Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

+119
noraki_love_97
gxnel
trelli petrakitsa
dm10811
MARINAKI_AGAPI_97
ProudMaslowqueen
tatiana<3<3
Caroline
aglaitsa
black_cat
Kornilia_Petrakitsa
l_aquila
ellitsa
a!
Elsa*
ilectra
marakii
trelh gia nora-louka
κικκο
soso
fay
Ezantakou
DESPOINA
maria_sab
Foulitsa
Lyn
sarita
rachel
pasxalitsa
anneliz_333
Ρεγγίνα!
Nora&Loukas
st@cy
koukoumfkos
fay66
noraloukitsa
Candy Candy
kikitsa
Paparazzi
mariannitaki
Ntinaki Agapaei Petraki
mina
F.P.A.
maria*
fotinaki
nima
sofia
filitsa
Mary
koalaki
manos 4 ever!!
pet
kesnio74
Evelyn
Katrin
Black rose
ManosEva
evitaemi
dikigoros tou diavolou
Antigoni!
LYDIA
margaret
FieryRed
LENARA
Izabella29
silver arrow
NATALITSA_LOUKITSA
mimi_loukas+nora
sketi_omorfia
verile_mistika
$ofi@ loukakos + nora
Καρ-Mik
Artemis
atreidhs
edem4ever
jim7
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
cinemaniak
KAZY
glgs
anna_loukonoriki4ever!!
loukasnora
feggaropetra
ΤΖΕΛΑ
xristinaki_noraloukofan
elli
mariaki
donakon
nora_loukas
Amalia_1297
T2eNnh
anastasia20
kikialex
stefanos-melita
loukakos
giouli_edem
Doris_
sofia_edem_fanatic
sifantid
zimotari
aggeliki
konstantina
Pennaki.......!!
mimi
Clarabelle
nikisydney
zwi
KonstantinaA
tinaki18
Ntinaki1
Dorina <3 Πέτρος
loukitsa
KatsaroYpotheto
nikidanis
anna90
evanna
manos+eva
almaresi
hionati
123 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από sifantid Δευ Δεκ 14, 2009 7:14 pm

Εγώ, ενώ πέρσι έβλεπα τη σειρά, γιατί με έλκυε το μυστήριο, φέτος για να πω την αλήθεια τη βλέπω μόνο και μόνο για να δω την εξέλιξη της σχέσης Νόρας και Λουκά! Είναι οι αδυναμίες μου εξάλλου! Πέρα από αυτό όπως ειπώθηκε και παραπάνω θα ήθελα και εγώ μεγαλώνοντας να αναπτύξω αυτή τη σχέση με τους φίλους μου... Με τη Νόρα από την άλλη ταυτίζομαι, γιατί εκφράζει πολλά πράγματα που θέλω να πετύχω στη ζωή μου! Είναι δυναμική, ανεξάρτητη, επαγγελματίας, με ήθος και έχει το Λουκάκο της! Και παρ'όλα όσα έχει περάσει καταφέρνει να στηριχθεί και πάλι στα πόδια της!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από sofia_edem_fanatic Δευ Δεκ 14, 2009 7:42 pm

εγω παλι λυπαμαι που το λεω αλλα δυστυχως δεν εβλεπα βερα στο δεξι..με το που παιχτηκε το τρειλερ των μυστικων και εδειξε επιφανειακα τον χαρακτηρα της ευας λεω εδω ειμαστε...πραγματικα ειμαι σαν την ευα οσο αναφορα το θεμα ερωτας κ αυτο με τραβηξε..ειδα και τους υπολοιπους ηθοποιους αυτα που ηθελαν να μας περασουν μεσα απο την σειρα δεν ηθελε και πολυ..το παρακολουθω απο το πρωτο επεισοδιο και μεχρι τωρα δεν εχω χασει ουτε ενα...εχουν μπει για τα καλα στην καθημερινοτητα μου και το καλοκαιρι που δεν επαιζαν ειχα παθει στερητικο συνδρομο...ειλικρινα πιστευω οτι δεν μπορω να ζησω χωρις τα μυστικα.. lol!
sofia_edem_fanatic
sofia_edem_fanatic
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Δεκ 15, 2009 9:47 pm

almaresi έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:το παρακαλουθω φανατικα πλεον,γιατι μεσα απο αυτη τη σειρα βλεπω μια ζωη που θα ηθελα να εχω οσο αναφορα ενα μελλοντικο ζευγαρι της εδεμ..θα ηθελα να εχω ενα φιλο σαν τον λουκα και φιλους σαν την παρεα της φεγγαροπετρας.....και ολοι οι ηρωες με ενδιαφερουν αλλα ποιο πολυ ο λουκας και η νορα!

Είναι πραγματικά μια από αυτές τις ιστορίες που θα μπορούσαν να είναι αληθινές αυτή του Λουκά και της Νόρας, τόσο κοντά στο εφικτό που τρομάζεις που δεν ζεις κάτι ανάλογο. Πολλές φορές αναρωτιέμαι τι πιο σημαντικό έκανα τόσα χρόνια και δεν δέθηκα έτσι με κάποιον... Εσύ που είσαι μικρή ακόμη, εύχομαι να καταφέρεις να μείνεις πιστή στην αρχή πως οι άνθρωποι είναι πάντα πριν και πάνω από οτιδήποτε άλλο. Μια ανάσα δίπλα σου σε κρατά ζεστή no matter what...
ευχαριστω πολυ για την συμβουλη!!!πραγματικα ειναι ενα ζευγαρι εκτος απο θεμα ερωτισμου που με κανει να ξεχνιεμαι αν και ξερω πως ειναι ηθοποιοι που κανουν την δουλεια τους!!!εχω κατι αναλογο στην ζωη μου γιαυτο μου αρεσει τοσο πολυ!!!και γιαυτο βλεπω φανατικα την εδεμ!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Doris_ Τετ Δεκ 16, 2009 4:30 am

ΑΛΕΞ ΝΑ ΒΛΕΠΩ , ΓΕΜΙΖΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.[/color] runaround runaround runaround[/quote]

OOOOOOOO ΛΟΓΟΣ..... ΕΝΑΣ & ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ...
Α Λ Ε Ξ Α Ν Δ Ρ Ο Σ ! ! !
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΜΕΝΗ ΜΑΣ "ΒΕΡΑ"ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑ ΕΒΛΕΠΑ ΜΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΣΕΙΡΑ....ΕΙΧΕ ΤΑ ΠΑΑΑΝΤΑ!
ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΣΤ,ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ,ΑΧΤΥΠΗΤΟ ΣΤΟΡΥ,ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΧΗΜΕΙΑ!!! Heart2
ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ & Η ΚΥΡΙΑ "Αlexandra 35",ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙΣ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙΣ....ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ....!!!!
& ΣΤΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ...ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ "ΟΔΗΓΟ" ΦΕΥΓΩ ΤΩΩΩΡΑ Heart2 nteni nteni& ΟΠΟΥ ΜΕ ΠΑΕΙ!!! :wink2:
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από almaresi Τετ Δεκ 16, 2009 4:51 am

Pennaki_loukanoriki έγραψε:ευχαριστω πολυ για την συμβουλη!!!πραγματικα ειναι ενα ζευγαρι εκτος απο θεμα ερωτισμου που με κανει να ξεχνιεμαι αν και ξερω πως ειναι ηθοποιοι που κανουν την δουλεια τους!!!εχω κατι αναλογο στην ζωη μου γιαυτο μου αρεσει τοσο πολυ!!!και γιαυτο βλεπω φανατικα την εδεμ!!

Δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι για σένα...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Δεκ 16, 2009 8:30 pm

almaresi έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:ευχαριστω πολυ για την συμβουλη!!!πραγματικα ειναι ενα ζευγαρι εκτος απο θεμα ερωτισμου που με κανει να ξεχνιεμαι αν και ξερω πως ειναι ηθοποιοι που κανουν την δουλεια τους!!!εχω κατι αναλογο στην ζωη μου γιαυτο μου αρεσει τοσο πολυ!!!και γιαυτο βλεπω φανατικα την εδεμ!!

Δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι για σένα...
ευχαριστω πολυ!!!φαντασου δεν με ξερεις κιολας!!!τους λατρευω!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 16, 2009 9:47 pm


Τελικά για κάτι επεισόδια σαν το σημερινό αξίζει να βλέπει κανείς μυστικά.
Τελεία.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από konstantina Τετ Δεκ 16, 2009 9:49 pm

ειδικα οταν συνοδευονται απο τις υπεροχες ερμηνειες των ξυλα-σταυρου

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από sifantid Τετ Δεκ 16, 2009 9:51 pm

konstantina έγραψε:ειδικα οταν συνοδευονται απο τις υπεροχες ερμηνειες των ξυλα-σταυρου
Πράγματι! Συγκλονιστικές οι σημερινές ερμηνείες των Ξυλά και Σταύρου! Είναι μοναδικοί!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Doris_ Τετ Δεκ 16, 2009 11:40 pm

"ΕΓΡΑΨΕ"& ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΛΕΞ!!!
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΑΙΣΘΑΝΘΩ...ΘΥΜΟ,ΟΡΓΗ,ΠΟΝΟ,ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ,ΜΟΝΑΞΙΑ ΤΙ? : respect : : respect : : respect :
ΑΧ,ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ....ΕΙΜΑΙ & ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ....ΑΧ!!!! Snif Snif Snif
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Δεκ 17, 2009 10:42 am

Για κάτι επεισόδια σαν το κωμικό του Λουκά την προηγούμενη Παρασκευή και σαν το χτεσινό, δραματικό με εκπληκτικές ερμηνείες από Ξυλά-Σταύρου-Δρακουλάκη-Πετράκη που σε καθηλώνουν!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Δεκ 17, 2009 11:03 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Για κάτι επεισόδια σαν το κωμικό του Λουκά την προηγούμενη Παρασκευή και σαν το χτεσινό, δραματικό με εκπληκτικές ερμηνείες από Ξυλά-Σταύρου-Δρακουλάκη-Πετράκη που σε καθηλώνουν!



Ακριβώς Τζινάκι μου !!! Το χτεσινό επεισόδιο ήταν καταπληκτικό και για κάτι τέτοιες σκηνές αξίζει να το βλέπεις !!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Δεκ 17, 2009 11:14 pm

ΧΘΕΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΟΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΙΘΗΣΕΙ ΚΩΜΙΚΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΤΗΣ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ!!!!! : respect :
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Δεκ 17, 2009 11:15 pm

i love petros\danis έγραψε:ΧΘΕΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΟΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΙΘΗΣΕΙ ΚΩΜΙΚΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΤΗΣ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ!!!!! : respect :
Πράγματι! Έχει δείξει τρομερή βελτίωση και στις δραματικές σκηνές με τον καιρό!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Δεκ 17, 2009 11:23 pm

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΕΛΤΙΟΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΟΜΙΚΟ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΤΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ!!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ!!! : respect :
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Δεκ 18, 2009 4:00 pm

i love petros\danis έγραψε:ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΕΛΤΙΟΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΟΜΙΚΟ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΤΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ!!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ!!! : respect :
ακριβως!και λενε οτι ενας καλος ηθοποιος φαινεται και απο την κωμωδια και το δραμα!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Παρ Δεκ 18, 2009 4:10 pm

ΣΩΣΤΟ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από loukakos Δευ Δεκ 21, 2009 11:13 pm

Για το Λουκα και την Νορα...Περιμενω να γινει κατι μεταξυ τους αλλα ... :pale:

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από KonstantinaA Δευ Δεκ 21, 2009 11:27 pm

ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από stefanos-melita Δευ Δεκ 21, 2009 11:29 pm

ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ ΦΥΣΙΚΑ. ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΔΑΝΗ Κ ΠΕΦΑΝΗ..
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Doris_ Τρι Δεκ 22, 2009 12:04 am

...Φυσικα για εναν & μοναδικο λογο,που ακουει στο ονομα....Αλεξανδρος Σταυρου!!! Οπως εχουμε διαπιστωσει ολοι,απο την αφιξη του κ.ΚΑΡΤΑΛΗ οι "μετοχες" της σειρας,ανεβηκαν κατα πολυ!!!
Αναμφισβητητα ειναι απο τους ηθοποιους-συντελεστες των "Μυστικων" που καθε μερα,σου "δινει κατι",& καθε φορα με διαφορετικο τροπο.
Μαζι του Δεν βαριεσαι λεπτοοο!!!! : respect : : respect :
Love! Love! Heart2
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από kikialex Πεμ Δεκ 31, 2009 12:31 pm

Τα βλέπω για τον ΔΑΝΗ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ αλλά & για την ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΕΙ Η ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΙΖΕΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΒΟΛΤ ΤΟΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟΝ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΤΟΝ SEXY ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΤΑΥΡΟΥ AΛΕΞΑΝΔΡΕ ΣΕ ΠΟΛΥ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Δεκ 31, 2009 11:18 pm

για ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ!!!!
και μετά για λουκά-νόρα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από T2eNnh Παρ Ιαν 01, 2010 12:47 pm

για μανο ευα και για νορα λουκα!!!!!!!!!!!
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Amalia_1297 Παρ Ιαν 01, 2010 12:52 pm

Για Νορα-Λουκα...ΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ(μαζι)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jump
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης