Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap38%Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 38% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap38%Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 38% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 24

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Νοε 03, 2009 10:27 am

Πείτε μου σας παρακαλώ ότι δεν παίζει να είναι τίποτα αδέρφια αυτοί οι δύο, γιατί δε θα το αντέξω... wall

Aν υποψιαστώ οτι ο Ηλίας εκτός απ τη Μαίρη μου και την Όλγα μου έχει παιδί και με την Αντιγόνη σας ορκίζομαι θα ανοίξω ένα τοπικ ποιά θέλει παιδάκι με τον Ηλία.
Διότι
1ον. Δεν μπορεί κάτι θα έχει που δεν το βλέπουμε και τις τραβάει όλες
2ον. Τι γονίδια έχει πια για να κάνει τέτοιους αγόραρους

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Νοε 03, 2009 11:18 am

Κι εμένα μου άρεσε το επεισόδιο. Κινήθηκε όλο φυσικά γύρω από την απαγωγή και την αγωνία των αντρών (που κι εγώ ήθελα να δω περισσότερη για να πω την αλήθεια!) Το όνειρο της Νόρας : respect : και μου άρεσε που με το που ξύπνησε και το είπε στις άλλες έκαναν όλες μαζί πλάκα σαν να ξεχάστηκαν για λίγο .... Η Εύα ΘΕΑ όταν τη χαϊδευε η Νόρα και την έπερνε αγκαλιά και έλεγε "Νόρα μετά το γάμο αυτά" και γελάγανε... Πολύ γλυκές μέσα σε αυτό που ζούσαν.
Η Μελίτα μου την έσπασε τόσο πολύ με αυτό το μιξόκλαμα !!!! "Δεν αντέχω,δε μπορώ" και ουουουου το κλάμα !! ΕΛΕΟΣ !! Όλες έτσι νιώθουν αλλά ήταν πιο ήρεμες ! Ακόμα και η Δάφνη όταν έλεγε για το μωρό δεν έκανε έτσι. Στο τρέιλερ για σήμερα μου άρεσε που μιλάνε με τον "απαγωγέα" και του λένε ότι πρέπει να πληρώσουν ακριβώς αυτοί που του φταίνε και όχι εκείνες .... Κι όταν της είδα όλες έτσι ταλαιπωρημένες και η Νόρα να βάζει το πιστόλι στον κρόταφο ..... affraid affraid

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Τρι Νοε 03, 2009 11:49 am

Χτες μου άρεσε πολύ η ερμηνεία της Παππά. Ως η πιο "καλομαθημένη" απο τις τέσσερις, νομίζω ήταν λογικό να είναι και η πιο φοβισμένη. Έβγαλε όλο το φόβο της στο βλέμμα και το πρόσωπο της, μου άρεσε πολύ. Η επόμενη καλύτερη για μένα ήταν η Ξυλά. Ειδικά στην σκηνή με το όνειρο της Νόρας και μετά που η Νόρα την χαίδευεκαι η Ευα την πείραζε. Επίσης πολύ καλοί χτες η Πεφάνη και ο Σταύρου, αν και αυτοί οι δυο πάντα μου αρέσουν. Πέρα απο της ερμηνείες η πλοκή το επεισοδίου δεν με ενθουσίασε.
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Νοε 03, 2009 12:11 pm

Κάτι που ξέχασα είναι κάποιες ατάκες του επεισοδίου.

Νόρα προς Νταίζη στο όνειρο της, κατεβάζει το γυαλί ηλίου και της λέει: " Τί έγινε Νταίζη ? Αλλαγή σχεδίου !"
Υ.Γ. Εκτός από της Μελίτας, και το φόρεμα της Εύας στον "ονειρικό γάμο" ήταν ΘΕΪΚΟ !!

Εύα στην Νόρα όταν ξυπνάνε και της λέει η Νόρα τί όνειρο είδε: "Αχ, ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται" gelio

Νόρα προς Δάφνη-Μελίτα όταν κατάλαβε ότι δεν κοιμούνται: " Ξύπνιες είστε? Κόφτε την πλάκα!!"
Δάφνη : "Και να θέλουμε να κοιμηθούμε μας αφήνουν οι γάμοι σου??" gelio

Εύα προς κορίτσια όταν η Νόρα την έπαιρνε αγκαλιά : "Εγώ έχω τη Νόρα να ονειρεύεται το Λουκά και να μου κάνει σεξουαλικά εδωπέρα!!" xaxa

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 3 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από andy Την / Το Τρι Νοε 03, 2009 2:04 pm

giouli_edem έγραψε:Κάτι που ξέχασα είναι κάποιες ατάκες του επεισοδίου.

Νόρα προς Νταίζη στο όνειρο της, κατεβάζει το γυαλί ηλίου και της λέει: " Τί έγινε Νταίζη ? Αλλαγή σχεδίου !"
Υ.Γ. Εκτός από της Μελίτας, και το φόρεμα της Εύας στον "ονειρικό γάμο" ήταν ΘΕΪΚΟ !!

Εύα στην Νόρα όταν ξυπνάνε και της λέει η Νόρα τί όνειρο είδε: "Αχ, ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται" gelio

Νόρα προς Δάφνη-Μελίτα όταν κατάλαβε ότι δεν κοιμούνται: " Ξύπνιες είστε? Κόφτε την πλάκα!!"

Εύα προς κορίτσια όταν η Νόρα την έπαιρνε αγκαλιά : "Εγώ έχω τη Νόρα να ονειρεύεται το Λουκά και να μου κάνει σεξουαλικά εδωπέρα!!" xaxa
gelio Agree idika ekei pou tn eperne agkalia itan ola ta lefta!!!!!!!!!!

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Νοε 03, 2009 2:05 pm

giouli_edem έγραψε:Κάτι που ξέχασα είναι κάποιες ατάκες του επεισοδίου.

Agree Ηταν απιστευτες μεσα στο χαμο γελασα παρα πολυ!!!! gelio gelio gelio
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης