Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

+20
KatsaroYpotheto
Mafalda
stefanos-melita
Penny
sofia
Morena
nikidanis
felia
sifantid
andy
elena-7-
giouli_edem
Ntinaki1
evanna
loukasnora
oupoupi
mimi
konstantina
loukitsa
Clarabelle
24 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap19%Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 19% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 21
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 02, 2009 12:25 pm

Μafalda εγώ που δεν στάθηκα κάπου, αλλα τα ανέλυσα όλα προσεκτικά, τώρα ντρέπομαι να τα ποστάρω, βγήκαν ολόκληρη έκθεση red
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Δεκ 02, 2009 12:26 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μafalda εγώ που δεν στάθηκα κάπου, αλλα τα ανέλυσα όλα προσεκτικά, τώρα ντρέπομαι να τα ποστάρω, βγήκαν ολόκληρη έκθεση red

Πόσταρε τα καλέ !! Γράφεις πάντα πολύ ωραία που δε βαριόμαστε.
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 02, 2009 12:31 pm

Γιούλη να θυμάσαι ότι το ζήτησες!!! gelio gelio gelio

Ώρα να σχολιάσω κι εγώ...

Mάνος – Νόρα – Λουκάς: Ο Μάνος μου άρεσε πολύ σήμερα σε αντίθεση με εχθές. Η σκηνή που χτυπιόταν σαν το χταπόδι στα βράχια δεν μπορώ να πώ ότι με ενθουσίασε. Σε αντίθεση με τον άψυχο Μάνο που επισκέφθηκε τους φίλους του που με συγκίνησε πολύ (αν έλειπαν και τα αίματα καλά θα ήταν γιατί είμαι και ευαισθητούλα σε αυτά..)

Οι άλλοι δύο οι μουρλοί καλέ οινόπνευμα και οξυζενέ μωρέ θα βάζανε στον άνθρωπο??? Ανατρίχιασα και μόνο στη σκέψη!!!!!!!!!

Λουκάς: «Συγνώμη 2 μέρες αρρώστησα και γύρισε όλος ο κόσμος τουμπα?» gelio

Αμαλία-Μελίτα: Καλά η σκηνή που έστελνε το μήνυμα με ξέρανε, τι γέλιο! Εντελώς του κύκλου της, μου θύμησε την Κώνστα που όποτε γινόταν κάτι στους Δύο Ξένους έπαιρνε τηλέφωνο τη Νιννέτα! gelio

Σημείωση: Η Μελίτα πάλι πίνει, σέρνεται και κάθεται και στεναχωριέται! Τς τς τς δεν είπαμε Μελιτάκι ότι θα τα κόψεις αυτά γιατί έχεις και ένα παιδάκι άρρωστο.. Θυμάσαι ή χρησιμοποίησες όλο τον έλευθερο χώρο στη μνήμη σου για να αποστηθήσεις το ποιήμα καλε? Και ο Μάνος μια από τα ίδια! Τελικά ταιριάζουνε! gelio Μάνος και Μελίτα κατά τα άλλα ανησυχούν για το παιδί τους! Αν είναι δυνατόν... Αφήστε καλέ το Johnny και δώστε λίγο προσοχή στο έρημο το βατραχάκι!

Εύα-Στέφανος: (Μία παρένθεση εδώ, επειδή το σκεφτόμουν από προχτες, τι κουλό είναι αυτό που βάζουν το φωτισμό έξω από το παράθυρο και βγαίνει επάνω στην Εύα η σκιά από τι περσίδες λες και την λούζει το φεγγαρόφωτο?! Ελεος χιχιχιχι)

Πολύ δυνατή σκηνή, ο Στέφανος κόντεψε να με κάνει να κλάψω. Για μένα πολύ λογικά συμπέρανε ότι πίσω από όλα κρύβεται ο Μάνος, με το παρελθόν που έχουν με την Εύα ήταν το πιο φυσιολογικό να σκεφτεί αυτό άσχετα αν δεν είναι έτσι τελείως. Πληγώθηκε πάρα πολύ και φάνηκε.

Δεν σχολιάζω την άρνηση της Εύας , εφόσον το ναι δεν βγήκε αυθόρμητα με τη μία εμένα είπαμε δεν μου κάνει... Συμφωνώ στο να αρνηθεί πάντως εφόσον δεν νιώθει έτοιμη. Πληγώθηκε που τον πλήγωσε.. Σνιφ!

Πολύ ωραία η ατάκα με τη διαδρομή, μπορεί να με περιμένεις στο τέλος ή να έχω φτάσει πρώτη εγώ και να σε περιμένω εκεί.. Και το βιντεάκι μετα και το τραγούδι καταπληκτικό!

Εύα-Νόρα: Από αυτή την κουβέντα εγώ κράτησα ότι την Εύα θα τη δούμε νυφούλα μόνο στο τέλος lol!

Η Νόρα ήταν πολύ καλή στην κουβεντούλα, της στάθηκε πολύ όμορφα!

Επίσης η κουβέντα ήταν αρκετά διαφωτιστική. Η Εύα νιώθει μόνη της και φοβάται να μένει μόνη. Δεν ξέρει πώς να το διαχειριστεί όλο αυτό. Έχει όμως κάνει σημαντικά βήματα προς το να τα καταφέρει, ακόμα και η άρνηση ήταν ένα από αυτά.

Χρήστος-Στέφανος: Μόλις είδα τον Χρήστο να λέει συγχαρητήρια λύθηκα στο γέλιο! Από αυτή την κουβέντα πάντως κράτησα τη στάση του Χρήστου που έγινε επιθετική. Για τον Χρήστο φάνηκε ότι η Εύα έμενε στο περιθώριο της εκδίκησης καθαρά λόγω Στέφανου.

Εύα-Μαρύλια: Χάρηκα που η μικρή δεν τη θέλει με το Μάνο, αναγνωρίζει ότι δεν θα είναι ευτυχισμένη μαζί του η Εύα και τη θέλει ευτυχισμένη! Ήθελα όμως να τη δω να της κάνει μια αγκαλιά..

Πέτρος-Νταίζη-Αμαλία: ΘΕΑ η Αμαλία! Σηκώθηκε και έφυγε μετά τη θεϊκή ατάκα «Πάω κάπου να ξεράσω με συγχωρείτε πολύ» ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!! Ο άλλος πάλι ο Πέτρος που δεν έχει να απολογηθεί και σε κανένα.. Ώπα ρε φίλε, ώπα!!! Μια φορά το Νταιζουλίνι δικηγόρο στην υπόθεση της κηδεμονίας θα τον έχει...

Δεν πιστεύω να κουραστήκατε? Μόνο το μισό επεισόδιο έχω σχολιάσει ως τώρα! Ξημέρωσε στην Εδέμ και συνεχίζω..

Ο Στέφανος με τη μαμά του πάντα είναι απίστευτα συγκινητικός...

Εύα-Μάνος: Καταλαβαίνω την επίσκεψη αλλά όλο αυτό το μελόδραμα, δεν μου άρεσε με τον Στέφανο και τη Μελίτα δεν μου αρέσει ούτε με την Εύα και τον Μάνο, οι μέν δακρύβρεχτα παραδέχτηκαν ότι πρέπει να καταπνίξουν όσα νιώθουν για χάρη των άλλων και οι δε δακρύβρεχτα παραδέχτηκαν ότι δεν μπορούν να είναι μαζί..oh dear… Άσε που ήπιε ολόκληρο καφέ σε αταίριαστα φλυτζάνια και ποτήρια και δεν έβγαλε καν το υπέροχο παλτό της χαχαχα

Στέφανος-Λουκάς (και προσεχώς Στέφανος-Μάνος) στο κτηματάκι στην Παιανία.. Λοιπόν θα πάρω μία εβδομάδα άδεια θα το βρώ και θα τη στήσω απέξω, όλοι οι καλοί περνάνε απο εκει! huhu

Ο Στέφανος ήταν πυρ και μανία με την Εύα! Δεν ξέρω πώας σας φάνηκε εσας.. Τελικά δεν του είπε του Λουκά για τα λεφτά επί σκοπου.. χιχι Τέλειος ο Λουκάς εκεί με το μίνι εγκεφαλικό! Του επιφύλασε πολλαπλά μινι εγκεφαλικά το επεισόδιο τούτο!

Νόρα-Δάφνη-Νικόλας στο ατελιε, καλέ τι όμορφα που ήταν τα μαλλιά της Δάφνης? Κακία αλλά θα το πω, πώς το έπαθε? χιχιχι

Η σκηνή της Αμαλίας με τη Μελίτα ήταν πολύ συγκινητική. Μάνα και κόρη όμως κολλημένες έτσι? Λέει για τα χαϊρια του αντρα της, τα συνταιριάζει και με το χαμό του καλού γαμπρου Καρτάλη, έλεος Αμαλίααααααααααααααα (Φοβερό το πουκάμισο της Μελίτας)

Εδώ να σημειώσω ότι όντως η Αμαλία του το χρώσταγε του Λουκά, λόγω των σκηνών που τραβολόγαγε την Νταίζη σπίτι της να μάθει για τα λεφτά δήθεν για το παιδί! Χιχιχιχιχι Το κεραυνοβολημένο ύφος της Νόρας ήταν επίσης τρομερό! Έλιωσααααααααα!!!

Ο Λουκάκος πάντως περίεργους όρους βάζει και η ατσίδα Νόρα το έπιασε το υπονοούμενο! Αντε να δούμε τι θα δούμε!!!

Ηλίας-Αγγέλα: Με το που τους βλέπω λέω «που’σαι ρε Κυριάκο!!!!!!!!!!» Επρεπε να σκάσει μύτη εκείνη την ώρα να λιώσουμε!!! Λέτε κάποια στιγμή να φτάσουν να μοιράζονται με τον Ηλία το ίδιο κελί? Ε ρε γελια εκεί!

Μήνυμα Προς κάθε ενδιαφερόμενο: ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΑΠΑΓΓΕΛΙΑ, 3 ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΘΑΜΕ!!!

Η Μελίτα αντί να σκέφτεται τους γονείς της που χωρίζουν, την κόρη της που είναι ψυχολογικά πεσμένη σκέφτεται τον Καρτάλη? Έλεος! (Πρέπει να φιλάει πολύ καλά ο άτιμος!)

Οι απόψεις της παρέας της Φεγγαρόπετρας για την απάντηση της Εύας στην πρόταση με μπέρδεψαν λίγο...

Μάνος: Θα δεχτεί..
Λουκας: Θα δεχτεί και πολύ καλά θα κάνει!
Νόρα: Ποια γυναίκα με ίχνος λογικής θα κλώτσαγε την τύχη της?
Δαφνη: Θα είναι τελείως τρελή να αφήσει τέτοια ευκαιρία να πάει χαμένη!
Νικόλας: Δενθα το κάνει! Το εκανε μια φορα το λάθος και το πήρε το μάθημά της, δεν θα το ξανακάνει!

Μόνο ο Νικόλας την ήξερε τελικά την Εύα? Αφήστε που ο διχασμός της παρέας σημαίνει ότι αυτή τη στιγμή δεν έχουμε στα χέρια μας σωστό και λάθος..

Για να μη σχολιάσω τον Νικόλα που έστειλε το Μάνο πίσω στη Μελίτα.. άλλο κουλό κι ετούτο!

Η Ευα τώρα επίσης με μπέρδεψε. Από τη μία δείχνει να κάνει πράγματα που την κάνουν να νιώθει καλά. Αρνήθηκε και την πρόταση γάμου και μέχρι εδώ καλά. Η συνάντηση με το Μάνο όμως? Οκ,πήγε να του πει, μπορεί να χώρισα αλλά δεν θέλω να με διεκδικήσεις, άσε με στην ηρεμία μου να κάνω πράγματα για μένα, αλλά πιστεύω ότι ισως μέσα της να ήθελε να την διεκδικήσει ο Μάνος. Πάντως με έχει πείσει ότι α) φοβάται τη μοναξιά, β) θέλει να προχωρήσει μπροστά και γ) δεν θέλει πια να κάνει λάθη και να πληγώνει άλλους ανθρώπους όπως παλιά!

Στην τελευταία σκηνή Στέφανου-Χρήστου πλέον βεβαια φάνηκε επίσης ότι όντως ήταν η Εύα που συγκρατούσε το Στέφανο, θα προχωρήσει ακάθεκτος πλέον με την εκδίκηση και όχι τόσο διακριτικά όσο ως τώρα... Το να την σταματήσει ή να τη συγκρατήσει για να μη χάσει στο χαμό μέσα τη Μελίτα ούτε που το στέφτηκε το ερωτευμενάκι μας.. Σκεφτόταν να τα κάνει διακριτικά και σιγά ώστε να μην κινδυνεύσει να χάσει την Εύα, για τη Μελίτα δεν είδα να σκέφτεται κάτι ανάλογο.

Τελικά ξέρετε που κατέληξα? Μόνο η Μελίτα διαβάζει TV Zapping και ενημερώνεται για τις εξελίξεις, οι υπόλοιποι στον κόσμο τους! Μα κανείς δεν έχει βρεθεί να τους πει ότι αλλα έχουν δημοσιοποιηθεί και άλλα κάνουν? Δώστε μια διεύθυνση βρε παιδιά να τους στείλω ένα αντίγραφο! Ο Ηλίας πάλι τώρα το θυμήθηκε ότι τη θέλει την Εύα? Να μου το θυμηθείτε αυτός έχει διαβάσει το TV Ζapping και δεν το έδωσε στον Μάνο ο άτιμος!

Αυτά για σήμερα και επειδή πλατίασα κερνάω και πάλι γλυφιτζούρι! :D
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Δεκ 02, 2009 12:40 pm

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥΣ ΣΟΥ!!!! ΡΙΧΝΩ ΕΝΑ ΓΕΛΙΟ !!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 02, 2009 12:42 pm

Eυχαριστώ Niki μου! Πάω να σου βάλω τις φωτο που ζήτησες και επιστρέφω με κάνα δύο σχόλια ακόμα (μη βαράτε ντε, κανα δυο μόνο το υπόσχομαι!)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Δεκ 02, 2009 12:46 pm

ΤΕΛΕΙΑ ανάλυση Τζινάκι μου !!! Είσαι σωστή σε όλα !! Και για να σου απαντήσω αν μόνο ο Νικόλας την ξέρει τόσο καλά την Εύα, φυσικό δεν είναι ?? ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ !!!! gelio gelio Tongue
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 02, 2009 12:50 pm


Εγώ αυτό με το Νικόλα το εισέπραξα διαφορετικά
Ο Νικόλας ήξερε απ την αρχή τις πληγές που κουβαλούσε η Εύα και πάντα την έβλεπε με άλλο μάτι απ τους υπόλοιπους. Έβλεπε τις πράξεις της κάτω από άλλο πρίσμα.
Οι υπολοιποι έκριναν πάντοτε τις πράξεις της Εύας χωρίς να ξέρουν τι τις υποκινεί, και συνεχίζουν με κεκτημένη ταχύτητα να βλέπουν το προφανές.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 02, 2009 12:54 pm

Ntinaki1 έγραψε:Εύα: Πέρα από την απίστευτη κλαούνα της σήμερα, μας λέει ότι δεν μπορεί την δέσμευση! Sorry, αλλά από το Παρίσι τότε δεν γύρισε με σκοπό να χωρίσει τον Μάνο από την γυναίκα του και να γίνει αυτή η σύζυγός του;Όταν ήταν να εκδικηθεί τον Μάνο και πήρε τον Νικόλα μπορούσε την δέσμευση, και δεν την μπορεί τώρα;

Όπως το είπε και η ίδια και ο Νικόλας, έπαθε και έμαθε, πάνω ακριβώς σε αυτά που λές στηρίχτηκε το όχι.

Ntinaki1 έγραψε:Και τα παιδιά με τον Καρτάλη που σχεδίαζε πως θα τα έκανε;

Το είχα ξαναγράψει κιόλας κάπου ότι η Εύα φοβόταν να κάνει παιδιά, ο μόνος λόγος που είπε το ναι στο Στέφανο ήταν για να μην του χαλάσει το όνειρο αλλά πιστεύω μέσα της υπολόγιζε ότι δεν θα έπρεπε να το αντιμετωπίσει παρά σε βάθος χρόνου.

Ntinaki1 έγραψε:Και έλεος με αυτό το "δεν έχω μάθει να είμαι μόνη μου".Υπάρχουν και πολύ πιο σοβαρά θέματα στη ζωή π.χ αρρώστεια, θάνατος.Την άκουγα και με έπιασαν τα γέλια.

Σε αυτό συμφωνώ, ειδικά η Μελίτα λοιπόν που έχει έναν άρρωστο μέσα στο σπίτι της και μάλιστα το ίδιο της το παιδί το τελευταίο που θα έπρεπε να σκέφτεται είναι τα γκομενιλίκια. Και βέβαι η Εύα κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει να φοβάται να μείνει μόνη της.. Αν τότε η Αγγέλα αντί να στηριχτεί εκείνη στο παιδί είχε αφήσει την Εύα να το κάνει, η Εύα για το παιδί της θα είχε μάθει να ζει μόνη και να στηρίζεται στον εαυτό της και μόνο..

Ntinaki1 έγραψε:Τι άλματα έκανε η Εύα όταν ακόμα και στο 249 επεισόδιο λέει ότι πρέπει να σταθεί στα πόδια της΄που το ακούω από το 1;Και συγνώμη Εύα μου αλλά σε τρώει ο απαυτός σου..πήγες στον Μάνο για να ξεκαθαρίσεις και εσύ αλλά σαν να ήθελες να τον δεις μου φάνηκε!

Συφμωνώ ότι έχει καταντήσει γραφικό αυτό το "Θα σταθώ μόνη μου στα πόδια μου" Περιμένω να δω τη φορά που θα το εννοεί. Και συμφωνώ και σε αυτό με τον Μάνο που λες, ήταν κάτι σαν την επίσκεψη της Μελίτας στο Στέφανο μετά την πρόταση γάμου...

Ntinaki1 έγραψε:Συγνώμη αν ήταν κάπως μεγάλο το post!

Αν εσύ ζητάς συγνώμη εγώ τι να κάνω? Να ικετέψω ίσως???

Επίσης να πώ ότι συμφωνώ απόλυτα με τους σχολιασμούς της felia και της loukasnora

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 02, 2009 1:23 pm


Πάντως το αστείο σε όλη αυτή την ιστορία είναι που καθόμαστε και συζητάμε αν η Εύα θα σταθεί μόνη στα πόδια της και πότε.
Τουλάχιστον αυτή το σκέπτεται άσχετα που δεν το κάνει
Η Μελίτα έχει σταθεί ποτέ μόνη στα πόδια της;
Ούτε για μια στιγμή. Μόνο που δεν της περνάει καν απ το μυαλό.
Η άλλη τουλάχιστον έχει αντίληψη του προβλήματος της.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Δεκ 02, 2009 1:53 pm

Η ΕΥΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 2 ΟΨΕΙΣ ΕΝΟΣ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ !!! ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΣΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ !!! ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ...
ΚΑΙ ΟΙ 2 ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΣΩ!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 02, 2009 2:32 pm

nikidanis έγραψε:Η ΕΥΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 2 ΟΨΕΙΣ ΕΝΟΣ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ !!! ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΣΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ !!! ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ...
ΚΑΙ ΟΙ 2 ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΣΩ!!!


Εγώ νομίζω οτι ακολουθούν αντίστροφες πορείες.
Η Εύα ακολουθούσε παρορμητικά τα πάθη της και τώρα αρχίζει να βάζει το μυαλό της να δουλέψει, αγνοούσε το παιδί της και σιγά σιγά το συνυπολογίζει στις αποφάσεις της
Η Μελίτα ήταν προσγειωμένη και λογική και τώρα βάζει μπροστά το πάθος της χωρίς δεύτερη σκέψη, ήταν απόλυτα προσηλωμένη στο παιδί της και τώρα αδιαφορεί γι αυτό και βάζει μπροστά τα αισθηματικά της.
Αντιστροφή ρόλων βλέπω εγώ. Τώρα πόσο ρεαλιστικό είναι αυτό που γίνεται δεν ξέρω
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Δεκ 02, 2009 2:33 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μafalda εγώ που δεν στάθηκα κάπου, αλλα τα ανέλυσα όλα προσεκτικά, τώρα ντρέπομαι να τα ποστάρω, βγήκαν ολόκληρη έκθεση red

Υποθετακι μου ,ισα ισα εγω τα απολαμβανω τα ποστς σου Ειναι τελεια Hug
Εγω τις περισσοτερες φορες .ποσταρω απο το γραφειο και δεν έχω άπλετο χρονο για μεγαλη αναλυση ,ειδικα δε αν δεν έχω ενθουσιαστει απο το επεισοδιο
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τετ Δεκ 02, 2009 2:44 pm

Mafalda έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μafalda εγώ που δεν στάθηκα κάπου, αλλα τα ανέλυσα όλα προσεκτικά, τώρα ντρέπομαι να τα ποστάρω, βγήκαν ολόκληρη έκθεση red

Υποθετακι μου ,ισα ισα εγω τα απολαμβανω τα ποστς σου Ειναι τελεια Hug
Εγω τις περισσοτερες φορες .ποσταρω απο το γραφειο και δεν έχω άπλετο χρονο για μεγαλη αναλυση ,ειδικα δε αν δεν έχω ενθουσιαστει απο το επεισοδιο

για μένα που δε είχα δει το επεισόδιο Τζινού μου η ανάλυση σου ήταν θεική και ήταν σαν να το είδα.... Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Icon_surprised

πάντως η μελίτα με κούρασε πολύ κρυφοπληγίτσα μας έχει βγει
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Δεκ 02, 2009 2:53 pm

Ε καλε είπαμε να ποσταρεις ,αλλα τέτοιος οιστρος σ ενα μετριο επεισοδιο gelio
Σκεψου στα πολύ καλα τι θα γραψεις faint
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από evanna Τετ Δεκ 02, 2009 2:55 pm

Mafalda έγραψε:Ε καλε είπαμε να ποσταρεις ,αλλα τέτοιος οιστρος σ ενα μετριο επεισοδιο gelio
Σκεψου στα πολύ καλα τι θα γραψεις faint
Καλα στα πολυ καλα επεισοδια σελιδες ολοκληρες θα πιανει μονη της! :lol: Ετοιμαστειτε κοριτσακια για πολυ-πολυ διαβασμα!!!!!!!! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 02, 2009 2:58 pm

Μην με κοροιδεύετε καλέεε Snif

Απλώς όταν σχολιάζω έτσι αναλυτικά την ώρα που ξαναβλέπω το επεισόδιο νιώθω σαν να το βλέπουμε παρεούλα όλοι μαζί
Hug
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από Vampirela Τετ Δεκ 02, 2009 3:37 pm

Φράουλα το γλυφιτζούρι και αυτή τη φορά να το φέρεις όχι σαν την προηγούμενη που το έφερες μετά από μια βδομάδα!!!!

Παιδιά μην προτρέχετε! Δεν ξέρετε πως θα μας δείξει τα σκηνικά η Κα Ακρίτα και ο Κος Κυρίτσης οπότε δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι για το πως θα τα δούμε...

Όλα τα λεφτά:
1)Λουκάς - Νόρα στο σπίτι με τις τηγανίτες!!!!
2)Αμαλία - Μελίτα στο σπίτι της
3)Αμαλία στο γραφείο του Ρούσσου (κάτσε ρε φίλε που δεν έχεις να δώσεις εξηγήσεις. Εμ έχει μάθει ότι ξενο......., εμ σε βλέπει με μια ημίγυμνη στο γρφείο σου και εσύ δεν έχεις να πεις και τίποτα?)
4)Νικόλας - Δάφνη στην κρεβατοκάμαρα όταν μιλάγανε για το σκηνικό εις τας αποθήκης! (Ε ρε μάνα μου δούλεμα...!!!!)

Συγκινήθηκα με:
1)Στέφανο - Εύα την ώρα του χωρίσμού (Η πιο μεγάλη ώρα είναι τώραααααααα)
2)Στέφανος - Μανούλα στο ίδρυμα (ότι και να λέμε ο τύπος είναι απίστευτος στις ερμηνείες του!!!!!)
3)Εύα - Νόρα στο σπίτι της Νόρας
4)Μελίτα - Αμαλία στο σπίτι της πρώτης που μιλάγανε για την Νταίζη.
5)Εύα - Αγγέλα - Μαρίλια.... (δεν έχω λόγια!)

Με χάλασαν:
1)Ο Μάνος να πίνει. (Μα τι παραδείγματα είναι αυτά που δίνουν όλοι σε αυτή τη σειρά... Έναν έναν θα τους τρέχουμε στα κέντρα αποτοξίνωσης στο τέλος)
2) Η Μελίτα με τα γκομενικά της όταν το βατραχάκι δεν είναι καλά (όχι ότι ο Μάνος πάει πίσω...)
3)Αγγέλα - Ηλίας (τώρα καλή είναι η Εύα εεεε? Όταν την είχες γραπώσει από το λαιμό και πήγαινες να την πνίξεις στου ξίνιζε!)

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο προς το παρόν... Αν θυμήθώ θα επανέλθω...

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τετ Δεκ 02, 2009 3:48 pm

τζινάκι που να τα φτιάξει και ο λουκάκος με τη νόρα τι έχεις να γράψεις χιχι
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Δεκ 02, 2009 4:00 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Χρήστος-Στέφανος: Μόλις είδα τον Χρήστο να λέει συγχαρητήρια λύθηκα στο γέλιο! Από αυτή την κουβέντα πάντως κράτησα τη στάση του Χρήστου που έγινε επιθετική. Για τον Χρήστο φάνηκε ότι η Εύα έμενε στο περιθώριο της εκδίκησης καθαρά λόγω Στέφανου

Δηλαδη πιστευεισ οτο ο Χρηστος θελει να συμπεριληφθει στο σχεδιο εκδικησης και η Ευα;

KatsaroYpotheto έγραψε:
Στην τελευταία σκηνή Στέφανου-Χρήστου πλέον βεβαια φάνηκε επίσης ότι όντως ήταν η Εύα που συγκρατούσε το Στέφανο, θα προχωρήσει ακάθεκτος πλέον με την εκδίκηση και όχι τόσο διακριτικά όσο ως τώρα... Το να την σταματήσει ή να τη συγκρατήσει για να μη χάσει στο χαμό μέσα τη Μελίτα ούτε που το στέφτηκε το ερωτευμενάκι μας.. Σκεφτόταν να τα κάνει διακριτικά και σιγά ώστε να μην κινδυνεύσει να χάσει την Εύα, για τη Μελίτα δεν είδα να σκέφτεται κάτι ανάλογο.

Το ποσο συμφωνω μαζι σου το ποσο συμφωνω.Δεν ειδαμε να τον νοιαζει και εστω και λιγο για τη Μελιτα.Εκεινος την Ευα ηθελε να εχει στο πλευρο του τωρα που θα χοντρυνει το παιχνιδι αλλα μεχρι τωρα ηταν διακριτικος.Ενω χθες δεν ειδαμε να τον κραταει τιποτα πια.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Δεκ 02, 2009 4:27 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ Η ΕΥΑ ΤΩΡΑ. ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΡΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΕ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ, ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ. ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΛΕΣ "Ν Α Ι!!!!!!!!!!" ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΞΑΝΑ. ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΑΣ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΕΙ. ΣΤΙΣ ΦΛΕΒΕΣ ΤΗΣ ΚΥΛΑΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΑΙΔΙΑ, Η ΘΑ ΞΑΝΑΣΜΙΞΟΥΝ Η ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΛΕΙ Η ΑΚΡΙΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟ, ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ. ΚΑΙ Η ΠΛΑΚΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΧΘΕΣ "ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ". ΠΟΣΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΝ? ΤΩΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΠΑΜΩΔΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ. ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΖΟΥΣΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΕΝΑ ΠΑΘΟΣ, ΜΙΑ ΕΛΞΗ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ Η ΘΑ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ. ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΤΑΙΖΗ, ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΙΡΑ? ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. 🎅

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 02, 2009 4:37 pm

loukasnora έγραψε:Δηλαδη πιστευεισ οτο ο Χρηστος θελει να συμπεριληφθει στο σχεδιο εκδικησης και η Ευα;

O Xρήστος γενικότερα με έχει μπερδέψει... Το μίσος του λογικά θα έπρεπε να είναι ο Μάνος και μόνο, εκείνος άλλωστε έσπρωξε τον Φώτη έστω και άθελά του, όμως τον βλέπουμε να μισεί και τον Ρούσσο εξίσου!

Επιπλέον στην αρχή μου έδινε την αίσθηση ότι ήθελε να πληρώσει όλη η παρέα για την πλάκα και όχι μόνο ο Μάνος. Όμως και πάλι προχθες είχαμε όχι μία αλλα δύο καμπανιές ότι ο Λουκάς είναι ΑΘΩΟΣ!

Γενικότερα πιστεύω ότι έχουμε πολλά να μάθουμε ακόμα για το Χρήστο και το ρόλο του, δεν νομίζω ότι είναι μόνο το θέμα του Φώτη από πίσω, πιστεύω ότι υπάρχει και κάτι ακόμα πέρα από τα προσωπικά κίνητρα του καθενός που τους ενώνει (Στέφανο-Χρηστο εννοώ)

Πάντως μέχρι να ξεμπουρδουκλωθώ, πιστεύω ότι, επειδή για το Χρήστο Μάνος+Εύα είναι ντουετάκι, αχώριστο μέσα του την βάζει πάντα στο πλευρό του και άρα απέναντί τους! Για αυτό και αμέσως μόλις έμαθε για το ηρωικό όχι άλλαξε αυτόματα στάση!



KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από evanna Τετ Δεκ 02, 2009 4:40 pm

Πάντως μέχρι να ξεμπουρδουκλωθώ, πιστεύω ότι, επειδή για το Χρήστο Μάνος+Εύα είναι ντουετάκι, αχώριστο μέσα του την βάζει πάντα στο πλευρό του και άρα απέναντί τους! Για αυτό και αμέσως μόλις έμαθε για το ηρωικό όχι άλλαξε αυτόματα στάση!

Και εγω κατι τετοιο πιστευω Υποθετακι!!!Και εγω νομιζω οτι υπαρχουν και αλλα πραγματα που δεν γνωριζουμε ακομα για το Χρηστο! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Δεκ 02, 2009 5:37 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
loukasnora έγραψε:Δηλαδη πιστευεισ οτο ο Χρηστος θελει να συμπεριληφθει στο σχεδιο εκδικησης και η Ευα;

O Xρήστος γενικότερα με έχει μπερδέψει... Το μίσος του λογικά θα έπρεπε να είναι ο Μάνος και μόνο, εκείνος άλλωστε έσπρωξε τον Φώτη έστω και άθελά του, όμως τον βλέπουμε να μισεί και τον Ρούσσο εξίσου!

Επιπλέον στην αρχή μου έδινε την αίσθηση ότι ήθελε να πληρώσει όλη η παρέα για την πλάκα και όχι μόνο ο Μάνος. Όμως και πάλι προχθες είχαμε όχι μία αλλα δύο καμπανιές ότι ο Λουκάς είναι ΑΘΩΟΣ!

Γενικότερα πιστεύω ότι έχουμε πολλά να μάθουμε ακόμα για το Χρήστο και το ρόλο του, δεν νομίζω ότι είναι μόνο το θέμα του Φώτη από πίσω, πιστεύω ότι υπάρχει και κάτι ακόμα πέρα από τα προσωπικά κίνητρα του καθενός που τους ενώνει (Στέφανο-Χρηστο εννοώ)

Πάντως μέχρι να ξεμπουρδουκλωθώ, πιστεύω ότι, επειδή για το Χρήστο Μάνος+Εύα είναι ντουετάκι, αχώριστο μέσα του την βάζει πάντα στο πλευρό του και άρα απέναντί τους! Για αυτό και αμέσως μόλις έμαθε για το ηρωικό όχι άλλαξε αυτόματα στάση!









Ναι ετσι οπως το λες οσον αφορα την Ευα ειναι λογικο.Απο την αλλη εχει πει γιατι μισει τον Ρουσσο.Γιατι χρονια αργοτερα μετα απο εκεινη τη νυχτα ο Ρουσσος και ο Μανος προσελαβαν τον Χρηστο-ισως απο τυψεις γιατι ηταν κι εκεινος με τον τροπο του στο θανατο του Φωτη αφου το δικο του πορτοφολι ειχε παρει η παρεα για να το φορτωσουν στον Φωτη-και τον εβαζαν να κανει ολες τις βρωμοδουλειες τους.Το ειχε πει στον Στεφανο οταν μαθανε οτι ο Μανος ειπε την αληθεια στη παρεα για το πως πεθανε ο Φωτης.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 249 - Ημερομηνία 01-12-2009

Δημοσίευση από manos+eva Τετ Δεκ 02, 2009 5:47 pm

Χθες εβγαλα χαρτομαντηλα..........
1) ο Μανος στον Νικολα.....δεν υπαρχει ευτυχια χωρις την Ευα
2)ο Μανος στην Ευα...ναι το χρωστας στην Ευα
3) ο Μανος παλι στην Ευα...........αντιο αγαπη μου Snif Snif
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης