Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

+18
Penny
nikidanis
eva-margarita
mimi
Isis77
Ntinaki1
NATALITSA_LOUKITSA
r0sina
Mafalda
anna90
evanna
Kiki
xara
loukitsa
loukasnora
konstantina
sifantid
Clarabelle
22 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap32%Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 32% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap44%Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 44% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 25
 
 

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Νοε 25, 2009 10:16 pm

konstantina έγραψε:Καλε η ευα ειχε ασπρισει στη σκηνη με το μανο!και το μακαρι το ειπε μεσα απο τα δοντια της!και ο μαΝος ηταν πολυ αμηΧανος!την κοιταζε και του σταζανε τα σαλιαΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love!

τι ;;;;;;;;;; Αχ!πείτε μου πείτε μου κορίτσια μου pleeease
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από eva-margarita Τετ Νοε 25, 2009 11:27 pm

sifantid έγραψε:Νταίζη-Οδυσσέας-Άρης, μια ευτυχισμένη οικογένεια για να ηρεμήσει ο μικρός! Έτσι πρέπει να μείνουν και όχι να μας κάνουν παιχνίδια πάλι! ;/
διαφωνω καθετος μπορει πια να ειμαι μεγαλη φαν του νορα-λουκας αλλα το νταιζακι συνεχιζει να ειναι συμπαθεια μου δεν τη θελω με το λουκα αλλα με το ρουσο η το χρηστο τωρα οχι με τον οδυσσεα την αδικουμε την κοπελα

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από eva-margarita Τετ Νοε 25, 2009 11:28 pm

sifantid έγραψε:
NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:e fila tin Μωρε μας σκασατεεεεεεεεεεεεεεεεε
Πες τα Ναταλία μου! Heart2
αμην και ποτε

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Νοε 25, 2009 11:28 pm

eva-margarita έγραψε:
sifantid έγραψε:Νταίζη-Οδυσσέας-Άρης, μια ευτυχισμένη οικογένεια για να ηρεμήσει ο μικρός! Έτσι πρέπει να μείνουν και όχι να μας κάνουν παιχνίδια πάλι! ;/
διαφωνω καθετος μπορει πια να ειμαι μεγαλη φαν του νορα-λουκας αλλα το νταιζακι συνεχιζει να ειναι συμπαθεια μου δεν τη θελω με το λουκα αλλα με το ρουσο η το χρηστο τωρα οχι με τον οδυσσεα την αδικουμε την κοπελα

Συμφωνώ με την eva-margarita να μείνει με το Ρούσσο η Νταίζη άλλωστε η Αμαλία έχει το Χρήστο.... Palamakia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Τετ Νοε 25, 2009 11:29 pm

ε ναι!μας εχουν βγαλει το λαδι!αλλα που θα παει.. Love!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από eva-margarita Τετ Νοε 25, 2009 11:36 pm

loukitsa έγραψε:
eva-margarita έγραψε:
sifantid έγραψε:Νταίζη-Οδυσσέας-Άρης, μια ευτυχισμένη οικογένεια για να ηρεμήσει ο μικρός! Έτσι πρέπει να μείνουν και όχι να μας κάνουν παιχνίδια πάλι! ;/
διαφωνω καθετος μπορει πια να ειμαι μεγαλη φαν του νορα-λουκας αλλα το νταιζακι συνεχιζει να ειναι συμπαθεια μου δεν τη θελω με το λουκα αλλα με το ρουσο η το χρηστο τωρα οχι με τον οδυσσεα την αδικουμε την κοπελα

Συμφωνώ με την eva-margarita να μείνει με το Ρούσσο η Νταίζη άλλωστε η Αμαλία έχει το Χρήστο.... Palamakia
σωστο κι αυτο αν και η αμαλια θα προτιμουσα να μεινει μονη της

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Νοε 25, 2009 11:54 pm

ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΠ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΤΑΝΓΚΟ.ΗΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΟΨΑΝ! ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΡΕΨΕΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ...
Ο ΜΑΝΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΗΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΑΥΡΙΟ ...
ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Ο Ε ΨΙΤ ΠΑΤΡΙΩΤΗ !!!!! ΟΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!! :
respect :
ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΡΟΜΕΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΑΙΖΟΥΛΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΨΕ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΑΣ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Νοε 26, 2009 8:43 am


Ας σχολιάσω και γω
Ο Πετράκης είναι εξαιρετικός χορευτής και δεν χρειαζόταν να δω τη χθεσινή σκηνή για να πειστώ αλλά η Δρακουλάκη δεν μπορούσε να ακολουθήσει. Παρ όλα αυτά η σκηνή ήταν πολύ όμορφη επειδή πίσω απ την κάλυψη του αργεντίνικου τανγκό αντάλλαξαν βλέματα φωτιά. Δεν περιμένω να δω φιλί σύντομα πάντως. Είδαμε τη Νόρα να περνάει απ τη φιλία στον έρωτα με ενδιάμεσα στάδια την υστερία τη ζήλεια το θυμό και την πίκρα, αν ο Λουκάς δεν κάνει την ίδια διαδρομή δεν πρόκειται να γίνει. τίποτα. Υπομονή.
Εγώ άλλα βλέπω άλλα διαβάζω και άλλα καταλαβαίνω
Χθές είδα το Στέφανο να κάνει σκηνή στην Εύα επειδή του κράτησε κρυφό το γεγονός οτι ο Μάνος έψαξε το σπίτι του. Μπορεί να μη τον παίρνει να μιλάει για ψέματα, αλλά σαν εξέλλιξη τη βρήκα λογική. Και ξαφνικά τον βλέπω να τη ρωτάει ποιόν προστάτευες εμένα ή αυτόν; Και εμένα αυτό μου βγάζει ζήλεια.
Στη συνέχεια τον βλέπω να καλεί κούριερ και να στέλνει στη Μελίτα ερωτικά ποιήματα. Λέω νατος ο έρωτας ο αγιάτρευτος. Και καθώς τον παρατηρώ βλέπω αποφασιστικότητα, βλέπω ψυχραιμία, αλλά δεν βλέπω ίχνος συναισθηματικής φόρτισης.
Το βράδυ βλέπω το Στέφανο να κάθεται σαν αυτά τα παιδάκια που παραπονιούνται γιατί η μαμά αγαπάει περισσότερο το αδελφάκι τους απ αυτά, και βλέπω την Εύα να του μιλάει και τρίβω τα μάτια μου.
Που είναι η Εύα που γνώριζα; Μήπως ξέμεινε στην άλλη μου τσάντα; Αυτή η Εύα που ούτε λίγο ούτε πολύ λέει οτι δεν μπορεί χωρίς άντρα και τα κάνει όλα για να κρατήσει τη σχέση της με το Στέφανο επειδή δεν μπορεί μόνη, είναι η ίδια που φορούσε παρωπίδες και δεν έβλεπε κανέναν και τίποτα, που ζούσε σχεδόν μόνη τη ζωή της και όμως δεν έκανε ποτέ άλλη σχέση απ το Μάνο;
Και μετά βλέπω ερωτική σκηνή. Αφηγητής Μελίτα Ρούσσου ερμηνεύουν Στέφανος Καρτάλης και Εύα Χαρίτου. Στην προηγούμενη είχαμε το Μάνο τώρα τη Μελίτα. Άντε με το καλό στην επόμενη όλοι μαζί.
Μαζί με την Εύα κάπου μου παραπεσε και η Μελίτα. Ξέρετε εκείνο το κορίτσι που δεκαπέντε επεισόδια πίσω έκλαιγε πάνω απ το κρεβάτι του Μάνου και του έλεγε σ αγαπώ. Γιατί χτες ούτε να τον φτύσει. Αραχτή στην πολυθρόνα διάβαζε ποιήματα. Θα μου πείτε έμαθε τις βρωμιές του Μάνου. Τότε προς τι η πολυθρονίτσα; Η Μελίτα που ήξερα για πολύ λιγότερα έπαιρνε το παιδάκι της και έτρεχε στις παιδικές χαρές και στης Νόρας. Αυτή πάλι φωνάζει έτσι για να λέει κάτι και βολεύεται μια χαρά στο κλεμένο σπίτι.
Και κάπου εκεί εμφανίζεται η Αμαλία με το Χρήστο. Τελικά παρά το μεγάλο έρωτα το σχέδιο προχωρά κανονικότατα. Πάντως με τη σκηνή τους έκανα τρελό γέλιο. Η Αμαλία να κοιτάζει γύρω της με φρίκη και να αποφεύγει να ακουμπήσει οπουδήποτε μη λερωθεί όλα τα λεφτά. Η έκφρασή της δε όταν ο Χρήστος φώναξε στο γκαρσόνι ε ψιτ πατριώτη με έριξε στα πατώματα.
Τέλος να πω οτι μάλλον κάποιος απ τη συγγραφική ομάδα της σειράς αγαπάει πολύ το Λειβαδίτη. Να θυμηθώ κάτι ακόμη.
Μην κοιμάσαι είναι επικίνδυνο, μην ξυπνάς θα μετανοιώσεις.
Σε αρκετούς κάτι θα θυμίσει νομίζω.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από Penny Πεμ Νοε 26, 2009 9:31 am

ΚΑΛΕ ΧΡΗΣΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΤΙ ΜΕΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ? gelio Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΤΑΝΓΚΟ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑΣ.Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΣΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ ΠΙΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. emmm ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑ ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. slap
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Νοε 26, 2009 11:03 am

Ένα πρώτο σχόλιο για το χθεσινό επεισόδιο..

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΨΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!
: scream : : scream : : scream :
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Νοε 26, 2009 11:42 am

Ας σχολιάσω...

Σκηνή κοριτσιών, καλή.. τίποτα το ιδιαίτερο εκτός από τη παλιά καλή Νόρα που επέστρεψε επιτέλους!

Νταίζη-Οδυσσέας-Άρης: Η Νταίζη έκανε πίσω προκειμένου να ξεκινήσει καυγάς αλλά δεν προβλέπω να κρατάει για πολύ αυτό το χαμηλό προφίλ!

Νόρα-Λουκάς στην Παραλία: ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΚΗΝΗ!!! Επιτέλους και μία αλήθεια! "Δεν θέλω να σε χάσω από τη ζωή μου" Αυτό είναι το βασικό που καίει τη Νόρα και επιτέλους το είπε! Μπορεί σταδιακά να έχει αρχίσει να συνειδητοποιεί ότι κάτι δεν πάει καλά με τα αισθήματά της κι ότι ίσως είναι παραπάνω από φιλικά αλλά ένα είναι σίγουρο μέσα της και επιτέλους το είπε!!! :bounce: "Δεν θέλω να σε χάσω από τη ζωή μου"

Όσον αφορά το τανγκό, μην με κηνυγήσετε, αλλά εγώ δεν θα ήθελα να φιληθούν στην παρούσα φάση! Η Νόρα έχει διανύσει μία απόσταση με την όλη ιστορία της Νταίζης και πλέον είναι πιο κοντά στο να καταλάβει ότι είναι ερωτευμένη αλλά για τον Λουκά θα ήταν άτοπο, θέλω να το δω να έρχεται φυσικά!

Μου λύθηκε και η απορία για ποιο λόγο δεν θα θέλει ο Λουκάς τον συνέταιρο! Γιατί η Νόρα είχε λόγους να σκούζει για την Νταίζη για να καλύπτει τα προσωπικά της κίνητρα, τώρα μάθαμε και τους λόγους που θα καλύπτουν τα προσωπικά κίνητρα του Λουκά, ο συνέταιρός είναι βρώμικος και οι δικηγοράρες μας θα το ξέρουν! (Αν δεν το ήξεραν θα κηνυγούσα εγώ η ίδια τον Μάνο! Επιτέλους θα τον δούμε να εμπιστεύεται τους γύρω τους λιγάκι)

Ελπίζω μόνο η Νόρα να μην το παίξει εκδικητής πάλι...

Αμαλία-Χρήστος-Μελίτα: Ότι και να πω είναι λίγο... Το ύφος της Αμαλίας στην ταβέρνα ήταν όλα τα λεφτά! Έβγαλε τη μποέμ καλλιτέχνιδα από μέσα της! gelio Η συζήτησή της δε με την Μελίτα με έκανε και γέλασα απίστευτα! Πάρα πολύ καλή η Αμαλία στις υπεκφυγές!!!

Ntinaki1 έγραψε:
Χρήστο μου, αγόρι μου γιατί δεν χόρεψες ένα ζεϊμπέκικο να σε καμαρώσουμε για τη Θεά Αμαλία; Αφού έπαιζε το άσμα που έπαιζε,και είχα να το ακούσω κάτι χρόνια και μου ήρθε να ρίξω εγώ μια βόλτα γιατί δεν το έκανες εσύ;;;Να ανοίξει το μάτι μας από τη βαρεμάρα.

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!! : respect : η ιδέα σου Ντίνα!

Μάνος-Εύα-Μαρίλια: Ίσως από τις πιο πετυχημένες σκηνές! Η Εύα με την Μαρίλια χαλαρές αλλά ποτέ παρα πολύ κοντά! Με την είσοδο του Μάνου ο χώρος γεμίζει αμηχανία! Δύο άνθρωποι που κρατούν τα προσχήματα για το παιδί τους και επίσης δύο άνθρωποι που με το παιδί τους ακόμα δεν έχουν καταφέρει να χτίσουν μια εντελώς τρυφερή σχέση.. Ούτε αγκαλιές ούτε μεγάλα λόγια! Την καταευχαριστήθηκα! Και βέβαια μετά, που η Μαρίλια της είπε ότι ο Μάνος επιτέλους αποφάσισε να την αφήσει ήσυχη δεν της άρεσε καθόλου της Εύας αλλα δεν αντέδρασε, λογικά και τα δύο! Ότι και να πω είναι λίγο, η αμηχανία αυτή με κέρδισε σαν ερμηνεία του συγκεκριμένου τρίο!

Στέφανος-Εύα-Μελίτα: Η σκηνή με τον καβγά με μπέρδεψε.. Ο Στέφανος ζήλεψε! Μετά είχε κάτσει στο κρεβάτι λες και του είχαν πάρει το κουλούρι του! Δεν το πιστεύω δηλαδή! Έλεος! Έστειλε όμως και τα ποιήματα όλο υπονοούμενα!

Αποφάσισε βρε καρδιά μου ποια από τις δύο θες, ντουγρου πας στο δρόμο που χάραξε ο Μάνος, έλεος!

Είναι αυτό που λένε αν κοιμηθείς με στραβό ξυπνάς αλλοίθωρος! Τόσα χρόνια τον παρακολουθεί και στην προσπάθειά του να τον εκδικηθεί έφτασε να γίνει χειρότερος! ΕΛΕΟΣ monsieur!

Η Μελίτα τώρα με άφησε με μία απορία σήμερα, πριν μία ωρίτσα χαχαχα και χουχουχου με την Εύα και όταν ήρθε ο Μάνος σπίτι της αμέσως να ρωτήσει "Η άλλη μάνα των παιδιών σου θα έρθει?" με εντελώς ξινισμένο ύφος... Τι έγινε Μελίτα, επειδή ξέρεις ότι ο Μάνος με την Εύα δεν μιλάνε δεν δίστασες να βγάλεις σε αυτόν την πραγματική ξινίλα και ζήλια που έχεις μέσα σου για την Εύα? Σόρρυ που στεναχωρώ τους φάνς της αλλα εγώ αυτό εξέλαβα!!! Άλλωστε και μετά το φιλί είναι δις φυσιολογικό να ζηλεύει!

Isis77 έγραψε:Με εκνευρισε βεβαια ο Στεφανος, που προσπαθουσε να δημιουργησει ενοχες στην Ευα επειδη δεν του ειπε για την "εισβολη" του Μανου. Λες και αυτος ειναι αγιος και της τα λεει ολα.. :x Βασικα ειναι ο τελευταιος που μπορει να κανει σκηνη για κρυμμενες αληθειες!!!! cake

Και περα απο αυτο, πιστευω πως ειναι καθολου δικαιο αυτο που κανει ουτε για την Ευα, ουτε για τη Μελιτα.! Μα να ειναι με τη μια και να φλερταρει την αλλη??!! Κατσε ρε φιλε, χαρεμι θα ανοιξεις? Και οι 2 εχουν περασει πολλα και δεν αξιζει σε καμια να την κοροιδευει ενας Καρταλης!! xastouki

Είπαμε Isis77 Εμπρός στο δρόμο που χάραξε ο Μάνος!!!

Για να συνοψίσω: ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΨΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! : scream : : scream : : scream :
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Νοε 26, 2009 11:58 am

Clarabelle έγραψε:

Εγώ άλλα βλέπω άλλα διαβάζω και άλλα καταλαβαίνω
Χθές είδα το Στέφανο να κάνει σκηνή στην Εύα επειδή του κράτησε κρυφό το γεγονός οτι ο Μάνος έψαξε το σπίτι του. Μπορεί να μη τον παίρνει να μιλάει για ψέματα, αλλά σαν εξέλλιξη τη βρήκα λογική. Και ξαφνικά τον βλέπω να τη ρωτάει ποιόν προστάτευες εμένα ή αυτόν; Και εμένα αυτό μου βγάζει ζήλεια.
Στη συνέχεια τον βλέπω να καλεί κούριερ και να στέλνει στη Μελίτα ερωτικά ποιήματα. Λέω νατος ο έρωτας ο αγιάτρευτος. Και καθώς τον παρατηρώ βλέπω αποφασιστικότητα, βλέπω ψυχραιμία, αλλά δεν βλέπω ίχνος συναισθηματικής φόρτισης.
Το βράδυ βλέπω το Στέφανο να κάθεται σαν αυτά τα παιδάκια που παραπονιούνται γιατί η μαμά αγαπάει περισσότερο το αδελφάκι τους απ αυτά, και βλέπω την Εύα να του μιλάει και τρίβω τα μάτια μου.
Και μετά βλέπω ερωτική σκηνή. Αφηγητής Μελίτα Ρούσσου ερμηνεύουν Στέφανος Καρτάλης και Εύα Χαρίτου. Στην προηγούμενη είχαμε το Μάνο τώρα τη Μελίτα. Άντε με το καλό στην επόμενη όλοι μαζί.







ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΡΩΤΕΥΕΤΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΙ ΟΤΙ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ;ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑ;ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.ΑΡΑ ΔΕ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ''ΚΑΡΦΩΣΕΙ'' ΟΛΑ.ΑΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Νοε 26, 2009 12:15 pm


ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΡΩΤΕΥΕΤΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΙ ΟΤΙ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ;ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑ;ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.ΑΡΑ ΔΕ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ''ΚΑΡΦΩΣΕΙ'' ΟΛΑ.ΑΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ.


Eγώ Νίκη μου έγραψα ότι είδα.
Είδα το Στέφανο να στέλνει τα ποιήματα και δεν είδα μελαγχολία ή λύπη στην έκφρασή του αλλά μόνο αποφασιστικές κινήσεις.
Είδα ζήλεια για το ψέμα της Εύας και ακόμη αν θέλεις τον είδα να ψάχνει στο πρόσωπό της αν όλα όσα του έλεγε είναι αλήθεια.
Τώρα μόλις έμαθα οτι το καινούριο tvzapping που ελπίζω κάποιος να μας το ανεβάσει γράφει για ερωτική σκηνή Στέφανου Μελίτας, και στο τέλος αναρωτιέται αν είναι μεγάλος έρωτας ή μήπως είναι η αντίδραση του Στέφανου στο χωρισμό του με την Εύα.
Ας περιμένουμε να δούμε
Εμένα πάντως όλο αυτό το άγαρμπο πέσιμο του Στέφανου στη Μελίτα δεν μου μοιάζει με ξαφνικό έρωτα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Πεμ Νοε 26, 2009 12:16 pm, 1 φορά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Νοε 26, 2009 12:16 pm

Θα συμφωνησω απολυτα με το Υποθετακι σε σχεση με τη Μελιτα!Υποτιθεται πως εχει αρχισει να χτιζει με την Ευα μια σχεση Θα λεγαμε''φιλικη'' αλλα οταν ο Μανος την καλεσε εκεινη το μονο που ειχε να πει ηταν"η αλλη μανα του παιδιου σου θα ερθει?"....εβγαλε μια απιστευτη κακια,εριστικοτητα και ξινιλα!!!Πραγματικα δεν κατα λαβαινω.... scratch Και οσο για τη σκηνη Μανου-Ευας και Μαριλιας μου αρεσε και εμενα παρα πολυ!!!Το δε υφος της Ευας οταν ειπε''μακαρι''εδειχνε οτι εννοουσε το ακριβως αντιθετο!!! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Πεμ Νοε 26, 2009 12:24 pm

NA ΠΩ K ΓΩ TH ΓΝΩMH MOY.. ΠΡΩΤΟΝ, Η ΣΚΗΝΗ ΟΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΧΕ "ΚΑΡΦΩΘΕΙ" ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ..ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ... ΟΧΙ, ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΙΟ ΕΚΔΙΚΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ.ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ, ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ-ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΥΣΑ-ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΘΩΑ, Κ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΤΟ ΦΙΛΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΟ, ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΧΕ "ΧΑΘΕΙ" ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΗ, Κ ΓΕΝΙΚΑ, ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦ.

Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗS: Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ, Κ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ, Κ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΚΙΟΛΑΣ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Η ΕΥΑ.. ΕΙΝΑΙ ΕΓΩΙΣΤΗΣ, ΠΛΗΓΩΝΕΤΑΙ.."ΑΝΤΙΔΡΩΝΤΑΣ" ΙΣΩΣ, ΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΟΣΑ ΝΙΩΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ, ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕ-ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ- ΝΑ ΤΑ ΘΑΨΕΙ. ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ..Κ ΒΕΒΑΙΩΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΡΤΑΛΗΣ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ, Κ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ, ΚΤΗΜΑ ΤΟΥ-ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ,ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΤΗΜΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΔΙΑΛΕΞΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ,"ΕΝΑ ΓΡΑΝΑΖΙ" ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΟΗΘΑ ΑΘΕΛΑ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ,(ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΩΣ-ΑΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΑΝ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΘΑ ΑΠΕΦΕΥΓΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΨΕΜΜΜΑΤΑ,ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ.)Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ "ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ" ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΠΕΡΙ "ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ" ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΑΓΑΠΗ, ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΤΗΤΙΚΟΤΗΤΑ Κ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ..

Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΝ ΠΟΛΛΟΙ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΣΗΜΑΣΙΟΛΟΓΙΚΑ:ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ,-Κ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΜΑΖΙ- ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ, Κ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΕΝΩ ΣΥΝΟΦΡΥΩΝΕΤΑΙ.ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΔΙΣΤΑΓΜΟΥ,ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ "ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙ" ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΠΩΣ ΕΒΛΕΠΕ ΤΗΝ ΕΥΑ, Κ ΟΧΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΙΑΣ ΑΛΛΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ, ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ "ΑΠΟΚΑΛΥΨΕ" ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΤΟ.ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ, ΣΑΝ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ "ΞΟΡΚΙΣΕΙ" ΤΗ ΣΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΟΜΙΧΛΗ.. Κ Η ΕΥΑ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΑΥΤΟΙ ΟΙ 2 ΝΑΙ, ΕΧΟΥΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ, ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ, ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΤΟΥΣ,ΑΠΟΜΑΚΡΟ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ..

Κ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ..ΤΙ ΠΛΑΤΕΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΕΣ Κ.ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΣ?? Miam ΛΥΠΗΘΗΤΕ ΜΑΣ!! faint (ΠΟΥ ΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ marializ25,ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ??? lol! )

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ. emmm
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Νοε 26, 2009 12:34 pm

Λοπον συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζι σου stefanos-melita σε ολα!!!!!Πιστευω και εγω πως ο Στεφανος δεν εχει τιποτα προσχεδιασμενο σε σχεση με τη Μελιτα....απλα θα του 'ρθει απο εκει που δεν το περιμενει γιατι παντα σε ενα σχεδιο υπαρχουν οι ασταθμητοι παραγοντες!!!!Ακομα για τη ''σχεση'' Στεφανου-Ευας νομιζω πως εχεις δικιο....αυτο που εχτες μου εβγαλε ο Καρταλης ηταν οτι πληγωθηκε ο εγωισμος του και οχι οτι ζηλεψε επειδη την αγαπαει(λεμε τωρα)την εχει φλομωσει στα ψεματα και τη χρησιμοποιει ασσυστολα για να πετυχει τα σχεδια του!!!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Νοε 26, 2009 1:08 pm

ΤΟ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΑΘΩΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ.ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ.ΕΛΞΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΛΑΜΒΑΝΩ ΩΣ ΚΑΤΙ ΕΠΙΔΕΡΜΙΚΟ.ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΞΗ ΤΟΥΣ ΟΧΙ ΨΥΧΙΚΗ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΒΛΕΠΩ.ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΔΕ ΞΕΡΩ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από Jennifer Πεμ Νοε 26, 2009 1:15 pm

Κι εγώ αυτό βλέπω προς το παρόν loukasnora, μια σωματική έλξη, τίποτα περισσότερο
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Νοε 26, 2009 1:21 pm

loukasnora έγραψε:ΤΟ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΑΘΩΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ.ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ.ΕΛΞΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΛΑΜΒΑΝΩ ΩΣ ΚΑΤΙ ΕΠΙΔΕΡΜΙΚΟ.ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΞΗ ΤΟΥΣ ΟΧΙ ΨΥΧΙΚΗ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΒΛΕΠΩ.ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΔΕ ΞΕΡΩ.


Mέχρι το σημείο που έχουμε παρακολουθήσει όλα είναι διφορούμενα.
Ακόμη και η συζήτηση Στέφανου Χρήστου οτι η Μελίτα είναι αθώα και θα υποφέρει άδικα είναι ύποπτη.
Ποιός μας λέει οτι ο Στέφανος δεν θέλει να τη χρησιμοποιήσει στην εκδίκησή του φέρνοντάς της στη θέση του τρίτου προσώπου δηλαδή στη θέση που βρισκόταν πέρσυ η Εύα και αυτός δεν είναι ο λόγος που δεν αισθάνεται καλά μ αυτό που κάνει;
Άλλωστε χρησιμοποιεί στον πόλεμό του και την Αμαλία.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Νοε 26, 2009 2:22 pm

Διάβασα τον σχολιασμό σου stefanos-melita!Και φυσικά συμφωνώ απόλυτα με όσα λες. Απλά πιστεύω ότι παρακάτω θα δούμε πολλά, και σίγουρα έναν Στέφανο που θα έχει χάσει τα αυγά και τα πασχάλια και θα κάνει βλακείες και πισωγυρίσματα.Αλλά όχι σαν τον Μάνο, που ήθελε και τη πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο. Πισωγυρίσματα, ίσως από φόβο για αυτά τα πρωτόγνωρα αισθήματα που θα νοιώσει.Ο ίδιος το έχει πεί άλλωστε, ότι δεν είναι ερωτευμένος με την Εύα. Από τα λόγια του, έχω καταλάβει, ότι αυτός ο άνθρωπος δεν έχει ερωτευτεί πραγματικά ποτέ. Τώρα θα το νοιώσει στο πετσί του όλο αυτό και φυσικά θα πανικοβληθεί. Το καινούριο πάντα φοβίζει τον άνθρωπο. Και δεν ερωτεύεται όποια και όποια, αλλά τη κόρη του Ρούσσου.Εκεί θα είναι το δίλημμα. Θα είναι ερωτευμένος με τη Μελίτα αλλά δεν θα κάνει πίσω και στην εκδίκηση. Εκεί θα γίνει η πάλη μέσα του ( μα τι ρομαντικά που τα λέωWink. Και φυσικά δεν γίνεται να κάνει πίσω στην εκδίκηση όταν έχει περάσει τόσα, και την ετοιμάζει χρόνια αλλά δεν μπορούσε να υπολογίσει και αυτό που θα νοιώσει για τη Μελίτα. Εκεί θα κάνει και τα λάθη.
Σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω ότι το κάνει από εκδίκηση. Πιστεύω ότι τα νοιώθει πραγματικά για τη Μελίτα όλα αυτά, και έχουν φανεί σε σκηνές που είναι μόνος του και δεν έχει να κρύψει κάτι από κανέναν. Απλά έτυχε κάτι που δεν υπολόγιζε. ίσως τον δούμε να κάνει προσπάθειες να τα αποφύγει όλα αυτά και να πάει να πιαστεί από την Εύα. Δεν είναι χαζός ο Στέφανος ώστε να μην καταλαβαίνει τι επιπτώσεις θα έχει αυτό με τη Μελίτα στα σχέδιά του. Είπε στη Μελίτα ότι τους χωρίζει μεγάλη απόσταση και ότι κανείς από τους 2 δεν έχει τη θέληση να τη διανύσει. Ε αυτό περιμένω να δω. Να διανύσουν την απόσταση με όποιες δυσκολίες.
Το χτεσινό ποίημα πάντως δεν ήταν τυχαίο!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Νοε 26, 2009 2:32 pm

evanna έγραψε:Λοπον συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζι σου stefanos-melita σε ολα!!!!!Πιστευω και εγω πως ο Στεφανος δεν εχει τιποτα προσχεδιασμενο σε σχεση με τη Μελιτα....απλα θα του 'ρθει απο εκει που δεν το περιμενει γιατι παντα σε ενα σχεδιο υπαρχουν οι ασταθμητοι παραγοντες!!!!Ακομα για τη ''σχεση'' Στεφανου-Ευας νομιζω πως εχεις δικιο....αυτο που εχτες μου εβγαλε ο Καρταλης ηταν οτι πληγωθηκε ο εγωισμος του και οχι οτι ζηλεψε επειδη την αγαπαει(λεμε τωρα)την εχει φλομωσει στα ψεματα και τη χρησιμοποιει ασσυστολα για να πετυχει τα σχεδια του!!!!!!

Και η δική μου ερμηνεία στα χθεσινα μοιάζει παρα πολύ με τη δική σας evanna & stefanos -melita. Και θα προσθεσω αυτό που είχα πει και παλιότερα ότι κατ αρχην ακόμα δεν είναι έρωτας , (μπορει να διαβαζουμε τα παρακατω , αλλα δεν τόχουμε δει , αρα ας περιμενουμε να το δουμε να εξελίσεται ) πάντως προς το παρον εμενα δεν μου μοιαζει βεβιασμένο - ειναι μια αναπάντεχη έλξη και απο τις 2 πλευρες ,που δεν ειναι ευκολα διαχειρήσιμη απο κανενα
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Νοε 26, 2009 2:34 pm

Τώρα μόλις έμαθα οτι το καινούριο tvzapping που ελπίζω κάποιος να μας το ανεβάσει γράφει για ερωτική σκηνή Στέφανου Μελίτας, και στο τέλος αναρωτιέται αν είναι μεγάλος έρωτας ή μήπως είναι η αντίδραση του Στέφανου στο χωρισμό του με την Εύα.

το υπογραμμισμο πιστευω

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Νοε 26, 2009 2:37 pm

Ntinaki1 έγραψε:Διάβασα τον σχολιασμό σου stefanos-melita!Και φυσικά συμφωνώ απόλυτα με όσα λες. Απλά πιστεύω ότι παρακάτω θα δούμε πολλά, και σίγουρα έναν Στέφανο που θα έχει χάσει τα αυγά και τα πασχάλια και θα κάνει βλακείες και πισωγυρίσματα.Αλλά όχι σαν τον Μάνο, που ήθελε και τη πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο. Πισωγυρίσματα, ίσως από φόβο για αυτά τα πρωτόγνωρα αισθήματα που θα νοιώσει.Ο ίδιος το έχει πεί άλλωστε, ότι δεν είναι ερωτευμένος με την Εύα. Από τα λόγια του, έχω καταλάβει, ότι αυτός ο άνθρωπος δεν έχει ερωτευτεί πραγματικά ποτέ. Τώρα θα το νοιώσει στο πετσί του όλο αυτό και φυσικά θα πανικοβληθεί. Το καινούριο πάντα φοβίζει τον άνθρωπο. Και δεν ερωτεύεται όποια και όποια, αλλά τη κόρη του Ρούσσου.Εκεί θα είναι το δίλημμα. Θα είναι ερωτευμένος με τη Μελίτα αλλά δεν θα κάνει πίσω και στην εκδίκηση. Εκεί θα γίνει η πάλη μέσα του ( μα τι ρομαντικά που τα λέωWink. Και φυσικά δεν γίνεται να κάνει πίσω στην εκδίκηση όταν έχει περάσει τόσα, και την ετοιμάζει χρόνια αλλά δεν μπορούσε να υπολογίσει και αυτό που θα νοιώσει για τη Μελίτα. Εκεί θα κάνει και τα λάθη.
Σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω ότι το κάνει από εκδίκηση. Πιστεύω ότι τα νοιώθει πραγματικά για τη Μελίτα όλα αυτά, και έχουν φανεί σε σκηνές που είναι μόνος του και δεν έχει να κρύψει κάτι από κανέναν. Απλά έτυχε κάτι που δεν υπολόγιζε. ίσως τον δούμε να κάνει προσπάθειες να τα αποφύγει όλα αυτά και να πάει να πιαστεί από την Εύα. Δεν είναι χαζός ο Στέφανος ώστε να μην καταλαβαίνει τι επιπτώσεις θα έχει αυτό με τη Μελίτα στα σχέδιά του. Είπε στη Μελίτα ότι τους χωρίζει μεγάλη απόσταση και ότι κανείς από τους 2 δεν έχει τη θέληση να τη διανύσει. Ε αυτό περιμένω να δω. Να διανύσουν την απόσταση με όποιες δυσκολίες.
Το χτεσινό ποίημα πάντως δεν ήταν τυχαίο!


Αυτό σαν μελλοντική εξελιξη των πραγματων το βρίσκω πολύ σωστό και φυσιολογικό να συμβεί σε βαθος χρόνου. Για κανεναν δε θα είναι ευκολο ,αλλα για το Στεφανο θα είναι ακομα πιο δυσκολο
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Πεμ Νοε 26, 2009 2:52 pm

Ntinaki1 έγραψε:Διάβασα τον σχολιασμό σου stefanos-melita!Και φυσικά συμφωνώ απόλυτα με όσα λες. Απλά πιστεύω ότι παρακάτω θα δούμε πολλά, και σίγουρα έναν Στέφανο που θα έχει χάσει τα αυγά και τα πασχάλια και θα κάνει βλακείες και πισωγυρίσματα.Αλλά όχι σαν τον Μάνο, που ήθελε και τη πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο. Πισωγυρίσματα, ίσως από φόβο για αυτά τα πρωτόγνωρα αισθήματα που θα νοιώσει.Ο ίδιος το έχει πεί άλλωστε, ότι δεν είναι ερωτευμένος με την Εύα. Από τα λόγια του, έχω καταλάβει, ότι Το καινούριο πάντα φοβίζει τον άνθρωπο. Και δεν ερωτεύεται όποια και όποια, αλλά τη κόρη του Ρούσσου.Εκεί θα είναι το δίλημμα. Θα είναι ερωτευμένος με τη Μελίτα αλλά δεν θα κάνει πίσω και στην εκδίκηση. Εκεί θα γίνει η πάλη μέσα του ( μα τι ρομαντικά που τα λέωWink. Και φυσικά δεν γίνεται να κάνει πίσω στην εκδίκηση όταν έχει περάσει τόσα, και την ετοιμάζει χρόνια αλλά δεν μπορούσε να υπολογίσει και αυτό που θα νοιώσει για τη Μελίτα. Εκεί θα κάνει και τα λάθη.
Σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω ότι το κάνει από εκδίκηση. Πιστεύω ότι τα νοιώθει πραγματικά για τη Μελίτα όλα αυτά, και έχουν φανεί σε σκηνές που είναι μόνος του και δεν έχει να κρύψει κάτι από κανέναν. Απλά έτυχε κάτι που δεν υπολόγιζε. ίσως τον δούμε να κάνει προσπάθειες να τα αποφύγει όλα αυτά και να πάει να πιαστεί από την Εύα. Δεν είναι χαζός ο Στέφανος ώστε να μην καταλαβαίνει τι επιπτώσεις θα έχει αυτό με τη Μελίτα στα σχέδιά του. Είπε στη Μελίτα ότι τους χωρίζει μεγάλη απόσταση και ότι κανείς από τους 2 δεν έχει τη θέληση να τη διανύσει. Ε αυτό περιμένω να δω. Να διανύσουν την απόσταση με όποιες δυσκολίες.
Το χτεσινό ποίημα πάντως δεν ήταν τυχαίο!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΣΚΕΨΕΙΣ Ntinaki1 Κ Mafalda. ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΣΟΥ, Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η "ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ" Κ Η "ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ' ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ. Κ ΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, Κ ΠΩΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΒΑΣΑΝΙΣΤΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ, ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΚΟΠΟΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΣΤΑ ΔΥΟ. ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ Ο ΕΡΩΤΑΣ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ, "Απλά έτυχε κάτι που δεν υπολόγιζε. ίσως τον δούμε να κάνει προσπάθειες να τα αποφύγει όλα αυτά και να πάει να πιαστεί από την Εύα.Δεν είναι χαζός ο Στέφανος ώστε να μην καταλαβαίνει τι επιπτώσεις θα έχει αυτό με τη Μελίτα στα σχέδιά του."ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΚΑΘΩΣ Κ ΜΕ -ΤΥΧΟΝ- ΠΙΘΑΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΠΟ ΤΗΝ ΒΡΑΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΛΟΓΩ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΕΠΙΣΗΣ "αυτός ο άνθρωπος δεν έχει ερωτευτεί πραγματικά ποτέ. Τώρα θα το νοιώσει στο πετσί του όλο αυτό και φυσικά θα πανικοβληθεί. " Η ΦΥΓΗ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ, ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ,ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΖΕΙ Κ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΤΗ ΔΙΑΝΥΣΟΥΝ" Κ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΓΙΑ ΟΣΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 245 - Ημερομηνία 25-11-2009

Δημοσίευση από mimi Πεμ Νοε 26, 2009 3:18 pm

μόλις τώρα είδα το επεισόδιο της ξίνισαν τα χάρτινα τραπεζομάντιλα
της Αμαλίας
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης