Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap63%Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 63% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 16

Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 7:49 pm

Για το Μάνο δε θα μαλώσετε Εύα μου! Για το Στέφανο όμως; lol! Να πως αλλάζουν τα πράγματα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 7:50 pm

sifantid έγραψε:Για το Μάνο δε θα μαλώσετε Εύα μου! Για το Στέφανο όμως; lol! Να πως αλλάζουν τα πράγματα!

Συμφωνω σε όλα Σοφάκι μου

Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 7:50 pm

Να τα πιει θέλει ο λΟΥΚΆς!

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 7:50 pm

ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 7:52 pm

Τους πήραν χαμπάριιιι και το Λουκα και τη Νόρα

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 7:52 pm

ΕΚΔΗΛΩΝΕΤΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ.ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟ.ΠΕΙΤΕ ΤΑ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 7:52 pm

Πολύ ωραία η σκηνή των αγοριών! ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!! gelio Οι ζήλιες του Λουκά τέλειες!!! : respect : Αλλά ο Λουκάς... ντιπ χαζός! Χαμπάρι!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 7:59 pm

Ω,ρε ΑΜΑΛΙΑ vs ΝΤΑΙΖΗΣ!!! Tsanties Έχει να πέσει ξεκατί*****α!!! Πολύ πλάκα θα έχει!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 7:59 pm

ΤΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΤΩΣ.ΚΑΛΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑΣ;ΑΙΣΧΟΣ ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 8:02 pm

Ναι δώστε λίγη παραπάνω σημασία σε Νόρα και Λουκά εννοώ κοινές σκηνές...Λουκάκο μας πονάει το δοντάκι και μας το λεέι και ο Ρούσσος και η υπόλοιπη παρέα :bounce: Palamakia : juhu :

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 8:13 pm

Λοιπον Ξεκιναω
1.Πολυ ωραια η σκηνη Στεφανου-Μανου : respect :
2.Αν ξανακουσω το Νικολα να λεει οτι ο Μανος πρεπει να ειναι με τη Μελιτα θα τον καρυδωσω! :evil:
3.Ο διαλογος Πετρου-Αμαλιας τελειος...εριξα πολυ γελιο! xaxa
4.Αν και ειμαι κατα της βιας η Νταιζη ενα χαστουκακι το ηθελε απο το Λουκακο!!! xastouki
5.Το ''Μελιτακι'' ωραια τα εχω σε στο ''Νταιζουλινι''!
6.Η Νορα τον εστειλε το Λουκα με αυτα που του ελεγε...ειδικα και με τα εσωρουχα τα εχασε τελειως το μελαχρινακι!!!
7.Πολυ καλα του τα 'πανε του Λουκα ο Μανος και ο Νικολας....αντε καιρος ητανε να αρχιζει να ζηλευει και αυτος! :cheers:
8.Ο Καρταλης με το Χρηστακη μια χαρα τα εχουν οργανωσει ολα αλλα οποιος σκαβει το λακκο του αλλουνου πεφτει ο ιδιος μεσα :!:
9.Πολυ καλη και η σκηνη των κοριτσιων σημερα...παρατηρησα οτι οσο η συζητηση ηταν περι Στεφανου η Μελιτα δεν μιλουσε καθολου!
10.περιμενω το αυριανο ξεκατινιασμα Αμαλιας-Νταιζης! Tsanties
Αυτα για σημερα! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 8:25 pm

loukasnora έγραψε:ΤΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΤΩΣ.ΚΑΛΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑΣ;ΑΙΣΧΟΣ ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ.
Ναι, όμως σε ένα από τα προηγούμενα επεισόδια -όταν ο Λουκάς ήταν άρρωστος- οι κοινές τους σκηνές ξεπερνούσαν το ένα τέταρτο! Δηλαδή το 1/3 του επεισοδίου! Άρα τώρα είναι η σειρά των άλλων ηρώων... Τι να κάνουμε; Θα περιμένουμε περισσότερες σκηνές Νόρας και Λουκά!!! ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 8:32 pm

sifantid έγραψε:
loukasnora έγραψε:ΤΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΤΩΣ.ΚΑΛΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑΣ;ΑΙΣΧΟΣ ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ.
Ναι, όμως σε ένα από τα προηγούμενα επεισόδια -όταν ο Λουκάς ήταν άρρωστος- οι κοινές τους σκηνές ξεπερνούσαν το ένα τέταρτο! Δηλαδή το 1/3 του επεισοδίου! Άρα τώρα είναι η σειρά των άλλων ηρώων... Τι να κάνουμε; Θα περιμένουμε περισσότερες σκηνές Νόρας και Λουκά!!! ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ!!!
Μπορει να ειχε μονο μια σκηνη Σοφακι αλλα τουλαχιστον ειδαμε οτι ο Λουκακος αρχιζει να ζηλευει! :cheers: Αρα ειμαστε σε καλο δρομο ασε που τον πηραν χαμπαρι και ο Νικολας και ο Μανος!!!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 8:40 pm

evanna έγραψε:
sifantid έγραψε:
Ναι, όμως σε ένα από τα προηγούμενα επεισόδια -όταν ο Λουκάς ήταν άρρωστος- οι κοινές τους σκηνές ξεπερνούσαν το ένα τέταρτο! Δηλαδή το 1/3 του επεισοδίου! Άρα τώρα είναι η σειρά των άλλων ηρώων... Τι να κάνουμε; Θα περιμένουμε περισσότερες σκηνές Νόρας και Λουκά!!! ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ Ν
ΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ!!!
Μπορει να ειχε μονο μια σκηνη Σοφακι αλλα τουλαχιστον ειδαμε οτι ο Λουκακος αρχιζει να ζηλευει! :cheers: Αρα ειμαστε σε καλο δρομο ασε που τον πηραν χαμπαρι και ο Νικολας και ο Μανος!!!!!!

Ναι ναι evanna μου κάτι είναι και αυτό να δείς που θα τα σκέφτεται όλα αυτά ο Λουκάς αυτές τις μέρες όπως είναι φυσικό

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 8:41 pm

Λοιπόν Στέφανε, δεν ξέρω τι θα κάνεις αλλά βάλε τους αν είναι στη φυλακή τις απόκριες, όχι Χριστουγεννιάτικα.Όχι τίποτα, αλλά μέρες γιορτινές έρχονται ,γιατί να μην πάνε με τη σειρά και τους συντελεστές στην Εurodisney να δούμε και κάνα μέρος; Έχω ακούσει ότι ειδικά τα Χριστούγεννα είναι μαγεία, γιατί να μην πάνε; Στη Βέρα δηλαδή πως πήγαιναν μια στην Αμερική, μια στην Τυνησία, μια στο Ναύπλιο, μια στο Λουτράκι και εδώ έχουν ριζώσει στην Αθήνα; Α, το καταγγέλω αυτό. Εντάξει, οικονομική κρίση αλλά βάλτε και λίγο το χέρι στην τσέπη!Την Ιταλία περσι μας την αφήσατε στα λόγια! Αλλά όχι και την Εurodisney! E φανταστική κυρία Ακρίτα; Στο Παρίσι κάθε λίγο και λιγάκι τρέχετε για τα φλας μπακς η Εurodisney πείραξε;
Ο Μάνος σήμερα τι βλέμματα έριξε στην Μελίτα; Και η Μελίτα λίγο τα πήρε που είπε ο Μάνος γυναικάρα τη Νταίζη τώρα τον λόγο δεν ξέρω αφού αυτή έχει πάθει οξεία Καρταλίαση! Θα αποφασίσετε που θα πάτε την ιστορία πια για να ξέρουμε; Όχι άλλα τριγωνοτετράγωνα!

Ο Λουκάς άρχισε τις ζήλιες! Ο Μάνος γιατί δεν πιάνει να προειδοποιήσει την Νόρα για τον Μπέλλο; Ο Κυρ Ηλίας έπαθε κάτι;Τι ωραίος που είναι!! Να γυρίσει η Εύα στον Μάνο για να είναι ο γιόκας του καλά, και ο Νικόλας έπαθε αναλαμπή "η Μελίτα είναι η ευτυχία του Μάνου".Άϊντε άϊντε!!

Ο Στέφανος και ο Μάνος σήμερα έκαναν σαν 2 μικρά παιδιά που μάλωναν για το ποιος θα κερδίσει την Εύα. Εμένα κανείς δεν μου έβγαλε αγάπη σήμερα για την Εύα αλλά κτητικότητα. Ένας Μάνος να θριαμβολογεί ότι η Εύα δεν τον ξεπέρασε, και ένας Στέφανος να τσαντίζεται επειδή δεν θέλει να χάσει και του την είπε ο Μάνος. Μια Εύα να στεναχωριέται που χάνει τον Στέφανο και από την άλλη χτες να πηγαίνει χωρίς λόγο στον Μάνο επειδή μέσα της τρελλαίνεται για την πάρτη του.

Αυτοί οι πίνακες του Χατζηβασιλείου πόσο μικροί είναι που χωράνε σε μια βαλίτσα; Η κάτι δεν είδα σωστά; Είδατε εσείς τίποτα πίνακες; Στην αρχή πήγε ο νους μου στα ναρκωτικά. Μετά θυμήθηκα τι έλεγε η περίληψη. Ο Χρήστος με το δερμάτινο born to be wild!Πολύ καλός!

Μελίτα-Νταίζη μου άρεσαν! Άντε να πέσει ένα μαλλιοτράβηγμα να το χαρούμε και εμείς οι τηλεθεατές!
Λουκά γιατί κρατήθηκες και δεν χαστούκισες τη Νταίζη; Γιατί;

Αυτά!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 8:45 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Αυτοί οι πίνακες του Χατζηβασιλείου πόσο μικροί είναι που χωράνε σε μια βαλίτσα; Η κάτι δεν είδα σωστά; Είδατε εσείς τίποτα πίνακες; Στην αρχή πήγε ο νους μου στα ναρκωτικά. Μετά θυμήθηκα τι έλεγε η περίληψη. Ο Χρήστος με το δερμάτινο born to be wild!Πολύ καλός!

Μελίτα-Νταίζη μου άρεσαν! Άντε να πέσει ένα μαλλιοτράβηγμα να το χαρούμε και εμείς οι τηλεθεατές!

Αυτά!

Πες τα χρυσόστομη!!!!!!!

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 8:46 pm

loukitsa έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:

Αυτά!

Πες τα χρυσόστομη!!!!!!!
Κοριτσια φανταζομαι πως οι πινακες ηταν μεσα στο φορτηγακι!!!Τωρα το τι μπορει να περιειχε η τσαντα αγνωστο....... scratch
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 9:05 pm

Ntinaki1 έγραψε:
1) Θα αποφασίσετε που θα πάτε την ιστορία πια για να ξέρουμε; Όχι άλλα τριγωνοτετράγωνα!
2) Ο Μάνος γιατί δεν πιάνει να προειδοποιήσει την Νόρα για τον Μπέλλο;
3) Ο Κυρ Ηλίας έπαθε κάτι;Τι ωραίος που είναι!! Να γυρίσει η Εύα στον Μάνο για να είναι ο γιόκας του καλά.
4) Ο Στέφανος και ο Μάνος σήμερα έκαναν σαν 2 μικρά παιδιά που μάλωναν για το ποιος θα κερδίσει την Εύα. Εμένα κανείς δεν μου έβγαλε αγάπη σήμερα για την Εύα αλλά κτητικότητα.
5) Αυτοί οι πίνακες του Χατζηβασιλείου πόσο μικροί είναι που χωράνε σε μια βαλίτσα;
6) Λουκά γιατί κρατήθηκες και δεν χαστούκισες τη Νταίζη; Γιατί;

1) Δεν προβλέπετε κατά την γνώμη μου γρήγορο ξέμπλεγμα γιατί δυστυχώς νομίζω ότι την πάτησε η κα Ακρίτα και ο κος Κυρίτσης που αφού επιχείρησαν να γυρίσουν την ιστορία, δεν τους βγήκε και τώρα τα μπερδεύουν όλα για να δούνε κάποια στιγμή ποιό τους συμφέρει (από άποψη ποσοστών) να συνεχίσουν την ιστορία, αλλοιώς δεν εξηγούνται όλα αυτά τα μπρος - πίσω που βλέπουμε τον τελευταίο καιρό.
2) +3) Έλα μου ντε! Έτσι αλλάζει ο Μάνος κυρ Ηλία; Όσο και να προσπαθείς δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξει, τσάμπα τα λόγια σου. Ίδιος και απαράλλαχτος. Πρώτα η δουλειά, μετά το παιδί του, μετά η οικογένεια, ε και στο τέλος μένει και κάτι για τους φίλους.
4) Συμφωνώ και εμένα αυτή την εντύπωση μούδωσε ο Στέφανος γιατί για τον Μάνο δεν υπήρχε αμφιβολία.
5) Μήπως, λέω μήπως πήραν μόνο τους μουσαμάδες (καλά δεν έχετε δει ταινίες).
6) Ναι Λουκά μου γιατί; why? pourqoi? Δως της μία να καταλάβει τι σημαίνει σφαλιάρα.

Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 9:08 pm

ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΟΥΚΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΟΦΑΚΙ!!!!!! ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠ ΤΟΝ ΠΕΤΡΑΝ ΡΟΥΣΣΟ ΤΟ ΝΕΟ ΤΕΚΝΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ! !!
ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΟΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΠΕΤΡΑΝ ΜΕ ΑΜΑΛΙΑ, ΛΟΥΚΑ !!
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ !!!
ΝΤΑΙΖΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΠΕΤΡΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ!!!
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΙ ΤΖΙΝΑ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ??? ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΚΛΟΣ ΗΤΑΝ! ΜΟΝΟ Η ΧΑΡΛΕΥ ΤΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΒΑΝ!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 9:29 pm

τι εγινε?

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 9:55 pm

Τον τελευταίο καιρό έχω την αίσθηση οτι σχολιάζουμε χωρίς νόημα.

Σήμερα το επεισόδιο με άφησε με την εντύπωση οτι οι σεναριογράφοι δεν έχουνα αποφασίσει που θέλουν να πάνε την ιστορία τους ή οτι ακολουθούν έναν πλάγιο δρόμο για να καταλήξουν εκεί που θέλουν

Ο Στέφανος έδειξε να πόνεσε πολύ απ το όχι της Εύας. Αυτό που ξέρω εγώ είναι οτι δύναμη να μας πονέσουν έχουν μόνο όσοι αγαπάμε. Αν είναι έτσι τότε προς τι η προσέγγιση στη Μελίτα;

Απ την άλλη η Εύα έδειχνε επίσης να πονάει για την τροπή που πήραν τα πράγματα. Τη φωτογραφία του Στέφανου την πήρε μαζί της και μου δίνει την εντύπωση οτι όλα αυτά που λέει τα πιστεύει. Τότε προς τι η χθεσινή επίσκεψη στο Μάνο;

Ο Μάνος απ τη μεριά του μου δείχνει αμετανόητος. Έχω την εντύπωση οτι δεν έχει σκοπό να αφήσει την Εύα ήσυχη. Παρόλα αυτά σήμερα ήταν μέσα στις νοστιμιές με τη Μελίτα.

Η Μελίτα πάλι κοντεύει να λιώσει τα ποιήματα του Λειβαδίτη απ το διάβασμα αλλά οι ματιές που έριχνε στο Μάνο ήταν περίεργες, και όταν εκείνος είπε τη Νταίζη γυναικάρα έβγαλε ζήλεια.

Απόρησα χθες που ο Ηλίας έκανε την προξενήτρα. Τελικά αυτό που θέλει είναι να πάει η Εύα κοντα στο Μάνο για να τονωθεί η αυτοπεπείθηση του κανακάρη του. Ωραίος τύπος.

Ο Μάνος εξακολουθεί να είναι το ίδιο γοητευτικό γουρούνι που ξέραμε. Αγαπητέ μου τους φίλους τους προστατεύουμε δεν τους αφήνουμε στην άγνοια να φάνε τα μούτρα τους. Απαράδεκτο όταν είδε το ενδιαφέρον του Μπέλλου να μην μιλήσει στην Νόρα.

Η αγοροπαρέα πάντως μου άρεσε πολύ.Και το δούλεμα στο Λουκά ακόμη περισσότερο.

Φαίνεται οτι τα λόγια της Εύας έπιασαν τόπο. Η Νόρα αποφάσισε να διεκδικήσει το μελαχρινάκι αλληλούια. Το παίζει το παλικάρι και καλά του κάνει. Όταν του είπε για τη σουίτα που θα μείνει με το Δημήτρη ζορίστηκε, αλλά όταν του είπε οτι θα πάει να αγοράσει εσώρουχα την έχασε την ψυχραιμία του. Πήγε μετά στους άλλους και ζητούσε βάλτε μου να πιώ και ξαναβάλτε μου. Μπράβο κούκλα μου δώστου να καταλάβει. Καλά το δούλεμα που του έκαναν πολύ μου άρεσε.

Η παρέα των κοριτσιών αντίθετα με νευρίασε. Αυτό το όλες μαζί δεν θα το συνηθίσω ποτέ νομίζω. Την πίτσα τη ζήλεψα βέβαια αλλά η Εύα με νευρίασε που ανοιγόταν μπροστά στη Μελίτα. Πρόσεχε καημένη που μιλάς γιατί η φίλη (λέμε τώρα) έτοιμη δείχνει να τρέξει να καλύψει το κενό που άφησες.

Τελικά το σχέδιο μπήκε μπροστά. Πάνε οι πίνακες να ζήσετε να τους θυμάστε κύριε μου. Αναρωτιέμαι αν ο σάκκος περιείχε τους πίνακες ή κάτι άλλο που μας κρατούν για έκπληξη. Δείχνει πάντως να είναι το πρώτο βήμα ενός σχεδίου.

Σε αναμονή λοιπόν.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Τετ Δεκ 02, 2009 9:59 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 250 - Ημερομηνία 02-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 9:58 pm

ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ:Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΙΑ ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΒΑΖΟΥΝ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ.Ο ΗΛΙΑΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ;ΤΙ ΛΥΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ;ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΜΙΣΕΙ ΠΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΥΣΤΗΧΗΣΕΙ;Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΤΗΝ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΒΙΑΣ ΤΟ ΖΗΤΑΓΕ ΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ.Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ.Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΛΑ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ.ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑΚΟ ΜΑΣ ΤΟΥΡΜΠΟ.ΕΙΔΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΣΩΡΟΥΧΑ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΜΑΣ ΧΛΩΜΙΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ.ΕΤΣΙ ΗΡΘΕ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ.ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΥΣΧΙΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ.ΤΕΛΙΚΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ ΟΤΑΝ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ.ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΔΕ ΤΟΥ ΠΑΕΙ.Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΑΝΩ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Η ΣΚΗΝΗ ΝΤΑΙΖΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΔΕΙΞΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΡΤΑΛΗ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 10:09 pm

Clarabelle έγραψε:
Τον τελευταίο καιρό έχω την αίσθηση οτι σχολιάζουμε χωρίς νόημα.

Σήμερα το επεισόδιο με άφησε με την εντύπωση οτι οι σεναριογράφοι δεν έχουνα αποφασίσει που θέλουν να πάνε την ιστορία τους ή οτι ακολουθούν έναν πλάγιο δρόμο για να καταλήξουν εκεί που θέλουν

Ο Στέφανος έδειξε να πόνεσε πολύ απ το όχι της Εύας. Αυτό που ξέρω εγώ είναι οτι δύναμη να μας πονέσουν έχουν μόνο όσοι αγαπάμε. Αν είναι έτσι τότε προς τι η προσέγγιση στη Μελίτα;

Απ την άλλη η Εύα έδειχνε επίσης να πονάει για την τροπή που πήραν τα πράγματα. Τη φωτογραφία του Στέφανου την πήρε μαζί της και μου δίνει την εντύπωση οτι όλα αυτά που λέει τα πιστεύει. Τότε προς τι η χθεσινή επίσκεψη στο Μάνο;

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ.Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΕΙΧΕ ΣΚΟΤΕΙΝΙΑΣΕΙ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΝΑ ΚΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΘΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗΣ.ΑΡΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 10:12 pm

εγω το λεω ΔΗΜΟΣΙΑ!θελω στεφανο και ευα!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από felia Την / Το Τετ Δεκ 02, 2009 10:35 pm

Νόρα : παίρνει πίσω το αίμα της κανονικότατα.Το Λουκά τον χορεύει κανονικά κασιλαμά.
Λουκάς : το έξυπνο πουλί από τη μύτη πιάνεται Λουκάκο μας.Κάτι ο εφηβικός σου έρωτας που προτιμά το αφεντικό σου κάτι η φιλενάδα σου που θα πάει για δουλειές με το καινούριο αφεντικό σας , τι να σε κάνω;Βράσε λιγάκι στο ζουμάκι σου!!!!
Μελίτα : δεν ξέρω , δε μου αρέσει και ιδιαίτερα ο τρόπος που παίζει.Κάτι με ενοχλεί.Τι , δεν ξέρω
Εύα-Δάφνη-Νικόλας:καλοί
Μαρίλια:Τσαμπουκά όπως ο πατέρας της.Μου αρέσει ο ρόλος της.Ειδικά όταν παίζει με τη μικρή , παίζει τέλεια το ρόλο της μεγάλης αδερφής.Αλήθεια γιατί η Ακρίτα έχει ξεχάσει να μάθει η Μαρίλια για το πρόβλημα της μικρής, ή κάνω λάθος;
Μάνος: Εντάξει , βρίσκει ξανά το χαμόγελό του , παίζει και σε μερικές σκηνές επιπλέον .Ξαναβρίσκει ο ρόλος του νόημα γιατί τον τελευταίο καιρό κάπου τον ψάχναμε.
Αμαλία : περιμένω το ξεμάλλιασμα με το τρίτο τραπέζι πίστα
Στέφανος :Πότε επιτέλους θα σταματήσει να δολοπλοκεί και να βγαίνει λάδι.Παίζει πολύ καλά ο Σταύρου αυτόν τον αντιπαθητικό ρόλο που έχω την αίσθηση ότι από μέσα του θα βγει ο Αγγελος Αντύπας.
Αχ σημερα θυμηθηκα τις καλες μερες του ζευγαριου Μάνου-Μελίτας και βούρκωσα.

felia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης