Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 9 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 8 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 3 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 27

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Τρι Δεκ 08, 2009 10:48 pm

Ntinaki1 έγραψε:Πάντως και η μάνα του Στέφανου έχει ένα δίκιο από αυτά που τράβηξε ( αν ισχύουν αυτά και δεν είναι και αυτή μπλεγμένη) αλλά όπως και να το κάνουμε είναι βαρύ να αφήνει τον γιο της να βασανίζεται έτσι.

ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ....ΔΛΔ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΝΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΖΕΙ ΤΗ ΨΥΧΗ ΤΟΥ....ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΜΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΑΤΑΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΔΩΡΑΣ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΠΕ: ΤΟΥΣ ΜΙΣΩ ΜΑΜΑ ..ΤΟΥΣ ΜΙΣΩ.... Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ: ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕ...ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΔΗΛΗΤΡΙΑΖΕΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΝΙΩΘΟΥΝ....
ΦΟΒΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΣΟΦΗ..Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ( ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ) ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΟΜΩΣ ΔΗΛΗΤΡΙΑΖΕΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΝΩ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΨΥΧΗ..ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΙΣΩΣ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ..

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Δεκ 08, 2009 11:22 pm

Ναι, αυτό είναι άσχημο γιατί μπορεί να την πήγαν άδικα φυλακή και ίσως ήθελε εκδίκηση, αλλά ο Στέφανος εκεί που διαολίζεται περισσότερο είναι βλέποντάς την έτσι, και αντί να φτιάξει τη ζωή του έχει κάτσει να εκδικείται. Γιατί νομίζει πως η μάνα του είναι "ζωντανή νεκρή" όπως έχει πει.Και φυσικά δεν θα κάνει πίσω.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από madolato Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 3:21 am

• Μπράβο ρε, ωραία μάνα η Στεφανομαμά, να τη χαίρεται! Το παίζει μούγκα στη [χλιδάτη] στρούγγα και αφήνει τον κανακάρη της να στενοχωριέται για να πάρει εκείνη το αίμα της πίσω... Πρότυπο μάνας σου λέω!
  • Η Νόρα κι ο Λούκας μ' αρέσουν τόσο πολύ που πραγματικά στενοχωριέμαι... Χωρίς πολλές υστερίες, βγάζουν πίκρα, απογοήτευση και μεγάλη στενοχώρια. Ειδικά η Νόρα. Snif Ο Λουκάς σα να ψιλοκατάλαβε την πατάτα του -σε κάποιες φάσεις μου έδωσε την αίσθηση ότι αισθάνεται και λίγες ενοχές για την τροπή που πήραν τα πράγματα. 'Οπως και να 'χει, με κάνουν να τους θέλω μαζί ακόμα περισσότερο, αν είναι δυνατόν!
  • Καλά, η Αμαλία εντελώς κοσμάρα ώρες-ώρες! "Και φρόντισα και για σένα". Δεν υπάρχει λέμε!!! gelio
  • Η άποψή μου για το Στέφανος-Μελίτα είναι γνωστή και δε θα σας ξανακουράσω. Οφείλω μόνο να ομολογήσω ότι η σημερινή ερωτική σκηνή ήταν κατά τη γνώμη μου η καλύτερη στο είδος της από την αρχή της σειράς. Η στάση τους στην κάσα της πόρτας ήταν λίγο Τελευταίο Τανγκό στο Παρίσι, αλλά δε βαριέσαι! 'Ετσι κι αλλιώς, δεν υπάρχει παρθενογένεση στην Τέχνη! Razz
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 4:16 am

ΛΟΙΠΟΝ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ.Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΡΩΤΙΚΗΣ ΣΚΗΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΤΡΥΦΕΡΗ ΚΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΔΕ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΗ Η ΟΠΕΡΑ ΠΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΧΑΛΑΣΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ.ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ:ΒΡΕ ΜΕΛΙΤΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ;ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ;ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΑΝΕΣΑΙ;ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΝ ΜΟΝΤΑΡΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΗΤΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΝΑΝ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ.Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ.Η ΕΥΑ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΔΙΔΥΜΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΠΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΣΩΣΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ:''ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ''.Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.ΕΙΔΙΚΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΡΕΛΙ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΤΟΥ.ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΤΥΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕ ΤΗΣ ΖΗΤΑΕΙ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΣΥΓΝΩΜΗ.ΟΠΟΤΕ Η ΝΟΡΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ.Η ΣΚΗΝΗ ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΜΑΛΙΑΣ ΛΟΥΚΑ ΗΤΑ ΥΠΕΡΟΧΗ.ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΟΛΟ ''ΠΕΣ ΤΗΣ'' ΚΑΙ ΟΛΟ ''ΠΕΣ ΤΟΥ'' ΗΤΑΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΚΑΝΕΙ Ο ΔΟΛΙΟΣ.ΚΑΛΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΟΤΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΕΙ ΤΟ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ ΣΤ'ΑΥΤΙ;ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.Η ΕΥΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΝΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ.Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.ΛΑΤΡΕΨΑ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΔΑΦΝΗ ''ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΓΥΡΟΒΟΛΙΑ''ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΖΕ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΙ ΝΟΡΑ.ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΛΗΣΙΑΖΥΝ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΧΟΡΕΨΟΥΝ.ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ.ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ.Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΕΝΟΣ ΣΗΜΕΙΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΛΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Artemis Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 7:54 am

[quote="marializ25"][quote="rache[L]15"][quote="marializ25"]
rache[L]15 έγραψε:

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ..ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ..Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΙΟΘΕΤΗΜΕΝΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ...ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΟΝΕΙΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΗΡΙΓΜΑ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΥΙΟΘΕΤΗΣΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ 9 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΛΥΦΘΕΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ...ΟΠΟΤΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΙΑ ΚΑΡΤΑΛΗΣ.....ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ....

καλα αυτο με τους λυτρες και εγω μπερδεμενη ειμαι ακομα..προσπαθω να δω πως η δαφνη παντρευτηκε τον νικολα που ειναι ξαδερφος του μανου καιο μανος αδερφος της δαφνης...... ακομα απαντηση δε πηρα Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Icon_eek
Marializ για το Λαζαριδοκαρταλαιικο καταλάβαμε τα ίδια.
Δε θυμάμαι να έχουμε ακούσει επίθετο Χρήστου πέρισυ.Σίγουρα όμως το ξέρουν Μάνος και Ρούσσος και μάλιστα από την κατασκήνωση. Άρα ή έχει αλλάξει κι ο Χρήστος επίθετο πριν την κατασκήνωση ή το παιδί που είναι στο ίδρυμα με το Χρήστο δεν έχουν τον ίδο πατέρα.
Ο Νικόλας με τη Δάφνη δεν έχουν συγγένεια εξ αίματος.Από την Άννα Λύτρα και τον Ηλία προέκυψε ο Μάνος.

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΕΝΟΣ ΣΗΜΕΙΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΛΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
Εγώ πάλι δεν την καταλαβαίνω καθόλου ακόμη κι αν αποδειχθεί ότι η ίδια δεν ήταν μπλεγμένη πουθενά παρά μόνο ο Λαζαρίδης.Που δε νομίζω να είναι εντελώς καθαρή.Σαν μάνα αντέχει να έχει μπροστά της το παιδί της να υποφέρει για να πάρει η ίδια εκδίκηση μέχρι τέλους; Από πόσο καιρό άραγε να είναι ικανή να μιλήσει;Ο Στέφανος πάντως ήδη "νιώθει πολύ μπερδεμένος" μόνο με όσα έγιναν μέχρι τώρα με τη Μελίτα και το γεγονός ότι γνώρισε από κοντά τους υπόλοιπους.
Βέβαια δεν λυπάμαι ούτε στο ελάχιστο Ρούσσο και Μάνο.Μόνο αθώες ψυχές δεν είναι κι όπως είπε κι η Αμαλία αν συνέβαινε το αντίθετο θα είχαν σφάξει στο γόνατο το Στέφανο.

Για Στέφανο-Μελίτα τα είπατε όλα.Ο δεύτερος γύρος σήμερα στις οθόνες μας .
Ο Ηλίας με νευριάζει όπως πάντα. Ευελπιστώ πως κάποια στιγμή -πάντα μαζί με τις κατηγορίες για το Στέφανο αλλιώς θα νομίζω ότι μιλάει άλλος!- ολο και κάτι θα πει στο Μάνο για όσα έχει κάνει ο ίδιος ο Μάνος σε ανθρώπους που δεν του έφταιγαν σε τίποτα.
Ο Χρήστος στη σκηνή με το Στέφανο ήταν ευχάριστη έκπληξη υποκριτικά! Συγχαρητήρια στον κ.Κασσανδρινό!
Η Αμαλία είναι ΘΕΑ! Η τελευταία ατάκα μάλιστα(που ενδιαφέρθηκε μέσα σ' όλα και για το Λουκά) και ειδικά το υφος που είχε μετά ήταν καταπληκτικά! Πολύ καλογραμμένη σκηνή.
Artemis
Artemis
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 8:14 am

Λοιπον πρωι πρωι σημερα και αρχιζω να σχολιαζω
Μελιτα-Στεφανος: ομολογω πως ειχαν πολυ παθος........ομως η Μελιτα αφου εκανε οτι εκανε λεει πως ηταν απαραδεκτο και στο τρειλερ εδειξε πως θελει να ξαναγινει
Ευα-Νορα:πολυ ωραια η σκηνη τους.....εχουν χημεια μεταξυ τους
Ευα: Παρατηρησατε ή εμενα μου φανηκε υποπτο πως η Ευα συνεχεια τρωει;Μια με τα ποπ κορν μια με τα φυστικια.........
Αμαλια: Καλα θεα......ειδικα στο τελος που λεει την Νταιζη να την μοιραζεσαι με τον δικηγορο μου ελιωσα............
Στεφανος-Μανος: Πολυ μου αρεσε η σκηνη που πηγαν και οι δυο προς την Ευα την ωρα του χορου.........και η Ευα διαλεξε τον Στεφανο
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από ermioni2 Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 8:41 am

Η Αμαλία ΘΕΑ για μία ακόμη φορά και η κα. Πεφάνη έδωσε πάλι ρέστα με την ερμηνεία της.
Η ερωτική σκηνή της Μελίτας με το Στέφανο μου άρεσε περισσότερο από την προχθεσινή.
Η Δάφνη ΘΕΑ σε όλες τις σκηνές της. Έλαμπε από ευτυχία εκεί που έλεγε στο Νικόλα για τη συνεργασία της με το Στέφανο, μετά στο γραφείο που υπέγραφαν τα συμβόλαια και στην τελευταία σκηνή που έκανε πρόποση. Καλά εκεί που τους συγκέντρωσε όλους και τους τα έχωνε για τη γιορτή του Νικόλα ήταν όλα τα λεφτά.
Η στάση του Νικόλα εξακολουθεί και είναι απαράδεκτη. Βλέπεις τη γυναίκα σου ευτυχισμένη, την αφήνεις να κάνει όνειρα για το κοινό σας μέλλον και δεν της μιλάς εγκαίρως; Επίσης η δικαιολόγια ότι ξέχασε να πει στη Δάφνη για την αίτησή του τόσο καιρό που είναι παντρεμένοι είναι πολύ λίγη. Όταν υπάρχει ένα τόσο σοβαρό ενδεχόμενο δεν το ξεχνάς. Αφού είπε ότι ήταν όνειρό του να πάει στην Αμερική,έπρεπε να έιχε μιλήσει στη Δάφνη όταν είχαν σχέση ακόμη και σκόπευαν να παντρευτούν.
Η σκηνή της Εύας με τη Νόρα ήταν πολύ βαρέτη, έχουμε ακούσει τα ίδια και τα ίδια εκατό φορές-τις βάζουν απλά για να γεμίζουν το επεισόδιο.
Η τελευταία σκηνή, όπου είναι συγκεντρωμένοι πρώην, νυν και μελλοντικοί σύζυγοι, συντροφοι, εραστές από τη μία ευχάριστη ως concept, από την άλλη ουτοπική

ermioni2

Δημοσίευση από Penny Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 9:14 am

aggeliki έγραψε:ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ : respect : : respect :
ΕΝΩ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΕΛΕΙΑ! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ! ΕΧΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ! Love!

ΜΑΘΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΤΝ ΛΕΝΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΡΤΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΛΕΞ[ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ] Love!

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΑΛΛΑ,ΟΛΟ ΕΚΕΙ ΤΡΙΓΥΡΝΑ.ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ.ΠΑΝΙΚΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ Κ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ!

Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΛΟΥΚΑ-ΠΕΤΡΟ-ΑΜΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ.ΝΟΡΑ-ΕΝΑ ΟΥΙΣΚΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ,ΣΑΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΟΓΟ ΜΟΥ.ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!! gelio
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 10:01 am

Ας σχολιάσω και γω.

Η ερωτική σκηνή ήταν καλύτερη απ την προηγούμενη, αν και δεν χρειαζόταν να την πάνε περιοδία σε όλο το σπίτι. Απ την εξώπορτα στο σαλόνι στην κουζίνα στο διάδρομο, μόνο στο μπανιο δεν τους έδειξε. Απ όλο αυτό έλλειπε η μαγεία. Αυτός ο έρωτας δεν καλλιεργήθηκε δεν υπήρξαν άλλα συναισθήματα πλην του πόθου, ο Στέφανος λίγες ώρες μετά συνέχισε να οργανώνει την καταστροφή του πατέρα της και η Μελίτα συνέχισε να ψάχνει ποιός είναι και πως τον λένε.

Διάβασα πιο πάνω οτι οι τύψεις ήταν περιτές. Αλλοίμονο και αν δεν υπήρχαν.
Ο Στέφανος ξέρει τις πληγές που κουβαλάει η Εύα και αφού φρόντισε με την ευγενικη χορηγία του Μάνου και της Μελίτας να της διαλύσει το γάμο, στη συνέχεια της συμπεριφέρθηκε ακριβώς όπως ο Μάνος, δηλαδή της πούλησε αγάπες και λουλούδια για να μπλέξει με την ίδια γυναίκα που έμπλεξε και ο παιδικός της έρωτας.
Η Μελίτα πάλι αφού άκουσε πρώτα την Εύα να λέει οτι χρειάζεται χρόνο με το Στέφανο, ξέρει οτι όχι μόνο φρόντισε να μην τον έχει, αλλά συνεχίζει να της το παίζει φίλη.

Πολύ όμορφη η σκηνή Στέφανου Χρήστου. Δεν πίστευα οτι θα το πω ποτέ αυτό αλλά ο Χρήστος του την πήρε τη σκηνή του Στέφανου. Ήταν άμεσος συγκινητικός και εκφραστικός και με συγκίνησε ίσως γιατί απέδειξε οτι και οι άντρες κλαίνε όταν οι πληγές τους είναι βαθειές.

Η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου κατά τη γνώμη μου ήταν η συνάντηση Αμαλίας δικηγόρων. Και εδώ πέρα απο κάθε προσδοκία και παρά το μέγεθος του κυρίου Κατρανίδη τη σκηνή την πήρε η Αμαλία και έφυγε. Καυστική απολαυστική και με βιτριολικό χιούμορ, έστειλε τους μεγαλοδικηγόρους στον ψυχαναλυτή και το απόλαυσε κι απο πάνω.

Δεν θα συνηθίσω ποτέ τη μάζωξη εχθρών και φίλων στον ιδιο χώρο. Η σκηνή του χορού, το έγραψα και αλλού ήταν ακριβές αντίγραφο του χορού στο γάμο της Δάφνης με το Στέφανο στη θέση του Μάνου. Είναι η δεύτερη φορά που βλέπουμε να παραβάλλονται οι καταστάσεις και πολύ φοβάμαι οτι δεν θα είναι και η τελευταία.

Κατά τα άλλα το επεισόδιο είχε αρκετές σκηνές που επαναλαμβάνονταν τα ίδια και τα ίδια.

Το θέμα του Λουκά και της Νόρας στάσιμο προς το παρόν, το τραβάνε όσο δεν παίρνει και το μόνο που ελπίζω είναι να μην το ξεχειλώσουν.

Η κυρία Αντιγόνη τελικά είναι μεγάλη πληγή. Αφήνει το παιδί της να βασανίζεται και το παίζει για να κάνει τη δουλίτσα της. Θα έκανε μαζί με το Διαμαντή Αμιρά ένα ζευγάρι ζηλευτό.

Παρατηρησούλες.
1. Στην ερωτική σκηνή πέταξαν και έσκισαν ρούχα χάθηκε ο Στέφανος να βγάλει τις κάλτσες του;
2. Στο ατελιέ της Δάφνης καλοριφέρ δεν έχουν και χόρευαν με τα παλτά;

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 11:08 am

Καλημέρα , ας σχολιάσω κι εγώ
Παρα Πολύ ωραία ερωτική σκηνή Στέφανου-Μελίτας -και όχι μόνο - μου άρεσε πολύ το μήνυμα που του έστειλε και παρέπεμπε στο ποίημα
Ο Στέφανος μόνος στο σπίτι με ανοιχτό το πουκάμισο
Love!
Συμφωνω βεβαια με Clarabelle ότι φυσικά και νοιώθουν και τυψεις και αμηχανία . Δεν διαγραφονται με τη μία αγαπες ,φιλιες , απο τη μια στιγμη στην άλλη. Αν δεν τους έδειχνε να έχουν τυψεις , πραγματικά θα απογοητευόμουν πολύ

Επίσης μου άρεσε παρα πολυ η σκηνή Χρήστου Στεφανου & Χρηστου Αντιγόνης Snif

Η Αντιγόνη δικαιολογείται να αφήνει το γιο της να υποφερει για να εκδικηθεί ? ΕΙναι τόσο μεγάλο το κακό που της έκαναν για να θελει να φτασει στο τελος με όποιο κόστος? αναρωτιέμαι
Μήπως κι αυτή δεν είναι τόσο καθαρή? Θα δουμε
Πάντως εγώ αυτό που εισπράτω είναι ότι ο Στεφανος δεν είναι τελικά ο κακός της υποθεσης - Αν δεν ήταν η μάνα του σ αυτη τη κατασταση θα σταματουσε το σχεδιο εκδίκησης
Απο την άλλη αν δεν ήταν αυτός δεν θα αποκαλύπτονταν ποτέ τα αίσχη του Μανου και του Πέτρου και για μένα περιμενω να τιμωρηθούν γι αυτά -μεχρι στιγμής κανενας τους δε βλεπω να μετανοιώνει
:evil:
Το πρόσεξα κι εγώ με την Ευα που τρωει συνεχεια Υποπτο
;/

Νόρα -Λουκάς παρατραβηγμένο
Δάφνη μ αρεσει να τη βλεπω δυναμική και χαρουμενη -Θεωρω απαραδεκτο το Νικόλα που δεν της έχει πει τιποτα maaaad ενώ το ξέρουν όλοι και το σχολιάζουν

Αφηνω για τελος τη σκηνή Πετρου Αμαλίας Λουκά - gelio απαιχτη ,βιτριολική καταπληκτική Αμαλία Klap
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 11:10 am

Το πρόσεξα κι εγώ με την Ευα που τρωει συνεχεια Υποπτο

Mπα δεν είναι παρά η στεναχώρια που την κάνει να τρώει. Απλά το δίνουν έτσι για να μπαίνουμε στο τρυπάκι να σκεπτόμαστε διάφορα.
Θυμάμαι κάποτε που τσάκιζε η Ρεγγινα τα φυστίκια και της την έλεγε ο Στράτος και περιμέναμε εμείς (που το θέλαμε κιόλας) και τίποτα.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 11:36 am

Σήμερα η Clarabelle τα πήρε όλα κι έφυγε με το σχολιασμό της αλλα ας πώ κι εγώ 2 πραγματάκια (αντε 3 το πολύ) :)

Μάνος-Εύα-Στέφανος-Μελίτα
Η ερωτική σκηνή μακράν καλύτερα από τη σκηνή σεξ τους προχτεσινού επεισοδίου! Με χάλασε η μουσική βέβαια αλλα στο mute την ευχαριστιόσουν άνετα.

Εκεί που τελειώνει η πράξη και ξεκινάν οι κουβέντες όμως τα χαλάμε! Βρε? Δεν είπαμε ότι είστε απόλυτα ταιριαστοί βρε? Τι κουραφέξαλα συζητάγατε? Δηλαδή το κάνατε καλά καλά αλλά εντάααααααξει αφού το μετανιώσατε και νιώσατε και τις απαραίτητες τύψεις δεν τρέχει κάστανο.

Που βέβαια εδώ θα συμφωνήσω με την Ντίνα (της Μελίτα της βγαίνει και κάτι σε τύψεις και στεναχώρια) τον Στεφανάκο δεν τον είδα και να πολυσκάει!

Για να μη σχολιάσω ότι προβλέπω σε κάθε επεισόδιο από εδώ και πέρα να το κάνουνε, να το μετανιώνουνε, να το κάνουνε, να το μετανιώνουνε, να το κάνουνε, να το μετανιώνουνε..... χεχεχε

Α ρε Στέφανε, είχες καλό παράδειγμα πουλάκι μου, έμαθες από τον άρχοντα Μάνο και βάλθηκες να τον ξεπεράσεις.. Κάτσε τον πισινό σου κάτω πουλάκι μου που μου θες και χορούς με την Εύα, δηλαδή θα πάθαινες τίποτα αν δεν χόρευες? (Σημείωση: Όσο πάει κινείται όλο και πιο γρήγορα στο χορό, μαθαίνει χιχι)

Και κάτι αναφορικά με την ‘πορδοσία’ των Στεφ-Μελ, μπορεί τώρα ο Στέφανος να έχει χωρίσει αλλα όταν ξεκίνησε το όλο σκηνικό ήταν μία χαρά με την Εύα και έκανε και πρόταση γάμου και χαρές και σημειωματάκια κλπ κλπ οπότε μη λέμε τώρα ότι δεν τίθεται θέμα προδοσίας. Ας είχε τα κότσια η Μελίτα να της πει, παράτα τον, είναι σκάρτος, με φίλησε. Αλλα αν το έκανε αυτό, μετά δεν θα μπορούσε να είναι εκείνη με το σκάρτο! Πώς θα φαινόταν αυτό στους φίλους της, καταλαβες? Ας μη μιλάμε λοιπόν ότι δεν τίθεται καν θέμα προδοσίας.. Δέχομαι όσους λένε ότι τα έκανε τα ίδια και η Εύα κάποτε αλλα μη πάτε να μου βγάλετε τη Μελίτα αγία, γιατί κάνει τα ίδια και μάλιστα σε γυναίκα που την ξέρει, όχι σε μία άγνωστη!

Και μετά το παραλήρημα συνεχίζω..

Συμφωνώ με την Ντίνα ότι το τηλεφωνο της Εύας ήταν περιττό, αν ήθελε να δώσει συγχαρήκια ας έπαιρνε τη Δάφνη, το έχουμε ξεφτιλίσει με τη μεγαλοψυχία εδω μέσα..

Η Μελίτα πάλι τι ήθελε και κάλεσε το Μάνο? Αφού ότι και να της έλεγε δεν θα τον πίστευε! Δεν μπορώ να την βλέπω να υστεριάζει κάθε τρεις και δυο έλεος!

Όσο για τη σκηνή με τις υπογραφές η ατσίδα Νόρα κάτι έπιασε, να δω πώς θα εξελιχθει περιμένω.. Η συζήτηση βέβαια για κάτι παραπάνω από πανευρωπαϊκή φίρμα κλπ προσωπικά με έκανε να λυθώ στα γέλια... Έλεος από τη βιοτεχνία θέλει η Δάφνη να μεταπηδήσει αυτόματα σε παγκόσμια φίρμα μη χ....!

Νορα-Λουκάς
Σαν βρεγμένος γάτος χτύπησε την πόρτα της Νόρας ο Λουκάκος χιχι Μετά όμως μας τα χάλασε! Του άξιζε βέβαια που του την έκλεισε την πόρτα στα μούτρα αλλά έχουν αρχίσει και το τραβάνε πολύ το όλο θέμα.. Ασε που σπάστηκα που ο Λουκάς πηγε και έκανε συναισθηματικό εκβιασμό στο Νικόλα, ποιος? Ο Λουκάς!!! Πάντως ο Νικόλας που ήθελε να του πάρει την πίεση είχε πολύ γέλιο!

ΧΡΗΣΤΟΣ: ΘΕΟΣ – ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ – Οτι και να πώ είναι λίγο! Ντυμένος με το μωβ πουκαμισάκι ήταν τέλειος! Η συναισθηματική φόρτιση που μου πέρασε ως τηλεθεάτρια με ανατρίχιασε! Τι άλλο να πώ? Ότι και να πω είναι λίγο! Είναι εκπληκτικός!!!!!!!!

Η Αντιγονίτσα μεγάαααααααααααλο λαμόγιο!

Πέτρος-Αμαλία-Λουκάς
Προσκυνώ την κα Πεφάνη!! Τσίριζε στην αρχή και λες πάει το έχασε το δίκιο της, ο Λουκάς να πιάνει το κεφάλι του και να έχω λιώσει στο γέλιο.

Μετά που φεύγει ο ο Ρούσσος όμως ήταν απίστευτη, σκουντάει το Λουκά ‘τον είδες?’ με ένα κακομοίρικο ύφος χιχι

Και μετά παίρνει αυτό το ύφος «Αθώα Περιστερά» και λέει ‘Φρόντισα και για σενα’ Α ρε Αμαλία ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Και φτάνουμε στη γιορτήηηηη

Μου άρεσε το σκηνοθετικό τερτίπι με τις αρνήσεις.. Παρατηρήσατε ότι η Μελίτα έλειπε από το σκηνικό αυτό? ΔΕΝ είναι ιδρυτικό μέλος της παρέας, είναι υιοθετημένο και κάτι σημαίνει αυτό πιστεύω..... Η Δάφνη τα πήρε και μου άρεσε! Στην τελική είναι η γιορτή του φίλου τους ας βάλουν στην άκρη για λίγο τα προσωπικά τους! Το ζευγάρι Δάφνη-Νικόλας προσπαθεί να κρατήσει τις ισορροπίες, δεν θα πάθουν και τίποτα να βοηθήσουν λίγο!!!

Επίσης δεν μπορώ να βλέπω άλλο την Εύα να τρώει! (Εγκυμοσύνη ή απλά λόγω χωρισμού θα δείξει) Πάντως τόσο φαΐ ούτε ο Brad Pitt δεν είχε φαει στο σύνολο των ταινιών του Ocean που μονίμως ήταν με ένα μπινελίκι στο χέρι! Προσέχουμε για να εχουμε κοπελιάαααααα! Λυπήσου και μας τους διαιτούντες lol!

Εντωμεταξύ η Εύα και η Μελίτα ήταν με το αμάνικο, η Δάφνη με το κοντομάνικο και η Νόρα με τον Μάνο με το παλτό και το κασκόλ ο τελευταίος... τι να πεις...

Η μπλούζα της Μελίτας και η γενικότερη εμφάνιση της Εύας νομίζω ήταν τα καλύτερα στο πάρτυ!

Όσων αφορά το χορό συμφωνώ με την Clarabelle και το σχολίασα και πιο πάνω, ο Στέφανος μετά τα όσα έκανε θα έπρεπε αν μη τι άλλο να διατηρήσει μια απόσταση απο την Εύα, αλλα τελικά θα ξεπεράσει τον δάσκαλό του!

Σχόλια:

- Δεν θα σταματήσω να το λέω: Έλεος με τα φώτα στο σπίτι του Στέφανου, βάλτε τα από μέσα, η σκιά / φεγγαρόφωτο / περσίδες μου τη δίνειιιιιιιιιιιι!

- Τα σκουλαρίκια της Μελίτας μετα που μιλαγε με τον Στέφανο τα παρατηρήσατε? Δεν ήταν τέλεια? Τέλεια ήταν (το αποφάσισα!)

- Τα ρούχα της Μελίτας στις υπογραφές χάλιαααααααααααααα... (το σύνολο δηλαδή, ένα ένα τα κομμάτια καλά ήταν)

- Το διαμέρισμα των ξ-αδερφών Λύτρα τι τζάκι είναι αυτό καλέ που έχει? Σαν φούρνος μέσα στη μέση του σαλονιού μοιάζει!

- Θυμάααααστε που πριν λίγο καιρό είχαμε τα μαλλιά της Μελίτας που μία ήταν άβαφα καστανά και μία βαμμένα κοκκινωπά? Έ τώρα πιάσαμε το μαλλί της Εύας που μία είναι μέχρι κάτω από τους ώμους και μία μέχρι τη μέση! χαχαχαχαχα

Αυτά για τώρα..

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 12:47 pm

Η αναλυση που ακολουθει ειναι για τη marializ25 που μου τη ζητησε, Hug κ την περιμενει από χθες.Της Υποσχεθηκα να αποζημειωσω. Love!
Ελπιζω να το καταφερα. flower

Ειναι όμως κ για ολους τους φαν του ζευγαριου Στεφανου-Μελιτας, Love! αλλα κ για οσους-αν κ δεν είναι φαν- δεν βαριουνται να τη διαβασουν. lol!

Για οσους βαριουνται, να διαβαζουν όλα αυτά στο 2) θα γραψω τηλεγραφικα τα σημεια που μου εκαναν εντυπωση Thumbs up

1) Δεν πιστευα οτι θα ειναι ετσι,αλλα ετσι ειναι. Η σημερινη σκηνη μου αρεσε 2 φορες περισσοτερο απο τη χθεσινη. Υπεροχη μουσικη, απολυτα δεμενη με τη σκηνη.Ξετρελλαθηκα με το τραπεζι της κουζινας..πολυ ερωτικο..Ηταν πολυυυ μακρια η κρεβατοκαμαρα.. Εκει που της εσκισε το καλσον…Ξαφνικα μου τελειωσε το οξυγονο, κ ειχα κ ανοιχτο παραθυρο.. συνεχιζω.. ένα σωμα ειχαν γινει..εκει που πεταξε το πουκαμισο.. αλεξανδρε γιατι μας τα κανεις αυτά?? Καλα, εκει που σταματησαν για μια στιγμη κ εμειναν να κοιταζουν ο ενας τον άλλο..ακινητοι,χωρις ανασα..κ ξαφνικα την ξαπλωνει πισω στο τραπεζι για να τελειωσει αυτό που αρχισε… κανεις δεν με λυπαται την αμοιτη τηλεθεατρια..πιεση 16 κ παλμοι 190..θεριζουν τα εμφραγματα στην ηλικια μου..
Το τραγουδι εμενα μου αρεσε απιστευτα, ακριβως γιατι ηταν το ακρως αντιθετο της εντασης που ξετυλιγοταν μπροστα μας..ενα ιντερμετζο, για να «ντυσει» ένα ερωτικο πρελουδιο. Μεσα από την αντιθεση αυτή,μουσικης-εικονας αποδοθηκε στο επακρο το συναισθημα στον τηλεθεατη.
Επισης, ακομη κ την ωρα που εκαναν ερωτα, δεν υπηρχε πια η αγριοτητα του «τοιχου» πριν..Ξετρελλαθηκα με την ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΗ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ που ειχε ο τροπος που αγγιζαν ο ενας τον άλλο,μου αρεσε ακομη περισσοτερο από το αρχικο αγριο παθος στον τοιχο, ακριβως γιατι εδώ ΒΛΕΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΥΦΕΡΑΑΓΓΙΓΜΑΤΑ,ΔΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΤΟΥΣ.

Μετα τον ερωτα..καθονται «ο ενας μεσα στον άλλο» ο συμβολισμος της απολυτης ενωσης, του «δεν αντεχω να μην σε νιωθω,να μην σε αγγιζω,ακομη κ μετα τον ερωτα μας» ο τροπος που τον αγγιξε η Μελιτα, απαλα δισταχτικα.Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΤΡΑΒΑ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ, ΚΥΡΙΑΡΧΙΚΟΣ, ΚΤΗΤΙΚΟΣ, ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΟΥ ΤΟΥ. Κ αμεσως μετα,ο τροπος που καλυπτει το στομα της με το χερι του,σαν να συνηδητοποιει ότι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΕΙ ΕΤΣΙ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ..ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ,ότι δεν πρεπει να φιλα το στομα της..Ερχονται οι τυψεις.

Ο τροπος που καθεται εκεινη, κουλουριασμενη στην αγκαλια του, εγκαταλειμμένη, δωσμενη εντελως. Εκεινος τη ς χαιδευει τα μαλλια, κ ομολογουν ότι «ηταν υπεροχο» κ «κατι παραπανω» για το Στεφανο, που δεν εχει ποτε εγκαταλειφθει τοσο απολυτα στα χερια κ τον ερωτα μιας γυναικας.Ουσιαστικα, η πρωτη του φορα.
Αγκαλια κ με τις τυψεις όμως..Εκει τους αγαπησα περισσοτερο..Ναι, νιωθουν, ναι θελουν..αλλα δεν θελουν, δεν αντεχουν να πληγωσουν κ τους αλλους! Η Μελιτα δεν είναι η εκδικητικη εγωιστρια που βλεπουν καποιοι.Ειναι μια γυναικα που νιωθει τυψεις κ πονο για οσα θα προκαλεσει αυτό που αισθανεται.Γι αυτό, τη στιγμη που θα επρεπε να είναι πιο ευτυχισμενη από ποτε, διχως να τη νοιαζει αν ο κοσμος γυρω της γκρεμιζεται, εκεινη κλαιει..κ μαζι της κλαιει κ Ο Στεφανος..ο ‘εκδικητικος» Στεφανος, το «καθαρμα»…

Ξερει όμως ο Στεφανος..δεν μπορουσαν να κανουν αλλιως. Τους επνιξε η καταιγιδα..αλλα θα κανουν μια απεγνωσμενη προσπαθεια ακομη: «ειπαμε ότι δεν θα ξαναγινει» Το βλεμμα ρης Μελιτας εκει..πασαλειμενη με τη μασκαρα,γεματη δακρυα..το βλεμμα της ξεχειλιζε πονο..Κεκεινος,ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙ, ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ..ΑΚΟΜΗ Κ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ ΟΤΙ «ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ»,ΟΤΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΔΩ..ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΔΕΥΕΙ..

Το μυνημα που του εστειλε παραλλαγη των στιχων,γεματο πονο, τυψεις.κ εκεινος πονα, φαινεται στον τροπο που κλεινει τα ματια, κ γερνει πισω το κεφαλι του, στον τροπο που τρεχει να πιασει το κινητο όταν χτυπα, στον τροπο που κοιταξε το μυνημα..σαν να το περιμενε, ναι, ετσι πρεπει α γινει το ξερει.

Όταν μπαινει η Ευα, ο Στεφανος, χλωμιαζει, μενει στειλη αλατος, σαν να ειδε φαντασμα. Για πρωτη φορα, δεν χαιρεται που βλεπει την ευα, δεν την καλοσοριζει. Βιαζεται να ξεφυγει.Για άλλη μια φορα, δεν της ανοιγει ουτε μια χαραμαδα στην αληθεια του :”προσωπικοι λογοι,δεν υπαρχει λογος να τους γνωριζεις» Ο στεφανος εχει ηδη φυγει μακρυα από την Ευα. –στηριξου κ συ στον εαυτο σου,κανε αυτό που ειπες,ασε πια τον Στεφανο.Ειχες την ευκαιρια,την πεταξες.Τωρα τον ψαχνει πιο πολύ απ όταν ηταν μαζι.Τωρα όμως..-

Η Μελιτα θελει να μαθει..για τον ανθρωπο με τον οποιο είναι πια ερωτευμενη.Δεν αντεχει να εχει αμφιβολιες γι αυτόν. Ο Μανος,παλι σιωπα.

«Πως εισαι» η πρωτη κουβεντα του Στεφανου.
«τρελλα ηταν» Αλλα ο Στεφανος εχει αποδεχθει ότι το προηγουμενο βραδυ εχασε τη μαχη..το ξερει, αυτό δεν αλλαζει. Αλλα η Μελιτα δεν αντεχει να το δεχθει..»επρεπε να αντισταθουμε’ Το βλεμμα του Στεφανου εκει, απιστευτο. Όλα μαζι..απορια, απογοητευση, συγκαταβατικοτητα.Δεν ηθελε να ακουσει κατι τετοι ο Στεφανος’εκεινος ηδη το αποδεχθηκε’δεν μπορει να καταλαβει γιατι η Μελιτα δεν μπορει να το αποδεχθει επισης..
Η Νορα επισε συναισθημα στον αερα,τσακαλι!

Για το χορο τι να πω..Η Μελιτα δεν παιρνρει τα ματια από πανω του,ζηλευει.Εκεινος ζητα από την Ευα να χορεψουν.:το σωσιβιο του, η ασφαλεια του.Μαζι της δεν χρειαζεται να παλευει να κρυψει τα συναισθηματα που τον τρελλαινουν, που του κυριευουν την ψυχη..Με την Ευα όλα είναι ΟΙΚΕΙΑ, ΗΣΥΧΑ, ΓΝΩΡΙΜΑ, ΓΑΛΗΝΙΑ.ΧΟΡΕΥΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. Κ Η ΕΥΑ ΧΟΡΕΥΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΟΧΙ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΚΡΙΒΩΣ..

2) ΚΑΙ ΤΗΛΕΓΡΑΦΙΚΑ, ΟΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ:
1) Απιστευτη σκηνη, απιστευτη μουσικη, απιστευτο τραπεζι.
2) Ο Στεφανος κλαιει,εχω ηδη ξοδεψει 2 κουτια χαρτομανδηλα.
3) Καθονται «ο ενας μεσα στον άλλο» κ χαιδευονται, εξερευνουν..την τραβα να τη φιλησει κυριαρχικα..Εχω την εντυπωση ότι η πιεση,από 16 πηγε στο 18..
4) Καθεται κουλουριασμενη πανω του,κ εκινος εχει απλωσει το ποδι του από κατω της,,σαν να μην αντεχει να μην την περικλείει με το σωμα του,σαν να μην αντεχει να μην την αγγιζει με ολ του το σωμα.. Μηπως ηρθε η ωρα να παρω το 166?
5) Κλαιει εκεινη, τον κοιτα.. ‘δεν θα ξανγινει,το ειπαμε» στιγγμη δεν σταματα να τη χαιδευει, να την αγγιζει, κ ας δινει τελος με τις λεξεις..Ναι, το παιρνω το 166.
6) Ο Στεφανος κυκλοφορει με ανοιχτο ξεκουμπτωτο πουκαμισο..(το οποιο ειχε βγαλει εντελως στο τραπεζι..)Τωρα το θυμηθηκα, κ μετα τη θυμηση ηρθε το εγκεφαλικο..Θα με προλαβουν???
7) Ο Στεφανος κανει ερωτα στη Μελιτα πανω στο τραπεζι, κ της σκιζει το καλσον..τη ρουφηξε ολοκληρη.. ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΟ 166..
Cool Κ O ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΟΡΑΕΙ ΓΑΛΑΖΙΟ ΜΠΟΞΕΡΑΚΙ!!!! ΤΕΤΕΛΕΣΘΑΙ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ, Κ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ! lol!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 1:18 pm

Μετα τον ερωτα..καθονται «ο ενας μεσα στον άλλο» ο
συμβολισμος της απολυτης ενωσης, του «δεν αντεχω να μην σε νιωθω,να μην
σε αγγιζω,ακομη κ μετα τον ερωτα μας» ο τροπος που τον αγγιξε η Μελιτα,
απαλα δισταχτικα.Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΤΡΑΒΑ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ, ΚΥΡΙΑΡΧΙΚΟΣ,
ΚΤΗΤΙΚΟΣ, ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΟΥ ΤΟΥ. Κ αμεσως
μετα,ο τροπος που καλυπτει το στομα της με το χερι του,σαν να
συνηδητοποιει ότι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΕΙ ΕΤΣΙ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ
ΔΙΚΗ ΤΟΥ..ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ,ότι δεν πρεπει να φιλα το στομα
της..Ερχονται οι τυψεις.

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 94762 Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 94762 Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 94762 Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 94762 Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 94762 ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΣ ΑΥΤΟ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΩΙΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΕΙ....ΑΧ ΡΕ ΣΤΕΦΜΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ....ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΣΤΡΑΤΟ-ΡΕΓΓΙΝΑ..ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ..ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΤΑΒΑΙΝΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..
κ για να γυρισω στα δικα μας.....αυτο το απαγορευμενο ειναι τοσο λατρεμενο...(ΑΡΕ ΑΝΝΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΟΥ) κι ας εχουν μετα τυψεις....σημασια εχει μερικες φορες στη ζωη να ζησεις κατι τοσο εντονο κατι τοσο παθιασμενο και μετα να βαλεις ενα ΤΕΛΟΣ...

Ξερει όμως ο Στεφανος..δεν μπορουσαν να κανουν αλλιως. Τους επνιξε η
καταιγιδα..αλλα θα κανουν μια απεγνωσμενη προσπαθεια ακομη: «ειπαμε ότι
δεν θα ξαναγινει» Το βλεμμα ρης Μελιτας εκει..πασαλειμενη με τη
μασκαρα,γεματη δακρυα..το βλεμμα της ξεχειλιζε πονο..Κεκεινος,ΔΕΝ
ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙ, ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ..ΑΚΟΜΗ Κ ΟΤΑΝ
ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ ΟΤΙ «ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ»,ΟΤΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΔΩ..ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ
ΤΗ ΧΑΙΔΕΥΕΙ..

εμενα εδω με πιασε το παραπονο για την μελιτα.... φαινοταν σα να ητανε τοσο ευαλωτη..η χροια της φωνης της τοσο αδυναμη.. ηθελε μια αγκαλια , μια ασφαλεια , μια σιγουρια και παραλληλα ηθελε να της πει ο στεφανος οτι δεν το ζησε ολο αυτο....και την λυπηθηκα πολυ..παρα πολυ......εκεινος της εδωσε σε μια νυχτα πολλα( ετσι ενιωσα δλδ εγω) και παρολαυτα ηθελε να το διαγραψει γιατι απλα φοβαται...φοβαται μη πονεσει..

Όταν μπαινει η Ευα, ο Στεφανος, χλωμιαζει, μενει στειλη αλατος, σαν να
ειδε φαντασμα. Για πρωτη φορα, δεν χαιρεται που βλεπει την ευα, δεν την
καλοσοριζει. Βιαζεται να ξεφυγει.Για άλλη μια φορα, δεν της ανοιγει
ουτε μια χαραμαδα στην αληθεια του :”προσωπικοι λογοι,δεν υπαρχει λογος
να τους γνωριζεις» Ο στεφανος εχει ηδη φυγει μακρυα από την Ευα.
–στηριξου κ συ στον εαυτο σου,κανε αυτό που ειπες,ασε πια τον
Στεφανο.Ειχες την ευκαιρια,την πεταξες.Τωρα τον ψαχνει πιο πολύ απ όταν
ηταν μαζι.Τωρα όμως..-

και ο στεφανος την απομακρυνει ολο και πιο πολυ..μεχρι τωρα υποτιθεται ηθελε να την εχει δικια του, να τν παντρευτει και τωρα? το προηγουμενο βραδυ ενιωσε κατι τοσο δυνατο που τον εκανε να αλλαξουν τα παντα μεσα του..ακομα και την ευα "διωχνει" με το δικο του τροπο.....

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Icon_cool Κ O ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΟΡΑΕΙ ΓΑΛΑΖΙΟ ΜΠΟΞΕΡΑΚΙ!!!! ΤΕΤΕΛΕΣΘΑΙ!!!

εγω δεν ειδα καν το μποξερακι......αχ παναγια μου εγω αλλα εβλεπα..τετελεσθαι και για μενα.. Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 80740

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 1:53 pm

marializ25 έγραψε:ψηφισα φυσικα τελειο μονο κα μονο για την σκηνη στεφανου-μελιτας....βγαζανε πολυ παθος πραγματικα.....και ο στεφανος ητανε αχ...........δε περιγραφεται..το μελιτακι κι αυτο θεα για μενα και μπορω να πω οτι σε αυτη τη σκηνη συμμετειχαν εξισου και οι δυο.....ειχε μια δυναμη αυτη η σκηνη....εβγαζε κατι τοσο απαγορευμενο και οπως λεει και το τραγουδι της αννας: ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ....

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ...ΚΑΙ ΦΙΛΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ
ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΙ.ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ...ΟΙ
ΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥΣ ΑΠΑΙΧΤΕΣ...

ΣΥΜΦΩΝΩ..Η ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΗ ΕΒΓΑΖΕ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΜΗΧΑΝΟ ..ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΟΧΕΣ ΤΟΥΣ? ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ...ΝΙΩΣΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ..ΘΕΛΑΝΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ...ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΟΥΝΕ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΘΕΣ.....ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΛΟΓΙΚΗ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ.....ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΝ..ΟΧΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΕΛΙΤΑ..ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ....ΟΧΙ..ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.... και το μνμ? τι ητανε αυτο? γιατι? δε σου χουν πει οτι δε στελνουμε τετοια μνμ ειδικα οταν εχεις νιωσει τοσο ομορφα με τον αλλον.....?

[/b]

ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΛΑ. ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΕΒΓΑΖΑΝ Κ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ.ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΤΗ ΦΙΛΑ, ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΕΙ..ΤΡΕΜΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ.. ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ Κ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΗΣΕΙ Κ ΠΟΝΕΣΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ.. ΕΠΙΣΗΣ, ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ,ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΙ ΛΑΧΑΝΙΑΣΜΕΝΟΙ, ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΡΕΜΟΝΤΑΣ, ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑ..ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ,ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.. Κ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ Ο,ΤΙ ΑΡΧΙΣΕ...

marializ25 ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟ ΛΕΣ "εγω ειδα μια μελιτα διαφορετικη στην αγκαλια του στεφανου..ητανε σαν να βγηκε απο τον ΚΟΣΜΟ της και ο στεφανος να της εδωσε τα ΠΑΝΤΑ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΖΩΗ....[b]ΖΩΗ'
ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ...ΕΚΛΑΨΑ.. ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ.. ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ Κ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΖΩΗ..ΟΧΙ ΜΙΣΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΙΑ..ΖΩΗ..ΕΣΤΩ Κ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ..
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 2:11 pm

και ο στεφανος την απομακρυνει ολο και πιο πολυ..μεχρι τωρα υποτιθεται ηθελε να την εχει δικια του, να τν παντρευτει και τωρα? το προηγουμενο βραδυ ενιωσε κατι τοσο δυνατο που τον εκανε να αλλαξουν τα παντα μεσα του..ακομα και την ευα "διωχνει" με το δικο του τροπο.....

Νοιώθει σίγουρα άσχημα γιατί αυτό που έκανε ήταν πούλημα.
Τώρα για το αν τη διώχνει κρατάω τις επιφυλάξεις μου γιατί το ίδιο βράδυ τρέχει να τη χορέψει.
Καλό κουμάσι είναι κι αυτός

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 2:15 pm

Clarabelle έγραψε:

Νοιώθει σίγουρα άσχημα γιατί αυτό που έκανε ήταν πούλημα.
Τώρα για το αν τη διώχνει κρατάω τις επιφυλάξεις μου γιατί το ίδιο βράδυ τρέχει να τη χορέψει.
Καλό κουμάσι είναι κι αυτός

χμχμ δε ξερω ..εγω νομιζω οτι ειναι αυτο που ειπε το στεφμελιτακι
Για το χορο τι να πω..Η Μελιτα δεν παιρνει τα ματια από πανω
του,ζηλευει.Εκεινος ζητα από την Ευα να χορεψουν.:το σωσιβιο του, η
ασφαλεια του.Μαζι της δεν χρειαζεται να παλευει να κρυψει τα
συναισθηματα που τον τρελλαινουν, που του κυριευουν την ψυχη..Με την
Ευα όλα είναι ΟΙΚΕΙΑ, ΗΣΥΧΑ, ΓΝΩΡΙΜΑ, ΓΑΛΗΝΙΑ.ΧΟΡΕΥΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. Κ Η
ΕΥΑ ΧΟΡΕΥΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΟΧΙ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
ΑΚΡΙΒΩΣ..

οτι αυτη τη στιγμη δλδ ειναι κατι σαν η σωτηρια του..για να μη φανει στη παρεα οτι κατι μπορει να εχει γινει αναμεσα σε κεινον και στην μελιτα...γιατι αν τυχον χορευε μαζι της δε μπορει να μη ριχνανε ματιες που θα κανανε ΜΠΑΜ.. ειδικα η νορα θα το επιβεβαιωνε ολο αυτο πιυ πιστευει για στεφανο-μελιτα..θα ητανε η πληρης επιβεβαιωση....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 2:19 pm

stefanos- melita ένα θα σου πώ πέραν του ότι με εκφράζεις πάντα απόλυτα! Γράφεις καταπληκτικά! Έκανες καταπληκτική περιγραφή δεν έχω να προσθέσω τίποτα άλλο! Να σου πω μόνο ότι με συγκίνησες έτσι όπως τα περιγράφεις. Έκανες συγκλονιστικό σχολιασμό!!! Εύγε!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 2:31 pm

Ntinaki1 έγραψε:stefanos- melita ένα θα σου πώ πέραν του ότι με εκφράζεις πάντα απόλυτα! Γράφεις καταπληκτικά! Έκανες καταπληκτική περιγραφή δεν έχω να προσθέσω τίποτα άλλο! Να σου πω μόνο ότι με συγκίνησες έτσι όπως τα περιγράφεις. Έκανες συγκλονιστικό σχολιασμό!!! Εύγε!!!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: EYXAΡIΣTΩ ΠAΡA ΠOΛY.. : thanks : XAIΡOMAI ΠΟΛΥ ΠOY ΣΑΣ AΡEΣEI.. Palamakia ΑΛΛΩΣΤΕ ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΙΣ -ΛΙΓΕΣ ΑΚΟΜΗ ΕΣΤΩ- ΦΑΝ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ, ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΑ.. flower Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ! lol! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ Κ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ.. ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ, ΝΑ ΓΡΑΦΩ,ΟΤΑΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ.. flower
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 2:33 pm

marializ25 ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟ ΛΕΣ "εγω ειδα μια μελιτα διαφορετικη
στην αγκαλια του στεφανου..ητανε σαν να βγηκε απο τον ΚΟΣΜΟ της και ο
στεφανος να της εδωσε τα ΠΑΝΤΑ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ
ΖΩΗ....[b]ΖΩΗ'
ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ...ΕΚΛΑΨΑ.. ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ
ΦΡΑΣΗ.. ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ Κ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΖΩΗ..ΟΧΙ ΜΙΣΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΙΑ..ΖΩΗ..ΕΣΤΩ Κ
ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ..

Να σου πω μόνο ότι με συγκίνησες έτσι όπως τα περιγράφεις. Έκανες συγκλονιστικό σχολιασμό!!! Εύγε!!!

ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ Η ΜΙΑ ΣΥΓΚΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 945864 Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 94762 ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΟΒΕΡΕΣ .....ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΥΠΟΓΛΩΣΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Lol Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Lol Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Lol Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Lol

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 2:36 pm

Ζητώ συγνώμη για το εκτός θέματος αλλά εδώ κολλάει.

Προσωπικά προσπαθώ να τα διαβάζω όλα τα μηνύματα στο σχολιασμό, αλλα όταν είναι ενα μονοκόμματο κείμενο με κεφαλαία γράμματα είναι πάρα πολύ δύσκολο και κουραστικό, ενώ όπως έγραψε σήμερα η stefanos-melita ήταν πολύ εύκολο να διαβαστεί το κείμενο και δεν κούραζε καθόλου!

Και ένα υστερόγραφο εντός θέματος: Εγώ το διάβασα κι ας μην είμαι Στεφ-Μελ φαν, εισχωρησα στις γραμμές του εχθρού lol!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 2:40 pm

Και ένα υστερόγραφο εντός θέματος: Εγώ το διάβασα κι ας μην είμαι Στεφ-Μελ φαν, εισχωρησα στις γραμμές του εχθρού Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Lol

ακομα και σαν φαν του ζευγαριου στεφανου-ευας που εισαι ειλικρινα πες μου δεν ητανε φοβερη η περιγραφη...? εγω δλδ οταν την διαβασα ειχα κοκκαλωσει..... τα εβλεπα μπροστα μου και που φαν του ζευγαριου στεφμελ να μν ημουνα θα ειχα συγκινηθει απο το τροπο περιγραφης

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 2:40 pm

Αχ, κορίτσια μου νομίζω ότι αυτό που περιέγραψε η stefanos-melita ήθελαν να περάσουν χτες οι δημιουργοί και έτσι ακριβώς τα είδα και εγώ σαν τηλεθεάτρια τα πράγματα. Για μένα αυτό είναι το top ζευγάρι της Εδέμ! Τέλος! Ούτε προστυχιά είδα ( γιατί διάβαζα σήμερα κάτι μηνύματα στο μπλόγκ και έφριξα) ούτε κάτι κακό αλλά καταπληκτικές σκηνές. Ήταν μακράν η καλύτερη σκηνή σε όλη την Εδέμ αυτή του Στέφανου και της Μελίτας. Και οι άλλες που έρχονται...φυσικά! Αλλά υπήρχε και πολύ αίσθημα. Σαν να ερωτεύτηκαν πρώτη φορά και οι 2 στη ζωή τους.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 2:46 pm

marializ25 έγραψε:
Και ένα υστερόγραφο εντός θέματος: Εγώ το διάβασα κι ας μην είμαι Στεφ-Μελ φαν, εισχωρησα στις γραμμές του εχθρού Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 3 Lol

ακομα και σαν φαν του ζευγαριου στεφανου-ευας που εισαι ειλικρινα πες μου δεν ητανε φοβερη η περιγραφη...? εγω δλδ οταν την διαβασα ειχα κοκκαλωσει..... τα εβλεπα μπροστα μου και που φαν του ζευγαριου στεφμελ να μν ημουνα θα ειχα συγκινηθει απο το τροπο περιγραφης

marializ αυτά είναι γούστα :) H χτεσινή σκηνή πάντως μου άρεσε!

Και μία διευκρίνηση: Ποιος υποστηρίζει Εύα-Στέφανο? gelio

Όοοοοοοοοοοοοοχι καλή μου, τον ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑ, αόριστος, τώρα υποστηρίζω Γεωργούλη, τελεία και παύλα! lol!

Τον Άκυρο Νο.2 ας τον κρατήσει η Μελίτα!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 09, 2009 2:46 pm

Παιδια..με κανετε κ κοκκινιζω..:oops: σας ευχαριστω ολες! flower Ελπιζω να αρεσε ακομη κ.."στο στρατοπεδο του εχθρου"!lol! μου πηρε βλεπετε καμια ωρα.. : scream :
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης