Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

+20
mariaangela22
NATALITSA_LOUKITSA
madolato
atreidhs
felia
sifantid
Soulaki_NoraLoukas
zwi
Ntinaki1
jim7
andy
evanna
mimi
KatsaroYpotheto
marializ25
Amalia_1297
seremela5
konstantina
xara
Clarabelle
24 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Vote_lcap33%Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Vote_rcap 33% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Vote_lcap48%Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Vote_rcap 48% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Vote_lcap15%Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Vote_rcap 15% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Vote_lcap4%Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 27
 
 

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 06, 2009 5:41 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από xara Παρ Νοε 06, 2009 7:10 pm

Αχου μωρε, ποσο γλυκος ηταν ο Λουκακος οταν μιλαγε για την Νορα...!!! Heart2 Κι αυτο το κοριφαιο "... συγκρινεται η Νταιζη μ' αυτο που εχω με την Νορα???..." Heart2 Αχου συγκινηθηκα...!!! Snif
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Νοε 06, 2009 7:15 pm

υποφερει πολυ η ευα :( παρα πολυ!τι τσιριδες ειναι αυτες!με ξεκουφανε!μαλλο βαση σχεδιου θα ναι ο πυροβολισμος

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Νοε 06, 2009 8:00 pm

h nora kai h dafnh kai h mlita einaia ante na mhn pw ti einai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!**************************
einai dunaton!den eida kanena sxedio!to ekanan me skopo na th skotwsoyn gia na glitwsoun!
den mporw na sunenxisw to grapsimo giati apo ta neura tremoun ta xeria mou kia den mporw na plhktrwloghsw!!!!!
tis misw!!!!!! Grrr

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από seremela5 Παρ Νοε 06, 2009 8:04 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaax!!!
ti ponos thee m!!
ti sugkinisi! ti klama!!
sugklonistiko epeisodio!!
pou thn purobolisan re paidia???
o loukas itn tromeros ekei p koitouse ti fotografia tis noritsas!!!
katapliktiki i skini p tha tou pesei to tilefono apo ta xeriaa--->> loukako mouuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!
seremela5
seremela5


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Amalia_1297 Παρ Νοε 06, 2009 8:07 pm

Μου αρεσε Π Ο Λ Υ ο Λουκας....Αχχχ! Heart2 Heart2 Heart2 Και το τρειλερ του επομενου επεισοδιου...
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Νοε 06, 2009 8:07 pm

ψηφισα αθλιο γιατι τα νευρα μου δεν με αφησαν να ψηφισω κατι καλυτερο!κανω φονο!!!ειμαι σε κατασταση που πεταω αντιεκειμενα στα κεφαλια!!! Tigania Tsanties Tsanties Tsanties

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 06, 2009 8:14 pm


Μη συγχίζεσαι Κωνσταντίνα μου.
Δεν είδες οτι όλες έπεσαν αμέσως πάνω της;
Κάτι έχουν στήσει τα κορίτσια.
Αν περίμεναν απ τους άλλους είχαν σωθεί.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Νοε 06, 2009 8:16 pm

τι να μη συγχιζομαι! Grrr !!!!
αν παντος την πυροβολησαν σκοπιμως θα πανε απο τα χερια μου -_-

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από marializ25 Παρ Νοε 06, 2009 8:17 pm

DEN EXW LOGIA GIA AKOMA MIA FORA......EKEI POY TSIRIZE H EYA LEW TELOS THA PAREI TO OPLO H NORA KAI META ENA MPAM THA AKOYSTEI.......AKOMA KAI AN KSERW OTI THA ZHSEI H EYA KAI PALI OLES OI SKHNES THS APAGWGHS KAI EIDIKA SE SHMEIA POY PROSPATHOYSAN NA KRATHSOYN STH ZWH THN EYA HTANH SYGKINHTIKES KAI H MIA KALYTERH APO THN ALLH...KAI H SKHNH ME TO PYROVOLISMO ....KAI OTAN OLES PESANE PANW THS Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 94762 Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 94762 Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 94762 Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 94762 ...

APORIA: PANW APO TA SKEPASMATA THA MPOROYSE NA THN SKOTWSEI H SFAIRA?hmhm.....


OSO GIA TOYS ALLOYS.....

O LOYKAS APISTEYTOS..EKEI POY ELEGE OTI H PAREA EINAI TO MONO POY EXEI ME EKANE NA ANATRIXIASW EIDIKA OTAN ELEGA GIA THN NORA.....KAI OTI DE SYGKRINETAI H SXESH POY EXEI ME THN NORA ME AYTO POY EXEI ME THN ....TRAGOYDIARA...


MANOS: THELW POLY NA TON LYPITHW.WS PROS TIS ENOXES TOY APENTANTI SE AYTOYS POY EXASAN TA PAIDIA TOYS EILIKRIAN DE MPORW NA PW OTI TON LYPAMAI ALLA WS PROS TA PAIDIA TOY TON LYPITHIKA PRAGMATIKA....TA APOXAIRETHSE ETSI OPWS EPREPE..ME PONO ...ME TYPSEIS ...ME THN AGWNIA GIA TO MELLON TOYS.....

STEFANOS : APOLYTA DIKAIOLOGHMENOS GIA AYTA POY LEEI...
HLIAS: SORRY ALLA MOY SPAEI TA NEYRA.....TOSO ATHWOS EINAI O GIOS SOY ...OK KATALAVAINW OTI AN PETHANEI DEN THA NAI LYSH GIA TIPOTA..DEN AKYRWNEI PRAXEIS O THANATOS TOY ALLA MH MAS LES SYNEXEIA NA MH TON KATHGOROYME..ELEOS DLD......

OYF DE THYMAMAI ALLA PROS TO PARON....... Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 94762

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 06, 2009 8:19 pm


Εμένα σήμερα δεν με σύγχισε ο πυροβολισμός, οι ψευτιές του Μάνου με σύγχισαν πάλι.
Άλλα λέει στον έναν και άλλα στον άλλο.
Έλεος
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Νοε 06, 2009 8:22 pm

Τα κορίτσια ήταν όλα πολύ συγκινητικά σήμερα! Είδικα στο τέλος στους αποχαιρετισμούς που έλεγε η Νόρα για τη Μαρίλια και η Μελίτα ότι μόνο εκείνη κατάλαβε τον πόνο της! Τρομερές!! Προσωπικά είχα ανατριχιάσει, δακρύσει και έτρωγα τα πετσάκια μου στο φουλ!!!

Για αυτό και μόνο το επεισόδιο θα το ψηφίσω καλό γιατί κατά τα άλλα δεν μπορώ να πώ ότι με ενθουσίασε καμμιά άλλη σκηνή!

Ο Λουκάς εκεί που έκλαιγε με συγκίνησε αν και δεν μπορώ να πω ότι ήταν και πάααααααααρα πολύ καλός!

Όσο για το Μάνο, να μην το συζητήσω! Δεν έχει ξαναφανεί τόσο περίτρανα αυτό που του είχε πει κάποτε ο Στέφανος, εγώ θέλω την Εύα ευτυχισμένη εσύ θέλεις την Εύα σκέτο! Μπορεί να είπε στο Λουκά ότι θέλει την Εύα να την δει ευτυχισμένη αλλααααααααααα όχι με το Στέφανο, τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή μου! Και φρόντισε βέβαια να της βάλει και το υπέρτατο εμπόδιο πριν πει ότι δεν θα μπει εμπόδιο στην ευτυχία της, την Μαρίλια!!! Μη χε..!!!! Δεν θέλω να τον βλέπω ούτε ζωγραφιστό!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 06, 2009 8:36 pm


Σήμερα το επεισόδιο δεν ξέρω πως να το πω. Ήταν ολόκληρο μια αναμονή για την τελευταία σκηνή.
Τα κορίτσια ήταν το ένα καλύτερο απ το άλλο. Έβγαλαν απόγνωση, σπαραγμό απελπισία, παραίτηση.
Άν όλο αυτό ήταν στημένο παρακαλώ κύριε Καρτάλη χρηματοδοτήστε μια παράσταση που θα πρωταγωνιστούν όλες.
Το Λουκά γιατί δεν βρέθηκε κανείς να τον μαγνητοσκοπίσει, και να του δείξει την ταινία όταν θα πάει να ξανακυλήσει με τη Νταίζη; Αγόρι μου η ζωή δεν έχει νόημα όταν χάνουμε ότι αγαπάμε περισσότερο. Επανεξέτασε παρακαλώ και μην παίζεις με τα νεύρα μας.
Ο Νικόλας ήταν τόσο μα τόσο ανθρώπινος όταν σκεπτόταν την Δαφνούλα. Ελπίζω όσα είπε να τα κάνει πράξη και να της δείξει στη συνέχεια οτι είναι η μόνη που αγαπάει. Της το χρωστάει άλλωστε.
Το μπουκέτο Αμαλία Αγγέλα Ηλίας Πέτρος σήμερα ήταν γονείς σε απόγνωση.
Ο Στέφανος τρώει σίδερα. Σκληρός αλλά δεν μπορώ να τον κατηγορήσω. Η αλήθεια είναι πολλές φορές σκληρή.
Άφησα τελευταίο το Μάνο. Αρχικά τον λυπήθηκα. Αποχαιρέτησε τόσο τρυφερά τη Νεφελίτσα. Μετά τον είδα με τη Μαρίλια, και έγιναν τα νεύρα μου κρόσια. Κατάφερε με μια κίνηση να την ανησυχίσει και ταυτόχρονα να σπείρει το σπόρο για προστριβές με τη μάνα της. Όταν δε τον είδα να λέει στο Λουκά τα εντελώς αντίθετα απ αυτά που είπε στη Μαρίλια έβριζα. Ευτυχώς που ο Λουκάς τον ξέρει καλά και δεν μάσησε.
Περιμένω τη Δευτέρα να μάθω ποιό ήταν το σχέδιο των κοριτσιών.


Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από mimi Παρ Νοε 06, 2009 8:48 pm

το επεισόδιο ψήφισα τέλειο γιατί συγκινήθηκα και γιατί δεν είχε νταίζη ................................
κορίτσια απαγωγή : το ευάκι που ούρλιαζε καταπληκτική ήταν ...δεν άντεχα να βλέπω η νόρα τα είχε παίξει η μελίτα έκλαιγε και στο τέλος δεν άκουσα τι είπε στην εύα η δάφνη ...................τρελαμένη έβαλε το όπλο ....................αυτό που δεν μου άρεσε καθόλου ήταν η σκηνή με τα δικαστήρια και το λουκά έλεος τι σκεφτόντουσαν ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;.......................συγνώμη ρε κορίτσια ο πυροβολισμός ήταν αληθινός εγώ τίποτα δεν κατάλαβα το μόνο που άκουσα ήταν ένας ήχος πυροβολισμού λέμε τώρα και μετά τα κορίτσια που έπεσαν πάνω στην εύα στην αρχή φαντάστηκα ότι θα την πυροβολήσουν κανονικά αλλά μετά δεν μπορούσα να καταλάβω ..........................................
Λουκάς Τι φοβερός το αγαπάει το κορίτσι ας το πάρει τι μας παιδεύει ..............πάρα πολύ ωραία η σκηνή του στο σπίτι και με το νικόλα έτσι λουκάκο άσε τη νταίζη και πιάσε τη νόρα ...............................
Μάνος Μαρίλια Νεφέλη : τι ωραίες σκηνές τι γλυκά που μίλησε ο μάνος στη νεφέλη και στη μαρίλια
Μάνος - Λουκάς ωραία ώρα για αυτοκριτική βρήκε την αγαπάει αυτό το καταλάβαμε απλώς έχει ένα θέμα με την το Ε9 του που είχε πει και ο λουκάκος μας
Νικόλας : συνειδητοποιεί το πόσο αγαπάει τη δάφνη
Ρούσσος : με εκνευρίζει αυτή η τόση ηρεμία του δεν τον μπορώ
Ηλίας : αμάν πια μ'αυτόν το γιο σου μας έπρηξες ..............................................
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Νοε 06, 2009 8:55 pm

Λοιπον αυτη τη βδομαδα χαλασα περισσοτερα χαρτομαντηλα απο οτι χαλαω σε ενα μηνα!Τα κοριτσια καταπληκτικα...ειδικα η Ξυλα εδειξε ολο το πονο και την απελπισια της τελεια! : respect : Πολυ συγκινητικες οι στιγμες με το Μανο και τα παιδια του και με το Λουκα!!! Snif Ηταν πολυ γλυκος!Επισης μου αρεσε και ο διαλογος Ηλια-Νικολα!Ο Ηλιας ναι μεν το παρατραβαει με το γιοκα του αλλα πολυ το χαιρομαι που του τα χωνει του αχωνευτου!(ο οποιος σημειωτεον εχει το θρασος στο επεισοδιο της Δευτερας να ρωτησει το Μανο αν θελει να τις!?) :evil:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από andy Παρ Νοε 06, 2009 8:58 pm

popo psixoplakothika pali!!!!!ti klama itan auto pou ri3a pali!!!!!i fones ts evas foveres kai i adidrasi tis noras fisika!!!!edeixnan pragmatiko pono kai apognosi!!!! Snif dn mporo na perigrapso allo!!!!!!!!

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από jim7 Παρ Νοε 06, 2009 9:03 pm

Καλά σήμερα χωρίς το επεισόδιο χωρίς να φτάσει σε υψηλά επίπεδα κατάφερε με τις πολύ καλές ερμηνίες των κοριτσιών να μας συγκινήσει.
1) Μάνος: δεν μας τα λες καλά ρε φίλε, άλλα λες στην Μαρίλια, άλλα στον Λουκά, όλους τους δουλεύει ψιλό γαζί. "Εγώ θα αφήσω την Εύα ελεύθερη" εννοώντας "την θέλω μόνο για την πάρτη μου, με κανέναν άλλο" τι μας λες ρε φίλε τόση είναι η αγάπη που της έχεις ή μάλλον αυτό που νομίζεις ότι είναι αγάπη. Δεν υπάρχει περίπτωση να επιτύχεις τίποτα με αυτόν τον τρόπο, άλλαξε ρότα.
2) Ηλίας: ο μπαμπάκας που του θίξανε τον γιό του. Καλά ρε φίλε η Δάφνη τα πληρώνει αυτά εξ αιτίας του Στέφανου που τάχεις βάλει μαζί του χωρίς και εσύ να ξέρεις το γιατί; Ο γιόκας σου δεν φταίει σε τίποτα; Άμα τον είχες μεγαλώσει εσύ ίσως τελικά να γινόταν χειρότερος. Και δεν τα λέω αυτά όταν μιλάς μπροστά σε άλλους αλλά και όταν μιλάς μόνος μαζί του. Κρίμα, δεν τον βοηθάς καθόλου.
3) Στέφανος: Όπα ρε, συγκρατήσου λίγο, πολύ τσαμπουκάς μας βγήκες τελευταία. ΟΚ έχεις δίκιο αλλά με τον τρόπο που αντιδράς δεν θα το βρεις.
4) Αμαλία: Δεν καταλαβαίνει Χριστό, θα τα σούρει του Μάνου και τώρα που είναι στο σπίτι του Στέφανου έχει ακόμα ένα λόγο παραπάνω. Τώρα τελευταία μου αρέσει.
5) Πέτρος: Ένα μόνο λέω η ΣΙΓΑΝΟΠΑΠΑΔΙΑ (στην σκηνή που λιποθυμάει είδατε τον Πέτρο την κοιτάει που πέφτει και δεν κάνει την παραμικρή κίνηση)
6) Λουκάς: Το αγαπάει το Νοράκι αλλά δεν το παραδέχεται γιατί δεν μπορεί να καταλάβει ότι αυτό που νοιώθει είναι η πραγματική αληθινή αγάπη. Ο σπαραγμός όμως δεν του πάει.
7) Νικόλας: Άνοστος, τίποτα το ιδιαίτερο.
Cool Μαρίλια: Καλά βρε εσύ ήσουνα τσακάλι και τάπιανες όλα στον αέρα τώρα ξαφνικά δεν καταλαβαίνεις τι σου ξεφουρνίζει ο Μάνος. Έλεος.
9) Αγγέλα: ισχύουν τα ίδια με τον Νικόλα.
10) Τα κορίτσια μας: Δείξανε πραγματικά τι αισθάνονται η μία για την άλλη και αυτό μου άρεσε. Ελπίζω οι σχέσεις τους να μείνουν έτσι και να μην ξανακάνουν κολοτούμπες όπως μας συνηθίζουν (τ' ακούς κα ΑκρίταWink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jim7 στις Παρ Νοε 06, 2009 10:49 pm, 1 φορά
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Νοε 06, 2009 10:22 pm

ειδικα η Ξυλα εδειξε ολο το πονο και την απελπισια της τελεια! : respect :
συμφωνω η ξυλα ειδικα σημερα ηταν υπεροχη!ειχε μπει για τα καλα στο ρολο και επαιζε σαν να ηταν ευα : respect :

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Νοε 06, 2009 10:36 pm

Μου άρεσε πάρα πολύ και ειδικά στο τέλος! Δεν φταίνε τα κορίτσια καθόλου, ίσα- ίσα η Εύα ήταν ετοιμοθάνατη. Να την άφηναν να πεθάνει απο τους πόνους;Την έσωσαν έτσι αφού υπήρχε και κόλπο!Εξάλλου, όλες έριξαν κλήρο για το αν θα πεθάνουν. Θα μπορούσε ο κλήρος να πέσει π.χ στη Μελίτα ή στην Νόρα ή στη Δάφνη.Όλες μαζί ήταν σε αυτό!Δεν έβγαλε καμία την ουρά της απέξω ( σε αντίθεση με τους απέξω που τόσες μέρες σφαζόντουσαν για τα παιδιά τους και τρωγόντουσαν μεταξύ τους).Το τέλειο για μένα ήταν που η Νόρα πήγε να πυροβολήσει ,αλλά και τα κορίτσια δεν την άφησαν μόνη της να πάρει την ευθύνη.Και η Δάφνη κρατούσε το όπλο και η Μελίτα το χέρι της Νόρας! Μου άρεσε που μέχρι και η Μελίτα τη φίλησε και την αποχαιρέτησε λες και ήταν αληθινές φίλες!Και ο αποχαιρετισμός και των άλλων κοριτσιών στην Εύα.Τα κορίτσια καταπληκτικά όλα, σε όλα τα επεισόδια της απαγωγής, και ας μην το είχα δει με καλό μάτι όλο το θεματάκι! Το υποστήριξαν τέλεια! Snif Snif
Η Εύα με ανατρίχιασε έτσι όπως ούρλιαζε, πάρα πολύ καλή!

Μου άρεσε πάρα πολύ ο Μάνος με τη Νεφέλη και την αφιέρωση που της έκανε, και που μετά θυμόταν τη Μελίτα( κούκλα της πάει τρελλά αυτό το μαλλί). Μέσα απο το φλας μπακ εγώ είδα έναν απόλυτα ευτυχισμένο άνθρωπο με τη Μελίτα και ερωτευμένο. Σαν τρελλός έκανε μόλις του είπε η Μελίτα για την εγκυμοσύνη της. Ήθελε παιδιά, και οικογένεια και αυτό φάνηκε μέσα απο το φλας μπακ και απο τα λόγια της Μελίτας προχθές ,ότι με τον Μάνο φανταζόνταν την Νεφέλη νύφη. Άρα το είχαν πάει μακρυά και δεν είχε σκοπό να χωρίσουν. Γιατί να κοροϊδέυει την Εύα και να μην την αφήνει να κάνει τη ζωή της;Μετά βλέπουμε τον Μάνο να λέει ότι θα αφήσει την Εύα ήσυχη αρκεί να είναι ευτυχισμένη και μας πείθει ότι την αγαπάει αληθινά! Και μετά πάει στη Μαρίλια και λέει μακρυά η Εύα από τον Στέφανο. Μα αν η Εύα είναι ευτυχισμένη με τον Στέφανο, γιατί να μην είναι μαζί του; Αυτό με χάλασε, και πάλι έβγαλε για μένα τη γνωστή κτητικότητα του ο Μάνος! Δηλαδή επειδή έχει προσωπικά με τον Στέφανο να μην είναι η Εύα μαζί του;Και αυτά τα είπε υποτίθεται τις τελευταίες του ώρες αφού είχε σκοπό να θυσιαστεί.

Ο Ηλίας μου σπάει και εμένα τα νεύρα! Και η Αγγέλα για μένα δεν έπαιξε καθόλου καλά αυτές τις μέρες! Σε αντίθεση με την Αμαλία που σωριάστηκε εξαιρετικά! Και ο Ρούσσος τι γομάρι; Πιο πολύ ανησύχησε ο Στέφανος!!!

Λουκάς συγκινητικός!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από zwi Παρ Νοε 06, 2009 10:39 pm

mporei na mou peis kapoios perilhptika ti egine
logw agglikwn pleeease pleeease
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Νοε 06, 2009 10:41 pm

H Eύα σφάδαζε από τους πόνους, παρακαλούσε να την σκοτώσουν, δεν μπορούσαν να το κάνουν, έριξαν κλήρο, η Εύα έχασε, την πυροβόλησαν όλες μαζί αφού την αποχαιρέτησαν και ΑΜΕΣΩΣ μόλις έπεσε ο πυροβολισμός έπεσαν τα κορίτσια επάνω της. Μια φορά αίμα δεν είδαμε, το λέω μη μου σωριαστείς διαβάζοντας χεχε
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Νοε 06, 2009 10:43 pm

Ξέχασα να πω ότι πιστεύω ότι τα κορίτσια έπεσαν πάνω της αμέσως μετά τον πυροβολισμό ακριβώς για να μη δει το ανύπαρκτο αίμα ο απαγωγέας! Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Νοε 06, 2009 10:44 pm

se mena anaferesai??

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από zwi Παρ Νοε 06, 2009 10:45 pm

sas euxaristw polu.......
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 06, 2009 10:47 pm

Ξέχασα να πω ότι πιστεύω ότι τα κορίτσια έπεσαν πάνω της αμέσως μετά τον πυροβολισμό ακριβώς για να μη δει το ανύπαρκτο αίμα ο απαγωγέας! Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια!


Κι εγώ έτσι πιστεύω οτι ήταν όλες συνενοημένες.
Θα μάθουμε τη Δευτέρα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης