Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

+24
stefanos-melita
nikidanis
ΕΥΑ
KatsaroYpotheto
Penny
almaresi
KonstantinaA
Pennaki.......!!
panda
marializ25
Ntinaki1
PrincessRachel
andy
evanna
hionati
mimi
konstantina
manos+eva
anna90
xara
Marina
sifantid
loukitsa
Clarabelle
28 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap46%Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 46% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap23%Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 23% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap9%Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap6%Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap6%Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 35
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Δεκ 10, 2009 11:59 am

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ .ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΒΑΡΕΤΟ !!!
ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΑΠ ΟΛΑ: ΜΕΛΙΤΑ -ΣΤΕΦΑΝΟ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ 2 !!! ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΗΝ ΑΘΩΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ!!! ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΥΚΩΤΙ .ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΘΑΡΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ .ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ .
Η ΜΑΝΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΕΧΘΡΟΥ ΤΗΣ ...ΕΡΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ !!! ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΩΜΕΝΟΙ!!! ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΑΦΝΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟ!!
ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΦΗΣΑ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ!!!
ΒΡΑΧΟΣ ΕΚΕΙ ΑΚΛΟΝΗΤΟΣ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΝΤΑΙΖΟΥΛΑΣ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΔΙΖΕΙ Η ΣΚΗΝΗ ΚΑΠΩΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΕΡΙΛΗΨΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΞΑΛΛΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ...ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ Ο ΠΕΤΡΑΝ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝΕ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ ΕΤΣΙ .......ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ....
ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΠΙΑΣΩ ΝΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ ΒΙΒΛΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ...ΧΑ ΧΑ ΧΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Πεμ Δεκ 10, 2009 1:29 pm

επειδη καποιος ρωτησε..Razz ερχεται σε καν 10 λεπτο ο σχολιασμος μου..χορταστικος! :D
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Δεκ 10, 2009 1:40 pm

ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ.Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΤΟΥΡΤΟΠΟΛΕΜΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΞΑΝΑΗΡΘΑΝ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟ :( :( .ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΔΕΙΞΕ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΣΚΗΝΗ ΖΗΛΟΤΥΠΙΑΣ.Η ΕΥΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ.Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΗ.ΤΑ ΒΟΓΚΗΤΑ ΤΙ ΤΑ ΗΘΕΛΑΝ;Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΟΤΑΝ ΜΙΜΟΥΝΤΑΝ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από mimi Πεμ Δεκ 10, 2009 1:46 pm

Clarabelle έγραψε:
[i] ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΕΛΙΤΑ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΛΙΓΟ ΚΟΚΚΙΝΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΤΗΣ ΒΕΡΑΣ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ. ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ?


Συγνώμη αλλά εδω θα διαφωνήσω κάθετα οριζόντια και διαγώνια.
Τα κόκκινα σεντόνια ήταν η ερωτική κορύφωση ενός ζευγαριού, που είχε περάσει απ τα στάδια του πόθου του πάθους της εκδίκησης της άρνησης και έφτασε να αποδεχτεί και να ομολογήσει μια αγάπη βαθειά και ουσιαστική. Είχε μια αισθητική που δεν πρόσβαλε και δεν προκαλούσε.
Δεν μπορώ ούτε καν να τη συγκρίνω με τη σκηνή του σημερινού επεισοδίου γιατί απλά εδώ έχουμε δύο ανθρώπους που δεν τους δένει τίποτα. Η Μελίτα ξέρει το Στέφανο με τη βιβλική ένοια και πέραν αυτού δεν ξέρει τίποτα γι αυτόν. Το ίδιο θα έλεγα και ο Στέφανος ξέρει για τη Μελίτα τόσα όσα του επέτρεψε η κατασκοπεία που έκανε όλα αυτά τα χρόνια να μάθει. Για ποιό έρωτα μιλάμε; Εδώ έχουμε να κάνουμε με σεξ στα κόκκινα σεντόνια με έρωτα.
.
και εγώ επίσης συγκρίνεται εκείνη η ερωτική σκηνή με αυτήν εδώ εκείνη ήταν τέλεια και αυτή σαν σκηνή από ........................ προσωπικά
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Πεμ Δεκ 10, 2009 2:23 pm

Λοιπον..
Δεν πιστευα οτι θα ειναι ετσι,αλλα ετσι ειναι. Η σημερινη σκηνη μου αρεσε 10 φορες περισσοτερο απο τη χθεσινη. Η ειλικρινεια της αφοπλιστικη.. «θελω να σε φιλησω, να σε αγκαλιασω..» κ ο Στεφανος αυτό περιμενε να ακουσει..γι αυτό τη ρωτησε «τι σκεφτεσαι?» για να την ακουσει να προφερει τις λεξεις που δεν τολμα να ξεστομισει ο ιδιος.. κλεινει τα ματια του απελπισμενα..Τον πονα που τη ακουει να εκφραζει ετσι την αναγκη που πρεπει να καταπολεμηθει..(ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΔΥΟ ΣΚΗΝΕς, ΔΕΝ Τις ΕΙΔΑ ΜΕ ΗΧΟ..ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΜΟΝΟ ΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ..)
Μετα, ο καθενας μονος του, ο Στεφανος παλευει..δεν αντεχει, θα παει να τη βρει..Οταν τη βλεπει μπροστα του..Μενει αγαλμα, σε κατασταση σοκ! Νομιζω πως μεχρι που βγηκε από το αυτοκινητο, κ δειλα αρχισε να την πλησιαζει, πιστευε ότι βλεπει την οπτασια της, ότι η επιθυμια του ηταν τοσο ζωντανη, που βλεπει οραμα..οταν συνηδητοποιει ότι είναι ακηθινη, κυριολεκτικα τρεχει , την αρπαζει, κ την αγκαλιαζει με τοση λαχταρα..Σαν παιδι! Τη γεμιζει φιλια..ΛΙΩΝΩ, ΛΙΩΝΩ.. ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ, ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ, ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟ..

κ την ωρα που εκαναν ερωτα,, Ξετρελλαθηκα με το ΠΑΘΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΠΟΥ ΕΙΔΑ..ΓΙΑ ΠΤΩΤΗ ΦΟΡΑ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ ΜΕ ΠΑΘΟΣ.ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ, ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ,ΨΥΧΗ Κ ΣΩΜΑ, Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΟΥ..ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΤΗΝ ΞΑΠΛΩΣΕ ΣΤΟ ΚΡΑΒΑΤΙ, ΠΩΣ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΕΚΤΟΣ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ(ΕΔΩ ΕΠΑΘΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ, ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ) ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ,ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ,Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ, Κ ΤΗΣ ΤΡΑΒΗΞΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΟΝΤΕΥΟΝΤΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΞΕΡΙΖΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!! Κ ΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙ..ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ. ΟΡΘΩΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ, ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ, ΣΑΝ ΑΡΧΑΙΟΣ ΘΕΟΣ, ΣΑΝ ΕΝΑΣ ΑΡΧΑΙΟΣ ΒΙΚΙΝΓΚ..(ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΑ..ΜΟΙΑΖΕΙ Κ ΜΕ ΒΙΚΙΝΓΚ, ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΘΟΣ..ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ!) ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ «ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΕ ΜΕΝΑ, ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..
ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ, ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ, ΑΥΤΑ ΤΑ 2-3 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΣΚΑΡ! ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΕΥΣΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. Κ ΕΚΕΙΝΗ, ΥΠΟΤΑΣΕΤΑΙ..ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ,..ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝΔΡΑ? ΟΣΚΑΡ, Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ.


ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΣΚΑΡ..εδω βγηκαν τα χαρτομανδηλα.. η απολυτη αντιθεση, μετα το παθος, η τρυφεροτητα,στην απολυτη εκφραση της.Της σφιγγει στην αγκαλια του, τα δαχτυλα τους ενωμενα.. «μεινε..» «Βοηθησε με..» «Πως? Κ γω θυμα της ιδιας καταιγιδας ειμαι..» ο Στεφανος ανοιγει για πρωτη φορα, διαπλατα την ψυχη του.Της μιλα για τους γονεις του, για τον πονο του..
Η Μελιτα, καταλαβαινει, διαβαζει πισω από τις γραμμες, όπως ολες οι ερωτευμενες γυναικες..«επηρεάστηκες?’ Παυση.. Δευτερο σοκ για τον Στεφανο.Συνηδητοποιει μεσα από τα λογια της, κατι που ειχε ουτε ο ιδιος αντιληφθει..κ που ηρθε η ωρα να το ομολογησει. Κ στον εαυτο του κ σε κεινη. Ναι φοβαται.ΝΑΙ,ΤΡΕΜΕΙ. Μην πεσει θυμα του ιδιου συναισθηματος που διελυσε την οικογενεια του, κ τον πληγωσε τοσο βαθια.. Το εκφραζει με λογια για πρωτη φορα «με τρομαζει…» «τι θα κανουμε? Θα το παλεψουμε..» ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΟΥΝ.ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ.ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ.ΑΥΤΟ –ΑΚΟΜΗ-ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ,ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟΣΑ..-Κ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ-. Κ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ, ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ, ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ..ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΑ..ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥ ΦΙΛΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ..ΔΕΙΧΝΟΝΤΑΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΠΟΥ ΣΥΝΗΔΗΤΑ ΕΧΕΙ ΥΠΟΤΑΧΘΕΙ ΠΙΑ ΣΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΣΗ..λιωνω, λιωνω, ξανα..2 κουτι χαρτομανδηλα..


«ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΖΗΣΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΣΗΜΑΔΕΨΕ..» λογια ψυχης, στη μανα του. ηΕυα θα μπορουσε να ηταν αυτή..αλλα δεν την αφησε.Ελεγχε την καρδια του.Αλλα η Μελιτα βρηκε τη ρωγμξ στην πανοπλια..οταν καταλαβε ότι ειχε εισβαλλει στην καρδια του ηταν αργα..ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΔΙΩΞΕΙ ΠΙΑ..»ΠΟΝΑΩ..Κ ΟΣΟ ΠΑΝΑΩ, ΤΟΣΟ ΛΥΤΡΩΝΟΜΑΙ..» ΑΓΑΠΗ,ΑΓΑΠΗ, ΑΓΑΠΗ. ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ, ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ,ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.
Η μανα του βουρκωσε..πονεσε για εκεινον, μαλλον γιατι γνωριζει πολύ καλα, ποσο ποναει αυτου του ειδους η αγαπαη..κ βλεπει τον αγαπημενο της γιο, να περνα την ιδια κολαση, δεν μπορεσε να το αποτρεψει. ΠΟΝΑΕΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ. ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Κ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ..

Η κουβεντα με τη μητερα της με συγκινησε βαθια..ακριβως το ιδιο με τον Στεφανο.. πονουν κ οι δυο. Κ οι δυο πανε στις μαναδες τους.

Ο Στεφανος νιωθει τοσο συγκλονισμενος,από τα αισθηματα του. Που δεν εχει μυαλο για τηνεκδικηση..κανει πισω..ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟ. Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ, Κ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΗΣ,ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥ.Ο ΚΩΔΙΚΑΣ ΤΙΜΗΣ ΤΟΥ ΔΕΕ ΤΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ.θα προχωρησει..αλλα όχι ακομη..οχι τωρα..οχι πριν κατορθωσει να διαχειριστει οσα του συμβαινουν.Θα προχωρησει. Αγαπωντας τη Μελιτα, αλλα θα προχωρησει..Κ τοτε..ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΗΣ ΚΟΛΑΣΕΩΣ Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ..

Η ευα παραδεχεται ότι με τη Μελιτα δεν είναι φιλες, δεν θα μπορουσαν να είναι..ειναι τοσο διαφορετικες..Ειναι ξενο σωμα, η Μελιτα..μερος της παρεας, αλλα ξενο σωμα.Ειδατε που σας το ελεγα, ότι δεν είναι πραγματικα φιλες? Πως θα μπορουσαν? Χωρια από οσα εγιναν δεν θα ταιριαζαν ποτε.. «ποτε δεν θα της ελεγα τα μυστικα μου..» Τα ειπε όλα η Ευα για τη σχεση τους.

Τωρα που το σκεφτομαι geek ,το ειχα πει από την αρχη, ότι ο Στεφανος δεν εκδικειται τη Μελιτα.φοβαται τον ερωτα απλως.Οτι δεν ερωτευτηκε ποτε πραγματικα την Ευα.Το ειπε σημερα, στη μητερα του.Η Ευα παραδεχθηκε, ότι αν κ την συμπαθει, φιλες δεν είναι κ δεν θα γινουν ποτε…

Μηπως η κ.Ακριτα διαβαζει κρυφα τα ποστ μου?? gelio Αν είναι, να κανω αιτηση για βοηθος σεναριογραφου.. lol!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Πεμ Δεκ 10, 2009 2:44 pm

ΠΟΝΑΩ..Κ ΟΣΟ ΠΑΝΑΩ, ΤΟΣΟ ΛΥΤΡΩΝΟΜΑΙ..»

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ..ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΣΑ ΝΙΩΘΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ.....ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ .... ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΙ....ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ? ΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙ ΤΟ ΚΟΡΜΙ? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΥΓΗ ΤΟ ΞΕΡΕΙ.....
ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΜΠΟΔΙΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ....ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΟΝΕΣΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ.....
εδω βγηκαν τα χαρτομανδηλα.. η απολυτη αντιθεση, μετα το παθος,
η τρυφεροτητα,στην απολυτη εκφραση της.Της σφιγγει στην αγκαλια του, τα
δαχτυλα τους ενωμενα.. «μεινε..» «Βοηθησε με..» «Πως? Κ γω θυμα της
ιδιας καταιγιδας ειμαι..» ο Στεφανος ανοιγει για πρωτη φορα, διαπλατα
την ψυχη του.Της μιλα για τους γονεις του, για τον πονο του..

ο στεφανος δεν ανοιξε ετσι την καρδια του και την ψυχη του ουτε καν στην ευα..ουτε καν σε αυτη που αγαπουσε τοσο πολυ.....η μελιτα του εδωσε τη δυναμη να μιλησει για οσα τον πονουσαν ..για οσα τον φτασανε στο σημειο αυτο: να θελει εκδικηση......
και κεινη του ζητα να την λυτρωσει..πως να λυτρωθει ομως? οταν αυτο που νιωθουν ειναι ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ δυνατο και ανεξελεγκτο?

λιωνω, λιωνω, ξανα..2 κουτι χαρτομανδηλα..


μονο 2 κουτια? δε λες 222? Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Kopfschuettel Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Kopfschuettel Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Kopfschuettel Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Kopfschuettel

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Δεκ 10, 2009 2:45 pm

stefanos-melita έγραψε:
κ την ωρα που εκαναν ερωτα,, Ξετρελλαθηκα με το ΠΑΘΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΠΟΥ ΕΙΔΑ..ΓΙΑ ΠΤΩΤΗ ΦΟΡΑ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ ΜΕ ΠΑΘΟΣ.ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ, ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ,ΨΥΧΗ Κ ΣΩΜΑ, Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΟΥ..ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΤΗΝ ΞΑΠΛΩΣΕ ΣΤΟ ΚΡΑΒΑΤΙ, ΠΩΣ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΕΚΤΟΣ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ(ΕΔΩ ΕΠΑΘΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ, ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ) ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ,ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ,Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ, Κ ΤΗΣ ΤΡΑΒΗΞΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΟΝΤΕΥΟΝΤΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΞΕΡΙΖΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!! Κ ΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙ..ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ. ΟΡΘΩΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ, ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ, ΣΑΝ ΑΡΧΑΙΟΣ ΘΕΟΣ, ΣΑΝ ΕΝΑΣ ΑΡΧΑΙΟΣ ΒΙΚΙΝΓΚ..(ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΑ..ΜΟΙΑΖΕΙ Κ ΜΕ ΒΙΚΙΝΓΚ, ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΘΟΣ..ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ!) ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ «ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΕ ΜΕΝΑ, ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..
ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ, ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ, ΑΥΤΑ ΤΑ 2-3 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΣΚΑΡ! ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΕΥΣΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. Κ ΕΚΕΙΝΗ, ΥΠΟΤΑΣΕΤΑΙ..ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ,..ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝΔΡΑ? ΟΣΚΑΡ, Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ.

Πολύ παθιασμένη σκηνή, ειδικά από τον Στέφανο που ήταν όπως ακριβώς περιέγραψες; Που το έκρυβε καλέ αυτός τόσο πάθος;Και επειδή είδα τη σκηνή ξανά, σε κάποια φάση ακούστηκε η ανάσα της Μελίτας νομίζω. Ε σιγά μωρέ... Είπα και εγώ ...γιατί εγώ χτες δεν άκουσα και τίποτα απο αυτά που λέγατε για τη σκηνή ότι ακούγονταν διάφορα.Διαφορετικές σκηνές από εκείνη στον πάγκο της κουζίνας και από τη χτεσινή. Αλλά η χτεσινή ήταν ακόμα πιο παθιασμένη από τη μεριά του Στέφανου ειδικά!
Μετά στο κρεβάτι ήταν το καλό και αυτά που της έλεγε. Και αυτά που έλεγε στην μάνα του " Σαν να μην έζησα τίποτα μέχρι σήμερα". Αυτό νομίζω ότι τα λέει όλα.Ο Στέφανος πήρε ζωή μέσα από τη Μελίτα.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Πεμ Δεκ 10, 2009 2:56 pm

Clarabelle έγραψε:Η Καρταλομάνα νόμιζα οτι θα ζητούσε απ το Χριστάκη να προσέχει το παιδάκι της μη του συμβεί κάτι κακό. Λάθος. Ήθελε να του ζητήσει να προσέχει μη τυχόν και κάνει πίσω το αγόρι της στην εκδίκηση γιατί είναι και ευαίσθητο.

Αυτο ακριβως σκεφτηκα κι εγω Clarabelle !!!!
Οκ, περασε πολλα η γυναικα, της εκαναν κακο, αλλα .....
Προσπαθησα να μπω στη θεση της και κατεληξα οτι δε θα χρησιμοποιουσα το γιο μου για εκδικηση. Θα πληρωνα ενα επαγγελματια δολοφονο, θα επαιρνα κανενα ανωνυμο τηλεφωνημα για να φερω τα πανω κατω, αλλα το γιο μου δυσκολα θα τον ανακατευα σε ολο αυτο...
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από manos+eva Πεμ Δεκ 10, 2009 3:00 pm

Λοιπον εγω θα συμφωνησω με την Ευα......αρχικα θα ψηφιζα αθλιο για τον ιδιο ακριβως λογο.........το εργο προβαλλεται 7 η ωρα....και επειδη και μενα η αδερφη το εβλεπε που ειναι μικροτερη αναγκαστηκα να το γυρισω!!!!!........
ΥΓ....ψηφισα ομως τελειο γιατι ελιωσα με την σκηνη Ευας-Μανου!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Δεκ 10, 2009 3:05 pm

ΥΓ....ψηφισα ομως τελειο γιατι ελιωσα με την σκηνη Ευας-Μανου!
Αντε καλε εσυ?Αποκλειεται.... lol! Εμενα δεν μου αρεσε καθολου,μα τι να μου αρεσει που ειχαμε τοσο καιρο να δουμε αυτους τους δυο μαζι σε μια τοσο αστεια και γλυκια σκηνη?Απαπα... χαλια! :lol: lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Πεμ Δεκ 10, 2009 3:34 pm

Ntinaki1 έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:
κ την ωρα που εκαναν ερωτα,, Ξετρελλαθηκα με το ΠΑΘΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΠΟΥ ΕΙΔΑ..ΓΙΑ ΠΤΩΤΗ ΦΟΡΑ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ ΜΕ ΠΑΘΟΣ.ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ, ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ,ΨΥΧΗ Κ ΣΩΜΑ, Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΟΥ..ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΤΗΝ ΞΑΠΛΩΣΕ ΣΤΟ ΚΡΑΒΑΤΙ, ΠΩΣ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΕΚΤΟΣ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ(ΕΔΩ ΕΠΑΘΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ, ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ) ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ,ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ,Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ, Κ ΤΗΣ ΤΡΑΒΗΞΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΟΝΤΕΥΟΝΤΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΞΕΡΙΖΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!! Κ ΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙ..ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ. ΟΡΘΩΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ, ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ, ΣΑΝ ΑΡΧΑΙΟΣ ΘΕΟΣ, ΣΑΝ ΕΝΑΣ ΑΡΧΑΙΟΣ ΒΙΚΙΝΓΚ..(ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΑ..ΜΟΙΑΖΕΙ Κ ΜΕ ΒΙΚΙΝΓΚ, ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΘΟΣ..ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ!) ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ «ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΕ ΜΕΝΑ, ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..
ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ, ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ, ΑΥΤΑ ΤΑ 2-3 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΣΚΑΡ! ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΕΥΣΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. Κ ΕΚΕΙΝΗ, ΥΠΟΤΑΣΕΤΑΙ..ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ,..ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝΔΡΑ? ΟΣΚΑΡ, Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ.

Πολύ παθιασμένη σκηνή, ειδικά από τον Στέφανο που ήταν όπως ακριβώς περιέγραψες; Που το έκρυβε καλέ αυτός τόσο πάθος;Και επειδή είδα τη σκηνή ξανά, σε κάποια φάση ακούστηκε η ανάσα της Μελίτας νομίζω. Ε σιγά μωρέ... Είπα και εγώ ...γιατί εγώ χτες δεν άκουσα και τίποτα απο αυτά που λέγατε για τη σκηνή ότι ακούγονταν διάφορα.Διαφορετικές σκηνές από εκείνη στον πάγκο της κουζίνας και από τη χτεσινή. Αλλά η χτεσινή ήταν ακόμα πιο παθιασμένη από τη μεριά του Στέφανου ειδικά!
Μετά στο κρεβάτι ήταν το καλό και αυτά που της έλεγε. Και αυτά που έλεγε στην μάνα του " Σαν να μην έζησα τίποτα μέχρι σήμερα". Αυτό νομίζω ότι τα λέει όλα.Ο Στέφανος πήρε ζωή μέσα από τη Μελίτα.

ΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΤΖΙΝΑ, ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ.. Hug ΣΥΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΙ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΒΟΓΚΗΤΑ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ,! slap ΜΟΝΟ ΟΙ ΛΑΧΑΝΙΑΣΜΕΝΕΣ ΑΝΑΣΕΣ Κ ΤΩΝ ΔΥΟ.. Love! Κ ΑΠΟ ΓΥΜΝΟ, ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ! ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ! ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ Η ΣΚΗΝΗ..ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, Η ΧΘΕΣΙΝΗ, ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ, ΕΔΕΙΞΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΓΥΜΝΙΑ(ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ, Κ ΤΟ ΜΠΟΥΣΤΟ ΤΗΣ,ΚΑΘΑΡΑ-ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΣΤΗΘΟΔΕΣΜΟ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ- ΕΧΘΕΣ, ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΕΔΕΙΞΕ, Κ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞ..ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΟΣΟΣ ΝΤΟΡΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? /S
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από Soulaki_NoraLoukas Πεμ Δεκ 10, 2009 3:36 pm

παιδια βλεπω την ευα να ξαναπεφτει με το μανο..οχι οτι τον ξεπερασε ποτε,αλλα απ οτι βλεπω ερχονται παλι κοντα.... ή ειναι ιδέα μου...? έχει γίνει πολύ γλυκούλης μωρέ....τον κακόμοιρο...έχει αλλάξει ρε παιδιά..έχει βάλει μυαλό...ετσι πιστεύω...!!!
Επίσης γιατί κατειγορείτε την Μελίτα...ερωτεύτηκε ρε παιδιά..δεν έχετε ζήσει ποτέ πάθος..? (αυτο πάει στισ λίγο πιο μεγάλες σε ηλικία) έχετε δίκιο ότι είναι λάθος,αλλά κ αυτή νιώθει άσχημα κ έχει τύψεις...λίγη κατανόηση..μην ταυτίζεστε τόσο πολύ...
Η Νόρα με το Λουκά κάτι μου λέει ότι μόλις τα βρουν,θα γίνει το μοιραίο..το έχουν συνηδειτοποιήσει πια.....
Soulaki_NoraLoukas
Soulaki_NoraLoukas

Θηλυκό Τόπος : iraklio kritis
Ασχολίες : podosfairo,mousiki

https://www.facebook.com/soulaki.bill

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από manos+eva Πεμ Δεκ 10, 2009 3:40 pm

Soulaki_NoraLoukas έγραψε:παιδια βλεπω την ευα να ξαναπεφτει με το μανο..οχι οτι τον ξεπερασε ποτε,αλλα απ οτι βλεπω ερχονται παλι κοντα.... ή ειναι ιδέα μου...? έχει γίνει πολύ γλυκούλης μωρέ....τον κακόμοιρο...έχει αλλάξει ρε παιδιά..έχει βάλει μυαλό...ετσι πιστεύω...!!!
Επίσης γιατί κατειγορείτε την Μελίτα...ερωτεύτηκε ρε παιδιά..δεν έχετε ζήσει ποτέ πάθος..? (αυτο πάει στισ λίγο πιο μεγάλες σε ηλικία) έχετε δίκιο ότι είναι λάθος,αλλά κ αυτή νιώθει άσχημα κ έχει τύψεις...λίγη κατανόηση..μην ταυτίζεστε τόσο πολύ...
Η Νόρα με το Λουκά κάτι μου λέει ότι μόλις τα βρουν,θα γίνει το μοιραίο..το έχουν συνηδειτοποιήσει πια.....
Θα συμφωνησω σε οτι λες για τον Μανο αλλα θα διαφωνησω σε οτι λες για την Μελιτα........Αν αισθανεται ασχημα να μην κανει οτι κανει..!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από Soulaki_NoraLoukas Πεμ Δεκ 10, 2009 3:43 pm

manos+eva έγραψε:
Soulaki_NoraLoukas έγραψε:παιδια βλεπω την ευα να ξαναπεφτει με το μανο..οχι οτι τον ξεπερασε ποτε,αλλα απ οτι βλεπω ερχονται παλι κοντα.... ή ειναι ιδέα μου...? έχει γίνει πολύ γλυκούλης μωρέ....τον κακόμοιρο...έχει αλλάξει ρε παιδιά..έχει βάλει μυαλό...ετσι πιστεύω...!!!
Επίσης γιατί κατειγορείτε την Μελίτα...ερωτεύτηκε ρε παιδιά..δεν έχετε ζήσει ποτέ πάθος..? (αυτο πάει στισ λίγο πιο μεγάλες σε ηλικία) έχετε δίκιο ότι είναι λάθος,αλλά κ αυτή νιώθει άσχημα κ έχει τύψεις...λίγη κατανόηση..μην ταυτίζεστε τόσο πολύ...
Η Νόρα με το Λουκά κάτι μου λέει ότι μόλις τα βρουν,θα γίνει το μοιραίο..το έχουν συνηδειτοποιήσει πια.....
Θα συμφωνησω σε οτι λες για τον Μανο αλλα θα διαφωνησω σε οτι λες για την Μελιτα........Αν αισθανεται ασχημα να μην κανει οτι κανει..!

[b]αχ καλή μου...γι αυτό το ονομάσανε πάθος.........γιατί δεν μπορεί κανείς να συγκρατηθεί,ξέρουν ότι δεν πρέπει αλλά τους προσπερνάει,τους κερδίζει!!!
Soulaki_NoraLoukas
Soulaki_NoraLoukas

Θηλυκό Τόπος : iraklio kritis
Ασχολίες : podosfairo,mousiki

https://www.facebook.com/soulaki.bill

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από manos+eva Πεμ Δεκ 10, 2009 3:45 pm

Soulaki_NoraLoukas έγραψε:
manos+eva έγραψε:
Soulaki_NoraLoukas έγραψε:παιδια βλεπω την ευα να ξαναπεφτει με το μανο..οχι οτι τον ξεπερασε ποτε,αλλα απ οτι βλεπω ερχονται παλι κοντα.... ή ειναι ιδέα μου...? έχει γίνει πολύ γλυκούλης μωρέ....τον κακόμοιρο...έχει αλλάξει ρε παιδιά..έχει βάλει μυαλό...ετσι πιστεύω...!!!
Επίσης γιατί κατειγορείτε την Μελίτα...ερωτεύτηκε ρε παιδιά..δεν έχετε ζήσει ποτέ πάθος..? (αυτο πάει στισ λίγο πιο μεγάλες σε ηλικία) έχετε δίκιο ότι είναι λάθος,αλλά κ αυτή νιώθει άσχημα κ έχει τύψεις...λίγη κατανόηση..μην ταυτίζεστε τόσο πολύ...
Η Νόρα με το Λουκά κάτι μου λέει ότι μόλις τα βρουν,θα γίνει το μοιραίο..το έχουν συνηδειτοποιήσει πια.....
Θα συμφωνησω σε οτι λες για τον Μανο αλλα θα διαφωνησω σε οτι λες για την Μελιτα........Αν αισθανεται ασχημα να μην κανει οτι κανει..!

[b]αχ καλή μου...γι αυτό το ονομάσανε πάθος.........γιατί δεν μπορεί κανείς να συγκρατηθεί,ξέρουν ότι δεν πρέπει αλλά τους προσπερνάει,τους κερδίζει!!!
Τελος παντων ουτως ή αλλως εμενα αυτο το ζευγαρι με αφηνει παγερα αδιαφορη!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από mimi Πεμ Δεκ 10, 2009 3:47 pm

η σκηνή Στέφανου Μελίτας δεν ήταν για τις 7 έλεος .............
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από Soulaki_NoraLoukas Πεμ Δεκ 10, 2009 3:48 pm

manos+eva έγραψε:
Soulaki_NoraLoukas έγραψε:
manos+eva έγραψε:
Soulaki_NoraLoukas έγραψε:παιδια βλεπω την ευα να ξαναπεφτει με το μανο..οχι οτι τον ξεπερασε ποτε,αλλα απ οτι βλεπω ερχονται παλι κοντα.... ή ειναι ιδέα μου...? έχει γίνει πολύ γλυκούλης μωρέ....τον κακόμοιρο...έχει αλλάξει ρε παιδιά..έχει βάλει μυαλό...ετσι πιστεύω...!!!
Επίσης γιατί κατειγορείτε την Μελίτα...ερωτεύτηκε ρε παιδιά..δεν έχετε ζήσει ποτέ πάθος..? (αυτο πάει στισ λίγο πιο μεγάλες σε ηλικία) έχετε δίκιο ότι είναι λάθος,αλλά κ αυτή νιώθει άσχημα κ έχει τύψεις...λίγη κατανόηση..μην ταυτίζεστε τόσο πολύ...
Η Νόρα με το Λουκά κάτι μου λέει ότι μόλις τα βρουν,θα γίνει το μοιραίο..το έχουν συνηδειτοποιήσει πια.....
Θα συμφωνησω σε οτι λες για τον Μανο αλλα θα διαφωνησω σε οτι λες για την Μελιτα........Αν αισθανεται ασχημα να μην κανει οτι κανει..!



[b]αχ καλή μου...γι αυτό το ονομάσανε πάθος.........γιατί δεν μπορεί κανείς να συγκρατηθεί,ξέρουν ότι δεν πρέπει αλλά τους προσπερνάει,τους κερδίζει!!!
Τελος παντων ουτως ή αλλως εμενα αυτο το ζευγαρι με αφηνει παγερα αδιαφορη!
[b]το ζευγάρι που προέχει για μένα ειναι νόρα-λουκάς αλλα θέλω πολύ την εύα με το μάνο μαζί...δυστυχώς όμως τώρα που θα ξεσκεπαστούν με τον ρούσσο,η εύα θα απογοητευτεί ΞΑΝΑ,,,
Soulaki_NoraLoukas
Soulaki_NoraLoukas

Θηλυκό Τόπος : iraklio kritis
Ασχολίες : podosfairo,mousiki

https://www.facebook.com/soulaki.bill

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από manos+eva Πεμ Δεκ 10, 2009 3:48 pm

mimi έγραψε:η σκηνή Στέφανου Μελίτας δεν ήταν για τις 7 έλεος .............
Πεστα βρε mimi μου πεστα............!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από mimi Πεμ Δεκ 10, 2009 3:50 pm

manos+eva έγραψε:
mimi έγραψε:η σκηνή Στέφανου Μελίτας δεν ήταν για τις 7 έλεος .............
Πεστα βρε mimi μου πεστα............!

είπαμε πάθος αλλά μην το παρακάνουμε κιόλας
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Δεκ 10, 2009 3:52 pm

Soulaki_NoraLoukas έγραψε:
Η Νόρα με το Λουκά κάτι μου λέει ότι μόλις τα βρουν,θα γίνει το μοιραίο..το έχουν συνηδειτοποιήσει πια.....




Δυστυχως απο τις περιληψεις ξερουμε οτι μολις τα ξαναβρουν η Νταιζη θα πει στον Λουκα οτι ειναι ο πατερας του Αρη.Αλλα εγω μαζι σου.Αληθεια προσεξε κανεις αυτη τη μικρη σκηνη ζηλοτυπιας που της εκανε απο το τηλεφωνο η μονο εγω το καταλαβα ετσι;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από Soulaki_NoraLoukas Πεμ Δεκ 10, 2009 3:54 pm

loukasnora έγραψε:
Soulaki_NoraLoukas έγραψε:
Η Νόρα με το Λουκά κάτι μου λέει ότι μόλις τα βρουν,θα γίνει το μοιραίο..το έχουν συνηδειτοποιήσει πια.....




Δυστυχως απο τις περιληψεις ξερουμε οτι μολις τα ξαναβρουν η Νταιζη θα πει στον Λουκα οτι ειναι ο πατερας του Αρη.Αλλα εγω μαζι σου.Αληθεια προσεξε κανεις αυτη τη μικρη σκηνη ζηλοτυπιας που της εκανε απο το τηλεφωνο η μονο εγω το καταλαβα ετσι;

ναι κι εγώ το πρόσεξα...!!!ο καλός μου.. Snif αμαν πια αυτή η Νταίζη....κ δν ξέρουμε κ αν είναι σίγουρα δικό του........ελπίζω να του κόψει να κάνει DNA!!!
Soulaki_NoraLoukas
Soulaki_NoraLoukas

Θηλυκό Τόπος : iraklio kritis
Ασχολίες : podosfairo,mousiki

https://www.facebook.com/soulaki.bill

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Δεκ 10, 2009 3:58 pm

Soulaki_NoraLoukas έγραψε:
loukasnora έγραψε:
Soulaki_NoraLoukas έγραψε:
Η Νόρα με το Λουκά κάτι μου λέει ότι μόλις τα βρουν,θα γίνει το μοιραίο..το έχουν συνηδειτοποιήσει πια.....




Δυστυχως απο τις περιληψεις ξερουμε οτι μολις τα ξαναβρουν η Νταιζη θα πει στον Λουκα οτι ειναι ο πατερας του Αρη.Αλλα εγω μαζι σου.Αληθεια προσεξε κανεις αυτη τη μικρη σκηνη ζηλοτυπιας που της εκανε απο το τηλεφωνο η μονο εγω το καταλαβα ετσι;

ναι κι εγώ το πρόσεξα...!!!ο καλός μου.. Snif αμαν πια αυτή η Νταίζη....κ δν ξέρουμε κ αν είναι σίγουρα δικό του........ελπίζω να του κόψει να κάνει DNA!!!


Εδω στο φορουμ το διαβασα σημερα οτι ο Λουκας και ο Οδυσσεας αποφασιζουν να κανουν κρυφα απο τη Νταιζη τεστ DNA.Οποτε λογικα θα μαθουμε συντομα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από Soulaki_NoraLoukas Πεμ Δεκ 10, 2009 3:59 pm

loukasnora έγραψε:
Soulaki_NoraLoukas έγραψε:
loukasnora έγραψε:
Soulaki_NoraLoukas έγραψε:
Η Νόρα με το Λουκά κάτι μου λέει ότι μόλις τα βρουν,θα γίνει το μοιραίο..το έχουν συνηδειτοποιήσει πια.....




Δυστυχως απο τις περιληψεις ξερουμε οτι μολις τα ξαναβρουν η Νταιζη θα πει στον Λουκα οτι ειναι ο πατερας του Αρη.Αλλα εγω μαζι σου.Αληθεια προσεξε κανεις αυτη τη μικρη σκηνη ζηλοτυπιας που της εκανε απο το τηλεφωνο η μονο εγω το καταλαβα ετσι;

ναι κι εγώ το πρόσεξα...!!!ο καλός μου.. Snif αμαν πια αυτή η Νταίζη....κ δν ξέρουμε κ αν είναι σίγουρα δικό του........ελπίζω να του κόψει να κάνει DNA!!!


Εδω στο φορουμ το διαβασα σημερα οτι ο Λουκας και ο Οδυσσεας αποφασιζουν να κανουν κρυφα απο τη Νταιζη τεστ DNA.Οποτε λογικα θα μαθουμε συντομα.

ουφφφφφφφ....νομιζω την γλιτωσαμε!!!!!!!!!!!
Soulaki_NoraLoukas
Soulaki_NoraLoukas

Θηλυκό Τόπος : iraklio kritis
Ασχολίες : podosfairo,mousiki

https://www.facebook.com/soulaki.bill

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Πεμ Δεκ 10, 2009 4:10 pm

marializ25 έγραψε:
ΠΟΝΑΩ..Κ ΟΣΟ ΠΑΝΑΩ, ΤΟΣΟ ΛΥΤΡΩΝΟΜΑΙ..»

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ..ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΣΑ ΝΙΩΘΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ.....ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ .... ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΙ....ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ? ΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙ ΤΟ ΚΟΡΜΙ? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΥΓΗ ΤΟ ΞΕΡΕΙ.....
ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΜΠΟΔΙΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ....ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΟΝΕΣΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ.....
εδω βγηκαν τα χαρτομανδηλα.. η απολυτη αντιθεση, μετα το παθος,
η τρυφεροτητα,στην απολυτη εκφραση της.Της σφιγγει στην αγκαλια του, τα
δαχτυλα τους ενωμενα.. «μεινε..» «Βοηθησε με..» «Πως? Κ γω θυμα της
ιδιας καταιγιδας ειμαι..» ο Στεφανος ανοιγει για πρωτη φορα, διαπλατα
την ψυχη του.Της μιλα για τους γονεις του, για τον πονο του..

ο στεφανος δεν ανοιξε ετσι την καρδια του και την ψυχη του ουτε καν στην ευα..ουτε καν σε αυτη που αγαπουσε τοσο πολυ.....η μελιτα του εδωσε τη δυναμη να μιλησει για οσα τον πονουσαν ..για οσα τον φτασανε στο σημειο αυτο: να θελει εκδικηση......
και κεινη του ζητα να την λυτρωσει..πως να λυτρωθει ομως? οταν αυτο που νιωθουν ειναι ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ δυνατο και ανεξελεγκτο?

λιωνω, λιωνω, ξανα..2 κουτι χαρτομανδηλα..


μονο 2 κουτια? δε λες 222? Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Kopfschuettel Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Kopfschuettel Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Kopfschuettel Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Kopfschuettel

ΚΑΛΗ ΜΟΥ, ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ, ΕΣΥ Κ ΓΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ Κ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ! Hug ΣΑΝ ΤΙΣ ΑΔΕΛΦΕΣ ΤΑΤΑ! gelio ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ, ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΨΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΟ? ΠΩΣ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΠΟΥ ΧΩΡΙΖΕΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ?? ΑΧ ΣΑΝ ΤΟ ΡΩΜΑΙΟ Κ ΤΗΝ ΙΟΥΛΙΕΤΑ..ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΗΑΡΡΥ ΕΝD, Hugg OXI ..ΧΑΛΙ ΕΝΤ!! GN2 ΑΚΟΥΤΕ κ.ΑΚΡΙΤΑ??? : scream :
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Πεμ Δεκ 10, 2009 4:14 pm

ΚΑΛΗ ΜΟΥ, ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ, ΕΣΥ Κ ΓΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ Κ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ! Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 116799 ΣΑΝ ΤΙΣ ΑΔΕΛΦΕΣ ΤΑΤΑ!


Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Lol Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Lol Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Lol Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 Lol....ΣΤΕΦΜΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΑΝΟΙΞΑΝΕ ΤΟΠΙΚ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΑΝ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ ΜΑΣ ............ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ..ΘΑ ΛΕΜΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ..ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΦΑΝΤΑΣΙΑ..... Επεισόδιο 255 - Ημερομηνία 09-12-2009 - Σελίδα 5 651762

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης