Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

+19
KatsaroYpotheto
giouli_edem
Jennifer
loukasnora
madolato
nikidanis
andy
anna90
mimi
euaki
NATALITSA_LOUKITSA
evanna
panda
Ntinaki1
xara
konstantina
jim7
sifantid
Clarabelle
23 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap36%Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 36% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap43%Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 43% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 28
 
 

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Νοε 09, 2009 8:12 pm

Νόρα Λουκάς άντε Λουκάκο θα τα δεις και φορεμένα τα σέξυ εσώρουχα!!!

ελπιζω live! :lol: :lol: :lol:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από evanna Δευ Νοε 09, 2009 8:13 pm

Λοιπον παρα πολυ ωραιο το επεισοδιο!Επιτελους καταλαβαμε τι ακριβως εγινε αν και το ειχαμε ψιλιαστει λιγο πολυ!Οι σκηνες Νορας-Λουκα οπως παντα τελειες....γελασα παρα πολυ με τα φορεματα και τα εσωρουχα gelio Πολυ το χαρηκα που το μελεχρινακι δεν κυνηγησε τη παπια η οποια αυριο βεβαια του τη σκαει τη βομβα για τον Αρη!Ελιωσα με τη σκηνη Ευας-Μανου(οχι οτι περιμενατε κατι αλλο απο εμενα!)Ηταν υπεροχοι! Love! Και απο οτι καταλαβα απο αυτα που τον ρωτουσε η Ευα για τη δουλεια του τα λεφτα του τα δινει για να τον βοηθησει!Ο Καρταλης οπως παντα αχωνευτος....ποσο μου την εδωσε εκει που μιλαγε με το Μανο και του 'πε ενα σωρο αρλουμπες μεχρι να του πει οτι τα κοριτσια ειναι καλα δε λεγεται! :evil: Αυριο χορευει με τη Μελιτα...Πολυ ενδιαφερον θα εχει αυτη η σκηνη και περιμενω πως και πως να υπαρξουν και αλλες!Αυτα γιατι το παρατραβηξα! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Νοε 09, 2009 8:16 pm

konstantina έγραψε:
Νόρα Λουκάς άντε Λουκάκο θα τα δεις και φορεμένα τα σέξυ εσώρουχα!!!

ελπιζω live! :lol: :lol: :lol:
Και εγώ!!! Heart2 Αν τα δει live δε θα ζητήσω τίποτα άλλο! Καλά σχεδόν τίποτα... Μόνο ένα φασολάκι προς το τέλος... Love! geek
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Νοε 09, 2009 8:17 pm

sifantid έγραψε:
konstantina έγραψε:
Νόρα Λουκάς άντε Λουκάκο θα τα δεις και φορεμένα τα σέξυ εσώρουχα!!!

ελπιζω live! :lol: :lol: :lol:
Και εγώ!!! Heart2 Αν τα δει live δε θα ζητήσω τίποτα άλλο! Καλά σχεδόν τίποτα... Μόνο ένα φασολάκι προς το τέλος... Love! geek

αλιμονο εσυ!χιχι


Έχει επεξεργασθεί από τον/την konstantina στις Δευ Νοε 09, 2009 8:23 pm, 1 φορά

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Δευ Νοε 09, 2009 8:21 pm

teleiooooooooooooooooooooooooooo

τι κλαμα και αυτο παλι σημερα απαπαππα....

η αρχη με τον λουκακο μας...νορα μου νορα///// ολα καλα

η σκηνη στεφανου μανου κοβει κοκαλα ...δυνατες λεξεις δυνατες σποντες η κοντρα καλα κρατει και στο μελλον θα δουμε τι εχει γινει , καλη κοντρα αρα κατι πολυ μεγαλο τους συνδειει...για μενα προσωπικα απλα ο στεφανος ηταν πολυ φαουλ την χρονικη στιγμη...δε χρειαζοταν τωρα ολα αυτα..ηρθε τον βρηκε ας του λεγε για τα κοριτσια και τα λογια ηταν περιτα ....τον μανο τον λυπηθηκα τελος...

η σκηνη της συναντησης για μενα ηταν λιγη εγιναν ολα τοσο γρηγορα ολοι μαζι ασθενοφορα ολοι μαζι ..θα θελα πιο προσωπικη στο καθενα τα συναισθηματα

στο νοσοκομειο ηταν τελεια ολοι ειχαν τον ανθρωπο τους ...η μαριλια αν και περασε πολλα ταιζε τη μανουλα της ..η δαφνη με τον νικολα της ...η μελιτα με τον κατρανιδη χιχι...μου φανηκε πολυ περιεργο και ο λουκακος την νορα του την ταιζε η τα ετρωγε εκεινος ..της χαιδευε το χερακι χιχιι

η σκηνη με το λουκακο με τα εσωρουχα να τη δει να τα φοραει πολυ θα θελε ,,,χιχι και εμεις εμεις....ωραια ηταν παντως για εξιτηριο απο νοσοκομειο μια χαρα......εκει που του πε δε μπορω να μεινω μονη λεω θα του πει να κοιμηθουν μαζι αλλα μονη χαρηκα ο λουκακος εχει και ξενωνα

η σκηνη μανου ευας ηταν ολα τα λεφτα ...εκεινη ηταν τοσο κουρασμενη που δε μπορουσε να κανει και πολλα να πει πολλα

υποκλινομαι στα κοριτσια που βρηκεν τη δυναμη να σχεδιασουν ολα αυτα τελος καλα ολα καλα

χαρηκα με τη σκηνη λουκα νορα μαργαριτα....εφυγε και η νορα ειδατε πως κοιταχτηκαν χιχι εμεις καταλαβαμε ξερουμε αντε μπας και το καταλαβετε και εσεις

επαξια η μελιτα ανηκει στη παρεα αυτη και μου αρεσει που δενουνε και με την ευα


προσεχως τα χειροτερααααααααααααααα...εγω εγω δε ανηκω στη παρεα....τον λυπαμαι μωρεεεεεεεε ελεος φτανει .....
ουφ παλι αυριο ενα παιδι που ανηκει στο λουκα , ενας χορος που θα καταληξει και η ευα ??? ο στεφανος ειναι ερωτευμενος μαζι της ναι και τον ενωνει και η εκδικηση γιατι η χειροτερη του μανου ειναι να ειναι με την ευα του αλλα δε την αγαπαει οχι

η ευα ειναι του ΜΑΝΟΥ και η νορα του ΛΟΥΚΑΚΟΥ ..ΤΕΛΟΣ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από euaki Δευ Νοε 09, 2009 8:23 pm

τελειο............
νορα-λουκας:τελιοι πολυ ρομαντικοι και πολυ αστεοι συγχρονως.....ειδικα στο νοσοκομειο με τα ρουχα πολυ γελιο.....
ολα τα κοριτσια:φοβερο ταλεντο (σαν ηθοποιοι αλλα και σαν ΔΜΕΝ)
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΑΝΟΣ: ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ με πολυ ενταση
ευα-μαριλια:αναπτυσεται φοβερη σχεση μεταξυ τους......
γενικα:Παλι την χαλασε την αμοσφαιρα η ΜΠΟΥΖΟΥΚΣΟΥ PistolakiB
ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΕΛΟΣ του επεισοοδιου και η παρεμβαση του Μανου..............
να δειτε που στο τελος η Ευα με την Μελιτα θα γινουν φιλες (δεν ειμαι σιγουρη αν μ'αρεσει ή οχι αυτο) : scream :
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Νοε 09, 2009 8:37 pm

τώρα θα σχολιάσω.........................
Το τηλέφωνο της νόρας στο λουκά τέλειο τα κορίτσια μου η δάφνη κρατούσε ακόμα αγκαλιά την εύα μετά που πήγαν να τις πάρουν από εκεί πέρα ο Νικόλας με την Δάφνη η Μελίτα με τους γονείς τις η Νόρα με το Λουκά η Εύα με τον Στέφανο ,την μαμά της, την μαρίλια όλοι ήταν τέλειοι
μάνος-στέφανος : μ'αρέσει που τους βλέπω έτσι
τα κορίτσια στην εύα : πάρα πολύ ωραίες όλες τους η Εύα με την Μελίτα δένονται ακόμα πιο πολύ αλλά με το Μελίτα-Στέφανος αρνούμαι να δεχτώ ότι αρχίζει να δένεται με την Εύα και μετά από κάτι εβδομάδες πάει και κοιμάται με τον Στέφανο αρνούμαι δηλαδή δεν υπάρχει κάποιος που να ξέρει τι θέλει
Εξηγήσεις:καλά το Νοράκι φοβερό έτσι όπως τα λεγε και ο τρόπος που κοίταζε το Λουκάκο καλά η Αμαλία έσκισε μ'άρεσε εκεί που έλεγε για τη σόλα το Μαριλιάκι την υπεράσπιση του μπαμπάκα της έχει αναλάβει
Μάνος-Εύα: χώμα την έκανε με αυτά που είπε το θέμα είναι πως δεν τα εννοεί πάλι κάτι έχει στο μυαλό του το τζαβαράκι(που θα έλεγε και η Ρεγγίνα)
Μάνος-Μελίτα: αδιάφοροι
Νόρα-Λουκάς: η αγκαλιά τους στην αρχή και μετά που την τάιζε και έτρωγε και μόλις η νόρα ξύπνησε το έβαλε από κάτω ................ εκεί με τα εσώρουχα Miam άντε και σε ζωντανή μετάδοση σου εύχομαι Λουκάκο ...............καλά η τουαλέτα έσκισε και το βράδυ που πάει η νταίζη στο σπίτι του Λουκά και τη σουτάρει Rock Rock
η μύηση της Μελίτας : η Εύα με τη Μελίτα κολλητές μου άρεσαν α!καλύτερα να μην το είχα διαβάσει αυτό το δημοσίευμα
αυτά παιδάκια .........................
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Νοε 09, 2009 8:54 pm

σημερα σαν να μου φανηκε πως περασε γρηγορα τα γεγονοτα το επεισοδιο,αλλα μαλλον γιατι την προηγουμενη εβδομαδα μας ειχε τρελανει στην επιβραδυνση Sleep

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από anna90 Δευ Νοε 09, 2009 8:58 pm

Στην αρχή του επεισοδίου που ήταν πάνω η Νόρα με την Μελίτα και έπιναν και γελούσαν σκεφτόμουν δεν παίζει να είναι τόσο αναίσθητες...Η Εύα κάτω να αργοπεθαίνει και αυτές να πανηγυρίζουν..Αλλά μετά σκέφτηκα ότι ίσως δεν κινδυνεύει η Εύα και όντως δεν την είχαν πυροβολήσει τελικά..
Ο Στέφανος με τσάτισε σήμερα..Αντί να πει στον Μάνο ότι τα κορίτσια είναι καλά και μετά να τρέξει στην Έύα "του" που "τόσο πολύ αγαπάει" καθόταν και του τα έχωνε για άλλη μια φορά..
Μ άρεσε η συζήτηση Ηλία-Μάνου..Ωραία του τα είπε ο Ηλίας..ΟΧΙ άλλα λόγια, μόνο ΠΡΑΞΕΙΣ..Από λόγια έχουν χορτάσει και η Εύα και η Μελίτα και εμείς..
Εκεί που ταίζαν τα κορίτσια ήταν τόσο γλυκό....+ η Αγγέλα που χαιρόταν που έβλεπε κόρη και μάνα μαζί αγαπημένες..
Νόρα-Λουκάς: Η αγκαλία τους ήταν όλα τα euraaaa...
Ο Λουκάς που τις χαίδευε το χέρι και τις έτρωγε και το φαί.!!!
Η βραδυνή τουαλέτα που τις έφερε ήταν και αυτή όλα τα euraaaa μαζί με όλη εκείνη την σκηνή..
Όπως και τη σκηνή με τα εσώρουχα!!!!!
Όπως και η έκπληξη για την επιστροφή της Νόρας στο σπίτι...
Και στο τέλος που δεν έτρεξε πίσω από την πάπια πολύυυ το χάρηκα...
Μάνος:
Εύα:Πρώτα στο Ευάκι μας πήγε μωρέ...Περίμενα ότι η Εύα θα λύγιζε έστω και λίγο αλλά μπα...Και χαίρομαι που κρατάει χαρακτήρα..Πάντως τον νοιάζεται ακόμα..Και είναι και λογικό...
Μελίτα:Η Μελίτα ήταν πολύ γλυκιά με το ροζ νυχτικό της..Μόνο αυτό μου έμεινε από τη σκηνή τους..
Χαίρομαι που την έκαναν μέλος της παρέας τους..Και που της φόρεσε τη πέτρα η Εύα..Κάνουν κάποια βήματα και είναι πολύ όμορφο που έρχονται κόντα..Ασχετα που μετά θα απομακρυνθούν πάλι εξαιτίας της Μελίτας...
Αυτάααα
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από evanna Δευ Νοε 09, 2009 9:03 pm

Αννα90 συμφωνω απολυτα με οσα ειπες!!!!!!! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από andy Δευ Νοε 09, 2009 9:21 pm

to simerino epeisodio kata tin gnomi mou itan teleio!!!!!oles oi skines poli kales kai ta dio tragoudia pou epe3an iperoxa!!!!i skini pou pigenan ta peripolika sto simio pou vriskondan ta koritsia mou thimise ligo l.a.p.d!!!!otan i nora eipe stn eva petixe to sxedio eniosa san na fevgei ena varos apo pano mou!!!!!!oi skines sto nosokomeio kathos kai i teleftea skini foveres!!!!!skini evas manou apla : respect : kapos etsi eixa minei Faint

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Νοε 09, 2009 9:36 pm


Τι να σχολιάσω τώρα εγώ απ αυτό το επεισόδιο;
Ας αρχίσω με την τελευταία σκηνή. Ένα εντελώς σουρεάλ σκηνικό.
Ή εγώ δεν θυμάμαι καλά; Ο Ηλίας πλακωνόταν με το Στέφανο σε πρώτη ευκαιρία τόσες μέρες και τον ανεχόταν λόγω των συνθηκών αλλά σήμερα ήταν ο Στέφανος προσκεκλημένος στο σπίτι του για φαγητό.
Η Εύα και η Μελίτα έγιναν φίλες καρδιακές. Μπορώ να καταλάβω μέχρι ένα σημείο οτι δέθηκαν σε ώρες δύσκολες, και αν θέλετε μπορώ να καταλάβω οτι από δω και μπρος τα πράγματα θα είναι πολύ καλύτερα μεταξύ τους. Αλλά απ αυτό το σημείο μέχρι η Εύα και η Μελίτα να χαιδεύονται και να αγκαλιάζονται έχει μια απόσταση. Λογικό να την δέχονται στην παρέα παράλογο στη σεμνή τελετή να πρωτοστατούν οι δυό τους.
Σήμερα έπαιξε μπόλικο μελό. Βέβαια μετά από μια βδομάδα ψυχοπλάκωμα όλο αυτό ήταν ανακουφιστικό οπότε δεν με χάλασε.
Θα μπορούσαμε βέβαια όλες αυτές τις αναλύσεις να τις ακούσουμε με πολύ λιγότερες σκηνές αλλά χαλάλι.
Εξακολουθώ να βλέπω το Μάνο και να μην τον πιστεύω. Τελικά ο συγκεκριμένος ήρωας με έχει χαλάσει απίστευτα. Η πρώτη φορά που χαλάστηκα ήταν η παραμονή του γαμου. Μέχρι εκεί όμως έλεγα θα διορθωθεί και το προσπερνούσα. Όταν όμως άκουσα στη δίκη οτι ήταν απόλυτα ενήμερος για τη μόλυσνση, μέσα μου νομίζω του έβαλα Χ. Δεν ξέρω πως θα μπορούσα να το προσπεράσω όλο αυτό και να αρχίσω να τον βλέπω λίγο πιο θετικά. Τα πάντα σε σχέση μ αυτόν μου φαίνονται ψεύτικα. Το αίμα των μικρών παιδιών μου έχει κάτσει πολύ βαρύ.
Κάποιος έγραψε οτι ο Μάνος πήγε πρώτα στην Εύα επειδή τον αγαπάει. Εγώ το πρώτο που σκέφτηκα ήταν οτι ξεκίνησε τις συγνώμες απ αυτή που πίστευε οτι θα τον συγχωρήσει πιο εύκολα. Άλλωστε για άλλη μια φορά της είπε συγνώμη και μαζί της είπε ψέματα.
Το φωτεινό κομάτι αυτής της παρέας είναι τελικά ο Λουκάς και η Νόρα. Στη σκηνή με τα εσώρουχα έκανα τρελό γέλιο. Αντε βρε και να τα δεις και φορεμένα. Απ όλα τα αρσενικά της παρέας, τελικά μόνο ο Λουκάς έκανε τρυφερές χειρονομίες. Και να σκεφτεί κανείς οτι δεν είναι καν ζευγάρι. Τι να πω μ αυτά που βλέπω σκέπτομαι μήπως αν τη σιγουρέψει αρχίσει να φαίρεται σαν τους άλλους. Αν είναι έτσι ας κάτσει εκεί που είναι.
Η Αμαλία σήμερα άναψε τέσσερα κεριά. Ένα για κάθε κοπέλα. Μεγάλη πρόοδος. Πολύ όμορφη σκηνή.
Περιμένω να δω πως θα εξελιχθεί η κατάσταση.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Νοε 09, 2009 9:42 pm

Η Αμαλία σήμερα άναψε τέσσερα κεριά. Ένα για κάθε κοπέλα.

και για την ευα! affraid

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Νοε 09, 2009 9:43 pm

konstantina έγραψε:
Η Αμαλία σήμερα άναψε τέσσερα κεριά. Ένα για κάθε κοπέλα.

και για την ευα! affraid

ΝΑΙ καλέ και για το εφυές ντεκαπάζ
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Νοε 09, 2009 9:47 pm

ε,ρε προοδους που εχει κανει η αμλιτσα! slap

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Νοε 09, 2009 10:39 pm

ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑΣ ΤΕΛΕΙΟΙ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ !!!!!!
ΑΜΑΛΙΑ Μ ΑΡΕΣΕ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΝΣΩΜΑΤΩΘΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ !!!!
ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΖΗΣΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ ΗΤΑΝ ΣΕ ΓΙΑΛΑ!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Νοε 09, 2009 10:47 pm

O απαγωγέας τι απέγινε τελικά βρε παιδιά; Τον έπιασαν; Εμένα γιατί δεν μου αρέσει καθόλου όλο αυτό;Λέτε να δημιουργήσει πάλι κάνα θέμα στο μέλλον;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Νοε 09, 2009 10:49 pm

Ntinaki1 έγραψε:O απαγωγέας τι απέγινε τελικά βρε παιδιά; Τον έπιασαν; Εμένα γιατί δεν μου αρέσει καθόλου όλο αυτό;Λέτε να δημιουργήσει πάλι κάνα θέμα στο μέλλον;


Όχι και άλλη απαγωγή Ντίνα έλεος. pleeease
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Νοε 09, 2009 10:51 pm

EMENA TO MONTAZ DEN M ARESE ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΤΑΝ ΑΠΟ ΣΚΗΝΗ ΣΕ ΣΚΗΝΗ ΔΕΝ ΚΟΛΛΟΥΣΕ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Νοε 09, 2009 10:56 pm

Clarabelle έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:O απαγωγέας τι απέγινε τελικά βρε παιδιά; Τον έπιασαν; Εμένα γιατί δεν μου αρέσει καθόλου όλο αυτό;Λέτε να δημιουργήσει πάλι κάνα θέμα στο μέλλον;


Όχι και άλλη απαγωγή Ντίνα έλεος. pleeease
E, όχι! Έχουμε ζήσει ήδη τρεις! Και η μία μάλιστα τετραπλή!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Νοε 09, 2009 10:58 pm

ναι,φτανει!δεν αντεχω αλλο και ποσο μαλλον αυτοι που την πληρωνουν κι ολας!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από madolato Τρι Νοε 10, 2009 1:57 am

'Οσο κι αν δεν τον έχω σε εκτίμηση, ωραία ξηγήθηκε ο Στέφανος του Μάνου -πρώτα τον έψησε λίγο και μετά του 'πε τα καλά νέα. Δεν πειράζει, δεν παθαίνει τίποτα. Λίγο μόνο στο τρέιλερ του αυριανού, που ρωτάει αν ανήκει στην παρέα, πήγα να τον λυπηθώ, αλλά τον ήθελα με κάπως πιο σκυμμένο κεφάλι.
Ο Νικόλας ήταν πιο κρύος κι από τον ψυχοθεραπευτή της γειτονιάς σας. Στη γυναίκα σου μιλάς ρε, που απήχθη και γλύτωσε στο παρά τσακ! Βάλε λίγο περισσότερο συναίσθημα και άσε τις νουθεσίες για αύριο!
Πολύ γλυκό το χρίσμα της Μελίτας ως μέλος της παρέας. Λογικό να έχουν έρθει πιο κοντά μετά από όλο αυτό, ειδικά η Μελίτα με την Εύα. Βρέθηκαν σε αυτήν την κατάσταση εξ αιτίας ενός άντρα με τον οποίο έχουν από ένα παιδί, ενός άντρα που αγάπησαν πολύ και που τις πλήγωσε πολύ -παρόλο που κι αυτός τις αγάπησε, έστω και με το δικό του τρόπο. 'Ισως να συνειδητοποιούν σε αυτή τη φάση ότι αυτά που τις ενώνουν είναι τόσο δυνατά όσο αυτά που τις χωρίζουν. (Πλάκα-πλάκα, δε θα με χάλαγε ένα εναλλακτικό σενάριο κατά το οποίο Εύα-Μελίτα συνεργάζονται για να εκδικηθούν το Μάνο! Χωρίς Καρτάληδες και λοιπές εξωγενείς παρεμβάσεις!)
Καλά, το σκηνικό με τα εσώρουχα και τις τουαλέτες της Νόρας... δεν έχω λόγια! Αρκετά από τα εσώρουχα δεν μου φάνηκαν να 'ναι ιδιαίτερα του στυλ της, αλλά δε βαριέσαι!
Το βλέμμα της Νόρας όταν είπε στο Λουκά να τρέξει να προλάβει τη Νταίζη; Παραίτηση; Πίκρα; Πόνος; 'Ενιωσε ότι αυτό ήθελε εκείνος να κάνει και δεν ήθελε να σταθεί εμπόδιο; Και δε λέω, ο Λουκάς δεν έκανε καμμία κίνηση να τη σταματήσει -το ήθελε όμως...
Θυμάμαι το Λουκά στις σκηνές μετά το θάνατο του Στέλιου και αυτό που βλέπω τώρα είναι απογοητευτικό. ΟΚ την αγαπάει, δεν αμφιβάλλω, αλλά γιατί είναι τόσο συγκρατημένος; Αν είναι επειδή έχει καταλάβει ότι κάτι έχει αλλάξει από την πλευρά της Νόρας κι αυτός δεν το συμμερίζεται και δεν θέλει να το θίξει ή να της δώσει ελπίδες, δεν πρέπει με κάποιο τρόπο να το δούμε κι εμείς; Η όλη του αντίδραση πάντως -και κατά τη διάρκεια της απαγωγής και στην "απελευθέρωση"- δεν μπορεί να συγκριθεί ούτε με το "Αν πάθει κάτι η Νόρα εγώ τέλειωσα" που έλεγε στο Ρούσσο, ούτε με την ανεπανάληπτη σκηνή στο κελλί (που προσωπικά δε χόρταινα να βλέπω)...

Συγγνώμη για τη μπουρδολογία σε μέγεθος διδακτορικής διατριβής αλλά με πνίγει το παράπονο! Snif
(είχα να πω κι άλλα, αλλά αυτολογοκρίθηκα, γιατί στο τέλος θα αναγκαστούν οι διαχειριστές να βάλουν όριο λέξεων σε κάθε post. geek )
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Νοε 10, 2009 2:05 am

ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΠΑΙΔΙΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ.ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΗΓΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ '' ΤΗΝ ΒΡΑΔΙΝΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ;'' ''ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ''.''ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ''.''ΑΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΞΙΤΗΡΙΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ''; ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ''ΑΝ ΠΕΡΝΑΜΕ''ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ.ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΘΕΙΚΗ.ΕΠΙΣΗΣ Μ'ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ Η ΝΟΡΑ ΚΟΙΤΑΖΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ.ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ Η ΕΠΑΝΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ ΝΤΑΙΖΗΣ.ΚΑΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗ ΔΕΙΞΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ;ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΔΕ ΔΩ ΦΙΛΙ ΝΟΡΑΣ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΩ ΟΛΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ.ΚΑΙ ΔΕ ΞΑΝΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ( ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΦΙΛΙ ).ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ Η ΕΥΑ ΖΗΤΗΣΕ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ.ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΗΡΩΕΣ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από Jennifer Τρι Νοε 10, 2009 10:53 am

Clarabelle έγραψε:
Η Εύα και η Μελίτα έγιναν φίλες καρδιακές. Μπορώ να καταλάβω μέχρι ένα σημείο οτι δέθηκαν σε ώρες δύσκολες, και αν θέλετε μπορώ να καταλάβω οτι από δω και μπρος τα πράγματα θα είναι πολύ καλύτερα μεταξύ τους. Αλλά απ αυτό το σημείο μέχρι η Εύα και η Μελίτα να χαιδεύονται και να αγκαλιάζονται έχει μια απόσταση. Λογικό να την δέχονται στην παρέα παράλογο στη σεμνή τελετή να πρωτοστατούν οι δυό τους.
Εξακολουθώ να βλέπω το Μάνο και να μην τον πιστεύω. Τελικά ο συγκεκριμένος ήρωας με έχει χαλάσει απίστευτα. Η πρώτη φορά που χαλάστηκα ήταν η παραμονή του γαμου. Μέχρι εκεί όμως έλεγα θα διορθωθεί και το προσπερνούσα. Όταν όμως άκουσα στη δίκη οτι ήταν απόλυτα ενήμερος για τη μόλυσνση, μέσα μου νομίζω του έβαλα Χ. Δεν ξέρω πως θα μπορούσα να το προσπεράσω όλο αυτό και να αρχίσω να τον βλέπω λίγο πιο θετικά. Τα πάντα σε σχέση μ αυτόν μου φαίνονται ψεύτικα. Το αίμα των μικρών παιδιών μου έχει κάτσει πολύ βαρύ.
Κάποιος έγραψε οτι ο Μάνος πήγε πρώτα στην Εύα επειδή τον αγαπάει. Εγώ το πρώτο που σκέφτηκα ήταν οτι ξεκίνησε τις συγνώμες απ αυτή που πίστευε οτι θα τον συγχωρήσει πιο εύκολα. Άλλωστε για άλλη μια φορά της είπε συγνώμη και μαζί της είπε ψέματα.
Το φωτεινό κομάτι αυτής της παρέας είναι τελικά ο Λουκάς και η Νόρα. Στη σκηνή με τα εσώρουχα έκανα τρελό γέλιο. Αντε βρε και να τα δεις και φορεμένα. Απ όλα τα αρσενικά της παρέας, τελικά μόνο ο Λουκάς έκανε τρυφερές χειρονομίες. Και να σκεφτεί κανείς οτι δεν είναι καν ζευγάρι. Τι να πω μ αυτά που βλέπω σκέπτομαι μήπως αν τη σιγουρέψει αρχίσει να φαίρεται σαν τους άλλους. Αν είναι έτσι ας κάτσει εκεί που είναι.
Η Αμαλία σήμερα άναψε τέσσερα κεριά. Ένα για κάθε κοπέλα. Μεγάλη πρόοδος. Πολύ όμορφη σκηνή.

Clarabelle συμφωνώ μαζί σου στα πιο πάνω. Να συμπληρώσω πως σε γενικές γραμμές μου άρεσε το χτεσινό επεισόδιο. Μετά φυσικά είδα τις σκηνές απο το σημερινό και μου κόπηκε η χαρά. Αυτή η σειρά πλέον είναι όπως το σκοτσέζικο ντους.....
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Νοε 10, 2009 11:05 am

Jennifer έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Η Εύα και η Μελίτα έγιναν φίλες καρδιακές. Μπορώ να καταλάβω μέχρι ένα σημείο οτι δέθηκαν σε ώρες δύσκολες, και αν θέλετε μπορώ να καταλάβω οτι από δω και μπρος τα πράγματα θα είναι πολύ καλύτερα μεταξύ τους. Αλλά απ αυτό το σημείο μέχρι η Εύα και η Μελίτα να χαιδεύονται και να αγκαλιάζονται έχει μια απόσταση. Λογικό να την δέχονται στην παρέα παράλογο στη σεμνή τελετή να πρωτοστατούν οι δυό τους.
Εξακολουθώ να βλέπω το Μάνο και να μην τον πιστεύω. Τελικά ο συγκεκριμένος ήρωας με έχει χαλάσει απίστευτα. Η πρώτη φορά που χαλάστηκα ήταν η παραμονή του γαμου. Μέχρι εκεί όμως έλεγα θα διορθωθεί και το προσπερνούσα. Όταν όμως άκουσα στη δίκη οτι ήταν απόλυτα ενήμερος για τη μόλυσνση, μέσα μου νομίζω του έβαλα Χ. Δεν ξέρω πως θα μπορούσα να το προσπεράσω όλο αυτό και να αρχίσω να τον βλέπω λίγο πιο θετικά. Τα πάντα σε σχέση μ αυτόν μου φαίνονται ψεύτικα. Το αίμα των μικρών παιδιών μου έχει κάτσει πολύ βαρύ.
Κάποιος έγραψε οτι ο Μάνος πήγε πρώτα στην Εύα επειδή τον αγαπάει. Εγώ το πρώτο που σκέφτηκα ήταν οτι ξεκίνησε τις συγνώμες απ αυτή που πίστευε οτι θα τον συγχωρήσει πιο εύκολα. Άλλωστε για άλλη μια φορά της είπε συγνώμη και μαζί της είπε ψέματα.
Το φωτεινό κομάτι αυτής της παρέας είναι τελικά ο Λουκάς και η Νόρα. Στη σκηνή με τα εσώρουχα έκανα τρελό γέλιο. Αντε βρε και να τα δεις και φορεμένα. Απ όλα τα αρσενικά της παρέας, τελικά μόνο ο Λουκάς έκανε τρυφερές χειρονομίες. Και να σκεφτεί κανείς οτι δεν είναι καν ζευγάρι. Τι να πω μ αυτά που βλέπω σκέπτομαι μήπως αν τη σιγουρέψει αρχίσει να φαίρεται σαν τους άλλους. Αν είναι έτσι ας κάτσει εκεί που είναι.
Η Αμαλία σήμερα άναψε τέσσερα κεριά. Ένα για κάθε κοπέλα. Μεγάλη πρόοδος. Πολύ όμορφη σκηνή.

Clarabelle συμφωνώ μαζί σου στα πιο πάνω. Να συμπληρώσω πως σε γενικές γραμμές μου άρεσε το χτεσινό επεισόδιο. Μετά φυσικά είδα τις σκηνές απο το σημερινό και μου κόπηκε η χαρά. Αυτή η σειρά πλέον είναι όπως το σκοτσέζικο ντους.....

φαντάζομαι πια σκηνή σε χάλασε αυτή που χορεύει ο Στέφανος με τη Μελίτα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης