Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap16%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 16% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap32%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 32% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap19%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 19% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap16%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 16% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap13%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 13% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap3%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 31

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:27 pm

aggeliki έγραψε:ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ,ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ,ΘΥΜΩΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ!
ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ
ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ 257 Η 258 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ!
ΑΓΑΠΑΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ!ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΔΙΚΟ ΑΛΛΑ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!
ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΗΜΕΙΑ Η ΑΥΤΟΣ Ο ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ!
ΑΠΛΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ!
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ,ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ! gelio

Έκανες πολύ καλά να το διευκρινισεις
Παρά τις γρίνιες και τα διαφορετικά στρατόπεδα είμαστε εδώ απ το πρώτο επεισόδιο
Ίσως πρέπει να κάνουμε επαναλήψεις για να δουν και τα παιδιά που δεν παρακολουθούσαν πέρσυ τι είχε συμβεί, και τότε ίσως και οι αντιπαραθέσεις να ειναι λιγότερες.

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:31 pm

Clarabelle έγραψε:
ΑΓΑΠΑΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ!ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΔΙΚΟ ΑΛΛΑ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!
ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΗΜΕΙΑ Η ΑΥΤΟΣ Ο ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ!

Έκανες πολύ καλά να το διευκρινισεις
Παρά τις γρίνιες και τα διαφορετικά στρατόπεδα είμαστε εδώ απ το πρώτο επεισόδιο
Ίσως πρέπει να κάνουμε επαναλήψεις για να δουν και τα παιδιά που δεν παρακολουθούσαν πέρσυ τι είχε συμβεί, και τότε ίσως και οι αντιπαραθέσεις να ειναι λιγότερες.

μα αν δεν υπαρχουν αντιπαραθεσεις ποιο το νοημα δλδ..στα πλαισια του λογικου βεβαια οι αντιπαραθεσεις εννοω.....διοτι αν ολοι συμφωνουσαμε τοτε δε θα ειχαμε τιποτα να σχολιαζουμε..ΟΛΟΙ ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ.....ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.....ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΔΙΝΟΥΝ ΖΩΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ...

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:33 pm

marializ25 έγραψε:
ΚΑΛΗ ΜΟΥ, ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ! Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Icon_cherry ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ! Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Lol
ΙΣΑ ΙΣΑ, ΜΕ ΣΥΝΕΠΗΡΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ, Κ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΠΟΥ
ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΕΝΙΩΘΕΣ ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΤΗΣ, Κ ΕΔΩ,
ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ!

ΝΑΙ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΒΑΣΙΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΑ...ΔΙΑΦΩΝΩ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΛΙΓΑΚΙ ΨΥΧΡΗ..ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΣΑ...ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΝΕ ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΥΓΙΣΕΙ....ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΕΜΕΙΝΕ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΚΕΙΝΟΝ.. ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΕΔΩ ΚΑΠΩΣ ΦΑΝΗΚΕ ΛΙΓΟ ΨΥΧΡΟΤΗΤΑ.....ΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΒΓΑΖΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ...ΕΝΙΩΣΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΕ ΔΛΔ....

ΤΑ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΣΕ Η ΜΕΛΙΤΑ, ΟΥΤΕ ΤΑ
ΑΓΑΠΗΣΕ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙ-Κ ΤΑ ΑΓΑΠΗΣΕ- Η ΕΥΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΑ
ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.Κ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΟΛΟ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. "ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΕ
ΤΡΟΜΑΖΕΙ" ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ. Η ΕΥΑ, ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΗΝ ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΑ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΤΟΥ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η
ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ.

χμχμ ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ..ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕ ΤΗΣ ΦΕΡΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ...ΔΝ ΕΙΔΑ Α ΚΥΚΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΟΠΟΤΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΡΕΜΑΛΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΣ....

Υ.Γ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΗΝ ΡΕΓΓΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΤΗ ΔΩΡΑ: ΔΩΡΑ ΕΓΩ ΑΓΑΠΗΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ...ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΔΕΙΞΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ..ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ....

Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ..ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΘΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΧΝΕΙ ΜΕ ΠΟΝΟ ΒΕΒΑΙΑ..ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΤΝ ΜΙΣΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΚΙΟΛΑΣ .....ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.....

ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ..Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ? ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΩ ΝΑΙ..ΕΦΟΣΟΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ....ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣΕΙ..... ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΦΑΝΕΙ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ.....ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ...

ΤΟΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΕ ΝΥΧΙΑ Κ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ Η ΜΕΛΙΤΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΑΚΡΥΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΠ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΟΤΙ ΣΤΕΚΟΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΗ.ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ, ΓΙ ΑΥΤΟ. ΑΚΟΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ "ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ Κ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΩ?/" ΓΙΑ ΜΕΝΑ-ΠΑΝΤΑ- Η ΠΑΠΑ ΕΡΜΗΝΕΥΣΕ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ Κ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΗΣ, ΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΠΑΛΗ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ..

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ...ΝΑΙ, ΔΕΝ ΤΗΣ ΦΕΡΟΤΑΝ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ..ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ, ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ, Κ ΕΜΑΘΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ,ΤΟ ΒΑΘΥ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕ ΤΟΤΕ.
ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΕΙ, ΟΤΙ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΑ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΕΙ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΕΡΡΕΥΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΝ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ.. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟΥ..ΟΧΙ ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Ο ΣΤΕΦ "ΕΙΜΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΙΩΣΕ..Κ ΣΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΣΕΙΣ Κ ΣΥ.." ΟΣΟ ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΟ Κ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ, Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ..

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΠΙΣΗΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ..ΝΑΙ, ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΗΤΑΝ..ΑΛΛ ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ, ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ, ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ, ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΒΑΘΜΟ ΕΕΕΕ? lol! ΟΧΙ, ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΣΕ ΑΝΤΘΕΤΑ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ..ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΕΧΘΡΟΙ. : juhu : .(ΕΙΜΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? red )

Έχει επεξεργασθεί από τον/την stefanos-melita στις Σαβ Δεκ 12, 2009 7:35 pm, 1 φορά
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:34 pm

marializ25 έγραψε:

ΕΛΣΑΚΙ ΜΟΥ! Hug Hug
ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ! Love! Love!

συμφωνω μαζι σου ψυχουλα μου.....

υ.γ. α και περιμενω σχολια σου...ξερεις εσυ..........
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:36 pm

stefanos-melita έγραψε:
marializ25 έγραψε:
ΚΑΛΗ ΜΟΥ, ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ! Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Icon_cherry ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ! Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Lol
ΙΣΑ ΙΣΑ, ΜΕ ΣΥΝΕΠΗΡΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ, Κ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΠΟΥ
ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΕΝΙΩΘΕΣ ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΤΗΣ, Κ ΕΔΩ,
ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ!

ΝΑΙ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΒΑΣΙΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΑ...ΔΙΑΦΩΝΩ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΛΙΓΑΚΙ ΨΥΧΡΗ..ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΣΑ...ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΝΕ ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΥΓΙΣΕΙ....ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΕΜΕΙΝΕ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΚΕΙΝΟΝ.. ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΕΔΩ ΚΑΠΩΣ ΦΑΝΗΚΕ ΛΙΓΟ ΨΥΧΡΟΤΗΤΑ.....ΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΒΓΑΖΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ...ΕΝΙΩΣΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΕ ΔΛΔ....

ΤΑ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΣΕ Η ΜΕΛΙΤΑ, ΟΥΤΕ ΤΑ
ΑΓΑΠΗΣΕ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙ-Κ ΤΑ ΑΓΑΠΗΣΕ- Η ΕΥΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΑ
ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.Κ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΟΛΟ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. "ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΕ
ΤΡΟΜΑΖΕΙ" ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ. Η ΕΥΑ, ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΗΝ ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΑ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΤΟΥ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η
ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ.

χμχμ ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ..ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕ ΤΗΣ ΦΕΡΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ...ΔΝ ΕΙΔΑ Α ΚΥΚΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΟΠΟΤΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΡΕΜΑΛΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΣ....

Υ.Γ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΗΝ ΡΕΓΓΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΤΗ ΔΩΡΑ: ΔΩΡΑ ΕΓΩ ΑΓΑΠΗΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ...ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΔΕΙΞΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ..ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ....

Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ..ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΘΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΧΝΕΙ ΜΕ ΠΟΝΟ ΒΕΒΑΙΑ..ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΤΝ ΜΙΣΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΚΙΟΛΑΣ .....ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.....

ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ..Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ? ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΩ ΝΑΙ..ΕΦΟΣΟΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ....ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣΕΙ..... ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΦΑΝΕΙ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ.....ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ...

ΤΟΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΕ ΝΥΧΙΑ Κ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ Η ΜΕΛΙΤΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΑΚΡΥΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΠ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΟΤΙ ΣΤΕΚΟΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΗ.ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ, ΓΙ ΑΥΤΟ. ΑΚΟΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ "ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ Κ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΩ?/" ΓΙΑ ΜΕΝΑ-ΠΑΝΤΑ- Η ΠΑΠΑ ΕΡΜΗΝΕΥΣΕ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ Κ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΗΣ, ΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΠΑΛΗ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ..

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ...ΝΑΙ, ΔΕΝ ΤΗΣ ΦΕΡΟΤΑΝ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ..ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ, ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ, Κ ΕΜΑΘΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ,ΤΟ ΒΑΘΥ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕ ΤΟΤΕ.
ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΕΙ, ΟΤΙ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΑ ΤΗ ΔΙΑΛΥΣΕΙ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΕΡΡΕΥΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΝ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ.. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟΥ..ΟΧΙ ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Ο ΣΤΕΦ "ΕΙΜΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΙΩΣΕ..Κ ΣΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΣΕΙΣ Κ ΣΥ.." ΟΣΟ ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΟ Κ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ, Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ..

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΠΙΣΗΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ..ΝΑΙ, ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΗΤΑΝ..ΑΛΛ ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ, ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ, ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ, ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΒΑΘΜΟ ΕΕΕΕ? lol! ΟΧΙ, ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΣΕ ΑΝΤΘΕΤΑ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ..ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΕΧΘΡΟΙ. : juhu : .(ΕΙΜΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? red )
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:37 pm

marializ25 έγραψε:

Ελσούλα με τόσα που γράφεις τόσες μέρες σε βλέπω να κάνεις καριέρα συγγραφέα άρλεκιν gelio

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:41 pm

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΠΙΣΗΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ..ΝΑΙ, ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΗΤΑΝ..ΑΛΛ ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ, ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ, ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ, ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΒΑΘΜΟ ΕΕΕΕ? Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Lol ΟΧΙ, ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΣΕ ΑΝΤΘΕΤΑ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ..ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΕΧΘΡΟΙ. Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 189890 .(ΕΙΜΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 250959 )

Ε ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΜΗ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ..ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ: ΗΡΘΑ ΜΕ ΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ....κατι σαν νταιζη............αλλα στο πιο ερωτευμενο.. Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 226538

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:45 pm

Clarabelle έγραψε:
marializ25 έγραψε:

Ελσούλα με τόσα που γράφεις τόσες μέρες σε βλέπω να κάνεις καριέρα συγγραφέα άρλεκιν gelio

αφου με ξερεις μαρακι μου ..δε λεω πολλα..λιγα και καλα...και θα πω αυτο: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 226538 Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 226538 Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 554145 Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 554145 Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 759401 Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 759401 Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 945864

ΤΟ ΠΙΑΣΕΣ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!!

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...: ΣΕ ΔΥΟ ΠΟΣΤ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΕΦΜΕΛ..ΔΕ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΤΙ..ΓΙΑΤΙ?

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:47 pm

marializ25 έγραψε:
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΠΙΣΗΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ..ΝΑΙ, ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΗΤΑΝ..ΑΛΛ ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ, ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ, ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ, ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΒΑΘΜΟ ΕΕΕΕ? Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Lol ΟΧΙ, ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΣΕ ΑΝΤΘΕΤΑ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ..ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΕΧΘΡΟΙ. Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 189890 .(ΕΙΜΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 250959 )

Ε ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΜΗ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ..ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ: ΗΡΘΑ ΜΕ ΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ....κατι σαν νταιζη............αλλα στο πιο ερωτευμενο.. Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 226538

ΑΑΑ.. ΚΑΛΑ!! Rolling Eyes ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ.. Rolling Eyes ΕΝΤΑΞΕΙ..ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ... gelio

Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ..Ε ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ,ΟΛΟΙ ΘΑ ΣΥΝΦΩΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ? slap ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΕΤΣΙ, ΣΥΜΦΩΝΩ! Κ ΝΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΑΚΡΙΤΑ..ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΠΟΡΩΘΗΚΑ ΜΕ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ.. lol!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:50 pm

ΑΑΑ.. ΚΑΛΑ!! Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Icon_rolleyes ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ.. Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Icon_rolleyes ΕΝΤΑΞΕΙ..ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ... Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 397896

ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ? ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΙΚΡΗ..ΠΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΣΤΕΦΜΕΛ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΦ ΤΟΠΙΚ?

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:52 pm

marializ25 έγραψε:
ΑΑΑ.. ΚΑΛΑ!! Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Icon_rolleyes ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ.. Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Icon_rolleyes ΕΝΤΑΞΕΙ..ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ... Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 397896

ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ? ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΙΚΡΗ..ΠΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΣΤΕΦΜΕΛ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΦ ΤΟΠΙΚ?
ΣΩΣΤΑ.ΠΑΜΕ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 7:52 pm

Σας παρακαλώ πολύ επειδή εδώ σχολιάζουμε το επεισόδιο αν θέλετε να συνεχίσετε την ανάλυση και συζήτηση για την σχέση Μελίτα - Στέφανου στο ανάλογο topic. Εδώ είστε off topic. Ευχαριστώ πολύ.

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 10:33 pm

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΝ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΕ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΦΕΥΓΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ). ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΕΣΤΩ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ.

ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΡΠΑΞΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΚΟΨΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. pleeease

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΡΕΥΣΕΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙ. ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΜΙΑ ΕΞΥΠΝΗ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ.... :wink2:

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 10:45 pm

[i]ΕΠΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΦΥΓΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΒΛΕΠΩ Η ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ Η ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ. ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΣΚΗΝΗ ΠΑΘΟΥΣ, ΕΡΩΤΑ, ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΗΣ ΕΚΡΗΞΗΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ.

ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΕΣΕΙΣ ΠΟΛΥ, ΣΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΣΩΘΙΚΑ, ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΣΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.

ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ, ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΣΗΚΩΝΕΙ ΜΟΝΟ ΕΡΩΤΙΚΑ, ΤΡΕΜΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ.

ΕΓΩ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΥΠΗΡΞΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΝΑ ΜΕ ΣΦΙΓΓΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΒΓΑΖΑΜΕ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΔΕΝ ΕΠΛΥΝΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΥΘΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΥΡΙΖΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΤΟΥ. ΑΠΛΑ Θ Ε Ο Σ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love!
[/i]

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 10:49 pm

alexandra 35 έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΝ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΕ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΦΕΥΓΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ). ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΕΣΤΩ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ.

ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΡΠΑΞΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΚΟΨΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. pleeease

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΡΕΥΣΕΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙ. ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΜΙΑ ΕΞΥΠΝΗ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ.... :wink2:

alexandra 35, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥΣ..ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΝΕ. ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΑΚΟΜΗ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ..ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΕ ΕΚΕΙΝΗ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ..
Κ ΝΑΙ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕ,ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ,ΑΥΤΗ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ, ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ. Κ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ, ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕ..
Π
ΑΝΤΩΣ, ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ, ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ 'ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ" ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΑΝ ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΤΑΣ, ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΤΟΠΙΚ..ΛΕΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.. :D Κ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ, ΔΩΣΑΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΣΕΝΑΡΙΑ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ, ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ. lol! ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ.. :wink2:
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Κυρ Δεκ 13, 2009 12:36 am

Ωραία τα λες alexandra35 αλλά όπως λέει και η αγαπητή stefanos-melita το χθεσινό δεν ήταν ο αποχαιρετισμός τους. Απλά της ανακοίνωσε ότι θα φύγει , και τους λόγους που θα φύγει. Σε αντίθεση με την Εύα που απλά της είπε ότι θα φύγει πάνω στη συζήτηση, αλλά δεν της είπε και τους πραγματικούς λόγους.Να μου πείς τι να της πει; Αλλά δεν νοιάστηκε κιόλας η Εύα γιατί φεύγει ο Στέφανος ΜΟΝΟ ότι φέυγει και ότι δεν θα τον έχει γύρω της, δεκανίκι και στήριγμα.Η Μελίτα όμως κατάλαβε με τη μία γιατί φεύγει ο Στέφανος και ξέρει ότι αυτό είναι το σωστό και για εκείνον.Και του είπε καλύτερα που φεύγεις.Ναι, ο Στέφανος στάθηκε στην πόρτα της Μελίτας και κοιτούσε. Έτοιμος ήταν να πάει κοντά της, αν δεν έκλεινε τη πόρτα η Μελίτα. Γι'αυτό είπαμε ότι ήθελε μεγάλη δύναμη από τη πλευρά της Μελίτας να το κάνει αυτό.Ίσως το έκανε γιατί ξέρει ότι δεν έιναι ο πραγματικός αποχαιρετισμός τους ακόμα. Εκείνη την ώρα του πραγματικού αποχαιρετισμού δεν νομίζω κανένας από τους 2 να αντέξει. Τώρα ακόμα έχουν δυνάμεις. Θα έρθει η ώρα που θα κάνουν σαν τους ναρκομανείς που δεν αντέχουν χωρίς την δόση τους ενώ ξέρουν ότι δεν πρέπει να τη πάρουν.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Κυρ Δεκ 13, 2009 12:40 am

Πριν λίγο είδα το επεισόδιο και έχω να κάνω τα εξής σχόλια

Στεφανος-Μελίτα:Η Μελίτα σκέφτηκε τη Νεφέλη μόνο όταν κινδύνευσε η ζωη του Καρτάλη κι αυτο με χάλασε σε αντίθεση με τη σκηνη τους στο τέλος που ήταν συγκινητική.
Ευα-Μάνος:Γιατί πήγε στο Μάνο για να ξεκαθαρίσουν???;/
Τέλος η μπουζουξού με το έτσι θέλω αποφασίζει και διατάζει οεο???: curse :
Σαν εμφάνιση στυλ κτλ με κέντρισε Ευα και Λουκάς είναι πολυ όμορφα άτομα αλλά σ αυτό το επεισόδιο με μάγεψανFaint

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Κυρ Δεκ 13, 2009 12:49 am

Ntinaki1 έγραψε:Ωραία τα λες alexandra35 αλλά όπως λέει και η αγαπητή stefanos-melita το χθεσινό δεν ήταν ο αποχαιρετισμός τους. Απλά της ανακοίνωσε ότι θα φύγει , και τους λόγους που θα φύγει. Σε αντίθεση με την Εύα που απλά της είπε ότι θα φύγει πάνω στη συζήτηση, αλλά δεν της είπε και τους πραγματικούς λόγους.Να μου πείς τι να της πει; Αλλά δεν νοιάστηκε κιόλας η Εύα γιατί φεύγει ο Στέφανος ΜΟΝΟ ότι φέυγει και ότι δεν θα τον έχει γύρω της, δεκανίκι και στήριγμα.Η Μελίτα όμως κατάλαβε με τη μία γιατί φεύγει ο Στέφανος και ξέρει ότι αυτό είναι το σωστό και για εκείνον.Και του είπε καλύτερα που φεύγεις.Ναι, ο Στέφανος στάθηκε στην πόρτα της Μελίτας και κοιτούσε. Έτοιμος ήταν να πάει κοντά της, αν δεν έκλεινε τη πόρτα η Μελίτα. Γι'αυτό είπαμε ότι ήθελε μεγάλη δύναμη από τη πλευρά της Μελίτας να το κάνει αυτό.Ίσως το έκανε γιατί ξέρει ότι δεν έιναι ο πραγματικός αποχαιρετισμός τους ακόμα. Εκείνη την ώρα του πραγματικού αποχαιρετισμού δεν νομίζω κανένας από τους 2 να αντέξει. Τώρα ακόμα έχουν δυνάμεις. Θα έρθει η ώρα που θα κάνουν σαν τους ναρκομανείς που δεν αντέχουν χωρίς την δόση τους ενώ ξέρουν ότι δεν πρέπει να τη πάρουν.

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ "ΔΟΣΗ" ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ... huhu Bounce ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΝΑ ΤΗΣ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ.. Love! ΜΟΝΟ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΑΥΤΟ, ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΥΡΤΟΠΟΛΕΜΟ, ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΝ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ Κ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑΤΗΣ ΛΕΕΙ "ΣΕ ΘΕΛΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ..." faint
Κ ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΣΜΟ.Απο εκει θα μας αποκαλυφθουν παρα πολλα για τα αισθηματα του καθενος..ασε που θα εχουμε κ τρομερη επανασυνδεση οταν καταλαβει ο στεφανος οτι αδικα τρεχει μακρυα, την ΑΓΑΠΗ ΤΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Κυρ Δεκ 13, 2009 1:12 am

[i]NAI MΠΗΚΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ , ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΣΕΝΑΡΙΟ[/i].

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Κυρ Δεκ 13, 2009 2:46 am

ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΤΑΙΖΗ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ, ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΑΚΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΙΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΤΗΣ. ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ.

ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΝΟΜΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ. ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ ΠΟΛΥ, Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ. ΞΕΚΟΥΤΙΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΗΛΙΑΣ....

ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΝ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ? ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΓΙΔΕΣ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΗ ΚΑΙ ΠΑΛΑΒΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ. ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ. ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΞΕΡΟΙ, ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΤΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΑ, ΤΙ ΓΡΙΠΗ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ, ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΟΙ ΕΝΤΑΤΙΚΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΠΑΙΔΙΑ....
Grrr Grrr Grrr

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Κυρ Δεκ 13, 2009 2:53 am

Η Αμαλία όπως είπα και σε άλλη απάντηση μου θα ανοίξει σαμπάνιες!!!!!!!Αφού αυτό θέλει η δόλια μάνα όχι γι αυτήν για τη φουκαριάρα την κόρη της :cheers:

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 6 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 14, 2009 12:42 am

stefanos-melita έγραψε:
hionati έγραψε:Έζησε όμως μαζί του και έξι ευτυχισμένα χρόνια.
Αν η Μελίτα ταλαιπωρήθηκε απ το Μάνο τότε η Εύα τι να πει

δε θα συμφωνησω μαζι σου...
δεν νωμιζω οτι η μελιτα εζησε ευτιχισμενη με το μανο. ειδικα οταν εκ των υστερων μαθαινεις οτι ο αντρας που αγαπησες σε παντρευτηκε απο συμφερον,οτι σε ειχε φλομωσει στο ψεμα τοσα χρονια,οτι ειχε παραλληλη σχεση,οτι οτι ειχατε ζησει το ζουσε παραλληλα με καποια αλλη(ιδια λογια ελεγε και στις δυο,ιδια μερη,ιδιες υποσχεσεις)οτι ακομη και οταν εκανε την κορη τους εκεινος ηταν με καποια αλλη...τοτε μαλλον καταλαβαινεις οτι ολα οσα εζησες ηταν ψεμετα...και αυτο ηταν η μεγαλυτερη κακοποιηση που υπεστει η μελιτα...την ειχε αναγκασει να ζει μεσα σε ενα ψεμα και μαλιστα μετα της ζητουσε και τα ρεστα...
εννοειται πως στην ευα εχει κανει τα τερατα,απο το βιασμο μεχρι που την αναγκασε να γινει μητερα στα 15,να ζει τοσα χρονια στη σκια του και μαλιστα να της τη λεει και απο πανω...και γενικα η ευα υπεστει πολλους εξευτελισμους απο το μανο...
η διαφορα για μενα ητανε οτι η ευα ηξερε απο την αρχη ποιος ηταν ο μανος,τι της εκανε,οτι παντρευτηκε μια αλλη,γενικα ηξερε την αληθεια και δεχοταν οσα της εκανε...ναι τον αγαπουσε τρελα και τον αγαπα δε διαφωνω,αλλα ηταν επιλογη της να ειναι με αυτον τον αντρα παρολα αυτα που της εκανε...
η μελιτα δεν ηξερε ποιος ηταν ο μανος,αγαπησε ενα ψεμα και συνεχισε να τον διεκδικει επειδη η αγαπη δεν ειανι ενα κουμπι να το πατας και να σου τελειωνει...
φετος ομως η μελιτα αρχισε να μαθαινει οσα ηξερε και η ευα για το μανο,και ειπε τελος γιατι ο μανος δεν ηταν αυτο που αγαπησε...
αυτο που ειπε χθες ο στεφανος νομιζω οτι ισχυει και στη σχεση μελ-στεφ και σε αυτη της ευαςμανου...ειπε<<οσα ενιωσες απο εμενα ηταν αληθινα,ειμαι αυτος που σε ενιωσε και σε αφησε να τον νιωσεις,μεσα στην καρδια σου ξερεις ποιος ειμαι...το ονομα δεν εχει καμια σημασια>>
η μελιτα δεν εμαθε πραγματικα το μανο και ας ζουσαν τοσα χρονια μαζι,εβλεπε την πλαστη του εικονα...αντιθετα στο στεφ ειδε την αληθεια του,τη ψυχη του μεσα σε δυο μερες
η ευα αντιστοιχα παντα εβλεπε ποιος ηταν ο μανος,ικανος για το χειροτερο,και ηθελε να τον αγκαλιασει οπως ειπε παρα αυτα που εκανε...για το στεφ δεν ενδιαφερθηκε ποτε ποιος ηταν πραγματικα,ηθελε μονο ασφαλει κοντα του
ο μανος δεν καταλαβε ποτε οτι κυνηγοντας την εξουσια και το χρημα εχασε το αληθινι νοημα και ταυτοχρονα ποδοπατησε τους δικους του ανθρωπους...
ο στεφ δεν αφησε ποτε καμια να τον νιωσει,τιποτα να τον συμαδεψει,μονο στη μελ εδωσε την αληθεια που εκρυβε μεσα του,μαζι της δεν ηταν ο τελεια συγκρουημενος στεφ αλλα ενας αντρας που πονεσε στη ζωη του,που κρυβοταν απο οτι το πληγωνε και τον συνταρασε...αν ομως κρυβεσαι απο τον πονο κρυβεσαι και απο τον ερωτα και απο την ιδια τη ζωη
τελος η ευα και ο μανος ζουσαν σε ενα κλουβι,η μεν ευα σε αυτο που της εφτιαξαν η μανα της και ο μανος και που την εκαναν ανηκανει να σταθει στα ποδια της...και η μελιτα σε αυτο που της εφτιαξε ο ιδιος της ο πατερας οπου νομιζε οτι η ζωη ειναι παραμυθι...
τελος τα συμπερασματα δικα σας...
μονο να συμπληρωσω κατι...Ο ΜΑΝΟΙΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΑΝΙ ΕΝΑ ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΙΚΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ,που νομιζει οτι οι γυναικες ειναι κτηματα και υποχειρια του...μονο αν πληρωσει σσκληρα θα ηθελε να τον δω με την ευα,και αυτο γιατι αυτη τον αγαπαει,αλλιως νομιζω οτι μονο η φυλακη του αξιζει..
για ολα λοιπον φταιει ο μανος,και ακομη δεν εμαθε να ζηταει συγνωμη απο την καρδια του...

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ!! Klap Klap RESPECT MEXΡI TEΛEIAΣ!!!!! : respect : : respect : : respect :

Eπειδή προφανώς δεν έχεις παρακολουθήσει τη σειρά απ την αρχή, θα ψάξω αύριο το αρχείο μου με τα επεισόδια της σειράς και θα βρω το επεισόδιο που Εύα και Μελίτα συζητούν και η ίδια η Μελίτα παραδέχεται οτι έζησε έξι απόλυτα ευτυχισμένα χρόνια με το Μάνο.
Το γεγονός ότι έμαθε τις λαδιές του εκ των υστέρων δεν αναιρεί το τι έζησε. Άλλωστε όταν τα έλεγε αυτά ήξερε τι ακριβώς είχε συμβεί, δεν τα είπε πριν μάθει για τη σχέση του με την Εύα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Δευ Δεκ 14, 2009 10:35 am

Clarabelle αν δεν κανω λαθος μιλας για ενα επεισοδιο στο οποιο ειχαν μια συναντηση Ευα Μελιτα και η Μελιτα ελεγε πως εχουν πολλα κοινα με μονη διαφορα το οτι εκεινη εχει ενα παιδι με το Μανο;
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 14, 2009 10:37 am

manos+eva έγραψε:Clarabelle αν δεν κανω λαθος μιλας για ενα επεισοδιο στο οποιο ειχαν μια συναντηση Ευα Μελιτα και η Μελιτα ελεγε πως εχουν πολλα κοινα με μονη διαφορα το οτι εκεινη εχει ενα παιδι με το Μανο;

Ακριβώς γι αυτό το επεισόδιο μιλάω.
Έγινε μια συζήτηση τότε που η Εύα είπε στη Μελίτα σε ζηλεύω γιατί εσύ έζησες με το Μάνο την ευτυχία έστω και λίγα χρόνια.
Και ναι στο τέλος της συζήτησης η Μελίτα είπε στην Εύα αυτό το κομψό, εγώ έχω ένα παιδί μαζί του.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Δευ Δεκ 14, 2009 10:39 am

Clarabelle έγραψε:
manos+eva έγραψε:Clarabelle αν δεν κανω λαθος μιλας για ενα επεισοδιο στο οποιο ειχαν μια συναντηση Ευα Μελιτα και η Μελιτα ελεγε πως εχουν πολλα κοινα με μονη διαφορα το οτι εκεινη εχει ενα παιδι με το Μανο;

Ακριβώς γι αυτό το επεισόδιο μιλάω.
Έγινε μια συζήτηση τότε που η Εύα είπε στη Μελίτα σε ζηλεύω γιατί εσύ έζησες με το Μάνο την ευτυχία έστω και λίγα χρόνια.
Και ναι στο τέλος της συζήτησης η Μελίτα είπε στην Εύα αυτό το κομψό, εγώ έχω ένα παιδί μαζί του.
Καλα το θυμαμαι λοιπον.....και η καημενη η Ευα αντι να της πει οτι δεν ειναι η μονη που εχει παιδι με τον Μανο......δεν μιλησε καθολου!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης