Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

+23
Vampirela
sofia
Mafalda
giouli_edem
madolato
KatsaroYpotheto
anna90
ΕΥΑ
Ntinaki1
atreidhs
seremela5
panda
zwi
mimi
jim7
charmie258
andy
nikidanis
sifantid
xara
manos+eva
konstantina
Clarabelle
27 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap54%Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 54% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 26
 
 

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από manos+eva Τρι Νοε 03, 2009 9:30 pm

sifantid έγραψε:
konstantina έγραψε:ναι!ολα τα χει παθει αυτη η κοπελα!!αλλα στο τελος θα ηρεμησε με το μανο τη μαρυλια και αλλα 2 3 παιδακια Love!
Από δω το πάμε, από εκεί το πάμε στα μωρά καταλήγουμε πάλι! Love! Μιας και ζητάμε Babies να ζητήσω και εγώ ένα για Λουκά και Νόρα;
Και δεν ζητας.............αλλα ενα ακομη απο Μανο και Ευα το θελουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από charmie258 Τρι Νοε 03, 2009 9:33 pm

H Αμαλια σημερα ηταν εκπληκτικη.. ΑΠεδειξε το ποσο εκπληκτικη ηθοποιος ειναι, σκηνες με τεσσερις κοπελες πολυ καλες, αλλα θα σταθω στο φλας μπακ και στο ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ μου αρεσε!!!!!!! Δεν μ αρεσε ουτε σποντα Νταιζης - Λουκα,ουτε αντιδραση Λουκα που περιμενα κατι πιο εντονο, ουτε αναφορα Νορας στον Νικο τον μεγαλο ερωτα της.. Ελπιζω να μην ειναι προοικονομια.. Αυτααα!!!

edit by Jim 7.

Οι υπογραφές πρέπει να έχουν μέγιστες διαστάσεις 600X300 ή 750X200 εάν είναι τετράγωνες θα είναι max 300X300.
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από andy Τρι Νοε 03, 2009 9:33 pm

manos+eva έγραψε:
sifantid έγραψε:
konstantina έγραψε:ναι!ολα τα χει παθει αυτη η κοπελα!!αλλα στο τελος θα ηρεμησε με το μανο τη μαρυλια και αλλα 2 3 παιδακια Love!
Από δω το πάμε, από εκεί το πάμε στα μωρά καταλήγουμε πάλι! Love! Μιας και ζητάμε Babies να ζητήσω και εγώ ένα για Λουκά και Νόρα;
Και δεν ζητας.............αλλα ενα ακομη απο Μανο και Ευα το θελουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mia paraggelia me didimakia gia mano kai eva!!!gia na mn zorizete me poles eggkimosines na ta kanei bam kai kato!!!!!! gelio

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από xara Τρι Νοε 03, 2009 9:36 pm

sifantid έγραψε:
konstantina έγραψε:ναι!ολα τα χει παθει αυτη η κοπελα!!αλλα στο τελος θα ηρεμησε με το μανο τη μαρυλια και αλλα 2 3 παιδακια Love!
Από δω το πάμε, από εκεί το πάμε στα μωρά καταλήγουμε πάλι! Love! Μιας και ζητάμε Babies να ζητήσω και εγώ ένα για Λουκά και Νόρα;

Αμε...!!! Γιατι να μην ζητησεις??? Θα ζητησω κι εγω μαζι σου...!!!! Thumbs up
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από jim7 Τρι Νοε 03, 2009 9:36 pm

Κάποιες ξέχασαν το θέμα του ποστ και είναι εδώ και ώρα off topic. Παρακαλώ εδώ σχολιάζουμε το επεισόδιο και όχι πόσα μωρά θα κάνουν. ΟΚ;
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από xara Τρι Νοε 03, 2009 9:38 pm

Ok Jim7, sorry... emmm
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Νοε 03, 2009 9:43 pm

charmie258 έγραψε:H Αμαλια σημερα ηταν εκπληκτικη.. ΑΠεδειξε το ποσο εκπληκτικη ηθοποιος ειναι, σκηνες με τεσσερις κοπελες πολυ καλες, αλλα θα σταθω στο φλας μπακ και στο ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ μου αρεσε!!!!!!! Δεν μ αρεσε ουτε σποντα Νταιζης - Λουκα,ουτε αντιδραση Λουκα που περιμενα κατι πιο εντονο, ουτε αναφορα Νορας στον Νικο τον μεγαλο ερωτα της.. Ελπιζω να μην ειναι προοικονομια.. Αυτααα!!!
Αυτά τα λέμε από την αρχή! Wow Μεγάλος έρωτας; Έχε γούστο να μας ξεφυτρώσει κανένας Νίκος από το πουθενά! Οι δύο συμφορές από Ν! Νταίζη και Νίκος!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Νοε 03, 2009 9:45 pm

καλο θα ειναι...θα ζηλεψει ο λουκας και θα παρατησει το πρωτο τραπεζι πιστα για να κυνηγαει την νορα
σατανικο :twisted:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από manos+eva Τρι Νοε 03, 2009 9:46 pm

Σορρυ!!!!!!!!!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Νοε 03, 2009 9:48 pm

konstantina έγραψε:καλο θα ειναι...θα ζηλεψει ο λουκας και θα παρατησει το πρωτο τραπεζι πιστα για να κυνηγαει την νορα
σατανικο :twisted:
Μωρέ συμφωνώ με αυτά που λες, αλλά αν έχουμε δύο Ν, μετά Λουκά με Νόρα ζευγάρι ούτε του χρόνου τ' Αϊ-Λια δεν πρόκειται να δούμε! :( Πάντως θέλω ο Λουκάς να λιώσει στα πατώματα από τη ζήλια!!! Δεν είναι μόνο οι γυναίκες ζηλιάρες... Siga...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από xara Τρι Νοε 03, 2009 9:51 pm

sifantid έγραψε:
konstantina έγραψε:καλο θα ειναι...θα ζηλεψει ο λουκας και θα παρατησει το πρωτο τραπεζι πιστα για να κυνηγαει την νορα
σατανικο :twisted:
Μωρέ συμφωνώ με αυτά που λες, αλλά αν έχουμε δύο Ν, μετά Λουκά με Νόρα ζευγάρι ούτε του χρόνου τ' Αϊ-Λια δεν πρόκειται να δούμε! :( Πάντως θέλω ο Λουκάς να λιώσει στα πατώματα από τη ζήλια!!! Δεν είναι μόνο οι γυναίκες ζηλιάρες... Siga...

Agree Agree
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από charmie258 Τρι Νοε 03, 2009 9:55 pm

sifantid έγραψε:
charmie258 έγραψε:H Αμαλια σημερα ηταν εκπληκτικη.. ΑΠεδειξε το ποσο εκπληκτικη ηθοποιος ειναι, σκηνες με τεσσερις κοπελες πολυ καλες, αλλα θα σταθω στο φλας μπακ και στο ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ μου αρεσε!!!!!!! Δεν μ αρεσε ουτε σποντα Νταιζης - Λουκα,ουτε αντιδραση Λουκα που περιμενα κατι πιο εντονο, ουτε αναφορα Νορας στον Νικο τον μεγαλο ερωτα της.. Ελπιζω να μην ειναι προοικονομια.. Αυτααα!!!
Αυτά τα λέμε από την αρχή! Wow Μεγάλος έρωτας; Έχε γούστο να μας ξεφυτρώσει κανένας Νίκος από το πουθενά! Οι δύο συμφορές από Ν! Νταίζη και Νίκος!!!

Μην ανησυχεις ειμαι σιγουρη (λεμε τωρα... γιατι δεν ειμαι ποτε σιγουρη με τους συγκεκριμενους σεναριογραφους) οτι αν επιστρεψει ο Νικος, ο μεγαλος της ερωτας απο τα εφηβικα χρονια, θα ειναι για να ταρακουνησει το Λουκα, που μεταξυ μας πολυ δεδομενη την εχει και δεν με αρεσει καθολου.. Grrr Ε οχι δεδομενη Λουκακο μου η Νορα και ατακα τυπου "Μονο δικα μου αποτυπωματα θα βρειτε εκει μεσα. Σαμπως παταει και κανας αλλος χριστιανος εκει?".. Ελα να τρεξουμε λιγο Λουκακο!!!

edit by Jim 7.

Οι υπογραφές πρέπει να έχουν μέγιστες διαστάσεις 600X300 ή 750X200 εάν είναι τετράγωνες θα είναι max 300X300.
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Νοε 03, 2009 10:06 pm

λοιπόν ήρθε η ώρα να σχολιάσω ...............
τα αγόρια : πάρα πολύ ωραίοι όλοι μαζί
λουκάς-παραλία οι σκηνή που μιλούσε μόνος του μαζί με το flashback του πάρα πολύ ωραία πολύ γλυκός τρυφερός μετά με τη νταίζη κανένα συγκεκριμένο σχόλιο την πέταξε την σπόντα της
μάνος μαρίλια : πάρα μα πάρα πολύ καλή η σκηνή τους η μαρίλια έδειξε φοβερό ενδιαφέρον για την εύα και του το είπε πάρα πολύ ωραία
αμαλία ρούσσος: η Πεφάνη σήμερα έδωσε ρέστα πραγματικά και είχε δίκιο σε όλα όσα είπε στον πολύ ψύχραιμο ρούσσο σήμερα στέφανος - μαμά : λοιπόν ακούστε το μια φορά γιατί δεν πρόκειται να το ξανά ακούσετε ποτέ σας από εμένα αν ήμουν η εύα θα έμενα με το Στέφανο .....................και το πόσο γλυκά της μιλούσε και με πόσο πόνο και αγάπη το λέω ακόμα μια φορά o κ.Σταύρου απίστευτος μπράβο (του έχω αδυναμία)και η μητέρα του μίλησε ουάου!!!!!!!!!!!
τα κορίτσια και η διηγήσεις τους :
Δάφνη: τι γλυκιά όταν έλεγε για τις σοκολάτες του Λουκά και μετά <<αν μας βάλεις στο μπλέντερ κάνουμε τον τέλειο άνθρωπο
Φιλόδοξο σαν το Μάνο
Με αρχές σαν τον Νικόλα
Παθιασμένο σαν την Εύα
Καλό σαν τη Δάφνη
Και πιστός φίλος σαν τον Λουκά και τη Νόρα >>
Νόρα : πολύ γλυκά όλα αυτά που έλεγε για το μαλλί της γριάς και για την εύα <<μην την βλέπεις έτσι ξέρεις τι κατεβάζει αυτή ??>>α και ο Νίκος ευτυχώς που δεν παντρεύτηκαν
Εύα: πολύ καλή ήταν όταν έλεγε για τους ρεβυθοκεφτέδες και μετά που έλεγε για το μάνο ..............πολύ χάρηκα που έμαθα επιτέλους πως γνωρίστηκαν
Μελίτα : την καημένη από μουσείο την έσερνε η Αμαλία η ατάκα της μελίτας <<Βασίλω την λέγαν τη γιαγιά σου ???>>μετά είπαμε στο flashback της ήθελαν να φαίνεται μικρότερη αλλά την έκαναν αίσχος ................ ωραία η αντίδραση της όταν έμαθε για το βιασμό
Απαγωγή : βαδίζουμε σταθερά μέχρι τώρα .........................
Νόρα: η Αντιγόνη στη σκηνή με το όπλο έδωσε ρέστα και πριν που σκεφτόταν το Λουκά ................είναι ερωτευμένη είναι ........
προσεχώς :
στέφανος-μαμά: ο καημένος και εκείνη ξανά βυθίζεται ........................................
Εύα : αρχίζει να αρρωσταίνει ( από τα πατώματα θα την μαζεύουμε την Κωνσταντίνα)
Στέφανος-Μάνος-Ρούσσος : σωστά του τα χώνει ο Στέφανος .................και αυτός ο Ρούσσος αν δεν έφταιγε και εκείνος για την μόλυνση άρα και για την απαγωγή ;;;; θα βλέπαμε τι θα έλεγε στον Μάνο τώρα που είναι και εκείνος υπεύθυνος δεν ωφελεί να μοιράσουμε ευθύνες και βλακείες ..........................
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Νοε 03, 2009 10:08 pm

Εύα : αρχίζει να αρρωσταίνει ( από τα πατώματα θα την μαζεύουμε την Κωνσταντίνα)

Snif Snif Snif

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Νοε 03, 2009 10:33 pm


Aς σχολιάσω κι εγώ με τη σειρά μου.
Τα κορίτσια νομίζω βιώνουν το καθένα διαφορετικά την κατάσταση στην οποία βρίσκονται. Η Μελίτα αρχικά βγάζει θυμό. Αναμενόμενο αν σκεφτεί κανείς οτι μέχρι τώρα ήταν προστατευμένη από τα πάντα.
Η Νόρα αντιμετωπίζει την κατάσταση ρεαλιστικά. Είναι δικηγόρος και έχει δει διάφορα, οπότε τη βρίσκω λογική αντίδραση ιδιαίτερα αν συνυπολογίσουμε την προηγούμενη εμπειρία της.
Η Δάφνη δείχνει να είναι η μόνη που πιστεύει οτι κάτι θα γίνει ίσως γιατί πάντα βλέπει τα πράγματα πιο θετικά. Έτσι είναι ο χαρακτήρας της.
Η Εύα αντιμετωπίζει την κατάσταση μοιρολατρικά νομίζω. Δυστυχώς γι αυτή έχει μάθει με πικρό τρόπο οτι μερικά πράγματα δεν αντιμετωπίζονται απλά περιμένεις να δεις που θα οδηγήσουν.
Οι έξω προσπαθούν να βγάλουν συμπεράσματα και ας μην κρυβόμαστε να αντιμετωπίσουν και το φόβο που τους έχει προκαλέσει αυτή η κατάσταση. Ας μην ξεχνάμε είναι στο σκοτάδι.
Ο Λουκάς και ο Νικόλας προσπαθούν να δείχνουν ψύχραιμοι χωρίς να το καταφέρνουν. Ο Μάνος και ο Ρούσσος είναι στη χειρότερη θέση, γιατί νομίζω οτι κάπου μέσα τους ξέρουν οτι οι φταίχτες είναι αυτοί. Ο Στέφανος προσπαθεί να μη σκέφτεται καν τι μπορεί να συμβεί. Ο Ηλίας είναι εκνευριστικά επιθετικός. Όλο του τον φόβο τον ξεσπάει σε επιθέσεις κατά του Στέφανου. Περιμένω να δω τις δικές του αντιδράσεις αύριο που θα μαθευτεί οτι υπεύθυνος είναι ο Μάνος.
Τελικά η Αμαλία το έπιασε με την πρώτη. Η σκηνή πολύ καλή, και η Αμαλία απ τις λίγες φορές που μίλησε σκληρά αλλά σωστά. Ο Ρούσσος υπεκφεύγει, για άλλη μια φορά.
Τελικά μου φαίνεται οτι η κυριούλα μίλησε γιατί είδε την απόγνωση του παιδιού της.
Η σκηνή του Στέφανου με τη μητέρα του και η σκηνή των κοριτσιών να αναπολούν νομίζω ήταν οι καλύτερες ενός επεισοδίου που κύλησε πολύ γρήγορα.
Περιμένω το αυριανό να δω τις αντιδράσεις όταν μαθευτεί ο λόγος που απήχθησαν τα κορίτσια.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από zwi Τρι Νοε 03, 2009 10:40 pm

Clarabelle έγραψε:
Aς σχολιάσω κι εγώ με τη σειρά μου.
Τα κορίτσια νομίζω βιώνουν το καθένα διαφορετικά την κατάσταση στην οποία βρίσκονται. Η Μελίτα αρχικά βγάζει θυμό. Αναμενόμενο αν σκεφτεί κανείς οτι μέχρι τώρα ήταν προστατευμένη από τα πάντα.
Η Νόρα αντιμετωπίζει την κατάσταση ρεαλιστικά. Είναι δικηγόρος και έχει δει διάφορα, οπότε τη βρίσκω λογική αντίδραση ιδιαίτερα αν συνυπολογίσουμε την προηγούμενη εμπειρία της.
Η Δάφνη δείχνει να είναι η μόνη που πιστεύει οτι κάτι θα γίνει ίσως γιατί πάντα βλέπει τα πράγματα πιο θετικά. Έτσι είναι ο χαρακτήρας της.
Η Εύα αντιμετωπίζει την κατάσταση μοιρολατρικά νομίζω. Δυστυχώς γι αυτή έχει μάθει με πικρό τρόπο οτι μερικά πράγματα δεν αντιμετωπίζονται απλά περιμένεις να δεις που θα οδηγήσουν.
Οι έξω προσπαθούν να βγάλουν συμπεράσματα και ας μην κρυβόμαστε να αντιμετωπίσουν και το φόβο που τους έχει προκαλέσει αυτή η κατάσταση. Ας μην ξεχνάμε είναι στο σκοτάδι.
Ο Λουκάς και ο Νικόλας προσπαθούν να δείχνουν ψύχραιμοι χωρίς να το καταφέρνουν. Ο Μάνος και ο Ρούσσος είναι στη χειρότερη θέση, γιατί νομίζω οτι κάπου μέσα τους ξέρουν οτι οι φταίχτες είναι αυτοί. Ο Στέφανος προσπαθεί να μη σκέφτεται καν τι μπορεί να συμβεί. Ο Ηλίας είναι εκνευριστικά επιθετικός. Όλο του τον φόβο τον ξεσπάει σε επιθέσεις κατά του Στέφανου. Περιμένω να δω τις δικές του αντιδράσεις αύριο που θα μαθευτεί οτι υπεύθυνος είναι ο Μάνος.
Τελικά η Αμαλία το έπιασε με την πρώτη. Η σκηνή πολύ καλή, και η Αμαλία απ τις λίγες φορές που μίλησε σκληρά αλλά σωστά. Ο Ρούσσος υπεκφεύγει, για άλλη μια φορά.
Τελικά μου φαίνεται οτι η κυριούλα μίλησε γιατί είδε την απόγνωση του παιδιού της.
Η σκηνή του Στέφανου με τη μητέρα του και η σκηνή των κοριτσιών να αναπολούν νομίζω ήταν οι καλύτερες ενός επεισοδίου που κύλησε πολύ γρήγορα.
Περιμένω το αυριανό να δω τις αντιδράσεις όταν μαθευτεί ο λόγος που απήχθησαν τα κορίτσια.

Agree Agree
me kalupses apoluta
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από panda Τρι Νοε 03, 2009 10:43 pm

Έτσι και έτσι, γενικά κάτι έλειπε από το επεισόδιο .
* Κατρανίδης-Πεφάνη ούτως η αλλιώς κάθε φορά οι σκηνές τους είναι : respect : .
* Μου άρεσε πάρα πολύ η τάπα του Στέφανου στον ψυχάκια Ηλία .
* Πολύ καλή η ατάκα περί "τέλειου ανθρώπου" που δίχνει πόσο δεμένοι είναι .
* Περιμένοντας την λαμέ προϊκονομία ;/ :twisted: .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από seremela5 Τρι Νοε 03, 2009 10:54 pm

pethana me videaki nora-louka!!
tn latreuw thn noraaaaa!!!!
eklaige kiolasss!!! sniff Snif
poso thelo na dw mia ekriksi otn ton dei kai thn dei meta apo thn liksi tis apagogis!!an kai dn blepo kai pl stenaxwria gia tn nora eidika o loukas...pl sto geniko to pairnei....
episis trelathika apo t xara m otn edioxne thn buzuksu!!! :D
pane kopela m sto paidi s k stn antra s anteee oust!!!
seremela5
seremela5


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από atreidhs Τρι Νοε 03, 2009 10:59 pm

Είχε πολλή πλάκα η Νταίζη με τα τεράστια τακούνια καθώς κατέβαινε τον ξύλινο διάδρομο προς την παραλία όπου καθόταν ο Λουκάς. Ήταν έτοιμη να σωριαστεί κάτω.
Η Αμαλία έδειξε πόσο καλή ηθοποιός είναι.
Οι σκηνές με τις κοπέλες τέλειες. Σχεδόν θεατρικές. Μπράβο τους!
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Νοε 03, 2009 11:02 pm

Μου άρεσε σήμερα!
Οι σκηνές των κοριτσιών πάρα πολύ καλές! Λυπήθηκα τη Μελίτα εκεί που έλεγε ότι δεν είχε φίλους αλλά μόνο γνωστούς! Σήμερα έδειξαν ότι τελικά τα πλούτη μόνο την ευτυχία δεν έφεραν στη Μελίτα.Ίσα ίσα είναι η πηγή της δυστυχίας της.Μπορεί να είχε τις ανέσεις της και να μορφώθηκε, αλλά την ανάγκασαν να ζήσει στη μοναξιά!Και λογικό και επόμενο! Έτσι είναι! Θυμάστε τη Ντάλια του Παρα πέντε που έλεγε ότι λόγω χρημάτων δεν μπορούσε να κάνει φίλους; Αυτό μου θύμισε σήμερα και η Μελίτα! Snif
Μου άρεσε πάρα πολύ που έδειχνε πως γνωρίστηκαν με τον Μάνο και διαφωνώ, ήταν κουκλάρα η Μελίτα στο γραφείο για αυτό και ο Μάνος τη κοιτούσε απο τη κορυφή ως τα νύχια.Και φυσικά του καλάρεσε!
Επίσης πολύ καλή και η Εύα που διηγήθηκε τη δική της ιστορία με τον Μάνο.
Η Νόρα που σκεφτόταν τον Λουκά συγκινητική.
Επιτέλους γύρισε ο Μάνος και μου άρεσε που είπε ότι με τη Μαρίλια ότι και να γίνει θα διαφυλάξει τη σχέση τους!
Οσο για τον Στέφανο, φαίνεται ότι αγαπάει την Εύα και όπως ακούγεται και η Εύα θα είναι ευτυχισμένη με τον Στέφανο και χαρούμενη! Είναι ο μόνος άντρας που θα μπορούσε να τη κάνει να ξεπεράσει τον Μάνο είχε πει κάποτε και μακάρι να τα καταφέρει.Ετσι και αλλιώς και να τα ξαναφτιάξει με τον Μάνο δεν έχει να της προσφέρει κάτι καινούριο όλα τα έχουμε δει ας δούμε και κάτι άλλο! Και αφού φαίνεται να την αγαπάει πραγματικά...
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τρι Νοε 03, 2009 11:09 pm

loipon to noraki tolyphthhke h psyxh mou smr!!!ta koritsia pl oraia se oles tis skhnes!pefanh ....ypoklinomai!!ton stefano thaton pnikso!!!!den yparxei periptosh!!!!o manos ligo xalia sth skhnh me tis hmikranes ,ok re file den se sfazoun!!ti na pooooo,anamenontai ekselikseis!!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από anna90 Τρι Νοε 03, 2009 11:37 pm

Ωραίο το σημερινό..!!Ωραίες και συγκινητικές οι σκηνές με τα κορίτσια να αφηγούνται τις ιστορίες τους...Πολύ καλή και η Αμαλία σήμερα στη σκηνή με το Ρούσσο..!!
Όσο για τους άλλους(τους έξω) αύριο θα λάβουν και την φωτογραφία και θα ανησυχήσουν μια και καλή...
Να ρωτήσω κάτι??
Μόνο σε μένα φάνηκε ότι η μαμά του Στέφανου ξεψύχησε???(εκεί που έδειχνε το αυριανό επεισόδιο την ταρακουνούσε και αυτή φαινόταν σαν να μην ζει πια)
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Νοε 03, 2009 11:39 pm


Όχι απλά βυθίστηκε πάλι
Περιμένω πως και πως αυτή τη σκηνή αύριο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Νοε 04, 2009 12:21 am

ΠΑΡΟΤΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ Μ ΑΡΕΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΩΓΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ..ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑΞΑ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 230 - Ημερομηνία 03-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Νοε 04, 2009 12:23 am


Εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι η αντίδραση του Ηλία.
Η κόρη του έχει χαθεί και κινδυνεύει να μην την ξαναδεί και ο Ηλίας το μυαλό του μη τυχόν και κατηγορήσουν το Μάνο.
Δεν στέκει για έναν πατέρα που έχει μεγαλώσει μόνος του ένα παιδί και του έχει τόση αδυναμία
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης