Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

+118
LaurelRose
afroditi_norakii
roria
KAKOS LYKOS
Dorian
Δ.Μπέλλος
dm10811
evaki16
ioannitsa
ΣΨ1
Dimitraaa
Eya-8ea
alex1
Kornilia_Petrakitsa
feggaropetra
elenitsa_loukonoraki
st@cy
fay66
noraki_love_97
MARKOS31
MARIANNALEX
nefelik
marakii
ειρηνη7
maria15
Ήβη
Rafaella+Manos=EdemReee.G
stephanos13
dadela
pasxalitsa
JESSIE
xara
rachel
NATALITSA_LOUKITSA
ilectra
katerina--noraloukakos
aggeliki
pythas2010
Persa
nora1
Antigoni!
ioannaa
koukoumfkos
ifigeneia1
k@terinio-loukonoraki
Vaso20
malena
noraloukas2
stabatmater
efoula
Elsa*
edem32
FieryRed
fotinaki
tinaki18
Αλκινόη
angelscream
mina
Black rose
giouli_edem
Ezantakou
Foulitsa
Katrin
dikigoros tou diavolou
elli
cute_linaki
LYDIA
νοριτσα
filitsa
Elina_Edem
Ελένα
soso
alexandra
$ofi@ loukakos + nora
sketi_omorfia
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
atreidhs
loukasnora
verile_mistika
KonstantinaA
edem4ever
jim7
glgs
Elsaki
mimi_loukas+nora
Καρ-Mik
anastasia20
chmatinaki
anna_loukonoriki4ever!!
xristinaki_noraloukofan
T2eNnh
vs116117
loukakos
nikidanis
DESPOINA
PrincessRachel
almaresi
charmie258
anna90
zimotari
panda
andy
madolato
elena-7-
Dorina <3 Πέτρος
sifantid
KatsaroYpotheto
mimi
Jennifer
Clarabelle
loukitsa
evanna
manos+eva
konstantina
Pennaki.......!!
stefanos-melita
Ntinaki1
hionati
122 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από hionati Κυρ Δεκ 13, 2009 9:22 pm

σκεφτηκα αυτο το τοπικ γιατι σκεφτομουνα τι θα ηθελα να δω στη σειρα που δεν εχω δει...ζευγαρια,σχεσεις ηρωων,νεους ρολους,εξελιξη χαρακτηρων,σκηνες,ρουχα,γυρισματα οτιδηποτε...γραψτε οτιδηποτε θελετε να δειτε....ελευθερα....ΧΩΡΙΣ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΑΘΟΣ!!!!!
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από hionati Κυρ Δεκ 13, 2009 9:27 pm

αρχιζω πρωτη...ο αλεξ ειναι ενας ηθοποιος που το εχει και στις δραματικες σκηνες και στις κωμικες...θα ηθελα λοιπον να τον βλεπω σε πιο πολλες κωμικες σκηνες...του παει να χαμογελαει και τις αποδιδει τελεια...σε καποιες τετοιες σκηνες με μπουγιουρη ηταν αχτυπητοι...ο ρολος του ειναι προς το παρον πιο πολυ κωμικος...ελπιζω ομως στο μελλον να δουμε και την πιο κωμικη πλευρα σε σκηνες με μελιτα,μανο και λουκα...στεφ-λουκας σε κωμικη σκηνη θα ηταν ασυναγωνιστοι,μετα βεβαια το λουκα-νορας...
επισης θελω να γυρισει και ο γιος του ρουσσου και να τον δουμε ζευγαρι με τη μαριλια...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Ntinaki1 Κυρ Δεκ 13, 2009 9:35 pm

Εγώ θέλω να γυρίσει ο Κυριάκος ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ!! ΧΑΧΑ! και φυσικά να έρθει ο έρωτας της Αμαλίας που να είναι ένας ωραίος κύριος και να έρθει να τη διεκδικήσει!Θέλω να δω τον Ρούσσο να ζηλεύει. Τον Μάνο να ζητήσει μια συγγνώμη στη Μελίτα για όλα!
Θέλω να δω την ΤΙΤΑΝΟΜΑΧΙA ανάμεσα σε Καρτάλω, που σίγουρα δεν θα θέλει την Μελίτα με τον γιο της επειδή είναι κόρη Ρούσσου, και ανάμεσα στην Αμαλία που θα υπερασπιστεί την κόρη της και θα της πεί να μην αφήσει τον έρωτά της όπως έκανε κάποτε και αυτή.
Θέλω έτσι για τους τύπους να γίνει ένα τέστ dna για τη Μαρίλια.Γιατί δεν το είδαμε ποτέ.Να γυρίσει η Εύα στον Μάνο και να ασχοληθούν λίγο με τη Μαρίλια μαζί σαν γονείς.
Και φυσικά Μελίτα Στέφανο σε πολύ δυνατή ιστορία και τον Στέφανο τρελό από ζήλια για τη Μελίτα( σε περίπτωση που της κάνει καμιά βλακεία)
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από stefanos-melita Κυρ Δεκ 13, 2009 9:39 pm

Ntinaki1 έγραψε:Εγώ θέλω να γυρίσει ο Κυριάκος ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ!! ΧΑΧΑ! και φυσικά να έρθει ο έρωτας της Αμαλίας που να είναι ένας ωραίος κύριος και να έρθει να τη διεκδικήσει!Θέλω να δω τον Ρούσσο να ζηλεύει. Τον Μάνο να ζητήσει μια συγγνώμη στη Μελίτα για όλα!
Θέλω να δω την ΤΙΤΑΝΟΜΑΧΙA ανάμεσα σε Καρτάλω, που σίγουρα δεν θα θέλει την Μελίτα με τον γιο της επειδή είναι κόρη Ρούσσου, και ανάμεσα στην Αμαλία που θα υπερασπιστεί την κόρη της και θα της πεί να μην αφήσει τον έρωτά της όπως έκανε κάποτε και αυτή.
Θέλω έτσι για τους τύπους να γίνει ένα τέστ dna για τη Μαρίλια.Γιατί δεν το είδαμε ποτέ.Να γυρίσει η Εύα στον Μάνο και να ασχοληθούν λίγο με τη Μαρίλια μαζί σαν γονείς.
Και φυσικά Μελίτα Στέφανο σε πολύ δυνατή ιστορία και τον Στέφανο τρελό από ζήλια για τη Μελίτα( σε περίπτωση που της κάνει καμιά βλακεία)

Θέλω να δω την ΤΙΤΑΝΟΜΑΧΙA ανάμεσα σε Καρτάλω, που σίγουρα δεν θα θέλει την Μελίτα με τον γιο της επειδή είναι κόρη Ρούσσου, και ανάμεσα στην Αμαλία που θα υπερασπιστεί την κόρη της και θα της πεί να μην αφήσει τον έρωτά της όπως έκανε κάποτε και αυτή.
gelio gelio gelio : respect : : respect : ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΙΣΑΙ!

Και φυσικά Μελίτα Στέφανο σε πολύ δυνατή ιστορία και τον Στέφανο τρελό από ζήλια για τη Μελίτα( σε περίπτωση που της κάνει καμιά βλακεία)
ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ..ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!! : juhu : : juhu : : juhu :
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Δεκ 13, 2009 9:46 pm

την νορα και τον λουκα μαζι να ζουν τον ερωτα τους!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από konstantina Κυρ Δεκ 13, 2009 10:37 pm

θελω την ευα ευτυχισμενη με οποιο τροπο και τη νορα με το λουκα [b]επιτελους ζευγαρι

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από hionati Κυρ Δεκ 13, 2009 11:45 pm

η αληθεια ειναι οτι νορα-λουκας μου βγαζουν τις πιο αστειες ατακες...νομιζω οτι σα ζευγαρι θα εχουν πιο πολυ φαση...και στις σκηνες τους με αλλους απο την παρεα που ακουνε δουλεμα ειναι φοβεροι..περυσι ηταν το αγαπημενο μου ζευγαρι...φετος ειναι και παλι μαζι με μελιτα-στεφανο...
α και ο μανος μου αρεσει πολυ στις κωμικες σκηνες ,το ιδιο και ο νικολας
γιατι νομιζω οτι ο μπουγιουρης το εχει πιο πολυ στη κωμωδια,σε αυτες τις σκηνες φωτιζεται το προσωπο του και του παει πολυ
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από hionati Κυρ Δεκ 13, 2009 11:49 pm

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ ΜΑΖΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ....ΑΝΤΕΕΕΕΕ....ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΖΗΛΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΤΑΔΙΟ...ΑΝΤΕΕΕΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ... 🎅 🎅 🎅
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από manos+eva Δευ Δεκ 14, 2009 9:58 am

καλα οι σκηνες σου ειναι υπεροχες!!! Το εχεις πολυ το κωμικο Thumbs up
Εγω θελω μαζι Μανο και Ευα(αλλα να ειναι ευτυχισμενοι χωρις προβληματα)μαζι με την κορουλα τους!!!
Επισης θελω Νορα και Λουκα μαζι και γρηγορα!!!!!
Και την παρεα ενωμενη (να σημειωσω πως δεν θελω στην παρεα την Μελιτα)
Ξεχασα να πω πως τωρα που ειναι Χριστουγεννα θελω να δω τους 6 σε ξεγνοιαστες στιγμες να κανουν βολτες στα μαγαζια!!! 🎅
Και τελος την Πρωτοχρονια να ειναι και οι 6 μαζι γιατι περσυ θυμαμαι πως ελειπε η Ευα!!!!!! :(


Έχει επεξεργασθεί από τον/την manos+eva στις Δευ Δεκ 14, 2009 10:11 am, 1 φορά
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από evanna Δευ Δεκ 14, 2009 10:18 am

manos+eva έγραψε:καλα οι σκηνες σου ειναι υπεροχες!!! Το εχεις πολυ το κωμικο Thumbs up
Εγω θελω μαζι Μανο και Ευα(αλλα να ειναι ευτυχισμενοι χωρις προβληματα)μαζι με την κορουλα τους!!!
Επισης θελω Νορα και Λουκα μαζι και γρηγορα!!!!!
Και την παρεα ενωμενη (να σημειωσω πως δεν θελω στην παρεα την Μελιτα)
Ξεχασα να πω πως τωρα που ειναι Χριστουγεννα θελω να δω τους 6 σε ξεγνοιαστες στιγμες να κανουν βολτες στα μαγαζια!!! 🎅
Και τελος την Πρωτοχρονια να ειναι και οι 6 μαζι γιατι περσυ θυμαμαι πως ελειπε η Ευα!!!!!! :(
Για αλλη μια φορα θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!!!! AgreeΚαι εγω ετσι θελω να γινουν τα πραγματα! Jump
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από manos+eva Δευ Δεκ 14, 2009 10:23 am

evanna έγραψε:
manos+eva έγραψε:καλα οι σκηνες σου ειναι υπεροχες!!! Το εχεις πολυ το κωμικο Thumbs up
Εγω θελω μαζι Μανο και Ευα(αλλα να ειναι ευτυχισμενοι χωρις προβληματα)μαζι με την κορουλα τους!!!
Επισης θελω Νορα και Λουκα μαζι και γρηγορα!!!!!
Και την παρεα ενωμενη (να σημειωσω πως δεν θελω στην παρεα την Μελιτα)
Ξεχασα να πω πως τωρα που ειναι Χριστουγεννα θελω να δω τους 6 σε ξεγνοιαστες στιγμες να κανουν βολτες στα μαγαζια!!! 🎅
Και τελος την Πρωτοχρονια να ειναι και οι 6 μαζι γιατι περσυ θυμαμαι πως ελειπε η Ευα!!!!!! :(
Για αλλη μια φορα θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!!!! AgreeΚαι εγω ετσι θελω να γινουν τα πραγματα! Jump
Αχ ειναι σαν να τους βλεπω μπροστα μου ολοι χαρουμενοι να κανουν βολτες στους στολισμενους δρομους....στις στολισμενες βιτρινες....Ολοι μαζι......Τι ωραια!!!!!!!!!!!! 🎅 Love! Love!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από evanna Δευ Δεκ 14, 2009 10:26 am

manos+eva έγραψε:
evanna έγραψε:
manos+eva έγραψε:καλα οι σκηνες σου ειναι υπεροχες!!! Το εχεις πολυ το κωμικο Thumbs up
Εγω θελω μαζι Μανο και Ευα(αλλα να ειναι ευτυχισμενοι χωρις προβληματα)μαζι με την κορουλα τους!!!
Επισης θελω Νορα και Λουκα μαζι και γρηγορα!!!!!
Και την παρεα ενωμενη (να σημειωσω πως δεν θελω στην παρεα την Μελιτα)
Ξεχασα να πω πως τωρα που ειναι Χριστουγεννα θελω να δω τους 6 σε ξεγνοιαστες στιγμες να κανουν βολτες στα μαγαζια!!! 🎅
Και τελος την Πρωτοχρονια να ειναι και οι 6 μαζι γιατι περσυ θυμαμαι πως ελειπε η Ευα!!!!!! :(
Για αλλη μια φορα θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!!!! AgreeΚαι εγω ετσι θελω να γινουν τα πραγματα! Jump
Αχ ειναι σαν να τους βλεπω μπροστα μου ολοι χαρουμενοι να κανουν βολτες στους στολισμενους δρομους....στις στολισμενες βιτρινες....Ολοι μαζι......Τι ωραια!!!!!!!!!!!! 🎅 Love! Love!
Πραγματικα ειναι υπεροχο σεναριο!!!Αχ ποτε επιτελους θα δουμε τοσο χαρουμενες σκηνες........? Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από manos+eva Δευ Δεκ 14, 2009 10:28 am

evanna έγραψε:
manos+eva έγραψε:
evanna έγραψε:
manos+eva έγραψε:καλα οι σκηνες σου ειναι υπεροχες!!! Το εχεις πολυ το κωμικο Thumbs up
Εγω θελω μαζι Μανο και Ευα(αλλα να ειναι ευτυχισμενοι χωρις προβληματα)μαζι με την κορουλα τους!!!
Επισης θελω Νορα και Λουκα μαζι και γρηγορα!!!!!
Και την παρεα ενωμενη (να σημειωσω πως δεν θελω στην παρεα την Μελιτα)
Ξεχασα να πω πως τωρα που ειναι Χριστουγεννα θελω να δω τους 6 σε ξεγνοιαστες στιγμες να κανουν βολτες στα μαγαζια!!! 🎅
Και τελος την Πρωτοχρονια να ειναι και οι 6 μαζι γιατι περσυ θυμαμαι πως ελειπε η Ευα!!!!!! :(
Για αλλη μια φορα θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!!!! AgreeΚαι εγω ετσι θελω να γινουν τα πραγματα! Jump
Αχ ειναι σαν να τους βλεπω μπροστα μου ολοι χαρουμενοι να κανουν βολτες στους στολισμενους δρομους....στις στολισμενες βιτρινες....Ολοι μαζι......Τι ωραια!!!!!!!!!!!! 🎅 Love! Love!
Πραγματικα ειναι υπεροχο σεναριο!!!Αχ ποτε επιτελους θα δουμε τοσο χαρουμενες σκηνες........? Love!
Ελπιζω πολυ συντομα!!!!!!!!!!!!!! 🎅
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Δεκ 14, 2009 11:59 am

Ουυυ πολλά θέλω και δεν θέλω αλλά θα κάνω μια μικρούλα περίληψη.Θέλω Νόρα και Λουκά σε ερωτική σκηνή το ξέρω οτι θα είναι δύσκολο καθώς είναι φίλοι στην πραγματική ζωή αλλα το θέλω η δόλια φαν!!!!!Αααα και με ένα φασολάκι εεε.....
Έναν έρωτα για τη Μαρίλια νορμάλ παρακαλώ πολύ...
Την εμφάνιση του τότε έρωτα της Αμαλίας...
Να εξαφανιστεί η Νταίζη.....
Τέλος θέλω μάχη Λουκα και Μπέλλου για τα μάτια της Νόρας με χιουμοριστική χροιά αυτά και άλλα πολλά
:D
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Δεκ 14, 2009 12:10 pm


Θέλω να δω την εξέλιξη της σχέσης του Λουκά με τη Νόρα, με χιούμορ αλλα και ένταση και πάθος και γλύκα. Είναι άλλωστε το μοναδικό ζευγάρι πια που μπορεί να με παρασύρει σαν τηλεθεάτρια, γιατί η σχέση τους είναι βαθειά ουσιαστική και καθαρή.
Θέλω να δω την Εύα να παίρνει τα πράγματα στα χέρια της και να απαξιώνει εντελώς τους δύο άχρηστους που της πούλησαν αγάπη για να εξυπηρετήσουν ο καθένας το δικό του σκοπό.
Θέλω να δω το Μάνο να βρίσκει κατά το δυνατόν κάποιες ισορροπίες και να αρχίσει να κάνει πράγματα μήπως και μετά από είκοσι τριάντα χρόνια καταφέρει να εξιλεωθεί.
Θέλω να δω τη Νταίζη να τρώει μια γερή σφαλιάρα απ τη ζωή, μπας και καταλάβει οτι οι σχέσεις δεν είναι παιχνίδι.
Θέλω να δω τη Μελίτα να σέρνεται και να υποφέρει και ίσως να πετύχει μια κυρία στα πατώματα με το Στέφανο όταν πια θα τον αγαπάει θανατηφόρα για να καταλάβει τι ακριβώς έκανε, γιατί εφόσον μας λέει οτι το Μάνο δεν τον αγάπησε ποτέ αυτό που εκανε ήταν εγκληματικό.
Θέλω να δω το Στέφανο, να καταλαβαίνει οτι δεν παίζουμε με τις ψυχές των ανθρώπων γιατί αυτός ακριβώς αυτό έκανε με την Εύα.
Τέλος θέλω να φύγει η Μελίτα απ την παρέα γιατί δεν ανήκει σ αυτήν.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από manos+eva Δευ Δεκ 14, 2009 12:30 pm

Θέλω να δω τη Μελίτα να σέρνεται και να υποφέρει και ίσως να πετύχει μια κυρία στα πατώματα με το Στέφανο όταν πια θα τον αγαπάει θανατηφόρα για να καταλάβει τι ακριβώς έκανε, γιατί εφόσον μας λέει οτι το Μάνο δεν τον αγάπησε ποτέ αυτό που εκανε ήταν εγκληματικό.
Θέλω να δω το Στέφανο, να καταλαβαίνει οτι δεν παίζουμε με τις ψυχές των ανθρώπων γιατί αυτός ακριβώς αυτό έκανε με την Εύα.
Τέλος θέλω να φύγει η Μελίτα απ την παρέα γιατί δεν ανήκει σ αυτήν.

Με εχεις καλυψεια πολυτα στο θεμα Μελιτα και Στεφανου Agree
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Jennifer Δευ Δεκ 14, 2009 1:20 pm

Clarabelle έγραψε:
Θέλω να δω την εξέλιξη της σχέσης του Λουκά με τη Νόρα, με χιούμορ αλλα και ένταση και πάθος και γλύκα. Είναι άλλωστε το μοναδικό ζευγάρι πια που μπορεί να με παρασύρει σαν τηλεθεάτρια, γιατί η σχέση τους είναι βαθειά ουσιαστική και καθαρή.
Θέλω να δω την Εύα να παίρνει τα πράγματα στα χέρια της και να απαξιώνει εντελώς τους δύο άχρηστους που της πούλησαν αγάπη για να εξυπηρετήσουν ο καθένας το δικό του σκοπό.
Θέλω να δω το Μάνο να βρίσκει κατά το δυνατόν κάποιες ισορροπίες και να αρχίσει να κάνει πράγματα μήπως και μετά από είκοσι τριάντα χρόνια καταφέρει να εξιλεωθεί.
Θέλω να δω τη Νταίζη να τρώει μια γερή σφαλιάρα απ τη ζωή, μπας και καταλάβει οτι οι σχέσεις δεν είναι παιχνίδι.
Θέλω να δω τη Μελίτα να σέρνεται και να υποφέρει και ίσως να πετύχει μια κυρία στα πατώματα με το Στέφανο όταν πια θα τον αγαπάει θανατηφόρα για να καταλάβει τι ακριβώς έκανε, γιατί εφόσον μας λέει οτι το Μάνο δεν τον αγάπησε ποτέ αυτό που εκανε ήταν εγκληματικό.
Θέλω να δω το Στέφανο, να καταλαβαίνει οτι δεν παίζουμε με τις ψυχές των ανθρώπων γιατί αυτός ακριβώς αυτό έκανε με την Εύα.
Τέλος θέλω να φύγει η Μελίτα απ την παρέα γιατί δεν ανήκει σ αυτήν.

Συμφωνώ! Κι εγώ τα ίδια θέλω!!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από mimi Δευ Δεκ 14, 2009 4:00 pm


Θέλω ...............................
την Νόρα με το Λουκά ζευγάρι με γούτσου γούτσου σκηνές
το παιδί με τον Οδυσσέα
να αποκαλυφθεί τι ρόλο παίζει ο Χρήστος
την Νταίζη να πάει από εκεί που 'ρθε
την Εύα δυναμική,ανεξάρτητη και ευτυχισμένη
τον Μάνο να λέει όλη την αλήθεια στους φίλους του
την Μελίτα εκτός παρέας και άμεσα
την Μελίτα και το Στέφανο χώρια
την Μελίτα να μετανιώνει για την βλακεία της και η παρέα να μην την συγχωρεί
την Δάφνη ήρεμη με το παιδί της
τον Νικόλα να κάτσει στα αυγά του
την Αντιγόνη και την Εύα να συμμαχούν
την Μελίτα να την κάνει από τη βίλα ώστε να μπορεί να ουρλιάζει
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Jennifer Δευ Δεκ 14, 2009 4:15 pm

την Μελίτα να την κάνει από τη βίλα ώστε να μπορεί να ουρλιάζει

Agree Δεν φτάνει που δεν παρακολουθώ τα επεισόδια όπως παλιά, όταν τύχει να δω λίγο και δείχνουν την Μελίτα να τσιρίζει (κάτι που γίνεται συχνά τελευταία) αλλάζω και πάλι κανάλι xaxa
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 14, 2009 4:19 pm

Είναι δικαίωμά της να τσιρίζει αλλα καλό είναι να τσιρίζει για σωστούς λόγους και εκεί που την παίρνει! Δεν μπορεί να τα χώνει στον πατέρα της και στο Μάνο για τα βρώμικα λεφτά τους και ταυτόχρονα να ζει από αυτά.

Κι εγώ θέλω να δω τη Μελίτα να ανεξαρτητοποιείται γιατί ήταν το κοριτσάκι του μπαμπά, έγινε το κοριτσάκι του Μάνου και τώρα στοχεύει να γίνει το κοριτσάκι του Στέφανου! Είναι ώρα να πάρει τη ζωή στα χερια της αλλιώς να μη μιλάει!

Το ίδιο και η Εύα! Ευτυχώς τούτη τη φορά το τήρησε ως τώρα το ότι θα σταθεί στα πόδια της μόνη της!!! Περιμένω να τη δω δυνατή και ανεξάρτητη ΚΑΙ συναισθηματικά!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από mimi Δευ Δεκ 14, 2009 4:21 pm

Jennifer έγραψε:
την Μελίτα να την κάνει από τη βίλα ώστε να μπορεί να ουρλιάζει

Agree Δεν φτάνει που δεν παρακολουθώ τα επεισόδια όπως παλιά, όταν τύχει να δω λίγο και δείχνουν την Μελίτα να τσιρίζει (κάτι που γίνεται συχνά τελευταία) αλλάζω και πάλι κανάλι xaxa

εγώ τη βάζω στο mute γιατί δεν την μπορώ πονάει το κεφάλι μου
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από sifantid Δευ Δεκ 14, 2009 4:22 pm

Πώς μου ξέφυγε εμένα τέτοιο θεματάκι οέο; Θέλω να δω εννοείται μαζί τη Νόρα και το Λουκά και μάλιστα σύντομα! Πρωτοτύπησα πάλι, ε; huhu Καλά το ότι θέλω ερωτική σκηνή -όσο δύσκολη και αν τους είναι- πριν την έλευση του νέου έτους, αυτό δε χρειάζεται να το πω! Αυτά μέχρι την Πρωτοχρονιά... Μετά βλέπουμε! Η Νταίζη ας κάτσει1 Δε με πειράζει, επειδή είμαι πολύ γενναιόδωρη! Μόνο να είναι χιλιόμετρα μακρυά από το Λουκά, γιατί δεν τα σηκώνω εγώ αυτά!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 14, 2009 4:26 pm

Εγώ θέλω να δω περισσότερο Νταίζη - Χρήστο γιατί μπορεί να κάνουν όσα κάνουν αλλα η μεταξύ τους σχέση προς το παρόν είναι καθαρή και μου αρέσουν πολύ μαζί, ιδιαίτερα όπως μα συστήθηκαν! Ζουζουνοέρωτας!

Εναλλακτικά θα ήθελα να δω τον Χρήστο σε πιο ενεργό ρόλο και να κοντράρεται με τον Στέφανο για χάρη της μαμάς Αντιγόνης!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Jennifer Δευ Δεκ 14, 2009 4:54 pm

Είναι δικαίωμά της να τσιρίζει αλλα καλό είναι να τσιρίζει για σωστούς λόγους και εκεί που την παίρνει! Δεν μπορεί να τα χώνει στον πατέρα της και στο Μάνο για τα βρώμικα λεφτά τους και ταυτόχρονα να ζει από αυτά.

Συμφωνώ μαζί σου ΚατσαρόΥπόθετο! Για αυτούς τους λόγους δεν την αντέχω άλλωστε, γιατί φωνάζει για κάτι που δεν πρέπει να φωνάζει απο την στιγμή που και η ίδια με αυτά τα λεφτά ζει. Ο άλλος λόγος που δεν την συμπαθώ πια είναι κάτι που έχετε αναφέρει πολλές φορές μέχρι τώρα κι εσείς. Όταν έμαθε πως ο πατέρας της και ο Μάνος γνώριζαν για την μόλυνση του εργοστασίου και τις επιπτώσεις που είχε στα μικρά παιδιά δεν τους έστησε απέναντι της και να τους βρίζει όπως θα'πρεπε και το κάνει τώρα λες και η ζωή του απατεώνα Λαζαρίδη ήταν πιο σημαντική απο αυτή των αθώων παιδιών!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Δεκ 14, 2009 5:02 pm


katsaroYpotheto έγραψε:
Εγώ θέλω να δω περισσότερο Νταίζη - Χρήστο γιατί μπορεί να κάνουν όσα κάνουν αλλα η μεταξύ τους σχέση προς το παρόν είναι καθαρή και μου αρέσουν πολύ μαζί, ιδιαίτερα όπως μα συστήθηκαν! Ζουζουνοέρωτας!

Ο Χρήστος με ζουζουνοέρωτα; Δεν μου ταιριάζει! Έχει πολύ αντρίλα.Εγώ θέλω να δω τον Χρήστο να της χτυπήσει το χέρι στο τραπέζι της Νταίζης και να της πεί " ίσα μαρή μιλάει ο άντρας τώρα. Λοιπόν Νταιζουλίνι θα στο πω μια και έξω χωρίς πολλές σάλτσες. Μια φορά προειδοποιεί ο Χρήστος. Ή θα πείς στον Λουκά ότι το παιδί δεν είναι δικό του, ή τα Χριστούγεννα θα κάνεις την γέμιση της γαλοπούλας που θα φάμε. Γκε γκε!"; Μετά θα τη δεί κατατρομαγμένη, και θα ηρεμήσει και ο Χρήστος και με λάγνα φωνή θα της πεί " Έτσι μπράβο! Καλά Χριστούγεννα baby"!

Στην συγκεκριμένη εννοείται! Που τα θέλει τα μπινελίκια της. Σε σκηνές πάντως που είναι ήρεμος ο Χρήστος είναι πάρα πολύ καλός και συγκινητικός.Πάντως με τη Νταίζη ταιριάζουν πάρα πολύ μπορώ να πω και καλά θα ήταν να έχουμε παραπάνω σκηνές με αυτούς τους 2.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης