Χρήστος Μάνεσης

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 2 Empty Απ: Χρήστος Μάνεσης

Δημοσίευση από Artemis Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 5:17 am

balletvasia έγραψε:Γιατί ο Χρήστος ζητάει εκδίκηση?????
Έχει πει ότι ο Φώτης,το παιδί που πέθανε στην κατασκήνωση, ήταν κάτι σαν προστατευόμενός του και κανείς από την παρέα δεν πλήρωσε ποτέ για το θάνατό του έστω κι αν ήταν ατύχημα.
Artemis
Artemis
Τουρίστας
Τουρίστας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 10:43 am

Όμως τώρα βλέπουμε ότι ακόμα και από τότε γνώριζε την κα Αντιγόνη!

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 10:49 am

Εκτος του οτι ο Φωτης ηταν κατα καποιο τροπο υπο την προστασια του μαλλον παιζει ρολο στην εκδικηση και η Καρταλαινολαζαριδαινα που τον ειχε βοηθησει τοσο με τον αδερφο του!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 11:39 am

Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΑΔΕΛΦΟ ΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΚΟΜΑ .ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΧΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΩΣ ΟΜΑΔΑΡΧΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΦΩΤΗ ,ΑΦΟΥ Ο ΦΩΤΗΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΝ. ΕΠΟΜΕΝΩΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΩΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ !!!
Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΛΥΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΤΑΝ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΩ Η ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ (ΠΕΤΡΟ-ΛΥΤΡΑ- ΜΑΝΟ)
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από mimi Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 4:47 pm

δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη ακόμα για το καμάρι της Τζίνας
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από Artemis Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 5:50 am

nikidanis έγραψε:Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΑΔΕΛΦΟ ΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΚΟΜΑ .ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΧΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΩΣ ΟΜΑΔΑΡΧΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΦΩΤΗ ,ΑΦΟΥ Ο ΦΩΤΗΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΝ. ΕΠΟΜΕΝΩΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΩΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ !!!
Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΛΥΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΤΑΝ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΩ Η ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ (ΠΕΤΡΟ-ΛΥΤΡΑ- ΜΑΝΟ)
Συμφωνώ για την ιστορία του Χρήστου αλλά μου χτύπησαν 2 σκηνές που είδαμε.
Η μία ήταν τότε με το Μάνο στο νοσοκομείο που ο Χρήστος προέτρεπε το Στέφανο να συνεχίσουν κι αυτός απάντησε ότι δεν χτυπά όποιον ώρα είναι στο χώμα.Η δεύτερη τώρα που ο Χρήστος πάλι πίεζε και ο Στέφανος είπε ότι θέλει να είναι σωστός απέναντι σε κάποιον(δε θυμάμαι σε ποιον).
Μεγαλύτερη αίσθηση δικαιοσύνης βλέπω στο Στέφανο προς Μάνο-Ρούσσο που τον αφορά κι άμεσα η εκδίκηση παρά στο Χρήστο.
Πάντως είναι ένας χαρακτήρας που με ενδιαφέρει η εξέλιξη του.
Artemis
Artemis
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 1:42 pm

Ntinaki σου απαντάω εδώ! Ο Χρήστος είναι πολύ ωραίος όντως! Νόμιζα εσύ είχες πει ότι κουρεύτηκε αλλα διαβασα τόσα που...καταλαβαίνεις! Η ουσία είναι ότι τώρα αναλαμβάνει δράση και ανυπομονώωωωωωωωωωω!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Παρ Ιουλ 23, 2010 6:03 pm, 1 φορά

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 2 Empty Χρήστος

Δημοσίευση από nora_oscar Την / Το Παρ Μαρ 19, 2010 2:44 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Συγνώμη αλλα ο Χρήστος σε καμμία περίπτωση δεν είναι κατακάθι!!! ΔΙΑΦΩΝΩ!!!

ΕΔΩ ΧΘΕΣ Η ΑΛΛΗ ΤΟΝ ΕΙΠΕ ΝΤΑΒΑΤΖΗ ΤΟ ΚΑΤΑΚΑΘΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ? ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ "ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ"....Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ.....
nora_oscar
nora_oscar
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Μαρ 19, 2010 2:47 pm

Όλα με πείραξαν! Ο Χρήστος σε αντίθεση με τους υπόλοιπους είναι Αντρας με το Αλφα κεφαλαίο και τα τιμάει τα παντελόνια του! Το κατακάθι δεν το δεχομαι επουδενί!

ΥΓ. Μεταφέρω τα ποστ στο σωστό σημείο.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Μαρ 19, 2010 2:53 pm

Ενώθηκαν τα δυο θέματα για τον Χρήστο.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Παρ Μαρ 19, 2010 4:06 pm

Πολυ ωραιος αντρας,φαινεται δυνατος και καλος ως ενα σημειο ομως...με στεναχωρεσαι που εβαλε τη Νταιζη να διαλεξει αναμεσα σε εκεινον και το παιδι της..οχι οτι το εχει και σε πολυ εκτιμηση η κοτα,αλλα σαν πραξη δεν μου αρεσει.....γενικα ομως ειναι κουκλος!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Παρ Μαρ 19, 2010 6:43 pm

Φοβερό θεματάκι
Αφενός μαθαίνουμε τι τρώει και τι όχι η Τζινούλα
Αφετέρου ότι μόνο εκείνη θέλει Χρήστο - και αν υπάρχει και καμιά άλλη τα username/password-άκια της και σ' άλλο forumάκι να τα πει...
Εντάξει, και κάτι ψιλά για τη σειρά

Και το μόνο που έχω να προσθέσω είναι YUM YUM YUMMY - στη φακούλα πάει αυτό...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 4:10 pm

Τζίνα, πάρτον εσύ please!! Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 2 482288 Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 2 Icon_twisted

από τη στιγμή που η Νταιζάρα πατσοφίλησε το Μήτσουλα, ε όχι δεν της αξίζει τετοιο παιδί!!! Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 2 102533 Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 2 951175
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 12:18 pm

Kαλά τώρα είδα τα δύο τελευταία σχόλια και έχω μέινει κάγκελο! Είστε τρελέεεεεεες lol!

Πέραν της πλάκας ο ρόλος του Χρήστου εξελίσσεται σε πολύ ενδιαφέρoν!!!

Ο Χρήστος χρωστούσε στην Αντιγόνη απο παλιά επειδή προστάτευσε τον αδερφό του.

Ταυτοχρόνως ενώ τον είδαμε να έχει μίσος για την Παρέα της Φεγγαρόπετρας για το χαμό του Φώτη, είδαμε ότι το μίσος του είχε αποκλειστικό αποδέκτη το Μάνο, τον οποίο θεωρούσε υπεύθυνο, και σκέπαζε τους υπόλοιπους επειδή είναι φίλοι του Μάνου και θα τον προστάτευαν! Είδαμε σταδιακά ότι ο Χρήστος ήξερε πολύ καλά την παρέα και τον χαρακτήρα του καθενός (βλ. σχόλια για την Εύα) και ειδικά το Λουκά τον σεβόταν και προσπάθησε να τον προστατεύσει και απο τη Νταίζη.

Σε μια αποκάλυψη σαν αυτή που ΥΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ότι έγινε πρόσφατα στον Χρήστο είμαι της άποψης ότι ο Χρήστος τα έβαλε κάτω και ζύγισε τι έχει μεγαλύτερη αξία για εκείνον, η Εύα και το μωρό της και ο κίνδυνος που διατρέχουν (ΑΝ έμαθε αυτό και όχι για τα κερατα του Λαζαρίδη) ή η υποχρέωση που έχει στην Αντιγόνη λόγω του αδερφού του και κάπου αποφάσισε ΠΟΥ οφείλει αφοσίωση.

Αυτό είναι κάτι που θα το δούμε στην πορεία αλλα λόγω της κουβέντας του προχτες με την Αντιγόνη έχω την εντύπωση ότι μάλλον η ζυγαριά του έκλινε προς την προστασία του αγέννητου μωρού (ίσως λόγω της αδυναμίας που έχει στην προστασία των παιδιών λόγω των εμπειριών του?).

Όπως και να έχει εμένα είναι ο αγαπημένος μου ηθοποιός και χαρακτήρας χιχι (ασχετο!!)

Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Παρ Ιουλ 23, 2010 6:05 pm, 1 φορά

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 12:25 pm

βεβαια τον εχοθμε χασει λιγο τον τελευταιο καιρο ;/
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 1:13 pm

nikidanis έγραψε:βεβαια τον εχοθμε χασει λιγο τον τελευταιο καιρο ;/

Μη μου το θυμίζεις -_-

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 12:03 pm

Ο Χρήστος πάλι με μπέρδεψε χτες..

Γιατί στο Στέφανο είπε άλλα απο την Αντιγόνη? Στην Αντιγόνη είπε ότι η Εύα δεν θα το έκανε εκτός αν έμαθε στην πορεία ότι το παιδί είναι του Μάνου, πούλησε δηλαδή το ίδιο παραμύθι με την Παρέα. Στο Στέφανο όμως επαιξε τον έκπληκτο που η Εύα έκανε κάτι τέτοιο..

Ξέρει μήπως ότι όλο το θεματάκι έγινε για τα μάτια της Αντιγόνης και προσπαθεί να σταθεί στον Στέφανο???

Το ερώτημα του Στέφανου (ποιος φύτεψε το όπλο σπίτι τους) εύλογο, να θέσω κι εγώ το δικό μου? Τώρα το θυμήθηκε αυτό??? Και γιατί μου φάνηκε σαν να κοιτούσε ΠΟΛΥ ΥΠΟΠΤΑ τον Χρήστο? Σαν να τον υποπτευόταν ότι το έκανε αυτός???

Και πες ότι το έκανε αυτός, που το βρήκε το όπλο? Γιατί αν η Αντιγόνη ήξερε ότι ο Χρήστος εκανε το φόνο και είχε το όπλο θα ήξερε ποιος την παγίδευσε!

Κι αν ο αστυνόμος έδωσε το όπλο στον Χρήστο (αρα ο Χρήστος δουλεύει για την αστυνομία) τότε πώς η αστυνομία βρήκε το όπλο του φόνου? Απο που?

Μήπως ο αστυνομικός είναι ο δολοφόνος? Κι αν ναι΄, τότε γιατί ξεπάστρεψε πρώτα το μάρτυρα και τώρα προσπαθεί να προστατεύσει την Εύα?

Έχω καταμπερδευτεί λέμε!!!!! /S

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 12:26 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Χρήστος πάλι με μπέρδεψε χτες..

Γιατί στο Στέφανο είπε άλλα απο την Αντιγόνη? Στην Αντιγόνη είπε ότι η Εύα δεν θα το έκανε εκτός αν έμαθε στην πορεία ότι το παιδί είναι του Μάνου, πούλησε δηλαδή το ίδιο παραμύθι με την Παρέα. Στο Στέφανο όμως επαιξε τον έκπληκτο που η Εύα έκανε κάτι τέτοιο..

Ξέρει μήπως ότι όλο το θεματάκι έγινε για τα μάτια της Αντιγόνης και προσπαθεί να σταθεί στον Στέφανο???

Το ερώτημα του Στέφανου (ποιος φύτεψε το όπλο σπίτι τους) εύλογο, να θέσω κι εγώ το δικό μου? Τώρα το θυμήθηκε αυτό??? Και γιατί μου φάνηκε σαν να κοιτούσε ΠΟΛΥ ΥΠΟΠΤΑ τον Χρήστο? Σαν να τον υποπτευόταν ότι το έκανε αυτός???

Και πες ότι το έκανε αυτός, που το βρήκε το όπλο? Γιατί αν η Αντιγόνη ήξερε ότι ο Χρήστος εκανε το φόνο και είχε το όπλο θα ήξερε ποιος την παγίδευσε!

Κι αν ο αστυνόμος έδωσε το όπλο στον Χρήστο (αρα ο Χρήστος δουλεύει για την αστυνομία) τότε πώς η αστυνομία βρήκε το όπλο του φόνου? Απο που?

δεν θα μπορούσες να τα 'χες πει καλύτερα!!! : respect : : respect :

KatsaroYpotheto έγραψε:
Μήπως ο αστυνομικός είναι ο δολοφόνος? Κι αν ναι΄, τότε γιατί ξεπάστρεψε πρώτα το μάρτυρα και τώρα προσπαθεί να προστατεύσει την Εύα?

κι εγω αυτο τείνω να πιστέψω!! νομίζω πως ξεπάστρεψε τον Χατζημάταιαπροσπαθείναγίνειβαμπίραφουείναιάχρηστος για να βοηθήσει κ να προστατέψει την Ευα και καπου εδώ χώνεται η Σχεδόν-Ακέφαλη Ανθή (βλ Harry Potter)!! παίζει να ηταν κ αυτη μαρτυρας της διάθηκης !!

επίσης με προβληματίζει που δεν ξεσκεπάζεται η Νταιζάρα και συνεχίζει γ' κύκλο!!

φοβάμαι οτι θα την πληρώσουν ή Χρήστος ή Σταυρίδης!!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 12:55 pm

Ελένα έγραψε:Χατζημάταιαπροσπαθείναγίνειβαμπίραφουείναιάχρηστος

Ελένα, σήμερα έχεις βάλει σκοπό να με πεθάνεις απο το γέλιο!!! gelio gelio gelio gelio

Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Χρήστος Μάνεσης - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 12:56 pm

Ελένα έγραψε:

δεν θα μπορούσες να τα 'χες πει καλύτερα!!! : respect : : respect :

KatsaroYpotheto έγραψε:

κι εγω αυτο τείνω να πιστέψω!! νομίζω πως ξεπάστρεψε τον Χατζημάταιαπροσπαθείναγίνειβαμπίραφουείναιάχρηστος για να βοηθήσει κ να προστατέψει την Ευα και καπου εδώ χώνεται η Σχεδόν-Ακέφαλη Ανθή (βλ Harry Potter)!! παίζει να ηταν κ αυτη μαρτυρας της διάθηκης !!

επίσης με προβληματίζει που δεν ξεσκεπάζεται η Νταιζάρα και συνεχίζει γ' κύκλο!!

φοβάμαι οτι θα την πληρώσουν ή Χρήστος ή Σταυρίδης!!!

Καλά οι χαρακτηρισμοί σου για το wannabe στοιχιό τέλειοι!!!

Αλλά... γιατί να φάει τον Χατζημάταιαπροσπαθείναγίνειβαμπίραφουείναιάχρηστος αν ήθελε να προστατεύσει την Εύα? Όσο πιο πολλοί ήξεραν για τη διαθήκη τόσο πιο ασφαλής είναι η Εύα, σωστα?

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 1:48 pm

αμφιβαλλω και αν η διαθηκη αναφερει την Ευα ή μονο τον απογονο του Στεφανου........αρα οσοι πιο πολυ λεμε τωρα γιατι ολοι ειναι στον αγιο Πετρο τοσο πιο ασφαλες θα ηταν ο απογονος
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 7:41 pm

Χρηστος μαναισης ! πρωτη φορα ακουω το επιθετο του
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 9:56 pm

Εγω παλι εχω μια αλλη αποριουλα...Ο Χρηστος ξαφνιαστηκε με τα λογια του Ρουσσου για την Νταιζη σημερα,σωστα???Αφου μαλλον ειναι ολα κανονισμενα απο την πλευρα του και τα γνωριζει,γιατι εμεινε με το στομα ανοιχτο οταν ακουσε πως μαλλον η καλη και αθωα Νταιζη παει να του στησει παγιδα?????
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 8:15 pm

ακριβως τις ιδιες αποριες εχω και μαλιστα σημερα μου φανηκε πολυ υποπτος ο αστυνομος δεν ξερω εχω μπερδευτει πολυ
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Πεμ Ιουν 03, 2010 8:17 pm

Eμενα συνεχιζει να μου κανει εντυπωση γιατι ο Χρηστος ενω ξερει πολυ καλα τη Νταιζη πιστεψε απλα οτι εκανε οσα της ειπε απο ερωτα..... scratch scratch scratch
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης