Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap48%Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 48% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap42%Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 42% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 33

Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 8:52 pm

Η ΣΚΗΝΗ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑ ΤΕΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ Η ΝΟΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΕ, ΟΝΤΩΣ! ΟΔΗΓΗΣΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ..Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΔΙΚΩ, ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ..
Ναι η αληθεια ειναι πως οσο και τελεια να ηταν η σκηνη η Νορα εκανε το Λουκα να πιστεψει πως της γυαλισε καποιος που εχει δει μονο μια φορα και μαλιστα πως με την πρωτη ευκαιρια επεσε μαζι του στο κρεβατι!!!Βεβαια εμεις ξερουμε πως δεν ειναι ετσι αλλα ο Λουκακος που δεν ξερει τι του γινεται τα εχασε!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 8:54 pm

evanna έγραψε:
Η ΣΚΗΝΗ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑ ΤΕΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ Η ΝΟΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΕ, ΟΝΤΩΣ! ΟΔΗΓΗΣΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ..Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΔΙΚΩ, ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ..
Ναι η αληθεια ειναι πως οσο και τελεια να ηταν η σκηνη η Νορα εκανε το Λουκα να πιστεψει πως της γυαλισε καποιος που εχει δει μονο μια φορα και μαλιστα πως με την πρωτη ευκαιρια επεσε μαζι του στο κρεβατι!!!Βεβαια εμεις ξερουμε πως δεν ειναι ετσι αλλα ο Λουκακος που δεν ξερει τι του γινεται τα εχασε!

Δεν πειράζει τέτοιος μπουμπουνοκέφαλος που είναι του χρειαζόταν το σοκ μήπως και αρχίσει να λειτουργεί το ακατοίκητο.

Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 8:57 pm

aggeliki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
O Λουκάς να λέει παιδιά σας λέω όλο το μπούτι ήταν έξωgelio gelio gelio

ΘΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΕΟΣ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ,ΘΕΟΣ!! Love! Love!

Ναι κορίτσια ήταν όλο έξω σας λέω gelio gelio

Επεισόδιο 252 - Ημερομηνία 04-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 8:59 pm

Clarabelle έγραψε:
evanna έγραψε:

Δεν πειράζει τέτοιος μπουμπουνοκέφαλος που είναι του χρειαζόταν το σοκ μήπως και αρχίσει να λειτουργεί το ακατοίκητο.
Εδω που τα λεμε ενα τσουρουφλισμα το χρειαζοταν ειναι η αληθεια μπας και συνελθει και καταλαβει τι κοριτσι εχει διπλα του τοσο καιρο!!!!!! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 9:18 pm

Είδα το τελευταίο μισάωρο και αυτό ήταν αρκετό να με κάνει να συγχιστώ και να πιάσει σπαστικό γέλιο..
Ο Λουκάς ήταν φοβερός...ΦΟΒΕΡΟΣ..Από τα καλύτερα επεισόδια του για μένα..Η ανάλυση για το μπούτι της Νόρας και πόσο έξω ήταν αλλά και ότι έδειχνε πως καθόταν στο κρεβάτι ήταν φοβερές...Έδωσε ρέστα ο άνθρωπος λεμε...
Το Μελιτάκι-κατινάκι (τζίνα δημιούργησες πάλι) με σύγχισε πάρα πολύ..Κοπέλα μου ξέρεις ότι ο άντρας σου (πρώην) σκότωνε παιδιά για το καλό του εργοστασίου,των χρημάτων και της καριέρας του..Ξέρεις επείσης ότι το σπίτι που μένεις δεν αγοράστηκε με νόμιμα λεφτά..Τώρα μαθαίνεις και για το Λαζαρίδη αλλά ειλικρίνα κοπελιά έχεις καταντήσει ΣΠΑΣΤΙΚΗ..Γνωρίζεις πολύ καλά από που έρχονται αυτά τα λεφτά αλλά δεν παύεις να ζεις μέσα στη χλιδή...Φύγε από το παλάτι στο οποίο κατοικείς άσε και το υπηρετικό προσωπικό σου άσε και τα ρούχα και τα κομμωτήρια..Πιάσε ένα μικρό σπιτάκι και μια δουλίτσα, πάρε και το παιδάκι σου μαζί(δώστου και λίγο σημασία δεν βλάπτει) και όταν βγάλεις δικά σου λεφτά και δεν σε ζει ο μπαμπάς σου και ο άντρας μπορείς να τους τα χώσεις και τότε θα είμαι και εγώ μαζί σου..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 10:11 pm

evanna έγραψε:
Εγώ ένα έχω να πω αν και δεν είδα το επεισόδιο: Πλάκα με κάνετε; Είναι φίλος της Νόρας από τα 15 και δεν ξέρει το χαρακτήρα της; Πιστεύει πως θα το έκανε ποτέ αυτό η Νόρα; Ε, τότε μάλλον δεν τη γνωρίζει! Αν και όλοι ξέρουμε το λόγο που το πιστεύει αυτό -βλέπε ζήλια- εκτός από τον ίδιο!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 10:14 pm

Να σχολιάσω και εγώ...

Νόρα-Λουκάς:"Έλα...ανοιχτά είναι"!!!
Γέλασα πάρα πολύ, ειδικά με τον Λουκά και τη μανία που τον είχε πιάσει με το μπούτι της Νόρας. Μπουτομανία!!!! Στο αυτοκίνητο είπε "πως τη πάτησα με τη Νόρα"; Κάτι τέτοιο... και πριν Μήτσουλα τον αποκάλεσε τον Χριστιανό.
Ο Μάνος βασικά την έκανε, και ειδοποίησε τη Νόρα και πολύ καλά έκανε!
Ο Στέφανος είπε αλήθεια στην Μελίτα στα πλαίσια που του επιτρέπεται να πει, γιατί φυσικά δεν γίνεται να πάει και να της τα ξεράσει όλα. Μετά πάει,το σχέδιό του. Πάντως, μου αρέσει που της λέει συνεχώς να πάρει τη ζωή στα χέρια της και να καταλάβει τι είναι ο πατέρας της και ο Μάνος.
Και ναι χρυσέ μου πήγαινέ την και στο πατρικό σου στο Παρίσι και όπου θέλεις!Και φυσικά δεν θέλει να τους κάνει κακό σε Μελίτα-Δάφνη για την επιχείρηση ούτε και στην Αμαλία.
Η Μελίτα δεν θέλει τίποτα από τη περιουσία και θέλει να βγάλει τα δικά της λεφτά και να πάρει το παιδί της και να φύγει και πάρα πολύ καλά θα κάνει!
Ρούσσος- Μάνος: Άμα είπα χτες ότι αν δεν ταιριάζανε δεν θα συμπεθεριάζανε... τα ίδια σκ...... είναι. Της φώναξαν και από πάνω, λες και η Μελίτα έπρεπε να τους πει και συγχαρητήρια. Και ο Ρούσσος είπε στην Μελίτα ότι γίνεται ίδια η μάνα της επειδή έχει κολλητηλίκια μαζί της.Καλά θα κάνει να γίνει ίδια η Αμαλία! Μια χαρά γυναίκα είναι Ρούσσο, αλλά εσύ την έκανες δυστυχισμένη. Ρούσσο άχρηστε, ντροπή του δικηγορικού συλλόγου!Η Αμαλία όμως τον κάλυπτε τόσα χρόνια!!Για αυτό γουστάρω που τη Πέμπτη θα ανοίξει και αυτή το στόμα της και θα βγάλει όλα τα άπλυτα στη φόρα.

Το μίνι δίνει και παίρνει Μελίτα και Νόρα σούπερ μίνι!

Τον Στέφανο τελικά τον λένε Στέφανο και τα έχει κανονίσει έτσι ώστε να τους οδηγήσει σε έναν Αλέξανδρο Λαζαρίδη ή τον λένε Αλέξανδρο;Δεν ξέρω! Σαν το "Ρετιρέ" ο Δημήτρης ή Θανάσης ή Θάνος θα καταλήξει... θυμάστε;

Πάντως από τη κουβέντα που είχε με τον Χρήστο κάτι ακούστηκε για χτύπημα εναντίον του. Μήπως τελικά αυτό αποτρέψει η Μελίτα την άλλη Παρασκευή; Θα δούμε!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 10:35 pm

Εγώ τι να πω; Όλες οι ατάκες του Λουκά και της Νόρας ήταν μία και μία! Απίθανο επεισόδιο! Λύθηκα στο γέλιο! Ειδικά με την περιγραφή του Λουκά στο Νικόλα και τη Δάφνη, αλλά και όταν ήταν στο Μάνο! "Έχουμε και ένα γραφείο!" gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Παρ Δεκ 04, 2009 11:33 pm

Ntinaki1 έγραψε:Να σχολιάσω και εγώ...

Νόρα-Λουκάς:"Έλα...ανοιχτά είναι"!!!
Γέλασα πάρα πολύ, ειδικά με τον Λουκά και τη μανία που τον είχε πιάσει με το μπούτι της Νόρας. Μπουτομανία!!!! Στο αυτοκίνητο είπε "πως τη πάτησα με τη Νόρα"; Κάτι τέτοιο... και πριν Μήτσουλα τον αποκάλεσε τον Χριστιανό.
Ο Μάνος βασικά την έκανε, και ειδοποίησε τη Νόρα και πολύ καλά έκανε!
Ο Στέφανος είπε αλήθεια στην Μελίτα στα πλαίσια που του επιτρέπεται να πει, γιατί φυσικά δεν γίνεται να πάει και να της τα ξεράσει όλα. Μετά πάει,το σχέδιό του. Πάντως, μου αρέσει που της λέει συνεχώς να πάρει τη ζωή στα χέρια της και να καταλάβει τι είναι ο πατέρας της και ο Μάνος.
Και ναι χρυσέ μου πήγαινέ την και στο πατρικό σου στο Παρίσι και όπου θέλεις!Και φυσικά δεν θέλει να τους κάνει κακό σε Μελίτα-Δάφνη για την επιχείρηση ούτε και στην Αμαλία.
Η Μελίτα δεν θέλει τίποτα από τη περιουσία και θέλει να βγάλει τα δικά της λεφτά και να πάρει το παιδί της και να φύγει και πάρα πολύ καλά θα κάνει!
Ρούσσος- Μάνος: Άμα είπα χτες ότι αν δεν ταιριάζανε δεν θα συμπεθεριάζανε... τα ίδια σκ...... είναι. Της φώναξαν και από πάνω, λες και η Μελίτα έπρεπε να τους πει και συγχαρητήρια. Και ο Ρούσσος είπε στην Μελίτα ότι γίνεται ίδια η μάνα της επειδή έχει κολλητηλίκια μαζί της.Καλά θα κάνει να γίνει ίδια η Αμαλία! Μια χαρά γυναίκα είναι Ρούσσο, αλλά εσύ την έκανες δυστυχισμένη. Ρούσσο άχρηστε, ντροπή του δικηγορικού συλλόγου!Η Αμαλία όμως τον κάλυπτε τόσα χρόνια!!Για αυτό γουστάρω που τη Πέμπτη θα ανοίξει και αυτή το στόμα της και θα βγάλει όλα τα άπλυτα στη φόρα.

Το μίνι δίνει και παίρνει Μελίτα και Νόρα σούπερ μίνι!

Τον Στέφανο τελικά τον λένε Στέφανο και τα έχει κανονίσει έτσι ώστε να τους οδηγήσει σε έναν Αλέξανδρο Λαζαρίδη ή τον λένε Αλέξανδρο;Δεν ξέρω! Σαν το "Ρετιρέ" ο Δημήτρης ή Θανάσης ή Θάνος θα καταλήξει... θυμάστε;

Πάντως από τη κουβέντα που είχε με τον Χρήστο κάτι ακούστηκε για χτύπημα εναντίον του. Μήπως τελικά αυτό αποτρέψει η Μελίτα την άλλη Παρασκευή; Θα δούμε!

ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΓΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΝΑΙ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΟΝΟΜΑΣΤΕ, Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΔΑΦΝΗ ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ, Κ ΝΑΙ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΡΕΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ-Κ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ-ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΕΣΤΩ Κ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΤΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ "ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΛΑΖΑΡΙΔΗ",ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΣΤΕΦΑΝΟ- Κ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΛΕΕΙ, Κ ΟΧΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ! slap - Κ ΑΠΛΩΣ ΕΧΕΙ ΕΠΙΝΟΗΣΕΙ ΤΟΝ "ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΛΑΖΑΡΙΔΗ¨ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. Thumbs up
Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΛΗΣΜΟΝΗΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ Η ΜΕΛΙΤΑ "ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΑΡΤΑΛΗ,ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΝΑΙ Η ΟΧΙ, ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΑΦΟΒΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.." ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΑΚΟΜΗ Κ ΣΕ ΑΥΤΟ -ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ-ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΕΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΨΕΜΑ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, Palamakia ΕΣΤΩ Κ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.. ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΚΡΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ.. Love!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 12:02 am

Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΛΗΣΜΟΝΗΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ Η ΜΕΛΙΤΑ "ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΑΡΤΑΛΗ,ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΝΑΙ Η ΟΧΙ, ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΑΦΟΒΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.." ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΑΚΟΜΗ Κ ΣΕ ΑΥΤΟ -ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ-ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΕΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΨΕΜΑ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΣΤΩ Κ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.. ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΚΡΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ..

Ακριβώς stefanos-melita! Ο Στέφανος δεν μπορεί για ευνόητους λόγους να της πει ολόκληρη την αλήθεια αλλά δεν της λέει και ψέμματα. Θέλει να βγει η Μελίτα από τον κόσμο της και να πάρει τη ζωή στα χέρια της και της το είπε και σήμερα. Και από τη συζήτηση με τον Χρήστο δεν θέλει να τους κάνει κακό στην επιχείρηση ούτε στην Αμαλία. Με τον Ρούσσο και τον Μάνο τα έχει αποκλειστικά. Δεν του φταίνε οι άλλοι. Αυτό το σημείο που λες και εμένα μου άρεσε. Άντε να της δείξει και το πατρικό της στο Παρίσι. Τη Δευτέρα περιμένω!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από mimi Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 12:41 am

το επεισόδιο τέλειο Νόρα Λουκάς
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 12:54 am

Ntinaki1 έγραψε:Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΛΗΣΜΟΝΗΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ Η ΜΕΛΙΤΑ "ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΑΡΤΑΛΗ,ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΝΑΙ Η ΟΧΙ, ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΑΦΟΒΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.." ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΑΚΟΜΗ Κ ΣΕ ΑΥΤΟ -ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ-ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΕΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΨΕΜΑ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΣΤΩ Κ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.. ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΚΡΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ..

Ακριβώς stefanos-melita! Ο Στέφανος δεν μπορεί για ευνόητους λόγους να της πει ολόκληρη την αλήθεια αλλά δεν της λέει και ψέμματα. Θέλει να βγει η Μελίτα από τον κόσμο της και να πάρει τη ζωή στα χέρια της και της το είπε και σήμερα. Και από τη συζήτηση με τον Χρήστο δεν θέλει να τους κάνει κακό στην επιχείρηση ούτε στην Αμαλία. Με τον Ρούσσο και τον Μάνο τα έχει αποκλειστικά. Δεν του φταίνε οι άλλοι. Αυτό το σημείο που λες και εμένα μου άρεσε. Άντε να της δείξει και το πατρικό της στο Παρίσι. Τη Δευτέρα περιμένω!

ΑΚΡΙΒΩΣ,ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΗ ΔΑΦΝΗ Κ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ 'ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΑΛΙΝΟ ΚΛΟΥΒΙ ΤΗΣ" ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Κ ΣΗΜΕΡΑ, Κ ΦΥΣΙΚΑ,ΚΑΘΟΤΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ Κ ΚΕΡΔΟΣ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΑΝΟ-ΡΟΥΣΣΟ.

ΑΧ,ΝΑΙ ΕΙΔΕΣ? ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΨΕΜΑ.. : juhu : ΜΙΣΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΕΣ! ΕΝΩ ΤΗΝ ΕΥΑ..ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ, ΟΛΟ ΨΕΜΜΑΤΑ, ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. /S

Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΠΕΦΥΓΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ.. Love! ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ.. Κ ΘΑ ΤΟΝ ΧΑΣΕΙ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.. huhu ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΘΟΣ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ..ΚΑΛΕΣ, ΤΡΥΦΕΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΧΛΥΑΡΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ, ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΤΗΣ ΜΕΛ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ.. /S

ΑΣΧΕΤΟ, ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ, ΣΤΙΣ "ΠΕΡΙΛΗΨΕΙΣ" ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ? lol!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 12:55 am

Εγώ θέλω να δω το σχολιασμό της Τζίνας! Πώς και πώς τον περιμένω κάθε μέρα! lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από oupoupi Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 12:55 am

τελειο το σημερινο!!!το καλυτερο ever!!!τετοιο γελιο με τις σκηνες νορας λουκα δεν εχει ξαναπεσει.... xaxa η καλυτερη ατακα του λουκ "εχουμε και ενα γραφειο" οπως λεμε " εχουμε και ενα παιδι" χαχαχαχαχα καλα αυτοι οι 2 δεν παιζονται με τιποτα εεε!!!! lol! απολαυση πραγματικα!!!!

oupoupi
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 12:56 am

oupoupi έγραψε:τελειο το σημερινο!!!το καλυτερο ever!!!τετοιο γελιο με τις σκηνες νορας λουκα δεν εχει ξαναπεσει.... xaxa η καλυτερη ατακα του λουκ "εχουμε και ενα γραφειο" οπως λεμε " εχουμε και ενα παιδι" χαχαχαχαχα καλα αυτοι οι 2 δεν παιζονται με τιποτα εεε!!!! lol! απολαυση πραγματικα!!!!
gelio gelio gelio Σαν τη γάτα με το ποντίκι κάνουν!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από mimi Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 12:59 am

έχουμε και ένα γραφείο !!!!!!!!!!!!!!!!
ξαναβλέπω τις σκηνές Νόρα Λουκά μέχρι και στον ύπνο της γελάει όλες οι άλλες σκηνές για μένα αδιάφορες
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 1:00 am

ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΘΟΣ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ..ΚΑΛΕΣ, ΤΡΥΦΕΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΧΛΥΑΡΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ
θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω.
ναι δεν εχουν τετοια ενταση αλλα σαν συνολο το στεφανος-ευα υπερτερει
σε ενα εργο κατ'εμε σημασια δεν εχουν μονο οι ερωτικς σκηνες αλλα και οι κουβεντες που κανουν μεταξυ τους τα ζευγαρια!στο στεφ-μελ δεν εχει τη λαμπεροτητα που εχουν οι σηζητησεις του στεφ-ευα.
θελω να πω πως για μενα καλο και ταιριαστο ζευγαρι δεν ειναι το ζευγαρι με τις πιο δυνατες ερωτικες σκηνες αλλα σαν συνολο και με τις καλες συζητησεις.
το στεφ-ευα λοπον κατ΄εμε εχει και καλες ερωτικες και πολυ ουσιαστικες συζητησεις.

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 1:02 am

mimi έγραψε:έχουμε και ένα γραφείο !!!!!!!!!!!!!!!!
ξαναβλέπω τις σκηνές Νόρα Λουκά μέχρι και στον ύπνο της γελάει όλες οι άλλες σκηνές για μένα αδιάφορες
Πες τα Χρυσόστομη!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από mimi Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 1:02 am

konstantina έγραψε:
ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΘΟΣ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ..ΚΑΛΕΣ, ΤΡΥΦΕΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΧΛΥΑΡΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ
σε ενα εργο κατ'εμε σημασια δεν εχουν μονο οι ερωτικς σκηνες αλλα και οι κουβεντες που κανουν μεταξυ τους τα ζευγαρια!στο στεφ-μελ δεν εχει τη λαμπεροτητα που εχουν οι σηζητησεις του στεφ-ευα.
θελω να πω πως για μενα καλο και ταιριαστο ζευγαρι δεν ειναι το ζευγαρι με τις πιο δυνατες ερωτικες σκηνες αλλα σαν συνολο και με τις καλες συζητησεις.
το στεφ-ευα λοπον κατ΄εμε εχει και καλες ερωτικες και πολυ ουσιαστικες συζητησεις.
μαζί σου Κωνσταντίνα μου !111
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 1:03 am

Τι λέτε να έβλεπε στον ύπνο της η Νόρα και χαμογελούσε ακόμη και τότε; Εννοείται το Λουκά, αλλά περαιτέρω εννοώ! Heart2
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από mimi Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 1:06 am

sifantid έγραψε:
Πες τα Χρυσόστομη!

Σοφάκι μου εγώ στις υπόλοιπες σκηνές του επεισοδίου έκανα βόλτες μεσ στο σπίτι και μόλις άκουγα τη φωνή της Νόρας ή του Λουκά τσακιζόμουν ......................................γιατί παιδιά έχουμε και ένα γραφείο και η Νόρα σωματάρα έχει super sexy σήμερα
επίσης η Εύα με το Λουκά στο τέλος
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 1:14 am

mimi έγραψε:
sifantid έγραψε:
Πες τα Χρυσόστομη!

Σοφάκι μου εγώ στις υπόλοιπες σκηνές του επεισοδίου έκανα βόλτες μεσ στο σπίτι και μόλις άκουγα τη φωνή της Νόρας ή του Λουκά τσακιζόμουν ......................................γιατί παιδιά έχουμε και ένα γραφείο και η Νόρα σωματάρα έχει super sexy σήμερα
Συμφωνώ απόλυτα! Και τι θεϊκό το συνολάκι που της φορούσαν από χθες! Αυτό με τη φούστα και τη φαρδιά ζώνη κάτω από το στήθος με το άσπρο πουκάμισο (φαινόταν και σαν φόρεμα, αλλά δεν ξέρω τι ήταν! geek ) Της έκανε τέλεια γραμμή! Πολύ τέλειες σήμερα γενικά οι ενδυματολογικές επιλογές Νόρας-Λουκά! Μου είχε λείψει το Μελαχρινάκι με κουστούμι! Και όταν ξέδεσε και τη γραβάτα... Αχχ... Φούντωσε! Love! " Έρως ανίκατε μάχαν..." Τι να κάνουμε;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από mimi Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 1:17 am

sifantid έγραψε:
mimi έγραψε:
sifantid έγραψε:
Πες τα Χρυσόστομη!

Συμφωνώ απόλυτα! Και τι θεϊκό το συνολάκι που της φορούσαν από χθες! Αυτό με τη φούστα και τη φαρδιά ζώνη κάτω από το στήθος με το άσπρο πουκάμισο (φαινόταν και σαν φόρεμα, αλλά δεν ξέρω τι ήταν! geek ) Της έκανε τέλεια γραμμή! Πολύ τέλειες σήμερα γενικά οι ενδυματολογικές επιλογές Νόρας-Λουκά! Μου είχε λείψει το Μελαχρινάκι με κουστούμι! Και όταν ξέδεσε και τη γραβάτα... Αχχ... Φούντωσε! Love! " Έρως ανίκατε μάχαν..." Τι να κάνουμε;

φούστα ήταν Σοφάκι μου (έχω και εγώ για παρουσιάσεις και τέτοια) και ο Λουκάς αχ Miam Miam Miam
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 1:20 am

mimi έγραψε:
sifantid έγραψε:
mimi έγραψε:
sifantid έγραψε:
Πες τα Χρυσόστομη!

φούστα ήταν Σοφάκι μου (έχω και εγώ για παρουσιάσεις και τέτοια) και ο Λουκάς αχ Miam Miam Miam
Τι ωραίο στυλάκι πάντως η Νόρα! Και ο Λουκάς δεν πάει όμως πίσω! Αχχχ... Εις διπλούν!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2009 1:22 am

konstantina έγραψε:

ΟΚ konstantina ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΙΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ?? Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΣΥΣΤΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΟΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, Κ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΣΥΣΤΟΛΑ! ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ ΟΙ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΕΙΧΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ- Κ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ- ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΨΕΜΜΑ..ΜΟΝΟ ΑΛΗΘΕΙΕΣ, ΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΕΦΟΥΡΝΙΣΕΙ Κ ΟΛΑ! ΑΚΟΜΗ Κ ΣΗΜΕΡΑ,ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΨΕΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ, ΤΗΣ ΕΙΠΕ"ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΙΤΑ ΚΑΤΑΜΑΤΑ Κ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ" Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΕΠΟΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ,ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΣΑΝ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ.. :wink2:

ΤΕΛΟΣ,ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ,ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΘΟΣ, ΟΙ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΕΥΩΝ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ..ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΡΜΗΤΙΚΟ ΚΥΜΑ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ, Κ ΣΤΗΡΙΧΤΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΣΕ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΑ ΘΕΜΕΛΙΑ. :wink2:

Έχει επεξεργασθεί από τον/την stefanos-melita στις Σαβ Δεκ 05, 2009 1:24 am, 1 φορά
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης