Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap21%Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 21% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap55%Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 55% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap17%Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 17% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 29

Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 12:10 am

Η Εύα πάντως κρατούσε το σημείο που την είχε πυροβολήσει ο Κυριάκος και όχι το στομάχι της!Και δεν κατάλαβα πως την έπιασε πόνος ξαφνικά!

wx!arxizei to match!pali sta nosokomeia pali stis entatikes
mpouxtisame!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009

Δημοσίευση από mimi Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 12:53 am

konstantina έγραψε:
Η Εύα πάντως κρατούσε το σημείο που την είχε πυροβολήσει ο Κυριάκος και όχι το στομάχι της!Και δεν κατάλαβα πως την έπιασε πόνος ξαφνικά!

mpouxtisame!

Agree Agree σε λίγο θα τους βλέπουν οι γιατροί και θα λένε <<πάλι εσείς :?: :?:?:>>
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 12:55 am

mimi έγραψε:
konstantina έγραψε:

mpouxtisame!

Agree Agree σε λίγο θα τους βλέπουν οι γιατροί και θα λένε <<πάλι εσείς :?: :?:?:>>

gelio gelio gelio gelio

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από andy Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 12:59 am

pali entatiki tha bei????oi panaia mou!!!!!!!!!! slap

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 1:00 am

Δεν νομίζω να μπει στο νοσοκομείο.
Απ όσο είδα στα δημοσιεύματα στο σπίτι του Στέφανου θα πάει.

Επεισόδιο 228 - Ημερομηνία 30-10-2009 - Σελίδα 5 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από mimi Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 1:01 am

Clarabelle έγραψε:
Δεν νομίζω να μπει στο νοσοκομείο.
Απ όσο είδα στα δημοσιεύματα στο σπίτι του Στέφανου θα πάει.

den thn purovoloun giati xathika
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 1:10 am

mallon den 8a einai toso sovara gia na paei na meinei sto nosokomeio

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Morena Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 1:38 am

Παιδιά το σημερινό επεισόδιο δε μου άρεσε καθόλου βαρέθηκα....και εμένα μου δημιουργήθηκε η απορία πως κανείς δεν είδε ούτε τη Νόρα ούτε καμία από τις άλλες κοπέλες τσουβαλιασμένες μέρα μεσημέρι....η σκηνή του Μάνου στο Παρίσι ήταν λίγο μούφα ή μου φάνηκε???Όσο για τον απαγωγέα ούτε εμένα μου άρεσε επίσης πάλι τη Νόρα διάλεξε και έκανε την απαγωγή για τον ίδιο σχεδόν λόγο όπως ο Στέλιος...ο θάνατος του παιδιού τους...γυναίκα αυτός δεν είχε???
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 4:48 am

ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΡΕΛΗ ΤΟΥ ΔΑΝΗ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ! ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΒΛΕΠΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΙΚΤΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΕΝΤΕΛΩΣ.ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΡΗ ΔΙΚΑΣΤΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΕ.ΠΕΡΣΙ Ο ΔΑΝΗΣ ΩΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΕΝΩ ΦΕΤΟΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΒΙΑΣΤΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΕΛΠΙΖΩ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ Σ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από atreidhs Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 9:06 am

Ntinaki1 έγραψε:Δε μου άρεσε...
Ο απαγωγέας άστα να πάνε και απορώ 4 κοπελάρες δεν μπόρεσαν κάπως να τον ακινητοποιήσουν! Αυτού ένα "φου" να του κάνει κάποιος έχει πέσει! Σοβαρά τώρα δεν έπειθε καθόλου για απαγωγέας και απορώ 10η εντολή δεν βλέπουν τόσοι έχουν περάσει απο κει χάθηκε να βρούν κάποιον πιο πειστικό;Όσο για τη Νόρα σε έναν άγνωστο τη πόρτα τη κλείνουμε και τον κοιτάμε! Δεν γυρνάμε τη πλάτη και αφήνουμε τη πόρτα ανοιχτή!
Τώρα, το επεισόδιο εμένα δε μου έβγαλε καμία αγωνία και δεν με τράβηξε και μέχρι να τελειώσει η απαγωγή δεν ξέρω αν θα τα δω όλα γιατί βαριέμαι και θεωρώ ότι δεν χρειαζόταν να φάμε μια βδομάδα και παραπάνω με πράγματα που έχουμε ξαναδεί.
Το να βγάλει τσουβαλιασμένες μία μία τις κοπέλες καταμεσήμερο από το σπίτι της Νόρας είναι φυσιολογικό;Και όλως τυχαίως κανείς δεν τον είδε; Τόσο έρημο είναι το σπίτι της Νόρας πια;
Δεν θεωρώ ότι Νόρα και Εύα ήταν πιο τσαμπουκαλεμένες όλες τις κοπέλες τις είδα σε κατάσταση υστερίας και φόβου.
Η Εύα πάντως κρατούσε το σημείο που την είχε πυροβολήσει ο Κυριάκος και όχι το στομάχι της!Και δεν κατάλαβα πως την έπιασε πόνος ξαφνικά! Ο Μάνος στο Παρίσι μια χαρά είναι!!Αυτά δεν ενθουσιάστηκα! Γνώμη μου πάντα!
Καλημέρα!
Όντως το επεισόδιο είχε άσχημα σημεία.
Ο απαγωγέας μάλλον άσχετος. Τους έδωσε και τον κόφτη να κόψουν τα δεματικά! :)
Το ότι η Νόρα γύρισε την πλάτη, έλεγε : "έτσι μου είπαν, έτσι λέει το σενάριο, έτσι κάνω".
Όσο για το τσουβάλιασμα, ε, βγάζει μάτι. Εκτός αν ο απαγωγέας έλεγε στους περαστικούς: "Ήρθα για τα χαλιά και είναι και πολύ βαριά τα άτιμα!"
Οι περιλήψεις στο mega λένε ότι όλη η εβδομάδα θα περάσει με την ανόητη απαγωγή. Χάλια...
Κι αυτή η ανεκδιήγητη σκηνή μοντάζ Μάνου-Σηκουάνα, τι σας λέει; Άλλα χρώματα ο Μάνος, άλλο το background. Σαν κάτι ελληνικές ταινίες του 1950-1960 όπου οι πρωταγωνιστές δήθεν βρίσκονταν στη Βενετία, στη Ρώμη, στο οχυρό του Ρούπελ, στην Αφρική κτλ κτλ κτλ.
Ε και ο Ηλίας να περιφέρεται από δω κι από κει και να αγωνιά - ενστικτωδώς - για το λουλούδι του το Μάνο...
Μήπως έχει γίνει υπέρ του δέοντος soap ρε παιδιά;
Λέω εγώ τώρα... (δανείζομαι το χιλιοειπωμένο φραστικό κλισέ...)
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 10:37 am

Όντως η απαγωγή δεν ήταν καλογυρισμένη.
Δεν περίμενα βέβαια για να είμαι ειλικρινής κάτι θεαματικό.
Ελληνική σειρά και μάλιστα σε περίοδο οικονομικής κρίσης είναι, το γεγονός το ξεπετάξανε.
Απλά απ αυτή την κατάσταση είναι άλλα αυτά που με ενδιαφέρει να δω κι όχι η δράση. Θέλω να δω αντιδράσεις.
Μέχρι τώρα ακόμη και η υπερβολική ερμηνεία της Νόρας δεν με απογοήτευσε. Μη ξεχνάμε οτι έχει βρεθεί και άλλη φορά στην ίδια κατάσταση.Θέλω να δω τι θα βγάλουν οι ήρωες κάτω απ αυτές τις ιδιαίτερες συνθήκες. Και τα κορίτσια, αλλά και οι έξω. Πόσο θα αλλάξουν οι ισσοροπίες.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από mimi Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 11:15 am

ναι το καλό της υπόθεσης είναι το ότι οι σκηνές τρέχουν γρήγορα και η πλοκή ακόμα πιο γρήγορα και δεν θα κόψουμε καμιά φλέβα από τη βαρεμάρα πάντως τα συναισθήματα και (με βάση το πόσο ταλαντούχες είναι όλες) οι αντιδράσεις των κοριτσιών και των απέξω θα μας βγάλει ένα
καλύτερο αποτέλεσμα απ'αυτό που περιμένουμε
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Penny Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 11:57 am

ΚΑΛΑ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΟΛΥ ΓΑΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ.ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΗΝ ΨΑΡΕΨΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΠΙΟ ΓΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΑΠΙΑ ... ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ gmt
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 12:42 pm

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧeΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΤΗΣ ΑΠΑΓΩΓΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΡΟΥΣΣΟ ΝΤΑΙΖΗ αχ πολυ λυπαμαι!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από madolato Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 1:17 pm

'Ενα μικρό σχόλιο μόνο:
αυτό το "βάσανο που μου 'δωσε ο Θεός για φίλη" του Λουκά το βρήκα πολύ γλυκό -όπως και την όλη συμπεριφορά του. 'Ηταν σα να 'λεγε ότι όσο κι αν τον εκνευρίζει, δεν μπορεί να την αποχωριστεί. ("Εμείς οι δυο πάμε πακέτο, δε θα χωρίσουμε ποτέ" που λέει και το τραγούδι. Razz )
Ακόμα κι όταν πίστευε ότι η Νόρα του κρατάει μούτρα (και, μετά από ό,τι έγινε με τη Νταίζη, δικαιολογημένα το πίστευε εδώ που τα λέμε, δεν ήταν δυνατό να φανταστεί τι έχει γίνει), προσπαθούσε επίμονα να τη βρει να της μιλήσει. Νομίζω ότι ο εκνευρισμός του είχε και μια δόση ανησυχίας ότι του έχει θυμώσει πολύ και δεν του μιλάει.
Ο,τι κι αν λέει, κι ό,τι κι αν γίνει, το Νοράκι από το μυαλό του δε βγαίνει, έστω κι αν δεν είναι με τον τρόπο που θέλει εκείνη -ακόμα! ❤
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από spiral_nebula Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 1:22 pm

ariadne έγραψε:'Ενα μικρό σχόλιο μόνο:
αυτό το "βάσανο που μου 'δωσε ο Θεός για φίλη" του Λουκά το βρήκα πολύ γλυκό -όπως και την όλη συμπεριφορά του. 'Ηταν σα να 'λεγε ότι όσο κι αν τον εκνευρίζει, δεν μπορεί να την αποχωριστεί. ("Εμείς οι δυο πάμε πακέτο, δε θα χωρίσουμε ποτέ" που λέει και το τραγούδι. Razz )
Ακόμα κι όταν πίστευε ότι η Νόρα του κρατάει μούτρα (και, μετά από ό,τι έγινε με τη Νταίζη, δικαιολογημένα το πίστευε εδώ που τα λέμε, δεν ήταν δυνατό να φανταστεί τι έχει γίνει), προσπαθούσε επίμονα να τη βρει να της μιλήσει. Νομίζω ότι ο εκνευρισμός του είχε και μια δόση ανησυχίας ότι του έχει θυμώσει πολύ και δεν του μιλάει.
Ο,τι κι αν λέει, κι ό,τι κι αν γίνει, το Νοράκι από το μυαλό του δε βγαίνει, έστω κι αν δεν είναι με τον τρόπο που θέλει εκείνη -ακόμα! ❤

Agree Χαίρομαι που υπάρχει κι άλλος που έχει την ίδια άποψη με εμένα! Όλοι κατηγορούν το Λουκάκο ενώ ο ίδιος το έχει ξανακάνει αυτό σε προηγούμενα επεισόδια: ανησυχούσε για τη Νόρα και κλασικά την "έβριζε". Είναι ένας τρόπος με τον οποίο εκδηλώνει το ενδιαφέρον του! Razz
spiral_nebula
spiral_nebula
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Milky Way

Δημοσίευση από zwi Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 1:24 pm

spiral_nebula έγραψε:
ariadne έγραψε:'Ενα μικρό σχόλιο μόνο:

Agree Χαίρομαι που υπάρχει κι άλλος που έχει την ίδια άποψη με εμένα! Όλοι κατηγορούν το Λουκάκο ενώ ο ίδιος το έχει ξανακάνει αυτό σε προηγούμενα επεισόδια: ανησυχούσε για τη Νόρα και κλασικά την "έβριζε". Είναι ένας τρόπος με τον οποίο εκδηλώνει το ενδιαφέρον του! Razz

Agree Agree
an kai o loukas einai ligo xamenos
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Σαβ Οκτ 31, 2009 2:16 pm

nikidanis έγραψε:... ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΡΟΥΣΣΟ ΝΤΑΙΖΗ αχ πολυ λυπαμαι!!!!!!

Μην είσαι και πολύ σίγουρη, ο Ρούσσος προσπαθεί να πνίξει τις επιθυμίες του, θα αντέξει; Νομίζω πως όχι και κάτι θα γίνει
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Κυρ Νοε 01, 2009 12:09 pm

BEBAIA ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΤΑΙΖΗΣ-ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΘΑ ΧΑΛΑΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Κυρ Νοε 01, 2009 12:16 pm

Mπορεί να είναι ιδέα μου αλλά νομίζω οτι μέχρι αυτό το σημείο παρακολουθήσαμε τη ζωή του Ρούσσου έτσι όπως οι συνθήκες και οι επιλογές του την έχουν διαμορφώσει.
Εδώ όμως φτάσαμε στον κόμβο. Μετά τις αποκαλύψεις στο δικαστήριο ή θα πρέπει να υποστηρίξει τις επιλογές του ή θα πρέπει να πάει παρακάτω.
Νομίζω οτι πέρσυ τον είδαμε να αμφιβάλλει γι αυτές τις επιλογές οπότε νομίζω θα πάμε σε αλλαγές.
Στα πλαίσια αυτών των αλλαγών θα αναθεωρήσει τα επαγγελματικά του αλλά και τα προσωπικά του.
Οπότε σε αναμονή.....

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Κυρ Νοε 01, 2009 12:32 pm

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΛΑΡΑΜΠΕΛ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΑΝ ΡΟΛΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΠΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ Ο ΔΑΝΗΣ ... ΠΕΡΣΙ ΗΤΑΝ Ο ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΕ ΓΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ .ΦΕΟΣ ΔΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗΣ Ο ΔΑΝΗΣ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΙΖΗ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από madolato Την / Το Κυρ Νοε 01, 2009 1:01 pm

'Εχει αρχίσει και ψυλλιάζεται ότι κάτι τρέχει με τη Νταίζη και το Λουκά.
Αν το επιβεβαιώσει, δεν ξέρω αν θα προχωρήσει. Υποτίθεται ότι έχει μεγάλη αδυναμία στο Λουκά.
Απ' την άλλη βέβαια, είδαμε ότι αν η Νταιζούλα βάλει κάτι -ή κάποιον Wink- στο νου της, έχει τον τρόπο της...
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Κυρ Νοε 01, 2009 7:29 pm

Εγώ λέω, γιατί δεν παίρνει η Νταίζη το Ρούσσο να μπαρκάρουν, όπως ήθελε πάντα ο Ρούσσος -να πραγματοποιήσει και το όνειρο του- και να ζήσει και τον έρωτα με την Νταίζη -να κάνει κάτι εκτός ορίων, γιατί έζησε μια ζωή γεμάτη περιορισμούς-, για να μας αφήσει το χταπόδι της πίστας ήσυχους?!?!?! Δηλαδή το Λουκάκο να αφήσει ήσυχο για να τον δούμε ζευγάρι με τη Νόρα! Love!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από mimi Την / Το Κυρ Νοε 01, 2009 7:50 pm

sifantid έγραψε:Εγώ λέω, γιατί δεν παίρνει η Νταίζη το Ρούσσο να μπαρκάρουν, όπως ήθελε πάντα ο Ρούσσος -να πραγματοποιήσει και το όνειρο του- και να ζήσει και τον έρωτα με την Νταίζη -να κάνει κάτι εκτός ορίων, γιατί έζησε μια ζωή γεμάτη περιορισμούς-, για να μας αφήσει το χταπόδι της πίστας ήσυχους?!?!?! Δηλαδή το Λουκάκο να αφήσει ήσυχο για να τον δούμε ζευγάρι με τη Νόρα! Love!

ναι ωραίο σενάριο να πάρει να φύγουνε σε άλλη γη σε αλλά μέρη
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από atreidhs Την / Το Κυρ Νοε 01, 2009 7:53 pm

Κάτι τέτοιο σε ελληνικό serial δε μπορεί να γίνει διότι θα παραπέμπει σε Αλμαδοβάρ. Για σκεφτείτε το... Η σκυλού με τον υπερσυντηρητικό μεγαλοδικηγόρο...
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης