Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap44%Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 44% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 25

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από xara Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:18 pm

Καλα η Αμαλια εγραψε με το υφος της οταν φωναξε ο χριστος "...ει ψιτ πατριωτη...!!!!" gelio gelio gelio
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:19 pm

xara έγραψε:Καλα η Αμαλια εγραψε με το υφος της οταν φωναξε ο χριστος "...ει ψιτ πατριωτη...!!!!" gelio gelio gelio
Ναι,ναι ηταν φοβερη!!!!!! xaxa
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:21 pm

δηλαδη κινδυνευω,ε lol!
σοβαρα τωρα,εμενα προσωπικα αν και πολυ συντομη ερωτικη σκηνη μου φανηκε η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ολης της εδεμ μεχρι τωρα Love! Love! Love!Ειχε πολυ παθος!μετα απο τον καβγα..η σκηνη φανηκε πολυ παθιασμενη!για αλλη μια φορα ξυλα και σταυρου απιστευτοι μαζι!η αμαλια στην ταβερνα απλα θεα!το γελιο xaxa xaxa

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:24 pm

ΑΡΧΙΣΕ ΤΙΣ ΖΗΛΙΕΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΕ Η ΕΝΤΟΝΗ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΣΤΗ ΝΟΡΑ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΡΟΜΕΡΑ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ.ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΑΜΦΕΒΑΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΤΡΟΠΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ. lol! lol!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:24 pm

konstantina έγραψε:δηλαδη κινδυνευω,ε lol!
σοβαρα τωρα,εμενα προσωπικα αν και πολυ συντομη ερωτικη σκηνη μου φανηκε η ΚΑΛΥΤΕΗ ολης της εδεμ μεχρι τωρα Love! Love! Love!
Α το συνεχιζεις και με συγχυζεις!!!!!!!! lol! Τελος παντων δεν ειμαι και πολυ αντικειμενικη και δεν προκειται να πειστω!!!Ο Στεφανος παντως ειναι η υποκρισια σε ολο της το μεγαλειο...''κοιμαται''με την Ευα ενω λιγες ωρες πριν εχει στειλει ερωτικα ποιηματα στη Μελιτα!Ελεος...... wall
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:27 pm

σε αυτο εχεις δικιο...πριν πηγα λιγο στο σαλονι και ειπα στη μαμα
-τι σκηνη ηταν αυτη στεφ-ευας?και τα πηρε!μου λεει εσυ τοσο καιρο ασχολεισαι με την ευα και τωρα θες το κακο της?λεει οτι αυτος δεν μπορει να της προσφερει αληθινη ευτυχια χωρις ψεματα!οτι και η πρωτη τους φορα ηταν εξαιτιας του δηθεν πυροβολισμου προς το στεφ,εστι συγκινηθηκε η ευα και του δοθηκε

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:30 pm

konstantina έγραψε:σε αυτο εχεις δικιο...πριν πηγα λιγο στο σαλονι και ειπα στη μαμα
-τι σκηνη ηταν αυτη στεφ-ευας?και τα πηρε!μου λεει εσυ τοσο καιρο ασχολεισαι με την ευα και τωρα θες το κακο της?λεει οτι αυτος δεν μπορει να της προσφερει αληθινη ευτυχια χωρις ψεματα!οτι και η πρωτη τους φορα ηταν εξαιτιας του δηθεν πυροβολισμου προς το στεφ,εστι συγκινηθηκε η ευα και του δοθηκε
Αχ τη κατασυμπαθησα τη μαμα σου..... Razz Παντως εχει απολυτο δικιο περα απο την πλακα!!!Η σχεση τους ειναι απο την αρχη βασισμενη στα ψεματα!!!!!Συμφωνω και επαυξανω μαζι της! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:32 pm

evanna έγραψε:
konstantina έγραψε:σε αυτο εχεις δικιο...πριν πηγα λιγο στο σαλονι και ειπα στη μαμα
Αχ τη κατασυμπαθησα τη μαμα σου..... Razz Παντως εχει απολυτο δικιο περα απο την πλακα!!!Η σχεση τους ειναι απο την αρχη βασισμενη στα ψεματα!!!!!Συμφωνω και επαυξανω μαζι της! Agree
και εμενα μου ακουστηκαν λογικα αυτα που ειπε..αλλα παλι παρασυρθηκα απο τον πιο sexy πρωταγωνιστη της εικοσαετιας!τι να κανω η αμοιρη!!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:33 pm

Ψηφισα πολύ καλο το επεισόδιο -και παρα λίγο θα ψηφιζα τελειο

Λάτρεψα το ποίημα που έστειλε ο Στεφανος - Υπέροχο Love!

Η Αμαλία σήμερα ήταν φοβερή , στην αμηχανία όταν της πρότεινε την έξοδο ο Χρηστος , στο πως ξέφευγε απο τις ερωτησεις της Μελίτας και τέλος στην ταβέρνα
gelio γέλασα παρα πολυ
Το ταγκό πολύ καλό ,αλλα ακόμα δεν φανηκε σε μένα κάποια αλλαγη στον Λουκά , παρ όλες τις προσπαθειες της Νόρας που σήμερα ήταν τέλεια
Οσο για τη σκηνή Στεφανου -Ευας, μου αρεσε οπως όλες σχεδόν οι σκηνές τους , αλλα πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν ανάμεσά τους οι πίσω σκέψεις .Είναι αυτή η προσπαθεια της Ευας να μη μείνει μόνη της - πιέζει πάρα πολύ τον ίδιο της τον εαυτό - ασφυκτικό μου κάνει όλο αυτό -και βέβαια δεν ήθελε να προστατεψει το Στεφανο αλλα το Μάνο

Ο Οδυσσέας , παρα πολυ συγκινητικός με τον Αρη , όπως και η Νταίζη .Υπεροχοι κι οι δυο μπροστά στο παιδί - τι κρίμα που θα κρατησει τόσο λιγο
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:35 pm

μαφαλντα μου το βλεμα του στεφανου στην ευα πριν να.......ειναι ολοιδιο με το πρωτο στην υπογραφη σου Miam

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:36 pm

Mafalda έγραψε:Ψηφισα πολύ καλο το επεισόδιο -και παρα λίγο θα ψηφιζα τελειο

Λάτρεψα το ποίημα που έστειλε ο Στεφανος - Υπέροχο Love!

Η Αμαλία σήμερα ήταν φοβερή , στην αμηχανία όταν της πρότεινε την έξοδο ο Χρηστος , στο πως ξέφευγε απο τις ερωτησεις της Μελίτας και τέλος στην ταβέρνα
gelio γέλασα παρα πολυ
Το ταγκό πολύ καλό ,αλλα ακόμα δεν φανηκε σε μένα κάποια αλλαγη στον Λουκά , παρ όλες τις προσπαθειες της Νόρας που σήμερα ήταν τέλεια
Οσο για τη σκηνή Στεφανου -Ευας, μου αρεσε οπως όλες σχεδόν οι σκηνές τους , αλλα πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν ανάμεσά τους οι πίσω σκέψεις .Είναι αυτή η προσπαθεια της Ευας να μη μείνει μόνη της - πιέζει πάρα πολύ τον ίδιο της τον εαυτό - ασφυκτικό μου κάνει όλο αυτό -και βέβαια δεν ήθελε να προστατεψει το Στεφανο αλλα το Μάνο

Ο Οδυσσέας , παρα πολυ συγκινητικός με τον Αρη , όπως και η Νταίζη .Υπεροχοι κι οι δυο μπροστά στο παιδί - τι κρίμα που θα κρατησει τόσο λιγο
Mafalda μου θα συμφωνησω απολυτα σε ολα οσα ειπες.... Agree η Αμαλια ηταν σημερα καταπληκτικη,το ποιημα υπεροχο και αυτα που ειπες για την Ευα τα βρισκω παρα πολυ σωστα...Ακου ηθελε να προστατεψει το Στεφανο...μη τρελαθουμε τελειως!Φαινοταν ξεκαθαρα ποιον καιγοταν να προστατεψει!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 8:37 pm

ναι φαινοταν οτι ηθελε να προστατεψει το μανο!αν ηθελε να προστατεψει εκεινον θα του το λεγε απο την αρχη που την εχει ρωτησει...

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από r0sina Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 9:02 pm

Τέλειο λόγω Λουκά - Νόρας...............!!!!!!!!!!!!

Θέλω συνέχεια του tango αύριο οπωσδήποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Heart2 Heart2 Heart2
r0sina
r0sina

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 9:26 pm

Η σημερινή σκηνή ΚΙΟΛΑΣ!!! Heart2 Tango!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 9:30 pm

Μ'αρέσει που μιλούσαν κιόλας... Είναι τόσο μεγάλος ο χώρος που δεν τους άκουγε κανένας! lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 9:41 pm

e fila tin Μωρε μας σκασατεεεεεεεεεεεεεεεεε
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 9:43 pm

NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:e fila tin Μωρε μας σκασατεεεεεεεεεεεεεεεεε
Πες τα Ναταλία μου! Heart2
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 9:50 pm

Αν δεν του βγαίνει με τη Νόρα προσφέρομαι και γω :oops: Love! Hug

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 9:51 pm

Να σχολιάσω και εγώ... δεν μου άρεσε ιδιαίτερα αφού δεν είχε σκηνή Στέφανου Μελίτας ( καλόμαθε η γριά στα σύκα...)
Τα ποιήμα τέλειο, αλλά δεν κατάλαβα γιατί έλεγε "η απάντηση στο γιατί".Τι εννοεί ο ποιητής; Η απάντηση στο γιατί τη φίλησε;

Χρήστο μου, αγόρι μου γιατί δεν χόρεψες ένα ζεϊμπέκικο να σε καμαρώσουμε για τη Θεά Αμαλία; Αφού έπαιζε το άσμα που έπαιζε,και είχα να το ακούσω κάτι χρόνια και μου ήρθε να ρίξω εγώ μια βόλτα γιατί δεν το έκανες εσύ;;;Να ανοίξει το μάτι μας από τη βαρεμάρα.

Η Μελίτα διάβαζε τα ποιήματα και ήρθε ποιος;; Μα ποιος έχει πάντα κακό timing; Ο Μάνος!! Και το βλέμμα του αμέσως έπεσε πάνω στα ποιήματα.Χεχε τυχερέ, το γλύτωσες το εγκεφαλικό αφού η Μελ κρατούσε την αφιέρωση.Πάντως, πήγε να τη καλέσει σαν μάνα του παιδιού του, και καλα, στην γιορτή! Και με τη δικαιολογία ότι είναι μάνα του παιδιού του θα την πρήξει στο μέλλον σχετικά με τον Στέφανο. Σίγουρα πράγματα! Της Εύας της κακοφάνηκε που είπε η Μαρίλια ότι ο Μάνος το πήρε απόφαση και δεν την διεκδικεί πια;Όχι δεν μου φάνηκε! Της κακοφάνηκε!

Νόρα: Και εγώ τις μαύρες γόβες θα διάλεγα! Οι άλλες ήταν χάλια!Αλλά το τανγκό σούπερ!! Καλέ σε κάποια φάση λέω θα φιληθούν έτσι όπως ήρθαν τόσο κοντά... άντε ρε Λουκά τι κάνεις με τη Νταίζη;

Η σκηνή των κοριτσιών καλή αλλά πολύ σουρεάλ!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 9:52 pm

ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ ΑΛΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ!!!!!!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 9:55 pm

sifantid έγραψε:

ΖΗΛΕΥΩ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΟ ΑΒΑΤΑΡ. SORRY ΓΙΑ ΤΟ OF TOPIK ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ;;;;;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 9:57 pm

loukasnora έγραψε:
sifantid έγραψε:

ΖΗΛΕΥΩ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΟ ΑΒΑΤΑΡ. SORRY ΓΙΑ ΤΟ OF TOPIK ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ;;;;;
Zήτα από την Κωνσταντίνα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 10:02 pm

sifantid έγραψε:
loukasnora έγραψε:
sifantid έγραψε:

ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΩΡΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 10:07 pm

loukasnora έγραψε:
sifantid έγραψε:
loukasnora έγραψε:
sifantid έγραψε:

ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΩΡΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.
Ευχαριστώ πάρα πολύ! : thanks :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Isis77 Την / Το Τετ Νοε 25, 2009 10:12 pm

Πολυ ωραιο επεισοδιο και σημερα!

Η σκηνη με την Αμαλια στο τσιπουραδικο ειχε πολυ γελιο.. οπως και ο διαλογος της στο τηλεφωνο με την Μελιτα..χαχα lol!

Με εκνευρισε βεβαια ο Στεφανος, που προσπαθουσε να δημιουργησει ενοχες στην Ευα επειδη δεν του ειπε για την "εισβολη" του Μανου. Λες και αυτος ειναι αγιος και της τα λεει ολα.. :x Βασικα ειναι ο τελευταιος που μπορει να κανει σκηνη για κρυμμενες αληθειες!!!! cake

Και περα απο αυτο, πιστευω πως ειναι καθολου δικαιο αυτο που κανει ουτε για την Ευα, ουτε για τη Μελιτα.! Μα να ειναι με τη μια και να φλερταρει την αλλη??!! Κατσε ρε φιλε, χαρεμι θα ανοιξεις? Και οι 2 εχουν περασει πολλα και δεν αξιζει σε καμια να την κοροιδευει ενας Καρταλης!! xastouki
Isis77
Isis77

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης