Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

+21
nikidanis
Mafalda
madolato
almaresi
loukasnora
nat
Bonasera
Pennaki.......!!
Ntinaki1
mimi
PrincessRachel
manos+eva
evanna
KonstantinaA
KatsaroYpotheto
DESPOINA
hionati
panda
loukitsa
konstantina
Clarabelle
25 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap48%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 48% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap41%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 41% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 27
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 15, 2009 11:26 pm

Eκτός του πρώτου φιλιού, η Μελίτα χόρεψε στο χορό του Στέφανου, αλλα πρίν το πρώτο φιλί ήταν και ο τελευταίος της χορός με το Μάνο πέρισυ στο τελευταίο επεισόδιο, μην το ξεχνάμε παρακαλώ..

Όσο για τις φωτογραφίες μου αρέσει και το ασπρόμαυρο και η κίτρινη απόχρωση (νομίζω σέπια μπορεί να λέω και βλακείες) αλλα δυστυχώς δεν ξέρω από φωτογραφία, μόνο από photoshop
:oops:
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από KonstantinaA Τρι Δεκ 15, 2009 11:34 pm

ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΣ. ΜΙΑ ΕΥΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ, ΜΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΜΗΠΩΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙ ΠΛΕΟΝ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΡΩΤΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΤΡΕΧΑΝ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΖΗΤΑΝΕ ΤΑ ΡΕΣΤΑ? ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΤΙ?

ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ. ΠΑΛΙ ΨΕΥΤΗΣ ΘΑ ΦΑΝΕΙ, ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ, ΠΟΥ ΔΗΘΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΕΤΟΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΣ.


ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΤΗ ΓΝΩΡΙΣΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΕΧΘΡΟΥ ΤΟΥ, ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΑΚΟΥΤΕΛΑ, ΤΡΕΜΕΙ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΩΣ ΤΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.

ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ? ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΝΩ ΚΑΤΩ? ΜΗ ΜΑΣ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 16, 2009 12:38 am

Ας σχολιάσω κι εγώ γιατί αύριο δεν θα προλαβαίνω τίποτις..

Απολαυστικότατο το επεισόδιο σήμερα! Καθε φορά που παίζει πολύ Νόρα και Λουκάς τα επεισόδια θέλω να τα βλέπω και να τα ξαναβλέπω... ξανά και ξανά!

Ρούσσος - Καρτάλης: Πολυ καλοί όπως και χθες!

+++

Στέφανος-Χρήστος: Η σκηνή αυτή μου δημιούργησε δύο απορίες..

Καταρχήν ως τώρα ο Στέφανος ήταν αυτός που έλεγε ότι ήθελε να τους κλείσει φυλακή και ο Χρήστος ήταν αυτός που άκουγε τη μαμα Αντιγόνη να λέει ότι τους θέλει νεκρούς και συμφωνούσε σιωπηρά.. Τώρα ξαφνικά η φυλακή δεν του φτάνει του Στέφανου ενώ ο Χρήστος θέλει να τους πάει στα δικαστήρια? scratch

Επίσης.. τι ακριβώς διαπόμπευση υπέστη ο μπαμπάς Καρτάλης κατά κόσμον Σπύρος Λαζαρίδης? Του έφαγαν λεφτά ακούγαμε... Έχασε τη φήμη του ως επιχειρηματίας επειδή του έφαγαν λεφτά? Και σιγά το πλήγμα στην φήμη ενός ανθρώπου.. Μπερδεύομαι η γυναίκα μια βοήθεια!!!

Του πάει του Στέφανου αυτό το μαύρο κουστουμάκι μούρλια! Το ίδιο θα πώ (μούρλια) και για το νέο κουρεματάκι του Χρήστου!!! Love!

+++

Αμαλία-Πετρος-Νταίζη:
Α: "Άσε που πάει φωτογραφία και 500ρικο" Ε τώρα δεν κρατιέμαι θα την πω την κακία, ναι μεν την υποψιάζονται άδικα αλλα όχι χωρίς λόγο, την ταρίφα μια φορά την ήξερε Wink

Π: "Θα φύγει? Πότε θα φύγει?" (ο Καρτάλης)
Α: "Αυτό σε νοιάζει εσένα? Το ρεζίλεμά μας δεν σε νοιάζει? Ρεζιλεύεις εμένα, ρεζιλέυεις και τη Μελίτα!" Αυτή η γυναίκα με στέλνει για τακούνια! Εμ λέει στην κόρη της να μη σκεφτεί τι λέει ο κόσμος, έμ σκούζει στον Πέτρο για το τι θα πει ο κόσμος και για το πώς θα ρελιζέψει τη Μελίτα! Δύο μέτρα και δύο σταθμα! Ειναι έλεος όμως! χαχαχαχαχαχα

Η Νταίζη με περίεργο τρόπο προσπάθησε να πείσει το Ρούσσο να μην την αφήσει, σαν απειλή..τι να πεις...

+++

Νταίζη-Χρήστος: Μαργαριτούλα θα σε μαδήσω Threat Κάτσε στα αυγά σου γιατί θα αρχίσει τις γρήγορες το μανάρι μου και θα έχει και δίκιο! Επίσης μάθαμε ότι τις φωτο τις έβγαζε ο Χρήστος! Προσωπικά πιστεύω ότι και τις φωτο του Καρτάλη με το Μπέλλο εκείνος τις έβγαζε, δεν λέει να μας έδειξαν δύο ίδιες σκηνές και να είναι διαφορετικοί οι φωτογράφοι, δεν κολλάει..

+++

Αμαλία-Μελίτα: Η Μελίτα φορούσε ένα τέλειο μπουφανάκι στη σκηνή αυτή!!! Κατά τα άλλα η Αμαλία πάλι έδωσε ρέστα! Και καλά της τα είπε της Μελίτας ότι πρέπει να τα κάνει όλα απλά για χάρη του παιδιού.. λέει που και που και τίποτα σωστό... που και που...

+++

Αμαλία-Στέφανος: Πολύ όμορφη ήταν η Αμαλία εκεί, φάνηκε το ρούχο της επαρκώς.. Δεν σχολιάζω ότι ο Στέφανος ανέθεσε σε εταιρία να του στολίσει, αν είναι δυνατόν!!!

Η Αμαλία εντωμεταξύ μιλούσε για τη Μελίτα και ο Στέφανος απαντούσε σαν να μην έχουν παιχτεί τα 4 τελευταία επεισόδια.

Η Αμαλία να λέει "Με τη συνεργασία με τη Μελίτα τι θα γίνει?"
Ο Στέφανος να απαντά "Και η Μελίτα και η Δάφνη θα βγάλουν πολλά λεφτά"
Η Αμαλία να λέει "Ποιος ξέρει μπορεί στη γωνία του δρόμου να βρείτε μια καινούρια μεγάλη αγάπη"
Ο Στέφανος να απαντά "Εγώ κυρία Ρούσσου ταξιδεύω μόνο με αεροπλάνο οπότε λίγο δύσκολο το βλέπω"
Δηλαδή μπάστα φίλε γιατί τα έχεις κάνει κουλουβάχατα!

+++

Μελίτα-Μάνος: Δεν μπορώ να σχολιάσω, δεν έχω emoticon μούτζα για τη Μελίτα.. Είναι μάνα τώρα αυτή που προσπαθεί για το παιδί της?

+++

Νόρα!!! & κορίτσια: Επιτέλους το παραδέχτηκε!!! Το ύφος της ήταν απίστευτο, συγκινητικότατο.. Η αντίδραση της Δάφνης μου άρεσε τρελά!!! Τα παλαμάκια, τα λόγια, το χαμόγελο!!! Όλα τέλεια!!!

Δ: "Ο κόσμος το'χει τούμπανο κι εσείς κρυφό καμάρι!!!" Πες τα Δαφνούλα μου, μέχρι κι ο Καπουτζίδης το έχει καταλάβει, η Νόρα τίποτε? χιχι

Η συζήτηση και με τις άλλες τρεις ήταν πολύ κοριτσίστικη! Το τηλεφώνημα δε, που κάνανε οι κοπέλες νοήματα ήταν όλα τα λεφτά!!!
Ν: Tι θες ρε? (Κάνει η Δάφνη νόημα εντωμεταξύ πιο γλυκά μίλα και καλά και η Εύα της λέει ήρεμα)
Λ: Ώπα χαλάρωσε να βρεθούμε θέλω.
Ν: Τι με θέλεις Λουκάκο μου? (και το στόμα στάζει μέλι!)
Λ: 'Τι θες ρε' και στο καπακι 'Λουκάκο μου' να το κοιτάξεις, διχασμό προσωπικότητας διακρίνω.
Ν: Α στο διαλο ρε δηλαδή (με ύφος) δηλάδη.. σορρυ (με το μέλι πάλι γιατί έπεσαν νοήματα ξανά) αλλα δεν μπορώ τώρα θέλεις να βρεθούμε το βράδυ να φάμε? Θα μαγειρέψω εγώ
Λ: Απειλητικό μου ακούγεται (κλασσικός Λουκάκος!)
Ν: Α στο διαλο απο κει δηλαδή, μπορείς ναι ή όχι? (θυμωμένα)
Λ: Ναι για το βράδυ εντάξει εγώ όμως σε θέλω και τώρα!
Ν: Με θέλεις? Τι εννοείς? (με μια εκπληξη λες και της είπε οτι κερδισαν το λαχείο)
Λ: Να βρεθούμε βρε τι τι εννοώ?
Ν: Ε πες το ρε πυρόβλημα να τελειώνουμε! (πάλι νοήματα από τα κορίτσια) Που θέλεις να βρεθούμε?
Λ: Δεν ξέρουμε τι απάντησε εδώ
Ν: (με το γλυκό ύφος πάλι) Εντάξει Λουκά θα έρθω! Γεια σου Λουκάκο μου!

Το πόσο γέλασα με τις μούτζες έλιωσα! Και περιμένουν και sms! Έτσι!!!

Στο μετέπειτα τηλεφώνημα δεν μπορούσα να κρατηθώ από τα γέλια!!!

Ν: Δαφνη μου (σπαράααααααζοντας στο κλαμα)
Δ: Παναγία μου! Τι εγινε τι σου είπε? (σου λεει την κάναμε τη βλακεία μας πάλι!!)
Ν: Όχι!
Δ: Τι οχι? Του το είπες? (Τρομοκρατημένη έτσι? οχι αστεία χαχα)
Ν: Όχι!
Δ: Ε τότε τι όχι σου είπε και έχεις σπαράξει?
Ν: Δεν κλαίω για αυτό!
Δ: Τότε γιατί κλαις?
Ν: Συγκινήθηκα, με πηγε στο γραφείο που είχαμε νοικιάσει και τα είχε ετοιμάσει όλα για μένα, ήθελε να μου κάνει έκπληξη! (Κάπου εκεί η Δάφνη σίγουρα μούτζωνε το τηλέφωνο)
Και ακολουθεί η απίστευτη στιχομυθία..
Δ: Κατάλαβα άλλος έχει το όνομα άλλος έχει τη χάρη!
Ν: Ποια χάρη λες?
Δ: Εγώ είμαι η ξανθιά εσύ είσαι η ηλίθια! gelio : respect :

Όσο για το τρίτο τηλεφώνημα, 4 τυριά και γάλα καρύδας ε? Καλό μου ακούγεται! Το ότι θα έρθουν ίσως εκείνοι ακούγεται ακόμα καλύτερο!!!!!! :wink2:

+++

Λουκάς-Νικόλας: Όμορφη σκηνή και παρεΐστικη! Μάθαμε και πόσο ήταν το ποσό του Μάνου.. Ένα κάρο χιλιάδες ευρώ! "Είναι πολλά τα λεφτά Νικόλα!" lol!

Ηλίας-Νικόλας: Ζζζζζ ασε μας βρε Ηλίααααααα

+++

Εύα-Μαρίλια-Αγγέλα-Στολισμός: Τι όμορφες σκηνές! Τις ευχαριστήθηκα! Την ώρα που στόλιζε η Εύα τη Μαρίλια και η Μαρίλια άνετη μιλαγε σαν να μην τρέχει τίποτα, με τις καμπάνες σκουλαρίκια χαμογελούσα σα τη χαζή! Μου άρεσε πάρα πολύ!!!

Και επιτέλους ακούσαμε και το όνομα του Κυριάκου που τον είχαμε ξεχάσει! :bounce:

+++

Νταίζη-Λουκάς: Μου άρεσε πάρα πολύ ο Λουκάς! Το υφάκι που είχε στην αρχή και μετά που έμεινε κεραυνοβολημένος! Πολύ καλός! "Να την αφήσεις ήσυχη τη ζωή μου" Καλά τα λέει ο Λουκάκος!!! αντε τώρααααααααα

+++

Νόρα-Λουκάς: Η σκηνή στο γραφείο ήταν πολύ τρυφερή (αλλά κάποιος να του βγάλει επειγόντως αυτό το πανωφόρι!!! - κατά προτίμηση η Νόρα) Είτε ως φίλοι είτε ως εν δυνάμει ζευγάρι να το έπαιρνες ήταν πολύ τρυφερή σκηνή, συγκινήθηκα και του λόγου μου.. Αντικριστά γραφεία με λουλούδια και ότι άλλο χρειάζεται, μέχρι και μυγοσκοτώστρα! Λέει ο Λουκάς στο τέλος "Ρε με ποια συνεταίρο πάω να μπλέξω" και λάμπει ολόκληρος, παρατηρήστε το!!! Του άρεσε που η Νόρα συγκινήθηκε μωλεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Φτάνοντας στο δείπνο βέβαια μου είχε έρθει η κεραμίδα.. ήξερα ότι η Νόρα δεν θα προλάβαινε να μιλήσει αλλά έλεγα να δεις τώρα που θα του το ξεφουρνίσει και θα ψαχνόμαστε! Ήταν πολύ καλοί και οι δυό τους! Ειδικά το πώς άλλαξε το ύφος της Νόρας όταν άκουσε το όνομα Νταίζη χιχιχι καπνούς έβγαλε!!! "Που κολλάει τώρα αυτή?" "Αυτή παντού κολλάει σαν τη μούχλα! κολλάει και εξαπλώνεται παντού!!!" Να θες να γελάσεις και να μην σου βγαίνει γιατί ξέρεις τι επακολουθεί Snif Την ώρα που έπεσε το ποτήρι παιδιά αναπήδησα κι εγώ...

+++

Όσο για το τηλεφώνημα του Στέφανου στην Εύα δεν κουράστηκε και πολύ να την πείσει να πάει μαζί του και αυτό με χάλασε αλλα είδα στο τρέιλερ πολύ δυνατές σκηνές και αναμένω τα καλύτερα, τόσο το μεταξύ τους όσο και τη σκηνή Εύας-Μαμάς Αντιγόνης!

Για το τέλος άφησα μια διαμαρτυρία! Στη ζωή της άλλης πάνε κι έρχονται τα σανέλ τα κολιεδάκια δεν μπορείτε να φέρετε τίποτα και από εδω στα κορίτσια μας? εε? φανταστικοί παραγωγοί???

ΥΓ. Αναμένουμε τη σταθεροποίηση του μαλλιού της Εύας! χεχε
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Δεκ 16, 2009 1:02 am

Μελίτα-Μάνος: Δεν μπορώ να σχολιάσω, δεν έχω emoticon μούτζα για τη Μελίτα.. Είναι μάνα τώρα αυτή που προσπαθεί για το παιδί της?


ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ?


ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ Κ ΑΦΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΠΗΓΕ Κ ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΩΣΤΑ? ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ…ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ Η ΝΕΦΕΛΗ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ! ΣΩΣΤΑ ΠΑΛΙ?ΑΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΣΤΟΝ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΗ ΚΑΛΕ ΑΛΛΑ, Ο ΕΡΩΤΑΣ!

ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΥΠΟΘΕΤΑΚΙ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 16, 2009 1:06 am

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Δεσποινούλα!

Και ευχαριστώ για την υπενθύμιση, έχεις δίκιο, ουδείς άσφαλτος gelio

Φταίει ο έρωτας για ότι της συμβαίνει!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Δεκ 16, 2009 1:11 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Δεσποινούλα!

Και ευχαριστώ για την υπενθύμιση, έχεις δίκιο, ουδείς άσφαλτος gelio

Φταίει ο έρωτας για ότι της συμβαίνει!!!

Δεν τα ξεχνάνε αυτά υποθετάκι! lol!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από nat Τετ Δεκ 16, 2009 2:34 am

Καλημέρα σας!

Εγώ πάλι, ενώ συγκινήθηκα πολύ σήμερα με Λουκά-Νόρα - ήταν σούπερ - ξενέρωσα λίγο με το τηλεφώνημα μπροστά στα κορίτσια.
Ήταν απ'τη μια να το κάνουμε λίγο Τζένη Καρέζη (Γυρίσατεεεε), απ'την άλλη μην το κάνουμε και πολύ Καρέζη και μας κράξουν...
Δεν ξέρω, πάντως έτσι μου φάνηκε...

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Δεκ 16, 2009 2:52 am

Λοιπον εγω ευχαριστηθηκα ενα πολυ ωραιο επεισοδιο αφιερωμενο στον Λουκακο και το Νορακι μας.Μπορει να μας πικραναν στο τελος αλλα τουλαχιστον εγινε η αρχη.Εξακολουθω να ελπιζω τα καλυτερα για τα Χριστουγεννα.Αλλα ας τα παρουμε απο την αρχη.Η χαρα της Δαφνης για την ομολογια της Νορας ηταν συγκινητικη.Η σκηνη με ολα τα κοριτσια μαζεμενα ηταν το ιδιο γλυκια.Το τηλεφωνημα οντως θυμησε το ''δεσποινις διευθυντης''αλλα ηταν πολυ γλυκο και οι μουντζες ακομα καλυτερες.Η εκπληξη του Λουκα στη Νορα πολυ συγκινητικη και συμφωνω με την Τζινα για το σημειο που φευγει η Νορα τρεχοντας και ο Λουκας μονολογει ''Ρε με τι συναιτερο παω να μπλεξω''που ελαμπε ολοκληρος απο ευτυχια.Ομολογω οτι για μια στιγμη -αν και ηξερα οτι δε θα γινοταν εκει και ετσι-πιστεψα και ηλπιζα οτι η Νορα θα του το ελεγε εκεινη την ωρα.Δυστυχως ομως δεν το εκανε και ετσι μας χαλασε τα ονειρα για αλλη μια φορα το γαρυφαλλο στ'αυτι.Ουτε το ονομα της δε θελω να λεω.Τοσο με εχει συγχυσει αυτος ο ρολος.

ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ:Εκτος απο Λουκα και Νορα εδειξε και τιποτα αλλο το επεισοδιο γιατι δεν προσεξα;;;;;;;;;;lol! lol! lol!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από nat Τετ Δεκ 16, 2009 2:57 am

Μπααα... Μόνο Λουκά-Νόρα είχε το επεισόδιο!!! Και ήταν το καλύτερο επεισόδιο μπορεί και από καταβολής Μυστικών...

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από almaresi Τετ Δεκ 16, 2009 4:41 am

Υπέροχο το επεισόδιο σήμερα... Ξέρουμε ότι υπάρχει τεράστια αγάπη μεταξύ τους και είδαμε επιτέλους και τη Νόρα να τολμά να πει σε κάποιον ότι είναι έρωτας αυτό που νιώθει - αν ήταν πραγματικός άνθρωπος, ένιωσε μεγάλη ανακούφιση.
Τέλος πάντων, εγώ θα πω ότι χάρηκα που δεν συνέβη τίποτα τελικά σήμερα - και ας κινδυνεύω να φάω ξύλο, αλλά δεν μπορείτε... χιχι... μη με διαγράψετε από το forum please...
Εννοώ λοιπόν πως αν δεν δούμε και τον Λουκά να το συνειδητοποιεί, δεν γίνεται δουλειά...Αυτό το "σαν αδερφή μου" πρέπει να το αναθεωρήσει. Και εν πάσει περιπτώσει, καλό είναι να συμβεί πιο... φυσικά... Ούτε μαγειρέματα και κεριά και ετοιμασίες και κοτόπουλα με γάλατα καρύδων και μήλα - παρεπιπτόντως τον κιμά που τον χρησιμοποίησε η αθεόφοβη? - αν ήταν κιμάς κοτόπουλου, ένα έχω να πω: μπλιαχ - Και άντε πια... εξώ από αυτό το σπίτι της Νόρας δεν μπορούν να βγουν αυτοί???

Τώρα, η αλήθεια είναι πως έχω τα νεύρα μου σήμερα και ίσως είμαι επηρεασμένη, αλλά θα το πω... Προσπαθώ τόσο καιρό να βρω έναν τρόπο να δικαιολογήσω τον Μάνο και τον Πέτρο γιατί πιστεύω αυτό το cliche με το νόμισμα που 'χει δυο όψεις, αλλά ως εδώ ήταν... ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ...(κρίμα που το λέω γιατί τα προσβάλω τα καημένα όταν τα συγκρίνω με αυτούς τους 2)... Καλά, μια "ενοχή" δεν θα τους δούμε να νιώθουν? Μια "ενοχή", μια "τύψη", μια ντροπή... Τόσο φυσικό τους φαίνεται αυτό που έκαναν?
Δεν ξέρω ποια κομμάτια της ιστορίας δεν γνωρίζουμε ακόμα, αλλά επειδή όσα γνωρίζουμε τα παραδέχονται - μεταξύ τους εννοώ - κρίνονται απαράδεκτοι... Μόνο πως θα τα καλύψουν είναι το θέμα... Κι αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο είναι ότι κι οι δυο αγαπήθηκαν πολύ - ειδιαίτερα ο Μάνος, για τον Πέτρο δεν ξέρω πολλά - αλλά να ανταποδώσουν δεν μπορούν. Δεν νιώθουν. ΔΕΝ ΝΙΩΘΟΥΝ.

Αυτά. Και συγχωρείστε με... Καλημέρα
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από madolato Τετ Δεκ 16, 2009 9:05 am

almaresi έγραψε:
Τέλος πάντων, εγώ θα πω ότι χάρηκα που δεν συνέβη τίποτα τελικά σήμερα - και ας κινδυνεύω να φάω ξύλο, αλλά δεν μπορείτε... χιχι... μη με διαγράψετε από το forum please...
Εννοώ λοιπόν πως αν δεν δούμε και τον Λουκά να το συνειδητοποιεί, δεν γίνεται δουλειά...Αυτό το "σαν αδερφή μου" πρέπει να το αναθεωρήσει. Και εν πάσει περιπτώσει, καλό είναι να συμβεί πιο... φυσικά... Ούτε μαγειρέματα και κεριά και ετοιμασίες και κοτόπουλα με γάλατα καρύδων και μήλα - παρεπιπτόντως τον κιμά που τον χρησιμοποίησε η αθεόφοβη? - αν ήταν κιμάς κοτόπουλου, ένα έχω να πω: μπλιαχ - Και άντε πια... εξώ από αυτό το σπίτι της Νόρας δεν μπορούν να βγουν αυτοί???


Ναι, ναι, ναι! Κι εγώ αυτό ακριβώς σκεφτόμουν! Περισσότερες λεπτομέρειες αργότερα, γιατί είπαμε -είναι πολύ πρωί ακόμα και νυστάζω! geek
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 16, 2009 9:08 am

ariadne έγραψε:
almaresi έγραψε:
Τέλος πάντων, εγώ θα πω ότι χάρηκα που δεν συνέβη τίποτα τελικά σήμερα - και ας κινδυνεύω να φάω ξύλο, αλλά δεν μπορείτε... χιχι... μη με διαγράψετε από το forum please...
Εννοώ λοιπόν πως αν δεν δούμε και τον Λουκά να το συνειδητοποιεί, δεν γίνεται δουλειά...Αυτό το "σαν αδερφή μου" πρέπει να το αναθεωρήσει. Και εν πάσει περιπτώσει, καλό είναι να συμβεί πιο... φυσικά... Ούτε μαγειρέματα και κεριά και ετοιμασίες και κοτόπουλα με γάλατα καρύδων και μήλα - παρεπιπτόντως τον κιμά που τον χρησιμοποίησε η αθεόφοβη? - αν ήταν κιμάς κοτόπουλου, ένα έχω να πω: μπλιαχ - Και άντε πια... εξώ από αυτό το σπίτι της Νόρας δεν μπορούν να βγουν αυτοί???


Ναι, ναι, ναι! Κι εγώ αυτό ακριβώς σκεφτόμουν! Περισσότερες λεπτομέρειες αργότερα, γιατί είπαμε -είναι πολύ πρωί ακόμα και νυστάζω! geek


Αυτοί οι δυό και να μου το θυμάστε θα βρουν την πιο ακατάλληλη στιγμή που θα γίνεται ο κακός χαμός για να πρωτοφιληθούνgelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Δεκ 16, 2009 10:12 am

hionati έγραψε:θα ψηφιζα πολυ καλο,αλλα απο τη σκηνη αμαλιας-στεφανος ΨΗΦΙΣΑ ΤΕΛΕΙΟ...
θεος το αγορι μου ο ΣΤΕΦΑΝΟΣΣΣΣ 🎅 🎅 🎅


Μετά απο 5 μέρες απουσία ,προσπαθωντας να δω όλα τα επεισόδια που εχασα μέχρι να φτασω στο χθεσινό και μέχρι να διαβασω όλους τους σχολιασμούς ,αγχώθηκα η άμοιρη τηλεθεάτρια runaround
Καλά ,πεθαινω με τους σχολιασμούς -
Προς το παρόν ψηφίζω ΤΕΛΕΙΟ γιατι συμφωνώ με τη συντηλεθεάτρια hionati :wink2:

θεός το αγόρι μου ο Στεφανοςςςςςςςς 🎅 🎅 🎅
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Δεκ 16, 2009 10:37 am

almaresi έγραψε:
Τώρα, η αλήθεια είναι πως έχω τα νεύρα μου σήμερα και ίσως είμαι επηρεασμένη, αλλά θα το πω... Προσπαθώ τόσο καιρό να βρω έναν τρόπο να δικαιολογήσω τον Μάνο και τον Πέτρο γιατί πιστεύω αυτό το cliche με το νόμισμα που 'χει δυο όψεις, αλλά ως εδώ ήταν... ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ...(κρίμα που το λέω γιατί τα προσβάλω τα καημένα όταν τα συγκρίνω με αυτούς τους 2)... Καλά, μια "ενοχή" δεν θα τους δούμε να νιώθουν? Μια "ενοχή", μια "τύψη", μια ντροπή... Τόσο φυσικό τους φαίνεται αυτό που έκαναν?
Δεν ξέρω ποια κομμάτια της ιστορίας δεν γνωρίζουμε ακόμα, αλλά επειδή όσα γνωρίζουμε τα παραδέχονται - μεταξύ τους εννοώ - κρίνονται απαράδεκτοι... Μόνο πως θα τα καλύψουν είναι το θέμα... Κι αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο είναι ότι κι οι δυο αγαπήθηκαν πολύ - ειδιαίτερα ο Μάνος, για τον Πέτρο δεν ξέρω πολλά - αλλά να ανταποδώσουν δεν μπορούν. Δεν νιώθουν. ΔΕΝ ΝΙΩΘΟΥΝ.


Θα ξαναεπανέλθω για να πω ότι αυτες τις μέρες που έβλεπα μαζεμένα τα επεισόδια αυτό που πραγματικά με έβγαλε έξω απο τα ρουχα μου είναι αυτοί οι δύο Μανος-Πετρος , που τους θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ maaaad
Δεν είναι δυνατόν να μην αισθάνονται έστω και μια μικρή τυψη -Οτι και να ήταν ο μπαμπας Λαζαρίδης ,ακόμα και η Αντιγόνη , να παραδεχτώ ότι δεν είναι καθολου αγία - έχουν τα ελαφρυντικά τους ( ο ένας δεν άντεξε και αυτοκτονησε , η άλλη πλήρωσε πολύ ακριβά με φυλακές και ψυχιατρεία ) κι αυτοί οι δύο για το μονο που νοιάζονται είναι να μην βγουν οι κρυμμένοι σκελετοι
ΕΛΕΟΣ
Κι αν αυτο που περναει ο Μανος αυτή τη στιγμή , το να τον αμφισβητούν οι φιλοι του και η Ευα , θεωρειται τιμωρία , για μένα δεν είναι , γιατι όταν είναι μονος του με τον Πετρο δειχνει ότι δεν έχει μετανοιωσει για τιποτα, τουλάχιστον μεχρι στιγμης
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 16, 2009 10:43 am

Mafalda έγραψε:
almaresi έγραψε:
Τώρα, η αλήθεια είναι πως έχω τα νεύρα μου σήμερα και ίσως είμαι επηρεασμένη, αλλά θα το πω... Προσπαθώ τόσο καιρό να βρω έναν τρόπο να δικαιολογήσω τον Μάνο και τον Πέτρο γιατί πιστεύω αυτό το cliche με το νόμισμα που 'χει δυο όψεις, αλλά ως εδώ ήταν... ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ...(κρίμα που το λέω γιατί τα προσβάλω τα καημένα όταν τα συγκρίνω με αυτούς τους 2)... Καλά, μια "ενοχή" δεν θα τους δούμε να νιώθουν? Μια "ενοχή", μια "τύψη", μια ντροπή... Τόσο φυσικό τους φαίνεται αυτό που έκαναν?
Δεν ξέρω ποια κομμάτια της ιστορίας δεν γνωρίζουμε ακόμα, αλλά επειδή όσα γνωρίζουμε τα παραδέχονται - μεταξύ τους εννοώ - κρίνονται απαράδεκτοι... Μόνο πως θα τα καλύψουν είναι το θέμα... Κι αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο είναι ότι κι οι δυο αγαπήθηκαν πολύ - ειδιαίτερα ο Μάνος, για τον Πέτρο δεν ξέρω πολλά - αλλά να ανταποδώσουν δεν μπορούν. Δεν νιώθουν. ΔΕΝ ΝΙΩΘΟΥΝ.


Θα ξαναεπανέλθω για να πω ότι αυτες τις μέρες που έβλεπα μαζεμένα τα επεισόδια αυτό που πραγματικά με έβγαλε έξω απο τα ρουχα μου είναι αυτοί οι δύο Μανος-Πετρος , που τους θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ maaaad
Δεν είναι δυνατόν να μην αισθάνονται έστω και μια μικρή τυψη -Οτι και να ήταν ο μπαμπας Λαζαρίδης ,ακόμα και η Αντιγόνη , να παραδεχτώ ότι δεν είναι καθολου αγία - έχουν τα ελαφρυντικά τους ( ο ένας δεν άντεξε και αυτοκτονησε , η άλλη πλήρωσε πολύ ακριβά με φυλακές και ψυχιατρεία ) κι αυτοί οι δύο για το μονο που νοιάζονται είναι να μην βγουν οι κρυμμένοι σκελετοι
ΕΛΕΟΣ
Κι αν αυτο που περναει ο Μανος αυτή τη στιγμή , το να τον αμφισβητούν οι φιλοι του και η Ευα , θεωρειται τιμωρία , για μένα δεν είναι , γιατι όταν είναι μονος του με τον Πετρο δειχνει ότι δεν έχει μετανοιωσει για τιποτα, τουλάχιστον μεχρι στιγμης


Καλώς την
Έλα να μαζευόμαστε γιατί μέχρι τώρα γρίνιαζα μόνο εγώ για το Μάνο οτι είναι αμετανόητος. Αυτό το ντουετάκι Πέτρος Μάνος όσο πάει γίνεται και καλύτερο.
Θα συμφωνήσω και με την almaresi που λέει οτι ο Μάνος τουλάχιστον αγαπήθηκε πολύ αλλά τι σημαίνει αγάπη ακόμη δεν έχει καταλάβει. Για τον Πέτρο πάλι δεν ξέρω να σου πω γιατί η Αμαλία απ την αρχή της σειράς αλλάζει σαν χαμαιλέων.gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Δεκ 16, 2009 11:10 am

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ...ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗ ΝΟΡΑ ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΝΤΑΙΖΗ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Δεκ 16, 2009 11:36 am

Clarabelle έγραψε:
Mafalda έγραψε:
almaresi έγραψε:
Τώρα, η αλήθεια είναι πως έχω τα νεύρα μου σήμερα και ίσως είμαι επηρεασμένη, αλλά θα το πω... Προσπαθώ τόσο καιρό να βρω έναν τρόπο να δικαιολογήσω τον Μάνο και τον Πέτρο γιατί πιστεύω αυτό το cliche με το νόμισμα που 'χει δυο όψεις, αλλά ως εδώ ήταν... ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ...(κρίμα που το λέω γιατί τα προσβάλω τα καημένα όταν τα συγκρίνω με αυτούς τους 2)... Καλά, μια "ενοχή" δεν θα τους δούμε να νιώθουν? Μια "ενοχή", μια "τύψη", μια ντροπή... Τόσο φυσικό τους φαίνεται αυτό που έκαναν?
Δεν ξέρω ποια κομμάτια της ιστορίας δεν γνωρίζουμε ακόμα, αλλά επειδή όσα γνωρίζουμε τα παραδέχονται - μεταξύ τους εννοώ - κρίνονται απαράδεκτοι... Μόνο πως θα τα καλύψουν είναι το θέμα... Κι αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο είναι ότι κι οι δυο αγαπήθηκαν πολύ - ειδιαίτερα ο Μάνος, για τον Πέτρο δεν ξέρω πολλά - αλλά να ανταποδώσουν δεν μπορούν. Δεν νιώθουν. ΔΕΝ ΝΙΩΘΟΥΝ.


Θα ξαναεπανέλθω για να πω ότι αυτες τις μέρες που έβλεπα μαζεμένα τα επεισόδια αυτό που πραγματικά με έβγαλε έξω απο τα ρουχα μου είναι αυτοί οι δύο Μανος-Πετρος , που τους θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ maaaad
Δεν είναι δυνατόν να μην αισθάνονται έστω και μια μικρή τυψη -Οτι και να ήταν ο μπαμπας Λαζαρίδης ,ακόμα και η Αντιγόνη , να παραδεχτώ ότι δεν είναι καθολου αγία - έχουν τα ελαφρυντικά τους ( ο ένας δεν άντεξε και αυτοκτονησε , η άλλη πλήρωσε πολύ ακριβά με φυλακές και ψυχιατρεία ) κι αυτοί οι δύο για το μονο που νοιάζονται είναι να μην βγουν οι κρυμμένοι σκελετοι
ΕΛΕΟΣ
Κι αν αυτο που περναει ο Μανος αυτή τη στιγμή , το να τον αμφισβητούν οι φιλοι του και η Ευα , θεωρειται τιμωρία , για μένα δεν είναι , γιατι όταν είναι μονος του με τον Πετρο δειχνει ότι δεν έχει μετανοιωσει για τιποτα, τουλάχιστον μεχρι στιγμης


Καλώς την
Έλα να μαζευόμαστε γιατί μέχρι τώρα γρίνιαζα μόνο εγώ για το Μάνο οτι είναι αμετανόητος. Αυτό το ντουετάκι Πέτρος Μάνος όσο πάει γίνεται και καλύτερο.
Θα συμφωνήσω και με την almaresi που λέει οτι ο Μάνος τουλάχιστον αγαπήθηκε πολύ αλλά τι σημαίνει αγάπη ακόμη δεν έχει καταλάβει. Για τον Πέτρο πάλι δεν ξέρω να σου πω γιατί η Αμαλία απ την αρχή της σειράς αλλάζει σαν χαμαιλέων.gelio


καλως σε βρήκα Hug Hug
κι εγω θα συμφωνησω με almaresi , ειναι απιστευτο ο Μανος να παιρνει τόση αγαπη απο όλους και να συνεχιζει μετα απο ολα αυτα να μην καταλαβαινει τι σημαινει ν αγαπας πραγματικά ΑΚΥΡΟΣ με Α κεφαλαιο
Τον Πέτρο τον περιέγραψε τέλεια χθές νομίζω scratch ο Χρήστος στον Στεφανο
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 16, 2009 1:12 pm


Να σχολιάσω κάτι ακόμη για το χθεσινό επεισόδιο
Κάποια στιγμή που χτύπησε το τηλέφωνο και είπε η Δάφνη στην Εύα για την Νόρα και το Λουκά, ρώτησε η Μαρίλια αν το ευχάριστο έχει να κάνει με το Νικόλα και την Αμερική.
Μεγάλη ειρωνία τα λόγια της. Είπε επι λέξη αν η Δάφνη τον αγαπάει θα τον αφήσει να πραγματοποιήσει το όνειρό του και δεν θα μπει εμπόδιο.
Σας θυμίζει κάτι;
Αυτό ακριβώς έκανε η Εύα για το Μάνο και εισέπραξε το ανάθεμα απ όλους.
Μεγάλη ειρωνία.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Τετ Δεκ 16, 2009 1:48 pm

Εγώ τι να πω μετά από 7 σελίδες σχόλια; Τέλος πάντων... Με καλύψατε απόλυτα! Ψήφισα πολύ καλό, γιατί ως γνωστόν το Τέλειο το κρατάω για το επεισόδιο με τον πρώτο τους φιλί! Σίγουρα όμως λάτρεψα από το επεισόδιο την έκπληξη του Λουκά στη Νόρα, το τηλεφώνημα της Νόρας στη μητέρα της και το ύφος της Νόρας όταν έμαθε για τον Άρη! Πάλι την πλήγωσαν την αγάπη μου! Αχ...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Δεκ 16, 2009 2:13 pm

ΝΟΡΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΠΛΥΣΙΜΟ Ο ΚΙΜΑΣ. ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!! ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΛΥΣΗ ΣΤΟΜΑΧΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕΤΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΑΕΙ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ Clarabelle ΟΤΙ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΣ.

ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ? ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ? ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΑΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ. gelio


ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΟΣ. ΑΝ ΕΛΕΓΕ ΤΗΝ ΠΑΣΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΨΑΧΝΑΝ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΝΑ ΣΚΑΡΩΝΟΥΝ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ, ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΙ, ΨΕΥΤΕΣ. ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!


Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΞΗ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ, ΦΑΣΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙ, ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΟΛΑ. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΜΑΣ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΡΑΣΗ!!!!!!!!!!!! ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΚΑΘΗΛΩΣΤΕ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΚΛΑΜΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Τετ Δεκ 16, 2009 3:00 pm

Ntinaki1 έγραψε:
alexandra35 έγραψε:
ΤΩΡΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ? ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΕΤΣΙ Η ΟΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΑΛΛΗ? ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ. ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ?

Γιατί ερωτεύτηκε την Εύα ποτέ ο Στέφανος; Πότε έγινε αυτό και εγώ δεν το κατάλαβα; Πριν μια βδομάδα έλεγε για τη Μελίτα στην μάνα του, ότι μέχρι σήμερα σαν να μην έζησε τίποτα και τίποτα δεν τον είχε αγγίξει, και μέσα σε μια νύχτα άλλαξαν όλα. Την επόμενη σύμφωνα με το ζάππινγκ θα εξομολογηθεί στην μάνα του ότι είναι ερωτευμένος με τη Μελίτα... εκτός αν μας τον κάνουν και τον Στέφανο δεύτερο Μάνο. Που δεν νομίζω! Πάντως αν μας τον κάνουν και αυτόν δεύτερο Μάνο, θα προτιμίσω τον original που είναι εγγύηση απο πέρσυ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΚΑΝΕΙ ΣΠΑΣΜΩΔΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ. :wink2: .ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ, ΟΣΟ Κ ΑΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟ, Κ ΠΟΝΑΕΙ. ΓΙ ΑΥΤΟ, ΜΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ, ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗ. ΓΙΑΤΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑΣ, .(Η ΜΕΛ) ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΑΕΙ Κ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, Κ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ.
ΤΩΡΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΟΤΑΝ Η ΑΜΑΛΙΑ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΗ ΛΕΞΗ "ΜΕΛΙΤΑ" Κ "ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ" Ο ΓΛΥΚΟΣ,ΥΠΕΡΟΧΟΣ, ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ, Θ-Ε-Ο-Σ ΜΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΜΙΣΟΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΣΚΟΤΕΙΝΙΑΣΕ.. Love! faint ΠΟΝΕΣΕ, ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ...ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ! ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ, Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΤΟ ΔΟΛΩΜΑ! :wink2: ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΤΟΥ ΣΤΥΛ"ΜΟΥ ΕΣΩΣΕ ΤΗ ΖΩΗ", ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΟΥ. ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΚΙΟΛΑΣ ΤΗΝ..ΠΡΟΚΑ affraid ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕΤΑΞΕ Η ΑΜΑΛΙΑ, gelio ΓΙΑ ΝΕΟ ΕΡΩΤΑ, ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ? ΝΑ ΠΕΙ "ΑΧ ΝΑΙ, Κ ΤΟΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ!" ΜΕ ΥΦΟΣ Heart1 ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.. ΤΟ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΞΕΚΟΨΕΙ! ΑΣΧΕΤΟ ΤΟ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ..

ΑΛΛΩΣΤΕ, ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΜΗΝ ΛΗΣΜΟΝΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ,ΕΧΕΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ, ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ, Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΛΕΝΞΕΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ, Κ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ, ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΤΗ ΜΕΛ(ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΔΥΝΑΤΟ Heart2 ) Κ ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ. Ο ΣΤΕΦ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ Ο,ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙ. ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΖΙ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΚΟΒΕΙ, Κ ΦΕΥΓΕΙ, ΟΣΟ Κ ΑΝ ΠΟΝΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΗΣ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛ. ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ, Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΝΙΞΕΙ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Δεκ 16, 2009 3:26 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΚΑΝΕΙ ΣΠΑΣΜΩΔΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ. Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 692872
.ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ Η
ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ, ΟΣΟ Κ ΑΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟ, Κ
ΠΟΝΑΕΙ. ΓΙ ΑΥΤΟ, ΜΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ
ΤΗΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ, ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗ. ΓΙΑΤΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑΣ, .(Η ΜΕΛ) ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΑΕΙ Κ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, Κ
ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΜΩΣ....ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ...ΟΚ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΧΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΛΛΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΡΙΣΜΟΣ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΙΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ....Η ΕΥΑ ΑΓΑΠΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΣ ΜΗ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥ 100%....ΔΕ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΜΙΣΗ.... ΑΥΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΑΠΕΡΡΙΨΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ..ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΙΧΝΟΣ ΑΓΑΠΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ... ΜΙΛΗΣΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ..ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΧΩΡΙΣΕ...ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΤΟΝ" ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ" Η ΕΥΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ..ΔΙΟΤΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ...ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΡΑ? Η ΕΥΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΘΥΜΟ ΘΑ ΕΝΙΩΘΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ..ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΔΟΣΙΑ..
ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ..ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΟΥΣΕ ΠΟΤΕ....ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ: ΟΠΟΙΟΣ ΑΓΑΠΑ ΣΥΓΧΩΡΕΙ..ΙΣΩΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΔΕΙ ΠΙΟ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΤΟΝ "ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ" ΓΙΑΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ....


ΤΩΡΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΟΤΑΝ Η ΑΜΑΛΙΑ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΗ ΛΕΞΗ "ΜΕΛΙΤΑ" Κ "ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ" Ο ΓΛΥΚΟΣ,ΥΠΕΡΟΧΟΣ, ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ, Θ-Ε-Ο-Σ ΜΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΜΙΣΟΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΣΚΟΤΕΙΝΙΑΣΕ.. Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 226538 Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 945864 ΠΟΝΕΣΕ, ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ...ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ! ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ, Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΤΟ ΔΟΛΩΜΑ! Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 692872
ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΤΟΥ ΣΤΥΛ"ΜΟΥ ΕΣΩΣΕ ΤΗ ΖΩΗ", ΓΙΑ
ΝΑ ΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΟΥ. ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΚΙΟΛΑΣ ΤΗΝ..ΠΡΟΚΑ Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Affraid ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕΤΑΞΕ Η ΑΜΑΛΙΑ, Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 397896 ΓΙΑ ΝΕΟ ΕΡΩΤΑ, ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ? ΝΑ ΠΕΙ "ΑΧ ΝΑΙ, Κ ΤΟΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ!" ΜΕ ΥΦΟΣ Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 531955 ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.. ΤΟ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΞΕΚΟΨΕΙ! ΑΣΧΕΤΟ ΤΟ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ..

ΚΑΛΑ Η ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΑ ΜΙΛΑΜΕ...ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ...ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ...ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΟΥ...ΑΧ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ : ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΧΑΡΗ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ..ΑΧ ΕΛΙΩΣΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ...ΝΟΜΙΖΩ ΕΝΙΩΘΑ ΑΜΗΧΑΝΑ ΕΚΕΙΝΟΣ...ΔΙΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.....ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΟΥΤΕΛΟ ΤΟΥ ΔΕ ΤΟ ΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ....


Ο ΣΤΕΦ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ Ο,ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙ.

Α ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΔΩ....ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ Ο,ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.......ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ..ΟΛΟ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΓΓΙΝΑΚΙ: ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΠΟΤΕ..ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΠΟΤΕ..ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΡΕΘΗΚΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΜΗΛΕΣ...... Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 397896

ΑΡΕ ΣΤΕΦΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...


ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΖΙ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΚΟΒΕΙ, Κ ΦΕΥΓΕΙ, ΟΣΟ Κ
ΑΝ ΠΟΝΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΗΣ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛ. ΤΟ
ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ, Κ
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΝΙΞΕΙ.

ΤΕΛΙΚΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΘΑ ΥΠΕΡΙΣΧΥΣΕΙ.....ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙ.... ΑΧ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ( ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ) ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ.....ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙ Η ΜΕΛΙΤΑ...ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ....ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ..

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 16, 2009 3:34 pm

Α ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΔΩ....ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ Ο,ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.......ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ..ΟΛΟ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΓΓΙΝΑΚΙ: ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΠΟΤΕ..ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΠΟΤΕ..ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΡΕΘΗΚΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΜΗΛΕΣ......

ΑΡΕ ΣΤΕΦΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...


Τώρα δέσαμε
Θέλεις να σου μετρήσω τις υποσχέσεις που έχει αραδιάσει δεξιά κι αριστερά χωρίς να έχει κανένα πρόγραμμα να πραγματοποιήσει;
Ο τύπος είναι ή μεγάλος καραγκιόζης, ή εντελώς ψυχάκι
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Δεκ 16, 2009 3:45 pm

Clarabelle έγραψε:
Α ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΔΩ....ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ Ο,ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.......ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ..ΟΛΟ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΓΓΙΝΑΚΙ: ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΠΟΤΕ..ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΠΟΤΕ..ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΡΕΘΗΚΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΜΗΛΕΣ......

ΑΡΕ ΣΤΕΦΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...


Τώρα δέσαμε
Θέλεις να σου μετρήσω τις υποσχέσεις που έχει αραδιάσει δεξιά κι αριστερά χωρίς να έχει κανένα πρόγραμμα να πραγματοποιήσει;
Ο τύπος είναι ή μεγάλος καραγκιόζης, ή εντελώς ψυχάκι

ΟΧΙ ΜΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΡΑΔΙΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ...ΔΕ ΘΕΛΩ..ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ...ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΣΕ ΤΟ ΣΤΕΦΜΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ Ε ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ.. Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Lol Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Lol Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Lol

ΓΙΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΟΧΙ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΨΥΧΑΚΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕ ΤΟ ΒΛΕΠΩ....ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ.... Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Lol

Υ.Γ. ΑΓΙΕ Μ ΒΑΣΙΛΗ Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Icon_santa Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Icon_santa ΔΩΣΕ ΦΩΤΙΣΗ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΘΕΛΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΟΙ ΚΑΗΜΕΝΕΣ Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 94762

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 259 Ημερομηνία 15-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 16, 2009 3:51 pm


Ωραία πες μου ζω τη φαντασίωσή μου αλλά μη μου λες οτι είναι σωστός γιατί με στέλνειςlol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης