Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap60%Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 60% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 20

Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 8:55 pm

o kartalis thn agapaei thn eva alla to perideraio htan san na thn e3agorazei kata th gnwmh mou alla thn agapaei pragamtika kai alh8ina!pote kanenas den exei agaphsei pote thn eva!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 8:56 pm

anna90 έγραψε:Λουκάς-Νταίζη: Δίκιο έχει ο Λουκάς. Έπρεπε να του είχε μιλήσει η Νταίζη για αυτά που περνούσε.Φαίνεται να πονάει..Θα ήθελα να μπορούσα να την λυπηθώ..Αν δεν έπαιζε και με τον Ρούσσο μπορεί και να την λυπόμουν..
Εδώ δεν ξέρουμε αν λέει αλήθεια... Σιγά μην τη λυπηθώ κιόλας! Ήρθε και μας έκανε άνω κάτω! Αμάν πια!!!gmt
anna90 έγραψε:Νόρα-Λουκάς-Νταίζη:
Νόρα: " να το και το κάλαντο!", multiple choice και "and the oscar goes to Νταίζη"..όλα τα λεφτά...Πολύ γέλιο..
gelio gelio gelio Η Νόρα σήμερα ήταν όλα τα λεφτά! Ήταν τύφλα, δεν ήξερε τι έλεγε και έριξε ΤΙΣ ατάκες!!!
anna90 έγραψε:Ο Λουκάς που τρέχει πίσω απο την Νταίζη.. vomit
Και πως μιλάει έτσι στην Νόρα?Της φωνάζει και την έδιωξε κιόλας.
Ο Λουκάς γιατί χτυπιέται?Νόμιζε ότι μεταλλάχτηκε η Νταίζη?ότι ξαφνικά μια μέρα αγάπησε το παιδί της, άλλαξε σκεπτικό και γύρισε...Σιγα την Οσία Μαρία...
Απαράδεκτη σήμερα η συμπεριφορά του Λουκά προς τη Νόρα και συμφωνώ σε αυτό που λες για τη Νταίζη...Agree
anna90 έγραψε:ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ:Φοβερές ατάκες Πέτρου-Αμαλίας!!!!
Αμαλία:"Αυτό το ντεκαπαζ αρχίζει και ανεβαίνει στην εκτίμηση μου!!!"
Πέτρος:"Στην σπηλία του bin laden με τους ταλιμπάν!!!!!!!!!!!!!!!"
Πέτρος:" Απο δω και περα δεν θα τον λέμε Στέφανο αλλά φωτο-Στέφανο...
Αυτά το ολίγα από μένα!

Ήταν όλες μία και μία!!! ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!! gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 8:57 pm

xara έγραψε:
manos+eva έγραψε:Λοιπον στο λεω εν συντομια.............Ο Λουκας φωναζε στην Νταιζη και την εβριζε επειδη πηρε λεφτα για να γυρισει και εκεινη του εδωσε χαστουκι και του ειπε οτι θα ερθει μια μερα που θα της ζηταει γονατιστος συγγνωμη.................ελεος δηλαδη!!!!!!!

: thanks : : thanks : ... vomit vomit
Τιποτα καλε............!!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 8:59 pm

sifantid μου δεν ξέρω αν η Νταίζη λέει όντως την αλήθεια και αν όντως έτσι ήταν τα πράγματα με το πατριό της αλλά στην περίληψη που έδινε το site του mega για σήμερα έλεγε :"Η Νταίζη εκμυστηρεύεται στον Λουκά κάποιες αλήθειες από το παρελθόν της."...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από xara Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:07 pm

anna90 έγραψε:sifantid μου δεν ξέρω αν η Νταίζη λέει όντως την αλήθεια και αν όντως έτσι ήταν τα πράγματα με το πατριό της αλλά στην περίληψη που έδινε το site του mega για σήμερα έλεγε :"Η Νταίζη εκμυστηρεύεται στον Λουκά κάποιες αλήθειες από το παρελθόν της."...

Grrr : scream : : scream : Δεν το πιστευω οτι στο τελος η πιστα θα μας βγει και το ταπινι χαμομηλακι... Τα ΝΕΥΡΑ μου... gmt
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:08 pm

anna90 έγραψε:sifantid μου δεν ξέρω αν η Νταίζη λέει όντως την αλήθεια και αν όντως έτσι ήταν τα πράγματα με το πατριό της αλλά στην περίληψη που έδινε το site του mega για σήμερα έλεγε :"Η Νταίζη εκμυστηρεύεται στον Λουκά κάποιες αλήθειες από το παρελθόν της."...
Aυτό μου έλειπε τώρα, να έχει τραβήξει να πάνδεινα και εγώ να πρέπει να τη λυπηθώ... Έλα μου ντε που δε μου βγαίνει!!! Grrr Και θα θέλω να τη χαστουκίσω ακόμη πιο πολύ αν αν δω το Λουκά να πέφτει γονατιστός και να της ζητάει συγγνώμη... vomit Έλεος πια! Εδώ έχουμε κοτζάμ απαγωγή και εμείς ασχολούμαστε με την Νταίζη! Μόνο μη μας πουν τώρα ότι γύρισε από αγάπη για το παιδί της, γιατί... vomit
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:09 pm

Clarabelle έγραψε:
Επίσης να ρωτήσω το αβαταρ της Ariadne επειδή είναι η κοπέλα πλάτη και βλέπω μακριά μαύρα μαλλιά είναι η Νταίζη με το φύλακα άγγελό της το Λουκά ντε
Μπα... Αυτό έλειπε! Η Νόρα πρέπει να είναι όταν είχε μακρύ μαλλί...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:10 pm

xara έγραψε:

Grrr : scream : : scream : Δεν το πιστευω οτι στο τελος η πιστα θα μας βγει και το ταπινι χαμομηλακι... Τα ΝΕΥΡΑ μου... gmt
Χαρά μες στο μυαλό μου είσαι!!! Και δεν ήξερα πώς να το περιγράψω!!! Grrr
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από xara Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:11 pm

Συγγνωμη αλλα δεν ειδα το επ. Η Νορα ηταν μεθυσμενη οταν πεταξε τις θεικες της ατακες??? :?:
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:11 pm

Σιγα μην ξερει το χταποδι τι σημαινει αγαπη........ας ψαξει πρωτα στο λεξικο και μετα να αρχισει τον μονολογο του δραματος........
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από xara Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:12 pm

sifantid έγραψε:
xara έγραψε:

Χαρά μες στο μυαλό μου είσαι!!! Και δεν ήξερα πώς να το περιγράψω!!! Grrr

Εκφρασου ελευθερα... Βεβαια οχι και πολυ ελευθερα γιατι ειμαστε στην ιδια κατασταση, αλλα προσπαθησε...!!! lol! lol!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:16 pm

xara έγραψε:Συγγνωμη αλλα δεν ειδα το επ. Η Νορα ηταν μεθυσμενη οταν πεταξε τις θεικες της ατακες??? :?:
Εγώ έτσι κατάλαβα... Πάντως νηφάλια δεν τη λες! Λίγο τα νεύρα, λίγο το ποτό με τη Μελίτα... και έδωσε ρέστα η Νόρα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από xara Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:18 pm

sifantid έγραψε:
xara έγραψε:Συγγνωμη αλλα δεν ειδα το επ. Η Νορα ηταν μεθυσμενη οταν πεταξε τις θεικες της ατακες??? :?:
Εγώ έτσι κατάλαβα... Πάντως νηφάλια δεν τη λες! Λίγο τα νεύρα, λίγο το ποτό με τη Μελίτα... και έδωσε ρέστα η Νόρα!

Αααα ναι???? gelio Ετσι, ετσι εμπαινε Νορα!!!! lol!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από mimi Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:20 pm

αρχίζω
λουκάς νταίζη-μαργαρίτα : Palamakia την παραδέχομαι μέχρι και εμένα πήγε να πείσει μπράβο !!!!!!!!!!αλλά δεν μπορείτε να πείτε και ο δικός μας παίρνει πρώτο βραβείο χαλβά Palamakia μπράβο
λουκάς νόρα νταίζη-μαργαρίτα : η νόρα μεθυσμένη όλα τα λεφτά φωνάζει ο έρωτας και ο άλλος την έδιωξε κακήν κακός και δεν το χωράει το μυαλό μου ότι αμφισβητεί έτσι τη νόρα και κάθεται και το ψάχνει
νταίζη λουκάς : ωραία της τα χωσες αλλά το χαστουκάκι το φαγες :!:
στέφανος εύα : ωραία σκηνή αλλά θα προτιμούσα να ήταν στη θέση του ο μάνος και ο στέφανος τι βλακείες έλεγε για τη μάνα του
στην εύα τελείως έλεος ............και μας ξεφτίλισε και τη φράση <<μέχρι οι δυο σκιές μας να γίνουν μία>>αλλά δεν πιστεύω ότι κατάφερε ή θα καταφέρει κάτι αυτή τη φράση δεν μπορεί να την βγάλει από την καρδιά της ούτε να την αλλάξει ότι κι αν πει ή κάνει μετά εκεί που η εύα λέει πάμε για ύπνο άκουσα πάμε για ένα δεύτερο και λέω από μέσα μου δεν σας έφτανε το πρώτο θέλετε και δεύτερο ................αλλά μετά μου είπε η μαμά μου
ψυχάκιας2:εντάξει τα αναμενώμενα κάνει
στέφανος χρήστος : τι άλλο θα ακούσω θέε μου ........................
ηλίας ρούσσος ούτε που τους άκουγα
ηλίας στέφανος : τίποτα καινούργιο ο ηλίας τσακάλι
νικόλας δάφνη : ωραία τα λεγε αλλά εκείνο το τουλάχιστον να μενε ο μάνος με τη μελίτα μου έβγαλε τη σκηνή απ'τη μύτη έλεος ρε κορίτσι μου πια
μαρίλια εύα αγγέλα : η μαρίλια θέλει την εύα με το μάνο τι ωραία : jump : Gioupi : juhu : η αγγέλα άλλα λέει στο ένα επεισόδιο άλλα στο άλλο αποφάσισε ζαλίστηκα
εύα : στην παραλία τέλεια ήταν πολύ ωραία σκηνή δεν έχει ξεπεράσει το μάνο και την πονάνε όλα αυτά που νομίζει ότι κάνει και αυτά που της έκανε
μάνος : τι έγινε ρε μάνο που σε πήγαν στην Ινδία .................παρισάκι παρισάκι μανούλη :?: :?: (μια μινιατούρα του Άιφελ να με φέρεις) το flashback του ωραίο έτσι μπράβο την εύα να σκέφτεσαι η και η σκηνή στην τουαλέτα πάρα μα πάρα πολύ τέλεια (μην φάω τούρτα pleeease) διαισθάνομαι ότι ο μάνος αρχίζει να αλλάζει σιγά σιγά και να βρίσκει τι θέλει πάντως αυτή η σκηνή μας λέει ξεκάθαρα ότι ο μάνος την αγαπάει την εύα
ψυχάκιας2 νόρα : αρχίζει το ματς Opados
αυτά........................
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:26 pm

Σήμερα σχεδόν ολόκληρο το επεισόδιο κινήθηκε γύρω απ τις σχέσεις των ζευγαριών.
Στο ένα μέτωπο, η Νταιζούλα σέρβιρε το παραμύθι στο Λουκά. Νομίζω το κοριτσάκι με τα σπίρτα ήταν. Αυτή μια χαρά τον παραμύθιαζε και αυτός την κοιτούσε με το βλέμα του ροφού. Ερμηνευτικά πάντως η Πολυχρονίδη ήταν εξαιρετική. Αντίθετα σήμερα ο Λουκάς δεν με έπειθε. Θέλω να δω αν υπάρχουν ψήγματα αλήθειας στην ιστορία που μας διηγήθηκε σήμερα η Νταίζη. Η Νόρα το παλεύει όπως μπορεί αλλά δεν της βγαίνει. Πάντως η σκηνή της Νόρας να δίνει πολλαπλές επιλογές στο Λουκά ήταν όλα τα λεφτά. Έριξα τρελό γέλιο.
Ελπίζω ο Λουκάς να σκεφτεί λίγο μ αυτό το έρημο κεφάλι που στέκεται στους ώμους του και όχι με το άλλο μπας και καταλάβει τι γίνεται.
Ο οποίος Λουκάς και με συγχωρείται που θα το πω, συμπεριφέρεται όπως ο Μάνος ακριβώς. Μπροστά στον Οδυσσέα γειά σου φίλε και λίγο μακρύτερα κουκιά σπέρνω. Τι να πω άντρες πεταμένα λεφτά.
Στο άλλο μέτωπο βλέποντας σήμερα τη συνέχεια αποζημειώθηκα. Τελικά αυτό που ήθελαν να περάσουν ήταν την τρυφερή συνεύρεση δύο ανθρώπων. Οι σκηνές τους και στο μπάνιο και στο κρεβάτι ήταν πολύ καλές. Ο Στέφανος την αγαπάει και με ένα τρόπο προσπαθεί να της λέει τα λιγότερα δυνατόν ψέματα.
Διάβασα κάπου παρα πάνω οτι το κολιέ ήταν κάποιο είδος πληρωμής. Διαφωνώ κάθετα. Γι αυτόν λογικά αυτό το κολιέ ήταν πολύτιμο. Όχι από άποψη αγοραστικής αξίας αλλά συναισθηματικής. Νομιζω οτι διάλεξε αυτή την στιγμή να της το δώσει και της ζήτησε να το φοράει , για να το βλέπει και να θυμάται τη στιγμή που τα βρήκαν.
Ο Μάνος απ τη μεριά του αρχίζει να αντιλαμβάνεται τι είχε και τι έχασε. Μια τέτοια σκηνή είχαμε δει και πέρσυ με την Εύα να τον βλέπει στον καθρέφτη και το Μάνο να είναι με τη Μελίτα. Όλα κάνουν κύκλους.
Αυτός που με έχει εκνευρίσει αφάνταστα είναι ο Ηλίας. Μια ολόκληρη χρονιά επαναλάμβανε συνεχώς η Δάφνη μου και η Δάφνη μου. Τώρα άλλαξε ρεφραίν. Ο Μάνος μου και ο Μάνος μου. Αυτο που με ξενερώνει δεν είναι που γυρνάει και απειλεί. Καλά κάνει το παιδί του προστατεύει. Αλλά όταν το καμάρι του έχει λάθος εκει το ράβει το στόμα του. Αν τον έβλεπα να αποδίδει τις ευθύνες όλων καθόλου δεν θα με πείραζε.
Τέλος να πω οτι αυτή την αντίδραση της Μαρίλιας κάπου την περίμενα. Θέλει ότι δεν είχε ποτέ. Τους δύο γονείς της μαζί. Μόνο που είναι λίγο άδικο. Όταν η Εύα παρακαλούσε το Μάνο το μόνο που έκανε ήταν να τη διώχνει και να τη βρίζει.
Από αύριο αρχίζουν τα επεισόδια της απαγωγής. Στενόχωρα τα βλέπω. Θα περάσει καμιά βδομάδα μέχρι να ξαναγελάσει το χείλι μας. Και αν έχουμε και νοσοκομεία μας βλέπω να δούμε γελαστή σκηνή μετά από δεκαπενθήμερο.

Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:40 pm

Nα ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια..Αφού ο απαγωγέας έχει κάμερα και θα παρακολουθεί τα κορίτσια μας δεν θα δει ότι η Εύα πυροβολήθηκε π.χ. στο χέρι?Αρα δεν είναι καποιο σοβαρό χτύπημα??Πως θα αφήσει τις υπόλοιπες ελεύθερες..?
Και κάτι άλλο.Στις εικόνες του tv zapping που ήταν εικόνες από την απαγωγή έδειχνε εικόνες αλλά οχι από αυτό τον χώρο που είδαμε σήμερα...Εκεί φαινόταν για σπίτι ενώ σήμερα είδαμε οτι είναι μπουντρούμι..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:42 pm

nai apo to spiti ths noras

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από zwi Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:47 pm

sifantid έγραψε:Έτσι Νοράκι! Της Νταίζης πρέπει να γίνει!!! PistolakiB Μπράβο ρε Νόρα! Το Βλακοβότανο ήπιε ο Λουκάς! Κι έψαχνα να βρω λέξη... And the Oscar goes to... Νταίζη!!! Τύφλα η Νόρα, απεγνωσμένος ο Λουκάκος, για ξύλο η Νταίζη xastouki!!! Όλα τα λεφτά η σκηνή!!! Θα τους σκίσω και τους δύο... Και την Νταίζη και το Λουκά!!! Αντιμιλάει στη Νόρα και της φέρετε χάλια... Την πέταξε από το σπίτι, ενώ κυνηγούσε την Νταίζη! Θα τον ΣΚΟΤΩΣΩ!!! Έτσι πετάει τη φιλία τους; -.- Έλεος πια με αυτή την Νταίζη!!! Άντε παράτα μας... Νταίζη... Ωραίο τραγουδάκι Οδυσσέα!!!

poso se katalavainw
egw pantws ka8e fora pou vlepw skhnes louka-ntaizh
spaw kai apo kati
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:49 pm

egw mexri stigmhs mono kokkinizw!kai sta dialeimata paizw to rolo ths eyas.....!nai to rolo ths eyas!prospa8w na fantastw ti 8a ginei parakatw kanontan thn eva

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από xara Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 9:57 pm

konstantina έγραψε:egw mexri stigmhs mono kokkinizw!kai sta dialeimata paizw to rolo ths eyas.....!nai to rolo ths eyas!prospa8w na fantastw ti 8a ginei parakatw kanontan thn eva

Α ναι!! Κι εγω κι εγω προσπαθω να μπω στν ψυχοσυνθεση του Λουκα, αλλα ετσι οπως μας τα εχει κανει τωρα τελευταια, τιποτα!!!! gmt
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από eleni015 Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 10:04 pm

egw pali pisteuw oti ola auta ta ekane palia gt mporei na htan egkuos apo tn louka kai na ithele na fortwsei stn patrio ths tote to paidi kai kala...apla etuxe na mathei ta katorthwmata ths o loukas...kai twra pou gurise gia ta lefta kai mono ths amalias kai thn plhroforhsan oti ths afhse o patrios ths tn klhronomia gurise ta lefta gia na mn matheutei kai xasei tn fhmh ths afou exei oloklhrh periousia twra.... :?:

Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 2 Mega_large_t_3761_51083_type11716
eleni015
eleni015

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki
Ασχολίες : volleu kai ''mystika ths edem''

Δημοσίευση από KAZY Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 10:19 pm

Αρχικά θα πω ότι η σειρά χθές και σήμερα με χάλασε πολύ....
Θεωρώ ότι Στέφανος και Εύα δεν έχουν καμιά χημεία! Οι ερωτικές τους σκηνές πραγματικά είναι απογοητευτικές! Ούτε πάθος βγάλανε ούτε καν τρυφερότητα! Η Εύα έχει χάσει τη μπάλα και θα τα ξαναφάει τα μούτρα της! Είναι ολοφάνερο οτι ακόμα αγαπάει το Μάνο αλλά κάνει σπασμωδικές κινήσεις. Και η κορυφαία ατάκα του στυλ "δεν θα προχωρήσω με το Στέφανο αν δεν είμαι σίγουρη!!" ΕΛΕΟΣ κούκλα μου!! Πόσο περισσότερο να προχωρήσεις?? Και εν κατακλείδει καθίκι ο Μάνος αλλα μάλλον θα πάρει το δρόμο της επιστροφής στην ανθρώπινη ράτσα, οπότε όταν με το καλό αλλάξει τον θέλω μαζί με την Εύα λέμε !!!!
Όσο για τον Στέφανο δεν με έχει πείσει ότι αγαπάει πραγματικά την Εύα, περισσότερο σε απωθημένο μου κάνει...
Μάνος: καιρός ήταν να συμμαζέψει το μυαλό του και ν' αρχίσει την αντεπίθεση γιατί πολύ έπαιξε χωρίς αντίπαλο ο κύριος Καρτάλης! Για το επερχόμενο ταξίδι στο Παρίσι λέω...
Μαρίλια: Μου άρεσε πολύ που έδειξε να υπερασπίζεται τον πατέρα της..ήταν πολύ γλυκιά και ανθρώπινη η αντίδραση της!
Ηλίας: Πολύ γούσταρα τον τρόπο που αντιμετώπισε τον κύριο τέλειο! Πραγματικός πατέρας! Ότι και να είναι το παιδί σου, το υπερασπίζεσαι μέχρι θανάτου.Μπράβο του!
Νταίζη: Μμμμ...ομολογώ με μπέρδεψε....φάνηκε οτι πραγματικά έχει υποστεί βία στο παρελθόν. Αυτό βέβαια δεν της δίνει άφεση αμαρτιών ούτε για το οτι εγκατέλειψε το παιδί της ούτε για το ότι παίζει με Λουκά και Ρούσσο ταυτόχρονα! Δείχνει όμως, κάτω απο ποιές συνθήκες διαμορφώθηκε ο χαρακτήρας της και έγινε έτσι όπως έγινε.
Λουκάς: Τι να του πείς του χαλβά?? Ο άνθρωπος είναι καψούρης και δεν καταλαβαίνει τπτ!!
Νόρα: Ομολογώ οτι έχει αρχίσει και με κουράζει με τις υστερίες της.Αντι να του ανοίξει τα μάτια φαίνεται κατίνα μπροστά στο Λουκά ενώ δεν είναι.Τον σπρώχνει όλο και περισσότερο στο "πρώτο τραπέζι πίστα"! Και όσο δεν παραδέχεται οτι είναι ερωτευμένη είναι χαμένη απο χέρι!
Μελίτα: Με εκνευρίζει όταν χρησιμοποιεί το παιδί για να εκδικηθεί το Μάνο. Σαν γυναικούλα κάνει. Ξέρει οτι δεν την θέλει και δεν έχει άλλο τρόπο να τον πονέσει απο το να του στερήσει το παιδί του.Γιατί σαν πατέρα δεν μπορούμε να τον βγάλουμε σκάρτο σε καμία περίπτωση!
Τέλος πειράζει που θέλω αρχικά ο Στεφάνος να τα φτιάξει με τη Μελίτα για να την εκδικηθεί λόγω του πατέρα της και στην πορεία να την πατήσει άσχημα μαζί της?? ε??Έτσι για να δει πως είναι να πέφτεις στην παγίδα που έστεισες ο ίδιος!!
Ούφ!! Σόρυ που ξέφυγα και σας κούρασα αλλά δεν σχολίασα χθες και θα έσκαγα αν δεν τα έλεγα!!
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευση από mimi Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 10:43 pm

σήμερα η εύα θεά κούκλα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από filaretti Την / Το Πεμ Οκτ 29, 2009 11:09 pm

ναι!!!!!!!οπως ΠΑΝΤΑ!
filaretti
filaretti
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Morena Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 12:22 am

Ανάμεικτα τα συναισθήματα που μου άφησε αυτό το επεισόδιο...δεσποινίς Νταίζη το μελό δε μου άρεσε και δε μου αρέσει καθόλου αλλά δεν έχει σημασία τι πιστεύω εγώ αλλά ο Λουκάς που δεν νομίζω να το έφαγε το παραμύθι γιατί της έκανε πολλές ερωτησούλες....κρίμα η Νόρα....αχαχαχ καλά του τα'πε του τελεμέ..έλεος πλέον...δεν έχω όρεξη να σχολιάσω κάτι άλλο...
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης