Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Σελίδα 5 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Ιαν 14, 2010 10:57 am

Στην παρούσα φάση και αν θα πρέπει να ποστάρω με το χέρι στην καρδιά θα πω ότι βλέπω "Μυστικά" γιατί είναι τόσο όμορφο το παρεάκι στο φόρουμ που δεν θέλω να το εγκαταλείψω!

Τα βλέπω λοιπόν μόνο και μόνο για να μπορώ να συμμετέχω στις συζητήσεις, τις διαφωνίες και τα κουτσομπολιά και για να δω και ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα τα φτιάξουν ο Λουκάς με τη Νόρα!

Βέβαια η στροφή προς το κωμικό που έχει πάρει η σειρά μπορώ να πω ότι μου αρέσει, με χαλαρώνει να βλέπω κάτι κωμικό σε καθημερινή βάση, να ξεχνιέμαι και να γελάω με την ψυχή μου!

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιαν 14, 2010 10:58 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Στην παρούσα φάση και αν θα πρέπει να ποστάρω με το χέρι στην καρδιά θα πω ότι βλέπω "Μυστικά" γιατί είναι τόσο όμορφο το παρεάκι στο φόρουμ που δεν θέλω να το εγκαταλείψω!

Τα βλέπω λοιπόν μόνο και μόνο για να μπορώ να συμμετέχω στις συζητήσεις, τις διαφωνίες και τα κουτσομπολιά και για να δω και ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα τα φτιάξουν ο Λουκάς με τη Νόρα!

Βέβαια η στροφή προς το κωμικό που έχει πάρει η σειρά μπορώ να πω ότι μου αρέσει, με χαλαρώνει να βλέπω κάτι κωμικό σε καθημερινή βάση, να ξεχνιέμαι και να γελάω με την ψυχή μου!

Μόνο γι'αυτο?? Για το μανούλι..τίποτα????? huhu huhu

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Ιαν 14, 2010 11:13 am

Ντροπήηηηηηηη!!!!! Εννοώ ο λόγος που κάθομαι και το βλέπω, αλλιώς το κατέβαζα και έβλεπα μόνο τον Χρηστάκη μου και τέρμα!!! Και μην πέρνουμε θάρρος είναι το μανούλι ΜΟΥ!!!

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιαν 14, 2010 11:14 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ντροπήηηηηηηη!!!!! Εννοώ ο λόγος που κάθομαι και το βλέπω, αλλιώς το κατέβαζα και έβλεπα μόνο τον Χρηστάκη μου και τέρμα!!! Και μην πέρνουμε θάρρος είναι το μανούλι ΜΟΥ!!!

Σωστά! Σωστά!!! Είπαμε..μουσείο!!!!!

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Ιαν 14, 2010 4:00 pm

προσωπικα το βλεπω κυριως για το λουκα και την νορα

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 22249_107478489263475_1000000397247
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Πεμ Ιαν 14, 2010 11:14 pm

MΠΡΑΒΟ!!! για το τόπικ.. Λοιπόν παρακολουθώ τα μυστικά της εδέμ γιατί 1.η Κυρία Ακρίτα με εντυπωσιάζει πολύ με αυτά που γράφει ξέρει πως να προκαλεί το ενδιαφέρον με έρωτες,ίντριγκες,πάθη κ.α 2. επειδή μ'αρέσει η υπόθεση ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ 3.μ'αρέσουν οι ηθοποιοί που παίζουν τους κατάλληλους ρόλους λες και είναι φτιαγμένοι γι'αυτούς!!! :D
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Παρ Ιαν 15, 2010 12:03 pm

Βλεπω μυστικα γιατι ειναι η ωρα που επιστρεφω σπιτι απο τη δουλεια, συνηθως αγχωμενη γιατι εχω περασει απο μαναβη, χασαπη, σουπερ μαρκετ κλπ και θελω λιγο να χαλαρωσω (συνηθως μαγειρευω εκεινη την ωρα). Περναω καλα με ολους τους χαρακτηρες, γελαω μαζι τους, συγκινουμαι πολλες φορες και χαιρομαι που δεν ειμαι πλουσια για να εχω τα προβληματα πολλων εξ αυτων.

Με την ευκαιρια θα ηθελα να συστησω στους αγαπημενους ηρωες των Μυστικων να βρουν μια αναλογη σειρα να βλεπουν κι αυτοι, να γραφτουν σε καποιο φορουμακι και να ασχολουνται καποιες ωρες, αντι να σκεφτονται τοοοοοοοσο πολυ πινοντας ουισκι και χαλωντας το συκωτι τους…..
:D ☀
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Παρ Ιαν 15, 2010 12:06 pm

sketi_omorfia έγραψε:... Με την ευκαιρια θα ηθελα να συστησω στους αγαπημενους ηρωες των Μυστικων να βρουν μια αναλογη σειρα να βλεπουν κι αυτοι, να γραφτουν σε καποιο φορουμακι και να ασχολουνται καποιες ωρες, αντι να σκεφτονται τοοοοοοοσο πολυ πινοντας ουισκι και χαλωντας το συκωτι τους….. :D ☀

Καλά είσαι απίστευτη gelio gelio gelio

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 5 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Την / Το Παρ Ιαν 15, 2010 12:59 pm

Τ μυστικα τα βλέπω φανατικα για το στόρυ Λουκάς-Νόρα...Μου αρέσουν πολλά άλλα στοιχεία της σειράς αλλά δεν είναι αρκετά για να κρατήσουν αμείωτο το ενδιφερον μου
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Δημοσίευση από elli Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 1:46 pm

Αυτή τη στιγμή βλέπω φανατικά τα Μυστικά, γιατί θέλω να δω τη Μελίτα να μένει έγκυος και να γεννάει αυτή το παιδί του Στέφανου...Στέφανος+Μελίτα το μόνο ζευγάρι που αγαπώ πραγματικά και θέλω να τους δω επιτέλους μαζί χωρίς όλους τους άλλους να παρεμβαίνουν στη ζωή τους..

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 2:04 pm

γιατι τελικα για μενα ειναι η συνηθεια που εγινε λατρεια...........απαραιτητο μου φαρμακο
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από silver arrow Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 5:37 pm

Αν σκεφθείτε γιατί έβλεπα τα Μυστικά πέρσι αλλά κόλλησα μέχρι αηδίας φέτος (μέχρι και στο φροντιστήριο του παιδιού είπα μεταξύ αστείου και σοβαρού να τελειώνουν 10' νωρίτερα τα Αγγλικά αλλά τζίφος, η δασκάλα ξενέρωτη...) τότε δεν είναι και πολύ δύσκολο να καρφωθώ...ότι έχω αδυναμία σε ήρωες από Στ..
Πέρα από την πλάκα για άλλη μια φορά σίριαλ του δίδυμου ξέρει να καθηλώνει και να σέβεται τον τηλεθεατή.

silver arrow

Θηλυκό Τόπος : Β.Π...

Δημοσίευση από hionati Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 6:38 pm

για πολλους λογους ...αλλα οι κυριοτεροι..
1)λατρευω αλεξανδρο σταυρου....θεοςςς
2)μου αρεσει πολυ ο δανης....θεοςςςς
3)μου αρεσει το ζευγαρι μελιτα-στεφανος
4)μου αρεσει το ζευγαρι λουκας-νορα
5)εχω μια απορια για το φιναλε φετος...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 2:18 am

hionati έγραψε:για πολλους λογους ...αλλα οι κυριοτεροι..
1)λατρευω αλεξανδρο σταυρου....θεοςςς
2)μου αρεσει πολυ ο δανης....θεοςςςς
3)μου αρεσει το ζευγαρι μελιτα-στεφανος
4)μου αρεσει το ζευγαρι λουκας-νορα
5)εχω μια απορια για το φιναλε φετος...

Οι ίδιοι λόγοι ισχύουν και για μένα!!!Βέβαια πρώτα βάζω το ζευγάρι Στέφανος-Μελίτα και μετά τον ίδιο τον Σταύρου,αλλά μικρό το κακό 👅
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:41 pm

Γιατι εχω συνηθισει ποια εβλεπα την σειρα απ την Αρχη και δεν εχασα ουτε επεισοδιο περναει η ωρα μου ξεκούραστα και αλλωστε υπάρχουν και τοσα υπέροχα ζευγάρια και αρκετοι καλοι ηθοποιοί..... άσχετος τι θα γινει με την σειρα εγω θα συνεχίζω να την βλεπω γιατι οτι αρχίζεις είναι καλύτερα να το τελειώνεις κιόλας άλλωστε περνάς ευχάριστα την ώρα σου!!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από LENARA Την / Το Δευ Φεβ 08, 2010 2:30 pm

ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ Η ΣΕΙΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΠΕΡΥΣΙ Η ΞΥΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ.ΦΕΤΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΦΑΝΑΤΙΚΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ.ΜΟΥ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ.ΧΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ

LENARA

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Δευ Φεβ 08, 2010 2:46 pm

στην αρχη ειδα την 1η βδομαδα και μετα σταματισα και ξαναρχισα να βλεπω απο το επεισοδιο της καθαρας δευτερας(1ου κυκλου) και απο τοτε δεν εχω χασει επεισοδιο... ειδικα φετος εχω τρομερο κολημα...
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Δευ Φεβ 08, 2010 8:11 pm

Γιατί όταν πρωτοείδα το promo της σειράς σκέφτηκα ότι πρέπει να είναι μια ενδιαφέρουσα σειρά, αλλά τελικά λόγω υποχρεώσεων δεν προλάβαινα να το δω. Το έπιασα στα επεισόδια με την «μυγοσκοτώστρα» και όταν άκουσα το περίφημο για μένα « … Λουκά Βενέτη, τέρας της φύσης θα σε σουβλίσω» κόλλησα με την χημεία τους, το χιούμορ της σειράς και το «δέσιμο» των ηθοποιών. Επειδή τελευταία βλέπω μια κοιλίτσα στη σειρά ας ελπίσουμε ότι θα φτιάξει και αυτό. Πάντως είμαι βαριά κολλημένη!!!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από margaret Την / Το Πεμ Φεβ 18, 2010 6:59 pm

Περυσι εβλεπα ΕΔΕΜ που και που οταν δεν ειχα τι να κανω ή διαβαζα σε περιληψεις οτι θα εχουμε σκηνες Μανου-Μελιτας...Στο τελος ομως που εμφανιστηκε ο Σταυρου εβλεπα φανατικα και περιμενα ποτε θα γινει κατι με Στεφανο-Μελιτα...
Φετος βλεπω φανατικα ΕΔΕΜ μονο για Στεφανο+Μελιτα!!!!!!!!Ειναι φοβεροι!!!
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Δευ Φεβ 22, 2010 1:29 pm

margaret έγραψε:Περυσι εβλεπα ΕΔΕΜ που και που οταν δεν ειχα τι να κανω ή διαβαζα σε περιληψεις οτι θα εχουμε σκηνες Μανου-Μελιτας...Στο τελος ομως που εμφανιστηκε ο Σταυρου εβλεπα φανατικα και περιμενα ποτε θα γινει κατι με Στεφανο-Μελιτα...
Και γω μαζι σου!
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Δημοσίευση από elli Την / Το Δευ Φεβ 22, 2010 10:14 pm

LYDIA έγραψε:
margaret έγραψε:Περυσι εβλεπα ΕΔΕΜ που και που οταν δεν ειχα τι να κανω ή διαβαζα σε περιληψεις οτι θα εχουμε σκηνες Μανου-Μελιτας...Στο τελος ομως που εμφανιστηκε ο Σταυρου εβλεπα φανατικα και περιμενα ποτε θα γινει κατι με Στεφανο-Μελιτα...
Και γω μαζι σου!

Βάλτε με και εμένα μαζί σας, γιατί αν ο Στέφανος με τη Μελίτα δεν είναι μαζί θα σκάσω... ruuun

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τρι Φεβ 23, 2010 12:59 am

..........................Βλεπω εδεμ για ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ :D
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από dikigoros tou diavolou Την / Το Παρ Μαρ 19, 2010 12:55 pm

Ελενα Ακρίτα!

dikigoros tou diavolou
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από evitaemi Την / Το Παρ Μαρ 19, 2010 1:04 pm

ξεκίνησα σχετικά πρόσφατα να βλέπω Εδεμ και ο λόγος είναι το αχτύπητο δίδυμο Νόρα-Λουκάς...

evitaemi
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : στην χώρα του Ποτέ

Δημοσίευση από ManosEva Την / Το Παρ Μαρ 19, 2010 1:06 pm

Γεία σας!Εγώ βλέπω Τα Μυστικά φανατικά για Μάνο-Εύα,Στέφανο-Μελίτα και Λουκά-Νόρα!

ManosEva

Θηλυκό

Σελίδα 5 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης