Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

+20
madolato
aggeliki
loukitsa
tinaki18
mimi
nikidanis
DESPOINA
hionati
loukasnora
PrincessRachel
evanna
Clarabelle
sofia_edem_fanatic
konstantina
KonstantinaA
Ntinaki1
anna90
sifantid
manos+eva
KatsaroYpotheto
24 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap42%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 42% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 24
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Δεκ 14, 2009 8:21 pm

βαρετο το επεισοδιο....ανυπομονουσα να τελειωσει γιατι αλλιως θα με επαιρνε ο υπνος(υπερβαλω,λιγακι Razz )
respect στην ευα γιατι με εκανα και ειμαι ακομα ετσι-> Wow Faint
και στη νορα για αυριο που θα παραδεχτει πως θελει το λουκα!!αυπομονω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Νορα γερα,γερα με τσαμπουκα! Opados

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Δεκ 14, 2009 8:24 pm

Λοιπον ηρθε η ωρα μου.Η σκηνη Μελιτας-Μανου και Μαριλιας-Μανου ηταν αρκετα καλες.Αλλα δεν μου αρεσει που ξεχνανε και οι δυο οτι ο Μανος ειναι εδω και πολυ καιρο δολοφονος με ολη αυτη την ιστορια με τα εργοστασια που μολυναν την περιοχη και σκοτωναν μικρα παιδια αλλα τελος παντων ας το παραβλεψω.Η σκηνη Στεφανου-Ηλια εξαιρετικη.Του ειπε πολλα με τον τροπο του ο Στεφανος του Ηλια και εκεινος εδειχνε να τον καταλαβαινει.Ο Ρουσσος για πολλοστη φορα μου εσπασε τα νευρα με τον τροπο που φερθηκε στη Νορα αλλα το καταευχαριστηθηκα που εριξε χυλοπιτα στο Νταιζουλινι.Και κυριως τον τροπο που της την εριξε.Αλλα ετσι ειναι κυρια μου.Δε γινεται να κοιμομαστε με οποιον μας αρεσει.Αν ηταν ετσι και εγω τωρα θα ειχα κοιμηθει με τη μιση σοουμπιζ που λεει ο λογος.Τελος παντων αλλαζω θεμα.Η σκηνη του Λουκα και του Μανου μου αρεσε αλλα με χαλασε που ο Μανος ενω ειχε την ευκαιρια να πει στον Λουκα οτι ο Μητσουλας ειναι ανθρωπος του Στεφανου και να τον προειδοποιησει δεν ειπε τιποτα.Η σκηνη Στεφανου-Χρηστου μου αρεσε.Ο Χρηστος εδειξε οτι κατι εχει καταλαβει για τον Στεφανο και τη Μελιτα και οτι εχε το νου του οπως ειχε υποσχεθει στην Αντιγονη.Ο Νικολας με τη Δαφνη μου αρεσαν πολυ.Δε θελω να χωρισουνε.Καλα για τη σκηνη του Λουκα και της Νορας δε το συζητω πολυ γελιο.Τρεις λαλουν και δυο χορευουν.Ο καθενας ελεγε τα δικα του.Το ιδιο ισχυει και για τον στολισμο του δεντρου.Ακου γεωμετρικα.Που ακουστηκε αυτο;Μπα το Μελιτακι θυμηθηκε οτι εχει παιδι;Παλι καλα.Η Πεφανη και στη σκηνη που παρηγορουσε την κορη της και στη σκηνη που της εδειχνε τις φωτογραφιες Ρουσσου-Νταιζης εδωσε ρεστα.Ειλικρινα : respect : : respect : : respect : : respect : .



Υ.Γ.Η Νορα επιτελους ομολογησε αλλα δυστυχως με τη χαρα της ομολογιας στις φιλες της θα μεινουμε.Παλι το γαρυφαλλο στ'αυτι στη μεση. : curse : : curse : : curse : .ΓΙΑΤΙ ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ;;;;;ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ;;;;;;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από hionati Δευ Δεκ 14, 2009 8:26 pm

ψηφισα μετριο γιατι βαριεμαι οατν τα συζητανε τοσο,πολυ το κουραζουν και η πλοκη ηταν αργη...
αγαπημενες σκηνες=8
1)χρηστου-στεφανου...
το υφος τους ολα τα λεφτα,ελεγε περισσοτερα απο το βλεμμα
<<παλι καλα που ηταν εδω η μελιτα.>.και <<θα ηθελα να μου μιλησεις,οταν εισαι ετοιμος για σενα και τη μελιτα>>
ολα τα λεφτα...αλλα που το καταλαβε ο χρηστος αληθεια..επειδη πηγε σπιτι του σιγα μωρε..να δεις γι αυτο ειχανε αφησει ανοιχτα την πορτα,για να βλεπει ο χρηστακης
2)στεφ-μανα
<<ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ>> ευτυχως της το πε για να το καταλαβει και ευτυχως που δεν αντεδρασε το μουγκο...αλλα ενω το γυροφερνε για το μελιτακι τιποτα ακομη...
3)στολισμος γεωμετρικος του δεντρο : respect :
4)σκηνη νορας-πετρου
<<και τι θελεις να σκοτωσω εγω την αμαλια>>
5)σκηνη στεφ-πετρου λατρεμενη οπως παντα και ηλια-στεφ καλη...
6)ωραια η ευα με το νυφικο....
7)ωραιο το χωσιμο μελ στο μανο...επιτελους και αλλα του αξιζανε
Coolωραια χιλοπιτα πετρου στη νταιζη..
ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΚΗΝΗ ΜΕΛ-ΣΤΕΦ Snif
οσο για το τρειλερ...ξερετε στις αρχαιες τραγωδιες υπηρχε ο χορος που μετεφερε αυτα που ξερανε οι θεατες και εκανε και αλλα οποτε δειτε...
λουκας=το παιδι ειναι δικο μου
χορος=α ολα και ολα το παιδι λουκα ειναι του λαου...τωρα του ελληνικου,του αμερικανικου,του γαλλικου δεν ξερω,μη με ρωτας...μπορει να μου ξεφυγε και καποιος...μην αφησει και κανεναν παραπονεμενο αυτη...ειναι και πονοψυχη μανα...
λουκας=μα τι λες??/εισαι σιγουρη???
χορος=τι να σου πω...τωρα που το λες δεν ειμαι σιγουρη...μπορει να ειναι και του τσιγγανικου...εχουν πολλη περαση στους τσιγγανους οι τραγουδιαρες...που ειναι και μαναδες για part time μην ξεχνιομαστε...ε δεν ειναι το παιδι και για χορταση
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από PrincessRachel Δευ Δεκ 14, 2009 8:31 pm

hionati έγραψε:ψηφισα μετριο γιατι βαριεμαι οατν τα συζητανε τοσο,πολυ το κουραζουν και η πλοκη ηταν αργη...
αγαπημενες σκηνες=8
1)χρηστου-στεφανου...
το υφος τους ολα τα λεφτα,ελεγε περισσοτερα απο το βλεμμα
<<παλι καλα που ηταν εδω η μελιτα.>.και <<θα ηθελα να μου μιλησεις,οταν εισαι ετοιμος για σενα και τη μελιτα>>
ολα τα λεφτα...αλλα που το καταλαβε ο χρηστος αληθεια..επειδη πηγε σπιτι του σιγα μωρε..να δεις γι αυτο ειχανε αφησει ανοιχτα την πορτα,για να βλεπει ο χρηστακης
2)στεφ-μανα
<<ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ>> ευτυχως της το πε για να το καταλαβει και ευτυχως που δεν αντεδρασε το μουγκο...αλλα ενω το γυροφερνε για το μελιτακι τιποτα ακομη...
3)στολισμος γεωμετρικος του δεντρο : respect :
4)σκηνη νορας-πετρου
<<και τι θελεις να σκοτωσω εγω την αμαλια>>
5)σκηνη στεφ-πετρου λατρεμενη οπως παντα και ηλια-στεφ καλη...
6)ωραια η ευα με το νυφικο....
7)ωραιο το χωσιμο μελ στο μανο...επιτελους και αλλα του αξιζανε
Coolωραια χιλοπιτα πετρου στη νταιζη..
ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΚΗΝΗ ΜΕΛ-ΣΤΕΦ Snif
οσο για το τρειλερ...ξερετε στις αρχαιες τραγωδιες υπηρχε ο χορος που μετεφερε αυτα που ξερανε οι θεατες και εκανε και αλλα οποτε δειτε...
λουκας=το παιδι ειναι δικο μου
χορος=α ολα και ολα το παιδι λουκα ειναι του λαου...τωρα του ελληνικου,του αμερικανικου,του γαλλικου δεν ξερω,μη με ρωτας...μπορει να μου ξεφυγε και καποιος...μην αφησει και κανεναν παραπονεμενο αυτη...ειναι και πονοψυχη μανα...
λουκας=μα τι λες??/εισαι σιγουρη???
χορος=τι να σου πω...τωρα που το λες δεν ειμαι σιγουρη...μπορει να ειναι και του τσιγγανικου...εχουν πολλη περαση στους τσιγγανους οι τραγουδιαρες...που ειναι και μαναδες για part time μην ξεχνιομαστε...ε δεν ειναι το παιδι και για χορταση
9εικος σχολιασμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το παιδι ειναι του λαου...απι9ανο... lol! lol! lol! gelio gelio gelio gelio Geros
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 14, 2009 8:31 pm

alexandra 35 έγραψε:ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΙΛΑΕΙ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΒΛΕΜΜΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ, ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΛΑΝΕΣ, ΧΑΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΑΥΤΟ? vomit

Όχι, σήμερα ξεκίνησε αυτό, βλέπεις δεν της άρεσαν αυτά που άκουγε της μαμάς Αντιγόνης! (Από εδώ και πέρα έτσι θα τη λέω πολύ μ'αρεσει!!!)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Δεκ 14, 2009 8:33 pm

Καλα η Μελίτα τώρα κατάλαβε ότι ο Μάνος ειναι επικίνδυνος?
Όταν την χτυπουσε, όταν την έσυρε έξω από το σπίτι,όταν πέταξε την
Ευα από τις σκάλες δεν ήταν επικίνδυνος?Αλλα τότε τον συγχώρεσε
Τώρα όμως…
Όπως μια χαρά χώνεψε το γεγονός ότι ο πατέρας της με τον Μάνο έχουν βάψει τα χέρια τους με αίμα αθώων μικρών παιδιών!
Στο θάνατο του Λαζαρίδη κόλλησε.
Αλλά, είπαμε η Μελίτα τώρα μαθαίνει τον κόσμο
Ένα χρόνο τώρα τι έκανε?
Και θα σταματήσει επιτέλους να ουρλιάζει?Μου θυμίζει Δώρα.Μονο που η Λούπη ήταν εξαιρετίκη

Μαριλια-Μάνος Σωστά τα είπε η μικρή!Μονο που ξεχνά ότι ο Μάνος είναι ήδη δολοφόνος!
Τι στο καλό αμνησία εχουν!
Αγγέλα-Ευα Εχει δίκιο! Η Ευα πρέπει να σταθεί στα πόδια της!
Στέφανος-Ηλιας Να πω ότι έχει άδικο ο Καρτάλης?Οχι βεβαια! Αλλα,Μάνος-Πέτρος δεν εχουν τύψεις,ενοχές!Που να τς βρουν!
Λούκας- νορα υπέροχη σχέση,μοναδική!ΣΧΕΣΗ ΖΩΗΣ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 14, 2009 8:37 pm

DESPOINA έγραψε:!
Αγγέλα-Ευα Εχει δίκιο! Η Ευα πρέπει να σταθεί στα πόδια της!

Εδώ θα διαφωνήσω μόνο. Η Αγγέλα για μένα δεν είναι καλή μάνα.. Βλέπει το παιδί της να παλεύει, της λέει να σταθεί στα πόδια της ναι οκ σωστά, τι κάνει για να τη βοηθήσει οεο? Συνέχεια της θυμίζει ότι ΔΕΝ είναι καλά, ότι ΔΕΝ στέκεται στα ποδια της και οτι ΔΕΝ είναι άνθρωπος να του έχεις εμπιστοσύνη! Τρομερή! Και όταν ακόμα ήταν ευτυχισμένη η Εύα το μόνο που έκανε ήταν να την κάνει να αμφιβάλλει, να την ζαλίζει κλπ κλπ. Δεν βλέπω στήριξη!

Και για μένα, συγνώμη αν σε κάποιους φανώ συντηρητική, αλλα πολλές φορές οι αντιδράσεις της Μαρίλιας με κάνουν να θέλω να τη δείρω, κανένας σεβασμός στην Αγγέλα που είναι για το παιδί ο γονιός του.. ωραίο μεγάλωμα..

Σορρυ αλλα επρεπε να το πω να φύγει από μέσα μου!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από evanna Δευ Δεκ 14, 2009 8:42 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
DESPOINA έγραψε:!
Αγγέλα-Ευα Εχει δίκιο! Η Ευα πρέπει να σταθεί στα πόδια της!

Εδώ θα διαφωνήσω μόνο. Η Αγγέλα για μένα δεν είναι καλή μάνα.. Βλέπει το παιδί της να παλεύει, της λέει να σταθεί στα πόδια της ναι οκ σωστά, τι κάνει για να τη βοηθήσει οεο? Συνέχεια της θυμίζει ότι ΔΕΝ είναι καλά, ότι ΔΕΝ στέκεται στα ποδια της και οτι ΔΕΝ είναι άνθρωπος να του έχεις εμπιστοσύνη! Τρομερή! Και όταν ακόμα ήταν ευτυχισμένη η Εύα το μόνο που έκανε ήταν να την κάνει να αμφιβάλλει, να την ζαλίζει κλπ κλπ. Δεν βλέπω στήριξη!

Και για μένα, συγνώμη αν σε κάποιους φανώ συντηρητική, αλλα πολλές φορές οι αντιδράσεις της Μαρίλιας με κάνουν να θέλω να τη δείρω, κανένας σεβασμός στην Αγγέλα που είναι για το παιδί ο γονιός του.. ωραίο μεγάλωμα..

Σορρυ αλλα επρεπε να το πω να φύγει από μέσα μου!
Και εγω συμφωνω μαζι σου Υποθετακι! Agree Η Αγγελα πολυ καλα κανει και τονιζει στην Ευα οτι πρεπει να σταθει στα ποδια της αλλα πρεπει να δουμε και πραξεις απο την πλευρα της...αντι να την ανεβασει ψυχολογικα τη ριχνει περισσοτερο με το να της θυμιζει οτι δεν ειναι σε καλη κατασταση!Και εχεις δικιο πως η Αγγελα αυτο το εκανε ακομα και οταν η Ευα ηταν ευτυχισμενη,την εκανε συνεχως να αμφιταλαντευεται και να αμφιβαλλει!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Δεκ 14, 2009 8:44 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
DESPOINA έγραψε:!
Αγγέλα-Ευα Εχει δίκιο! Η Ευα πρέπει να σταθεί στα πόδια της!

Εδώ θα διαφωνήσω μόνο. Η Αγγέλα για μένα δεν είναι καλή μάνα.. Βλέπει το παιδί της να παλεύει, της λέει να σταθεί στα πόδια της ναι οκ σωστά, τι κάνει για να τη βοηθήσει οεο? Συνέχεια της θυμίζει ότι ΔΕΝ είναι καλά, ότι ΔΕΝ στέκεται στα ποδια της και οτι ΔΕΝ είναι άνθρωπος να του έχεις εμπιστοσύνη! Τρομερή! Και όταν ακόμα ήταν ευτυχισμένη η Εύα το μόνο που έκανε ήταν να την κάνει να αμφιβάλλει, να την ζαλίζει κλπ κλπ. Δεν βλέπω στήριξη!

Και για μένα, συγνώμη αν σε κάποιους φανώ συντηρητική, αλλα πολλές φορές οι αντιδράσεις της Μαρίλιας με κάνουν να θέλω να τη δείρω, κανένας σεβασμός στην Αγγέλα που είναι για το παιδί ο γονιός του.. ωραίο μεγάλωμα..

Σορρυ αλλα επρεπε να το πω να φύγει από μέσα μου!

Δεν έχεις άδικο!Αλλα,πρέπει να το καταλάβει κ η Ευα!ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΑΛΛΟ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 14, 2009 8:47 pm

Συμφωνώ Δέσποινα! Έχει περάσει πολλά και όπως μας το δείχνουν σιγά σιγά βάζει μυαλό.. Ελπίζω να μην αλλάξει αυτό, είναι από τους λίγους που έχουν μια σταθερή ανοδική πορεία.. Απλως σχολίασα την Αγγέλα.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Δεκ 14, 2009 8:48 pm


Το επεισόδιο το ψήφισα καλό για τη σκηνή Αρζόγλου Σταύρου.

Η Μελίτα τελικά ή υστεριάζει ασυστόλως ή αυτός είναι ο τρόπος έκφρασής της όταν θέλει να δείξει θυμό, δεν μπορώ να το εξηγήσω διαφορετικά, σε όλο το δεύτερο κύκλο παρακολουθώ το ίδιο και το ίδιο. Πάντως άλλον περίμενε και άλλος της ήρθε. Τώρα πειράζει που δεν έχω καταλάβει τι καινούριο έμαθε και κάνει σαν τρελή; Οτι έχει βάψει τα χέρια του με αίμα το ξέρει από πέρσυ. Αααααααα ξέχασα πείραξε τον ''σε ψάχνω τις νύχτες''.

Ο Λουκάς για δουλειά την πήρε τη Νόρα νύχτα ώρα αλλά μη ξεχνάμε και την καψούρα μας της την είπε για τον Μπέλλο.

Ο Ρούσσος σήμερα ήταν ο παλιός μεγαλοδικηγόρος που ξέραμε. Επιτέλους. Να μου πεις με τόσες σκοτούρες που μυαλό για ξεμυαλίσματα. Πάντως σήμερα ήταν ο μεθοδικός δικηγόρος που κοντεύαμε να ξεχάσουμε.

Μανωλάκη αγόρι μου τους χάνεις έναν έναν. Ξύπνα παλικάρι μου γιατί στο τέλος θα μείνεις μόνος να μιλάς στα δέντρα σαν τον πατερούλη. Ωραία η σκηνή με τη Μαρίλια. Μπουγιούρης και Διονά πάντα μου αρέσουν. Μαριλιάκι ο πατερούλης κορίτσι μου καταλαβαίνει τι έχει κάνει αλλά μυαλά δεν αλλάζει. Πάλι μούγκα στη στρούγκα. Ρωτάει ο έρημος ο Λουκάς αλλά όχι μόνο δεν παίρνει απάντηση αλλά ούτε μια προειδοποίηση. Του είπε θα έρθει ώρα που θα κυνηγάς εσύ με το όπλο το Στέφανο, αλλά δεν του είπε ο Μπέλλος είναι δικός του άνθρωπος να προφυλλάξει την κοκκινομάλλα.

Σήμερα η κυρία Πεφάνη εκπληκτική. Ηταν άμεση, συναισθηματική, υπέροχη. Βέβαια αν μιλήσουμε για την Αμαλία εκεί θα την πάθω την παράκρουση. Αυτή είναι η Αμαλία της περασμένης χρονιάς, που συνεργαζόταν με τον Κυριάκο που εκβίαζε που νοιαζόταν μόνο για τα φράγκα; Δεν μπορεί κάτι έχει το νερό του σπιτιού τους γιατί μάνα και κόρη έχουν πάθει μετάλλαξη. Στο θέμα της Νταίζης βέβαια ουδόλως τη λυπάμαι. Αν θυμάμαι καλά εκείνη την κουβάλησε. Ε τώρα αν έβαλε τα χεράκια της και έβγαλε τα ματάκια της δεν της φταίει κανείς.

Ο Ηλίας πήγε επίσκεψη να απειλήσει για άλλη μια φορά. Εκνευριστικά μεροληπτικός, αλλά αν είναι να ξαναδούμε τέτοιες σκηνές μήπως γίνεται να μεροληπτεί καθημερινά; Η καλυτερη σκηνή του επεισοδίου. Το βλέμα του κυρίου Αρζόγλου την ώρα που άκουγε τις έμμεσες απειλές και απαιτήσεις του Στέφανου όλα τα λεφτά. Επιτέλους τις δύο τελευταίες ημέρες βλέπω σκηνές με ωραίες ερμηνείες μεταξύ Αρζόγλου Σταύρου και Κατρανίδη. Τις περίμενα απ την ώρα που άκουσα για την είσοδό του στη σειρά.

Η Αγγέλα έχει καταντήσει εκνευριστική. Αφού πρώτα φρόντισε να παρατήσει το παιδί της την πιο δύσκολή του ώρα τώρα ζητάει και ζητάει και ζητάει. Εκείνη τι κάνει; Αντί να ενθαρύνει κατακρίνει και γρινιάζει. Έλεος.

Η Εύα στη φωτογράφιση μια κούκλα. Εντάξει το εμπεδώσαμε δουλεύει σαν μοντέλο. Πότε θα τη δούμε σε κάποια δυνατή σκηνή;

Τελικά έφτασαν τα χριστούγεννα και στην Εδέμ. Σήμερα στολίζανε το δέντρο της Δάφνης αύριο υποθέτω θα δούμε και την Εύα με τη Μαρίλια μια και σήμερα βγήκαν να αγοράσουν στολίδια. Μανωλάκη μείνε να κοιτάς αγόρι μου απο μακριά. Να θυμάσαι την επόμενη φορά που θα βγείς να αγοράσεις πανταλόνια να τα πάρεις με κουμπιά γιατί τα φερμουάρ σου κατεβαίνουν εύκολα.

Άντε και αύριο θα παραδεχτεί το Νοράκι ''αγαπάω τον ηλίθιο''



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Δευ Δεκ 14, 2009 8:53 pm, 1 φορά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Δεκ 14, 2009 8:51 pm

sifantid έγραψε:Μ'αρέσει πάντως που ο Ρούσσος πήγε την Νταίζη στο ίδιο ξενοδοχείο και στο ίδιο δωμάτιο που είχε πάει αυτή πριν λίγα επεισόδια με το Χρήστο! Ένα ξενοδοχείο έχει όλο κι όλο η Αθήνα υποτίθεται; Τι νομίζουν; Δε θυμόμαστε τα σκηνικά τους; Α, ρε οικονομική κρίση τι τους κάνεις...!

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Mega_LARGE_t_57761_88494_type11716



αυτες οι φωτο ΜΠΗΚΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΕΓΚΑ !!! ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Δεκ 14, 2009 10:13 pm

μία περιληψούλα για μένα που δεν το είδα ..............??????????????????????????
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από tinaki18 Δευ Δεκ 14, 2009 10:20 pm

το επισοδιο αρκετο καλo!!!Η μαριλια καλα τα πε ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΓΥΡΙΣΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
!!!!!!!!!!!Η ΑΓΓΕΛΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΕ ΣΤΗΝ ΕΥΑΑ!!!!!Η ΤΕΛΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΕΠΙΣΟΔΙΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ Η ΕΥΑ ΣΤΗ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΣΗ Κ Η ΣΚΗΝΗ ΜΑΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑΣ!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Δεκ 14, 2009 10:31 pm

mimi έγραψε:μία περιληψούλα για μένα που δεν το είδα ..............??????????????????????????


mimi μου δεν έχασες και πολλά.
Η Μελίτα μες την υστερία φώναζε του Μάνου
Ο Λουκάς ειδοποιησε τον Οδυσσέα και Νόρα Ρούσσο σαν δικηγόρους
Ο Ρούσσος πήγε την Νταίζη σε ένα ξενοδοχείο για να δείξει και καλά οτι προκειμένου για το καλό του παιδιού υποχώρησε σαν ατου για το δικαστήριο, αλλά κάποιος τους τράβηξε φωτο να μπαίνουν στο ξενοδοχείο
Οι φωτογραφίες έφτασαν ανώνυμα στα χέρια της Αμαλίας
Η Μελίτα είπε στη μάνα της οτι είναι ερωτευμένη με το Στέφανο
Ο Ηλίας πηγε στο Στέφανο να του πει αν κάνεις κάτι θα παρω κι εγώ το νόμο στα χέρια μου
Ο Στέφανος τελικά ζητάει να πάνε μονοι να παραδοθουν
Λουκάς Νόρα και Δάφνη στόλιζαν δέντρο
Η Μαρίλια τα έχωσε στο Μάνο
Η Καρτάλαινα στράβωσε που της είπε ο γιός θα φύγουμε
Αυτά δεν θυμάμαι κάτι άλλο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Δεκ 14, 2009 10:33 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:μία περιληψούλα για μένα που δεν το είδα ..............??????????????????????????


mimi μου δεν έχασες και πολλά.
Η Μελίτα μες την υστερία φώναζε του Μάνου
Ο Λουκάς ειδοποιησε τον Οδυσσέα και Νόρα Ρούσσο σαν δικηγόρους
Ο Ρούσσος πήγε την Νταίζη σε ένα ξενοδοχείο για να δείξει και καλά οτι προκειμένου για το καλό του παιδιού υποχώρησε σαν ατου για το δικαστήριο, αλλά κάποιος τους τράβηξε φωτο να μπαίνουν στο ξενοδοχείο
Οι φωτογραφίες έφτασαν ανώνυμα στα χέρια της Αμαλίας
Η Μελίτα είπε στη μάνα της οτι είναι ερωτευμένη με το Στέφανο
Ο Ηλίας πηγε στο Στέφανο να του πει αν κάνεις κάτι θα παρω κι εγώ το νόμο στα χέρια μου
Ο Στέφανος τελικά ζητάει να πάνε μονοι να παραδοθουν
Λουκάς Νόρα και Δάφνη στόλιζαν δέντρο
Η Μαρίλια τα έχωσε στο Μάνο
Η Καρτάλαινα στράβωσε που της είπε ο γιός θα φύγουμε
Αυτά δεν θυμάμαι κάτι άλλο
ευχαριστώ Clarabelle μου !!!! φαντάζομαι σαμπάνιες άνοιξε η Αμαλία
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Δεκ 14, 2009 10:40 pm


Δεν χάρηκε και πολυ τα βλέπει τα ζόρια. Βέβαια της είπε να το ζήσει
Αυτό που με στέλνει είναι οτι ικανοποιουνται όλοι αυτοί που πέρσυ όλη τη χρονιά δεν θέλαμε ούτε να τους φτύσουμε.
Γιατί η Πεφάνη μπορεί να είναι καταπληκτική αλλά η Αμαλία είναι για τα σίδερα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Δεκ 14, 2009 10:57 pm

Να κάνω και εγώ ένα σχολιασμό:

Κατ'αρχήν επεισόδιο που δεν έχει Μελίτα-Στέφανο πλέον το βαριέμαι.
Αλλά σήμερα έτσι και αλλιώς δεν είχε κάτι ιδιαίτερο.
Ο Ηλίας δεν πάει καλά τι πήγε και είπε στον Στέφανο;Μήπως να πάει να πιάσει επιτέλους τον γιο του να τον συνεφέρει αντί να κάνει επισκεψούλες και να λέει βλακείες; Ο Μάνος με τον Ρούσσο στ'άρματα.... εμπρός στον αγώνα. Όλο για μάχες μιλούν και για τον εχθρό Καρτάλη. Ο Μάνος σε λίγο θα τρώει καλαμπόκι η κότα. Ούτε στον Λουκά είπε τη αλήθεια... όχι που θα την έλεγε!
Η Εύα πρέπει να σταθεί στα πόδια της ως γνωστόν. Ήταν πολύ ωραίο το πρόσωπό της στην φωτογράφηση αλλά αυτό που φορούσε με τούρτα έμοιαζε.Τι ήταν νυφικό;
Η Μελίτα πάρα πολύ καλά τα είπε στον Μάνο.Άλλον περίμενε άλλον είδε και ο Μάνος το έπιασε και όταν του είπε απογοητευμένη "εσύ είσαι"; απάντησε αυτός " δυστυχώς".
Μου άρεσε Αμαλία-Μελίτα και η συζήτησή τους ότι ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ η Μελίτα να κάνει το λάθος να αφήσει τον έρωτά της όπως έκανε αυτή κάποτε! Go Amalia!!!
Τι άλλο; Καλά ο Ρούσσος στη Νταίζη " Μου αρέσεις αλλά δεν κοιμάμαι με όσες γυναίκες μου αρέσουν"!
Χρήστος-Στέφανος: Γατόνι ο Χρήστος. Αμέσως τον ψυχολόγησε τον φίλο του, ότι κάτι τρέχει με τη Μελίτα. Πολύ θα ήθελα να δω αυτή τη συζήτηση Χρήστου Στέφανου. Μου αρέσουν πολύ οι σκηνές τους.
Ρούσσος-Στέφανος κλασσικά ωραίοι!
Μη συνεχίσουν έτσι τα επεισόδια- κοιμήθηκα όρθια!

υ.γ Πάλι καλά που δεν στόλισαν μια μέρα μετά τα Χριστούγεννα. Και όλως τυχαίως θα δείτε που ομαδικώς θα στολίσουν αύριο όλοι μαζί.Σαν να το βλέπω.Θα στολίσει ο Μάνος με την Μελίτα και τη Νεφέλη και μετά θα τον στολίσει η Μελίτα... ( που μακάρι να του φέρει τη κορφή του δένδρου στην κεφάλα Παναγία μου)Η Μαρίλια με την μάνα της και την μάνα της. Η Νόρα ή μόνη ή με τον Λουκά. Ο Οδυσσέας με τον Άρη.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Δεκ 14, 2009 11:21 pm

ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΜΟΥ!!!
ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΕΦΑΝΗ!!!!!!!! : respect : : respect : : respect :


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ :ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Η ΑΜΑΛΙΑ ΣΤΑΘΗΚΕ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΕ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΑΜΠΑΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΞΑΦΝΙΑΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ !!! Η ΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ ΕΙΔΑΤΕ ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ..Η ΝΤΑΙΖΗ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ...ΟΣΟ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΓΕ ΦΩΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ .Η ΝΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΦΛΩΘΕΙ..Ο ΜΑΝΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΔΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΡΙΛΙΑ.Η ΑΓΓΕΛΑ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΧΕΙ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕ .
Υ.Γ. Η ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Μου αρέσεις αλλά δεν κοιμάμαι με όσες γυναίκες μου αρέσουν ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΛΙΩΣΑ
ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΝΤΑΙΖΗ ΕΚΑΝΕ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΡΙΞΑ , ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΠΑΣΤΗΚΕ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΝΤΑΙΖΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΑΝ?????????
Υ.Γ.2 ΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΙΑ????????
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Δεκ 15, 2009 12:34 am

Το Νεφελάκι κοιμόταν με τόσες τσιρίδες της Μελίτας????Ζήλειες του Λουκά για το Μήτσουλα....Ωραία η ατάκα της Αμαλίας κατι σφύριξε το Νταιζάκι όντως....Το Μαριλιάκι καλά έκανε.Μ άρεσε η συζήτηση Αμαλίας-Μελίτας.Δώσε Οδυσσέα...Μ άρεσε η αντιπαράθεση Νόρας-Ρούσσου.Ηλία τι να σου πω τώρα σκιάχτηκε ο Καρτάλης απ τις απειλές σου...gelio Άντε πάλι πλακώθηκε με τον Λουκά : curse : Αυτά που είπε ο Λουκάς στο Μάνο ήταν σωστά...Κουκλάρα η Εύα στη φωτογράφηση.Θα την τρελάνει τη Μελίτα η Αμαλία με τον περίγυροοοο....Κρατείστε μεεεεε η Νόρα το παραδέχτηκε και ο Λουκάς.....Θα κάνω φόνο κρατείστε με σας λέωωω
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Δεκ 15, 2009 12:39 am

loukitsa έγραψε:Το Νεφελάκι κοιμόταν με τόσες τσιρίδες της Μελίτας????Ζήλειες του Λουκά για το Μήτσουλα....Ωραία η ατάκα της Αμαλίας κατι σφύριξε το Νταιζάκι όντως....Το Μαριλιάκι καλά έκανε.Μ άρεσε η συζήτηση Αμαλίας-Μελίτας.Δώσε Οδυσσέα...Μ άρεσε η αντιπαράθεση Νόρας-Ρούσσου.Ηλία τι να σου πω τώρα σκιάχτηκε ο Καρτάλης απ τις απειλές σου...gelio Άντε πάλι πλακώθηκε με τον Λουκά : curse : Αυτά που είπε ο Λουκάς στο Μάνο ήταν σωστά...Κουκλάρα η Εύα στη φωτογράφηση.Θα την τρελάνει τη Μελίτα η Αμαλία με τον περίγυροοοο....Κρατείστε μεεεεε η Νόρα το παραδέχτηκε και ο Λουκάς.....Θα κάνω φόνο κρατείστε με σας λέωωω
Αυτό το τελευταίο το "θα κάνω φόνο" δεν ξέρεις πόσο πολύ με εκφράζει αυτή τη στιγμή μετά από την επέμβαση της πίστας στις αυριανές εξελίξεις! maaaad Και ποιο θα είναι το θύμα μου; Ένα σας λέω! Τα Χριστούγεννα θα έχουμε πάπια γεμιστή! lol! gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Δεκ 15, 2009 12:44 am

Πάπια γεμιστή Σοφάκι μου τέλεια και για λέλουδα να βάλουμε γαρυφαλλάκια του πρώτου τραπεζιού πίστας!!!!!!!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 15, 2009 12:48 am

loukitsa έγραψε:Πάπια γεμιστή Σοφάκι μου τέλεια και για λέλουδα να βάλουμε γαρυφαλλάκια του πρώτου τραπεζιού πίστας!!!!!!!


Mη συγχίζεστε κορίτσια. Περιμένουμε ένα χρόνο τώρα που άρχισε να μπαίνει το νερό στ αυλάκι να νευριάσουμε; Δεν λέει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Δεκ 15, 2009 12:49 am

Η Μελίτα τελικά ή υστεριάζει ασυστόλως ή αυτός είναι ο τρόπος έκφρασής της όταν θέλει να δείξει θυμό, δεν μπορώ να το εξηγήσω διαφορετικά, σε όλο το δεύτερο κύκλο παρακολουθώ το ίδιο και το ίδιο.

ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ.ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΑΥΤΟ! ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΝΑ ΟΥΡΛΙΆΖΕΙ ΔΛΔ?
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από madolato Τρι Δεκ 15, 2009 3:41 am

Τρελλαίνομαι όταν διαβάζω σχολιασμούς! Είναι να σα να βλέπουμε διαφορετικά επεισόδια! lol!

Ενιγουέι (sic geek ), αν και το καλύτερο σημείο και του σημερινού επεισοδίου ήταν το trailer του αυριανού, κρατάω όλες τις σκηνές της Αμαλίας και καθόλου δε με ενδιαφέρει αν μοιάζει να είναι άλλος άνθρωπος σε σχέση με πέρυσι! 'Αλλωστε και στον πρώτο κύκλο δύο πρόσωπα έδειξε. Και σε τελευταία ανάλυση, πολύ μ' αρέσει όλο αυτό το σχιζοφρενικό των χαρακτήρων, με παρηγορεί για τα χάλια μου! geek
Για σήμερα λοιπόν, Αμαλία δαγκωτό, και περιμένω με ανυπομονησία το αυριανό! Τα τέσσερα δευτερόλεπτα Λουκάκου και Νόρας άφησαν ΠΟΛΛΕΣ υποσχέσεις!
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης