Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

+23
Jennifer
Mafalda
prwto_trapezi_pista
Ntinaki1
lizzie
nena08
ΕΥΑ
xara
jim7
manos+eva
aggeliki
KatsaroYpotheto
Morena
marializ25
NATALITSA_LOUKITSA
mimi
Penny
evanna
euaki
anna90
konstantina
sifantid
Clarabelle
27 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap63%Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 63% 
[ 17 ]
Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 27
 
 

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 28, 2009 8:55 pm


Σήμερα θα τους πιάσω έναν έναν.
Πέτρος: Ο Θεός κι αυτός μόνο ξέρουνε σε τι είδους βρωμοδουλειές είναι μπερδεμένος με το Μάνο ο κύριος δίκαιος για να τον υπερασπίζεται έτσι. Ε όχι να μας λέει οτι ο Μάνος είναι το καλύτερο παιδί. Καλά του τα είπε η κόρη του.
Αμαλία: Η μπογιατζού, παίρνει το αίμα της πίσω αυτές τις μέρες. Το είδα κι αυτό. Να συμφωνεί η Μελίτα μαζί της. Αναρωτιέμαι τι άλλο έχει πέσει στην αντίληψή της, γιατί τις τελευταίες μέρες πετάει περίεργα υπονοούμενα. Εκτός κι αν τα λέει επειδή την ποδοπάτησε σαν γυναίκα τι να πω.
Νικόλας: Ο κακομοίρης ούτε που πρόλαβε να χαρεί. Πάντως μέχρι τώρα ο Νικόλας είναι ο μόνος που κρατάει το μέτρο. Ο μόνος που μιλάει με λογική και δεν βάζει μπροστά το συναίσθημα.
Δάφνη: Αυτό το κορίτσι ή που θα πιστεύει τα πάντα ή τίποτα. Με μπερδεύει.
Μελίτα: Εμπρός στο δρόμο που χάραξε η Εύα. Απ την αρχή της σεζόν είχαμε την Εύα να προσπαθεί να εκδικηθεί το Μάνο τώρα πήρε τη σκυτάλη η Μελίτα και δεν σταματάει με τίποτα.
Λουκάς: Αυτός έχει πέσει με τα μούτρα στα σορόπια και εκτός απ τα δάχτυλά του έχει κολλήσει κι ο εγκέφαλος.
Νόρα: Το κορίτσι έχει πάθει χοντρή ζημειά. Είχε πλάκα πάντως που της έλεγε η Δάφνη οτι άργησε να το πει και η Νόρα αρνιόταν και η Δάφνη γελούσε πονηρά. Τελικά ο κόσμος τόχει τούμπανο κι αυτή κρυφό καμάρι.
Στέφανος: Τελικά την έστησε την κομπίνα με τον πυροβολισμό. Το είχα καταλάβει από χθές, αλλά κρατάω την κουβέντα του με το Χρήστο. Του είπε πρόσεχε ούτε τρίχα απ τα μαλλιά της. Δεν ξέρω αν νοιώθει έρωτα αλλά αγάπη νοιώθει σίγουρα για την Εύα. Μπορεί να μην τη διεκδικεί με καθαρό τρόπο αλλά σκέπτομαι μήπως και ο Μάνος κάποτε του την πήρε με βρώμικο τρόπο; Και αν την αγαπάει πως ένοιωθε όταν παρακολουθούσε τόσα χρόνια το Μάνο να την κοροιδεύει άθλια;
Εύα: Η Εύα έκανε έρωτα με το Στέφανο συνειδητά. Πίστεψε οτι ο Στέφανος την προστάτεψε. Νομίζω οτι αυτό θα γινόταν άσχετα απ τον πυροβολισμό απλά θα καθυστερούσε κι άλλο. Γι αυτή ήταν σημαντική η παρουσία του Στέφανου. Σκεφτόμουν οτι από κει που είχε σχέση με έναν άντρα που δεν τη σεβάστηκε ποτέ και που δεν έβαλε ποτέ μπροστά τις δικές της ανάγκες απ τις δικές του βρέθηκε με κάποιον που κάνει ότι του ζητήσει. Ισχυρός λόγος για να γύρει προς τα εκεί η ζυγαριά.
Μάνος: Για μια και μοναδική φορά είπε την αλήθεια και δεν τον πίστεψαν και πήρε τις θάλασσες. Μπορεί να του φυσήξει ο θαλασσινός αέρας και να του καθαρίσει το μυαλό. Ας αποφασίσει τι θέλει και πως θα το καταφέρει. Αλλά καθαρά και αντρίκεια όχι μπαμπέσικα. Έχει βεβαρημένο παρελθόν και αν δεν κάνει έτσι καμιά δεν πρόκειται να πείσει.
Νταίζη: Ουδέν σχόλιον. Τα συγχαριτήρια μου σε όποια την ονόμασε χταπόδι της πίστας.
Τέλος θα πω οτι Σταύρου και Ξυλά έχουν μια υπέροχη χημεία και οι σκηνές τους μου αρέσουν τρελά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Οκτ 28, 2009 8:57 pm

τι να πρωτοπω για αυτο το επεισοδιο..θελω να στειλω εμαιλ στην ακριτα και να της πω: κυρια ελενα μου οκ πολυ ωραια η ιστορια ολων των ηρωων σας αλλα οχι ευα και στεφανο μαζι....δεν αντεχω λεμε..........καποιος να με ηρεμησει...υπαρχει καποιος γιατρος στο φορουμ μας?να μου προτεινει ενα χαπι μπας και ηρεμησω...μπας και ξεχασω τη σκηνη που μολις πριν 20 λεπτα ειδα με τα ματακια μου.......

για να μη πω για την δηθεν αποπειρα δολοφονιας.......και τι κουλα ελεγε η ευα: μπηκες μπροστα για να με προστατεψεις....αιντε ..ε ειναι πολυ ξανθια...καλα ρε ..μπηκες πρωτα στο αμαξι και μετα ακουστηκε ο πυροβολισμος...... χμχμ και εκει που της ζητησε να τν ξαναφιλησει στο χερι.. Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 960514


νορα-λουκας: αχ στεναχωρεθηκα για τη νορα..ποσο τον αγαπαει κι αυτος τι πηγε και εκανε........πηγε και μοιραστηκε λουκουμακι με την ...αντε μη πω..


μανος...: χμχμ δε ξερω για σας αλλα εχω μια υποψια οτι και αυτος προσπαθησε να σκοτωσει τον κυριο καρταλη μας..........φαινοταν πολυ παραξενο το οτι εφευγε με τετοιες ταχυτητες.... χμχμ δε ξερω αν μπορω να τον λυπηθω..το θεμα ειναι οσο αφορα στο μνμ οκ δεν ειχε σχεση αλλα με τοσα που εκανε λογικο να μην τον πιστευουν.... και η δαφνη.....λογικο να βαζει τον εαυτο της στη διαδικασια να σκεφτει και τα δυο ενδεχομενα οτι ο αδερφος της δε φταιει ή οτι φταιει...δε μπορει αμεσως να τον στηνει στα 50 μετρα....

νταιζη: παρε τα λουκουμακια και σηκω και φυγε κυρια μας......αν περνιεσαι για κυρια.....και μη ξαναμπεις στο μπανιο γιατι θα ανοιξω μονο το καυτο νερο..να δεις εσυ....ασε κατω τον λουκα..... Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 102533

ΛΟΥΚΑ: ΒΑΛΕ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΟ...

μελιτα -αμαλια-πετρος....: μανα και κορη ακουστε τον συζυγο και πατερα τι σας λεει..ακουστε τον και δε θα χασετε..

ε και σκηνη ευας-στεφανου.....οχι οχι ειπα δε μπορω να μιλησω γιατι ειμαι μεσα στα νευρα...... Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 951175

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Τετ Οκτ 28, 2009 8:58 pm

Μόλις είδα το trailer για το αυριανό επεισόδιο!!! Wow Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο ! ! ! Έχει να γίνει αύριο......
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τετ Οκτ 28, 2009 9:01 pm

egw den eida thn arxh!ti egine edeikse thn eya me to stefano na.....?

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Οκτ 28, 2009 9:03 pm

konstantina έγραψε:egw den eida thn arxh!ti egine edeikse thn eya me to stefano na.....?

ΕΔΕΙΞΕ ΕΔΕΙΞΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ...........ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΕΚΕΙ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΕΝΩΜΕΝΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΟΥΣ.. Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 951175 Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 951175 Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 102533 Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 951175 Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 102533 ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΓΧΙΖΟΜΑΙ....... Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 183794

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Morena Τετ Οκτ 28, 2009 9:07 pm

Δεν ξανατρώω λουκουμάδες...όχι ότι έτρωγα και ποτέ αλλά λέμε τώρα...η σκηνή στο σπίτι της Μελίτας με Ρούσσο Αμαλία και Μελίτα ήταν άλλα λέει η θειά μου στου κουφού την πόρτα...άλλα ντ'άλλων....Νόρα όλα τα λεφτά ειδικά το βλέμμα της στο σπίτι της Δάφνης προς το Λουκά...τι άλλο...ααα τον Καρτάλη δεν τον συμπαθώ αλλά την Έυα την αγαπάει....είμαι σχεδόν σίγουρη...μερικές φορές οι πράξεις μετράνε πιο πολύ από τα λόγια...για το τέλος άφησα το Νικόλα...πολύ χάρηκα για αυτόν και τη Δάφνη...τουλάχιστον να είναι και κάποιοι καλά σε αυτή την παρέα...
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Οκτ 28, 2009 9:07 pm

Σήμερα ο Λουκάς με συγχυσε απίστευτα!!! Λουκουμάδες: vomit Ντους: ακόμα πιο vomit

Πιστεύω ότι δεν μπορεί να έχει τυφλωθεί τόσο, φαίνεται να προσπαθει να τα συμβιβάσει ανάμεσα στις δύο κυρίες της ζωής του αλλά δεν νομίζω να είναι τόοοοοοοσο χαζός που να πιστεύει ειλικρινα ότι μπορεί να συνυπάρξουν αυτές οι δύο! Σε κάποιο σημείο θα πρέπει να διαλέξει και θέλω να πιστεύω ότι βαθιά μέσα του το ξέρει και απλά το καθυστερεί γιατί ξέρει ότι η σωστή επιλογή είναι η Νόρα αλλά τώρα το φύκι φύκι τον εμποδίζει να σκεφτεί σοβαρα!

Επιπλέον κάποιος πρέπει να τη βάλει στη θέση της τη Νταιζούλα!!! Για άνθρωπος που υποτίθεται κακοποιούνταν παρασπέρνει χαστούκια δεξιά και αριστερά! Αντε αντε αντε!!! xastouki

Ο Στέφανος σήμερα ήταν πονηρός, δόλιος και ταυτόχρονα γλυκός και τρυφερός! Μου αρέσει! Μου αρέσει! Μου αρέσει! Αυτή η τελευταία σκηνή με άφησε πολύ μετέωρη, θα περιμένω να δω το αυριανό να πω αν μου άρεσε! Αν όντως η Εύα δεν το έκανε με την καρδιά της θα στεναχωρηθώ τόσο για εκείνον όσο και για εκείνη! Σήμερα πάντως μέσα στα δόλια σχέδια του Στέφανου άρπαξα και κάτι..όπως η Εύα (ακόμα και τώρα είμαι σίγουρη) θα έμπαινε μπροστά από σφαίρα για το Μάνο, το ίδιο θα έκανε και ο Στέφανος για εκείνη!!! Μα γιατί δεν μπορούμε ποτέ να αγαπάμε με δύναμη αυτούς που μας αγαπούν με δύναμη? ΟΥΦ!!!

Συμφωνώ με την Εύα, ο Μάνος μία συγνώμη δεν μπορεί να ζητήσει?

Ανεξαρτήτως Στέφανου τώρα που η Εύα έχει αρχίσει να ηρεμεί και "αδειασε" όπως λέει αν πήγαινε με τα νερά της ίσως και να κατάφερνε κάτι! Αυτό το ύφος εγώ είμαι και κανένας άλλος και η ειρωνία του μου τη δίνουν απίστευτα!!! : curse : Πρέπει να μάθει να είναι και λίγο ταπεινός ο κύριος διαφορετικά δεν πρόκειται να κερδίσει τίποτα!!!

Όσων αφορά τις σκηνές στην παραλία ουδόλως τον λυπήθηκα, τα δικά του λάθη τον εξόρισαν και οι δικές τους πράξεις και αντιδράσεις! Το πιο σωστό πράγμα το είπε ο Λουκάς! Η κατάντια δεν είναι που έγιναν κάποια πράγματα αλλά που δεν τον εμπιστεύονται πλέον... Το έχασε το παιχνίδι σαν το βοσκό που φώναζε λύκος...

Νομίζω βέβαια ότι πλησιάζει η ώρα να δει κατάματα τους φίλους του, να πει έφταιξα, έπεσα, ΠΑΡΑΚΑΛΩ βοηθήστε με να σταθώ στα πόδια μου! Όσο προσπαθεί να τα ρίξει στους άλλους μακριά από μάς κύριος ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ!! Δεν είναι κακό να ζητάς βοήθεια χρυσέ μου, ούτε να πεις ότι έφταιξες αλλά αν δεν το καταλάβεις και το παραδεχτείς δεν παίζει και να το διορθώσεις, ελπίζω ο καθαρός αέρας της Ηπείρου να βοηθήσει Μανωλάκη γιατί δεν σε βλέπω καλά!!!

Αυτά για τώρα αλλά θα επανέλθω!!!

Ααααααα και επειδή δεν σχολίασα χτες: ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΑ!!!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Οκτ 28, 2009 9:15 pm

anna90 έγραψε:Αρχίζω...
Μου έκανε μεγάλη εντύπωση η Δάφνη που είπε ότι καταλαβαίνει και την Εύα και την Μελίτα...Εγω περίμενα ότι θα καταλάβαινε μόνο το Μάνο...Οτι και να κάνει ο Μανούλης πάντα του δίνει δίκιο η Δάφνη...
Μάνος-Ηλίας: Με εκνεύρισε ο Μάνος που είπε ότι όταν καταλάβουν τα παιδία ότι έχει δίκιο ο Μάνος εκείνος δεν θα μπορέσει να τους συγχωρέσει...
Σώπα ρε μεγάλε...Εσυ έχεις κάνει τα τέρατα και εκείνοι πάντα σε συγχωρούν και είναι δίπλα σου.
Νταίζη-Οδυσσέας: Πολύ φοβάμαι ότι με τα κρυφά της χαρτάκια θα του το πάρει το παιδί η Νταιζούλα...Και είναι κρίμα...!!Αχ, ας μην είναι του Λουκά...
Στέφανος-Εύα:Θέλω να μπω στην οθόνη και να τον πλακώσω στο ξύλο.
Ειλικρίνα...Αυτή η καλοσύνη του Στέφανου με φτάνει στα όρια...Η προσποιητή καλοσύνη βασικά...
Φτιάχνει και πρωινό ο κύριος τέλειος...
Νόρα-Λουκάς:Το λυπάμαι το Νοράκι που φοβάται ότι θα μείνει μόνη της.
Ο Λουκάς πάλι τα παίρνει όλα στην πλάκα..
Οταν είπε ο Λουκάς :όσο για μας...Και είπε η Νόρα ναι και περιμένε την απάντηση είχε ένα βλέμμα...Από τότε που έμπλεξε ο Λουκάς με την Νταίζη όλο σηκώνεται και φεύγει από το σπίτι της και την αφήνει στα κρύα του λουτρού..
Το Νοράκι στεναχωριέται που τον χάνει και αυτός τρώει λουκαμάδες μισούς κιόλας..
Λουκάς-Νταίζη:Από την μύτη τον τραβάει...Ότι πει η Νταίζη,τρέχει ο Λουκάκος..
Νόρα-Λουκάς-Νταίζη:Το καημένο το Νοράκι..Το λυπήθηκα..
Για το ντουζ δεν θα σχολιάσω...
Μελίτα-Πέτρος-Αμαλία:Πέσαν οι γυναίκες πάνω του να τον φάνε..Η Αμαλία που υπερασπίζεται τον Καρτάλη..Πως γίνεται αυτή η γυναίκα να πέφτει πάντα έξω..Η Μελίτα είναι λίγο άδικη..Ο Μάνος μπορεί να είναι τα πάντα..Μπορεί να είναι ο χειρότερος άνθρωπος του κόσμου..Αλλά επικίνδυνος δεν είναι για τα παιδιά του..Τα παιδιά του τα βάζει πάνω απ όλα..Ο Ρούσσος δεν την ανάγκασε να αγαπήσει τον Μάνο ούτε να τον παντρευτεί.. Δεν μπορεί να τον κατηγορεί λοιπόν.. Δεν είμαστε 50 χρόνια πίσω ούτε τον παντρεύτηκε απο συνοικέσιο..ΕΛΕΟΣ
Απόπειρα δολοφονίας: Τι ΙΠΠΟΤΗΣ αυτός ο Στέφανος πια?Που προστάτεψε την Εύα από την απόπειρα που έστησε μόνος του...
Όρσε στην Εύα...Που τον πιστεύει..Σιγά σιγά της βάζει λόγια ο Στεφανάκος..Μπήκε μπροστά για να την προστατέψει...Αχαχουχα..Απο τι??
Νόρα-Δάφνη:Η Νόρα δίκιο έχει που χτυπιέται..Θα τον καταστρέψει τον Λουκά η Νταίζη..
Την κατάλαβε και η Δάφνη ότι πονάει το δοντάκι της όμως.
παρέα+Μελίτα:Η Μελίτα πήρε φόρα και είπε όλα τα στραβά του Μάνου..
Δίκιο είχαν και η Νόρα και ο Νικόλας..
Αυτό που η Εύα και η Μελίτα αρχίζουν και καταλαβαίνουν η μία την άλλη..Τι να πω??
Χρήστος-Στέφανος:Στέφανος:της αξίζουν τα καλύτερα...Εσυ δεν είσαι ο καλύτερος αγόρι μου...Στήνεις πόσα σκηνικά για να τις δημιουργήσεις εντυπώσεις και την φλομώνεις και στο ψέμα..
Αγγέλα-Εύα: Καλά τα λέει η Αγγέλα..ο στέφανος είναι ο πιο επικίνδυνος απ όλους.Αλλά η Εύα κολλημένη..Ακου εκεί δεν θα φύγει απο κοντά του..Εμάς δεν μας σκέφτεται???
Έυα-Στέφανος-Μάνος:Μάνο μου εσύ μπορεί να ήθελες να κλείσεις όλο το κόσμο στις παλάμες σου αλλά επειδή προς το παρον κάποιος άλλος κλέινει το Ευάκι μας στις δικές του άσε την φωτιά στην παραλία να καίει και γύρνα πίσω...!!!
Πω....Πόση ώρα γράφω και δεν με σταματάει κανείς???


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από manos+eva Τετ Οκτ 28, 2009 9:20 pm

Ποσο αδιστακτος μπορει να ειναι ενας ανθρωπος????? Για τον Στεφανο το λεω........μα να βαλει τον Χρηστο να τον πυροβολησει.........ελεος πια....και μετα λεει οτι αγαπαει την Ευα............ωραια αγαπη........να την κοροιδευει!!!!!!!!!! Καλα αυτος ο Λουκας την τυφλα του δεν βλεπει......μ' αρεσει που ρωτουσε κιολας τι παθαιει η Νορα μολις βλεπει την Νταιζει..........!!!!!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από jim7 Τετ Οκτ 28, 2009 9:23 pm

Σήμερα ήταν πολύ καλό το επεισόδιο.
Μάνος: Εάν δεν αλλάξει δεν έχει καμία ελπίδα με την Εύα και με την παρέα. Το "για όλα φταίει ο Στέφανος" δεν πείθει κανένα. Οι μέχρι τώρα κινήσεις του δείχνουν ότι δεν αλλάζει καθόλου, αλλά απλώς ετοιμάζει την αντεπίθεσή του, ο πόλεμος με τον Στέφανο θα είναι μέχρι εσχάτων.Όψομεν.
Εύα: Βρε Εύα μου αφού δεν τον έχεις ξεπεράσει ακόμα (και δεν βλέπω πως θα τον ξεπεράσεις) γιατί προχωράς με τον Στέφανο γιατί βιάζεσαι; Όλες οι κινήσεις της Εύας χαρακτηρίζονται από μιά βιασύνη και μια προχειρότητα, αντιδρά με τέτοιο τρόπο σαν να αυτοτιμωρείται που αγάπησε τον Μάνο. Σε λίγο θα προσπαθεί να πείσει τον εαυτό της ότι πισω από λοα τα κακά του κόσμου θα κρύβεται ο Μάνος.
Ρούσσος: Η προσπάθειά του να κερδίσει την Μελίτα ή για την ακρίβεια να μην την χάσει και αυτήν δεν πείθει ούτε την Μελίτα. Αυτός και ο Μάνος δεν πρόκειται να καταφέρουν τίποτα αν δεν καταφέρουν να αντιμετωπίσουν το παρελθόν τους. Δεν μπορεί να κάνει τίποτα στον Μάνο γιατί όπως το κατάλαβε και η Μελίτα αυτός τον κρατάει και από την άλλη "κόρακας κοράκου μάτι βγάζει;"
Μελίτα: Ξύπνα επιτέλους κορίτσι μου, πάρε την ζωή στα χέρια σου, τότε θα αρχίσεις να καταλαβαίνεις αλλά και να απαιτείς, γιατί αυτή την στιγμή είσαι 100% εξηρτημένη από την οικογένειά σου και τον Μάνο, οπότε δεν είναι δυνατόν να απαιτείς, φύγε για νάχεις δικαιώματα, τώρα σε ταϊζουν, σε ποτίζουν, σε ντύνουν ε! δεν μπορείς και νάχεις και απαιτήσεις έτσι; ΔΕν θα σηκωθούν τα πόδια να δείρουν το κεφάλι;
Στέφανος: Ο Mr τέλειος για τους περισσότερους. Ξέρει καλά τα παιγνίδια και δεν κάνει λάθη (τουλάχιστον μέχρι τώρα). Την Εύα την αγαπάει πολύ "όποιος ακουμπήσει μια τρίχα της πέθανε" έτσι δεν είπε στον Χρίστο. Αλλά και αυτός θα αντιμετωπίσει κάποια στιγμή τον θυμό της Εύας όταν θα αρχίσει να μαθαίνει την αλήθεια, γιατί κάποτε θα την μάθει. Τότε να δούμε πως θα το χειριστεί θα φταίει για όλα ο Μάνος και πάλι; ή θα της πει όλη την αλήθεια, η οποία φυσικά θα πονάει πολύ για να την ξανακερδίσει;
Ηλίας: Αμαν βρε Ηλία ο Μάνος ποτέ δεν φταίει; Τι κόλλημα και εσύ, και όπως μέχρι τώρα δείχνεις δεν καταλαβαίνεις τίποτα ή δεν θες να καταλάβεις και να καθοδηγήσεις σωστά τον Μάνο. Τα λόγια σου δεν οδηγούν τον Μάνο να αλλάξει αλλά πως θα αντιμετωπίσει καλύτερα τον Στέφανο και τις όποιες καταστάσεις.
Δάφνη: Η οικογένεια πάνω από όλα. Αλλά που και που λέει και καμιά σωστή κουβέντα.
Νόρα: Τάθελες και τάπαθες και μυαλό ακόμα δεν βάζεις. Άμα αγαπάς διεκδικείς. Μην προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου ότι δεν τον αγαπάς. Είσαι τρελλά ερωτευμένη μαζί του. Αλλά και εσύ όπως και ο Μάνος διεκδικείς με λάθος τρόπο.
Λουκάς: Η απομυθοποίηση του τέλειου άνδρα. Την δάγκωσε την λαμαρίνα (όπως και ο Ρούσσος) και τώρα άντε να τον τραβήξεις από τα μέλια του χταποδιού. Να δούμε πόσο ποιό κάτω θα πέσει.
Νταίζη: Όπως έχω ξαναπεί είναι ο θηλυκός Κυριάκος μόνο που οι κινήσεις της μέχρι τώρα δείχνουν ότι είναι πολύ πιο έξυπνη από αυτόν. Στόχος όσο πιο πολλά τόσο πιο καλά.
Το τρέϊλερ το είδατε; Νομίζω ότι τελικά θα πρέπει να ανοίξουμε ένα topic για το πιο καλό χαστούκι.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 28, 2009 9:23 pm

manos+eva έγραψε:Ποσο αδιστακτος μπορει να ειναι ενας ανθρωπος????? Για τον Στεφανο το λεω........μα να βαλει τον Χρηστο να τον πυροβολησει.........ελεος πια....και μετα λεει οτι αγαπαει την Ευα............ωραια αγαπη........να την κοροιδευει!!!!!!!!!! Καλα αυτος ο Λουκας την τυφλα του δεν βλεπει......μ' αρεσει που ρωτουσε κιολας τι παθαιει η Νορα μολις βλεπει την Νταιζει..........!!!!!!!!!!


Τουλάχιστον αυτός ξεκαθάρισε οτι δεν πρέπει για τίποτα να παθει κάτι η Εύα.
Εύκολα ξεχνάτε. Ο Μάνος που υποτίθεται την αγαπάει μια ζωή την κακομεταχειρίστηκε πολλές φορές και σωματικά αλλά κυρίως ψυχικά.
Δεν θα ξεχάσω την Εύα μόλις να έχει βγει απ το νοσοκομείο που είχε κόψει τις φλέβες της για πάρτη του και το Μάνο να της λέει είσαι τρελλή.
Ή την Εύα να κάνει τα πάντα γι αυτόν και ο Μάνος να της λέει είσαι αλυσίδα στο λαιμό μου.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Οκτ 28, 2009 9:25 pm

KAI λέει κιόλας ότι άμα πειράξει κανείς την εύα να βρει μέρος να κρυφτεί όποιος ανεβάσει βιντεάκι ας βάλει και αγγέλα εύα δεν την είδα τη σκηνή και το βλέμμα της νόρας στο λουκά στης δάφνης τέλειο
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τετ Οκτ 28, 2009 9:26 pm

nai kanena videaki? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
egw proswpika 8elw na dw th skhnh eyas-stefanou

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Οκτ 28, 2009 9:27 pm

Clarabelle έγραψε:
Δεν θα ξεχάσω την Εύα μόλις να έχει βγει απ το νοσοκομείο που είχε κόψει τις φλέβες της για πάρτη του και το Μάνο να της λέει είσαι τρελλή.

[/font][/size][/b][/color]

μην μου το θυμίζεις αυτό xastouki gmt fight Grrr
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από manos+eva Τετ Οκτ 28, 2009 9:28 pm

Ο Μανος τουλαχιστον δεν εστησε ποτε κατι τετοιο για να δειξει στην Ευα οτι θυσιαστηκε γι' αυτην και για να ενοχοποιησει καποιον αλλον.........!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 28, 2009 9:30 pm

manos+eva έγραψε:Ο Μανος τουλαχιστον δεν εστησε ποτε κατι τετοιο για να δειξει στην Ευα οτι θυσιαστηκε γι' αυτην και για να ενοχοποιησει καποιον αλλον.........!!!!!


Αυτό λέω δεν νοιάστηκε ποτέ τόσο πολύ ώστε να κάνει κάτι γι αυτή.
Τα μόνα που έκανε ήταν δυό τρεις βιασμοί που και που καμιά μπούφλα και ψυχολογική κακομεταχείρηση.
Κεκτημένο τη θεωρούσε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 28, 2009 9:32 pm


Δεν ισχυρίζομαι οτι ο Στέφανος είναι το καλό παιδί, απλά δεν μπορώ να ξεχνάμε τα τερτίπια του Μανωλάκη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από manos+eva Τετ Οκτ 28, 2009 9:35 pm

Προσπαθει ομως να κερδισει την αγαπη με λαθος τροπο.....κοροιδευοντας την!!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τετ Οκτ 28, 2009 9:37 pm

ο μανος ομως δεν κανει τιποτα για να την κερδισει ενω ο στεφανος κανει!παιδια εχω μπερδευτει!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από manos+eva Τετ Οκτ 28, 2009 9:37 pm

Εννοειται πως δεν τα ξεχναμε και τον κατακρινω γι΄αυτα που εχει κανει..........αλλα ο Στεφανος για μια ακομα φορα μας δειχνει οτι μονο να εκδικηθει θελει...........
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 28, 2009 9:38 pm

manos+eva έγραψε:Προσπαθει ομως να κερδισει την αγαπη με λαθος τροπο.....κοροιδευοντας την!!!!!!!


Συμφωνώ με λάθος τρόπο. Αλλά τουλάχιστον χωρίς να την ταλαιπωρεί. Και πάντα με σεβασμό απέναντί της.
Αυτό που λέω είναι οτι στην πορεία μπορεί να αποδειχτεί τέρας. Αλλά προς το παρόν τη ζημειά στην Εύα δεν την κάνει ο Στέφανος αλλά ο Μάνος
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από manos+eva Τετ Οκτ 28, 2009 9:39 pm

Συγγνωμη αλλα αν ειναι να στηνει δολοφονιες για να την κερδισει ε καλυτερα να μην την κερδισει ποτε.......Ηταν ολυ ακραιο αυτο που εκανε ο Στεφανος.......και αρχιζω να τον αντιπαθω παρα πολυ.........!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από xara Τετ Οκτ 28, 2009 9:39 pm

-Λοιπον. Σκηνες Νταιζης-Λουκα vomit , μου ηθελε να φαει και τον λουκουμα μισο-μισο......ΕΛΕΟΣ!!!vomit Καλα το Νορακι φουλ ερωτευμενο, το υφος της εγραψε, οταν αυτος της λεει "...κι οσο για εμας...." το Νορακι ξαφνιαζεται και λεει ενα ολο ελπιδα "...ναι..."...Love! Δεν χρειαζεται να πω πως ο Λουκας της απαντησε "...θα προχωρησουμε...."
- Η Ευα κι η Μελιτα οσο πληγωμενες κι αν ειναι΄, ηταν χαζη η αντιδραση τους στην αποπειρα δολοφονιας του Καρταλη...


Ψηφιζω πολυ καλο γιατι εδειξε και το αγαπημενο μου εκλησσακι στο οποιο και βαφτηστηκα, στο Ριο!!!!! Palamakia Love!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από manos+eva Τετ Οκτ 28, 2009 9:40 pm

Τι να πω ο χρονος θα δειξει............προς το παρον κινειται βαση σχεδιου και με φοβιζει πολυ αυτο.........
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 28, 2009 9:42 pm


Ακραίο αλλά την Εύα δεν την έβλαψε. Έκανε κάτι ακραίο για να την κερδίσει.
Ο Μάνος όσες φορές έκανε ακραία πράγματα τα έκανε για τα λεφτάκια. Ποτέ για τις γυναίκες που έλεγε οτι αγαπούσε. Γιατί για να μην ξεχνιόμαστε όσες φορές τον ρωτούσαν έλεγε και λέει την αγάπησα και τη Μελίτα. Τότε γιατί ταλαιπωρούσε την Εύα και την έκανε να ζήσει το τρίτο πρόσωπο μιας σχέσης, γιατί δεν την άφηνε να φτιάξει τη ζωή της.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης