Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

+21
ermioni2
manos+eva
Artemis
loukasnora
madolato
PrincessRachel
marializ25
hionati
NATALITSA_LOUKITSA
mimi
Ntinaki1
KonstantinaA
nikidanis
evanna
anna90
aggeliki
panda
sofia_edem_fanatic
loukitsa
konstantina
Clarabelle
25 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 9 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 8 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 3 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 27
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από evanna Τρι Δεκ 08, 2009 8:45 pm

και ΜΑΝΟς-ΕΥΑ!μικρη σκηνη αλλα τελεια βλεματα!πραγματικα η ευα ολα τα λεφτα!!.
Αλλαγη ειναι αυτη Κωνσταντινα μου?...η καταλαβα λαθος?
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Δεκ 08, 2009 8:46 pm

clarabelle έγραψε:
Εμένα πάλι η σκηνή που χόρευαν μου θύμισε το γάμο της Δάφνης με το Στέφανο στη θέση του Μάνου

Γιατί; Τι είχε γίνει τότε;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 08, 2009 8:48 pm

Ntinaki1 έγραψε:clarabelle έγραψε:
Εμένα πάλι η σκηνή που χόρευαν μου θύμισε το γάμο της Δάφνης με το Στέφανο στη θέση του Μάνου

Γιατί; Τι είχε γίνει τότε;


Ο Μάνος χόρευε με την Εύα και η Μελίτα με τον Οδυσσέα και ζαχάρωνε το Μάνο.
Ειλικρινά είστε τυχερές που δεν έχετε δει πρώτο κύκλο και όλα σας φαίνονται φρέσκα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Δεκ 08, 2009 8:48 pm

evanna έγραψε:
και ΜΑΝΟς-ΕΥΑ!μικρη σκηνη αλλα τελεια βλεματα!πραγματικα η ευα ολα τα λεφτα!!.
Αλλαγη ειναι αυτη Κωνσταντινα μου?...η καταλαβα λαθος?
κοιτα χαρα :lol: :lol: πλακιτσα!
ε ειπαμε πρεπει να παραδεχομαι τις αληθεις και τα βλεματα τους εκαναν μπαμ!
εδω ειπα καλο λογο γι στεφανο μελιτα!για μανο-ευα δεν θα λεγα :lol: :lol: :lol:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Δεκ 08, 2009 8:49 pm

Clarabelle έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:clarabelle έγραψε:
Εμένα πάλι η σκηνή που χόρευαν μου θύμισε το γάμο της Δάφνης με το Στέφανο στη θέση του Μάνου

Γιατί; Τι είχε γίνει τότε;


Ο Μάνος χόρευε με την Εύα και η Μελίτα με τον Οδυσσέα και ζαχάρωνε το Μάνο.
Ειλικρινά είστε τυχερές που δεν έχετε δει πρώτο κύκλο και όλα σας φαίνονται φρέσκα
ναι εχεις δικιο!σαν επααληψη του πρωτου κυκλου μου φαινονται με τους ηρωες ανακατωμενους οσο ποτε!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από evanna Τρι Δεκ 08, 2009 8:50 pm

konstantina έγραψε:
evanna έγραψε:
και ΜΑΝΟς-ΕΥΑ!μικρη σκηνη αλλα τελεια βλεματα!πραγματικα η ευα ολα τα λεφτα!!.
Αλλαγη ειναι αυτη Κωνσταντινα μου?...η καταλαβα λαθος?
κοιτα χαρα :lol: :lol: πλακιτσα!
ε ειπαμε πρεπει να παραδεχομαι τις αληθεις και τα βλεματα τους εκαναν μπαμ!
εδω ειπα καλο λογο γι στεφανο μελιτα!για μανο-ευα δεν θα λεγα :lol: :lol: :lol:
Ναι σωστο και αυτο...εισαι και αντικειμενικη!!!Παντως εχεις δικιο τα βλεμματα ηταν τελεια!!! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Δεκ 08, 2009 8:51 pm

clarabelle έγραψε:
Ο Μάνος χόρευε με την Εύα και η Μελίτα με τον Οδυσσέα και ζαχάρωνε το Μάνο.
Ειλικρινά είστε τυχερές που δεν έχετε δει πρώτο κύκλο και όλα σας φαίνονται φρέσκα

Τον έχω δεί όλον τον πρώτο κύκλο αλλά σήμερα ζαχάρωνε και ο Στέφανος τη Μελίτα στον χορό όχι μόνο η Μελίτα τον Στέφανο!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Δεκ 08, 2009 8:52 pm

μην το λες!δεν λεω κοιτουσε αλλα πολλα γελακια ειδα με την ευα :lol:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 08, 2009 8:53 pm

Ntinaki1 έγραψε:
clarabelle έγραψε:
Ο Μάνος χόρευε με την Εύα και η Μελίτα με τον Οδυσσέα και ζαχάρωνε το Μάνο.
Ειλικρινά είστε τυχερές που δεν έχετε δει πρώτο κύκλο και όλα σας φαίνονται φρέσκα

Τον έχω δεί όλον τον πρώτο κύκλο αλλά σήμερα ζαχάρωνε και ο Στέφανος τη Μελίτα στον χορό όχι μόνο η Μελίτα τον Στέφανο!!


Μα κι ο Μανος τη ζαχάρωνε τη Μελιτα τότε
Η σκηνή είναι πανομοιότυπη για να μη πω πιστή αντιγραφή
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Δεκ 08, 2009 8:54 pm

ΟΧΙ ΟΙ ΜΑΤΙΕΣ ΗΤΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑΣ !!!! ΑΠΛΩΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΗΓΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΡΦΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ .ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΗΓΩΣΩ ΤΗΝ ΕΥΑ .ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΠΗΓΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Δεκ 08, 2009 8:55 pm

ΚΛΑΡΑΜΠΕΛ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗ ΘΕΩΡΕΙ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 08, 2009 8:58 pm

nikidanis έγραψε:ΚΛΑΡΑΜΠΕΛ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗ ΘΕΩΡΕΙ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ


Εγώ Νίκη μου στο Μάνο έχω ρίξει άκυρο εδώ και αρκετό καιρό.
Πλέον αυτό που θέλω είναι μια τιμωρία δίκαιη γι αυτόν.
Βέβαια εδώ είναι σειρά και καμία σχέση δεν εχει με την πραγματικότητα αλλά βρε αδελφέ ας πληρώσει και κάποιος έστω και σε σήριαλ.
Η σκηνή όμως είναι αντιγραφή και πιστεύω οτι επειδή αλλάζουν θεση τα κορίτσια σ αυτόν τον κύκλο θα δούμε πολλές τέτοιες σκηνές στο μέλλον
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τρι Δεκ 08, 2009 9:01 pm

εγω απο ολο το επεισοδιο μου εμεινε η σκηνη που δακρυσε ο χρηστος γιατι και οι αντρες τελικα κλαινε....

ο χρηστος με την μαμα αντιγονη...

δε θα σχολιασω μελιτα καρταλη αλεξαντρο στεφανο και οποιος τελικα ειναι γιατι συγνωμη κυριε ποιος ειστε ?? και ενω καναν οτι καναν ειχαν και τυψεις απο πανω μια ετσι μια αλλιως η αρχη το τελος η μεση και τελικα ηταν το κλεισιμο και το ξεκινημα μιας συνεργασιας που την μυριστηκε και η νορα μπαμ κανει

η δαφνη σα δυναμικη μια χαρα μου φανηκε και επιτελους να παρει θεση μια φορα μου αρεσε..εχει δικιο...ολοι μαζι και ολοι μονοι μια γιορτη τους ενωνει αλλα ο καθενας αλλου...αλλου θα θελαν να ειναι και να χορευουν και ολοι χορευαν με λαθος παρτενερ....χιχι εσυ μανωλακη φαε ενα φυστικι...χιχι

λουκας νορα το τραβανε ρε και πονανε και οι δυο...η σκηνη που ολοι ηταν μονοι και ζουσαν τις τυψεις τους τις σκεψεις τους ολοι μαζι και μονοι,.,.και τελικα τιποτα δε εχουμε δει ακομαααααααααα
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Δεκ 08, 2009 9:03 pm

Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:ΚΛΑΡΑΜΠΕΛ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗ ΘΕΩΡΕΙ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ


Εγώ Νίκη μου στο Μάνο έχω ρίξει άκυρο εδώ και αρκετό καιρό.
Πλέον αυτό που θέλω είναι μια τιμωρία δίκαιη γι αυτόν.
Βέβαια εδώ είναι σειρά και καμία σχέση δεν εχει με την πραγματικότητα αλλά βρε αδελφέ ας πληρώσει και κάποιος έστω και σε σήριαλ.
Η σκηνή όμως είναι αντιγραφή και πιστεύω οτι επειδή αλλάζουν θεση τα κορίτσια σ αυτόν τον κύκλο θα δούμε πολλές τέτοιες σκηνές στο μέλλον


ΜΟΝΟ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ !!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΝΤΟΥΣΕ ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ!!! ΣΤΟΝ 2 ΚΥΚΛΟ ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΨΑΧΝΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΟΛΑ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΑ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΒΡΗΣΚΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ! ΠΑΝΤΩΣ Ο ΠΕΤΡΑΝ ΘΑ ΜΠΕΙ ΦΥΛΑΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ..
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από hionati Τρι Δεκ 08, 2009 9:04 pm

Ntinaki1 έγραψε:
aggeliki έγραψε:
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ
ΕΝΩ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΕΛΕΙΑ! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ! ΕΧΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ!

Τέλειο!! Αυτό ακριβώς! Δεν είχε μόνο πάθος αλλά και συναίσθημα!
Στην κουζίνα ολοταχώς!! Αυτό θα πεί έρωτας!! Στον πάγκο της κουζίνας. Μα ήταν τόσο ωραία η σκηνή, υπερπαραγωγή θα έλεγα!Και μου άρεσε και η κλασσική μουσική!Δεν έχω λόγια. Αισθησιακή σκηνή αλλά καθόλου πρόστυχη ίσα-ίσα! Σταύρου-Παπά θεοίίίί.Το πως τη κοιτούσε, πως την άγγιζε...
Μετά, που καθόντουσαν στο πάτωμα, που είχαν τυλιγμένα τα πόδια τους ο ένας στα πόδια του άλλου, που της έκανε τη κίνηση που κάνει στη μάνα του που της έκανε ένα σαν ψιλοαστείο εκείνη την ώρα με το χέρι του στο στόμα της!!Όλα τα λεφτά! Στέφανος- Μελίτα πολύ μεγάλος έρωτας! : respect :
Και πιο μετά που του είπε ότι "ήταν υπέροχα" και της απάντησε ο Στέφ " και κάτι παραπάνω". Είναι δυνατόν να μη ψηφίσω τέλειο το επεισόδιο;
Στέφανος και Μελίτα λέέέμε!
Μετά άρχισε η Μελίτα τις τύψεις και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί βάζει τον εαυτό της σε αυτή την διαδικασία.Μπααααα! Στέφανος και Εύα δεν είναι πια μαζί. Καλά κάνατε ρε παιδιά και το κάνατε.Αντίθετα τον Στέφανο δεν τον είδα να έχει και ενοχές.

Μου άρεσε μετά που ήταν ο Στέφ (το χρυσούλι μου) με ξεκούμπωτο το πουκάμισο και σκεφτόταν και η Μελίτα στις σκάλες! Ξέρετε τώρα τη πήρε η Εύα τηλέφωνο και της είπε " Μελίτα μου" για να μας δείξουν και καλά τις τύψεις και τη προδωσία και βλακείες.

Την άλλη μέρα η Νόρα αμέσως τα έπιασε τα βλέμματα στο γραφείο και από τους 2! Πονηρή γάτα!
Ο Μάνος στη Μελίτα μούγκα! Τον ρώτησε μέχρι και την τελευταία στιγμή αλλά τίποτα.Αν και όντως όπως είπε και ο Ηλίας θα πάει πολύ ψηλά η επιχείρησή τους, όχι μόνο για να τη βγεί στον Μάνο, αλλά ούτως ή άλλως δεν είχε σκοπό να βλάψει τα κορίτσια!

Η Εύα όλο χώρισε αλλά όλο πάει στον Στέφανο. Έλεος πια! Πήγε στο γραφείο για να του πεί πόσο πολύ χάρηκε για τη συνεργασία. Της απάντησε ο Στέφανος ότι δεν είναι μόνο η επιχείρηση που τον κρατάει εδώ αλλά και άλλοι προσωπικοί λόγοι ( που τώρα σε αυτούς προστίθεται και η Μελίτα)!

Νόρα-Λουκάς: Έχουν αρχίσει και γίνονται βαρετοί και κυρίως ο Λουκάς. Καλά έφαγε πόρτα σήμερα.

Νικόλας: Πότε σκοπεύει να μιλήσει στη Δάφνη;

Ελπίζω τα φυστίκια που έχει φάει η Εύα να μην είναι για εγκυμοσύνη και να είναι παραπλανητικά ( αλλά Βέρα-Δώρα που κάποτε είχε φάει το σύμπαν) γιατί τώρα μια εγκυμοσύνη είναι τελείως άτοπη και άκαιρη από τη στιγμή που δημιούργησαν νέα ιστορία με Μελίτα Στέφανο. Και αν είναι έγκυος να μας δείξουν ότι το είχε κάνει με τον Μάνο στο εξοχικό τότε που την απήγαγε. Αν και αυτή έχει κατεβάσει και όλα τα ουΐσκι. Και μετά λέει ότι θα έχει ψυχολογικά άρα δεν νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο τώρα. Δεν υπάρχει και λόγος.Ειδικά από τον Στέφανο.

Χρήστος: Καλέέέέ με συγκίνησε ο Χρήστος! Ρε παιδιά τελικά δεν είναι κακό παιδί. Να που έχει και αυτός το παρελθόν του. Α ρε Χρήστο... Τελικά αν έδωσε η Αντιγόνη το όνομα Στέφανος στο παιδί αυτό για αν το προστατέψει τότε ο Αλέξανδρος είναι ο Σταύρου και ο Στέφανος Καρτάλης ο αδερφός του Χρήστου; Καρτάλης λέγεται ο Χρήστος; Πως λέγεται ξέρει κανείς;

Αυτή πάλι η Καρταλαινολαζαρίδαινα γιατί το παίζει μούγκα; Για να προχωρήσει ο Στέφανος στην εκδίκηση; Ναι, ίσα ίσα και αυτή για να γίνουν μαλλιοκούβαρα τελείως ο Στέφανος με τη Μελιτούλα! Και μετά να δείτε στο τυχαίο θα πάρει είδηση ο Αλέξανδρος ή Στέφανος (ή Δημήτρης ή Θανάσης ή Θάνος= Ρετιρέ).

Αμαλία-Πετράν- Λουκάς τέλειοι!

Στον χορό: Μελίτα- Νικόλας και Στέφανος Εύα αλλά ήταν από τις ματιές και μόνο σαν να χόρευαν Μελίτα-Στέφανος, Εύα Μάνος, Λουκάς Νόρα!
Αύριο έχουμε και άλλα!!


-ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ....ΜΕΛΙΤΑ- ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ....ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΕΣ,ΓΕΜΑΤΕΣ ΠΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ...ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ...ΚΑΙ ΦΙΛΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΙ.ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ...ΟΙ ΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥΣ ΑΠΑΙΧΤΕΣ...
-ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΕΝΟΧΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΠΑΜΕ ΧΩΡΙΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ.ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕ ΜΑΝΟ ,ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ Η ΕΥΑ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΟΤΙ Ο ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ..ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΗΝ...ΕΞΑΛΛΟΥ Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΤΡΩΓΕ ΠΕΡΥΣΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΗΣ ΕΡΩΤΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΕΝΤΑ...ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΔΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΕ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ,ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΓΑΜΟ(ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΓΙΑ ΕΥΑ,Η ΕΥΑ ΟΜΩΣ ΗΞΕΡΕ)ΟΥΤΕ ΤΗ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΤΗ ΔΑΦΝΗ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΟΧΕΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΦΕΤΟΣ...ΟΚ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΘΥΜΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΓΙΑ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΟΧΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ...
-ΨΗΦΙΣΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Δεκ 08, 2009 9:31 pm

ψηφισα φυσικα τελειο μονο κα μονο για την σκηνη στεφανου-μελιτας....βγαζανε πολυ παθος πραγματικα.....και ο στεφανος ητανε αχ...........δε περιγραφεται..το μελιτακι κι αυτο θεα για μενα και μπορω να πω οτι σε αυτη τη σκηνη συμμετειχαν εξισου και οι δυο.....ειχε μια δυναμη αυτη η σκηνη....εβγαζε κατι τοσο απαγορευμενο και οπως λεει και το τραγουδι της αννας: ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ....

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ...ΚΑΙ ΦΙΛΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ
ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΙ.ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ...ΟΙ
ΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥΣ ΑΠΑΙΧΤΕΣ...

ΣΥΜΦΩΝΩ..Η ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΗ ΕΒΓΑΖΕ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΜΗΧΑΝΟ ..ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΟΧΕΣ ΤΟΥΣ? ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ...ΝΙΩΣΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ..ΘΕΛΑΝΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ...ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΟΥΝΕ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΘΕΣ.....ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΛΟΓΙΚΗ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ.....ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΝ..ΟΧΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΕΛΙΤΑ..ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ....ΟΧΙ..ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.... και το μνμ? τι ητανε αυτο? γιατι? δε σου χουν πει οτι δε στελνουμε τετοια μνμ ειδικα οταν εχεις νιωσει τοσο ομορφα με τον αλλον.....?

εγω ειδα μια μελιτα διαφορετικη στην αγκαλια του στεφανου..ητανε σαν να βγηκε απο τον ΚΟΣΜΟ της και ο στεφανος να της εδωσε τα ΠΑΝΤΑ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΖΩΗ....ΖΩΗ

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Δεκ 08, 2009 9:49 pm

Αύριο θα της ξαναδώσει ζωή !!! Χμμμ και επειδή έτυχε να δω τρέιλερ δεν είχε καμία σχέση με αυτό που έλεγε στο ζάππινγκ ότι η Μελίτα θα μπει στο αυτοκίνητο του Στέφανου και κάτι άλλα. Θα βρέχει και θα βγούν και οι 2 από τα αυτοκίνητά τους και θα αγκαλιαστούν και θα φιληθούν στη μέση του δρόμου και μετά τους δείχνει στο κρεβάτι αγκαλιασμένους και της λέει ο Στέφανος της Μελίτας ότι τον τρομάζει όλο αυτό!!

hionati έγραψε:
-ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ....ΜΕΛΙΤΑ- ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ....ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΕΣ,ΓΕΜΑΤΕΣ ΠΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ...ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ...ΚΑΙ ΦΙΛΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΙ.ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ...ΟΙ ΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥΣ ΑΠΑΙΧΤΕΣ...

Και μένα αυτή είναι η αγαπημένη μου γιατί εκεί φαίνονται όλα τα συναισθήματά τους. Και τελικά δεν ήταν μόνο μια σωματική έλξη αλλά υπάρχει και αίσθημα πολύ δυνατό. Ήταν πολύ τρυφερή σκηνή αυτή Μελίτας -Στέφανου.Και εκεί αν δείτε τις κινήσεις του, ήταν όλα τα λεφτά. Μου άρεσε και η σκηνή μετά που την είχε αγκαλιά.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από PrincessRachel Τρι Δεκ 08, 2009 10:01 pm

εγω σημερα δεν καταλαβα χριστο! ο αλεξανδρος ειναι γιος της αντιγονης. οχρηστος ειναι θιοθετημενος γιος της αντιγονης. ο αδελφος του χρηστου με το συνδρομο down ειναι και αυτος υιοθετημενος.η αντιγονη εδωσε το πραγματικο ονομα του στεφανου[βλ.αλεξανδρος λζριδης]στον 2ο υιοθετημενο αδελφο του.και ο στεφανος ποιανου το ονομα πηρε?και μια 2η ερωτηση.οοοοοοολλλλλλλοοοοοοοιιιιιιιι αυτοι ειναι λαζαριδηδες?και ολο αυτο εγινε για τον μανο??????και η αντιγονη γιατι το παιζει μαρια της σιωπης στον στεφανο που δεν τον λενε στεφανο αλλα αλεξανδρο που τον υποδυεται ο κακομοιρης ο αλεξανδρος λαζαριδης,εεε..ΛΑΘΟΣ ο κακομοιρης ο αλεξανδρος σταυρου..
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Δεκ 08, 2009 10:03 pm

Και μένα αυτή είναι η αγαπημένη μου γιατί εκεί φαίνονται όλα τα
συναισθήματά τους. Και τελικά δεν ήταν μόνο μια σωματική έλξη αλλά
υπάρχει και αίσθημα πολύ δυνατό. Ήταν πολύ τρυφερή σκηνή αυτή Μελίτας
-Στέφανου.Και εκεί αν δείτε τις κινήσεις του, ήταν όλα τα λεφτά. Μου
άρεσε και η σκηνή μετά που την είχε αγκαλιά.

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΛΞΗ...ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΟΝΟ ΛΟΓΩ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΛΞΗΣ....ΔΛΔ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ..ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ONE NIGHT STAND..,ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΟΥΝ ΑΝ ΝΙΩΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΛΞΗ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΩΣΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΤΟΥΣ .ΤΟΥΣ ΕΝΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 785868

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Δεκ 08, 2009 10:10 pm

rache[L]15 έγραψε:εγω σημερα δεν καταλαβα χριστο! ο αλεξανδρος ειναι γιος της αντιγονης. οχρηστος ειναι θιοθετημενος γιος της αντιγονης. ο αδελφος του χρηστου με το συνδρομο down ειναι και αυτος υιοθετημενος.η αντιγονη εδωσε το πραγματικο ονομα του στεφανου[βλ.αλεξανδρος λζριδης]στον 2ο υιοθετημενο αδελφο του.και ο στεφανος ποιανου το ονομα πηρε?και μια 2η ερωτηση.οοοοοοολλλλλλλοοοοοοοιιιιιιιι αυτοι ειναι λαζαριδηδες?και ολο αυτο εγινε για τον μανο??????και η αντιγονη γιατι το παιζει μαρια της σιωπης στον στεφανο που δεν τον λενε στεφανο αλλα αλεξανδρο που τον υποδυεται ο κακομοιρης ο αλεξανδρος λαζαριδης,εεε..ΛΑΘΟΣ ο κακομοιρης ο αλεξανδρος σταυρου..

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ..ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ..Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΙΟΘΕΤΗΜΕΝΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ...ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΟΝΕΙΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΗΡΙΓΜΑ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΥΙΟΘΕΤΗΣΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ 9 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΛΥΦΘΕΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ...ΟΠΟΤΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΙΑ ΚΑΡΤΑΛΗΣ.....ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΩΠΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟ ΑΥΡΙΟΝΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΘΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ....ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΚΔΙΚΗΣΗΣ..? ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΔΛΔ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ( ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΛΔ) Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΙΑ ΑΡΡΩΣΤΗ..ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΡΑ ΘΑ ΕΚΔΙΚΗΘΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ.... ΑΥΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από PrincessRachel Τρι Δεκ 08, 2009 10:18 pm

marializ25 έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:εγω σημερα δεν καταλαβα χριστο! ο αλεξανδρος ειναι γιος της αντιγονης. οχρηστος ειναι θιοθετημενος γιος της αντιγονης. ο αδελφος του χρηστου με το συνδρομο down ειναι και αυτος υιοθετημενος.η αντιγονη εδωσε το πραγματικο ονομα του στεφανου[βλ.αλεξανδρος λζριδης]στον 2ο υιοθετημενο αδελφο του.και ο στεφανος ποιανου το ονομα πηρε?και μια 2η ερωτηση.οοοοοοολλλλλλλοοοοοοοιιιιιιιι αυτοι ειναι λαζαριδηδες?και ολο αυτο εγινε για τον μανο??????και η αντιγονη γιατι το παιζει μαρια της σιωπης στον στεφανο που δεν τον λενε στεφανο αλλα αλεξανδρο που τον υποδυεται ο κακομοιρης ο αλεξανδρος λαζαριδης,εεε..ΛΑΘΟΣ ο κακομοιρης ο αλεξανδρος σταυρου..

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ..ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ..Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΙΟΘΕΤΗΜΕΝΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ...ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΟΝΕΙΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΗΡΙΓΜΑ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΥΙΟΘΕΤΗΣΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ 9 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΛΥΦΘΕΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ...ΟΠΟΤΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΙΑ ΚΑΡΤΑΛΗΣ.....ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΩΠΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟ ΑΥΡΙΟΝΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΘΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ....ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΚΔΙΚΗΣΗΣ..? ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΔΛΔ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ( ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΛΔ) Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΙΑ ΑΡΡΩΣΤΗ..ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΡΑ ΘΑ ΕΚΔΙΚΗΘΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ.... ΑΥΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ....
ενα πραγμα ξερω εχω αρχισει να ζαλιζομαι πιο πολυ απο τοτε με τους λυτρες..μου πηρε ενα χρονο να καταλαβω τι γινεται και απ οτι φαινεται οι λζαριδηδες και οι καρταληδες ειναι πιο περιπλοκοι απο τους λυτρες.. slap
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Δεκ 08, 2009 10:23 pm

rache[L]15 έγραψε:
marializ25 έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:εγω σημερα δεν καταλαβα χριστο! ο αλεξανδρος ειναι γιος της αντιγονης. οχρηστος ειναι θιοθετημενος γιος της αντιγονης. ο αδελφος του χρηστου με το συνδρομο down ειναι και αυτος υιοθετημενος.η αντιγονη εδωσε το πραγματικο ονομα του στεφανου[βλ.αλεξανδρος λζριδης]στον 2ο υιοθετημενο αδελφο του.και ο στεφανος ποιανου το ονομα πηρε?και μια 2η ερωτηση.οοοοοοολλλλλλλοοοοοοοιιιιιιιι αυτοι ειναι λαζαριδηδες?και ολο αυτο εγινε για τον μανο??????και η αντιγονη γιατι το παιζει μαρια της σιωπης στον στεφανο που δεν τον λενε στεφανο αλλα αλεξανδρο που τον υποδυεται ο κακομοιρης ο αλεξανδρος λαζαριδης,εεε..ΛΑΘΟΣ ο κακομοιρης ο αλεξανδρος σταυρου..

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ..ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ..Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΙΟΘΕΤΗΜΕΝΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ...ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΟΝΕΙΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΗΡΙΓΜΑ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΥΙΟΘΕΤΗΣΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ 9 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΛΥΦΘΕΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ...ΟΠΟΤΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΙΑ ΚΑΡΤΑΛΗΣ.....ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΩΠΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟ ΑΥΡΙΟΝΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΘΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ....ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΚΔΙΚΗΣΗΣ..? ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΔΛΔ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ( ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΛΔ) Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΙΑ ΑΡΡΩΣΤΗ..ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΡΑ ΘΑ ΕΚΔΙΚΗΘΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ.... ΑΥΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ....
ενα πραγμα ξερω εχω αρχισει να ζαλιζομαι πιο πολυ απο τοτε με τους λυτρες..μου πηρε ενα χρονο να καταλαβω τι γινεται και απ οτι φαινεται οι λζαριδηδες και οι καρταληδες ειναι πιο περιπλοκοι απο τους λυτρες.. slap

βασικα δεν ειναι πολυ μπερδεμενο..αν το ξαναδιαβασεις θα το δεις..ο στεφανος καρταλης = αλεξανδρος λαζαριδης και το αναποδο..........ο στεφανος ειναι το παιδι του ιδρυματος και αδερφος του χρηστου και ο αλεξανδρος ειναι γιος της αντιγονης.....καλα αυτο με τους λυτρες και εγω μπερδεμενη ειμαι ακομα..προσπαθω να δω πως η δαφνη παντρευτηκε τον νικολα που ειναι ξαδερφος του μανου καιο μανος αδερφος της δαφνης...... ακομα απαντηση δε πηρα Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Icon_eek

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από hionati Τρι Δεκ 08, 2009 10:36 pm

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΡΤΑΛΗΣ...ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΛΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΥΟΘΕΤΗΣΕ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΓΙΟΣ...ΕΙΠΑΜΕ ΣΗΡΙΑΛ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ...ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΣΤΟΝ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΕΦΑΝΟ...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Δεκ 08, 2009 10:39 pm

hionati έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΡΤΑΛΗΣ...ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΛΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΥΟΘΕΤΗΣΕ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΓΙΟΣ...ΕΙΠΑΜΕ ΣΗΡΙΑΛ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ...ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΣΤΟΝ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΕΦΑΝΟ...

ισως ναι .ισως ισχυει το ονομα μονο και εγινε αλλαγη του επιθετου..

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Δεκ 08, 2009 10:43 pm

Πάντως και η μάνα του Στέφανου έχει ένα δίκιο από αυτά που τράβηξε ( αν ισχύουν αυτά και δεν είναι και αυτή μπλεγμένη) αλλά όπως και να το κάνουμε είναι βαρύ να αφήνει τον γιο της να βασανίζεται έτσι.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης