Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

+17
nana
Mafalda
NATALITSA_LOUKITSA
manos+eva
filaretti
nikidanis
evanna
felia
konstantina
sifantid
anna90
KatsaroYpotheto
loukasnora
mimi
Ntinaki1
loukitsa
Clarabelle
21 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap39%Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 39% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap35%Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 35% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap26%Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 26% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 23
 
 

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Νοε 26, 2009 8:38 pm


Aς σχολιάσω κι εγώ
Το χορευτικό κομμάτι του επεισοδίου μου άρεσε κατά το ήμισυ.
Ήταν ανάγκη να διακωμωδίσουν τόσο πολύ το ταγκό; Εντάξει δεν είπαμε να πέσουν στα πατώματα αλλά περίμενα κάτι περισσότερο αισθαντικό.
Το ζειμπέκικο το αφήνω θα το σχολιάζει όλη μέρα αύριο η Τζίνα.
Ίδρωσε ο Χρηστάρας αλλά το πουκαμισάκι στη θέση του, αντίθετα ο Λουκάκος ένα γδυσιματάκι μπροστά στην κοκκινομάλλα το έριξε. Κούκλος ο άτιμος.
Τα κορίτσια να πίνουν όλα μαζί καφεδάκι δεν θα τα συνηθίσω ποτέ. Εντελώς σουρεάλ. Η Μελίτα όπως τη βλέπω χωρίσει δεν χωρίσει η Εύα βουτιά στην αμαρτία είναι έτοιμη να κάνει. Πάντως μια ενοχή την αισθάνθηκε όταν ήρθε ο Στέφανος να πάρει την Έύα.
Ο εκ Παρισίων πάλι, μπορεί να στέλνει ποιήματα αλλά το δάχτυλο απ το μέλι δεν το βγάζει. Τι να πω.
Ο Μανωλάκης πάλι, ακόμη δεν ενημερώθηκε οτι το καρμικό του ταίρι είναι η Εύα. Χθές κάλεσε τη Μελίτα στο παρτάκι σήμερα την πήρε να της πει κρίμα που δεν ήρθες περάσαμε ζάχαρη. Αυτό που εξακολουθεί να λέει τη Μελίτα την αγάπησα, το ξέρει η κ. Ακρίτα που μας έλεγε οτι την κορόιδευε απ την ώρα που τη γνώρισε; Εξακολουθεί εν τω μεταξύ να λέει μισές αλήθειες. Θέλω να είμαι καθαρός και να είμαστε ειλικρινείς, τις βρωμιές του μπαμπά Λύτρα τις ομολόγησε τις δικές του πάλι όχι. Απ την άλλη είδε το έντονο ενδιαφέρον του Μπέλλου για τη Νόρα αλλά να την προειδοποιήσει μπα........
Ωραίος τύπος τι να πω.
Ο Χρήστος τελικά με τη Νταίζη νταραβερίζεται. Κάπου εδώ θα μάθουμε τι σκαρώνουνε στο Ρούσσο νομίζω. Εκτός κι αν παίζει και κάτι άλλο που δεν μας περνάει απ το μυαλό.
Αύριο θα έχουμε τις αδελφές του ελέους να γιατροπορεύουν τον Έλληνα ασθενή. Μάλλον θα ζήσουμε στιγμές απείρου κάλους.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Νοε 26, 2009 8:40 pm

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ.ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΤΟΝ ΒΑΛΑΝΕ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΟΥΝΕ ΩΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΒΡΩΜΟΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΕ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ.ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ;ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΙΑ ΧΡΟΝΩΝ.ΑΝ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΤΙ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Νοε 26, 2009 8:50 pm

Clarabelle έγραψε:
Εξακολουθεί εν τω μεταξύ να λέει μισές αλήθειες. Θέλω να είμαι καθαρός και να είμαστε ειλικρινείς, τις βρωμιές του μπαμπά Λύτρα τις ομολόγησε τις δικές του πάλι όχι. Απ την άλλη είδε το έντονο ενδιαφέρον του Μπέλλου για τη Νόρα αλλά να την προειδοποιήσει μπα........
Ωραίος τύπος τι να πω.

ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ.ΕΙΠΕ ΜΕΝ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΦΛΕΡΤΑΡΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΦΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ;ΚΙ ΥΣΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ.......
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Νοε 26, 2009 8:53 pm

loukasnora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Εξακολουθεί εν τω μεταξύ να λέει μισές αλήθειες. Θέλω να είμαι καθαρός και να είμαστε ειλικρινείς, τις βρωμιές του μπαμπά Λύτρα τις ομολόγησε τις δικές του πάλι όχι. Απ την άλλη είδε το έντονο ενδιαφέρον του Μπέλλου για τη Νόρα αλλά να την προειδοποιήσει μπα........
Ωραίος τύπος τι να πω.

ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ.ΕΙΠΕ ΜΕΝ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΦΛΕΡΤΑΡΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΦΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ;ΚΙ ΥΣΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ.......


O Mανωλάκης παιδί μου δεν αλλάζει. Αυτός ήταν και αυτός είναι. Και για την Εύα σκούζει τόσο καιρό οτι θέλει να την προστατέψει απ τον Στέφανο αλλά να πει καμιά αλήθεια και ας την πληρώσει αυτός που είναι στο κάτω κάτω ο φταίχτης ούτε που του περνάει απ το μυαλό.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Νοε 26, 2009 8:54 pm

Ntinaki1 έγραψε:Λοιπόν να κάνω και ένα σχολιασμό!
Χρήστος Θεός!! Χόρεψε και τη Πριγκιπέσσα, μια χαρά!! Κατσαρό Υπόθετο ίδρωσε το παιδί κρίμα που δεν έβγαλε και το πουκάμισο!!

Αμαλία-Ρούσσος: Της έκανε και έλεγχο από πάνω, καλά του τα είπε η Αμαλία.Πιστέυω πως το τηλέφωνο που κρατούσε ο Ρούσσος ήταν παραπλανητικό. Στον Χρήστο τηλεφωνούσε η Νταίζη και με αυτόν τραβιέται.

Ο Μάνος ήθελε κουβέντες με τη Μελίτα αλλά εκείνη είχε τον χαβά της με τα ποιήματα. Πάντως πολύ ποίηση έπεσε μια ο Λειβαδήτης μια ο Ρίτσος που έλεγε ο Πέτρος...

Νόρα-Λουκάς: Κλασσικά ωραίοι αλλά το πιτζαμικό χάλιαααα!! Ο παππούς μου φορούσε κάτι τέτοια!! Ο Μάνος είπε στα παιδιά την ιστορία αλλά δεν τους είπε ότι με τον Στέφανο ήταν συνεργάτες! Πάλι μισή αλήθεια.Κατα τα άλλα δεν έχω καταλάβει και πολλά από την ιστορία κάθε μέρα έχουμε και άλλα και μπλεκόμαστε!

Αυτά!
υ.γ θα γιόρταζε ο Στέλιος σήμερα!!

Τι αλλο να πω? Με κάλυψες.. Αλλα ο Χρήστος είναι δικός μου ε? Νομίζω τα έχουμε συμφωνήσει γιατί πολύ τον εκθιάζεις τώρα τελευταία lol!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Νοε 26, 2009 9:10 pm

Εννοείται Κατσαρό Υπόθετο!!! Ο Χρήστος σου ανήκει!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Νοε 26, 2009 9:11 pm

Χμ........αντε λεω να δειξω γενναιοδωρια κ΄μεγαλοψυχια και να μην το κανω θεμα.. Siga...

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Νοε 26, 2009 9:14 pm

konstantina έγραψε:Χμ........αντε λεω να δειξω γενναιοδωρια κ΄μεγαλοψυχια και να μην το κανω θεμα.. Siga...
Ποιο παιδι μου να μην κανεις θεμα??????????? scratch
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Νοε 26, 2009 9:15 pm

Κι εγω τον ηθελα το Χρηστο αλλα υποχωρω Snif

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Νοε 26, 2009 9:16 pm

konstantina έγραψε:Κι εγω τον ηθελα το Χρηστο αλλα υποχωρω Snif
Αααα...!Ε ας αφησουμε και κατι στο Τζινακι!!!! Razz
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Νοε 26, 2009 9:34 pm

Clarabelle έγραψε:
loukasnora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Εξακολουθεί εν τω μεταξύ να λέει μισές αλήθειες. Θέλω να είμαι καθαρός και να είμαστε ειλικρινείς, τις βρωμιές του μπαμπά Λύτρα τις ομολόγησε τις δικές του πάλι όχι. Απ την άλλη είδε το έντονο ενδιαφέρον του Μπέλλου για τη Νόρα αλλά να την προειδοποιήσει μπα........
Ωραίος τύπος τι να πω.

ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ.ΕΙΠΕ ΜΕΝ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΦΛΕΡΤΑΡΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΦΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ;ΚΙ ΥΣΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ.......


O Mανωλάκης παιδί μου δεν αλλάζει. Αυτός ήταν και αυτός είναι. Και για την Εύα σκούζει τόσο καιρό οτι θέλει να την προστατέψει απ τον Στέφανο αλλά να πει καμιά αλήθεια και ας την πληρώσει αυτός που είναι στο κάτω κάτω ο φταίχτης ούτε που του περνάει απ το μυαλό.



ΑΡΑ ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟΛΜΑΝΕ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΣΑ ΚΑΝΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΧΑΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ.ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.ΤΩΡΑ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΟΥΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΑΦΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΤΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΣ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από manos+eva Πεμ Νοε 26, 2009 9:42 pm

Συντομος σχολιασμος.....Στενοχωρηθηκα με την σκηνη Ευας Στεφανου γιατι η ευα του υποσχεθηκες πως δεν θα τον πληγωσει και εκεινος το εχει ηδη κανει.........Νορα_Λουκας : respect : ......για την Νταιζη και τον Ρουσσο..no comments........(ασχολιαστο)
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Νοε 26, 2009 10:37 pm

ΑΣ ΠΑΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ.ΘΕΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΙΚΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ!
ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ!!!!
ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ ΝΤΑΙΖΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!!!Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ !!!
Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΕΙ ΤΟΝ ΧΑΝΩ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΗ ΝΤΑΙΖΗ
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!
ΚΟΦΤΕΡΕΣ ΜΑΤΙΕΣ ΕΡΙΧΝΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΤΗΝ ΕΥΑ!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Νοε 27, 2009 8:28 am

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ

ΘΕΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΔΙΚΗΣΕΙ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΜΑΚΑΡΙΙΙ
ΘΕΙΚΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ Η ΕΠΙΛΟΓΗ !

ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΠΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟΥ ΤΑΝΓΚΟ EVER Ο ΛΟΥΚΑΣ -''ΜΕ ΠΑΤΑΣ'' ..ΕΙΠΑΜΕ ΑΣΤΕΙΑ ΑΣΤΕΙΑ ΑΤΑΚΕΣ ΑΤΑΚΕΣ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΗΤΑΝ ΦΑΟΥΛ ΞΕΝΕΡΑΑΑΑΑΑΑ

ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΟΧΙ ΦΙΛΙ ΑΠΑΛΟ ΚΑΤΙ ΕΝΑ ΚΟΙΤΑΓΜΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ..

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΠΥΤΖΑΜΟΥΛΕΣ ΠΗΡΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕΤΑΞΥ ΑΣΤΕΙΟΥ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΥ ΤΗ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΧΑΜΠΑΡΙ? Η ΚΑΤΙ ΤΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.....ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΦΙΛΙΑ ΤΟΥΣ Η ΤΙ ΝΙΩΘΟΥΝ? ΠΑΝΤΩΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΖΗΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Η ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ...ΧΙΙΧΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟ...ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥ ....

ΑΝ ΔΕ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΤΑ ΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ
ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗ ΔΑΓΚΩΣΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΑ
ΕΚΕΙΝΗ ΖΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ............
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ??

ΜΑΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ ...Ο ΜΑΝΟΣ ΝΑΙ ΕΙΠΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΕΣ ΗΘΕΛΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΙΣΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ...ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΟΤΕ???

ΜΕΛΙΤΑ ΝΟΡΑ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑ-ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ ΗΤΑΝ ΘΕΑ ΝΤΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΙ ΑΨΟΓΟ- ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ

ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΚΑΙ Η ΖΗΛΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΓΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΑΡΤΑΛΗ

ΔΑΦΝΗ ΝΙΚΟΛΑΣ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΣΧΕΤΟ ΑΤΟΠΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΕΟΣ ΜΙΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΙΓΟ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Νοε 27, 2009 10:33 am

Η Μελίτα και ο Στέφανος έχουν αρχίσει να συμπεριφέρονται πολύ απότομα στα δύο τελευταία επεισόδια! Και μέχρι ένα σημείο να το καταλάβω..

Αλλά ο Στέφανος από εκεί που στην Εϋα ήταν με το σεις και με το σας ξαφνικά γιατί είναι τόσο εριστικός και πιάνεται από το πουθενά για καυγά? Γιατί αν ήθελε μια χαρά τη χώριζε όλο αυτό απλώς μας κάνει να τον αντιπαθούμε περισσότερο!

Και γιατί κάνει σαν να θέλει να ξεφορτωθεί την Εύα αλλα μόλις το καταφέρει θα λέει οτι δεν τελειώσαμε ακόμα? Δηλαδή έλεος όλοι οι αναποφάσιστοι εδώ μαζευτήκανε!!

Αποφάσισε καλέ μου Ντόρα ή Αντώνη? Να ξέρουμε που βαδίζουμε! Ουφ!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Mafalda Παρ Νοε 27, 2009 11:14 am

loukasnora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
loukasnora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Εξακολουθεί εν τω μεταξύ να λέει μισές αλήθειες. Θέλω να είμαι καθαρός και να είμαστε ειλικρινείς, τις βρωμιές του μπαμπά Λύτρα τις ομολόγησε τις δικές του πάλι όχι. Απ την άλλη είδε το έντονο ενδιαφέρον του Μπέλλου για τη Νόρα αλλά να την προειδοποιήσει μπα........
Ωραίος τύπος τι να πω.

ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ.ΕΙΠΕ ΜΕΝ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΦΛΕΡΤΑΡΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΦΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ;ΚΙ ΥΣΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ.......


O Mανωλάκης παιδί μου δεν αλλάζει. Αυτός ήταν και αυτός είναι. Και για την Εύα σκούζει τόσο καιρό οτι θέλει να την προστατέψει απ τον Στέφανο αλλά να πει καμιά αλήθεια και ας την πληρώσει αυτός που είναι στο κάτω κάτω ο φταίχτης ούτε που του περνάει απ το μυαλό.



ΑΡΑ ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟΛΜΑΝΕ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΣΑ ΚΑΝΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΧΑΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ.ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.ΤΩΡΑ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΟΥΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΑΦΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΤΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΣ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥ.


Συμφωνώ με τα παραπάνω και να προσθεσω ότι εκτος απο τη συνεργασια του Μανου με το Στεφανο - που έκανε την παπια και δεν ειπε τπτ , υπαρχει και το μεγαλο θεμα της μαμάς του Στεφανου , το οποίο πιστευω ότι είναι ανεξάρτητο απο τη συνεργασια και η συνεχεια της ιστορίας του Λυτρα
Μάλλον όταν αυτοκτονησε ο Λαζαριδης , και τσεπωσαν τα λεφτα οι Μανος -Ρουσσος, πιθανώς να πηγε η Αντιγονη να τα διεκδικήσει και τι εγινε μετα δεν ξερω
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Νοε 27, 2009 11:28 am

Η κα Αντιγόνη στην ανάμνησή της πάντως είπε ότι την παγίδευσαν ο Ρούσσος και ο Λύτρας, το ποιος Λύτρας, ο μικρός ή ο μεγάλος δεν το διευκρίνισε συνεπώς τίποτα δεν ξέρουμε! χαχαχα
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Νοε 27, 2009 11:42 am

Σωστά υποθετάκι δεν το διευκρίνισε :?:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Mafalda Παρ Νοε 27, 2009 11:49 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Η κα Αντιγόνη στην ανάμνησή της πάντως είπε ότι την παγίδευσαν ο Ρούσσος και ο Λύτρας, το ποιος Λύτρας, ο μικρός ή ο μεγάλος δεν το διευκρίνισε συνεπώς τίποτα δεν ξέρουμε! χαχαχα

ναι δεν το ξερουμε , όμως ο Μανος στις κουβεντες του με το Ρουσσο , δειχνει να ξερει πολύ καλα την Αντιγόνη , θα δουμε
Μπορει και να μην ειναι έτσι τα πραγματα και να παιζει κατι άλλο ,αλλα απο τη μιση αληθεια που ειπε χθες ο Μανος ,κάπως έτσι πρεπει να εξελιχθεί
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nana Παρ Νοε 27, 2009 12:36 pm

Λοιπόν έχουμε και λέμε.
Το ζεϊμπέκικο του Χρήστου πολύ καλό αλλά με χάλαγε τρομερά ή βουβαμάρα που επικρατούσε από πίσω και ακούγονταν μόνο τα παπούτσια του που τα χτύπαγε...
Ο Στεφανάκος καλά το πάει... καλύτερα να μασας παρά να μιλάς φίλε Στέφανε. Μας διατυμπάνιζες την αδικία του Μάνου πάνω στην Ευα και τώρα εσύ μία από τα ίδια.
Ευάκι ετοιμάσου, σου έρχεται γλαστρούλα...
Η Δάφνη, έλεος κοπέλα μου!!! Πως κάνεις έτσι?? Η μάνα έχει και ένα ένστικτο παραπάνω όταν είναι αρρωστο το παιδί της. Έτσι υποτίθεται ότι κάνουν οι άντρες και όχι οι μάνες...
Ο Μάνος φαντάζομαι ότι δεν είπε κάτι για τον Μπέλλο γιατί ακόμα φοβάται πως δεν θα γίνει πιστευτός...
Η Αμαλία καλά του τα είπε του Ρούσσου. Τουλάχιστον του έλεγε αλήθειες. Αμαλίτσα μου όμως και τους δύο τους άντρες θα σου τους φάει το "μπουζουκάκι"
Αυτά. Εις αύριον τα σπουδαία
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Παρ Νοε 27, 2009 1:51 pm

"ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.."
"ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ..."
ΕΙΧΑ ΕΣΤΩ Κ ΜΙΑ ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΗ ΥΠΟΨΙΑ, ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ,ΒΑΣΕΙ ΣΧΕΔΙΟΥ, ΑΥΤΗ Η ΦΡΑΣΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΦΟΒΑΤΑΙ,ΤΡΕΜΕΙ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ ΧΘΕΣ, ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ-ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΙΛΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ- ΤΡΑΒΑ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ, Κ ΣΥΝΟΦΡΥΩΝΕΤΑΙ, ΣΑΝ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙ ΟΤΙ "ΒΛΕΠΕΙ' ΤΗΝ ΕΥΑ, Κ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ,ΕΚΕΙ, ΕΚΑΝΕ ΕΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΥΝΑΓΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΛΟΓΟ.,ΑΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΤΟΥ. ΜΟΛΙΣ Η ΕΥΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑ,ΣΦΙΓΓΕΙ ΣΦΙΧΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΤΑΙ,ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ Κ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΤΥΨΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ.. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΙΟΣ,ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΗΘΙΚΗΣ. ΝΑΙ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΙΜΗΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΝΟ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΤΗΡΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥ. Κ ΠΟΝΑ,ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΒΕΙ..ΕΠΙΣΗΣ Η ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΧΕΡΙΟΥ ΤΟΥ, ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΝΑΙ" ΔΕΙΧΝΕΙ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ ΣΤΑ ΔΥΟ, Κ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ.


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΕΠΕΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΥΑ. ΤΟ ΞΑΦΝΙΑΣΜΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΕΚΕΙ, ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ, ΝΟΜΙΖΩ. ΑΠΛΩΣ Η ΕΥΑ, ΘΕΩΡΗΣΕ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΑΝ ΕΛΕΓΕ "ΛΕΓΑΤΕ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ?" ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΓΡΙΟ, ΟΣΟ Κ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ! ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ..ΣΚΟΤΩΝΕ ΑΝΘΡΩΠΟ,ΛΕΠΙΔΑ!! Love! ΑΚΟΜΗ, Κ ΟΤΑΝ ΕΦΕΥΓΑΝ,ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ, ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΑΓΡΙΟΚΟΙΤΑΖΕ!! (ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΚΡΙΒΩΣ.. lol! )

Κ ΜΕΤΑ, ΕΠΕΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ, Κ ΞΕΦΟΥΡΝΙΣΕ "ΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΒΡΕ ΝΟΡΑ??ΕΓΩ ΜΙΣ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ!!" ΑΧ,ΕΒΓΑΛΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΤΑΣ ΓΙΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ..(ΜΑ Κ ΑΥΤΟΣ, ΤΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΤΕ ΠΙΑ ΧΡΥΣΕ ΜΟΥ??ΕΚΑΤΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΣ, ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΑΜΕ... lol! gelio )
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Νοε 27, 2009 2:05 pm

Από τη μέρα που τη φίλησε έχει ξεκαθαρίσει με τη Μελίτα τόσες φορές.Τι πάει να ξεκαθαρίσει τώρα; Αφορμές ψάχνει μου φαίνεται. Γιατί και η Μελίτα αναστατώθηκε με τα ποιήματα, αλλά τηλέφωνο δεν πήρε. Και καλά έκανε. Αυτός τώρα γιατί πάει; Για να ξεκαθαρίσει για τα ποιήματα; Άντε να δούμε΄...
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Νοε 27, 2009 2:15 pm

Πολύ ξεκαθάρισμα πέφτει βρε Στεφανάκο πάρε το Μελιτάκι να φύγετε που λέι ο λόγος...να ανοίξει και καμιά σαμπάνια η Αμαλία....εγκρίνω παντως Στέφανος-Μελίτα Palamakia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 27, 2009 2:17 pm

Ntinaki1 έγραψε:Από τη μέρα που τη φίλησε έχει ξεκαθαρίσει με τη Μελίτα τόσες φορές.Τι πάει να ξεκαθαρίσει τώρα; Αφορμές ψάχνει μου φαίνεται. Γιατί και η Μελίτα αναστατώθηκε με τα ποιήματα, αλλά τηλέφωνο δεν πήρε. Και καλά έκανε. Αυτός τώρα γιατί πάει; Για να ξεκαθαρίσει για τα ποιήματα; Άντε να δούμε΄...


Εδώ θα συμφωνήσω.
Την Εύα την έχουν ήδη αδειάσει και οι δύο.
Ο έντιμος κύριος Καρτάλης που έκανε το παν για να μη παντρευτεί το Μάνο, και η έντιμη κυρία Ρούσσου που πέρα απο κάθε λογική πίνει μαζί της καφεδάκι.
Θα πω το ίδιο που έλεγα κάποτε για το Μάνο. Στούς ανθρώπους που έχουμε δίπλα μας οφείλουμε πρώτα απ όλα ειλικρίνεια.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Νοε 27, 2009 2:35 pm

ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕΞΙΚΑΝΙΚΕΣ ΣΑΠΟΥΝΟΠΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ.ΑΚΟΜΗ ΣΤΙΣ ΣΑΠΟΥΝΟΠΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΤΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΝ ΩΡΑΙΟΥΣ ΔΙΑΛΟΓΟΥΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΡΟΥΣΣΟ ΝΤΑΙΖΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΤΙ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Σ ΑΥΤΟΝ ΑΝ ΔΕΙΤΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΗΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΧΕΙ ΝΟΙΩΣΕΙ!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης