Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap60%Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 60% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap25%Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 25% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 20

Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 4:26 am

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα σχεδόν ολόκληρο το επεισόδιο κινήθηκε γύρω απ τις σχέσεις των ζευγαριών.
Στο ένα μέτωπο, η Νταιζούλα σέρβιρε το παραμύθι στο Λουκά. Νομίζω το κοριτσάκι με τα σπίρτα ήταν. Αυτή μια χαρά τον παραμύθιαζε και αυτός την κοιτούσε με το βλέμα του ροφού. Ερμηνευτικά πάντως η Πολυχρονίδη ήταν εξαιρετική. Αντίθετα σήμερα ο Λουκάς δεν με έπειθε. Θέλω να δω αν υπάρχουν ψήγματα αλήθειας στην ιστορία που μας διηγήθηκε σήμερα η Νταίζη. Η Νόρα το παλεύει όπως μπορεί αλλά δεν της βγαίνει. Πάντως η σκηνή της Νόρας να δίνει πολλαπλές επιλογές στο Λουκά ήταν όλα τα λεφτά. Έριξα τρελό γέλιο.
Ελπίζω ο Λουκάς να σκεφτεί λίγο μ αυτό το έρημο κεφάλι που στέκεται στους ώμους του και όχι με το άλλο μπας και καταλάβει τι γίνεται.
Ο οποίος Λουκάς και με συγχωρείται που θα το πω, συμπεριφέρεται όπως ο Μάνος ακριβώς. Μπροστά στον Οδυσσέα γειά σου φίλε και λίγο μακρύτερα κουκιά σπέρνω. Τι να πω άντρες πεταμένα λεφτά.
Στο άλλο μέτωπο βλέποντας σήμερα τη συνέχεια αποζημειώθηκα. Τελικά αυτό που ήθελαν να περάσουν ήταν την τρυφερή συνεύρεση δύο ανθρώπων. Οι σκηνές τους και στο μπάνιο και στο κρεβάτι ήταν πολύ καλές. Ο Στέφανος την αγαπάει και με ένα τρόπο προσπαθεί να της λέει τα λιγότερα δυνατόν ψέματα.
Διάβασα κάπου παρα πάνω οτι το κολιέ ήταν κάποιο είδος πληρωμής. Διαφωνώ κάθετα. Γι αυτόν λογικά αυτό το κολιέ ήταν πολύτιμο. Όχι από άποψη αγοραστικής αξίας αλλά συναισθηματικής. Νομιζω οτι διάλεξε αυτή την στιγμή να της το δώσει και της ζήτησε να το φοράει , για να το βλέπει και να θυμάται τη στιγμή που τα βρήκαν.
Ο Μάνος απ τη μεριά του αρχίζει να αντιλαμβάνεται τι είχε και τι έχασε. Μια τέτοια σκηνή είχαμε δει και πέρσυ με την Εύα να τον βλέπει στον καθρέφτη και το Μάνο να είναι με τη Μελίτα. Όλα κάνουν κύκλους.
Αυτός που με έχει εκνευρίσει αφάνταστα είναι ο Ηλίας. Μια ολόκληρη χρονιά επαναλάμβανε συνεχώς η Δάφνη μου και η Δάφνη μου. Τώρα άλλαξε ρεφραίν. Ο Μάνος μου και ο Μάνος μου. Αυτο που με ξενερώνει δεν είναι που γυρνάει και απειλεί. Καλά κάνει το παιδί του προστατεύει. Αλλά όταν το καμάρι του έχει λάθος εκει το ράβει το στόμα του. Αν τον έβλεπα να αποδίδει τις ευθύνες όλων καθόλου δεν θα με πείραζε.
Τέλος να πω οτι αυτή την αντίδραση της Μαρίλιας κάπου την περίμενα. Θέλει ότι δεν είχε ποτέ. Τους δύο γονείς της μαζί. Μόνο που είναι λίγο άδικο. Όταν η Εύα παρακαλούσε το Μάνο το μόνο που έκανε ήταν να τη διώχνει και να τη βρίζει.
Από αύριο αρχίζουν τα επεισόδια της απαγωγής. Στενόχωρα τα βλέπω. Θα περάσει καμιά βδομάδα μέχρι να ξαναγελάσει το χείλι μας. Και αν έχουμε και νοσοκομεία μας βλέπω να δούμε γελαστή σκηνή μετά από δεκαπενθήμερο.

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΚΕΝΥΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΗΛΙΑΣ.ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΑΘΟΣ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΤΟΥ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΒΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ.ΠΕΡΣΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΟΣ ΟΥΤΕ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΥΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΚΑΛΑ Ε ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΚΕΙΝΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΣΤΟΝ wall.ΩΣ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΓΙΑΤΙ Grrr .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΗΜΕΙΑ 'Η ΟΤΙ ΔΕ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΡΕΦΟΥΝ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009

Δημοσίευση από madolato Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 5:02 am

Clarabelle έγραψε:
Από αύριο αρχίζουν τα επεισόδια της απαγωγής. Στενόχωρα τα βλέπω. Θα περάσει καμιά βδομάδα μέχρι να ξαναγελάσει το χείλι μας. Και αν έχουμε και νοσοκομεία μας βλέπω να δούμε γελαστή σκηνή μετά από δεκαπενθήμερο.
Μωρέ αν δω το Λουκά σε αναμμένα κάρβουνα από αγωνία για τη Νόρα, μια χαρά θα γελάσει το χείλι μου!
Τη σούπα θα μου τη χαλάσει λίγο αν δω να τον παρηγορεί το χταποδάκι, που θα είναι κι αυτό στα κάρβουνα (no pun intended Razz ) αλλά από την ανάποδη! Μια χαρά θα τη βόλευε να ξεφορτωθεί το Νοράκι...
Πάντως, ωραία τον έπαιξε το μονόλογό της η Νταιζούλα. Αν δεν ήξερα, θα με έπειθε κι εμένα...

Υ.Γ. Clarabelle, το μαλλί της Νταίζης είναι πιο μακρύ!
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 8:43 am

μια σκηνη απο το χτεσινο μονο μου εμεινε

λουκας νταιζη και μετα και νορα σε μαυρο χαλιιιι....

κατα τα αλλα με κουρασε εχτες καπου το χα ξανα δει βρε το επεισοδιο με τον τρελο κατι μου θυμιζε καμερες στρωματα μαυριλα...μονο το μακρυ μαλι και το ματι λειπει απαπαπααα παππαα
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από Penny Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 9:21 am

ΜΗΠΩΣ Η ΝΤΑΙΖΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ Η ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ. :bball:
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 12:51 pm

loukasnora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Σήμερα σχεδόν ολόκληρο το επεισόδιο κινήθηκε γύρω απ τις σχέσεις των ζευγαριών.
Στο ένα μέτωπο, η Νταιζούλα σέρβιρε το παραμύθι στο Λουκά. Νομίζω το κοριτσάκι με τα σπίρτα ήταν. Αυτή μια χαρά τον παραμύθιαζε και αυτός την κοιτούσε με το βλέμα του ροφού. Ερμηνευτικά πάντως η Πολυχρονίδη ήταν εξαιρετική. Αντίθετα σήμερα ο Λουκάς δεν με έπειθε. Θέλω να δω αν υπάρχουν ψήγματα αλήθειας στην ιστορία που μας διηγήθηκε σήμερα η Νταίζη. Η Νόρα το παλεύει όπως μπορεί αλλά δεν της βγαίνει. Πάντως η σκηνή της Νόρας να δίνει πολλαπλές επιλογές στο Λουκά ήταν όλα τα λεφτά. Έριξα τρελό γέλιο.
Ελπίζω ο Λουκάς να σκεφτεί λίγο μ αυτό το έρημο κεφάλι που στέκεται στους ώμους του και όχι με το άλλο μπας και καταλάβει τι γίνεται.
Ο οποίος Λουκάς και με συγχωρείται που θα το πω, συμπεριφέρεται όπως ο Μάνος ακριβώς. Μπροστά στον Οδυσσέα γειά σου φίλε και λίγο μακρύτερα κουκιά σπέρνω. Τι να πω άντρες πεταμένα λεφτά.
Στο άλλο μέτωπο βλέποντας σήμερα τη συνέχεια αποζημειώθηκα. Τελικά αυτό που ήθελαν να περάσουν ήταν την τρυφερή συνεύρεση δύο ανθρώπων. Οι σκηνές τους και στο μπάνιο και στο κρεβάτι ήταν πολύ καλές. Ο Στέφανος την αγαπάει και με ένα τρόπο προσπαθεί να της λέει τα λιγότερα δυνατόν ψέματα.
Διάβασα κάπου παρα πάνω οτι το κολιέ ήταν κάποιο είδος πληρωμής. Διαφωνώ κάθετα. Γι αυτόν λογικά αυτό το κολιέ ήταν πολύτιμο. Όχι από άποψη αγοραστικής αξίας αλλά συναισθηματικής. Νομιζω οτι διάλεξε αυτή την στιγμή να της το δώσει και της ζήτησε να το φοράει , για να το βλέπει και να θυμάται τη στιγμή που τα βρήκαν.
Ο Μάνος απ τη μεριά του αρχίζει να αντιλαμβάνεται τι είχε και τι έχασε. Μια τέτοια σκηνή είχαμε δει και πέρσυ με την Εύα να τον βλέπει στον καθρέφτη και το Μάνο να είναι με τη Μελίτα. Όλα κάνουν κύκλους.
Αυτός που με έχει εκνευρίσει αφάνταστα είναι ο Ηλίας. Μια ολόκληρη χρονιά επαναλάμβανε συνεχώς η Δάφνη μου και η Δάφνη μου. Τώρα άλλαξε ρεφραίν. Ο Μάνος μου και ο Μάνος μου. Αυτο που με ξενερώνει δεν είναι που γυρνάει και απειλεί. Καλά κάνει το παιδί του προστατεύει. Αλλά όταν το καμάρι του έχει λάθος εκει το ράβει το στόμα του. Αν τον έβλεπα να αποδίδει τις ευθύνες όλων καθόλου δεν θα με πείραζε.
Τέλος να πω οτι αυτή την αντίδραση της Μαρίλιας κάπου την περίμενα. Θέλει ότι δεν είχε ποτέ. Τους δύο γονείς της μαζί. Μόνο που είναι λίγο άδικο. Όταν η Εύα παρακαλούσε το Μάνο το μόνο που έκανε ήταν να τη διώχνει και να τη βρίζει.

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΚΕΝΥΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΗΛΙΑΣ.ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΑΘΟΣ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΤΟΥ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΒΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ.ΠΕΡΣΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΟΣ ΟΥΤΕ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΥΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΚΑΛΑ Ε ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΚΕΙΝΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΣΤΟΝ wall.ΩΣ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΓΙΑΤΙ Grrr .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΗΜΕΙΑ 'Η ΟΤΙ ΔΕ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΡΕΦΟΥΝ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.

Συμφωνώ απόλυτα με Clarabelle και loukasnora, σε όλα! Το μόνο που δεν κατάλαβα είναι τι ακριβώς είπε η Μαρίλια για μπαμπά και μαμά? Είπε πως θέλει να είναι μαζί?
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 12:55 pm

Συμφωνώ απόλυτα με Clarabelle και loukasnora, σε όλα! Το μόνο που δεν κατάλαβα είναι τι ακριβώς είπε η Μαρίλια για μπαμπά και μαμά? Είπε πως θέλει να είναι μαζί?

H Μαρίλια φάνηκε να στράβωσε που η Εύα και η Αγγέλα συζητούσαν την περίπτωση να έχει πυροβολήσει ο Μάνος το Στέφανο, και έφυγε κάπως θυμωμένη. Αυτό εμένα μου δείχνει οτι θέλει να μη λένα κακιά κουβέντα για τον πατέρα της. Είναι φυσικό να αρχίσει να τους θέλει μαζί, θα το περάσει αυτό το στάδιο ότι εξέλιξη και αν έχει η ιστορία

Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 1:00 pm

Clarabelle έγραψε:

H Μαρίλια φάνηκε να στράβωσε που η Εύα και η Αγγέλα συζητούσαν την περίπτωση να έχει πυροβολήσει ο Μάνος το Στέφανο, και έφυγε κάπως θυμωμένη. Αυτό εμένα μου δείχνει οτι θέλει να μη λένα κακιά κουβέντα για τον πατέρα της. Είναι φυσικό να αρχίσει να τους θέλει μαζί, θα το περάσει αυτό το στάδιο ότι εξέλιξη και αν έχει η ιστορία

Ναι η Μαρίλια χτες υποστήριξε τον Μάνο, και καλά έκανε κατα την γνώμη μου, πατέρας της είναι. Αλλά να αρχίσει να τους θέλει μαζί, δεν ξέρω. Πριν λίγα επεισόδια που έτρωγαν σουβλάκια μαζί με την Ευα, της είχε πει η Μαρίλια πως δεν κάνουν μαζί αυτοί οι δύο. Και θα ξεχάσει άραγε όσα πέρασε η Ευα απο τον Μάνο τόσα χρόνια?
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 1:05 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ.
Θα ξεκινήσω από τα λιγότερο σημαντικά και θα προχωράω.

Νικόλας-Δάφνη: Μου άρεσαν για άλλη μια φορά πάρα πολύ! Είναι πραγματικά ευτυχισμένοι και αγαπημένοι ασχέτως με το τί συνέβει στο παρελθόν.

Μάνος: Πολύ καλές οι σκηνές που σκέφτεται μόνος του και αγναντεύει τα τοπία,αλλά που τον έχουν στείλει πια και δείχνει αυτές τις ειδιλιακές σκηνές ?? Ένα Ρίο-Αντίριο πέρασε και το παρουσίαζαν λες και περνούσε τη γέφυρα του Μπρούκλιν !! gelio Στο μπάνιο πάντως η σκηνή ήταν τέλεια ! Αχ ρε Μάνο, περιμένω να ξαναπαλέψεις για το Ευάκι ...

Μαρίλια:Χαίρομαι που χτίζει αυτή τη σχέση με το Μάνο γιατί όσον αφορά τα παιδιά του δε μπορούμε να του καταλογίσουμε τίποτα. Άσε που όταν τη λέει τη Μαρίλια "μάτια μου" λιώνω .....

Απαγωγέας: Αχ, που θα τα κλείσει τα κοριτσάκια μας !! Θα δεινοπαθήσουν σε αυτό το μπουντρούμι ! Άσε που είναι κι αυτός τρελός ψυχάκιας !! Όταν άνοιξε το μπουκάλι με το ουίσκι και παραμιλούσε τον φοβήθηκε το μάτι μου !!

Αμαλία-Πέτρος :πολύ γέλιο οι σκηνές τους !! Και επειδή τις άλλες ατάκες τις γράψατε θα σταθώ στο παρακάτω :
Αμαλία: "Μέχρι που θα φτάσει η εύνοια σου για το Μάνο?"
Πέτρος: " Όσο με βγάλει η βενζίνη !! " xaxa

Ηλίας-Στέφανος: Γούσταρα την ατάκα του Ηλία "Λοιπόν,άκου φίλε,εγώ δε γεννήθηκα χτές" .

Νόρα-Μελίτα:η κουβέντα τους μου άρεσε, μεγάλη αληθοφάνεια στη φιλία τους . Η Νόρα μετά ΘΕΑ ερμηνευτικά όταν πήγε μεθυσμένη στο Λουκά !!! Είχε καθαρά το ύφος του τρελού ερωτευμένου μεθύστακα ! xaxa και "έγραψε" με τις ατάκες της όπως "Τρέχα πίσω απ'τα φουστάνια της φραγκόκοτας" !!! και όταν τη ρώτησε ο Λουκάς αν έχει πιει που του είπε "Εσύ έχεις πιει το βλακοβότανο!!!"

Νταίζη-Λουκάς : Ήθελα να ξεράσω όταν τους είδα γυμνούς στο κρεβάτι και άρχισε η μπουζουξού την κλάψα !! Μου άρεσε βέβαια που δεν την πίστευε απόλυτα και εννοείται ότι ευχαριστήθηκα το βρισίδι που της έριξε αργότερα !! Βέβαια να παραδεχτώ ότι η Πολυχρονίδη ήταν ΤΕΛΕΙΑ ερμηνευτικά στη σκηνή.

Στέφανος-Εύα : Αχ, δεν αντέχω τα σορόπια και τις γλύκες !!Κρεβάτι,αγκαλίτσες,σαμπάνια,κολιέ και μου θυμίζεις τη μάνα μου !! vomit Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι που αποσκοπεί όταν της λέει ότι η μάνα του έχει πεθάνει !Πώς θα της δικαιολογήσει μετά την αλήθεια ??Και μ'αρέσει που λέει στο Χρήστο "Δεν της λέω ψέμματα αλλά τη μισή αλήθεια" !! Μην ξεράσω !! Το μόνο ας το πούμε "θετικό" είναι ότι βλέπω την Εύα ευτυχισμένη και απόλυτα ήρεμη... Έλα όμως που δεν είναι ευτυχισμένη με έναν ειλικρινή άνθρωπο για άλλη μια φορά ....

Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 2:37 pm

ma kala o stefanos einai ntip gia ntip στραβος!!!!!
ειναι δυνατον να λες σε μια νεα και πολυ ομορφη κοπελα οτι εχει τα χρωματα μιας γριας!!!!!!!!!η μανα του ειναο οχρη και εχει το χρωμα του νεκρου και η ευα μια χαρα μπουμπουκι!!αμ το αλλο που τη βλεπει στο προσωπο της! wall cake

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 2:47 pm

konstantina έγραψε:ma kala o stefanos einai ntip gia ntip στραβος!!!!!
ειναι δυνατον να λες σε μια νεα και πολυ ομορφη κοπελα οτι εχει τα χρωματα μιας γριας!!!!!!!!!η μανα του ειναο οχρη και εχει το χρωμα του νεκρου και η ευα μια χαρα μπουμπουκι!!αμ το αλλο που τη βλεπει στο προσωπο της! wall cake
Agree
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 2:52 pm

Εννοούσε πως είναι και οι δυο ξανθές :)
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από mimi Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 2:52 pm

και ανοιχτόχρωμες
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 2:55 pm

a tote ok

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 3:02 pm

Κωνσταντίνα μου το να της λέει οτι μοιάζει με τη μάνα του που κι αυτή καταλαβαίνει οτι τη λατρεύει μόνο υποτιμητικό δεν είναι

Επεισόδιο 227 - Ημερομηνία 29-10-2009 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 3:12 pm

ok exeis dikio :D

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 5:23 pm

Clarabelle έγραψε:Κωνσταντίνα μου το να της λέει οτι μοιάζει με τη μάνα του που κι αυτή καταλαβαίνει οτι τη λατρεύει μόνο υποτιμητικό δεν είναι

ΣΩΣΤΑ.ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑΚΗΔΕΣ.ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΛΕΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από madolato Την / Το Παρ Οκτ 30, 2009 11:29 pm

Μετά από αυτό, μπορεί να της αφιερώσει τη μεγάλη επιτυχία του Χρήστου Κυριαζή "Μου θυμίζεις τη μάνα μου". Razz
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 12:44 am

ariadne έγραψε:Μετά από αυτό, μπορεί να της αφιερώσει τη μεγάλη επιτυχία του Χρήστου Κυριαζή "Μου θυμίζεις τη μάνα μου". Razz

poly petyxhmeno tha elega....

μπουθυμιζεις τη μανα μου γι αυτο και σ'αγαπαω....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 1:26 am

ariadne έγραψε:Μετά από αυτό, μπορεί να της αφιερώσει τη μεγάλη επιτυχία του Χρήστου Κυριαζή "Μου θυμίζεις τη μάνα μου". Razz
gelio gelio gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης