Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap46%Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 46% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 26

Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Πεμ Δεκ 03, 2009 8:02 pm

ο λουκας στο μανο
΄΄λες να του κατσει΄΄ gelio

ε,ρε και να ταν η ζηλεια ψωρα!!!!!!!!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Δεκ 03, 2009 8:04 pm

Ψήφισα "Πολύ Καλό" για το σημερινό επεισόδιο! Αν και δεν προχώρησε ουσιαστικά την υπάρχουσα κατάσταση, είχε πολύ ωραίες ατάκες!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Πεμ Δεκ 03, 2009 8:05 pm

NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:πειραζει που θελω μελιτα με μανο μαζιιι????μου ρθε τωρα τι να κανω??
αν δεν χωριζε η ευα με το στεφανο και ο στεφανος δεν ηταν τοσο καθικι θα θελα μανο-μελιτα
στεφανο-ευα
αλλα απο την αλλη αν η γιαγια μου ειχε καρουλια θα ταν πατινι! xaxa xaxa

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Πεμ Δεκ 03, 2009 8:05 pm

εγω ψηφισα μετριο!πλακα πλακα,γυρω στον ενα μηνα εχω να ψηφισω καταπληκτικο!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Δεκ 03, 2009 8:15 pm

Ξεκιναω
1.ΘΕΑ η Φαιη στη Φωτογραφηση,μεχρι και ο αδερφος μου που βλεπει σπανια Μυστικα κολλησε στην οθονη!
2.Το κουστουμακι πολυ του παει του Λουκα και η σκηνη με τα ρουχα στο σπιτι της Νορας τελεια!
3.Ο Ρουσσος απαραδεκτος ετσι οπως τους μιλησε στο γραφειο του και τη Νταιζη ως συνηθως μου ηρθε να την καρυδωσω...ειδικα εκει που ελεγε πως ολα αυτα τα κανει γιατι εχει αδυναμια στο παιδι της εσκασα στα γελια!Η Αμαλια θεα εκανε φοβερη εισοδο και το ξεκατινιασμα με την μπουζουξου απιθανο! :!:
4.Η σκηνη Ρουσσου-Αμαλιας υπεροχη και οι δυο εδωσαν σημερα ρεσιταλ ερμηνειας! : respect :
5.Τοση συμπτωση πια η Μελιτα να βρεθει στην ιδια καφετερια με το Στεφανο!? slap
6.Ωραια η σκηνη Ευας-Δαφνης και το φασολακι ειναι σκετη γλυκα!!!
7.Παρα πολυ ωραιο το τραγουδι και καλη η σκεψη να περνανε οι στιχοι απο κατω! Thumbs up
8.Οτι θα ακουγα τη Δαφνη να συμβουλευει το Στεφανο τι να κανει για να ξανακερδισει την Ευα δεν το περιμενα!Ελεος wall
9.Τα προσεχως πολυ ωραια...ανυπομονω για τις απιστευτες ατακες του Λουκα! gelio
Αυτα!!!! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Πεμ Δεκ 03, 2009 8:49 pm

Μου άρεσε πολύ και η Εύα στη φωτογράφηση, και η Μελίτα με το μίνι φόρεμα( γενικά το ντύσιμο της Μελίτας έχει φτιάξει πάρα πολύ τελευταία τη βλέπω πολύ έξαλλα ντυμένη και της πάει).
Δεν μου άρεσε η μακροσουσούρα φούστα της Δάφνης!

Καταπληκτικό το ξεκατίνιασμα στο γραφείο του Ρούσσου " έναν φούσκο σου χρωστάω" μακάρι να μας έδειχναν όλο το ξύλο. Βέβαια τις έφαγαν τις μπάτσες η Νόρα με τον Λουκά! Ο οποίος Λουκάς πολύ ζηλεύει αλλά καλά να πάθει!

Αμαλία-Πέτρος: Πολύ καλά του τα είπε! Μιλούσε ο Ρούσσος, και σε κάποια φάση νόμιζα ότι άκουγα τον Μάνο τότε στο επεισόδιο 11 πού έλεγε στη Μελίτα (στην κουζίνα της Αμαλίας ) "μπορεί ο πατέρας σου να μου έδωσε τα μέσα αλλά όλα τα κατάφερα με το δικό μου το μυαλό για αυτό τώρα όλα μου ανήκουν, το σπίτι μου ανήκει, η ζωή που απολαμβάνεις μου ανήκει εσύ η ίδια μου ανήκεις"! Αυτό θα πει "αν δεν ταιριάζανε δεν θα συμπεθεριάζανε"! Αυτοί, Μάνος και Ρούσσος είναι φτυστοί ,για αυτό και συμπεθέριασαν.ΕΛΕΟΣ!

Η Εύα μία από τα ίδια!

Μελίτα-Στέφανος: Εννοείται ότι μου άρεσαν! Στέφ: "Την επόμενη φορά θα έχεις εμένα ξεναγό"!! Ωραίος ξεναγός!Δεν νομίζω πάντως ότι έχει σκοπό να πειράξει Δάφνη-Μελίτα. Αλλού στοχεύει αυτός.

Ρούσσος- Μάνος στην καφετέρια πολύ καλοί.

Ο Νικόλας εξαφανιζόλ!

Μάνος- Μελίτα- Νεφέλη πάντα μου αρέσουν οι σκηνές τους και γουστάρω που ο Μάνος τρώει όλο πόρτα από τη Μελίτα σε όλα τα επίπεδα. Πάλι τη κοιτούσε,πάλι σαν να ήθελε κουβεντούλες αλλά η Μελίτα είναι αλλού! Μάνος last year! Μου άρεσε που είπε η Μελίτα στο ατελιέ της Δάφνης ότι του συγχώρησε του Μάνου πολλά, αλλά δεν αντέχει άλλο. Και σήμερα από τα λόγια της φάνηκε αυτό που δήλωσε η Ακρίτα στο ζάππινγκ πριν κάποιες βδομάδες. Και ναι η Εύα είναι κολλημένη με τον Μάνο, το είπε και μόνη της νομίζω σήμερα.

Ο Στέφανος θα έχει πάντα μια πόρτα ανοιχτή για την Εύα και μπούρδες. Δεν νομίζω η Μελίτα μετά από το στραπάτσο με τον Μάνο να δεχτεί ανοιχτές πόρτες! Δεν τις κλέινεις Στέφανε σιγά σιγά;Αν βέβαια μετά δεν θέλεις να σου φύγει η Μελίτα από καμιά άλλη πόρτα. Έτσι και αλλιώς η Εύα είναι στον Μάνο κολλημένη. Αυτό που δεν καταλαβαίνω τώρα πια είναι που είναι η προδοσία απο τη στιγμή που Εύα Στέφανος έχουν χωρίσει αλλά τέλος πάντων.

Αμαλία-Μελίτα: Άφησες το Λούβρο και πήρες το τούβλο και μετά τον λατερνατζή.ΧΑΧΑ!

Αύριο ο Λουκάς: Τι λες να του κάτσει;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Πεμ Δεκ 03, 2009 9:18 pm

[i]ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ, ΔΕΝ ΜΕ ΕΞΙΤΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΟΛΥ ΠΕΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΛΟΥΚΑ ΝΟΡΑΣ ΦΟΒΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ. ΛΕΙΠΕΙ Η ΕΝΤΟΝΗ ΔΡΑΣΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΟΝΤΩΣ Η ΞΥΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ.[/i]

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Πεμ Δεκ 03, 2009 9:20 pm

Εμένα, βρε κορίτσια, πολύ μου άρεσε το σημερινό επεισόδιο... παρά το γεγονός ότι δεν υπήρξαν σημαντικές εξελίξεις...

Κάτι ο Λουκάς με κοστούμι, και ειδικά στο αυτοκίνητο μου φάνηκε... πως να το θέσω???... 10 φορές γοητευτικότερος.

Κάτι το τραγούδι... που ειλικρινά όσες φορές και αν το έχω ακούσει, τόσο πολύ δεν το έχω νιώσει - έξοχη η επιλογή να βάλουν υπότιτλους... όσο καλά και αν καταλαβαίνεις την αγγλική, στη γλώσσα σου όλα είναι πιο... διάφανα... αχ

Κάτι το γέλιο που προκάλεσαν κάποιες σκηνές...

Ωραία. Αναμένουμε το αυριανό...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Δεκ 03, 2009 10:11 pm

Εγώ θα συμφωνήσω με το ότι η Ξυλά ήταν Θεά,θα πώ ότι πεθαίνω που ζηλεύει ο Λουκάκος μας και θα πώ ότι δεν μπορώ να καταλάβω τη συμπεριφορά του Ρούσσου σήμερα χτύπησε και ο τυφώνας Αμαλία..τους πήρε και τους σήκωσε

Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Πεμ Δεκ 03, 2009 11:43 pm

Το "Αλέξανδρος Λαζαρίδης" το άκουσε κανείς??? Αλέξανδρος τελικά ο Στεφανάκος...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 12:11 am

almaresi έγραψε:Το "Αλέξανδρος Λαζαρίδης" το άκουσε κανείς??? Αλέξανδρος τελικά ο Στεφανάκος...

NAI, TO AKOYΣA EΓΩ, K ΞETΡEΛΛAΘHKA!! ΤΟΥ ΠΑΕΙΙΙΙ..ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΠΑΕΙ! Bounce ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ Ο,ΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, Κ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ lol! ) ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΒΑΘΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ, Κ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΚΑ.
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΛΑΨΕΙ ΕΠΟΥΔΕΝΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΗ ΔΑΦΝΗ Κ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΟΤΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΠΟΛΥ, Κ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΤΑΣ. ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ, Κ ΠΗΓΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ, ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ.. ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ "Κ ΣΥ ΣΤΑ ΜΟΥΣΕΙΑ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΧΕΙΣ Ε??" ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ, ΟΠΩΣ Κ ΤΟ "ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Ο ΞΕΝΑΓΟΣ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.." ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΙΑΤΗΡΩ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ.. ;/ huhu
ΤΟ ΚΛΟΥ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗΣ, ΠΟΥ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΓΙΑ ΒΡΟΥΒΕΣ, ΗΤΑΝ Η ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΒΛΕΜΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ(ΝΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΑΡΓΗ ΚΙΝΗΣΗ, ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ ΕΥΘΑΡΣΩΣ! lol! ) ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΙΝ ΤΟΥ ΠΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ "ΑΝ ΑΛΛΑΖΑΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΙ.."ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ, Κ ΠΕΡΝΑ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΗΣ.. Κ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΑΥΤΗ ΣΑΝ ΥΠΝΩΤΙΣΜΕΝΟΣ.. faint Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΜΙΛΑ, ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΤΟΥ ΨΗΛΟΤΕΡΑ.. (ΜΑ ΤΙ ΠΑΩ Κ ΞΕΤΡΥΠΩΝΩ Η ΑΘΕΟΦΟΒΗ?? gelio )

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΚΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ-ΝΤΑΙΖΗΣ, Κ ΑΜΑΛΙΑΣ ΡΟΥΣΣΟΥ. ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ κ.ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ Κ κ.ΠΕΦΑΝΗ : respect :
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 12:13 am

Ναι άλλαξε και το μικρό του όνομα και το επίθετο πανούργος αυτός ο Καρτάλης!

Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 1:19 am

ΣΗΜΕΡΑ Η ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΡΕΙΣΤΑΛ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ!!! ΑΠΛΑ ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ! ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η Κ.ΠΕΦΑΝΗ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ .ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ !!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΘΕΑΤΡΟ ΟΙ 2 ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΩΜΩΔΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!! ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑΣ ΤΕΛΕΙΟΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ...
ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ...
Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ..ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ 6 ΧΡΟΝΗ ΣΑΝ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΕΧΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΓΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!???
ΠΩΣ ΤΟ ΔΕ ΔΗΛΑΔΗ ΕΔΙΩΞΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΗΚΟΝ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ .ΑΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟΥ ...ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΗ !!
ΥΓ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΡΙΧΝΩ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ !!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 1:57 am

ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ.ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΕΩΡΩ ΤΟΝ ΔΑΝΗ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΗΘΟΠΟΙΟ.ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ.ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ.ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΤΟΣΗ ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΟΡΑ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΡΟΔΩΣΑΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ.ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΛΟΓΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ.

Υ.Γ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΙΚΕΣ ΑΤΑΚΕΣ ΖΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟΡΑ.''ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ'';ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΤΑΚΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ.ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 9:59 am

Η Αμαλια εδωσε ρεστα εχθες!Αν και δεν την παω χθες ηταν ολα τα λεφτα!!!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 10:43 am

Mικρές παρατηρήσεις απ το χθεσινό επεισόδιο.

Ο Λουκάς έχει αρχίσει και εκδηλώνεται και πολύ μου αρέσει: juhu :

Η Νόρα τον έχει σε χαμηλή φωτιά να σιγοβράσει και της εύχομαι καλοφάγωτος gelio

Ο Μάνος με το Ρούσσο έχουν καταλάβει οτι παίρνουν φωτιά τα μπατζάκια τους και είναι σε εγρήγορση, αλλα δεν τους βλέπω και πολύ καλά.Siga...

Ο Στέφανος δεν έχει ξεφύγει ούτε εκατοστό απ τα σχέδιά του. Απ την αρχή ήθελε συνεργασία, και πιστεύω αποσκοπεί να περάσει η έκταση της κατασκήνωσης στα χέρια του που μην ξεχνάμε αγοράστηκε απ το Μάνο με τα χρήματα απ τους πίνακες. /S

Η Μελίτα πήγε και καλά για καφέ αλλά καφέ δεν την είδα να πίνει. Τι σύμπτωση να συναντήσει το Στέφανο εκεί που δεν πήγε για καφέ βρε παιδί μου. Χθες θυμήθηκα γιατί δεν την πολυπήγαινα όλη την περασμένη χρονιά. Αυτή η γυναίκα κρύβει μέσα της μια γυναικούλα. Χθες είπε στη Δάφνη οτι δεν είναι Εύα αυτή υποτιμώντας την καινούρια της φίλη εμέσως πλην σαφώς. Το κάνει άλλωστε για όλους. Έχει πολύ μεγάλη ιδεα για τον ευατό της. Το ίδιο πάνω κάτω είπε και στο Στέφανο αλλά από κει πήρε πληρωμένη απάντηση. Ksilo

Η Εύα έχει αρχίσει να αντιδράει σωστά και μου αρέσει. Η σκηνή της με το Στέφανο μου άρεσε. Δενουν πολύ καλά μαζί Σταύρου και Ξυλά. Όπως τον είδα να φεύγει μόνος στην ανηφόρα όπου λίγους μήνες πριν έδωσε το χέρι του στην Ευα κατάλαβα οτι εδώ κλείνει η σχεση τους τουλάχιστον με τη μορφή που τη γνωρίσαμε. Κρίμα Snif

Περιμένω με ανυπομονησία να δω το Λουκά σε κατάσταση πανικού. runaround

Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 11:17 am

Καλημέρα σας!

Σήμερα δεν θα σχολιάσω πολλά Razz

Ο Ρούσσος μου φάνηκε πολύ ύποπτο το ότι πήγε το μυαλό του ότι θέλουν να τους μπλέξουν σε μια τόσο ξεκάρφωτη με αυτούς ληστεία, έχω επηρεαστεί και από το δημοσίευμα ότι θα βγει στη φόρα η σχέση του με τον Στέφανο και μάλλον το είδα στραβα!

Η Φαίη Ξυλά μια ΚΟΥΚΛΑ στη φωτογράφιση, και το τραγουδάκι απόλυτα ταιριαστό!

Μελίτα «Λέω να κρατήσουμε ενός λεπτού σκασμό» Τρομερή ατάκα αλλά από πότε η Μελίτα μιλάει έτσι στη μάνα της? Εντύπωση μου έκανε..

Τρίτη μέρα που είναι καλοχτενισμένη η Δάφνη! Να σημειωθεί παρακαλώ!

Το παλτουδάκι ριγμένο στους ώμους του κυρ Ηλία θα μπορούσε να λείπει από το σκηνικό..

Η συζήτηση Νόρας και Λουκά πάνω από τη βαλίτσα ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ! Κούκλος ο Λουκάκος με το κουστούμι!!! Τι γέλιο έκανα εντωμεταξύ δεν λέγεται. «Θα δείξεις φτερούγα και μπούτι» Αχαχαχαχαχαχαχα
Και μετά το τηλεφώνημα από τη Μαργαρίτα για ραντεβού στο γραφείο του Ρούσσου.
Ν: «Τώρα τι να ντυθώ?»
Λ: «Ρόμποκοπ» Μα αν είναι δυνατόν! Όποιος τους γράφει τα κείμενα κεντάει λέμε!!!

Και φτάσαμε στο meeting υφηλών προσώπων.. Δεν μου άρεσαν οι παρεμβάσεις με τα σχόλια από τις γραμματείς αν και ήταν κάτι διαφορετικό.. Και επίσης δεν μου άρεσε το ύφος του Ρούσσου που έσταζε ειρωνία από την αρχή! Κατέβα από το θρόνο σου μεγάλε γιατί η ιστορία απέδειξε ότι οι αυτοκράτορες ποτέ δεν είχαν καλό τέλος!

Ο Λουκάς δε που άκουγε και δεν μίλαγε ο κακομοίρης? Χιχιχιχιχι

Κρίμα μόνο που αστόχησε το χαστούκι της Αμαλίας! Γουστάρω φάση πάντως, αυτό θα πει μαλλιοτράβηγμα!!!!! gelio

Αμαλία: «Άλλωστε είναι και δικηγόροι μου τα παιδιά!»
Νόρα: «Ποια παιδιά?»
Λουκάς: «Του Πειραιά ελπίζω» Αχαχαχαχαχα α ρε Λουκάκο, ΘΕΟΣ!

Και η ατάκα του επεισοδίου «Εγώ δεν μπορώ θα πάω εκδρομή!» gelio gelio gelio gelio gelio

Από εκεί και πέρα η Μελίτα μου ερχόταν να τη δείρω στις διάφορες συναντήσεις της
«Δεν είμαι Εύα εγώ να συγχωρώ τη μία χαζομάρα μετά την άλλη»
«Η Εύα έχει το δικό της τρόπο που σκέφτεται, κινείται με άλλες λογικές» Κακιούλες? Κακιούλες? Προσεχετε καλή μου καρφώνεστε ότι σκάτε από ζήλια!

Επίσης υποτίθεται ότι είσαστε φίλες και μάλιστα με την προϊστορία που έχετε θα έπρεπε να προσέχετε διπλά και τρίδιπλά τι λέτε! Έχε χάρη που πήρες πληρωμένη απάντηση «Αυτή είναι και η γοητεία της»

Το τραγουδάκι με το τετράγωνο καλό, οι σκηνές ωραίες αλλά πάλι σκηνοθετικά λαθάκια, η Μελίτα βγαίνει από την καφετέρια και ενώ κάθεται μέσα στο αυτοκίνητο και σκέφτεται ο Στέφανος έχει ήδη φτάσει Μαραθώνα από τα πολλά χιλιόμετρα.. χαχαχα

Και προχωράμε...

Η Εύα να κάνει ζουζουνιές με το φασολάκι ήταν πολύ τρυφερή! Αυτό όμως που το παιδί το βαφτίσανε και μόνιμα το λένε το ένα φασολάκι και το άλλο βατραχάκι χαχαχα

Μελίτα-Μάνος-Βατραχάκι πολύ τρυφερές σκηνές. H Μελίτα όμως είναι αδικαιολόγητα εχθρική-ειρωνική απέναντι στο Μάνο. Που πήγαν οι καλοί της τρόποι? Υποτίθεται ότι τον ανέχεται μόνο για χάρη του παιδιού αλλα όχι και να ειρωνεύεται σε κάθε ευκαιρία ενώ κάνει και ζήλιες για την Νταίζη!

Οι σκηνές με τα παγάκια που όλοι γιάτρευαν τις μπουνιές που έφαγαν είχαν πολύ πλάκα, όμως όταν είπε η Αμαλία ότι είναι δυστυχισμένη κόπηκα.. Κρίμα...

Η συζήτηση Στέφανου – Αγγέλας μου έκανε εντύπωση.. «Μετά τη μητέρα μου είναι ο πιο σημαντικός άνθρωπος για μένα».. Μα το Θεό, Μάνος στη θέση του Μάνου ο Στεφανάκος..

Η συζήτηση Στέφανου – Δάφνης με χάλασε, έχω την αίσθηση ότι αυτή η συνεργασία γίνεται επί σκοπού, η Μελίτα μάλλον έβαλε τα χεράκια της και έβγαλε τα ματάκια της σε αυτό το κομμάτι... Το ίδιο και η Δάφνη..

Η συζήτηση Στέφανου – Εύας με άφησε άναυδη, είναι αυτός ο άνθρωπος τώρα που βλέπω ερωτευμένος με άλλη? Και αν ναι γιατι δεν την αφήνει ήσυχη? Δεν το καταλαβαίνω...

Αυτά για σήμερα, είπα να μην σας κουράσω, είδατε βρε πώς σας σκέφτομαι???

Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 11:32 am

Εσένα περίμενα κοριτσούδι μου!!!

Συμφωνώ με το ότι η Ξυλά ήταν θεά στην φωτογράφιση...

Η Δάφνη όντως εξελίσεται σε πολύ καλή λίγο και το ντύσιμο να αλλάξει σε πιο μοντέρνο......

Νόρα λουκάς κέντησαν όπως πάντα & ο λουκάς ζηλιάρης μου αρέσει πολύυυυ

αλλά και η αμαλίτσα κέντησε , αν και περίμενα να πέσουν χαστούκια τελικά τα χαστούκια τα φαγαν τα παιδια του πειραιά geliogelio

τζινάκι κεντησες με λιγα λογια αντε να δουμε και σημεραααααααααααααα
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 12:02 pm

NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:αλλά και η αμαλίτσα κέντησε , αν και περίμενα να πέσουν χαστούκια τελικά τα χαστούκια τα φαγαν τα παιδια του πειραιά geliogelio

Αχαχαχα πολύ καλό Ναταλίτσα!!!

Επεισόδιο 251 - Ημερομηνία 03-12-2009 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από valia Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 12:08 pm

Καλούτσικο το χθεσινό επισόδειο αλλα δεν με ενθουσίασε μπορώ να πώ...Μου άρεσε που ο Λουκάς έχει αρχίσει να ζηλεύει τη Νόρα αλλα δεν μου φτάνει μόνο αυτό..!!Θέλω να είναι μαζί το συντομότερο δυνατο!!Δεν αντεχω αλλη αναμονή!!!Η κλοπή των πινάκων είχε καποιο ενδιαφέρον αλλα πάλι καμία ουσιαστική εξέλιξη!!!Η Αμαλία φοβερή δεν το συζητώ!!!Πολύ γέλασα!!!!Καθώς και με την ατάκα του Λουκά για τα παιδιά του Πειραια!!χιχιχιχι!!!
valia
valia

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 12:11 pm

valia έγραψε:Καλούτσικο το χθεσινό επισόδειο αλλα δεν με ενθουσίασε μπορώ να πώ...Μου άρεσε που ο Λουκάς έχει αρχίσει να ζηλεύει τη Νόρα αλλα δεν μου φτάνει μόνο αυτό..!!Θέλω να είναι μαζί το συντομότερο δυνατο!!Δεν αντεχω αλλη αναμονή!!!Η κλοπή των πινάκων είχε καποιο ενδιαφέρον αλλα πάλι καμία ουσιαστική εξέλιξη!!!Η Αμαλία φοβερή δεν το συζητώ!!!Πολύ γέλασα!!!!Καθώς και με την ατάκα του Λουκά για τα παιδιά του Πειραια!!χιχιχιχι!!!
Να τη κι η Βάλια μας! Καιρό είχες να μπεις αρρωστούλα! Άντε καλά post!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 12:51 pm

Η Εύα έχει αρχίσει να αντιδράει σωστά και μου αρέσει. Η σκηνή της με το Στέφανο μου άρεσε. Δενουν πολύ καλά μαζί Σταύρου και Ξυλά. Όπως τον είδα να φεύγει μόνος στην ανηφόρα όπου λίγους μήνες πριν έδωσε το χέρι του στην Ευα κατάλαβα οτι εδώ κλείνει η σχεση τους τουλάχιστον με τη μορφή που τη γνωρίσαμε. Κρίμα
συμφω σε ολα!
Η Φαίη Ξυλά μια ΚΟΥΚΛΑ στη φωτογράφιση, και το τραγουδάκι απόλυτα ταιριαστό!

Agree

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 1:47 pm

ΠΑΝΤΩΣ,ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΛΕΤΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ, ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΠΟΥΔΕΝΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ,ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΗ ΔΑΦΝΗ Κ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΝΤΟΣ ΕΚΔΙΚΗΣΗΣ. ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΣΙΖΕΤΕ ΑΥΤΟ?ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΥΤΕ Η ΔΑΦΝΗ, ΜΕ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ. ΑΛΛΑ ΨΑΡΙΑ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΑΥΤΟΣ, ΣΚΥΛΟΨΑΡΑ, ΟΧΙ ΤΗ ΣΑΡΔΕΛΑ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, Κ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ, ΤΟ ΜΙΣΟΣ Κ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ. ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΔΙΚΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ, Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ "ΑΙΜΟΧΑΡΗΣ' ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑ ΑΔΙΑΚΡΙΤΩΣ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ,ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΟΤΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΠΟΛΥ, Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ "ΛΕΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ" ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΑΝΗΞΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΟΠΗ,ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΣΤΕΙΟ. ΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΔΗΛΑΔΗ, ΝΑ ΤΗΣ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙ ΑΜΕΣΑ "ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΛΟΠΗ?" slap ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΗΘΙΝΟ, ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ. ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ,ΩΣ ΤΟΝ ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟ ΤΟΥ, ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ, ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ.. Κ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ-ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΑΓΑΠΑ-ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΤΙ! Κ ΟΜΩΣ, ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, Κ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΛΟΜΩΣΕΙ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΨΕΜΜΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΩΣ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΨΕΜΜΑ ΕΥΘΕΩΣ Κ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΗ ΛΗΣΤΕΙΑ. ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΔΙΝΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΟΠΩΣ Κ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΤΗΣ. ΜΙΣΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΩΣ, ΑΛΗΘΕΙΕΣ!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 2:22 pm

Εμενα το επεισόδιο μου άρεσε -μπορώ να πω ότι το απολαυσα χαλαρα

μου αρεσε το τραγουδι με τις αντίστοιχες σκηνές και οι υποτιτλοι που ακολουθουσαν τον καθενα απο τους ήρωες
μου αρεσει επισης το πως εξελίσσεται η ιστορία και στα ζευγαρια και δε βιαζομαι να πω ποιος λεει ψεμματα και ποιος όχι γιατι έτσι όπως αναπτυσσουν οι σεναριογραφοι τις ιστορίες ,υπάρχει πραγματική διαφορά και εξελιξη στις προθεσεις και τα σχεδια όλων τους, αναλογα με τα συναισθηματά τους
μου αρεσε ο Λουκάς με κοστουμι, η Νορα που παει να τον εξοντωσει ,απο ζηλεια εννοω, και φυσικα Πετρος Αμαλία!!!!
Ειμαι μεγαλη φαν της Αμαλιας , τοχω ξαναπει αυτό

Για μενα γινεται όλο και καλυτερο
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από felia Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 2:45 pm

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ.
ΑΜΑΛΙΑ-ΘΕΑ!!ΑΜΑΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ=Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΚΗΝΗ!
Η ΕΥΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ
ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΠΟΥΦΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΧΤΕΣ Η ΜΕΛΙΤΑ? geek
ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΣΟΥΠΕΡ ΣΕΞΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΥΝΔΥΑΣΤΟ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΛΟΙ(ΛΙΓΑΚΙ ΒΑΡΕΤΟΙ ΧΤΕΣ)
Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Ή ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ?ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ cake
ΜΑΝΟΣ-ΡΟΥΣΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ
Η ΔΑΦΝΗ ΕΧΤΕΣ ΜΑΡΕΣΕ ΙΔΙΕΤΕΡΑ!ΜΙΛΗΣΕ ΟΡΘΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.

felia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης