Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 31

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:10 pm

Η Εύα μαζί σου Ντίνα κακώς γύρισε πάλι στο Στέφανο, εκείνος το θεωρείς σωστό να της λέει ότι η αγάπη του δεν θα τελειώσει ποτέ? Πάντα φταίνε και οι δύο!

Στην ουσία την πόρτα που της είπε οτι θα έχει πάντα ανοιχτεί δεν της εχει πει ότι έχει κλείσει! Γιατί δεν έχει κλείσει.. Είναι κι αυτός... Ακυρος Νο.2

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009

Δημοσίευση από andy Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:16 pm

Σημερα δεν ξερω γιατι αλλα μου φανηκαν πολυ μεγαλες η πρωτη σκηνη Μελιτας-Στεφανου και η σκηνη Ευας-Στεφνου.Η Μελιτα εξεκολουθει να μου σπαει τα νευρα με αυτο το στιλακι!Επιτελους η Ευα αρχισε να υποψιαζεται το Στεφανο!Η Νταιζουλα και το παιδι γιατι του κατσικοθηκαν του Λουκακου οεο?Λυπηθηκα τη Νορα οταν ο Λουκας σηκωθηκε και εφυγε με το τοστ!ειχε ενα βλεμα! :(

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Η Εύα μαζί σου Ντίνα κακώς γύρισε πάλι στο Στέφανο, εκείνος το θεωρείς σωστό να της λέει ότι η αγάπη του δεν θα τελειώσει ποτέ? Πάντα φταίνε και οι δύο!

Στην ουσία την πόρτα που της είπε οτι θα έχει πάντα ανοιχτεί δεν της εχει πει ότι έχει κλείσει! Γιατί δεν έχει κλείσει.. Είναι κι αυτός... Ακυρος Νο.2

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από mimi Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:37 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Την πρώτη σκηνή τη σχολίασα, με χάλασαν λιγάκι οι τσιρίδες της Μελίτας αλλα από όταν σοβαρεψε ήταν όλοι τους καταπληκτικοι!!! Πάμε για τις επόμενες..

Τρομερή η σκηνή του Μάνου! Καταπληκτική η μουσική επένδυση! Απίστευτο ύφος! Πολύ καλή!

Η Ευα ξύπνησε? Καλέ τι ζουμε σήμερα? Της αποκαλύψεως? (τελικά βέβαια μάλλον όχι)

Η Νόρα καλά λέει, η Ευα πρέπει να βγει από τη μέση! Μακριά!!!

Και ο Ηλίας μιλάει σωστά? Δίνει δίκιο στο Στέφανο??? Αν είναι δυνατόοοοοοοον!!! Τι ακούμε σήμερα?

Καλά ο Μάνος ότι να'ναι, ακους εκεί φρόντισε ο Καρτάλης να τη χάσει, ναι καλέ αυτός σου κατέβασε το φερμουάρ πέρισυ!!!

Τη σκηνή Ρούσσου-Γεραλή ούτε θα τη σχολιάσω, ο Ηλίας είναι για xastouki κι είπα κι ότι συνήλθε!

Μεταφερθήκαμε στην άλλη άκρη του Ρουσσολυτραίικου σπιτιού! χιχι (Η φόδρα από το σακάκι της Μελίτας ήταν τρομερή! - ασχετο)

Δαφνούλα έλεος... ακου εκεί εκφοβισμό! Και το μυαλό της στην υποτροφία! Έλεος Δαφνούλα!!!

Πες τα ρε Λουκάααααααααααααα!!! Λουκάς ο δίκαιος! χιχι

Και μεταφέρθηκε η συνεδρίαση... στο ατελιέ... Καλα η Δάφνη έχει δίκιο αλλα ο τρόπος που συμπεριφέρεται την κάνει και το χάνει! "Δεν εχουμε να συζητησουμε τιποτα?" Αιντά, έλεος κοπελιάαααααα

Στέφανος-Ευα: Ο Στέφανος είναι τελείος άκυρος, δεν ξέρει τι θα πεί παρέα, φίλοι, δεν έχει και δεν ξέρει! Δεν του συγχωρούν τα πάντα του Μάνου, ειδικά μετά το τελευταίο, αλλα αυτό τον τρελαίνει τον Στέφανο, αυτή τους η αγάπη για το Μάνο τον παιδικό τους φίλο τον πληγώνει! Όχι μόνο η Εύα, όλη η παρέα! Πάντως είναι ελαστικότατοι με όλους τελευταία! Είπαμε παρέα παρέα αλλα μπάστα!

Και συνεχίζει να είναι άκυρος, η αγάπη του δεν σταμάτει λέει χαχαχαχαχα ουυυυυυ ξεχειλίζει από αγάπη, αγάπη για όλες!!! gelio

Ας τον σταματήσει κάποιος που θέλει να τις φροντίζει και τις δύο, έλεος!

Και η Εύα τι σου λέει τώρα? Έλεος κοπέλα μου, ελεόοοοοοοος! Αστον τον άκυρο Νο.2 να πάει στην ευχή! Και μόνο στην υποψία ότι την χρησιμοποιεί έπρεπε να απέχει! Μακριά λέμε!!!

Ηθελα να ήξερα αν η Εύα του έλεγε οκ έλα να παντρευτούμε δεν θέλω να σε χάσω, την δεσποινίδα που επισκέπτεται μεταμεσονυκτίως τι θα την έκανε? Γλάστρα? Δεν πάμε καλα...

Η Νόρα και ο Λουκάς με τα τοστάκια έχουν γέλιο.. μπήκαν σιγά σιγά σκηνές από καθημερινότητα.. ώρα ήταν.. "Εσύ Μπέλλα πήγαινε στο Μπέλλο για κούνια μπέλα!" χαχαχαχαχαχαχα

Εύα-Μάνος: Τέλεια τα μαλλιά της Εύας και τρομερό το ύφος της! Και καλά του τα λέει!!! ΘΕΑ!

Δάφνη-Ηλίας: "Σοβαρέψου Δάφνη μου" μπαααα που να σοβαρευτεί.. Δάφνη έχεις πάρει φόρα.. συμμαζέψου!!! Διαζύγιο? Εκβιασμός? Δείξε μας ποια είσαι Δαφνούλα, για δείξε μας... γιατί μία κουβέντα δεν έχεις κάτσει να ακούσεις και όλο λές λες λές.. Πίκρααααα!!!!!!!!!

Λουκάς-Νικόλας: "Συζήτησέ το μαζί μου! Αμα γουστάρεις βάζω και κατι ριχτό να θυμίζω Δάφνη" χαχα

Ρούσσος-Μάνος: Με άφησε ελαφρώς αδιάφορη η σκηνή, πάντως ο Ρούσσος είχε δίκιο!

Δάφνη-Νικόλας: Η Δαφνη ακολουθεί την πορεία του Ηλιά xastouki χιχι

Ρούσσος-Καρτάλης: Πολύ καλή σκηνή!!! Α ρε Στράτοοοοοο! "Θα σας είχα φυτέψει στο χώμα!" Έμπαινεεεεεε!!!
Πειράζει που δεν κατάλαβα τι συμβιβασμό πρότεινε? scratch

Λουκάς-Νταίζη-Άρης: Φτάσαμε στο καλόοοο! Α ρε Λουκα κεραμίδα χαχαχα (καλά μόνο τόσο ήταν? σκηνή δευτεολέπτων? και είπα ότι φτάσαμε στο καλό.. ντροπή!)

Στέφανος-Μελίτα: "Αν είχε πει το ναι δεν θα είχε συμβεί τίποτα μεταξύ μας" Τι αδειασμα είναι αυτό τώρα? Πας καλά χριστιανέ μου? -_- Αφενος θα είχε γίνει το φιλί! Αφετέρου τη μια λες δεν θα είχε γίνει τίποτα και την άλλη λες γλυκόλογα.. πας καλά? Ασε μην κουράζεσαι απαντάω εγώ.. όχι!

Μελ: "Τα βράδια θέλω να ρθω και να χωθώ στην αγκαλιά σου" Οι αντιστάσεις της είναι κάτι σαν το γιοφύρι της Αρτας, ολημερίς τις χτίζανε το βράδυ γκρεμιζόνταν! lol!

Όσο για το Μάνο η Εύα είναι το άλλο του μισό όμως που τον χάνεις, πού τον βρίσκεις, στη Μελιτούλα.. τι να πείς..

Ένα είναι το συμπέρασμα.. από την πολύ αγάπη τα έχουν κάνει μπάχαλο! Όλοι αγαπιούνται μεταξύ τους δεν έχω να πω, το μόνο βασικό μίσος είναι αυτο του Μάνου με το Στέφανο κατά τα άλλα αγάπη, το κύριο συναίσθημα.. Αχ Παναγία μου! (που έλεγε και η κοπελίτσα στο Ευτυχισμένοι Μαζί)

καταρχήν θέλω να σε συγχαρώ Τζίνα μου για τον φοβερό σχολιασμό σου !!!!!!!! Τι έγινε ρε κορίτσια τι εννοείς Τζίνα μου ξύπνησε η Εύα ;;;;;;;;;;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:43 pm

Να πω και κατι αλλο.
Ο Στεφανος υποτιθεται τωρα θελει τη Μελιτα,σωστα?
Τοτε τι ηταν αυτα που ελεγα στην Ευα γιατι αν δεν ηξερα οτι η Ευα στα προσεχως θα γυρισει στο Μανο θα ελεγ πως εμεσως της την πεφτει και εκεινη το δεχεται!!Πραγαματικα καποια στιγμη νομιζα πως θα τα βρισκαν!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:44 pm

Ευχαριστώ mimi μου!

Και εξηγώ: Το σχολιασμό τον έγραφα ταυτόχρονα με το επεισόδιο. Ο λόγος για τον οποίο λέω ξύπνησε είναι για αυτά που έλεγε στη Νόρα, άρχισε να υποψιάζεται το Στέφανο χωρίς αυτό να οφείλεται καθαρά σε όσα είπε ο Μάνος. Πήρε την ιστορία για το Λαζαρίδη και την πήγε ένα βήμα παραπέρα σαν υπόθεση..

Βέβαια μετά ξαναπήγε στο Στέφανο οπότε τσάμπα χάρηκα.. Μάνος ή Στέφανος? κουρτίνα 1 ή κουρτίνα 2? ΖΟΝΚ έχει και στα δύο Ευάκι μην το ψάχνεις!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από mimi Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:44 pm

konstantina έγραψε:Να πω και κατι αλλο.
Ο Στεφανος υποτιθεται τωρα θελει τη Μελιτα,σωστα?
Τοτε τι ηταν αυτα που ελεγα στην Ευα γιατι αν δεν ηξερα οτι η Ευα στα προσεχως θα γυρισει στο Μανο θα ελεγ πως εμεσως της την πεφτει και εκεινη το δεχεται!!Πραγαματικα καποια στιγμη νομιζα πως θα τα βρισκαν!

τι θα κάνει η Εύα ;;;;;;;;;;;;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:45 pm

ειδες πως του μιλουσε?!εγω οσο ακουσα απο τη σκηνη τους και δεν εβριζα το στεφανο Razz ελεγα ΄΄επασυνδεση΄΄

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από mimi Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:48 pm

konstantina έγραψε:ειδες πως του μιλουσε?!εγω οσο ακουσα απο τη σκηνη τους και δεν εβριζα το στεφανο Razz ελεγα ΄΄επασυνδεση΄΄
οχι δεν είδα το επεισόδιο (πήγα να ανανεώσω τη βιβλιοθήκη μου) αλλά δεν έλεγα γι'αυτό έδειξε στα προσεχώς την Εύα να γυρίζει στο Μάνο ;;;;;;;;;;;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:49 pm

Α οκ σορυ τοτε!Καταλαβα λαθος.Ε ναι δεν ελεγαν πιο παλλια πως η Ευα ΚΑΠΟΙΑ στιγμη θα γυριζε στο Μανο..?
Αυτο εννοω

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από mimi Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:51 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ευχαριστώ mimi μου!

Και εξηγώ: Το σχολιασμό τον έγραφα ταυτόχρονα με το επεισόδιο. Ο λόγος για τον οποίο λέω ξύπνησε είναι για αυτά που έλεγε στη Νόρα, άρχισε να υποψιάζεται το Στέφανο χωρίς αυτό να οφείλεται καθαρά σε όσα είπε ο Μάνος. Πήρε την ιστορία για το Λαζαρίδη και την πήγε ένα βήμα παραπέρα σαν υπόθεση..

Βέβαια μετά ξαναπήγε στο Στέφανο οπότε τσάμπα χάρηκα.. Μάνος ή Στέφανος? κουρτίνα 1 ή κουρτίνα 2? ΖΟΝΚ έχει και στα δύο Ευάκι μην το ψάχνεις!

α! εγώ δεν το είδα το επεισοδιάκι ευχαριστώ ]
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από mimi Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 9:52 pm

konstantina έγραψε:Α οκ σορυ τοτε!Καταλαβα λαθος.Ε ναι δεν ελεγαν πιο παλλια πως η Ευα ΚΑΠΟΙΑ στιγμη θα γυριζε στο Μανο..?
Αυτο εννοω

άντε και με κατατρόμαξες ουφ !!!!!!!!!!!
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 10:10 pm

Katsaro Ypotheto έγραψε:

Η Εύα μαζί σου Ντίνα κακώς γύρισε πάλι στο Στέφανο, εκείνος το θεωρείς σωστό να της λέει ότι η αγάπη του δεν θα τελειώσει ποτέ? Πάντα φταίνε και οι δύο!

Μα αυτή δεν πήγε και του είπε να κλείσει την πόρτα και ότι είναι πειρασμός οι ανοιχτές πόρτες και μπουρ μπουρ; Εγώ δεν είδα τον Στέφανο από τη μέρα που χώρισαν να πάει να βρεί την Εύα για κανένα λόγο.Αυτή όμως,που την χάνεις που την βρίσκεις στον Στέφανο είναι.ΕΛΕΟΣ!
Άσχετο, λέει σε κάποια φάση η Εύα ότι είχε πεί στον Μάνο ψέμματα ότι δεν μπορούσε να κάνει παιδιά. Αυτό το είδαμε πέρσυ τέτοια εποχή που ήταν στο σπίτι της Μελίτας. Ο Στέφανος απο που το ήξερε; Και είπε α ναι!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 10:16 pm

Nτινα μαλλον με το "Α Ναι" ήθελε να μας δείξει ότι του το είχε πει η ίδια παλαιότερα, από που αλλού να το ξέρει?

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 10:22 pm

Δεν ξέρω, αλλά από τη μέρα που γύρισε ο Στέφανος μας έχουν δείξει εκδικήσεις και άλλες συζητήσεις καμία τέτοια δεν θυμάμαι. Και αυτό δεν είναι παλίο αλλά πέρσυ έγινε.Και μάλιστα Χριστούγεννα. Θα έλεγα ότι το ξέρει από τον Χρήστο αλλά από που και ως που ο Χρήστος να ξέρει τι έχει πει η Εύα στον Μάνο...;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 10:24 pm

Noμίζω ότι η φαντασία μας οργιάζει, αυτό το είπαν στο κρεββάτι, δεν νομίζω να τους παρακολουθούσε μέχρι και εκεί! lol!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 10:53 pm

Πάλι η Τζίνα έδωσε ρέστα με το σχολιασμό της! : respect : Ειδικά στο σημείο που παρομοίωσε τις αντιστάσεις της Μελίτας με το γιοφύρι της Άρτας, λύθηκα στα γέλια!!! gelio Να 'στε καλά, μου φτιάχνετε το κέφι!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 11:32 pm

Καλησπέρα!
Είναι η πρώτη φορά που γράφω και χαίρομαι πολύ που σας ανακάλυψα!

Ας σχολιάσω κι εγώ

Στεφανος-Μελίτα Το τέλος με χάλασε επίσης,το παίξιμο της ηθοποιου
μου φάνηκε μέτριο.

Λουκας-Νορα Σαν μικρά παιδιά κάνουν!Μ αρέσουν πολύ αυτοι οι δυο!
Τους θέλω σύντομα μαζι!

Ευα-Στέφανος Δεν καταλαβαίνω την Ευα αλλα,την πόρτα ο Στεφανος
δεν την έκλεισε..πολύ δυνατη σκηνή!

Ευα-Μάνος Ο Μάνος έχασε τα πάντα έχασε κ την Ευα!Μηπως είναι καιρος να καταλάβει ότι ευθύνεται μονο αυτος για την κατρακύλα?

Αυτά προς το παρον Μικρός σχολιασμος αλλα, το μωρο μου κλαιει συνεχεια!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 11:34 pm

Ευχαριστώ πολύ Σοφία μου! Καλέ τι παιδιά είμαστε εμείς εδώ, με τον καλό λόγο στο στόμα πάντα! Ευχαριστώωωωωω

Kαλώς μας ήρθες Δέσποινα! Καλά γιορτινοχριστουγεννιάτικα ποστ να έχουμε!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 11:41 pm

καλώς σας βρήκα!!!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 11:42 pm

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!ΚΑΛΑ ΠΟΣΤ! flower

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 11:43 pm

Καλώς μας ήρθες Δέσποινα! Καλές Εδεμογιορτές να περάσουμε και καλά post! Thumbs up
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από hionati Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 11:56 pm

ΨΗΦΙΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΧΟ ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟΣΑ ΞΕΡΟΣΦΥΡΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΜΕΛ-ΣΤΕΦ...ΜΑ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΕΣΩΣΕ ΑΠΟ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ(ήΧΑΡΟΥ)ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΕΝΕ ΦΙΛΙ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΡΑΣΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΙ,ΑΥΤΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...
ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ Η ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΣΤΕΦ,ΑΜΦΙΒΑΛΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΨΙΛΙΓΡΑΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΠΑΜΩ<<ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ ΝΙΩΘΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ>>ΕΛΕΟΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΡΑΦΛΙΑΣΕΣ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ
για να τα παρουμε απο τη αρχη
αγαπημενες μου σκηνες ηταν
-η πρωτη φυσικα οπυ μου αρεσε πολυ η παππα,ο μπουγουρης ηταν πολυ καλος και ο αλεξ απλα θεος καθως στην αρχη δεν ειχε πολλες ατακες αλλα με τα ματια του και τη σιωπη του τα ελεγε ολα....
-επισης ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΣΤΕΦ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΗ ΜΕΛ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ,,ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ>>ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΕΙΠΕ <<ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕ ΣΤΕΦ,ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΕΒΡΙΣΚΑ ΝΕΚΡΟ>>.ΤΕΛΕΙΑ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΟ ΤΟ ΒΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΤΩΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΘΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΕΣΦΙΞΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΣΦΙΚΤΑ ΝΙΩΘΩΝΤΑΣ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΗΣ...
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ,,ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ,ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΓΙΞΕ,ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΙΣΕ,ΠΟΥ ΣΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΙΩΣΕΙΣ>> ΕΛΙΩΣΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΣΤΕΦ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΕΛΕΓΧΟ,ΠΟΥ ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ
-η ευα παντως αρχισε να σκεφτεται λογικα σε σχεση με το στεφανο αλλα μετα συνεχισε τα δικα της με το στεφ
-οι υπολοιπες σκηνες μεχρι λιγο βαρετες
-ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦ-ΡΟΥΣΟΥ ή μηπως να πω η σκηνη αγγελου-στρατου καθως μου θυνισαν τις ανεπαναληπτες εκεινες στιγμες...ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΡΟΥΣΟΥ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΟ,ΠΗΓΕ ΝΑ ΨΑΡΕΨΕΙ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟΥ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΙΑ ΑΠΕΙΛΕΙ<<ΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΦΥΤΕΨΕΙ ΣΤΟ ΧΩΜΑ>> ΕΙΠΕ και ακουσα τον πολυ βαρυ και ασυκωτο στρατο...τους εσωσε οτι μιλουσαν στον πληθυντικο και ηταν με το σις και με τοσας που λενε...ΛΑΤΡΕΜΕΝΗ ΣΚΗΝΗ ,ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΛΕΙΨΕΙ ΣΕ ΝΤΟΥΕΤΑΚΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΟΥ...ΛΑΤΡΕΙΑ Ο ΑΛΕΞ ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΤΡΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΔΑΝΗΣ(ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ)
-ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΦΗΣΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ οπου ο αλεξ ηταν θεος και παλι θεος και τα ματια του επαιζαν τρελλα(κανονικα θα επρεπε να παιρνει 2 μισθους εναν για τα ματια και εναν γι αυτον)..η σκηνη καλη και πολυ συγκινητικη,εξομολογηθηκαν τα αισθηματα τους,πολυ αισθαντικο τα χαδι τουστεφ αλλα ταιριαζε και ενα φιλι για αντιο...
ΤΙ ΜΕ ΞΑΦΝΙΑΣΕ...=ο ηλιας για πρωτη φορα ειπε οτι ο στεφ εχει δικιο και τα εχωσε λιγι στο γιο για να συνεχισει ομως το προηγουμενο τροπαρι στο ρουσσο που τον διεφθειρε που τον πηρε αγνο και αμολυντο σα δροσερο μπουμπουκακι και τα κατεστρεψε με τις δολοπλοκιες του το βρεφος..καποιος να τον μαζεψει γιατι ειπαμε η αγαπη του πατερα αλλα αυτα ποτ λεει δικαιολογουντα μονο αν εχει παθει αλτσχαιμερ η ανοια...
-ΚΛΑΣΙΚΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΗ Ο ΣΤΕΦ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥ ΤΗ ΕΥΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ 40 ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ...ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΑΝ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΠΙΣΤΟΣ Η ΕΥΑ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ...ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΑΝΟΙΞΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΘ ελαφρως παραφρασμενο...
-η νταιζη <<πηραμε μερικα πραγματα και θα μεινουμε εδω τη νυχτα>. και τα λεει και τοσο φυσικα σα να πηγαινει για καφε ενα πραγμα....μονο που δεν ειπε<<το παιδι ειναι δικο σου και αυριο παντρευομαστε και δε σε ρωταω κιολας γιατι δε σου πεφτει λογος>>
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Δεκ 11, 2009 11:58 pm

Περιμένω να ανέβει στο ιντερνετ να το δω γιατί το έχασα το σημερινό :(

Επεισόδιο 257 - Ημερομηνία 11-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Σαβ Δεκ 12, 2009 12:08 am

hionati έγραψε:
-η νταιζη <<πηραμε μερικα πραγματα και θα μεινουμε εδω τη νυχτα>. και τα λεει και τοσο φυσικα σα να πηγαινει για καφε ενα πραγμα....μονο που δεν ειπε<<το παιδι ειναι δικο σου και αυριο παντρευομαστε και δε σε ρωταω κιολας γιατι δε σου πεφτει λογος>>

Πολύ πετυχημένο hionati! lol!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης