Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 21

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:04 pm

Ντινακι αν και δεν συμφωνω σε ολα οσα ειπες θελω να σχολιασω τα εξης->Θα συμφωνησω σε αυτο που ειπες για το Στεφανο...δεν γινεται κυριε να αγαπας με τη λογικη και το μυαλο...μην τρελαθουμε τελειως!Επισης ναι η Μελιτα εχει φαει απιστευτο κολλημα με αυτον...ολο το ποιημα σκεφτεται!και τελος η αληθεια εινα πως δεν καταλαβα τον ακριβη λογο(ασε που νομιζω οτι δεν υπηρχε) που η Ευα πηγε να δει τον Μανο!!!Μαλλον να τον δει ηθελε ασε που στο κατω-κατω υπαρχουν και τα τηλεφωνα και δεν του ειπε και κατι καινουριο!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:08 pm

Παιδιά η Ευα πήγε εκεί στο Μάνο για να ξεκαθαρίσει lol! gelio

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:09 pm

loukitsa έγραψε:Παιδιά η Ευα πήγε εκεί στο Μάνο για να ξεκαθαρίσει lol! gelio
Αυτα τα ξεκαθαρισματα πολυ της μοδας εχουν γινει τελευταια!!!!! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:14 pm

Εγώ πάντως (και νομίζω ότι η evanna θα συμφωνήσει) συγκινήθηκα με αυτό το "Αντίο αγάπη μου" ..... Και η Εύα όσο και να ήταν τυπική πήγε σίγουρα για να τον δει .... Τώρα η Αμαλία, αφού είδε ότι ο Ρούσσος την απωθούσε τη Νταίζη τί ήταν αυτά τα υπερβολικά "Βρήκα τον πατέρα σου με τη Νταίζη ημίγυμνη!!" ΕΛΕΟΣ....

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:17 pm

Η Αμαλία το τόσο το κάνει τοοοοοοοοοοσο
δεν πειράζει αυτή η υπερβολή θα απωθήσει ακόμα πιο πολυ το Λουκάκο μου απο το Νταιζουλιιιιιιιιιιινι
cake xastouki

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:18 pm

giouli_edem έγραψε:Εγώ πάντως (και νομίζω ότι η evanna θα συμφωνήσει) συγκινήθηκα με αυτό το "Αντίο αγάπη μου" ..... Και η Εύα όσο και να ήταν τυπική πήγε σίγουρα για να τον δει .... Τώρα η Αμαλία, αφού είδε ότι ο Ρούσσος την απωθούσε τη Νταίζη τί ήταν αυτά τα υπερβολικά "Βρήκα τον πατέρα σου με τη Νταίζη ημίγυμνη!!" ΕΛΕΟΣ....
Εννοειται πως συμφωνω απολυτα Γιουλη μου!Ηταν πολυ γλυκο...και εγω συγκινηθηκα! Snif
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:25 pm

ΟΛΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΕΥΑ ΠΙΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΛΟΙΠΟΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΟΥ.Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ Η ΣΚΗΝΗ ΕΥΑΣ ΜΑΝΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΝ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΤΗΚΕ.ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ- ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΓΕΝΙΚΑ-ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΜΕ ΕΠΕΙΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.Η ΣΚΗΝΗ ΡΟΥΣΣΟΥ ΝΤΑΙΖΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΥΓΑ.ΑΛΛΑ Η ΠΕΦΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ ΠΗΡΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΑΝΩ ΤΗΣ.Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ.ΕΔΕΙΞΑΝ ΠΟΣΟ ΑΓΑΠΑΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΚΟΥ Ε;SORRY ΛΟΥΚΑΚΟ ΜΟΥ Σ'ΑΓΑΠΑΩ Σ'ΕΚΤΙΜΑΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ.ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΚΡΑΤΑΩ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΝΤΑΙΖΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ.ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ.

Υ.Γ.ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΤΟ ΟΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΛΟΓΙΚΗ.ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:37 pm

niki συμφωνω απολυτα!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:51 pm

konstantina έγραψε:niki συμφωνω απολυτα!

ΣΕ ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΟΛΑ;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:53 pm

σε ολα! :lol:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από elena-7- Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:56 pm

βασικα εχω κουραστει κ εγω καπως!!πισωγυρισματα,μπερδεματα,μας δειχνουν ζευγαρια αγαπημενα κ σκεφτονται να τα χαλασουν πρεπει αλλους να τους κανουν ζευγαρια κ δεν τους κανουν μαναδες παρατανε τα παιδια τους!!η ολη ιστορια θυμιζει αλλα..
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:58 pm

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΩΝΑΡΑ.ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από andy Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 9:59 pm

υπεροχη σκηνη Ευας-Μανου!!!απ τις λιγες φορες που οι δυο τους αν και χωρισμενοι μιλησαν ηρεμα!!!το αντιο αγαπη μου απλα θεϊκο!!!!!πολυ ωραια επισης σκηνη Νορας-Ευας και η κορυφαια σκηνη Πετρος-Νταιζη-Αμαλια!!!!η αληθεια ειναι οτι σημερα με ψηλοσυγκινησε ο Μανωλακης!!!!!!!

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 10:47 pm

Δεν το είδα, αλλά απ'ότι κατάλαβα δεν έχασα και τίποτα... Rolling Eyes
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από elena-7- Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 10:55 pm

να πω την αληθεια αν δεν πλησιαζε η ωρα να γινουν ο λουκας κ η νορα ζευγαρι δεν νομιζω να συνεχιζα να εχω αγωνια για κατι αλλο!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Δημοσίευση από felia Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 11:34 pm

Το επεισόδιο δεν είχε ιδιαίτερες σκηνές Λουκά-Νόρας (σ.σ. ούτε χθες είδαμε κάτι φοβερό... )...Γι'αυτό θα το χαρακτηρίσω ΜΕΤΡΙΟ!!!

Έχουμε και λέμε:

η Ξυλά μου άρεσε πάρα πολύ ερμηνευτικά στη συνομιλία της με τον Στέφανο, όταν απέρριπτε την πρόταση γάμου που της έκανε! Είχε εντελώς ανεπιτήδευτο ύφος και - κατ'εμέ - έδωσε μια πολύ καλή ερμηνεία! Ας ελπίσουμε ότι η Εύα ως ρόλος θα σταθεί επιτέλους στα πόδια της... !!!
τη σκηνή με την Αμαλία να πιάνει στα πράσα τον άνδρα της και την Νταίζη την περίμενα πιο σαματατζίδικη, πιο "ιδιαίτερη"... Η Πεφάνη κατά την εξομολόγησή της στην Μελίτα ήταν υπέροχη!
το σκηνικό με την περίθαλψη των ματωμένων χεριών του Μάνου, μου φάνηκε γελοίο... Ο Μπουγιούρης, αν και εκφραστικά είναι πολύ καλός, έχει θέμα με τη διαχείριση του σώματός του...(σ.σ. θα φταίει μάλλον το ύψος...)...
ο Καρτάλης έφαγε τη χυλόπιτα [σ.σ. δεν (εκ)βιάζουμε απαντήσεις, όταν αγαπάμε, αγαπητέ μου... ), για να μη φανεί "προδοσία" η συνεύρεσή του με την Μελίτα... (σ.σ. που ακόμα μελετά και προσπαθεί να ερμηνεύσει τον στίχο )...
Λουκά πες αλεύρι, άδειασμα από την Νταιζούλα σε γυρεύει!
και μέσα στον κακό χαμό...., ο Νικόλας συμβουλεύει τον Μάνο να γυρίσει στην Μελίτα
cake

felia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Δεκ 01, 2009 11:59 pm

δεν εχω και πολλα να πω ...ΑΠΛΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΣΕ ΑΡΓΟ ΡΥΘΜΟ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ !!!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΦΩΤΕΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΗΤΑΝ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΙΖΗ ΑΜΑΛΙΑ!
ΝΤΑΙΖΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ?ΤΙ ΣΚΑΡΩΝΟΥΝ ΠΑΛΙ?
ΑΜΑΛΙΑ ΜΕΛΙΤΑ Σ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ
ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΕΕΕ ΦΙΔΙ ΤΙ ΚΑΚΙΑ !! ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΒΡΑΧΟΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΣ (ΑΜΑΛΙΑ).
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Morena Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 12:21 am

nikidanis έγραψε:δεν εχω και πολλα να πω ...ΑΠΛΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΣΕ ΑΡΓΟ ΡΥΘΜΟ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ !!!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΦΩΤΕΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΗΤΑΝ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΙΖΗ ΑΜΑΛΙΑ!
ΝΤΑΙΖΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ?ΤΙ ΣΚΑΡΩΝΟΥΝ ΠΑΛΙ?

Και εγώ αυτή την απορία έχω....σύμφωνω στα λίγα που είπες...
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Δημοσίευση από sofia Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 9:41 am

Εγω ψηφιζω για πρωτη φορα και λεω οτι ηταν ενα καλο επεισοδιο.Η σκηνη Ευας Νορας ηταν πολυ καλη για μενα.Επισης μου αρεσε ο Μανος οταν πηγεστον Λουκα και την Νορα.Μελαγχολησα με την Μελιτα και αυτο που νομιζωοτι σκεφτονταν δηλαδη τον Καρταλη και μου αρεσε η σκηνη Ευας Μανου.Αυτα.

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 9:44 am

Το επεισόδιο μέτριο.
Ο Στέφανος ξέρετε αυτός που έβαλε να τον πυροβολήσουν για να πάρει την Εύα στην αγκαλιά του, που της έκανε πρόταση γάμου και έλεγε οτι ξέρει πως την πιέζει, τα πήρε που του αρνήθηκε η Εύα και την έδιωξε scratch

Η Εύα ναι αυτή που μας έπρηξε σε πέντε επεισόδια για τα παιδιά που θα έκανε με το Στέφανο (μάλλον εκτός γάμου τα ήθελε) αρνείται την πρόταση γάμου, και για χιλιοστή φορά αποφασίζει να σταθεί στα πόδια της μόνη της. Το ανέκδοτο της Εδέμ την κατήντησαν.xaxa

Ο Νικόλας που στα προηγούμενα 248 επεισόδια έλεγε οτι η Εύα και ο Μάνος δεν μπορούν να είναι μακριά ο ένας απ τον άλλο συμβούλεψε το Μάνο να γυρίσει στη Μελίτα geek

Ο Μάνος που στο χθεσινό επεισόδιο έκανε σκηνή στη Μελίτα για το Στέφανο και στο προπερασμένο για τον Οδυσσέα, που δεν αποφάσισε οτι η Εύα ήταν η αγάπη του η αγιάτρευτη ούτε όταν μπήκε η κακομοίρα μπροστά στη σφαίρα χθες ξύπνησε συνειδητοποιημένος οτι η Εύα είναι η καρμική του σχέση. /S

Ο Ηλίας που προχθές έλεγε στη Δάφνη οτι η Εύα τσάκισε τον Μάνο (για να μην αναφέρω όσα έλεγε πέρσυ και νυχτώσω πάνω στο πληκτρολόγιο) ενημερώθηκε οτι ο Μάνος πρέπει να είναι με την Εύα γιατί έχουμε και ένα μεγάλο έρωτα να παρακολουθήσουμε, και πήγε στην Αγγέλα να παραστήσει τη Βασιλειάδου στην προξενήτρα. Siga...

Η Μελίτα μάνα στοργική που όταν γύρισε το παιδί της απ την απαγωγή είχε κλειστεί στο σπίτι για να είναι δίπλα του, το αγνοεί επιδεικτικά, για να μη σκεφτώ οτι την ίδια ώρα καίγεται το πατρικό της, αλλά αυτή διαβάζει ποιήματα. gelio

Νταίζη Νόρα και Λουκάς κρίμα παίζουν σε άλλη σειρά είναι οι ίδιοι. Snif

Απ όλο αυτό το αλλοπρόσαλο επεισόδιο, κρατάω δύο σκηνές.

1. Η σκηνή του χωρισμού Στέφανου Εύας. Έβγαζε πίκρα και μελαγχολία, ήταν άμεση και σκηνοθετημένη εξαιρετικά. Σταύρου και Ξυλά εκφραστικοί και οι δύο. Έχω σε μεγάλη εκτίμηση τον κ. Σταύρου σαν ηθοποιό αλλά σήμερα η κ. Ξυλά ήταν εξίσου καλή. Αποφεύγω να σκεφτώ τι θα μπορούσαν να βγάλουν στο γυαλί αν τους αβαντάριζε το σενάριο γιατί απογοητεύομαι περισσότερο.

2. Η σκηνή που η Αμαλία μιλάει στην κόρη της. Η κ. Πεφάνη έπαιζε μόνη της στη σκηνή και ήταν καταπληκτική. Με λίγα λόγια και μισό δάκρυ κατάφερε να με κάνει να δω το θρήνο για τη χαμένη της ζωή.

Κατα τα άλλα ο Στέφανος ξεκινάει χοντρό παιχνίδι, και αναρωτιέμαι η άσχετη γιατί τον πείραξε τόσο πολύ το όχι της Εύας, τόσο που τον έκανε ταύρο σε υαλοπωλείο;

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Penny Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 9:50 am

loukasnora έγραψε:ΟΛΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΕΥΑ ΠΙΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΛΟΙΠΟΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΟΥ.Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ Η ΣΚΗΝΗ ΕΥΑΣ ΜΑΝΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΝ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΤΗΚΕ.ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ- ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΓΕΝΙΚΑ-ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΜΕ ΕΠΕΙΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.Η ΣΚΗΝΗ ΡΟΥΣΣΟΥ ΝΤΑΙΖΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΥΓΑ.ΑΛΛΑ Η ΠΕΦΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ ΠΗΡΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΑΝΩ ΤΗΣ.Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ.ΕΔΕΙΞΑΝ ΠΟΣΟ ΑΓΑΠΑΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΚΟΥ Ε;SORRY ΛΟΥΚΑΚΟ ΜΟΥ Σ'ΑΓΑΠΑΩ Σ'ΕΚΤΙΜΑΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ.ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΚΡΑΤΑΩ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΝΤΑΙΖΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ.ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ.

Υ.Γ.ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΤΟ ΟΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΛΟΓΙΚΗ.ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ Υ.Γ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΙΚΗ, ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Penny Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 10:16 am

ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕ Η ΑΡΝΗΣΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ,ΑΥΤΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ).ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΕΥΑΣ-ΝΟΡΑΣ,ΕΥΑΣ-ΜΑΝΟΥ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕΣΑ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΕΚΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑ.ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΔΙΔΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ(ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ)ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΣΚΗΝΗ ΖΗΛΟΤΥΠΙΑΣ ΑΠΛΑ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΕ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ.
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 11:13 am

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΙΣΘΗΚΑ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ Η ΕΥΑ Κ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ, ΜΟΝΟ ΥΦΟΣ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ! ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΨΥΧΡΑΙΜΟ, ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΕΝΟΣ ΚΑΘΑΡΑ ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ, ΑΔΥΝΑΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΤΑΛΑΒΕΙ, ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΥΠΕΡΕΧΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ(ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΥΑ), ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ 'ΚΟΨΕΙ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟ ΝΗΜΑ",ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΑΥΤΟΝ. ΕΠΙΣΗΣ, ΟΤΑΝ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΧΡΗΣΤΟ, ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΘΑΡΑ! ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ,ΑΥΤΟΣ Η Ο ΜΑΝΟΣ? "ΠΑΝΤΟΥ ΤΟΝ ΤΣΑΚΙΣΑ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ..' ΑΝ ΑΥΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΓΑΠΗ, ΕΓΩ ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Κ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ, Κ ΠΟΥ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ, Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΥΠΕΡΘΕΜΑΤΙΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ. ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ?
Η ΕΥΑ, ΑΝ ΤΑ ΕΝΝΟΕΙ ΟΣΑ ΛΕΕΙ, Κ ΤΑ ΠΡΑΞΕΙ, ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΜΑΝΟ(ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΑΝ ΤΑ ΕΝΝΟΟΥΣΕ, ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.)
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 11:56 am

stefanos-melita έγραψε:ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΙΣΘΗΚΑ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ Η ΕΥΑ Κ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ, ΜΟΝΟ ΥΦΟΣ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ! ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΨΥΧΡΑΙΜΟ, ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΕΝΟΣ ΚΑΘΑΡΑ ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ, ΑΔΥΝΑΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΤΑΛΑΒΕΙ, ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΥΠΕΡΕΧΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ(ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΥΑ), ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ 'ΚΟΨΕΙ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟ ΝΗΜΑ",ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΑΥΤΟΝ. ΕΠΙΣΗΣ, ΟΤΑΝ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΧΡΗΣΤΟ, ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΘΑΡΑ! ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ,ΑΥΤΟΣ Η Ο ΜΑΝΟΣ? "ΠΑΝΤΟΥ ΤΟΝ ΤΣΑΚΙΣΑ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ..' ΑΝ ΑΥΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΓΑΠΗ, ΕΓΩ ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Κ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ, Κ ΠΟΥ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ, Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΥΠΕΡΘΕΜΑΤΙΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ. ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ?
Η ΕΥΑ, ΑΝ ΤΑ ΕΝΝΟΕΙ ΟΣΑ ΛΕΕΙ, Κ ΤΑ ΠΡΑΞΕΙ, ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΜΑΝΟ(ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΑΝ ΤΑ ΕΝΝΟΟΥΣΕ, ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.)
NA ΣΥΠΛΗΡΩΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΒΑΣΙΚΟ, ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ, ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΑΜΟΣ! ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΑΙΓΕ! ΑΡΑ ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΨΑΧΝΕΙ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΥΖΗΓΟ!!!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 12:04 pm

Σ ενα κατα τα άλλα μέτριο επεισόδιο θα σταθώ

στη σκηνή Στεφανου-Ευας -καταπληκτικές ερμηνείες και απο τους δυο-με πολύ συναισθηματική φόρτιση
Αντιθετα δεν μου αρεσε καθολου η σκηνή Μανου-Ευας

στη σκηνή Ευας -Νορας -Παρα πολύ καλες και οι δυο -εβγαζαν αυτη τη ζεστασια 2 φιλενάδων που μπορουν να μιλάνε ελευθερα για τα συναισθήματα τους

και στην σκηνή Αμαλία -Μελίτα , όπου η Αμαλία τρομερή όπως πάντα
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης