Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

+20
madolato
aggeliki
loukitsa
tinaki18
mimi
nikidanis
DESPOINA
hionati
loukasnora
PrincessRachel
evanna
Clarabelle
sofia_edem_fanatic
konstantina
KonstantinaA
Ntinaki1
anna90
sifantid
manos+eva
KatsaroYpotheto
24 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap42%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 42% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap33%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 33% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap17%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 24
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 15, 2009 12:04 pm

Ξαναβλέπω το επεισόδιο οπότε είναι ώρα για.......σχολιασμόοοοο!

Μελίτα-Μάνος: Xαχα το ύφος της Μελίτας που άλλον περίμενε και άλλος της ήρθε πολύ γέλιο! Έχω να πώ ότι αυτά που του έλεγε η Μελίτα είναι πάνω κάτω ότι του είπαν όλοι, δεν είδα όμως άλλον (και δη με μωρό παιδί που κοιμόταν στο σπίτι) να τσιρίζει έτσι.. Καλη ηχομόνωση έχουν.. Κι εγώ τέτοια θα βάλω όταν κάνω σπίτι... lol!

Λουκάς, Νόρα και λοιποί συγγενείς, συνάδερφοι και φίλοι: Του φορτώθηκαν του Λουκάκου μια χαρά η Νταιζούλα με το παιδί, Που είσαι Χρήστο μου να την καθαρίσεις??? Πάντως πολύ όμορφη η Πολυχρονίδη με το μαλλι έτσι! Επίσης ο Λουκάς μέχρι στιγμής είναι ο ΜΟΝΟΣ που έχει στο ντουλάπι του μια δεκάδα ασορτί κούπες Αχαχαχαχαχα Ο Οδυσσέας δεν μου άρεσε όπως μπούκαρε αλλά κάτι μου λέει ότι η κυρία πήρε το παιδί και την κάνανε χωρίς σοβαρό λόγο και για αυτό ήταν τόσο έξαλλος! Επίσης, η δουλειά, δουλειά αλλά και η ζήλεια, ζήλεια! Έτσι Λουκάκο, τζιτζιρίσου τώρα!!!

Στέφανος-Χρήστος: Άψογοι για ακόμα μία φορά! Ο Χρήστος ΚΟΥΚΛΟΣ! Και όταν τα πήρε ήταν αουτς ανατριχιαστικός!!! Eίναι ιδέα μου ή ο Χρήστος τα πήρε λίγο με τον Στέφανο που ανοίχτηκε? Που αποκάλυψε την ταυτότητά του? Επίσης μου άρεσε τρελά που σκοτείνιασε όταν είπε για τη Μελίτα και μετά που μαλάκωσε και είπε να του μιλήσει όταν θελήσει! Είναι πολύ καλοί οι δυό τους..

Μελίτα-Αμαλία: Η Αμαλία ήταν πολύ καλή! Θα συμφωνήσω με την Αριάδνη και όλους σας! Ειδικά εκεί που πήρε τη Μελίτα αγκαλιά και σήκωσε το βλέμμα ήταν τρομερή! Η Μελίτα πάλι δεν την μπορώ άλλο, όλη μέρα μουρμουράει.. Όλο κλαίγεται! Να κάνει κάτι πάντως, μπαααααααα. Πέρασε εναμιση χρόνος και είναι η μόνη στάσιμη... Πάντως είναι ότι πιο λογικό να υποψιάζονται όλοι την Αμαλία ότι έβαλε ντετεκτιβ, άλλωστε δεν θα ήταν η πρώτη φορά χαχαχα Αναρωτιέμαι ποιος να ήταν ο μεγάλος έρωτάς της... Πάντως μάθαμε ότι η σχέση ήταν πλατωνική! Τελείωσε πριν αρχίσει... σε αντίθεση με της Μελίτας και του Στέφανου που όλο λένε ότι τέλειωσαν πριν προλάβουν να αρχίσουν, αλλά τουλάχιστον πρόλαβαν να την επισφραγήσουν (2 φορές τουλάχιστον) πριν την κλείσουν σαν κεφάλαιο τη σχέση χαχαχα

Εύα-Αγγέλα-Μαρίλια: Χαίρομαι που η Εύα προσπάθησε να προστατεύσει τη Μαρίλια και την εικόνα του Μάνου που έχει το παιδί αλλά ίσως δεν έπρεπε. Βέβαια είναι μεγάλο το δίλλημα, από τη μία η ψυχική υγεία του παιδιού της και η εικόνα που έχει το παιδί για τον πατέρα του και από την άλλη η ειλικρίνια στη σχέση τους που δεν είναι καλό να χαλάει... Την Αγγέλα πάντως καμμια ώρα θα τη χαστουκίσω, έλεος!!! Της λέει μην μπερδεύεσαι αλλά όταν ήταν με τον Στέφανο εκείνη πρώτη από όλους φρόντιζε να την μπερδεύει! Αντε μου και στο καλό που θα της πει ότι δεν έχει εμπιστοσύνη στον εαυτό της, οποία στηριξη!!! maaaad

Μαρίλια-Μάνος: Τελικά το μικρό τον έχει διαβάσει πολύ καλά τον μπαμπά του! Πολύ καλή σκηνή, πολύ καλή!!! Ειδικά στο τέλος που δάκρυσε ο Μάνος, συγκινήθηκα!

Ρούσσος-Νταίζη: ΕΠΑΝΑΛΜΒΑΝΩ Είναι η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ που κάποιος βγάζει φωτογραφίες ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ! Κάπου διάβασα ότι είναι ο Χρήστος, την πρώτη φορά όμως είδαμε να βγάζουν φωτο τον Στέφανο με τον Μπέλλο και μετά είδαμε ο Μάνος να το ξέρει... Τούτη τη φορά μάλλον άσχετο είναι να βγάζει κάποιος άνθρωπος του Μάνου φωτο και ο Χρήστος είναι το λογικό, αλλά δεν νομίζω να είναι άσχετα τα 2 γεγονότα μεταξύ τους! Όποιος έβγαζε τις φωτο την πρώτη φορά, έβγαζε και εχθές!

Στα του ζεύγους τώρα. Σπάστηκε η μαντάμ όταν της είπε ο Ρούσσος ότι ο Οδυσσέας δεν την κατηγόρησε τόσα χρόνια.. τη χαλάει να ακούει ότι ο Οδυσσέας είναι καλος πατέρας, βλέπετε δεν ταιριάζει με τα σχέδιά της.. Η συζήτησή μου άρεσε πολύ, την απόλαυσα, τόσο για την ατάκα “Μου αρέσεις αλλα δεν κοιμάμαι με όποια γυναίκα μου αρέσει” όσο και για το “Το παιδί σου μεγάλωσε με αγάπη, πολύ αγάπη κι ας μην είχε δέκα παντελόνια”!!! Ο Ρούσσος που όλοι γνωρίσαμε πέρισυ! Ήθελε να τα ακούσει η Μαργαρίτα! Το ευχαριστήθηκα!

Νικόλας-Δάφνη: Μου άρεσε η σκηνούλα τους και χαίρομαι που η Δάφνη ηρέμησε λίγο. Πολύ τρυφερή η αγκαλιά και η σκηνή τους στα σκαλοπάτια!

Ηλίας-Στέφανος: Έχω πει πολλάκις ότι έχω θέμα με τον Ηλία, δεν μπορώ να τον βλέπω.. Η σκηνή όμως άξιζε εμηνευτικά!!! Η στάση του σώματος του Ηλία, το ύφος του, η ειρωνία του Στέφανου, όλα άψογα! Η φράση “κι εσείς σκοτώσατε τη γυναίκα σας και είστε έξω” σας ακούστηκε λίγο σαν απειλή??? Πάντως μετά από αυτή την ατάκα ο Ηλίας έκατσε, σαν να τον βάραιναν οι ενοχές, πολύ καλή αντίδραση!

Νόρα-Λουκάς: Η Μπλούζα της Νόρας ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ! Η σκηνή, υπερβολική.. δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε, σορρυ Λουκανοριτσες...

Λουκάς-Μάνος: Ο Λουκάκος έδωσε ρέστα, μου άρεσε που κλειδώθηκαν χιχιχι Βρε λέτε όντως να μην την κατήγγειλαν τη μαμά Αντιγόνη? Να της έδωσαν απλώς τον πίνακα ώστε να μπορούν να την εκβιάζουν? Έχω καταμπερδευτεί! Δεν μιλάει κι αυτός ο Μάνος πια! Τουλάχιστον για τον Μήτσουλα!!!!!!!!!!! Αφήστε που δεν μου κολλάει καθόλου να αυτοκτόνησε ένα λαμόγιο σαν τον Μάνο και τον Ρούσσο και άρα τον Λαζαρίδη, επειδή τον έριξαν οικονομικά! Την εκδίκηση θα την καταλάβαινα αλλά την αυτοκτονία όχι.. Πάντως ο Λουκάκος καλά τα λέει! Η παρέα θα ήταν εκεί αν ζητούσε βοήθεια και το έχει αποδείξει! Πιστεύω ότι αν ο Μάνος παραδεχόταν τα λάθη του και ζητούσε βοήθεια θα τον σταύρωναν αλλά θα τον στήριζαν και θα τον βοηθούσαν!

Στέφανος-Μαμά Αντιγόνη: Πολύ καλή η μαμα Αντιγόνη, δεν έχω λόγια.. (Ο Στέφανος είναι πάντα καλός για αυτό το παραλείπω) Ο τρόπος που τον κεραυνοβόλησε με το βλέμμα της, ενώ ο Στέφανος κοιτούσε χαμηλά και “εξομολογούνταν” ότι καιρός είναι να φύγουν μια και όλα έχουν δρομολογηθεί, ήταν τρομερός! Δεν της άρεσε αυτό που άκουσε!

Για τη φωτογράφιση σχολιάζει η υπογραφή μου.. Η Φαίη Ξυλά, ΘΕΑ, Κούκλα, Barbie, Πριγκίπισσα, Άγγελος τι άλλο να πούμε!

Στολισμός: Ο στολισμός θύμιζε πάρα πολύ τον περσινό και μου άρεσε.. Γεωμετρικά να στολίσετε όλοι φέτος! Χαχαχα Πάντως το περσινό δέντρο μου άρεσε καλύτερα, το αποκριάτικο που έλεγε και η Νόρα gelio Αναμένω τις αυριανές σκηνές και γενικότερο το Χριστουγεννιάτικο κλίμα στη σειρά!!!

Σκηνή Εύας-Μαρίλιας-Μάνου: μικρή και θαυματουργή.. τόσα συναισθήματα που φάνηκαν στα δύο λόγια που αντάλλαξαν τα κορίτσια και ο Μάνος που παρακολουθούσε... Snif

Ρούσσος-Στέφανος:
Στέφανος «Μου ζήτησες έναν συμβιβασμό..»
Ρούσσος «Ναι..»
Στέφανος «Και σου είχα πει ότι αν ήμουν ο εκδικητής δεν θα δεχόμουνα.»
Ρούσσος «Και? Άλλαξες γνώμη? Αν ήσουν εσύ ο εκδικητής..»
Στέφανος «Όχι, απλά έκανα τον κόπο και μπήκα στη θέση του! Σκέφτηκα μία αντιπρόταση.»
Ρούσσος «Για λογαριασμό του εκδικητή πάντα!»
Στέφανος «Πάντα!» (Με ύφος δολοφονικότατο!)
Οι σκηνές τους είναι απολαυστικότατες! Διαπραγματεύσεις χωρίς διαπραγματεύσεις και απειλές χωρίς απειλές.. Εύγε!

Αυτά για σήμερα, αναμένουμε τα καλύτερα!

ΥΓ. Στο χτεσινό επεισόδιο μου άρεσε στην αρχή και η μουσική που ήταν πιο ροκ αλλά και η γρήγορα εναλλαγή σκηνών που βλέπαμε όλα όσα γίνονταν ταυτόχρονα τη νύχτα..

ΥΓ2. Το ύφος της Δάφνης όταν παραδέχεται η Νόρα ότι είναι ερωτευμένη είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! Η αντίδραση μια σωστής φίλης και ενός ρομαντικού ανθρώπου! Καταπληκτική η Δαφνούλα!

ΥΓ3. Έχω αρχίσει να τα παίρνω άσχημα με τις ειδήσεις πάνω από τα κεφάλια των πρωταγωνιστών, πολύ άσχημα!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από zwi Τρι Δεκ 15, 2009 12:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ξαναβλέπω το επεισόδιο οπότε είναι ώρα για.......σχολιασμόοοοο!

Μελίτα-Μάνος: Xαχα το ύφος της Μελίτας που άλλον περίμενε και άλλος της ήρθε πολύ γέλιο! Έχω να πώ ότι αυτά που του έλεγε η Μελίτα είναι πάνω κάτω ότι του είπαν όλοι, δεν είδα όμως άλλον (και δη με μωρό παιδί που κοιμόταν στο σπίτι) να τσιρίζει έτσι.. Καλη ηχομόνωση έχουν.. Κι εγώ τέτοια θα βάλω όταν κάνω σπίτι... lol!

Λουκάς, Νόρα και λοιποί συγγενείς, συνάδερφοι και φίλοι: Του φορτώθηκαν του Λουκάκου μια χαρά η Νταιζούλα με το παιδί, Που είσαι Χρήστο μου να την καθαρίσεις??? Πάντως πολύ όμορφη η Πολυχρονίδη με το μαλλι έτσι! Επίσης ο Λουκάς μέχρι στιγμής είναι ο ΜΟΝΟΣ που έχει στο ντουλάπι του μια δεκάδα ασορτί κούπες Αχαχαχαχαχα Ο Οδυσσέας δεν μου άρεσε όπως μπούκαρε αλλά κάτι μου λέει ότι η κυρία πήρε το παιδί και την κάνανε χωρίς σοβαρό λόγο και για αυτό ήταν τόσο έξαλλος! Επίσης, η δουλειά, δουλειά αλλά και η ζήλεια, ζήλεια! Έτσι Λουκάκο, τζιτζιρίσου τώρα!!!

Στέφανος-Χρήστος: Άψογοι για ακόμα μία φορά! Ο Χρήστος ΚΟΥΚΛΟΣ! Και όταν τα πήρε ήταν αουτς ανατριχιαστικός!!! Eίναι ιδέα μου ή ο Χρήστος τα πήρε λίγο με τον Στέφανο που ανοίχτηκε? Που αποκάλυψε την ταυτότητά του? Επίσης μου άρεσε τρελά που σκοτείνιασε όταν είπε για τη Μελίτα και μετά που μαλάκωσε και είπε να του μιλήσει όταν θελήσει! Είναι πολύ καλοί οι δυό τους..

Μελίτα-Αμαλία: Η Αμαλία ήταν πολύ καλή! Θα συμφωνήσω με την Αριάδνη και όλους σας! Ειδικά εκεί που πήρε τη Μελίτα αγκαλιά και σήκωσε το βλέμμα ήταν τρομερή! Η Μελίτα πάλι δεν την μπορώ άλλο, όλη μέρα μουρμουράει.. Όλο κλαίγεται! Να κάνει κάτι πάντως, μπαααααααα. Πέρασε εναμιση χρόνος και είναι η μόνη στάσιμη... Πάντως είναι ότι πιο λογικό να υποψιάζονται όλοι την Αμαλία ότι έβαλε ντετεκτιβ, άλλωστε δεν θα ήταν η πρώτη φορά χαχαχα Αναρωτιέμαι ποιος να ήταν ο μεγάλος έρωτάς της... Πάντως μάθαμε ότι η σχέση ήταν πλατωνική! Τελείωσε πριν αρχίσει... σε αντίθεση με της Μελίτας και του Στέφανου που όλο λένε ότι τέλειωσαν πριν προλάβουν να αρχίσουν, αλλά τουλάχιστον πρόλαβαν να την επισφραγήσουν (2 φορές τουλάχιστον) πριν την κλείσουν σαν κεφάλαιο τη σχέση χαχαχα

Εύα-Αγγέλα-Μαρίλια: Χαίρομαι που η Εύα προσπάθησε να προστατεύσει τη Μαρίλια και την εικόνα του Μάνου που έχει το παιδί αλλά ίσως δεν έπρεπε. Βέβαια είναι μεγάλο το δίλλημα, από τη μία η ψυχική υγεία του παιδιού της και η εικόνα που έχει το παιδί για τον πατέρα του και από την άλλη η ειλικρίνια στη σχέση τους που δεν είναι καλό να χαλάει... Την Αγγέλα πάντως καμμια ώρα θα τη χαστουκίσω, έλεος!!! Της λέει μην μπερδεύεσαι αλλά όταν ήταν με τον Στέφανο εκείνη πρώτη από όλους φρόντιζε να την μπερδεύει! Αντε μου και στο καλό που θα της πει ότι δεν έχει εμπιστοσύνη στον εαυτό της, οποία στηριξη!!! maaaad

Μαρίλια-Μάνος: Τελικά το μικρό τον έχει διαβάσει πολύ καλά τον μπαμπά του! Πολύ καλή σκηνή, πολύ καλή!!! Ειδικά στο τέλος που δάκρυσε ο Μάνος, συγκινήθηκα!

Ρούσσος-Νταίζη: ΕΠΑΝΑΛΜΒΑΝΩ Είναι η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ που κάποιος βγάζει φωτογραφίες ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ! Κάπου διάβασα ότι είναι ο Χρήστος, την πρώτη φορά όμως είδαμε να βγάζουν φωτο τον Στέφανο με τον Μπέλλο και μετά είδαμε ο Μάνος να το ξέρει... Τούτη τη φορά μάλλον άσχετο είναι να βγάζει κάποιος άνθρωπος του Μάνου φωτο και ο Χρήστος είναι το λογικό, αλλά δεν νομίζω να είναι άσχετα τα 2 γεγονότα μεταξύ τους! Όποιος έβγαζε τις φωτο την πρώτη φορά, έβγαζε και εχθές!

Στα του ζεύγους τώρα. Σπάστηκε η μαντάμ όταν της είπε ο Ρούσσος ότι ο Οδυσσέας δεν την κατηγόρησε τόσα χρόνια.. τη χαλάει να ακούει ότι ο Οδυσσέας είναι καλος πατέρας, βλέπετε δεν ταιριάζει με τα σχέδιά της.. Η συζήτησή μου άρεσε πολύ, την απόλαυσα, τόσο για την ατάκα “Μου αρέσεις αλλα δεν κοιμάμαι με όποια γυναίκα μου αρέσει” όσο και για το “Το παιδί σου μεγάλωσε με αγάπη, πολύ αγάπη κι ας μην είχε δέκα παντελόνια”!!! Ο Ρούσσος που όλοι γνωρίσαμε πέρισυ! Ήθελε να τα ακούσει η Μαργαρίτα! Το ευχαριστήθηκα!

Νικόλας-Δάφνη: Μου άρεσε η σκηνούλα τους και χαίρομαι που η Δάφνη ηρέμησε λίγο. Πολύ τρυφερή η αγκαλιά και η σκηνή τους στα σκαλοπάτια!

Ηλίας-Στέφανος: Έχω πει πολλάκις ότι έχω θέμα με τον Ηλία, δεν μπορώ να τον βλέπω.. Η σκηνή όμως άξιζε εμηνευτικά!!! Η στάση του σώματος του Ηλία, το ύφος του, η ειρωνία του Στέφανου, όλα άψογα! Η φράση “κι εσείς σκοτώσατε τη γυναίκα σας και είστε έξω” σας ακούστηκε λίγο σαν απειλή??? Πάντως μετά από αυτή την ατάκα ο Ηλίας έκατσε, σαν να τον βάραιναν οι ενοχές, πολύ καλή αντίδραση!

Νόρα-Λουκάς: Η Μπλούζα της Νόρας ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ! Η σκηνή, υπερβολική.. δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε, σορρυ Λουκανοριτσες...

Λουκάς-Μάνος: Ο Λουκάκος έδωσε ρέστα, μου άρεσε που κλειδώθηκαν χιχιχι Βρε λέτε όντως να μην την κατήγγειλαν τη μαμά Αντιγόνη? Να της έδωσαν απλώς τον πίνακα ώστε να μπορούν να την εκβιάζουν? Έχω καταμπερδευτεί! Δεν μιλάει κι αυτός ο Μάνος πια! Τουλάχιστον για τον Μήτσουλα!!!!!!!!!!! Αφήστε που δεν μου κολλάει καθόλου να αυτοκτόνησε ένα λαμόγιο σαν τον Μάνο και τον Ρούσσο και άρα τον Λαζαρίδη, επειδή τον έριξαν οικονομικά! Την εκδίκηση θα την καταλάβαινα αλλά την αυτοκτονία όχι.. Πάντως ο Λουκάκος καλά τα λέει! Η παρέα θα ήταν εκεί αν ζητούσε βοήθεια και το έχει αποδείξει! Πιστεύω ότι αν ο Μάνος παραδεχόταν τα λάθη του και ζητούσε βοήθεια θα τον σταύρωναν αλλά θα τον στήριζαν και θα τον βοηθούσαν!

Στέφανος-Μαμά Αντιγόνη: Πολύ καλή η μαμα Αντιγόνη, δεν έχω λόγια.. (Ο Στέφανος είναι πάντα καλός για αυτό το παραλείπω) Ο τρόπος που τον κεραυνοβόλησε με το βλέμμα της, ενώ ο Στέφανος κοιτούσε χαμηλά και “εξομολογούνταν” ότι καιρός είναι να φύγουν μια και όλα έχουν δρομολογηθεί, ήταν τρομερός! Δεν της άρεσε αυτό που άκουσε!

Για τη φωτογράφιση σχολιάζει η υπογραφή μου.. Η Φαίη Ξυλά, ΘΕΑ, Κούκλα, Barbie, Πριγκίπισσα, Άγγελος τι άλλο να πούμε!

Στολισμός: Ο στολισμός θύμιζε πάρα πολύ τον περσινό και μου άρεσε.. Γεωμετρικά να στολίσετε όλοι φέτος! Χαχαχα Πάντως το περσινό δέντρο μου άρεσε καλύτερα, το αποκριάτικο που έλεγε και η Νόρα gelio Αναμένω τις αυριανές σκηνές και γενικότερο το Χριστουγεννιάτικο κλίμα στη σειρά!!!

Σκηνή Εύας-Μαρίλιας-Μάνου: μικρή και θαυματουργή.. τόσα συναισθήματα που φάνηκαν στα δύο λόγια που αντάλλαξαν τα κορίτσια και ο Μάνος που παρακολουθούσε... Snif

Ρούσσος-Στέφανος:
Στέφανος «Μου ζήτησες έναν συμβιβασμό..»
Ρούσσος «Ναι..»
Στέφανος «Και σου είχα πει ότι αν ήμουν ο εκδικητής δεν θα δεχόμουνα.»
Ρούσσος «Και? Άλλαξες γνώμη? Αν ήσουν εσύ ο εκδικητής..»
Στέφανος «Όχι, απλά έκανα τον κόπο και μπήκα στη θέση του! Σκέφτηκα μία αντιπρόταση.»
Ρούσσος «Για λογαριασμό του εκδικητή πάντα!»
Στέφανος «Πάντα!» (Με ύφος δολοφονικότατο!)
Οι σκηνές τους είναι απολαυστικότατες! Διαπραγματεύσεις χωρίς διαπραγματεύσεις και απειλές χωρίς απειλές.. Εύγε!

Αυτά για σήμερα, αναμένουμε τα καλύτερα!

ΥΓ. Στο χτεσινό επεισόδιο μου άρεσε στην αρχή και η μουσική που ήταν πιο ροκ αλλά και η γρήγορα εναλλαγή σκηνών που βλέπαμε όλα όσα γίνονταν ταυτόχρονα τη νύχτα..

ΥΓ2. Το ύφος της Δάφνης όταν παραδέχεται η Νόρα ότι είναι ερωτευμένη είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! Η αντίδραση μια σωστής φίλης και ενός ρομαντικού ανθρώπου! Καταπληκτική η Δαφνούλα!

ΥΓ3. Έχω αρχίσει να τα παίρνω άσχημα με τις ειδήσεις πάνω από τα κεφάλια των πρωταγωνιστών, πολύ άσχημα!

με κάλυψες απόλυτα

ΥΓ.θα την σκοτώσω την Νταίζη που είπε στον Λουκά για το παιδί
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Τρι Δεκ 15, 2009 12:53 pm

ΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΕΙΔΑ ΑΠΛΩΣ ΣΕ FAST FORWARD: Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΟΥΓΚΗ ΟΤΙ "ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ Palamakia Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΑ ΕΔΩ" vomit (ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΟΛΥΥΥΥ ΣΥΝΟΦΡΥΩΜΕΝΟΣ BadMood OMVS..ΤΡΕΜΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΨΕΥΤΟ ΜΟΥΓΓΗΣ.. )

Η ΜΕΛΙΤΟΥΛΑ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΟΤΙ "ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΑΜΑ..ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΟΛΕΜΙΣΩ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ..." Love! Η ΜΑΜΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ ΜΕ ΑΥΤΗ, Κ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΕΡΙΓΥΡΟΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ(ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ!! Klap )
Η ΜΕΛΙΤΑ ΛΕΕΙ "ΤΖΑΜΠΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ,Ο ΣΤΕςΦΑΝΑΟΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ.." ΚΑΓΚΕΛΟ Η ΜΑΜΑ.

ΟΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦ "ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΔΩ Κ ΣΕ ΕΣΩΣΕ.." Ο ΣΤΕΦ "ΛΕΕΙ ΕΝΑ "ΞΕΨΥΧΙΣΜΕΝΟ "ΝΑΙ" ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ, ΣΚΟΤΕΙΝΙΑΖΕΙ, ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΑΜΗΧΑΝΑ, ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.. BadMood

Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΝ "ΚΟΒΕΙ" ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ "ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΕΦΑΝΕ..ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ, ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..Κ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ!!" ΓΑΤΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ! : respect : ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦ, ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! Palamakia ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΚΚΑΛΟ, ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΑΓΡΙΕΜΕΝΟΣ, ΜΕ ΘΟΛΩΜΕΝΟ ΜΑΤΙ!!

ΤΕΛΟΣ, Ο ΣΤΕΦ, ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΡΟΥΣΣΟ, Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΚΑΛΑ, ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΚΔΙΚΗΤΗ.. :twisted: ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΔΑΝΗ, ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.. "Κ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ?" ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ Κ ΣΕΙ Κ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΣΑΣ"
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 15, 2009 1:07 pm

stefanos-melita έγραψε:
ΤΕΛΟΣ, Ο ΣΤΕΦ, ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΡΟΥΣΣΟ, Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΚΑΛΑ, ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΚΔΙΚΗΤΗ.. :twisted: ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΔΑΝΗ, ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.. "Κ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ?" ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ Κ ΣΕΙ Κ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΣΑΣ"

Πάνω στο παραπάνω της stefanos-melita να πω και κάτι ακόμα που ξέχασα να σχολιάσω.. Έπρεπε ο Πέτρος να του πει του Στέφανου, κάπου έχω ένα DVD που το είχαμε φτιάξει με το Μάνο καπου τέτοιο καιρό πέρισυ, σου κάνει ή να κάνουμε καινούρια μαγνητοσκόπηση??? Αχαχαχαχαχαχαχα

Τελικά ότι δεν κατάφερε ο Στέλιος ο τρελάρας το συνεχίζει ο Στέφανος!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από zwi Τρι Δεκ 15, 2009 1:09 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:
ΤΕΛΟΣ, Ο ΣΤΕΦ, ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΡΟΥΣΣΟ, Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΚΑΛΑ, ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΚΔΙΚΗΤΗ.. :twisted: ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΔΑΝΗ, ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.. "Κ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ?" ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ Κ ΣΕΙ Κ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΣΑΣ"

Πάνω στο παραπάνω της stefanos-melita να πω και κάτι ακόμα που ξέχασα να σχολιάσω.. Έπρεπε ο Πέτρος να του πει του Στέφανου, κάπου έχω ένα DVD που το είχαμε φτιάξει με το Μάνο καπου τέτοιο καιρό πέρισυ, σου κάνει ή να κάνουμε καινούρια μαγνητοσκόπηση??? Αχαχαχαχαχαχαχα

Τελικά ότι δεν κατάφερε ο Στέλιος ο τρελάρας το συνεχίζει ο Στέφανος!


και εμένα τον Στέλιο μου θύμισε
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από madolato Τρι Δεκ 15, 2009 1:21 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
ΥΓ3. Έχω αρχίσει να τα παίρνω άσχημα με τις ειδήσεις πάνω από τα κεφάλια των πρωταγωνιστών, πολύ άσχημα!

'Οντως, μεγάλο σπάσιμο! Δεν μπορείς να κόψεις ούτε μια φωτογραφία της προκοπής βρε αδερφέ! lol!

Ο Μάνος έχασε μεγάλη ευκαιρία να μιλήσει στο Λουκά. Θα μπορούσε να του τα πει όλα και να επικαλεστεί το δικηγορικό απόρρητο. Ούτως ή άλλως ο Λουκάς είναι αποδεδειγμένα εχέμυθος.
Πάντως ούτε εγώ πιστεύω ότι ο Μάνος και ο Ρούσσος είναι τόσο καθάρματα για να έχουν παγιδεύσει έτσι τη Στεφανομαμά. Να την εξαπατήσουν για να γλυτώσουν λεφτά, ναι, αλλά να της στείλουν και την αστυνομία; Χοντρό, ακόμα και για αυτούς...
'Οσο για το μπαμπά Λαζαρίδη, καλό κουμάσι πρέπει να 'ταν και του λόγου του! 'Εχω σενάριο για την αυτοκτονία: ήταν μπλεγμένος και χρωστούσε στον υπόκοσμο, οι άλλοι δύο τον έριξαν και του 'φαγαν τα λεφτά, αυτός απελπίστηκε και, για να γλυτώσει από το Μπάμπη το Σουγιά, φούνταρε από το ανοιχτό παράθυρο/ έδεσε μια πέτρα στο λαιμό του και βούτηξε από το Σούνιο/ τίναξε τα μυαλά του στον αέρα/ έκανε bungee jumping με ροκανισμένο σκοινί, κλπ κλπ...
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από evanna Τρι Δεκ 15, 2009 1:24 pm

Αχ Μαντω μου η φαντασια σου οργιαζει! :lol:
Παντως περα απο την πλακα νομιζω και εγω οτι ο Ρουσσος και ο Μανος ναι μεν εφαγαν λεφτα απο το Λαζαριδη και εδωσαν πλαστο πινακα στη Αντιγονη αλλα πιστευω οτι την αστυνομια δεν την ειδοποιησαν εκεινοι!Ισως υπαρχει και κατι αλλο.......
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Δεκ 15, 2009 1:29 pm

ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ !!!! ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από almaresi Τρι Δεκ 15, 2009 5:02 pm

Ε, εντάξει όσα άλλα και αν υπάρχουν, αυτοί είναι ένοχοι μέχρι το κόκαλο. Μεταξύ τους το παραδέχονται.
Και δηλαδή τι? Έδωσαν τον πίνακα και δεν ειδοποίησαν αστυνομία? Ώρα είναι τώρα να μας πουν ότι της 'κάναν και χάρη στο τέλος... Εντάξει, είναι πρωταγωνιστές και κάποιες φορές κερδίζουν τη συμπάθειά μας, αλλά ο ρόλος τους έχει πολλά σκοτεινά σημεία.

Άσχετο: λέτε ο μεγάλος έρωτας της Αμαλίας να ήταν ο Λαζαρίδης? Τραβηγμένο, ξέρω. Θα 'χει πολύ πλάκα όμως... Όλοι συνδέονται με όλους με "απίστευτους" τρόπους πια...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από panda Τρι Δεκ 15, 2009 5:11 pm

Πάλι μέτριο το χτεσινό επεισόδιο με ελάχιστες καλές σκηνές BlackEye .

* Κατσαρό Υπόθετο & Μάνος ως συνήθως εξακολουθούν να μου σπάνε τα νεύρα και να θέλω να Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Tomato και να Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 N060 .

* Άτσα γατόνι ο Χρηστός καλή η ταβανόπροκα :twisted: .

* Για 1 ακόμα φορά Πεφάνη Penguin απλά δεν υπάρχει DoksasteME .

* Πολύ σύντομη η σκηνή με τον στολισμό δεν μπόρεσα να την ευχαριστηθώ, αλλά όντως ο γεωμετρικός στολισμός και το άγαρμπο σουτάρισμα του Λουκά έγραψαν Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 A055 .

Για κλείσιμο άφησα τις 2 καλύτερες σκηνές του επεισοδίου που ήταν αυτές με Στέφανο-Ρούσσο και Στέφανο-μπαρμπά-Ηλία. Ιδιαίτερα στην δεύτερη η τάπα "και εσύ σκότωσες την γυναίκα σου αλλά απ΄ ότι βλέπω ακόμα έξω είσαι" ήταν θανατηφόρα Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Koshechka_08 . Σαν να του έλεγε "τί μου έρχεσαι και γκαρίζεις τώρα ; Καλό κουμασάκι της σχολής " οι άλλοι μόνο φταίνε και εγώ όχι" είσαι και του λόγου σου :bball:" . Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 N110 σσστ μούγκα στην στρούγκα ο μπαρμπαλιάκουρας Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 S050 .

Τα υπόλοιπα που έγιναν δεν τα σχολιάζω γιατί με κάλυψαν ορισμένες γνώμες που διάβασα πιο πάνω .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 15, 2009 5:27 pm

Χαχα panda είσαι απίστευτος!

Αν και ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ (δηλαδή αν είναι δυνατόν!) μπερδεύομαι και νομίζω ότι όταν λες κατσαρο υπόθετο εννοείς εμένα και πάντα αναρωτιέμαι "τι του έχω κάνει?" μέχρι να πάρει μπρος ο εγκέφαλος!!! lol!

Κατα τα άλλα σούπερ σχολιασμός με τον μπαμπαλιάκουρα! gelio


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 258 - Ημερομηνία 14-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Δεκ 15, 2009 5:29 pm

AΥΤΟΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΕ!!!!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης