Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

+27
ebelina2007
loukasnora
Καρ-Mik
Vaso20
KonstantinaA
soso
manos 4 ever!!
Aggelaki
tinaki18
Foulitsa
ioulieta
elli
panda
mina
mimi
sifantid
Pennaki.......!!
nana
Ntinaki Agapaei Petraki
elena-7-
sofia_edem_fanatic
manos+eva
zwi
evanna
loukitsa
konstantina
jim7
31 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_lcap13%Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_rcap 13% 
[ 18 ]
Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_lcap38%Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_rcap 38% 
[ 54 ]
Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_lcap8%Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_lcap8%Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_lcap18%Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_rcap 18% 
[ 26 ]
Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_lcap5%Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_rcap 5% 
[ 7 ]
Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_lcap10%Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Vote_rcap 10% 
[ 14 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 143
 
 

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Δεκ 06, 2009 12:28 am

Όπως έχουν ήδη μπλεχτεί τα πράγματα θα βγαίνουν στην φόρα συνεχώς καινούργια παλιά γεγονότα. Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός της υπόθεσης; Γιατί δεν είναι δυνατόν να καταλήξουν όλοι να είναι οι καλοί. Κάποιος θάναι ο καλός του παραμυθιού μας. (Τα ονόματα είναι κατ΄αλφαβητική σειρά).
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από konstantina Κυρ Δεκ 06, 2009 12:33 am

μανος νομιζω μετα απο ολα αυτα το εχει παρει το μαθημα του.βεβαια εχει ακομα δρομο

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από loukitsa Κυρ Δεκ 06, 2009 1:23 am

Ψήφισα άλλος γιατί έχω μπερδευτεί scratch
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από evanna Κυρ Δεκ 06, 2009 11:25 am

Οση αδυναμια και να εχω στο Μανο δεν μπορω με τιποτα να τον θεωρησω τον καλο της σειρας!!!Ισως η Αμαλια η οποια ναι μεν ειναι ανακατωστρα και υπερβολικη πολλες φορες αλλα ειναι δυστυχισμενη στην πραγματικοτητα και κακια δεν θα μπορουσα να τη πω!Ασε που το καλος ειναι κατι πολυ σχετικο γιατι ολοι τους αναλογα με τις συνθηκες εχουν υπαρξει και θυματα και θυτες!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από zwi Κυρ Δεκ 06, 2009 11:39 am

Μάνος μετά από όσα πέρασε και θα περάσει πιστεύω πως θα πάρει το μάθημα του
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από manos+eva Κυρ Δεκ 06, 2009 1:04 pm

zwi έγραψε:Μάνος μετά από όσα πέρασε και θα περάσει πιστεύω πως θα πάρει το μάθημα του
Και εγω για τον ιδιο λογο ψηφισα Μανο!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από sofia_edem_fanatic Δευ Δεκ 07, 2009 12:08 am

manos+eva έγραψε:
zwi έγραψε:Μάνος μετά από όσα πέρασε και θα περάσει πιστεύω πως θα πάρει το μάθημα του
Και εγω για τον ιδιο λογο ψηφισα Μανο!!!!!

και εγω μαζι σας κοριτσια....
sofia_edem_fanatic
sofia_edem_fanatic
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από elena-7- Δευ Δεκ 07, 2009 12:24 am

κ εγω ψηφισα μαλλον φαινεται πως εχει παρει πολλα μαθηματα κ σιγα σιγα αρχιζει κ αλλαζει!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Δευ Δεκ 07, 2009 12:07 pm

ΜΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από nana Δευ Δεκ 07, 2009 1:18 pm

Η Ακρίτα είχε πει πως για όλους θα υπάρχει δικαιολογία για όσα θα κάνουν... άρα όλοι καλοί είναι και όλοι κακοί...
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Δεκ 07, 2009 2:24 pm

ψηφισα αλλος....δεν ξερω ποιος θα βγει λαδακι στο τελος!!αυτος που αξιζει λογικα...
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από sifantid Δευ Δεκ 07, 2009 10:05 pm

Ψήφισα Μάνος, γιατί θέλω να πιστεύω ότι θα διορθώσει τη συμπεριφορά του με τη βοήθεια της παρέας!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από mimi Δευ Δεκ 07, 2009 10:10 pm

η Νταίζη αν και θέλω το παιδί να μείνει με τον Οδυσσέα πιστεύω πως στο τέλος θα πάρει τον Άρη και θα φύγει
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από mina Παρ Ιαν 15, 2010 11:23 pm

Ψήφισα Μάνο γιατί ελπίζω όσα ακούγονται για αυτόν να βγουν ραδιοαρβύλες και αυτός να συνεχισει να κάνει βήματα μπροστα, να γίνει καλύτερος άνθρωπος (όσο αυτό γίνεται) και να διεκδικήσει την Εύα χωρίς παιχνίδια και πονηριές αλλά αποδεικνύοντας της ότι τρέφει βαθιά αισθήματα γι' αυτήν!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από panda Σαβ Ιαν 16, 2010 7:41 pm

Καλός είναι μόνο ο Κυριάκος τέλος gelio .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από elli Παρ Ιαν 22, 2010 3:22 pm

Η Αμαλία, γιατί αυτοί θα τα σώσει τα παιδιά και εννοώ τη Μελίτα και το Στέφανο...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από ioulieta Σαβ Μαρ 06, 2010 3:43 pm

Ο ΜΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΑ. ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ.

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από elli Παρ Μαρ 12, 2010 5:39 pm

Τελικά μετά από τις τελευταίες εξελίξεις πιστεύω ότι ο "καλός της υπόθεσης" θα είναι ο Μάνος. Έχει αποφασίσει να αλλάξει και αυτή του η πλευρά μου αρέσει πάρα πολύ...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από panda Παρ Μαρ 12, 2010 10:28 pm

Οποιοσδήποτε άλλος εκτός από τους βασικούς που ο ένας μετά τον άλλον αποδεικνύονται λουλούδια για μύρισμα με μυρωδιά βοθρέξ Tigania .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από Foulitsa Σαβ Μαρ 13, 2010 3:50 pm

Εγώ νομιζω ο Στέφανος,αν και στο κακό του μου αρέσει πολυ περισσότερο, καθότι φαν του Στράτου ακι αυτος ο ρόλος δεν ξεχνιέται....
Ο Μάνος θέλω να μέινει το λαμόγιο που είναι τώρα...του πάει πολύ!!! Ελπίζω να μη με δείρετε... :lol:
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από tinaki18 Τετ Μαρ 31, 2010 3:27 pm

η δαφνη !!!!γιατι παρολο απο αυτα που εχει περασει μενει καλη !!!!!!!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από Aggelaki Τετ Μαρ 31, 2010 3:30 pm

Εγώ λέω το Μάνο! Καλός είναι ο κακομοίρης! Απλώς κάνει βλακείες!!
Aggelaki
Aggelaki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

https://www.facebook.com/?sk=messages&amp;amp;amp;amp;amp;amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Τετ Μαρ 31, 2010 11:43 pm

Ο Μάνος εννοείται!!!!!
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από soso Πεμ Απρ 01, 2010 12:06 am

Ο Μανος!..τρελά θα το ΄θελα!
Πονταρω στο αγόρι,με τον αυστηρότατο όρο να μη γίνει τελειωμένος φλώρος!
Μόλις πήραμε,ευχαριστούμε! :Banned:
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά; Empty Απ: Τελικά ποιος θα καταλήξει να είναι ο καλός στην σειρά;

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Σεπ 01, 2010 5:11 am

Ψηφισα Μανος, πιστευω πως οι ανθρωποι κανουμε γενικα πολλα λαθη στη ζωη μας αλλα καποια στιγμη φτανει η ωρα που ερχομαστε αντιμετωποι με αυτα και πρεπει να κανουμε τον απολογισμο μας. Θα ερχοταν και η σειρα του Μανου.......

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης