Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

+22
anna90
KatsaroYpotheto
aggeliki
charmie258
almaresi
nikidanis
stefanos-melita
sifantid
felia
mimi
jim7
evanna
eva-margarita
Ntinaki1
loukitsa
nikisydney
konstantina
elena-7-
NATALITSA_LOUKITSA
Laura
loukasnora
Clarabelle
26 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap36%Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 36% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap24%Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 24% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 25
 
 

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Νοε 27, 2009 8:06 pm

Ναί όντως καλύτερα να μην πούμε τίποτα sss
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Νοε 27, 2009 8:07 pm

ΠΟΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΝΝΟΕΙ;ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΝΝΟΕΙ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.

Και γω αυτό νομίζω
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Νοε 27, 2009 8:08 pm

Τη Δευτέρα πέφτει φιλί Στέφανου Μελίτας!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Νοε 27, 2009 8:08 pm

τη δευτερα??αληθεια?

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από eva-margarita Παρ Νοε 27, 2009 8:12 pm

επιτελους φιλι αριθμος 2

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Νοε 27, 2009 8:13 pm

Το σημερινο επεισοδιο μου αρεσε παρα μα παρα πολυ!Πρωτον δεν ειχε καθολου σκηνες Στεφανου-Ευας! lol!λοιπον περα απο την πλακα οι σκηνες Λουκα-Νορας ηταν καταπληκτικες....εριξα πολυ γελιο και το παπι μου ηρθε να το καρυδωσω!!!!!!Επισης μου αρεσαν πολυ οι συζητησεις Αγγελας-Ευας και Μανου-Μαριλιας....ολα τα λεφτα!!!Η νταιζη μολις βρεθηκε στην αγκαλια του χρηστακη και το Λουκα ξεχασε και ολα!Ελεος wall Φοβερη και η σκηνη Στεφανου-Μανου...παντα μου αρεσουν οι σκηνες τους! : respect : Καλα η Μελιτα εχει αρχισει να τα χανει τελειως,της εχει γινει εμμονη ο Στεφανος....βεβαια και αυτος δεν παει πισω που για εκατοστη φορα πηγε να''ξεκαθαρισουν''!Αυτα για σημερα! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Νοε 27, 2009 8:14 pm

Ntinaki1 έγραψε:Τη Δευτέρα πέφτει φιλί Στέφανου Μελίτας!!
Αληθεια...που το ξερεις?????
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Νοε 27, 2009 8:19 pm

evanna έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Τη Δευτέρα πέφτει φιλί Στέφανου Μελίτας!!
Αληθεια...που το ξερεις?????



ΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ;ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Νοε 27, 2009 8:25 pm

Και όχι μόνο ο Μάνος βλέπει τον Στέφανο να φεύγει από το σπίτι της Μελίτας.Και ο Στέφανος λέει στη Μελίτα δεν πίστευα ποτέ ότι θα νοιώσω έτσι!

Στα του επεισοδίου: Πάρα πολύ καλό, σήμερα γέλασα πολύ με Λουκά Νόρα αλλά και με τα κορίτσια που ούρλιαξαν στην αποθήκη μόλις μπήκε ο φύλακας! Πωπω και εγώ τρόμαξα πολύ! Μου άρεσε η κόντρα Νόρας Νταίζης και φυσικά ήμουν με τη Νόρα που η άλλη μου ήθελε και να τον γιατροπορέψει...ουστ!
Τι γέλιο εκεί που της έκανε τον λιπόθυμο ο Λουκάς! Μα γιατί δεν την φίλησε έτσι όπως είχαν πέσει στον καναπέ μαζί, τι κούκλοι που ήταν!

Καλά η Μελίτα έπαθε μεγάλο έρωτα, κεραυνοβόλο. Καλέ τι χάπατο ήταν αυτό!! Φανταστείτε έρωτα, που είδε τον Στέφανο σε αυτόν τον κακάσχημο! Πάλι καλά που δεν είδε στον Κατ μαν τον Στέφανο χαχαχα!

Μου άρεσε τρελλά που η Μελίτα μας έκανε σαφές ότι της πέρασε ο έρωτας για τον Μάνο.Ότι πάντα θα τον νοιάζεται αλλά δεν είναι πια ερωτευμένη! Αλληλούϊα!!
Σε αντίθεση με την Εύα που προσπαθεί να κρυφτεί μέχρι και από τη μάνα της και από τον εαυτό της γιατί είπαμε ηρεμία και γαλήνη αλλά αυτή υπάρχει και στο νοσοκομείο.Και δεν γίνεται να κρατηθεί σχέση μόνο στην ηρεμία και στη γαλήνη αν δεν υπάρχει έρως!

Ο Στέφανος από τα λόγια του μας έκανε άλλη μια φορά σαφές ότι ποτέ δεν ερωτεύτηκε, και δεν το ξέρει αυτό το αίσθημα, αλλά θα το μάθει και σύντομα μάλιστα.Πάντα προστάτης το έπαιζε, και το ενδιαφέρον του για την Εύα είναι πατερναλιστικό.

Ο Χρήστος με τη Νταίζη παθιάρικα φιλιά αλλά δεν κατάλαβα σε ποιά γυναίκα χρωστάει ο Χρήστος;
Αυτά!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Νοε 27, 2009 8:26 pm

Καλέ έβαλε τρέϊλερ στο site του μέγκα!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Νοε 27, 2009 8:31 pm

Ntinaki1 έγραψε:Καλέ έβαλε τρέϊλερ στο site του μέγκα!!
Ναι το ειδα και εγω τωρα!!!!!!!Πωπω πεφτει ενα φιλι αναμεσα σε Στεφανο-Μελιτα πολυ παθιαρικο!!! Heart2 Και ο Μανος τρελαινεται μολις μαθαινει για την προταση γαμου του Στεφανου στην Ευα! Love! Γιουπι.....ανυπομονωωωωωωωωω!!!!! Gioupi
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Νοε 27, 2009 8:36 pm

Ntinaki1 έγραψε:Και όχι μόνο ο Μάνος βλέπει τον Στέφανο να φεύγει από το σπίτι της Μελίτας.Και ο Στέφανος λέει στη Μελίτα δεν πίστευα ποτέ ότι θα νοιώσω έτσι!

Στα του επεισοδίου: Πάρα πολύ καλό, σήμερα γέλασα πολύ με Λουκά Νόρα αλλά και με τα κορίτσια που ούρλιαξαν στην αποθήκη μόλις μπήκε ο φύλακας! Πωπω και εγώ τρόμαξα πολύ! Μου άρεσε η κόντρα Νόρας Νταίζης και φυσικά ήμουν με τη Νόρα που η άλλη μου ήθελε και να τον γιατροπορέψει...ουστ!
Τι γέλιο εκεί που της έκανε τον λιπόθυμο ο Λουκάς! Μα γιατί δεν την φίλησε έτσι όπως είχαν πέσει στον καναπέ μαζί, τι κούκλοι που ήταν!

Καλά η Μελίτα έπαθε μεγάλο έρωτα, κεραυνοβόλο. Καλέ τι χάπατο ήταν αυτό!! Φανταστείτε έρωτα, που είδε τον Στέφανο σε αυτόν τον κακάσχημο! Πάλι καλά που δεν είδε στον Κατ μαν τον Στέφανο χαχαχα!

Μου άρεσε τρελλά που η Μελίτα μας έκανε σαφές ότι της πέρασε ο έρωτας για τον Μάνο.Ότι πάντα θα τον νοιάζεται αλλά δεν είναι πια ερωτευμένη! Αλληλούϊα!!
Σε αντίθεση με την Εύα που προσπαθεί να κρυφτεί μέχρι και από τη μάνα της και από τον εαυτό της γιατί είπαμε ηρεμία και γαλήνη αλλά αυτή υπάρχει και στο νοσοκομείο.Και δεν γίνεται να κρατηθεί σχέση μόνο στην ηρεμία και στη γαλήνη αν δεν υπάρχει έρως!

Ο Στέφανος από τα λόγια του μας έκανε άλλη μια φορά σαφές ότι ποτέ δεν ερωτεύτηκε, και δεν το ξέρει αυτό το αίσθημα, αλλά θα το μάθει και σύντομα μάλιστα.Πάντα προστάτης το έπαιζε, και το ενδιαφέρον του για την Εύα είναι πατερναλιστικό.

Ο Χρήστος με τη Νταίζη παθιάρικα φιλιά αλλά δεν κατάλαβα σε ποιά γυναίκα χρωστάει ο Χρήστος;
Αυτά!
Θα συμφωνησω μαζι σου Ντινα! Agree Πρωτον η Μελιτα εχει κεραυνοβοληθει τελειως και δεν ξερει τι της γινεται!Ο Στεφανος ειναι πλεον φανερο πως ΔΕΝ ειναι ερωτευμενος με την Ευα και απο εκει που δεν το περιμενει θα του προκυψει με τη Μελιτα! Love! Και επισης σημερα φανηκε ξεκαθαρα οτι η Μελιτα εχει ξεπερασει οριστικα και αμετακλητα το Μανο ενω η Ευα ειναι ακομα απιστευτα ερωτευμενη μαζι του! Heart2
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από jim7 Παρ Νοε 27, 2009 9:10 pm

NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:
Θα 'μαι καλό παιδί,
άριστος φοιτητής,
αρκεί με Νόρα και Λουκά να γίνει κατιτίς.

Να φύγει το παπί,
μαζί με το παιδί
κι η Νόρα κι ο Λουκάς να μείνουνε μαζί!!!

Υποκλίνομαι, δεν μπορώ : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από mimi Παρ Νοε 27, 2009 9:29 pm

jim7 έγραψε:
NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:
Θα 'μαι καλό παιδί,
άριστος φοιτητής,
αρκεί με Νόρα και Λουκά να γίνει κατιτίς.

Να φύγει το παπί,
μαζί με το παιδί
κι η Νόρα κι ο Λουκάς να μείνουνε μαζί!!!

Υποκλίνομαι, δεν μπορώ : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

τέλειο πειράζει να το πάρω για msn εεεε :?: :?: :?: :?: :?:
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από mimi Παρ Νοε 27, 2009 9:36 pm

τέλειο το επεισόδιο απλά τέλειο
λουκάς νταίζη νόρα : το τρελό γέλιο το τρελό γέλιο όμως οι ατάκες της Νόρας η μία καλύτερη απ'την άλλη
νόρα λουκάς κορίτσια απλά τέλειες άμα δεν ήταν και η Μελίτα εκεί πέρα θα ήμουν πιο ευχαριστημένη απ'τη σκηνή
νόρα λουκάς τελευταία σκηνή τέλεια πάρα πολύ γλυκιά αχ ...................
ρε παιδιά 2εκατ. τηλεθεατές έχουν καταλάβει ότι είστε ερωτευμένοι γιατί δεν το καταλαβαίνεται και εσείς ακόμα
Μάνος Στέφανος : τι τα λες και δεν τα κάνεις αγόρι μου δώσ'του μία να βγάλω το άχτι μου
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από felia Παρ Νοε 27, 2009 10:29 pm

Τώρα που όλοι όσοι το έβλεπαν φανατικά σταματάνε, μάλλον θα αρχίσω εγώ να βλέπω συστηματικά! Πρόκειται για μεγάλη κωμωδία! Δεν γέλαγα μόνο στις υποτιθέμενες κωμικές στιγμές αλλά και στις "σοβαρές". Ειδικά με Μελίτα που όπου βλέπει τρίχες νομίζει ότι βλέπει το Στέφανο καθώς και με τη συζήτηση Εύας-μάνας της γέλασα πολύ! Ο Στέφανος τι ακριβώς θέλει να ξεκαθαρίσει με τη Μελίτα? Τέτοιο άγαρμπο σπρώξιμο σε ζευγάρι δεν έχει ξαναγίνει σε σειρά...! Το Νόρα-Λουκάς εμένα με κούρασε και δεν το βλέπω και κάθε μέρα... Η Πεφάνη είναι κορυφαία το ίδιο και ο Κατρανίδης, η νέα δεν υστεριάζεται όπως Νόρα και λοιπές γιατί σε λιγότερο από 3 μήνες έχει πάρει όλο τον ανδρικό πληθυσμό καί έχει ξελαμπικάρει, ο Μπουγιούρης παίζει ακόμα στη σειρά?μπράβο, μπράβο...αυτά δεν θυμάμαι τίποτε άλλο

felia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από sifantid Παρ Νοε 27, 2009 10:53 pm

Δεν το πιστεύω ότι δεν είδα αυτό το ΥΠΕΡΟΧΟ, ΤΡΟΜΕΡΟ επεισόδιο!!! Snif
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Νοε 27, 2009 11:03 pm

Σοφάκι μου έχασες ειλικρινά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από sifantid Παρ Νοε 27, 2009 11:11 pm

loukitsa έγραψε:Σοφάκι μου έχασες ειλικρινά
Tη καλή που είσαι όμως... huhu Παίζεις με τον πόνο μου! Snif Τώρα πρέπει να περιμένω μέχρι να ανέβει στο Greektube!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Παρ Νοε 27, 2009 11:17 pm

ΛΟΙΠΟΝ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ, ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΔΙΟΤΙ 1 ΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΟΝΟ ΤΟ "ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ.." wall vomit ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΣ ΞΑΝΑΕΙΠΕ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΑΘΑΡΑ-ΣΑΝ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ- 1)ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΚΟ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΙΔΑ, ΣΥΝΕΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΙΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΕΜΜΕΣΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ. 2)ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ, ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΝΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ.ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΑΔΥΝΑΜΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΟΥ- ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΕΝΑΣ ΓΝΗΣΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ, Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΙ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΠΟΛΥ.ΥΠΕΡΟΧΟ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΡΩΤΑ..ΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?? slap ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΑΙ κ.ΚΑΡΤΑΛΗ ΜΟΥ, ΘΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΤΑΚΕΦΑΛΑ! Love! (ΕΙΝΑΙ Κ ΑΜΑΘΟΣ..ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ! lol! )
Η ΜΕΛΙΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΣΟ ΚΑΨΟΥΡΑ, ΠΟΥ ΝΟΜΙΣΕ ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ..CREATURE cake ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΤΟΝ ΑΛΕΞ.. wall ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ, ΑΛΛΙΩΣ,ΘΑ ΤΗΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ΚΑΤΙ ΜΠΟΥΦΛΕΣ.. cake

Η ΣΚΗΝΗ ΟΠΟΥ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΥΡΛΙΑΖΑΝ ΥΣΤΕΡΙΚΑ, ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΣΤΕΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, gelio ΚΑΘΩΣ Κ ΤΟ ΧΟΥΝΕΡΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ..ΤΗΣ ΑΞΙΖΕ.. lol!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Σαβ Νοε 28, 2009 12:08 am

ΛΟΙΠΟΝ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ, ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΔΙΟΤΙ 1 ΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΟΝΟ ΤΟ "ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ.." ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!


Δε πειράζει stefanos-melita!! To τρέϊλερ της Δευτέρας θα σε αποζημιώσει!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Σαβ Νοε 28, 2009 12:25 am

Ntinaki1 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ, ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΔΙΟΤΙ 1 ΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΟΝΟ ΤΟ "ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ.." ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!


Δε πειράζει stefanos-melita!! To τρέϊλερ της Δευτέρας θα σε αποζημιώσει!!

ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕ??ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ.. : juhu : runaround gelio
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Νοε 28, 2009 12:27 am

sifantid έγραψε:
loukitsa έγραψε:Σοφάκι μου έχασες ειλικρινά
Tη καλή που είσαι όμως... huhu Παίζεις με τον πόνο μου! Snif Τώρα πρέπει να περιμένω μέχρι να ανέβει στο Greektube!
Λοιπόν... Μόλις είδα το επεισόδιο και είναι ΤΕΛΕΙΟ! (Αν και ψήφισα Πολύ Καλό, γιατί έχω πει ότι αν δε δω φιλί Νόρας-Λουκά Τέλειο δεν ψηφίζω! lol! ) Όλες οι σκηνές Νόρας-Λουκά είναι ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ!!! Πολύ γέλιο!!! gelio Τι ατάκες ήταν αυτές σήμερα;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Σαβ Νοε 28, 2009 1:34 am

MONO ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΠΟΥ ΡΙΞΑ ΨΗΦΙΣΑ ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ !!!!!!!!!!!!!!!
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΚΡΥΣΑ ΑΠ ΤΟ ΓΕΛΙΟ !!!!!!!! : respect :
ΟΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΕ ΣΚΗΝΗ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΚΟΙ!!!!!
ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΜΙ ΟΙ ΤΣΙΡΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΙ 4 ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ !!!! ΚΑΙ ΤΟ ΧΟΥΝΕΡΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΗ ΝΟΡΑ!!!ΠΕΤΡΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΚΕΙ ΡΕΣΤΑ Ο ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ !!!!!!!! ΔΑΚΡΥΣΑ ΑΠ ΤΟ ΓΕΛΙΟ !! ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!!!!

ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΕΥΑΣ-ΑΓΓΕΛΑΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΣ ΜΑΡΙΛΙΑ!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 247 - Ημερομηνία 27-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Σαβ Νοε 28, 2009 1:39 am

Α!!!!! ΞΕΧΑΣΑ ΝΤΑΙΖΗ ΧΡΗΣΤΟΣ!!! ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ!!! ΣΧΕΔΙΟ ΤΩΝ 2 ΤΟΥΣ ΝΑ ΦΑΝΕ ΛΕΦΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΡΟΥΣΣΟ ΑΜΑΛΙΑ .ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΣΧΕΔΙΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΕΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ !!!
ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης