eua sthn fotografish
htan kouklara

to xastouki tou odussea teleio
pantws egw apo thn antidrash ths ntaizhs katalava pws eixe upostei kai palaiotera via

o psuxakias polu eugenikos mou fanhke
alla pote kaneis
den xerei
ti kruvei mesa tou o an8rwpos

to flashback me thn mhtera tou stefanou

episis kalh htan kai h skhnh manou-marilia

a!kai h antidash tou manou otan ema8e gia to munhma

aurio 8a einai polu wraio
eidika otan h melita diwxnei kakhn kakws apo to spiti
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από alexan.2 Την / Το Τρι Οκτ 27, 2009 6:18 pm

Νομίζω οτι ο Μάνος είπε μακάρι να μπορούσα να σου πω να τα σβήσουμε όλα, εννοώντας προφανώς οτι δεν μπορεί.
Όπως και να έχει πάντως ο Μάνος έχει δώσει πολλές φορές δείγματα ανωριμότητας και απο τίποτα ως τώρα δεν έχω πειστεί οτι έχει αλλάξει. Κι γι΄αυτό αν και ήμουν θερμή φαν του ζευγαριού Μάνου-Εύας, πιστεύω οτι ο Στέφανος μπορεί να κάνει την Εύα πολύ πιο ευτυχισμένη απο τον Μάνο...
alexan.2
alexan.2

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης