Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap36%Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 36% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap43%Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 43% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 28

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 11:10 am

Εμένα με χαλάει που προσπαθούν με τρόπο που βγάζει μάτια να μας περάσουν μεγάλο έρωτα Στέφανου Μελίτας.
Τώρα πως ξαφνικά και στα καλά καθούμενα ο Στέφανος που έδειχνε να αγαπάει την Εύα θα βρεθεί να κυνηγάει τη Μελίτα ανεξήγητο για μένα.
Απ την άλλη ακόμη δεν έχω καταλάβει γιατί είδαμε αυτή την απαγωγή.
Τελικά όλα όσα είδαμε ήταν στα πλαίσια ενός σχεδίου.
Η Δάφνη δεν συγχώρησε στ αλήθεια την Εύα
Η Νόρα δεν έδωσε στ αλήθεια υπόσχεση για τη Μαρίλια
Η Μελίτα δεν δέθηκε στ αλήθεια με την Εύα. Όλα αυτά τα μόνο εγώ σε κατάλαβα ήταν μουφιά.
Και μετά αφού έφαγε ο απαγωγέας το παραμύθι το πίστεψαν κι αυτές και έγινε η Μελίτα κολητή με την Εύα.
Πόσα θέλουν να μας τρελάνουν;
Μάλλον τσάμπα

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 11:15 am

Με χάλασε και αυτή η σκηνή. Περισσότερο όμως με χάλασε η σκηνή Ευας - Στέφανου. Γιατί απο την αρχή πίστευα πως όσο και να "φωνάζει" ο Στέφανος για την Ευα του και να λέμε εμείς "τι ωραία, πόσο την αγαπάει", αν οι σεναριογράφοι ήθελαν τον Στέφανο με την Μελίτα, τότε πολύ απλά θα μας έλεγαν πως δεν ήταν ερωτευμένος τελικά, αλλά την αγαπούσε γιατί την λυπόταν που πέρασε τόσα απο τον Μάνο όπως και η μητέρα του... Και γιατί του θύμιζε την μάνα του και άλλες τέτοιες βλακείες maaaad
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 11:17 am

Απλά μετά από
Μάνος Εύα Νικόλας
Μάνος Εύα Μελίτα
Μάνος Εύα Στέφανος
δημιουργούν και
Εύα Στέφανος Μελίτα
Για να έχουμε να ασχολούμαστε με κάτι.
Αχ βρε κακομοίρα Εύα αυτό έχω να πω μόνο.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 11:18 am

Clarabelle έγραψε:
Εμένα με χαλάει που προσπαθούν με τρόπο που βγάζει μάτια να μας περάσουν μεγάλο έρωτα Στέφανου Μελίτας.
Τώρα πως ξαφνικά και στα καλά καθούμενα ο Στέφανος που έδειχνε να αγαπάει την Εύα θα βρεθεί να κυνηγάει τη Μελίτα ανεξήγητο για μένα.
Απ την άλλη ακόμη δεν έχω καταλάβει γιατί είδαμε αυτή την απαγωγή.
Τελικά όλα όσα είδαμε ήταν στα πλαίσια ενός σχεδίου.
Η Δάφνη δεν συγχώρησε στ αλήθεια την Εύα
Η Νόρα δεν έδωσε στ αλήθεια υπόσχεση για τη Μαρίλια
Η Μελίτα δεν δέθηκε στ αλήθεια με την Εύα. Όλα αυτά τα μόνο εγώ σε κατάλαβα ήταν μουφιά.
Και μετά αφού έφαγε ο απαγωγέας το παραμύθι το πίστεψαν κι αυτές και έγινε η Μελίτα κολητή με την Εύα.
Πόσα θέλουν να μας τρελάνουν;
Μάλλον τσάμπα

Και φυσικά συμφωνώ με την Clarabelle :)
Η απαγωγή μάλλον έγινε για να δεχτεί η παρέα την Μελίτα, να βρει η Μελίτα με την Ευα και μετά να κάνουν την "ανατροπή" με το να πάρει η Μελίτα απο την Ευα τον Στέφανο. Α και για να γεμίσουν τα επεισόδια.
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από mimi Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 11:19 am

δηλαδή ρε κορίτσια τώρα η Εύα είναι η Δώρα και η Μελίτα η Ρεγγίνα ;;;;;;;;;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 11:20 am

Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν.
Μου άρεσε πολύ το επεισόδιο. Είχε μια γενική μελούρα και ήταν πολύ γλυκό και αγαπησιάρικο που μας είχε λείψει όλες αυτές τις μέρες.Όταν πρωτοβρήκαν τα κορίτσια μου άρεσαν όλοι πολύ που έτρεξαν τόσο αναστατωμένοι και τις έπερναν αγκαλιά. Ειδικά η σφιχτή αγκαλιά Νόρας-Λουκά ήταν ΤΕΛΕΙΑ !! Love!

Ο Καρτάλης μου την έσπασε κι εμένα που έβαλε πάλι μπροστά την εκδίκηση του αντί να πει αμέσως στο Μάνο ότι τα κορίτσια σώθηκαν και είναι καλά.Και μετά τον ειρωνεύτηκε κιόλας λέγοντας του :"Θέλεις να τις δεις κι εσύ? Μπορείς να τις κοιτάξεις στα μάτια ?" Σιγά ρε φίλε, μίλησε και ο "άγιος" τώρα !

Στο νοσοκομείο τώρα μου άρεσε πολύ η ζεστασιά που είχε η Μαρίλια με την Εύα και έδειχνε πόσο την αγαπούσε .... Και από τις αγαπημένες μου σκηνές ήταν η πλάκα των κοριτσιών όταν ήταν όλες στο κρεβάτι της Εύας και έλεγαν ότι δε θα ξαναπάρουν στα σοβαρά άλλη φορά sms της Νόρας και είπε η Δάφνη για τον κωδικό ΜΕΝΔ !! Και η Μελίτα κρατούσε το χέρι της Εύας.....

Μάνος-Εύα : Κι εγώ περίμενα να λυγίσει λίγο η Εύα όταν πήγε να τη δεί, αλλά πιο πολύ ανακουφισμένη μου φάνηκε όταν της είπε ότι θα την αφήσει ήσυχη.... Βέβαια μέσα στο μυαλό και την καρδιά της εκείνος είναι γι'αυτό και θα τον "λυπηθεί" και θα του δώσει τα χρήματα από τις μετοχές.

Μάνος-Μελίτα: Όσο κι αν εκείνη προσπαθούσε να το παίξει "σκληρή" μαζί του, όταν της είπε ότι "απλά πέρασα να δω ότι είσαι καλά και να σου πώ ότι χαίρομαι", τον κοίταξε με ένα βλέμμα...της ερωτευμένης....

Το δέσιμο της παρέας με τη Μελίτα δίνοντας της και την Φεγγαρόπετρα μου άρεσε πολύ (και η αγκαλιά της με την Εύα) αλλά λυπήθηκα τον Μάνο όταν τους πλησίασε σαν να ήταν "ξένο σώμα" !

Άφησα Νόρα-Λουκά για το τέλος γιατί μου άρεσαν όλες οι σκηνές ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ .... Τί να πρωτοπώ ? Το γλυκό και συνάμα αστείο τάϊσμα του στη Νόρα (τρώγοντας εκείνος στα μουλοχτά? ) gelio , για την τουαλέτα-μπουζουκιού που της πήγε να φορέσει ή για το σατέν πράσινο τοπάκι χωρίς παντελόνι? gelio , για τα λουλούδια και τα μπαλόνια στο σπίτι της? , για το πώς την κοιτούσε στο σπίτι της Μελίτας όταν περιέγραφε το σχέδιο τους, ή για το ότι την πήρε σπίτι του, της έδωσε την τεράστια μπλούζα που ήταν σαν τον φασουλή και ότι δεν έτρεξε πίσω από την Νταίζη λέγοντας στη Νόρα "δεν έχω να εξηγήσω τίποτα και σε κανέναν!!". Το πόσο ευχαριστήθηκα ότι η Νταίζη τους πέρασε για ζευγάρι δε λέγεται !! Palamakia "Λουκά, έπρεπε να μού έχεις πει ότι υπάρχει άλλη γυναίκα στη ζωή σου!" Σιγά μαρή (που έλεγε και η Ζουμπουλία) που έπρεπε να σου δώσει και ραπόρτο !!

Και για να κλείσω (επιτέλους θα λέτε !!!) στο τρέιλερ για το σημερινό μου άρεσε που είπε η Εύα στο Στέφανο ότι δεν είναι ερωτευμένος μαζί της (γιατί κι εγώ αυτό πιστεύω, γιατί άλλο η αγάπη και το νοιάξιμο και άλλο ο έρωτας...)
Και κάτι άλλο... είδατε βλέμμα και διάπλατο χαμόγελο Μελίτας στο χορό της με το Στέφανο και Αμαλία να τους καμαρώνει ??!!! gelio

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 11:21 am

mimi έγραψε:δηλαδή ρε κορίτσια τώρα η Εύα είναι η Δώρα και η Μελίτα η Ρεγγίνα ;;;;;;;;;;

Δεν νομίζω βρε mimi μου, εκεί υπήρχε μόνο ένας Στράτος, εδώ αντί να μετράμε ποσοστά μετοχών μετράμε άντρες... Προτιμούσα το άλλο μέτρημα, τα λεφτά τουλάχιστον δεν σε πληγώνουν, οι άντρες όμως....

Επεισόδιο 234 - Ημερομηνία 09-11-2009 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 11:22 am

Εκεί πάει το πράγμα.
Και το χειρότερο είναι οτι κατέστρεψαν εντελώς το Μάνο.
Μέχρι εκεί που δεν είμαστε σίγουροι οτι ήξερε οτι έφταιγε για τους θανάτους των παιδιών θα μπορούσα και να τον συγχωρήσω.
Τώρα πια όχι. Δεν τον θέλω με την Εύα ακόμη και αν μου τον εμφανίσουν πρόσκοπο.
Τώρα πια δεν μπορεί να υπάρξει για την Εύα ''παραμύθι'' με το Μάνο.
Κατέστρεψε το όνειρο πως να το πω.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από mimi Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 11:24 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
mimi έγραψε:δηλαδή ρε κορίτσια τώρα η Εύα είναι η Δώρα και η Μελίτα η Ρεγγίνα ;;;;;;;;;;

Δεν νομίζω βρε mimi μου, εκεί υπήρχε μόνο ένας Στράτος, εδώ αντί να μετράμε ποσοστά μετοχών μετράμε άντρες... Προτιμούσα το άλλο μέτρημα, τα λεφτά τουλάχιστον δεν σε πληγώνουν, οι άντρες όμως....

σωστή ευτυχώς το Στέφανος Μελίτα δεν μου βγάζει κάτι σαν φωτιά που έπρεπε να βγάζει ένας έρωτας που είναι έτοιμος να σκάσει και έχει σκοπό να σκάσει και εμάς ..................
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 12:31 pm

Συμφωνω με ολα τα παραπανω. Ομως κατι με ξενισε βρε παιδια.
Ο τροπος που αντεδρασε η Δαφνη οταν ειδε το παιδι της. Πολυ ψυχρος !!! Πολυ ψυχρος για ενα μωρακι !!! Δεν ειδα πουθενα τη λαχταρα της μανας...
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Δημοσίευση από zwi Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 12:40 pm

ka-ta-plh-kti-ko

kala o loukas thn vradinh toualeta vrhka na paei sthn nora
ka8olou gousto
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 12:49 pm

Clarabelle έγραψε:
Εκεί πάει το πράγμα.
Και το χειρότερο είναι οτι κατέστρεψαν εντελώς το Μάνο.
Μέχρι εκεί που δεν είμαστε σίγουροι οτι ήξερε οτι έφταιγε για τους θανάτους των παιδιών θα μπορούσα και να τον συγχωρήσω.
Τώρα πια όχι. Δεν τον θέλω με την Εύα ακόμη και αν μου τον εμφανίσουν πρόσκοπο.
Τώρα πια δεν μπορεί να υπάρξει για την Εύα ''παραμύθι'' με το Μάνο.
Κατέστρεψε το όνειρο πως να το πω.

Θα συμφωνήσω απόλυτα - Για μένα ακόμα και το τελικό Μανος -Ευα δεν θα είναι "παραμυθένιο"
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από madolato Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 1:36 pm

Κι ένα ψιλοάσχετο σχόλιο: πάλι έδειξαν στο τρέιλερ σκηνή που δεν έβαλαν τελικά στο επεισόδιο!
ΟΚ, όχι ακριβώς σκηνή --ατάκα. Στο τρέιλερ όταν σήκωνε ο Λουκάς το τηλέφωνο, έλεγε "Λουκάς Βενέτης, πρώην δικηγόρος, πρώη άνθρωπος". Από το επεισόδιο κόπηκε.
Και θυμάμαι στον πρώτο κύκλο, μετά τη δολοφονία του Στέλιου, που είπε του είπε η Νόρα "Σ' αγαπάω" κι εκείνος απάντησε με το γλυκύτατο "Ας πρόσεχες!" Είχα δει όλο το επεισόδιο 50 φορές για να βρω αυτή τη σκηνή, αλλά άφαντη! Razz
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 2:13 pm

ariadne έγραψε:Κι ένα ψιλοάσχετο σχόλιο: πάλι έδειξαν στο τρέιλερ σκηνή που δεν έβαλαν τελικά στο επεισόδιο!
ΟΚ, όχι ακριβώς σκηνή --ατάκα. Στο τρέιλερ όταν σήκωνε ο Λουκάς το τηλέφωνο, έλεγε "Λουκάς Βενέτης, πρώην δικηγόρος, πρώη άνθρωπος". Από το επεισόδιο κόπηκε.
Και θυμάμαι στον πρώτο κύκλο, μετά τη δολοφονία του Στέλιου, που είπε του είπε η Νόρα "Σ' αγαπάω" κι εκείνος απάντησε με το γλυκύτατο "Ας πρόσεχες!" Είχα δει όλο το επεισόδιο 50 φορές για να βρω αυτή τη σκηνή, αλλά άφαντη! Razz

"Λουκάς Βενέτης, πρώην δικηγόρος, πρώη άνθρωπος" Tην είπε αυτή την ατάκα ο Λουκάκος στο επεισόδιο χθες! Kάτσε να το τσεκάρω!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την sifantid στις Τρι Νοε 10, 2009 2:15 pm, 1 φορά
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 2:15 pm

Σοφία επειδή και εγώ το παρατήρησα, στο επεισόδιο δεν την είπε, μόνο στα προσεχώς την είπε!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 2:16 pm

Ναι, ε; Ούτε το κατάλαβα! Πράγματι έτσι είναι! Κρίμα και ήταν ωραία ατάκα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 2:17 pm

ναι οντως δεν την εδειξε εχθες μονο στο τρειλερ..ειπε μονο λουκας βενετης με κατσουφιασμενο υφος

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 2:46 pm

Ναι, έτσι είναι δεν την είπε ! Κι εγώ την περίμενα όπως την είχα ακούσει στο τρέιλερ (γιατί το έλεγε και ωραία ο άτιμος) αλλά τζίφος ....

giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 3:04 pm

THN EIPA PAIDIA THN ΑΤΑΚΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΡΑ Σ ΑΓΑΠΑΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΣΕ DVD
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 3:13 pm

nikidanis στο επεισόδιο χτες ΔΕΝ την είπε την ατάκα, την είχε πει στο τρείλερ της Παρασκευής για το επεισόδιο της Δευτέρας.

giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από seremela5 Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 3:35 pm

gia mena to epeisodio htan ontws apotomo...
polu grigora kai apla teleiwsan ola enw oli tn proigumeni ebdomada mas eixe faei i agwnia...!!telospanton...
NORA-LOUKAS=TOP ZEYGOS!!tromeres atakes gia alli mia fora!!teleies oi skines ts oles!!an kai ithela kai kati parapano!!
i dafni se sxesi me tn melita dn tn eida kai polu peistiki otan eide to mwro tis...
i melita me tn eua toso eukola tha ta ksexasoun ola??kai apo ti stigmi malista p mpainei twra o stefanos anamesa tous??bebea i eua dn tn thelei tn stefano...ekeinos omws alla mas exei deiksei....ti kanei twra me tn melita?
to skiniko me tn apagwgea teleiwse oloklirwtika???
OLA TA XAME O ARHS PAIDI TOU LOUKA MAS ELEIPE!!!
seremela5
seremela5

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 4:03 pm

thn eipe thn ataka αφου εχω το επεισοδιο γραμμενο!!!!!!!!!!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 4:10 pm

Clarabelle για ανέβασε το ανάλογο βίντεο σε παρακαλώ γιατί θα τρελαθώ, σόρρυ Νίκη μου που επιμένω μα είμαι σίγουρη ότι δεν την είπε χιχι

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 4:12 pm

Kαι εγώ που το ξαναείδα δεν την είχε πει...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 4:14 pm

Ορίστε και το βιντεάκι!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης