Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]

Σύνολο Ψήφων : 33

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 8:44 pm

Clarabelle έγραψε:
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΖΙ! Love!
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Η ΧΗΜΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΠΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ! ΕΧΟΥΝ

Μου αρέσεις που είσαι σταθερή
Τελικά τη συμπαθείς τη Μελίτα ή όχι; gelio

ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΘΩ ΑΛΛΑ, ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ..ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ?
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 8:45 pm

μονο 5 λεξεις απο εμενα.λουκα βενετη 9α σε σκοτωσω! affraid
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 8:47 pm

aggeliki έγραψε:ΕΛΣΑΚΙ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Κ ΤΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΑΛΛΑ,ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΥΜΠΑΘΩ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΑΥΤΟ.ΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ?
Ακριβως το ιδιο συμβαινει και σε εμενα! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 8:48 pm

τελεια περιγραφη rache[L]15!! Palamakia
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 8:49 pm

Το επεισόδιο καλό δεν τρελάθηκα κιόλας
Ο Λουκάς τα έχει πάρει άσχημα. Τον βάρεσε η ζήλεια κατακούτελα και δεν καταλαβαίνει τι του γίνεται. Άν είναι δυνατόν να πιστεύει οτι η Νόρα που την ξέρει τόσο καλά μεταμορφώθηκε σε Σαλώμη για χάρη του πρώτου τυχόντα. Του τα λένε όλοι αλλά έχει κατεβάσει ρολά.
Η σκηνούλα του Στέφανου με την Εύα μου άρεσε. Καταφέρνουν να βγάζουν συναίσθημα από το τίποτα. Πάντως ο Στέφανος φάνηκε να του αρέσει η ιδέα οτι η Εύα υπάρχει περίπτωση κάποια στιγμή να τον διεκδικήσει.
Ο Νικόλας έχει βρεθεί σε δύσκολη θέση. Στη συζήτηση στο σπίτι του Λουκά δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά υπήρχε το στρατόπεδο Εύα Νόρα που υποστήριζαν τη Δάφνη και το αντρικό που υποστήριζε οτι ο Νικόλας πρέπει να αρπάξει την ευκαιρία. Πάντως αυτή είναι η ευκαιρία του να βάλει τη Δάφνη πάνω απ τον εαυτό του και να της αποδείξει οτι γι αυτόν είναι πρώτη στις προτεραιότητές του. Της το χρωστάει νομίζω.
Η Αμαλία σήμερα ήταν για άλλη μια φορά υπέροχη. Βέβαια δεν μου άρεσε αυτό που είπε περι τρελλού έρωτα. Ελπίζω να μη μας προκύψει κανένα παιδί απ το πουθενά. Βαρέθηκα πια να ψάχνω τίνος είναι το παιδί.
Η σκηνή Στέφανου Μελίτας που τόσο σας ενθουσίασε μου φάνηκε απότομη και άγαρμπη. Μάλλον κάτι με ενόχλησε στον τρόπο που τη γύρισαν σαν σακί την έσερνε. Ίσως φταίει οτι σ εμένα αρέσουν συνήθως οι ερωτικές σκηνές που είναι λίγο πιο αισθαντικές.
Έχω πάντως την εντύπωση οτι δεν προχώρησε το πράγμα. Θα δούμε αύριο.

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 8:54 pm

Clarabelle έγραψε:
Το επεισόδιο καλό δεν τρελάθηκα κιόλας
Ο Λουκάς τα έχει πάρει άσχημα. Τον βάρεσε η ζήλεια κατακούτελα και δεν καταλαβαίνει τι του γίνεται. Άν είναι δυνατόν να πιστεύει οτι η Νόρα που την ξέρει τόσο καλά μεταμορφώθηκε σε Σαλώμη για χάρη του πρώτου τυχόντα. Του τα λένε όλοι αλλά έχει κατεβάσει ρολά.
Η σκηνούλα του Στέφανου με την Εύα μου άρεσε. Καταφέρνουν να βγάζουν συναίσθημα από το τίποτα. Πάντως ο Στέφανος φάνηκε να του αρέσει η ιδέα οτι η Εύα υπάρχει περίπτωση κάποια στιγμή να τον διεκδικήσει.
Ο Νικόλας έχει βρεθεί σε δύσκολη θέση. Στη συζήτηση στο σπίτι του Λουκά δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά υπήρχε το στρατόπεδο Εύα Νόρα που υποστήριζαν τη Δάφνη και το αντρικό που υποστήριζε οτι ο Νικόλας πρέπει να αρπάξει την ευκαιρία. Πάντως αυτή είναι η ευκαιρία του να βάλει τη Δάφνη πάνω απ τον εαυτό του και να της αποδείξει οτι γι αυτόν είναι πρώτη στις προτεραιότητές του. Της το χρωστάει νομίζω.
Η Αμαλία σήμερα ήταν για άλλη μια φορά υπέροχη. Βέβαια δεν μου άρεσε αυτό που είπε περι τρελλού έρωτα. Ελπίζω να μη μας προκύψει κανένα παιδί απ το πουθενά. Βαρέθηκα πια να ψάχνω τίνος είναι το παιδί.
Η σκηνή Στέφανου Μελίτας που τόσο σας ενθουσίασε μου φάνηκε απότομη και άγαρμπη. Μάλλον κάτι με ενόχλησε στον τρόπο που τη γύρισαν σαν σακί την έσερνε. Ίσως φταίει οτι σ εμένα αρέσουν συνήθως οι ερωτικές σκηνές που είναι λίγο πιο αισθαντικές.
Έχω πάντως την εντύπωση οτι δεν προχώρησε το πράγμα. Θα δούμε αύριο.

ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΞΩΓΑΜΟ ΚΙ ΑΥΤΗ !!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ Η ΣΚΗΝΗ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ !!! Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ Η ΧΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 8:57 pm

Εγώ νομίζω ότι αυτός ο παράφορος έρωτας ίσως έρθει ξανα στη ζωή της και φέρει τα πάνω κάτω Tongue

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 8:58 pm

αντε τωρα...τα χω παιξει.πωςτολμησε ο λουκας ο δικηγορακος να συγκρινει την θεαα με τη ''χαρα'' του πενταγραμμου..της μιλησε απαισια.. αν οντως η νορα παραδεχτηκε[τουλαχιστον μεσα της] τι νιω9ει πρεπει να πληγω9ηκε πππππππααρααααααααποολλλυυυυ.. 🇳🇴 rules : scream : Snif ((
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 9:05 pm

Να κάνω και έναν γενικότερο σχολιασμό:

Μελίτα Δάφνη κουκλάρες και οι 2!
Η Μελίτα φορούσε πολύ ωραία ρούχα το πρωΐ και το μπουφανάκι και το μπλουζάκι και όλα.
Αμαλία-Μελίτα: πολύ ωραία σκηνή και η Αμαλία είχε κάτι με αυτόν τον κύριο ή απλά την ήθελε αυτός; Πάντως και τι κατάλαβε που έμεινε πίσω; Πήρε μια μεγαλόπρεπη μούντζα από τον Ρούσσο.
Στέφανος -Καρτάλαινα: Αυτή αφού μιλάει και το λένε οι περιλήψεις μου σπάει τα νεύρα. Ο Στέφανος είπε " είμαι πολύ μπερδεμένος". Αυτό τα λέει όλα!
Καλά έκανε η Μελίτα και ξεκαθαρίζει στον Μάνο και ας ακούγεται σκληρή. Πάντως ο Νικόλας και η Δάφνη μας προέκυψαν ξαφνικά Μανομελιτικοί. Όχι Παναγία μου!
Δεν μου αρέσει που ο Νικόλας δεν έπιασε αμέσως τη Δάφνη να της το πει για την υποτροφία.
Μου σπάει τα νεύρα ο Ηλίας που σε όλα κατηγορεί τον Στέφανο. Φάνηκε ότι τη Δάφνη και τη Μελίτα δεν έχει σκοπό να τις πειράξει από την συνεργασία!
Χρήστος: Ξύπνησε ο άντρας μέσα του! Δεν είναι το παιδί του Λουκά παιδιά! Τι; Επειδή το λέει η Νταίζη; Δεν έχει γίνει τέστ. Αυτός να δείτε θα παίξει καταλυτικό ρόλο και θα τα πεί όλα στον Λουκά κάποια στιγμή.
Εύα: Όχι δεν θα συγχιστώ , με αυτά που άκουσα θα πω ένα μόνο Μάνος -Εύα για πάντα μαζί!!!!Σαν τον Κυρ Ηλία θα γίνω και εγώ.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από ermioni2 Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 9:29 pm

Καλησπέρα. Πρώτη φορά σχολιάζω επεισόδιο.
Η Δάφνη και η Μελίτα ήταν κουκλίτσες.
Το σκηνικό με το Λουκά και τη Νόρα μου φαίνεται υπερβολικό και εξυπηρετεί μόνο στο να τραβήξουν την ιστορία τους. Σήμερα δεν με έπεισε κανένας από τους δύο.
Η συνεργασία της Δάφνης και της Μελίτας θέλω πολύ να πετύχει. Μου αρέσουν πολύ οι δυο τους. Ήταν πολύ γλυκές στις σκηνές τους.
Τη στάση του Νικόλα τη θεωρώ απαράδεκτη. Αν μιλούσε στη Δάφνη για το ενδεχόμενο της υποτροφίας, αφού μια χαρά κατάλαβε περί τίνος επρόκειτο, όταν του το είπε ο Μάνος, θα προλάβαινε τη Δάφνη πριν δώσουν τα χέρια με τον Καρτάλη για τη συνεργασία. Πόσες φορές θα ανατραπεί ριζικά η ζωή της Δάφνης; Έχει περάσει ΤΟΣΑ αυτή η κοπέλα(είναι και η αδυναμία μου). Εκτός από αυτό είπε πάλι τόσα ψέματα στη Δάφνη σήμερα. Η Δάφνη θα τα πάρει και με το δίκιο της.
Προς το παρόν είμαι ουδέτερη αναφορικά με το ζευγάρι Μελίτα-Στέφανος. Πάντως το Μελίτα-Μάνος είχε βαλτώσει. Βέβαια, το ότι αφήνουν όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτα με ξενερώνει.
Η κα. Πεφάνη για μία ακόμη φορά ΘΕΑ. Η γυναίκα δεν παίζεται. Αυτή τη φορά η Παπά μου φάνηκε "λίγη" στη συγκεκριμένη σκηνή.
Αυτά προς το παρόν.

ermioni2

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 9:31 pm

ermioni2 έγραψε:Καλησπέρα. Πρώτη φορά σχολιάζω επεισόδιο.
Η Δάφνη και η Μελίτα ήταν κουκλίτσες.
Το σκηνικό με το Λουκά και τη Νόρα μου φαίνεται υπερβολικό και εξυπηρετεί μόνο στο να τραβήξουν την ιστορία τους. Σήμερα δεν με έπεισε κανένας από τους δύο.
Η συνεργασία της Δάφνης και της Μελίτας θέλω πολύ να πετύχει. Μου αρέσουν πολύ οι δυο τους. Ήταν πολύ γλυκές στις σκηνές τους.
Τη στάση του Νικόλα τη θεωρώ απαράδεκτη. Αν μιλούσε στη Δάφνη για το ενδεχόμενο της υποτροφίας, αφού μια χαρά κατάλαβε περί τίνος επρόκειτο, όταν του το είπε ο Μάνος, θα προλάβαινε τη Δάφνη πριν δώσουν τα χέρια με τον Καρτάλη για τη συνεργασία. Πόσες φορές θα ανατραπεί ριζικά η ζωή της Δάφνης; Έχει περάσει ΤΟΣΑ αυτή η κοπέλα(είναι και η αδυναμία μου). Εκτός από αυτό είπε πάλι τόσα ψέματα στη Δάφνη σήμερα. Η Δάφνη θα τα πάρει και με το δίκιο της.
Προς το παρόν είμαι ουδέτερη αναφορικά με το ζευγάρι Μελίτα-Στέφανος. Πάντως το Μελίτα-Μάνος είχε βαλτώσει. Βέβαια, το ότι αφήνουν όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτα με ξενερώνει.
Η κα. Πεφάνη για μία ακόμη φορά ΘΕΑ. Η γυναίκα δεν παίζεται. Αυτή τη φορά η Παπά μου φάνηκε "λίγη" στη συγκεκριμένη σκηνή.
Αυτά προς το παρόν.

Kαλώς ήρθες ermioni 2
Ελπίζω να περάσεις καλά με την παρέα μας

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από ermioni2 Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 9:34 pm

Ευχαριστώ πολύ. Καλώς σας βρήκα.

ermioni2

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 9:38 pm

hionati έγραψε:

-Βαρετές οι σκηνες με τον νικολα
-πολυ καλες οι σκηνεσ με λουκα-μανο και λουκα-νορα και λουκα -ευα ειχαν πολυ πλακα
-αν ξανακουσω τη ευα να λεει βλακειες στο στεφανο θα τη βαρεσω...ακου εκει αν τον θελει θα τον διεκδικησει...ελπιζω να τα λεει ετσι αφου αυτην τον μανο γουσταρει και σε αυτον θα γυρισει,εξαλλου ο στεφανος μετα το σημερινο αλλου θα κολλησει
-ΜΕΛΙΤΑ -ΣΡΕΦΑΝΟΣ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟΙ,ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ,ΤΙ ΜΑΤΙΕΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΕΣ...ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ...ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΠΙΟ ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΑΨΑΝΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ...
-ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙ<<ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ>>ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ<<ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ>>ΤΕΛΕΙΑ.....
ΜΕΛΙΤΑ -ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΖΙ.......και ευα κατσε μακρυα μη φας καμια αδεσποτη...
-επισησςμου αρεσε που η μελιτα ξεκαθαρισε στο μανο οτι τελος οχι σαν την ευα που ακομη ψαχνεται αλλα και η συζητηση μελιτας-αμαλιας ηταν πολυ συγκινητικη...
-ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ<<ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ>>
ΤΕΛΟΣ ΘΕΙΚΗ ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΤΡΕΙΛΕΡ.Η ΑΜΑΛΙΑ<<ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΜΑ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ>>ΚΑΛΑ ΓΡΑΦΕΙ ΦΕΤΟΣ Η ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΣΑ ΡΟΛΟ"

Συμφωνώ σε όλα!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 9:47 pm

Στεφανο-Μελιτα δεν σχολιαζω!!!
αντυ μου θα συμφωνησω οσο δεν παει αλλο!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 9:48 pm

αλλα να παραδεχτω κατι...μου αρεσε λιγο..σαν σκηνη και σαν βλεματα αλλα δεν μαρεσε η αγριοτητα(πειτε το και αλλοκοτο παθος) πολυ αγαρμπα παρθηκαν.

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 9:54 pm

1) Εμένα γιατί το βλέμμα του Στέφανου στην πόρτα δεν μου έβγαζε έρωτα;
2) Κάτι δεν μου αρέσει στην Νταίζη. Ποιός είναι πίσω της άραγε;

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από mimi Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 10:15 pm

κορίτσια και αγόρια με περιληψούλα για μένα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 10:27 pm

Ο Λουκάς ξεράθηκε στον καναπέ της Εύας και το πρωί του έλεγε οτι αγαπάει τη Νόρα αλλά αυτός έκανε τον Κινέζο
Ο Νικόλας πήρε ένα γράμμα για μια υποτροφία στην Αμερική αλλά δίσταζε να το πει στη Δάφνη και έγινε μάζωξη στο σπίτι του Λουκά χωρίς τη Δάφνη που μαζί με τη Μελίτα είχε πάει στου Καρτάλη για γεύμα και ότι ήθελε προκυψει.
Η Νόρα πήγε στο σπίτι του Λουκά που ο άχρηστος την είπε ούτε λίγο ούτε πολύ εύκολη και έφυγε στα χάλια της
Όταν έφυγε η Δάφνη αυτό το σεμνό κορίτσι η Μελίτα έμεινε λίγο ακόμη και μετά είδαμε τις σκηνές του τρέιλερ.
Η Αμαλία είπε στη Μελίτα οτι κάποτε είχε ζήσει έναν τρελό έρωτα και ο τύπος της έλεγε να φύγουν στο εξωτερικο (ωχ απο που θα σκάσει το παιδί δεν ξέρω) αλλά η Μελίτα βιαζόταν και δεν μπορούσε να μείνει να ακούσει τον πόνο της γιατί είχε να πάει και στο Στέφανο.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από mimi Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 10:29 pm

Clarabelle έγραψε:
Ο Λουκάς ξεράθηκε στον καναπέ της Εύας και το πρωί του έλεγε οτι αγαπάει τη Νόρα αλλά αυτός έκανε τον Κινέζο
Ο Νικόλας πήρε ένα γράμμα για μια υποτροφία στην Αμερική αλλά δίσταζε να το πει στη Δάφνη και έγινε μάζωξη στο σπίτι του Λουκά χωρίς τη Δάφνη που μαζί με τη Μελίτα είχε πάει στου Καρτάλη για γεύμα και ότι ήθελε προκυψει.
Η Νόρα πήγε στο σπίτι του Λουκά που ο άχρηστος την είπε ούτε λίγο ούτε πολύ εύκολη και έφυγε στα χάλια της
Όταν έφυγε η Δάφνη αυτό το σεμνό κορίτσι η Μελίτα έμεινε λίγο ακόμη και μετά είδαμε τις σκηνές του τρέιλερ.
ευχαριστώ Clarabelle μου
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 10:30 pm

Καλό το επεισόδιο αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο .

Για αρχή : respect : στον Λουκά για την στάση του απέναντι στην Νόρα . Όταν έχεις μια ιδιαίτερη φιλία με κάποιον δεν τον δουλεύεις-αδειάζεις με τέτοιον άκομψο και απαράδεκτο τρόπο και ούτε όλα διορθώνονται με το "εντάξει μωρέ μια πλάκα ήταν το πίστεψες κιόλας;" . Το μόνο που κατάφερε η Νόρα είναι να κάνει ένα πρώϊμο Χριστουγεννιάτικο δώρο στην Νταίζη xaxa .

Thumbs up πολύ σωστή η στάση του Χρήστου στο θέμα του Λουκά . Πιστεύω ότι είναι το μοναδικό άτομο που θα ξεκαθαρίσει μια και καλή τα πράγματα στο θέμα Λουκάς-Νταίζη .

Ηλίας εκνευριστικά εμετικός ως συνήθως vomit δεν κοιτάει πρώτα τα χάλια τα δικά του και των κουμασιών που υποστηρίζει με φανατισμό και μετά ας σχολιάσει τον οποιονδήποτε cake .

Κατσαρό Υπόθετο - Υπερασπίστρια του σωστού - Δοκιμάστρια χαλιών και υπολοίπων γωνιών : Δεν μας χ... ρε Νταλάρα, αν έχεις κότσια πέτα τα δεκανίκια πρώτα και μετά έλα να μας ξανασυστηθείς Siga... .

Αρκετά συγκινητική Snif η σκηνή που ανοίγεται η Αμαλία παρά το άκυρο που πέταξε το Κατσαρό υπόθετο Grrr xastouki . Δεν ξέρω γιατί αλλά μου έχει σφηνωθεί ότι μπορεί μπαμπάς Λαζαρίδης και Αμαλία να συνδέονταν ερωτικά στο παρελθόν και ότι έπαθε η γυναίκα του να είναι ένα είδος εκδίκησης από τον Ρούσσο χμμμμμμ .

Εξαιρετική η εξήγηση του Στέφανου στην Εύα . Προσέχουμε για να έχουμε σωστός Klap .

Νικόλας-Δάφνη αδιάφοροι προς το παρόν .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από atreidhs Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 10:31 pm

Η σκηνή Μελίτας Στέφανου λιγάκι αστεία μου φάνηκε...
Η Μελίτα έδωσε ένα σάλτο και σκαρφάλωσε πάνω του σα να έκανε γυμναστική. Και έδειχνε και πιο ψηλή του. Τον είχε ταπώσει εντελώς!
:) :)
Επίσης, δε με έπεισαν σχετικά με το υποτιθέμενο πάθος που τους διακατέχει...
Αμ το άλλο; Είναι λιγάκι διχασμένο το άτομο -βλέπε Μελίνα -ή είναι η ιδέα μου; Από τη μια λέει ότι ο μοναδικός σκοπός πια στη ζωή της είναι πώς θα προστατεύσει τη Νεφέλη και από την άλλη "μια ζωή την έχουμε κι αν δεν τη γλεντήσουμε". Δε λέω, βολική κοσμοθεωρία είναι αλλά κάπου μπερδεύει το πράγμα...
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Δεκ 07, 2009 10:33 pm

Εγώ το είδα το επεισόδιο, αλλά ψήφισα μέτριο! Δε μου άφησε κάτι το ιδιαίτερο!
Ο Λουκάς και η Νόρα κλασσικά παίζουν τη γάτα και το ποντίκι και μου σπάνε τα νεύρα! Περίμενα πιο βαριές κουβέντες από την περίληψη αν και ο Λουκάκος κατάφερε πάλι να πληγώσει τη Νόρα!
Η σκηνή Εύας-Λουκά μου άρεσε πολύ!
Η ερωτική σκηνή Μελίτας-Στέφανου ήταν πολύ καλογυρισμένη και από μεριάς υποκριτικής, όσο παίρνουν οι γνώσεις μου, ήταν πολύ καλή αν και, λόγω της αδιαφορίας μου θα το έλεγα για το ζευγάρι, δε μου έμεινε!
Πολύ τον συμπάθησα το Χρήστο όταν έλεγε ότι θα πατήσει κάτω την Νταίζη αν πλησιάσει ξανά το Λουκά!
Περιμένω καλύτερες μέρες για Νόρα και Λουκά!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Δεκ 08, 2009 12:17 am

Aφου ξαναείδα τον ντουβρουτζά-Λουκά που ήρθε στη Νόρα και έλιωσα στα γέλια, λέω να σχολιάσω!

Η Εύα με τη μία το έπιασε ότι ήταν παρεξήγηση χιχι

Ο Λουκάς καίγεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!! και πολύ μου αρέσει!

"Ζηλίτσα βλέπω" κι εμείς τη βλέπουμε Εύα!!!

Εύα: "Κι η άλλη τα ίδια κάνει, νομίζεις δεν της τα έχω πεί?"
Λουκάς: (αμέσως να ρωτήσει) "Τι της έχεις πει δλδ??"
Εύα: "Ότι αρνείστε να παραδεχτείτε το αυτονόητο!"

Ο Λουκάς στο Μάνο πάλι έδινε ρεσιτάλ! Η φάτσα του Μάνου ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! Ειδικά όταν είπε εγώ την είχα προειδοποιήσει.. χιχιχιχιχι Και βέβαια η θεϊκή ατάκα "Λουκά τι κάνεις εδώ? Περιοδεία την καψούρα σου?" gelio gelio gelio

Η συμφωνία με τον Στέφανο με σύγχυσε (όπως και το μετέπειτα σκηνικό) αλλά δεν βαριέσαι, εγώ μια Μελίτα είχα στο περιβάλλον μου την έστειλα στην ανακύκλωση, αυτή τη Μελίτα ας την ανακυκλώσουν οι δικοί της φίλοι!!!

Η συζήτηση της Εύας με το Στέφανο μου φάνηκε πολύ σωστή και αρκετά συγκινητική, αν και δεν θέλω να δω την Ευα να διεκδικεί για δεύτερη φορά τον Μr.Καρδιά Αγγινάρα της Χρονιάς!

Γιατί όσα σούρνω στη Μελίτα αφορούν την προδοσία της προς τη νέα της παρέα (στους φίλους που κοκορευόταν στο Μάνο ότι έχει), απέναντι στο Στέφανο, όσο τη τραβάει μια χαρά τον ακολουθεί, έχει κι αυτός μεγάλη μερίδα φταιξίματος!!!

Η Μελίτα με το Μάνο με σύγχυσε ακόμα περισσότερο, όταν δεν είναι μπροστά άλλος την ειρωνία και την επιθετικότητα την έχουμε έτοιμη για σερβίρισμα. Αντί να κρατήσει μια τυπική στάση σε όλη τη διάρκεια βγάζει το φαρμάκι της με λύσσα, ρε τι σου κάνει ένα νέο στήριγμα...

Η Νταίζη δεν μας τα λέει καλά! Αν προδώσει το Χρήστο θα την ξεμαλλιάσω!!!!!!!! Θα τη δείρω!!!!!!!!!!!! Θα τη σφάξω στο γόνατο!!!!!!!!!!! (Μάθαμε και ότι το παιδάκι δεν το ξέρει σίγουρα ότι είναι του Λουκά :wink2: )

Η Αμαλία έδωσε ρεστα σήμερα!! : respect : Μου δημιούργησε όμως και μία απορία με αυτόν τον παλιό έρωτα.. Λέτε να τον ξαναδούμε? Γιατί να αναφερθεί τώρα? Απαπαπαπαπα

Η Νόρα με το Λουκά ήταν πολύ καλοί, αν ο Λουκάκος ήθελε μπουνίδια, μου αρέσουν πολύ τα παιχνιδάκια τους! Η συζήτηση της Νόρας με την Εύα ήταν πολύ καλή, μου άρεσε και το παρεΐστικο κλίμα στη συζήτηση για το Νικόλα, Νόρα - Λουκάς γύρος πρώτος, Εύα - Μάνος γύρος δεύτερος χεχεχε

Στο γεύμα τώρα: Κάποιος είπε να σημειώνει ο Στέφανος στο ημερολόγιο τις συνευρέσεις του με τη Μελίτα, αν θυμαμαι καλά? Παιδάκια δραματική σειρά βλέπουμε όχι το Extra 3 στις 4 το πρωί, βέβαια κι αυτοί δράμα είναι αλλα τελος πάντων lol! Είπαμε ταιριάζουν απόλυτα!!!

Για την περιβόητη ερωτική σκηνή (αν και διατηρώ τις επιφυλάξεις μου αν ήταν αυτή η συνεύρεση του περιοδικού, μάλλον μας περιέγραψαν κάποιο σκηνικό που επακολουθεί) δεν έχω να πώ τίποτα, νομίζω θα αναλυθεί πολλάκις οπότε η δική μου άποψη περιττεύει.

Πάντως η Μελίτα αν θέλει να μιλήσει το επιβεβαιώσαμε έ? Έχει φίλους! Και πάνω από όλα τους τιμάει!!!

Τέλος η κακία του επεισοδίου να σημειωθεί παρακαλώ: Στο τέλος της περσινής σεζόν γδυνόντουσαν μπροστά στα παράθυρα (χωρίς κουρτίνες) σήμερις με την πόρτα ορθάνοιχτη, κάτι είχε πει κάποτε η Εύα για τη Μελίτα και μάλλον είχε κόψει καλά το μάτι της ( lol! lol! lol! )

Και λίγο στα στυλιστικά θα σταθώ:

Ο Στέφανος με τη μαμά του είναι πάντα καλός αλλά του είχαν πατικώσει κάπως τα μαλλιά του σήμερα.. Σαν να φορούσε καπέλο, το έβγαλε και είχαν μείνει σε φόρμα ξερω γω...

Το μπουφάν της Μελίτας επίσης ήταν χάλια.. Μας αποζημίωσαν με το φόρεμα ευτυχώς..

Τα μαλλιά της Μελίτας επίσης στο σπίτι της που δοκίμαζε φορέματα ήταν απλά τέλεια, τέλεια, τέλεια, τέλεια! Στο σπίτι του Στέφανου πάλι απλά χάλια! Τι χάλι κι αυτό? Μια έτσι μια γιουβέτσι!

Η πελάτισσα του Νικόλα, αλλοδαπή αλλοδαπή, λεφτά δεν της πήρε, το ότι κρατούσε τσαντούλα D&G τελικά το προσέξατε?? Επειδή τη ζαχάρωνα πέρισυ, κόλπος μου ήρθε όταν την είδα να την κρατάει!!! Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 DGBag Eίναι αυτή σε χρυσό -> Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 73

Δεν περιγράφω άλλο, έχουμε κι ένα γραφείο!

Καληνύχτα σας!

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Δεκ 08, 2009 12:18 am

απιστευτη περιγραφη!! :cheers:
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Δεκ 08, 2009 12:23 am

ΚΑΛΑ ΡΕ ΤΖΙΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΑΠΟΘΕΩΣΗ !!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης