Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 10 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Τετ Μαρ 30, 2011 8:49 pm

Γιατί υπάρχει η Δρακουλάκη. Αν δεν υπήρχε αυτή από τα πρώτα 10 επεισόδια των Μυστικών του τρίτου κύκλου θα τα είχα σταματήσει..
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 10 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Τετ Μαρ 30, 2011 8:53 pm

Δεν έχω ιδέα γιατί τα βλέπω.........μάλλον είναι συνήθεια.....μάλλον φταίει η Δρακουλάκη.......μάλλον ο Πετράκης..........μάλλον η χημεία τους

Πραγματικά δεν ξέρω........Έχω μπερδεφτεί scratch
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Την / Το Τετ Μαρ 30, 2011 9:57 pm

εγω τα βλεπω πιο πολυ για τον παναγιωτη μου αλλα
λατρευω και ολη την παρεα!!!!
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Την / Το Παρ Απρ 15, 2011 5:15 pm

Για τον Παναγιωτη φυσικα!Αν δεν υπηρχε δεν θα το εβλεπα!Ενταξει και για την Αντιγονη!Αλλα χωρις τον Παναγιωτη...
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Σαβ Απρ 16, 2011 1:45 am

Έλα μου ντε ?!!? livani
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Κυρ Απρ 17, 2011 1:42 pm

Η δύναμη της συνήθειας. . . . . .μιας πολύ κακίας συνήθειας πλέον yeap
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Τρι Απρ 19, 2011 11:09 pm

Να σας πω την αληθεια τον πρωτο χρονο εν το ειχα παρακολουθησει καθολου....Ειχα φροντιστηριο εκεινη την ωρα και δεν ηθελα να ακουω για αυτο γιατι ηξερα οτι θα μου αρεσει(Ακριτα respect!!!!!)......Ηξερα ομως λιγο την ιστορια και τους χαρακτηρες και μου αρεσε πολυ η ιστορια της Νορας και γενικα μονο αυτη συμπαθουσα(τους αλλους δεν τους ηξερα καλα)......Τη δευτερη χρονια ομως ειχα αρκετο ελευθερο χρονο και αρχισα να το βλεπω γιατι εκανα διαλειμμα απο το διαβασμα εκεινη την ωρα και κολλησα......Και για να πω την αληθεια κυριως για τη Δρακουλακη!!!!!Αρχικα μου αρεσε πολυ σαν ρολος(λατρευω τη Νορα!!!!!!!!!!! Love ) και μετα σιγα-σιγα(εντωμεταξυ μου αρεσε πολυ η χημεια της με τον Πετρακη!!!!) την εμαθα και ως ηθοποιο και προσεξα περισσοτερο τον τροπο που παιζει και εγινε η αγαπημενη μου......Τωρα πια το βλεπω για ολους(μου αρεσει παρα μα παρα πολυ η παρεα!!!!) και για τις ιστοριες κυριως τις Λουκανορικες.......Ακομα κι αν εφευγε η Νορα θα συνεχιζα να το βλεπω σε περιπτωση που θα ξαναγυρνουσε!!!(το παραδεχομαι ειμαι τελειως καμμενη!!!!!! hihi )
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 11:44 am

Άρχισα να το βλέπω από το Β' κύκλο για Νόρα-Λουκά!!!
Τώρα τα βαρέθηκα ΟΛΑ και βλέπω κάποιες σκηνές μόνο για τον Πετράκη...σόρρυ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ....Τι να κάνουμε..? Nyxia
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 3:06 pm

βασικα αρχισα να το βλεπω και λογω της Δρακουλακη απο την αρχη...βεβαια δεν το ξεκινησα απο το πρωτο επεισοδιο αλλα οταν λογω ενος προβληματος εμεινα μια βδομαδα σπιτι ΚΟΛΛΗΣΑ!!!!εξακολουθω να το βλεπω για ολη τη παρεα....και ας εχουν μπει Στελλες,Νταιζες και λοιποι.....δεν με χαλανε τοσο(κανω και καλυτερους σχολιασμους με αυτες Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 10 191984 )

ετσι για ολους αλλα περισσοτερο για Δρακουλακη και Πετρακη.....
Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 10 99687
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από noraki_love_97 Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 4:29 pm

να πω αι γω την αμαρτια μου δεν το εβλεπα απο την αρχη!αρχισα να το βλεπω κυριως απο το δευτερο κυκλο!μου αρεσαν γενικως,ολη η εικονα αλλα αυτο που λατρεψα ειναι η εννοια της ομαδικοτητας και την φιλιας που βγαζει ολη η παρεα! ή σχεδον ολη τωρα αλλα στα δυσκολα ειναι μαζι και μου αρεσει πολυ!ο ενας στηριζει τον αλλον χωρις ανταλλαγμα και χωρις συμφερον υπαρχει πραγματικη φιλια και αγαπη!!!!!υπαρχει αυτοθυσια και πολυ ερωτας!!!!!!!!λιωνω στις σκηνες με καθε ζευγαρι της παρεας!καθε ζευγαρι εχει κατι διαφορετικο εχει τα δικα του κουμπια και αυτο μου αρεσει!εκτος ομως απο το σεναριο λατρευω και τους ηθοποιους!!!!τους λατρευω ολους (με μικρες εξερεσεις) τους ηθοποιους!!!!και οι ερμηνειες τους φανταστικες!!!!!!!!!!!τωρα τελευταια ομως αισθανομαι οτι κατι δεν παει καλα, δεν ξερω ακριβως..αλλα μπορω να πω πως εχω φαει τετοιο κολημα που αν δεν δω ενα επεισοδιο το βλεπω το βραδυ στο site!!!ελπιζω ολα να πανε καλα και στο τελος να γινουν ετσι ωστε να μην μας απογοητευσουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Δημοσίευση από giwta007 Την / Το Τετ Αυγ 03, 2011 10:08 am

Eγώ κόλλησα απ'την τηλεταινία το 2008! Μια πολύ δυναμική τηλεταινία που ήταν εγγύση πως τα επεισόδια που θα ακολουθήσουν θα είναι εξίσου άψογα! 'Ετσι και έγινε! Οι πρωταγωνιστές του 1ου κύκλου (Μπουγιούρης-Ξυλά) μας χάρισαν απίστευτες δυνατές στιγμές. Ακόμα ασχοληθήκαμε στον 1ο κύκλο περισσότερο με την παρέα της Φεγγαρόπετρας και με θέματα που αφορούν αυτούς και μόνο!΄Επίσης ο 1ος κύκλος είχε τα πάντα. Δηκαστήρια, βιασμούς, απαγωγές, έρωτες, προδοσίες κ.α! Ήταν ολοκληρωμένος από κάθε άποψη! Στον 2ο κύκλο μπήκαμε πάλι δυναμικά με τον ερχομό της Νταίζης η οποία έκανε να καταλάβει την Νόρα πόσο ερωτευμένη είναι με τον Λουκά! Μετά είχαμε την απαγωγή με δυνατές ερμηνίες και από τα 4 κορίτσια! Και γενικά κύλισε όμορφα και ο 2ος κύκλος. Επίσης ο 2ος κύκλος είχε δύο σημαντικά γεγονότα. Ένα ευχάριστο και ένα δυσάρεστο (Λουκάς). Το ευχάριστο ήταν πως ο Λουκάς και η Νόρα έγιναν ζευγάρι και μας χάρισαν απίστευτες ερωτικές σκηνές και το δυσάρεστο πως έφυγε ο ΜάνοςΓιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 10 593737 . Τέλος ο 2ος κύκλος έκλεισε με μια ΦΟΒΕΡΗ τηλεταινία και με έκανε να πιστεύω πως ο 3ος κύκλος θα είναι εξίσου συγκλονιστικός όπως και οι άλλοι δύο και ας μην υπήρχε Μάνος! Τελικά ο 3ος κύκλος ήταν και ο χειρότερος σε σχέση με τους άλλους 2 και πόσο μάλλον με τον 1ο. Η τηλεταινία στην αρχή ήταν ωραία! Και ο Λουκάς με την Νόρα είχαν ανάλαφρες σκηνές στην Τουρκία και η Εύα ήταν περισσότερο με τον μικρό, ο Νικόλας με την Δάφνη ήταν μια χαρά και γενικότερα υπήρχε ωραίο κλίμα μέχρι που πίστεψα πως μπορεί να πάει έτσι και όλη η χρονιά. Βέβαια αυτό δεν έγινε. Απ'τα μέσα άρχισε να χαλάει. Ήρθε και η Στέλλα και την αποτελείωσε. Μετά είχαμε και την Αγιοποίηση της Νταίζης και τον γάμο της με τον Μπέλλο. Επίσης ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ είναι μια δραματική σειρά και στον 3ο κύκλο το δύδιμο Νικόλας-Λουκάς το παράκαναν (σε κάποιους ίσως να άρεσε... μπορεί να άρεσε και σε μένα αν η σειρά δεν ήταν δραματική) Εντάξει οφείλω να παραδεχτώ ότι και στον 3ο κύκλο είχαμε δυνατές ερμηνίες αλλά αυτό δεν είχε τόσο σχέση με την πλοκή όσο με τους ηθοποιούς. Και για να έρθω λίγο στο θέμα τους 2 πρώτους κύκλους (κυρίως τον 1ο) την σειρά την έβλεπα επειδή μου άρεσε και μου άρεσε αρκετά και στον 3ο κύκλο γιατί ήταν μια συνήθεια! Επίσης είχε κάποιες σκηνές με τον Κασσανδινό ο οποίος μου αρέσει τρελά!!!!! Ακόμα είχα την ελπίδα πως θα φτιάξουν τα επεισόδια, αλλά έμεινα με την ελπίδα...
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Παρ Αυγ 05, 2011 3:14 pm

Εγώ πάλι κατά τύχη είδα το πρώτο επεισόδιο (την τηλεταινία) και κόλλησα.... Εκείνη την μέρα είχα κανονίσει να βγω με κάτι φίλες μου αλλά αρρώστησα και κάθισα σπίτι μου βλέποντας τηλεόραση... έβαλα Mega γιατί νόμιζα πως θα είχε καμιά καλή ξένη ταινία αλλά τελικά είχε κάτι πολύ καλύτερο!!! Τα μυστικά της ΕΔΕΜ!!! Ειλικρινά κόλλησα.... τόσο με τη σειρά όσο και με την παρέα της Φεγγαρόπετρας και κυρίως με Μάνο-Εύα!!! Ε μετά άρχισε να γίνεται συνήθεια!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από LaurelRose Την / Το Σαβ Αυγ 06, 2011 12:16 am

Εγώ άρχισα να τα βλέπω γιατί είχα δει και τη 'Βέρα στο δεξί' και περίμενα ότι θα ήταν εξίσου εκπληκτικά!Από την τηλεταινία και μετά κόλλησα γιατί ήθελα να δικαιωθεί η Εύα!Στο δεύτερο κύκλο πωρώθηκα με τη Νόρα και το Λουκά!Στον τρίτο η σειρά μεταλλάχθηκε,άλλαξε χαρακτήρες,πλοκή και χώρους,παρολαυτά εγώ συνέχισα να τη βλέπω λόγω συνήθειας!Πάντως επειδή η σειρά έχει πιάσει πάτο εδώ και καιρό και χειρότερα δε γίνεται,εγώ θα συνεχίσω να τη βλέπω μέχρι να μου θυμίσει τα 'μυστικά' που αγάπησα!!!
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Δημοσίευση από monicandler Την / Το Τρι Αυγ 09, 2011 3:12 pm

Έβλεπα τη Βέρα, αλλά δεν πίστευα ότι η επόμενη σειρά θα ήταν καλή κι έτσι δεν την έβλεπα. Και εκεί γύρω στα μέσα του 2ου κύκλου, λίγο από διαφημίσεις λίγο από αυτά που διάβαζα, έμαθα ότι κάτι παιζόταν με Νόρα και Λουκά και με ενδιέφερε το θέμα, γιατί μου αρέσουν αυτά τα "friends first". Οπότε άρχισα να βλέπω τη σειρά, στην αρχή μόνο για αυτούς και μετά κόλλησα.
Από τότε βλέπω καθημερινά. Χάρηκα πολύ με το γάμο και ήμουν από αυτές που ήθελαν λουκονορική μπέμπα! ))
Τώρα το καλοκαίρι έπαθα ένα είδους στερητικό σύνδρομο και μετά μού ήρθε η ιδέα να κατεβάσω και να δω τον πρώτο κύκλο των επεισοδίων. Και αυτό κάνω καθημερινά.
Α, επίσης κόλλησα και τους γονείς μου. Razz

monicandler

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης