Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 4 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Πεμ Ιαν 07, 2010 8:58 pm

TO EΓΩ ΓΡΑΨΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑΟ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΣΤΕΦΑΝΟ red ΛΟΥΚΑ ΠΑΡΕΑ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΕΝΦΙΑΦΕΡΟΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΚΡΤΙΤΑΣ Thumbs up ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΗ ΝΟΤΑ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ gelio
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 4 Empty Απ: Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"?

Δημοσίευση από glgs Την / Το Σαβ Ιαν 09, 2010 10:25 pm

και εγώ θα πρωτοτυπήσω και θα πω ότι ξεκίνησα να το βλέπω λόγω λουκά και νόρα (αποκλειστικά και μόνο) μετά με τράβηξαν και οι υπόλοιπες ιστορίες...η ιστορία της νόρας και του λουκά είναι πάρα πολύ ωραία γιατί παθιασμένους και τρελούς έρωτες (βλέπε μελιτα-στέφανο) τα έχουμε δει πολλές φορές...αυτή η καθαρή αγάπη που εξελίσσεται σε έρωτα είναι παρα πολύ ενδιαφέρον και δίνεται με πάρα πολύ ωραίο τρόπο
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 12:12 am

glgs έγραψε:και εγώ θα πρωτοτυπήσω και θα πω ότι ξεκίνησα να το βλέπω λόγω λουκά και νόρα (αποκλειστικά και μόνο) μετά με τράβηξαν και οι υπόλοιπες ιστορίες...η ιστορία της νόρας και του λουκά είναι πάρα πολύ ωραία γιατί παθιασμένους και τρελούς έρωτες (βλέπε μελιτα-στέφανο) τα έχουμε δει πολλές φορές...αυτή η καθαρή αγάπη που εξελίσσεται σε έρωτα είναι παρα πολύ ενδιαφέρον και δίνεται με πάρα πολύ ωραίο τρόπο
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΕΡΣΥ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΦΕΤΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ(ΝΤΑΙΖΗ) ΠΟΥ ΤΗΝ ΘΕΩΡΩ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΑ ΗΘΟΠΙΟ,ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΕΝΑ ΗΘΟΠΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΑΝΟ ΣΤΟ ΣΑΝΙΔΙ.ΟΣΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΩ ΑΥΣΤΗΡΑ.
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KAZY Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 1:55 am

ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΓΙΑ ΔΑΝΗ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑ!
ΦΕΤΟΣ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ ΦΑΝΑΤΙΚΑ (ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ!) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ. Α!ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΘΗΣ Ο ΡΟΛΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ.
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευση από cinemaniak Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 2:08 am

βλεπω τα μυστικα της εδεμ, φανατικα απο το πρωτο επεισοδειο.
πεθαινω με τις σκηνες που οι σεναριογραφοι, στελνουν την παρεα της φεγγαροπετρας στις παραλιες, χειμωνιατικα.
θα τους πουντιασουν.
οσο για την ευα, ελεος πια.
ασε τον στεφανο να φτιαξει τη ζωη του με τη μελιτα.
δεν της φτανει ο μανος?

cinemaniak

Άντρας Τόπος : Πατρα-Αθηνα
Ασχολίες : Σινεμα-clubing και 5 μερες τη βδομαδα σκληρη δουλεια

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 2:09 am

cinemaniak έγραψε:βλεπω τα μυστικα της εδεμ, φανατικα απο το πρωτο επεισοδειο.
πεθαινω με τις σκηνες που οι σεναριογραφοι, στελνουν την παρεα της φεγγαροπετρας στις παραλιες, χειμωνιατικα.
θα τους πουντιασουν.
οσο για την ευα, ελεος πια.
ασε τον στεφανο να φτιαξει τη ζωη του με τη μελιτα.
δεν της φτανει ο μανος?

καλώς ήρθες cinemaniak!!!
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 2:58 am

ΕΓΩ ΠΕΡΣΥ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΦΕΤΟΣ.ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΛΟΥΚΑ ΝΤΑΙΖΗ ΑΜΑΛΙΑ ΠΕΤΡΟ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΛΙΓΕΣ ΕΝΦΑΝΙΣΕΙΣ
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 4:22 am

Γεια σας!!!
Εγω παλι βλεπω τα Μυστικα απο περσι .....
περνώντας το ελευθερο μου χρονο......
συνεχιζω να τα βλεπω.....παρολα οσα γίνονται.....
και εχω αδυναμία σε Λουκα-Νόρα !!!αυτα!!
και καλη χρονια σε ολους!!!

edit by Jim7
Μίκρυνε λίγο το ύψος της υπογραφής σου είναι 328 σε 300 pixel. Ευχαριστώ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 12:11 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:Γεια σας!!!

Καλώς ήρθες. Τι να κάνουμε αδυναμίες είναι αυτές.

Γιατί βλέπετε φανατικά "Μυστικά"? - Σελίδα 4 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από mimi Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 12:59 pm

Καλώς ήρθες Βαλεντίνα και καλά εδεμοπόστ
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 1:14 pm

edit by Jim7
ΓΕΙΑ ΣΟΥ .ΓΙΑ ΔΥΟ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΟΚ ΣΕΒΑΣΤΟ .ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ
ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ :D
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 1:24 pm

ΤΖΕΛΑ έγραψε:

edit by Jim7
ΓΕΙΑ ΣΟΥ .ΓΙΑ ΔΥΟ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΟΚ ΣΕΒΑΣΤΟ .ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ
ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ :D

Δεν λέει ότι το βλέπει για δυό πρόσωπα, αλλά έχει αδυναμία σε αυτά τα δύο πρόσωπα, έχει μεγάλη διαφορά.

jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 1:24 pm

ΑΠ ΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΛΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΣΤΟΡΥ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ !!!
ΣΥΓΚΑΤΑΛΕΓΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΠΕΥΝ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΥΓΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΔΥΜΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΤΟΡΥ...ΑΛΛΑ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!!!!!!!! ΔΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ! : respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 1:32 pm

nikidanis έγραψε:ΑΠ ΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΛΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΣΤΟΡΥ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ !!!
ΣΥΓΚΑΤΑΛΕΓΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΠΕΥΝ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΥΓΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΔΥΜΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΤΟΡΥ...ΑΛΛΑ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!!!!!!!! ΔΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ! : respect :

Και εγώ ξεκίνησα την σειρά λόγω των Κυρίτση - Ακρίτα, αλλά ποτέ δεν κόλλησα σε κανένα χαρακτήρα, ούτε έχω καμμία ιδιαίτερη αδυναμία. Μ' αρέσει το στόρυ και το πως εξελίσεται, θέλω συνεχείς ανατροπές και όχι ανούσια πεπατημένα αγάπες και λουλούδια. Μ' αρέσει επίσης να σχολιάζω όλους και όλα χιχιχιχιχιχιχιχιχι και χοχοχοχοχο (Κυριάκος)

jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 1:34 pm

[quote="jim7"]
ΤΖΕΛΑ έγραψε:

edit by Jim7
ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ :D[/quot
TO KATAΛABA TZIM ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ. ΧΙΟΥΜΟΡ ΕΚΑΝΑ. Rolling Eyes

Δεν λέει ότι το βλέπει για δυό πρόσωπα, αλλά έχει αδυναμία σε αυτά τα δύο πρόσωπα, έχει μεγάλη διαφορά.
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 1:40 pm

jim7 έγραψε:
nikidanis έγραψε:ΑΠ ΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΛΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΣΤΟΡΥ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ !!!

Και εγώ ξεκίνησα την σειρά λόγω των Κυρίτση - Ακρίτα, αλλά ποτέ δεν κόλλησα σε κανένα χαρακτήρα, ούτε έχω καμμία ιδιαίτερη αδυναμία. Μ' αρέσει το στόρυ και το πως εξελίσεται, θέλω συνεχείς ανατροπές και όχι ανούσια πεπατημένα αγάπες και λουλούδια. Μ' αρέσει επίσης να σχολιάζω όλους και όλα χιχιχιχιχιχιχιχιχι και χοχοχοχοχο (Κυριάκος)

O KYΡΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΑΜΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.ΠΕΡΣΥ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ.ΦΕΤΟΣ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΡΟΥΣΟ ΛΟΥΚΑ ΝΤΑΙΖΗ ΔΑΦΝΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΝΟΜΑΣΤΗ Rolling Eyes
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 3:07 pm

γεια σας κ απο εμενα ειστε ολοι κ ολες τελειοι!!!!!!!
ο βασικος λογως που βλεπω μυστικα ειναι ο λουκας με τη νορα ειναι απλα τελειοι : respect :
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 3:08 pm

Καλώς ήρθες edem4ever! Κι άλλη μία Λουκονορική στην παρέα! Τέλεια! Jump Heart2 Καλά post!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από loukakos Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 3:31 pm

edem4ever έγραψε:γεια σας κ απο εμενα ειστε ολοι κ ολες τελειοι!!!!!!!
ο βασικος λογως που βλεπω μυστικα ειναι ο λουκας με τη νορα ειναι απλα τελειοι : respect :

Καλως μας ηρθες...Και εγω γι'αυτο βλεπω μυστικα...ΠΕΤΑΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ Opados

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 4:42 pm

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ :cheers:
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 5:18 pm

Ευχαριστώ Πολυ!!!
Κάλως σας Βρήκα!!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2010 5:21 pm

:cheers: Gioupi

edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από atreidhs Την / Το Τετ Ιαν 13, 2010 8:15 pm

Βλέπουμε μυστικά οικογενειακώς, διότι μέσα στην τηλεοπτική σαπίλα που επικρατεί, τέτοιες δουλειές είναι πραγματική ανάσα...
Προσωπικά δε βλέπω και τίποτα άλλο από free κανάλια. Δεν έχω και το χρόνο.
Μυστικά και ghost whisperer στο foxlife.
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Πεμ Ιαν 14, 2010 2:28 am

ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟ ΦΑΝΑΤΙΚΑ ΔΟΥΛΙΕΣ ΚΥΡΙΤΣΗ -ΑΚΡΙΤΑ,ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΟΤΑΝ ΠΛΗΡΩΘΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.ΠΕΡΣΥ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΑ ΚΑΣΤ ΦΕΤΟΣ.ΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ,ΓΕΩΡΓΟΝΗ,ΠΕΤΡΑΚΗ,ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ,ΠΕΦΑΝΗ,ΔΟΝΙΑ,ΚΑΙ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ.ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟΝ.
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Artemis Την / Το Πεμ Ιαν 14, 2010 5:07 am

Παρακολουθώ τις δουλειές των Ακρίτα-Κυρίτση από τα Φτερά του Έρωτα και μετά.Περίμενα το νέο καθημερινό τους και είμαι από τους τηλεθεατές που βλέπουν τα Μυστικά από το πρώτο τους επεισόδιο. Ως ιστορίες πέρισυ κίνησαν το ενδιαφέρον μου ο Λουκάς με τη Νόρα και το τρίγωνο Μάνος-Εύα-Μελίτα περιμένοντας να δω να απαγκιστρώνονται απ' αυτόν και τα δυο κορίτσια.
Φέτος ήρθε το πραγματικό κόλλημα που είχα επί εποχής Βέρας.Άρχισε στο τέλος του Α κύκλου με την είσοδο του Σταύρου για να είμαι ακριβής. Είχα καταχαρεί μόνο που είδα τη σκιά του στο απουσιολόγιο!
Με ενδιαφέρει πάντα ο Λουκάς με τη Νόρα και η εξέλιξη της φιλίας τους. Πολύ περισσότερο όμως το Στέφανος-Μελίτα και η εξέλιξη της σχέσης τους μέσα από τα προβλήματα που θα αντιμετωπίσουν. Επίσης η ιστορία με τους πίνακες και το γενικότερο παρελθόν Αντιγόνης-Λύτρα-Ρούσσου-Αμαλίας-Μάνου. Θέλω να δω πως θα επηρεαστούν και θ'αλλάξουν προς το καλύτερο τελικά, οι ζωές των περισσότερων εμπλεκόμενων άμεσα ή έμμεσα. Ο Λουκάς και η Νόρα π.χ. δεν είχαν άμεση σχέση αλλά μέσω Νταίζης τους παίρνει κι αυτούς η μπάλα.Στο μεν Λουκά τελειώνουν τα όποια αισθήματα έτρεφε ακόμα για τη χαρά του πενταγράμμου και η Νόρα συνηδειτοποιεί πως δεν τον βλέπει μόνο ως κολλητό της.
Artemis
Artemis
Τουρίστας
Τουρίστας

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης