Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap48%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 48% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap41%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 41% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 27

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:32 pm

Clarabelle έγραψε:
evanna έγραψε:
DESPOINA έγραψε:H Mελίτα θυμήθηκε τι έγινε πέρυσι τα χριστούγεννα.Οτι κυλιόταν στα πατώματα την παραμονή του γάμου το θύμαται? Γιατι εδώ κ ένα χρόνο ξέρει τι κάθαρμα είναι ο Μάνος δεν το έμαθε χθες!
Ελα μου ντε?Πες τα Δεσποινα γιατι οποτε την ακουω να λεει τετοια μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι! slap

Αυτό λέτε μόνο; Η φιλόστοργη μητέρα δεν μπορούσε να κάνει μισή ώρα υπομονή μες την ξινίλα ήταν. Τι ζήτησε το έρημο το Νεφελάκι να γράψει ένα γραμματάκι στον Αγιο Βασίλη.
Και επίσης ναι έρχεται ο Κυριάκοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Η γυναίκα έχει ξεφύγει! Πάντως σήμερα δεν φώναζε κάτι είναι κι αυτό!
Έδωσε κ συμβουλές στην Νόρα gelio gelio κάτι ξέρει αυτή!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:32 pm

Clarabelle έγραψε:
evanna έγραψε:
ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙ=ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΠΑΤΡΙΟΥ ΤΗΣ,ΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗ ΒΙΑΖΕ,ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ...ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΙΑΖΕ ΑΥΤΗ...
Πραγματικα αυτη η ατακα της Αμαλιας ειναι απιστευτη!Μολις την ακουσα πεθανα στο γελιο!
xaxa

Η ατάκα ήταν όλα τα λεφτά.
Ευτυχώς που ο Άρης δεν ζητάει μερίδιο απ την περιουσία γιατί θα τον έλεγε όπως τη Μαρίλια πέρσυ μπάσταρδοgelio
Χαχα gelio Εδω που τα λεμε ενα δικιο το'χεις Clarabelle!!!Χιχι! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:35 pm

καλα 9εικη η σκηνη με τον σαμιωτακη και την βασιλειου εεε...συγγνωμη με την νορα και τον λουκα...γυρισσσσσσσσσααααααατεεεε?????αααχ πηγα να κλαψω εκει που της επεσε το ποτηρι...δακρυσε το ειδατε?απιστευτη η ερμηνεια της σημερα σε ΟΛΕΣ τις σκηνες...τον λουκα 9α τον σουβλισω...το ιδιο και τη χαρα του μικροωνου,πενταγραμμου.. gelio ποπο ηταν τελεια η σκηνημε το γραφειο..νομιζω η πιο τελεια ολων των μυστικων[επονται και καλυτερες]μου αρεσε πολυ η αντιδραση της νορας..αααχ...παρατηρησατε πως κραταγε ο λουκας απ την μεση την νορα?και που εφυγε κλαιγοντας αααχ.συγκινη9ηκα παλι... Snif Snif Snif Heart1
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:38 pm

Η μαγειρική δια τηλεφώνου σας άρεσε;
Αλήθεια εσείς τον πλένετε τον κυμά;gelio

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:45 pm

Clarabelle έγραψε:

νααααααααααααααααααιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχου το ειπε και στη μαμα της η καλη μου
-ο γλυκουλης μου....
-που ξερεις μπορει να ερ9ουμε εμεις...
-αφου αυτο του αρεσει... και τωρα ειλικρινα μια ερωτηση απο καρδιας γιατι ειμαι ασχετη απο μαγειρικη..σοβαρα δεν τον πλενουμε τον κιμα...????????????
cake δεν εχω ιδεα..
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:47 pm

rache[L]15 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

νααααααααααααααααααιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχου το ειπε και στη μαμα της η καλη μου
-ο γλυκουλης μου....
-που ξερεις μπορει να ερ9ουμε εμεις...
-αφου αυτο του αρεσει... και τωρα ειλικρινα μια ερωτηση απο καρδιας γιατι ειμαι ασχετη απο μαγειρικη..σοβαρα δεν τον πλενουμε τον κιμα...????????????
cake δεν εχω ιδεα..

Eγώ δεν τον πλένω πάντως αν το κάνεις μη ξεχάσεις να τον ξεβγάλειςlol!

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:49 pm

οκ...9α το εχω υπο οψην μου... gelio gelio gelio
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:53 pm

Το ψηφισα τελειο γιατι σημερα Νορα-Λουκας εδωσαν ρεστα! : respect : : respect : : respect :
Δεν θα σχολιασω τις σκηνες τους γιατι απλα ηταν τοσο τελειες που απλα δεν εχω λογια!! : respect :
Ο Στεφανος απο τα χερια μου θα παει!
Τωρα βρηκε κι αυτος να της πει την αληθεια!Τωρα που η Ευα περνουσε τοσο καλα με τη Μαρυλια!! maaaad
Τουλαχιστον αποφασισε να της πει την αληθεια!Δηλαδη να της συστηθει απο την αρχη!Δεν θυμαιμαι να της ειχε πει καμια αληθεια!
Μονο οτι την αγαπαει...αν κανω λαθος διορθωστε με.

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από mimi Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:56 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Έρχεται ο Κυριάκος?
Έρχεται ο Κυριάκος?
Έρχεται ο Κυριάκος?

Γιοουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Το απόλαυσα το επεισόδιο σήμερα αλλα δεν μπορώ να σχολιάσω τώρα, θα τα πουμε αύριο παιδάκια!!!!!

τι κάνει ο Κυριάκος
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:56 pm

konstantina έγραψε:Το ψηφισα τελειο γιατι σημερα Νορα-Λουκας εδωσαν ρεστα! : respect : : respect : : respect :
Δεν θα σχολιασω τις σκηνες τους γιατι απλα ηταν τοσο τελειες που απλα δεν εχω λογια!! : respect :
Τωρα βρηκε κι αυτος να της πει την αληθεια!Τωρα που η Ευα περνουσε τοσο καλα με τη Μαρυλια!! maaaad
Τουλαχιστον αποφασισε να της πει την αληθεια!Δηλαδη να της συστηθει απο την αρχη!Δεν θυμαιμαι να της ειχε πει καμια αληθεια!
Δεν κανεις λαθος konstantina μου!!!!!!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:57 pm

konstantina έγραψε:Το ψηφισα τελειο γιατι σημερα Νορα-Λουκας εδωσαν ρεστα! : respect : : respect : : respect :
Οχι δεν κανεις κανενα λαθος!Ο Στεφανος απο το πρωτο μεχρι το τελευταιο λεπτο της ελεγε ψεματα και τωρα που το κοριτσι ηρεμησε τον επιασε κριση ειλικρινειας!!!! Threat
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 8:59 pm

Τωρα που μετα απο ολα αυτα επιτελους γαληνεψε!!! maaaad maaaad

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από mimi Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 9:03 pm

konstantina έγραψε:
.

Κωνσταντίνα αν θες βοήθεια βάλε μια φωνή !!!!!!!!!!!!!
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 9:04 pm

mimi έγραψε:
konstantina έγραψε:
.

Κωνσταντίνα αν θες βοήθεια βάλε μια φωνή !!!!!!!!!!!!!
Και εγω εννοειται δηλωνω εθελοντρια!!!!Χιχι :twisted:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 9:33 pm

katsaroYpotheto έγραψε:

Έρχεται ο Κυριάκος?
Έρχεται ο Κυριάκος?
Έρχεται ο Κυριάκος?

Γιοουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Επειδή έλειπα και δεν το είδα όλο που το ξέρεις ότι έρχεται ο Κυριάκος; Πες μου ότι δεν μου κάνεις πλάκα! Θέλω να επιστρέψει οπωςδήποτε!!!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 9:36 pm

Σήμερα το επεισόδιο ήταν απολαυστικό.

Όλο της Νόρας και του Λουκά.

Όταν παραδέχτηκε η Νόρα αγαπάω τον άχρηστο η αντίδραση της Δάφνης ήταν απίστευτα καλή. Η κοριτσοπαρέα είχε απίστευτη πλάκα. Της έδιναν οδηγίες και την ενθάριναν και όποια πει οτι δεν έχει ζήσει παρόμοια σκηνή θα λέει ψέματα. Αλλά το τέλειο ήταν το τηλεφώνημα. Η Νόρα να μιλάει και οι άλλες να χειρονομούν και να της υποδεικνύουν πως να μιλήσει. Πέθανα απ το γέλιο. Να το πούμε δεσποινίς δικηγόρος;

Η εκπληξούλα τέλεια. Τη σκέπτεται το μελαχροινάκι και το Νοράκι συγκινήθηκε. Ετοιμαστείτε κορίτσια τα γραφεία είναι το ένα απέναντι στο άλλο έχουνε να ρίξουνε καυγάαααααααααα

Ο Νικόλας σήμερα είχε πελατεία. Ο Λουκάς τον δούλεψε λιγάκι πριν του πει οτι ξέρει για τα λεφτά, πλάκα είχανε. Ο Ηλίας όμως για άλλη μια φορά ήταν για σφαλιάρες. Αυτός όταν πρόκειται για τα παιδιά του δεν υπολογίζει κανέναν και τίποτα.

Η σκηνή Στέφανου Αμαλίας υποκριτικά άψογη. Δύο καλοί ηθοποιοί και το αποτέλεσμα μου άρεσε πολύ. Η Αμαλίτσα έκανε το προξενειό αλλά ο Στέφανος δεν τσίμπησε. Έμεινε η μπογιατζου απ την απάντησή του.

Η Μελίτα κι ο Μάνος στόλισαν δέντρο με το παιδί τους λέμε τώρα. Αν η μανούλα ακολουθήσει αυτή την τακτική το βλέπω το έρημο το Νεφελάκι στον ψυχαναλυτή. Δάγκωνε σήμερα η Μελίτα αλλά μπροστά στο παιδάκι θα μπορούσε να συγκρατηθεί για λίγο. Τι να κάνουμε μας προέκυψε ασυγκράτητη.

Η Εύα στόλιζε δέντρο; Μάλλον στόλιζε τη Μαρίλια.

Συνήθως είμαι κατά της βίας αλλά σήμερα ξεφώνιζα δώσε της μια μπουνιά. Η Νταίζη πήρε εκείνο το ύφος της πονεμένης μάνας και πέταξε τη μολότωφ. Έφυγε ο καημένος ο Λουκάκος και παράδερνε στους δρόμους.

Το Νοράκι είχε ετοιμάσει σκηνικό υπερπαραγωγή είχε μαγειρέψει και τα αγαπημένα του (έτσι όπως την είδα να μαγειρεύει το μόνο καλό ήταν που δεν θα τα φάει ο Λουκάς γιατί τον έβλεπα με δηλητηρίαση) είχε φροντίσει και τον εαυτό της αλλά...........
Κρίμα την καημένη εκεί που περίμενε τα καλυτερα της ήρθαν τα χειρότερα. Της έφυγε το ποτήρι απ το χέρι. Υπομονή Νόρα θα ξεμπερδέψει ο Λουκάκος και πάλι με χρόνια με καιρούς πάλι δικός σου θάναι.

Άντε και αύριο θα είναι της αποκαλυψεως. Περιμένω να δω τι θα πει ο Στέφανος στην Εύα. Ίσως μάθουμε και κάτι.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 9:41 pm

alexandra35 έγραψε:
ΤΩΡΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ? ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΕΤΣΙ Η ΟΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΑΛΛΗ? ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ. ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ?

Γιατί ερωτεύτηκε την Εύα ποτέ ο Στέφανος; Πότε έγινε αυτό και εγώ δεν το κατάλαβα; Πριν μια βδομάδα έλεγε για τη Μελίτα στην μάνα του, ότι μέχρι σήμερα σαν να μην έζησε τίποτα και τίποτα δεν τον είχε αγγίξει, και μέσα σε μια νύχτα άλλαξαν όλα. Την επόμενη σύμφωνα με το ζάππινγκ θα εξομολογηθεί στην μάνα του ότι είναι ερωτευμένος με τη Μελίτα... εκτός αν μας τον κάνουν και τον Στέφανο δεύτερο Μάνο. Που δεν νομίζω! Πάντως αν μας τον κάνουν και αυτόν δεύτερο Μάνο, θα προτιμίσω τον original που είναι εγγύηση απο πέρσυ!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 9:53 pm

άλλη μια ρητορική ερώτηση ποιος ψήφισε άθλιο?
Ελεος δηλαδη!!!!!!
Impatient

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 9:54 pm

[/quote]Η σκηνή Στέφανου Αμαλίας υποκριτικά άψογη. Δύο καλοί ηθοποιοί και το αποτέλεσμα μου άρεσε πολύ.[quote]

Υπέροχη σκηνή πραγματικά!! Κατρανίδης-Αρζόγλου-Σταύρου-Μπουγιούρης-Ξυλα δίνουν ρέστα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 10:14 pm

τελειο το ψηφισα εννοειται αυτο!!δεν εχω να πω πολλα μονο για την σκηνη νορα λουκας.....επιτελους η νορα το παραδεχτηκε!!!!!!!! :cheers: :cheers: !!!ξερετε περιμενα τοσο καιρο να τους δω μαζι αλλα δεν ειχα φανταστει ποτε την νορα να κανει ερωτικες ετοιμασιες για τον κολλιτο της!!και μπορω να πω οτι η αντιδραση της και ολο το ανχος της ηταν σουπερ!!!!μεχρι και κοτοπουλο με σαλτσα καρυδας μαγειρεψε και παει και για γαμο!!βουρ καρδουλα μου!!επιτελους!!!!θα πω κατι αλλα μην γελασετε...εκλαψα πολυ οταν ο λουκας επιασε την νορα απο την μεση και της εδιξε την εκπληξουλα του...το νεο τους γραφειο!!!πολυ γλυκο ειναι αυτο το παιδι....εγινε ενα μεγαλο βημα σωστα?
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 10:56 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:τελειο το ψηφισα εννοειται αυτο!!δεν εχω να πω πολλα μονο για την σκηνη νορα λουκας.....επιτελους η νορα το παραδεχτηκε!!!!!!!! :cheers: :cheers: !!!ξερετε περιμενα τοσο καιρο να τους δω μαζι αλλα δεν ειχα φανταστει ποτε την νορα να κανει ερωτικες ετοιμασιες για τον κολλιτο της!!και μπορω να πω οτι η αντιδραση της και ολο το ανχος της ηταν σουπερ!!!!μεχρι και κοτοπουλο με σαλτσα καρυδας μαγειρεψε και παει και για γαμο!!βουρ καρδουλα μου!!επιτελους!!!!θα πω κατι αλλα μην γελασετε...εκλαψα πολυ οταν ο λουκας επιασε την νορα απο την μεση και της εδιξε την εκπληξουλα του...το νεο τους γραφειο!!!πολυ γλυκο ειναι αυτο το παιδι....εγινε ενα μεγαλο βημα σωστα?
και γω δακρυσα σε αυτη τη σκηνη...που της νορας δεν της εβγαινε φωνη..εκλαιγα σε ολο το υπολοιπο επεισοδειο.. Snif
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 11:01 pm

αχ ναι...και εφυγε η νορα γιατι δν μπορουσε να αντεξει την συγκινηση....και εμενα ολα τα υπολοιπα μετα στο επεισοδειο μου φαινοταν ανουσια....
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από Bonasera Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 11:03 pm

konstantina έγραψε:Νορα μην λες για ερωτες μπροστα στη Μελιτα γιατι κινδυνευεις :evil: :evil: :evil:

Συγγνώμη άλλα αυθόρμητα γέλασα μ αυτό... Άλλος έχει την χάρη. Δυο ζευγάρια χώρισε η Εύα, το ένα παντρεμένο με παιδί, και το άλλο, ήταν η παιδική της φίλη με ένα μωρό στην κοιλία και το νυφικό ραμμένο. Ε νταξει λέμε κάνα αστείο αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα ! Rolling Eyes

Bonasera

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 11:11 pm

Nαι μόνο που ενώ η Εύα φαίνεται να έχει πάρει το μάθημά της και να προχωράει μπροστά η Μελίτα τώρα ανακαλύπτει τη χαρά του να μπαίνεις ενδιάμεσα χαχαχα είναι επίκαιρη πώς να το κάνουμε!

Πολύ ωραία η υπογραφή σου Bonasera!!! (είμαι fan του ασπρόμαυρου πολύ)

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Bonasera Την / Το Τρι Δεκ 15, 2009 11:21 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Nαι μόνο που ενώ η Εύα φαίνεται να έχει πάρει το μάθημά της και να προχωράει μπροστά η Μελίτα τώρα ανακαλύπτει τη χαρά του να μπαίνεις ενδιάμεσα χαχαχα είναι επίκαιρη πώς να το κάνουμε!

Πολύ ωραία η υπογραφή σου Bonasera!!! (είμαι fan του ασπρόμαυρου πολύ)

Ότι το πήρε το μάθημα ισχύει.. Απλά θεωρώ, οτι εκτός του 1ου φιλιού που, όντως, ήταν φάουλ, τα υπόλοιπα έγιναν αφού χώρισαν ο Στέφανος και η Εύα.. Άλλωστε όπως τόνισε και ο κος Καρτάλης στο προηγούμενο επεισόδιο, αν είχε δεχτεί η Εύα δεν θα γινόταν τίποτα. (Μπορεί και να γινόταν, αλλά είναι υποθετικό!)

Κι εμένα μ' αρέσει πολύ το ασπρόμαυρο.. Όταν έχω όρεξη, τραβάω φωτογραφίες με την παλιά κλασσική φωτογραφική και ασπρόμαυρο φιλμ.. Είναι απλά υπέροχες αυτές οι φωτογραφίες, άμα βρείς φωτογραφείο να στις τυπώσει με χημικά.. Θάνατος στις ψηφιακές !!

Bonasera

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης