Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Σελίδα 3 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 3 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Παρ Ιαν 01, 2010 4:35 pm

Amalia_1297 έγραψε:Για Νορα-Λουκα...ΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ(μαζι)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jump
με καλυψες!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 3 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από nora_loukas Την / Το Σαβ Ιαν 02, 2010 1:20 am

Απο το επεισοδιο 4 το παρακολουθω ειναι με λιγα λογια τελειο...........η μοιρα και τα παιχνιδια της.....και η ζωη με τις ανατροπες της..απλα τελεια.......ασε που τωρα ειδικα με την νορα και τον λουκα....ασε...μολις δειξανε το τρειλερ που στο τελος φιλιθικαν........βροντηξαν τα τηλεφωνα και γεμισε το φεισμπουκ!!!μυστικα της εδεμ:για πανταααααααα

nora_loukas
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κασσάνδρα
Ασχολίες : Λιώνω με τα μυστικά της Εδέμ!!!

Δημοσίευση από donakon Την / Το Σαβ Ιαν 02, 2010 2:15 am

Ήθελα να το δω λόγω των σεναριογράφων και τις εκπληκτικές εντυπώσεις από την Βέρα. Ως ξεχασιάρα, έχασα το πρώτο επεισόδιο αλλά από το δεύτερο...έγινα addicted στην Εδέμ...
donakon
donakon
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : είμαι από Κύπρο αλλά σπουδάζω Αγγλία

Δημοσίευση από mariaki Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 12:04 am

για νορα και λουκα!!!ειναι απαιχτοι!!!τους λατρευω...
mariaki
mariaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : peiraias
Ασχολίες : foititria sto tmhma prosxolikhs agwghs tei athinas

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 12:26 am

Και εγώ για Νόρα και Λουκά φυσικά! Και για κάτι επεισόδια, όπως αυτό της Παραμονής Πρωτοχρονιάς, που με άφησε με ανοιχτό το στόμα σε όλη τη διάρκειά του!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από elli Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 2:52 am

O μόνος λόγος που βλέπω φανατικά τα μυστικά της εδέμ είναι ο Στέφανος με τη Μελίτα οι οποίοι ταιριάζουν απίστευτα... Hug Hug Hug Love Love Gamos
και ελπίζω να παραμείνουν μαζί... Agree Heart1 Heart2

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 2:57 am

elli έγραψε:O μόνος λόγος που βλέπω φανατικά τα μυστικά της εδέμ είναι ο Στέφανος με τη Μελίτα οι οποίοι ταιριάζουν απίστευτα... Hug Hug Hug Love Love Gamos
και ελπίζω να παραμείνουν μαζί... Agree Heart1 Heart2
καλως ηρθες elli Congrats ελπιζω να περασεις καλα μαζι μας!!!!
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 2:59 am

εγω παλι ξερετε ποιος ειναι ο λογος που βλεπω μυστικα...ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ εννοειται Heart2 το λατρεμενο μου ζευγαρι...απεχτοι...τους λατρευω Heart2
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 3:00 am

Καλώς ήρθες elli! Καλά post! Thumbs up
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 3:02 am

Καλως ηρθες elli.Καλα να περασεις μαζι μας και καλα ποστ.

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 3:03 am

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!! :D flower
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 3:11 am

ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ - ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΕ ΠΑΡΤΕ ΜΠΡΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΟΜΑΔΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ. ΣΚΟΝΤΑΨΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙ, ΠΑΤΩΜΑ, ΣΚΑΛΑ, ΚΑΝΑΠΕ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΚΟΝΤΑΨΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 3:34 am

EΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ ΑΚΡΙΤΑ ΚΥΡΙΤΣΗ.ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΥΚΛΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΗ ΚΑΜΙΑ ΕΙΔΗΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Ο ΚΑΘΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ.ΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΡΟΛΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΟΥΣ ΗΘΟΠΙΟΥΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΑΠΑΓΩΓΗΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ.-
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Δημοσίευση από feggaropetra Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 4:04 pm

Πλέον μόνο για Νόρα-Λουκά. Οι υπόλοιπες ιστορίες έτσι όπως έχουν γίνει δεν μου προκαλούν πια ενδιαφέρον... Ειδικά το ζευγάρι Στέφανος-Μελίτα, ενώ στην αρχή το είδα θετικά, ενώ είναι και οι δύο πολύ καλοί ηθοποιοί και κάνουν ό,τι μπορούν, νομίζω πως το story τους ήταν πολύ βεβιασμένο... Όλα έγιναν πολύ απότομα... Θα μου πείτε ήταν κεραυνοβόλο... Δυστυχώς ακόμη και για κεραυνοβόλο, δεν κατάφερε να με πείσει... Ελπίζω να προσέξουν την ιστορία της Νόρας και του Λουκά, και να τους δούμε γρήγορα μαζί. Γιατί τελικά μάλλον είναι το μόνο ζευγάρι στη σειρά που υπάρχει ανάμεσά του πραγματική, αληθινή και ανιδιοτελής αγάπη... Και ταιριάζουν τόσο πολύ... Love!

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 4:08 pm

ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ❤
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από zwi Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 4:10 pm

feggaropetra έγραψε:
Πλέον μόνο για Νόρα-Λουκά. Οι υπόλοιπες ιστορίες έτσι όπως έχουν γίνει δεν μου προκαλούν πια ενδιαφέρον... Ειδικά το ζευγάρι Στέφανος-Μελίτα, ενώ στην αρχή το είδα θετικά, ενώ είναι και οι δύο πολύ καλοί ηθοποιοί και κάνουν ό,τι μπορούν, νομίζω πως το story τους ήταν πολύ βεβιασμένο... Όλα έγιναν πολύ απότομα... Θα μου πείτε ήταν κεραυνοβόλο... Δυστυχώς ακόμη και για κεραυνοβόλο, δεν κατάφερε να με πείσει... Ελπίζω να προσέξουν την ιστορία της Νόρας και του Λουκά, και να τους δούμε γρήγορα μαζί. Γιατί τελικά μάλλον είναι το μόνο ζευγάρι στη σειρά που υπάρχει ανάμεσά του πραγματική, αληθινή και ανιδιοτελής αγάπη... Και ταιριάζουν τόσο πολύ... Love!
συμφωνώ μαζί σου!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Κυρ Ιαν 03, 2010 4:10 pm

zwi έγραψε:
feggaropetra έγραψε:
συμφωνώ μαζί σου!!!!!!!

Κι εγω.Μεχρι τελειας.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από elli Την / Το Τετ Ιαν 06, 2010 12:02 am

: thanks : Ευχαριστώ παιδιά για τη θερμή σας υποδοχή...Αφήστε έγινα και εγώ φανατική των Μυστικών της Εδέμ και όπως καταλάβατε ιδιαίτερα της Μελίτας και του Στέφανου..
Ελπίζω να τα λέμε συχνά Flkia

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τετ Ιαν 06, 2010 12:03 am

elli έγραψε:: thanks : Ευχαριστώ παιδιά για τη θερμή σας υποδοχή...Αφήστε έγινα και εγώ φανατική των Μυστικών της Εδέμ και όπως καταλάβατε ιδιαίτερα της Μελίτας και του Στέφανου..
Ελπίζω να τα λέμε συχνά Flkia

καλως ήρθες elli!!!
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από zwi Την / Το Τετ Ιαν 06, 2010 12:04 am

καλώς ήρθες και καλά εδεμοπόστ
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από elli Την / Το Τετ Ιαν 06, 2010 12:09 am

Να ρωτήσω κάτι εγώ που είμαι καινούργια όλες αυτές τις φωτογραφίες που βάζετε που τις βρίσκετε γιατί προσπαθώ να βρω και εγώ με τη Μελίτα και το Στέφανο αλλά μάταια.. pleeease

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από elli Την / Το Τετ Ιαν 06, 2010 12:11 am

Να ρωτήσω κάτι εγώ που είμαι καινούργια όλες αυτές τις φωτογραφίες που βάζετε που τις βρίσκετε γιατί προσπαθώ να βρω και εγώ με τη Μελίτα και το Στέφανο αλλά μάταια.. pleeease

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τετ Ιαν 06, 2010 12:11 am

elli έγραψε:Να ρωτήσω κάτι εγώ που είμαι καινούργια όλες αυτές τις φωτογραφίες που βάζετε που τις βρίσκετε γιατί προσπαθώ να βρω και εγώ με τη Μελίτα και το Στέφανο αλλά μάταια.. pleeease

κάτω από αυτά που γράφουμε εννοείς;;;;μας τις φτιάχνουν...
αυτή που έχω εγώ μου την έφτιαξε η konstantina..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Τετ Ιαν 06, 2010 1:10 am

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΕΛΛΗ. ΕΓΩ ΦΑΝ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑΙ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ.ΕΙΔΙΚΑ ΔΥΔΙΜΟ ΑΜΑΛΙΑ - ΡΟΥΣΟΥ Η
ΑΜΑΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ gelio
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Πεμ Ιαν 07, 2010 3:36 pm

ego gia nora louka!!!!! loukonoriki mexri to kokalo!!! ante na tous doume k mazi epitelous!!
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Σελίδα 3 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης