Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap64%Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 64% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 28

Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 8:28 pm

ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΕΥΑ! ΔΙΝΟΥΝ ΡΕΣΤΑ ΜΑΖΙ!!!!
λαλαλλαλα!καποιοσ συμφωνει εδω..!!χιχιχ
Υπέροχες ερμηνείες!Ο Σταύρου θεός!! Η Ξυλά καταπληκτική! Η γυναίκα δίνει ρέστα στο δραματικό κομμάτι! Γεμάτη σκήνη! Πόνεσα κ έκλαψα μαζί τους!
ελειπα και δεν ειδα τη σκηνη τους αλλα ειμαι σιγουρη πως θα την απογιωσαν!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 8:30 pm

Στεναχωρήθηκα με την Ευα τα χει παίξει η κοπέλα όπως και ο Λουκάκος μου και το Νοράκι μου...Αν δεν την πατήσει κάτω ο Χρήστος θα το κάνω εγώ..Ευτυχώς που θα κάνουν dna και ελπίζω να πάνε όλα καλά για το Λουκα και τη Νόρα...... Love! επίσης να συνέλθει η Ευα 😢 Snif

Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από sofia_edem_fanatic Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 8:33 pm

rache[L]15 έγραψε:ποπο παιδια μου ηρ9ε φλασια!!!!!!!!!!!!!!!99% ετσι 9α γινει...η νταιζη 9α πληρωσει ψευδομαρτυρες[εξου και εκεινος ο ακυρος που ειχε εμφανιστει για δευτ. στο αυτοκινητο της νταιζης]και το DNA 9α δειχνει οτι ο λουκας ειναι ο πατερας, ο λουκας 9α αποφασισει να παντρευτει τη νταιζη 9α φτασουν μεχρι το δημαρχειο[δεν αντεχω να το δω σε εκκλησια]και εκει 9α μπουκαρει η νορα και 9α πει ολη την αλη9εια με αποδεικτηκα στοιχεια και 9α παντρευτει τον λουκα και 9α βγει το ονειρο της αλη9εστατο....βαζω το χερι μου στη φωτια οτι 9α γινει ετσι....στο σημερινο επεισοδιο η μονη σκηνη που μου αρεσε ηταν στο γραφειο λουκαςνορα..σε καποια φαση που ειχε σκυψει ο λουκαςνα παρει την τσαντα του την ωρα που εφευγαν η νορα δεν μπορουσε να συγκρατη9ει..παρολιγο να τον φιλησει...

α-π-ο-κ-λ-ε-ι-ε-τ-α-ι!!!!!!ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω...σιγουρα η νορα θα πληρωσει για να βγει το τεστ πατροτητας θετικο...αλλα διαβασα οτι στα επομενα επεισοδια ο λουκας με τον οδυσσεα θα πανε να κανουν το τεστ κρυφα απο την νταιζει... :cheers: :cheers:
sofia_edem_fanatic
sofia_edem_fanatic
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 8:34 pm

rache[L]15 έγραψε:ποπο παιδια μου ηρ9ε φλασια!!!!!!!!!!!!!!!99% ετσι 9α γινει...η νταιζη 9α πληρωσει ψευδομαρτυρες[εξου και εκεινος ο ακυρος που ειχε εμφανιστει για δευτ. στο αυτοκινητο της νταιζης]και το DNA 9α δειχνει οτι ο λουκας ειναι ο πατερας, ο λουκας 9α αποφασισει να παντρευτει τη νταιζη 9α φτασουν μεχρι το δημαρχειο[δεν αντεχω να το δω σε εκκλησια]και εκει 9α μπουκαρει η νορα και 9α πει ολη την αλη9εια με αποδεικτηκα στοιχεια και 9α παντρευτει τον λουκα και 9α βγει το ονειρο της αλη9εστατο....βαζω το χερι μου στη φωτια οτι 9α γινει ετσι....στο σημερινο επεισοδιο η μονη σκηνη που μου αρεσε ηταν στο γραφειο λουκαςνορα..σε καποια φαση που ειχε σκυψει ο λουκαςνα παρει την τσαντα του την ωρα που εφευγαν η νορα δεν μπορουσε να συγκρατη9ει..παρολιγο να τον φιλησει...
Ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω! Ένα τέτοιο σενάριο θα έπαιρνε πολύ καιρό και εγώ δεν αντέχω πέρα από την Πρωτοχρονιά! Χώρια που δε θα αντέξω την πίστα ντυμένη νυφούλα στο πλευρό του Λουκά! Όσο για γάμο Νόρας-Λουκά δε θέλω με τίποτα να γίνει βιαστικά, έτσι όπως τον είδε στον ύπνο της η Νόρα! Τον θέλω ρομαντικό, όπως τον έχουμε περιγράψει με τα κορίτσια! Ή σε παραλία ή στην Αγία Σοφία στη Μονεμβασιά! Τέλος και δεν το διαπραγματεύομαι! huhu
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 8:35 pm

sofia_edem_fanatic έγραψε:

α-π-ο-κ-λ-ε-ι-ε-τ-α-ι!!!!!!ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω...σιγουρα η νορα θα πληρωσει για να βγει το τεστ πατροτητας θετικο...αλλα διαβασα οτι στα επομενα επεισοδια ο λουκας με τον οδυσσεα θα πανε να κανουν το τεστ κρυφα απο την νταιζει... :cheers: :cheers:
Μήπως θέλεις να πεις η Νταίζη και μπερδεύτηκες; slap
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από ΕΥΑ Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 8:38 pm

Εγω εχω να σχολιασω τα εξης:Νορα-Λουκας:οποτε τους εδειχνε...κορομηλο το δακρυ...(γενικα σημερα δεν σταματησα να κλαιω στο επεισοδιο! (( )Το τεστ πατροτητας πρεπει να γινει οπωσδηποτε..αλλιως.... xastoukiΝταιζη:Ηθελα να μπω μεσα στην τηλεοσραση και να την σπασω στο ξυλο!Χρηστακη αγορι μου μπραβο!Ν'αγιασει το στομα σου! Η Μελιτα εντελως ακυρη!!!Σε ολα ομως!παρηγορια ηταν αυτη??Ελεος δηλαδη! Η Αμαλια εδωσε ρεστα με τις απανωτες ατακες της αφου ηταν η μοναδικη σκηνη που γελασε και λιγο το χειλι μου! Ευα-Στεφανος....εκει ειδικα ξεσπασα σε κλαματα σαν να ημουν εγω η Ευα,οσο την εβλεπα να κλαιει τοσο τρεχαν και μενα τα ματια μου! Snif Αναμενω εξελιξεις.......Αισιοδοξες ευχομαι!Ερχονται και Χριστουγεννα.....και η κ.Ακριτα πρεπει να μας κανει ενα Doro !!

Υ.Γ.: Ψηφισα τελειο για τις καταπληκτικες ερμηνειες και ΜΟΝΟ!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 8:40 pm

rachel οχι ρε συ αυτό είναι εφιάλτης αλλά ας επανέρθουμε στο θέμα μας

Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 8:46 pm

Για κάτι τέτοιες ερμηνείες σαν τις σημερινές Σταύρου και Ξυλά βλέπω τη σειρά.
Εκπληκτικοί και οι δύο.

Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 8:57 pm

loukitsa έγραψε:rachel οχι ρε συ αυτό είναι εφιάλτης αλλά ας επανέρθουμε στο θέμα μας
συμφωνω αλλα μου φανηκε παρα πολυ λαγικο..αλλιως γιατι σημερα ελεγαν συνεχεια για λουκα-νταιζη η γιατι εβαλαν την νορα να βλεπει αυτο τ ονειρο και γιατι μας ειχανε δει3ει αυτον τον τυπο στο αμα3ι τς νταιζης?εχω την εντυπωση οτι 9α εχουμε βαρυ χειμωνα..ισως την ανοι3η γελασει το χειλακι μας...
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 8:59 pm

rache[L]15 έγραψε:
loukitsa έγραψε:rachel οχι ρε συ αυτό είναι εφιάλτης αλλά ας επανέρθουμε στο θέμα μας
συμφωνω αλλα μου φανηκε παρα πολυ λαγικο..αλλιως γιατι σημερα ελεγαν συνεχεια για λουκα-νταιζη η γιατι εβαλαν την νορα να βλεπει αυτο τ ονειρο και γιατι μας ειχανε δει3ει αυτον τον τυπο στο αμα3ι τς νταιζης?εχω την εντυπωση οτι 9α εχουμε βαρυ χειμωνα..ισως την ανοι3η γελασει το χειλακι μας...
Ούτε για πλάκα δε θέλω να το σκέφτομαι, αλλά επειδή είμαστε off topic μήπως μπορείς να γράψεις την υπόθεση σου στο ανάλογο topic για να συνεχίσουμε εκεί;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 9:01 pm

sifantid έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:
Ούτε για πλάκα δε θέλω να το σκέφτομαι, αλλά επειδή είμαστε off topic μήπως μπορείς να γράψεις την υπόθεση σου στο ανάλογο topic για να συνεχίσουμε εκεί;
σε ποιο topic να γραψω?
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 9:02 pm

Να κάνω και εγώ έναν σχολιασμό:
Κατ'αρχήν εγώ βρίσκω δίκια και άδικα και στους 2. Η Εύα σαφώς και είχε δίκιο γιατί σου λέει και αυτή με χρησημοποίησε ο Στέφανος... 'Ετσι σκέφτηκε.Βασικά στα περισσότερα η Εύα καλά του τα είπε. Φώναζε ο Στέφανος ότι δεν ήταν στόχος η Εύα ,και όντως έχουμε δει ότι την αγαπάει ( σαν άνθρωπο τουλάχιστον). Πιστέψατε εσείς όμως ότι την γνώρισε τυχαία; Μα τέτοια τύχη πια; Αφήστε που νομίζω υπάρχει ένας διάλογος Μάνου-Στέφανου που ο Μάνος λέει ότι ο Καρτάλης δεν την γνώρισε τυχαία την Εύα στο Παρίσι. Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά μου φαίνεται ότι ο Στέφανος ήξερε την Εύα, ότι ήταν η σχέση του Μάνου . Ξέρει τα πάντα για τον Φώτη, και ο Χρήστος τόσα χρόνια δεν θα του είχε πεί ότι η Εύα ήταν η σχέση του Μάνου; Δεν το νομίζω. Δεν ήξερε δηλαδή ο Στέφανος ότι ο Μάνος και η Εύα γνωρίζονται από παιδιά και ότι τόσα χρόνια δεν χώρισαν ποτέ; Αφού όλοι το ήξεραν ο Στέφανος δεν θα το ήξερε;
Μετά, λέει ότι τα έκανε όλα για να τη προστατεύσει από τον Μάνο για να μην τον παντρευτεί, γιατί είναι η καταστροφή της. ΑΑΑΑ !!!Δηλαδή το ότι τα είχε τόσα χρόνια με τον Μάνο η Εύα δεν ήταν το πρόβλημα; Το να τον παντρευτεί πείραξε; Μα αν ο Μάνος έκανε κακό στην Εύα το έκανε τόσα χρόνια και χωρίς γάμο. Με το να στελνει στεφάνια και μαύρα νυφικά ο Στέφανος την Εύα κλόνισε τότε, που είχε πάθει μια κρίση και της βαρούσαν ενέσεις. Δεν κλόνισε τον Μάνο.Και τότε που απειλούσε με τις ταινίες και έλεγε "μετά τον γάμο θα προβληθεί η ταινία της Εύας Χάρις η ωραία της νύχτας" και αυτό για να προστατέψει την Εύα έγινε;
Θυμάμαι, ότι ο Στέφανος είχε πάει στην εκκλησία και περίμενε να δεί αν θα πάει η Εύα τότε. Το μήνυμα τελικά το έστειλε με τον Χρήστο τότε και έπεσαν και στην περίπτωση με Μάνο-Μελίτα και απλά πόνταραν στην ανασφάλεια της Εύας. Αν η Εύα για τον χ-ψ λόγο τελικά πήγαινε να παντρευτεί τον Μάνο, τι θα έκανε ο Στέφανος για να τη προστατέψει; Σαν να μην μας τα είπε καλά σήμερα.
Μετά λέει ότι δεν είχε βάλει στόχο τον Όμιλο. Και το ποσοστό των μετοχών που είχε; Τυχαίο και αυτό;Γιατί η Εύα του έδωσε το δικό της ποσοστό και μαζί με το δικό του πήρε τη πλειοψηφία και έγινε πρόεδρος.
Δεν λέω ότι δεν την αγάπησε αλλά όχι και ότι δεν την χρησημοποίησε...Μέχρι και για το μπρελόκ πρόσφατα τη χρησημοποίησε για να καλύψει τα νώτα του.
Από την άλλη και η Εύα τον χρησημοποίησε τον Στέφανο. Γιατί και αυτή χωρίς να ξέρει τότε τον παράτησε για τα πράσινα ματάκια του Μάνου αλλά και τώρα πήγε μαζί του για να τη βοηθήσει να εκδικηθεί τον Μάνο. Γιατί μη μου πείτε ότι τον ερωτεύτηκε; Αλλά και ο Στέφανος είτε πήγαινε η Εύα μαζί του είτε όχι την εκδίκηση θα την έπαιρνε.
Δεν μου άρεσε καθόλου το ύφος της στο τελευταίο λεπτό. Ας κοιτάξει την κόρη της και μακρυά και από τους 2 μπας και σωθεί γιατί να πάει και στο τρελλάδικο πάει πάρα πολύ.

Την Αγγέλα, δεν ξέρω για σας, αλλά εμένα μου ήρθε να τη μπουφλίσω. Τι του έλεγε του Στέφανου μωρέ; Εδώ η Εύα εκδικήθηκε για ένα κέρατο.Ο Μάνος από τη στιγμή που ήταν παντρεμένος τόσα χρόνια της το έριχνε θέλοντας και μη. Για ένα κέρατο που η ίδια η Εύα στο 1 επεισόδιο του β κύκλου είπε ότι θα της το έριχνε είτε με τη Μελίτα είτε με οποιαδήποτε άλλη. Απαιτεί από τον Στέφανο να μην εκδικηθεί; Γιατί ο Μάνος έχει παιδιά; Στην Εύα είπε ποτέ να μην εκδικηθεί; Δεν θυμάμαι να έπιασε ποτέ την κόρη της να της πεί " Εύα μην εκδικείσαι".Εγώ τη Νόρα θυμάμαι που της είπε να μην εκδικηθεί. Αλλά ακόμα και να της το είπε αυτό, δεν νομίζω ότι συγκρίνεται με την περίπτωση του Στέφανου.

Νόρα- Μελίτα: Πάρα πολύ ωραία σκηνή.
Νταίζη: Κάποιος να της τραβήξει την αλογοουρά και να της την δώσει να τη φάει. Άντε ρε Χρήστο αποζημίωσέ μας!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 9:07 pm

Α και κάτι άλλο που ξέχασα.
Πίστευε λέει ο Στέφανος ότι η Εύα ήταν η καλή νεράϊδα και ότι θα μιλήσει χάρη στην Εύα η Καρτάλω. Που να ήξερε ότι αυτή μιλάει ήδη...
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 9:12 pm

rache[L]15 έγραψε:
sifantid έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:
σε ποιο topic να γραψω?
Μπορείς ίσως στο "Η Νταίζη, ο Λουκάς, ο Άρης και... η Νόρα"
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 9:29 pm

Σίγουρα δεν είπε όλη την αλήθεια στην Εύα!Πήγε όμως να την βρεί και μάλλον αν τον άφηνε θα τς έλεγε και τα υπόλοιπα!
Την Εύα σίγουρα την χρησιμοποιησε..η Εύα όμως όχι!
Και τι ήταν αύτο που είπε ο Στέφανος?Η Εύα είναι το πιο σημαντικό άτομο στην ζωή του? Η Μελίτα τι είναι?Έχασα τον μπούσουλα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 9:31 pm

Επειδή το σημερινό το πέτυχα από εκεί που μιλάνε Νικόλας-Δάφνη για το αν θα φύγει ή αν θα μείνει, προηγουμένως τί έδειξε ;

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 9:34 pm

panda έγραψε:Επειδή το σημερινό το πέτυχα από εκεί που μιλάνε Νικόλας-Δάφνη για το αν θα φύγει ή αν θα μείνει, προηγουμένως τί έδειξε ;

Σήμερα έχασες τις εκπληκτικές ερμηνείες Σταύρου και Ξυλά
Αξίζει τον κόπο να το δεις
Θα ανεβάσω σε λίγο βιντεάκι

Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 9:42 pm

Clarabelle έγραψε:
panda έγραψε:Επειδή το σημερινό το πέτυχα από εκεί που μιλάνε Νικόλας-Δάφνη για το αν θα φύγει ή αν θα μείνει, προηγουμένως τί έδειξε ;

Σήμερα έχασες τις εκπληκτικές ερμηνείες Σταύρου και Ξυλά
Αξίζει τον κόπο να το δεις
Θα ανεβάσω σε λίγο βιντεάκι

ποσες φορες ακομα να σου πω σε λατρευω!!!!!!!!το περιμενω πως και πως αυτο το βιντεακι!!
ακουσα τα καλυτερα και ανυπομονω!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 9:44 pm

Ntinaki1 έγραψε:Πιστέψατε εσείς όμως ότι την γνώρισε τυχαία; Μα τέτοια τύχη πια; Αφήστε που νομίζω υπάρχει ένας διάλογος Μάνου-Στέφανου που ο Μάνος λέει ότι ο Καρτάλης δεν την γνώρισε τυχαία την Εύα στο Παρίσι.

Ντίνα μας έχουν δείξει ότι δεν την γνώρισε τυχαία, είπε στον Χρήστο ότι τον έστειλε να ψάξει το παρελθόν του Οδυσσέα και εκείνος ερωτεύτηκε τη Νταίζη και του απαντησε ο Χρήστος "Και εσύ το ίδιο δεν έπαθες με την Εύα?"

Ntinaki1 έγραψε: Από την άλλη και η Εύα τον χρησημοποίησε τον Στέφανο. Γιατί και αυτή χωρίς να ξέρει τότε τον παράτησε για τα πράσινα ματάκια του Μάνου αλλά και τώρα πήγε μαζί του για να τη βοηθήσει να εκδικηθεί τον Μάνο. Γιατί μη μου πείτε ότι τον ερωτεύτηκε; Αλλά και ο Στέφανος είτε πήγαινε η Εύα μαζί του είτε όχι την εκδίκηση θα την έπαιρνε.

Με μιά διαφορά, η Εύα του είπε του Στέφανου ότι ήθελε βοήθεια να πατήσει το Μάνο κάτω, και ο Στέφανος της την παρείχε, τον χρησιμοποίησε αλλά εν γνώση του και με την άδειά του, όχι όπως εκείνος εκείνην!

Και βέβαια αυτό το κουλό που ο Στέφανος αντιδρά σαν να μην προβλήθηκαν τα τελευταία 5 επεισόδια με τρελαίνει! Η Μελίτα σαν να μην υπάρχει τις 2 τελευταίες ημέρες! Που τον έχωσε τον έρωτά του τον αγιάτρευτο και τον ξέχασε καλε???

Καταπληκτικοί και οι δύο και τέλειο το επεισόδιο!

Θα επανέλθω και με σχολιασμό αργότερα ή αύριο ίσως.. :)

Επεισόδιο 260 - Ημερομηνία 16-12-2009 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 9:56 pm

NOΡΑ -ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΟΝΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥΣ. ΑΧ ΒΡΕ ΝΟΡΑΚΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΘΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΣΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ. ΒΡΕ ΛΟΥΚΑΚΟ ΒΡΕΣ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΗ ΜΑΖΙ. Grrr

ΕΥΑ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΚΑΙΟΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΕΥΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ "ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ". ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ? ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΠΑΣΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ?

ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΝΙΩΣΕΙ ΕΤΣΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ?

ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΕΙ ΟΥΤΕ Η ΕΥΑ ΟΥΤΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΜΩΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΗ ΜΟΥΓΚΑ ΣΤΗ ΣΤΡΟΥΓΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΖΗΜΙΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΥΛΟ ΠΩΣ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΡΑΙΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΙΛΟΥΣΕ? ΞΥΠΝΑ ΕΥΑ ΓΡΑΨΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΠΑΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΓΕ. ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΥΜΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΕ ΣΕ ΟΣΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕ. ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑΤΑ ΔΗΛ.ΤΩΡΑ?

Η ΑΜΑΛΙΑ ΑΦΑΣΙΑ ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΧΕ ΚΛΑΜΑ.

ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΒΟΥΤΑ ΤΗΝ ********** ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΤΗ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ, ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΚΟΣΜΟ. ΜΑΥΡΙΣΕ ΤΗΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ, ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ. ΞΟΥΤ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΑΚΡΙΑ. gmt gmt gmt

edit Jim7
Προσοχή στις εκφράσεις μας. Στο forum κρατάμε ένα επίπεδο. Ευχαριστώ πολύ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 10:28 pm

Ntinaki1 έγραψε:Να κάνω και εγώ έναν σχολιασμό:
Κατ'αρχήν εγώ βρίσκω δίκια και άδικα και στους 2. Η Εύα σαφώς και είχε δίκιο γιατί σου λέει και αυτή με χρησημοποίησε ο Στέφανος... 'Ετσι σκέφτηκε.Βασικά στα περισσότερα η Εύα καλά του τα είπε. Φώναζε ο Στέφανος ότι δεν ήταν στόχος η Εύα ,και όντως έχουμε δει ότι την αγαπάει ( σαν άνθρωπο τουλάχιστον). Πιστέψατε εσείς όμως ότι την γνώρισε τυχαία; Μα τέτοια τύχη πια; Αφήστε που νομίζω υπάρχει ένας διάλογος Μάνου-Στέφανου που ο Μάνος λέει ότι ο Καρτάλης δεν την γνώρισε τυχαία την Εύα στο Παρίσι. Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά μου φαίνεται ότι ο Στέφανος ήξερε την Εύα, ότι ήταν η σχέση του Μάνου . Ξέρει τα πάντα για τον Φώτη, και ο Χρήστος τόσα χρόνια δεν θα του είχε πεί ότι η Εύα ήταν η σχέση του Μάνου; Δεν το νομίζω. Δεν ήξερε δηλαδή ο Στέφανος ότι ο Μάνος και η Εύα γνωρίζονται από παιδιά και ότι τόσα χρόνια δεν χώρισαν ποτέ; Αφού όλοι το ήξεραν ο Στέφανος δεν θα το ήξερε;
Μετά, λέει ότι τα έκανε όλα για να τη προστατεύσει από τον Μάνο για να μην τον παντρευτεί, γιατί είναι η καταστροφή της. ΑΑΑΑ !!!Δηλαδή το ότι τα είχε τόσα χρόνια με τον Μάνο η Εύα δεν ήταν το πρόβλημα; Το να τον παντρευτεί πείραξε; Μα αν ο Μάνος έκανε κακό στην Εύα το έκανε τόσα χρόνια και χωρίς γάμο. Με το να στελνει στεφάνια και μαύρα νυφικά ο Στέφανος την Εύα κλόνισε τότε, που είχε πάθει μια κρίση και της βαρούσαν ενέσεις. Δεν κλόνισε τον Μάνο.Και τότε που απειλούσε με τις ταινίες και έλεγε "μετά τον γάμο θα προβληθεί η ταινία της Εύας Χάρις η ωραία της νύχτας" και αυτό για να προστατέψει την Εύα έγινε;
Θυμάμαι, ότι ο Στέφανος είχε πάει στην εκκλησία και περίμενε να δεί αν θα πάει η Εύα τότε. Το μήνυμα τελικά το έστειλε με τον Χρήστο τότε και έπεσαν και στην περίπτωση με Μάνο-Μελίτα και απλά πόνταραν στην ανασφάλεια της Εύας. Αν η Εύα για τον χ-ψ λόγο τελικά πήγαινε να παντρευτεί τον Μάνο, τι θα έκανε ο Στέφανος για να τη προστατέψει; Σαν να μην μας τα είπε καλά σήμερα.
Μετά λέει ότι δεν είχε βάλει στόχο τον Όμιλο. Και το ποσοστό των μετοχών που είχε; Τυχαίο και αυτό;Γιατί η Εύα του έδωσε το δικό της ποσοστό και μαζί με το δικό του πήρε τη πλειοψηφία και έγινε πρόεδρος.
Δεν λέω ότι δεν την αγάπησε αλλά όχι και ότι δεν την χρησημοποίησε...Μέχρι και για το μπρελόκ πρόσφατα τη χρησημοποίησε για να καλύψει τα νώτα του.
Από την άλλη και η Εύα τον χρησημοποίησε τον Στέφανο. Γιατί και αυτή χωρίς να ξέρει τότε τον παράτησε για τα πράσινα ματάκια του Μάνου αλλά και τώρα πήγε μαζί του για να τη βοηθήσει να εκδικηθεί τον Μάνο. Γιατί μη μου πείτε ότι τον ερωτεύτηκε; Αλλά και ο Στέφανος είτε πήγαινε η Εύα μαζί του είτε όχι την εκδίκηση θα την έπαιρνε.
Δεν μου άρεσε καθόλου το ύφος της στο τελευταίο λεπτό. Ας κοιτάξει την κόρη της και μακρυά και από τους 2 μπας και σωθεί γιατί να πάει και στο τρελλάδικο πάει πάρα πολύ.

Την Αγγέλα, δεν ξέρω για σας, αλλά εμένα μου ήρθε να τη μπουφλίσω. Τι του έλεγε του Στέφανου μωρέ; Εδώ η Εύα εκδικήθηκε για ένα κέρατο.Ο Μάνος από τη στιγμή που ήταν παντρεμένος τόσα χρόνια της το έριχνε θέλοντας και μη. Για ένα κέρατο που η ίδια η Εύα στο 1 επεισόδιο του β κύκλου είπε ότι θα της το έριχνε είτε με τη Μελίτα είτε με οποιαδήποτε άλλη. Απαιτεί από τον Στέφανο να μην εκδικηθεί; Γιατί ο Μάνος έχει παιδιά; Στην Εύα είπε ποτέ να μην εκδικηθεί; Δεν θυμάμαι να έπιασε ποτέ την κόρη της να της πεί " Εύα μην εκδικείσαι".Εγώ τη Νόρα θυμάμαι που της είπε να μην εκδικηθεί. Αλλά ακόμα και να της το είπε αυτό, δεν νομίζω ότι συγκρίνεται με την περίπτωση του Στέφανου.

Νταίζη: Κάποιος να της τραβήξει την αλογοουρά και να της την δώσει να τη φάει. Άντε ρε Χρήστο αποζημίωσέ μας!

ΕΙΠΕΣ Ο,ΤΙ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΝΤΙΝΑ. ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΥΤΗΣ-ΘΥΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, Κ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΣΚΟΠΟΥΣ(ΕΚΔΙΚΗΣΗ), ΑΛΛΑ Κ Η ΕΥΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ,ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΣΤΟ ΜΑΝΟ, Κ ΓΙΑ ΔΕΚΑΝΙΚΙ. Ο ΕΝΑΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ.ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΝ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ, ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣ, ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΠΡΟΕΙΧΕ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ, Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.

ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΒΑΘΙΑ ΚΡΥΜΜΕΝΗ, ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΟΥ. ΠΟΙΟΣ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ? "Ο,ΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΙΝΟ" "ΣΕ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΜΕ ΝΙΩΣΕΙΣ", "ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΕΤΡΑΝΕ, ΟΧΙ ΟΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ". ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΕΡΙΤΤΑ. ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΗΔΗ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ,ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ.ΜΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ,ΓIATI AYTH ΔEN ΞEΡEI TA SKOTAΔIA THS ΨYXHS TOY. ΓIA NA MAΘEI ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑ AΛHΘEIA, XREIAZETAI ENA ONOMA.ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΕΙ. ΑΛΛΩΣΤΕ, ΝΑΙ, Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ.ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΙ ΑΥΤΗΝ, ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΡΙΜΑ, ΟΙΚΕΙΑ. ΑΝΤΙΘΕΤΑ,ΑΔΥΝΑΤΕΙ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΗΣΕΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ?
Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ, ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗ.ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.. 🇳🇴

Έχει επεξεργασθεί από τον/την stefanos-melita στις Τετ Δεκ 16, 2009 10:47 pm, 1 φορά
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 10:42 pm

βρε παιδια αυτο ηταν ο ερωτας του στεφανου και της μελιτας 2 φορες σε κουζινα και σε δωματιο και τελος!
εδω ελεγαν οτι δεν θα αντεξουν ο ενας μακρυα απο τον αλλο!και αντεξαν τοσες μερες!απο την αλλη σημερα ειδα ενα στεφανο,που ολες του οι φρασεις ειχαν μεσα το ονομα ευα(μολις τωρα ειδα το επεισοδιο που δεν ειχα δει).
για να καταλαβω η ακριτα οταν ελεγε μεγαλος και παραφαορος ερωτας εννουσε οποτε καπνισει στο στεφανο?δηλαδη ο ερωτας τους θα ναι μονο στα σεντονια?

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 10:48 pm

stefanos-melita έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Να κάνω και εγώ έναν σχολιασμό:

ΕΙΠΕΣ Ο,ΤΙ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΝΤΙΝΑ. ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΥΤΗΣ-ΘΥΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, Κ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΣΚΟΠΟΥΣ(ΕΚΔΙΚΗΣΗ), ΑΛΛΑ Κ Η ΕΥΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ,ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΣΤΟ ΜΑΝΟ, Κ ΓΙΑ ΔΕΚΑΝΙΚΙ. Ο ΕΝΑΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ.ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΝ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ, ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣ, ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΠΡΟΕΙΧΕ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ, Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.

ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΒΑΘΙΑ ΚΡΥΜΜΕΝΗ, ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΟΥ. ΠΟΙΟΣ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ? "Ο,ΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΙΝΟ" "ΣΕ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΜΕ ΝΙΩΣΕΙΣ", "ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΕΤΡΑΝΕ, ΟΧΙ ΟΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ". ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΕΡΙΤΤΑ. ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΗΔΗ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ,ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ.ΜΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ,ΓIATI AYTH ΔEN ΞEΡEI TA SKOTAΔIA THS ΨYXHS TOY. ΓIA NA MAΘEI ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑ AΛHΘEIA, XREIAZETAI ENA ONOMA.ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΕΙ. ΑΛΛΩΣΤΕ, ΝΑΙ, Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ.ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΙ ΑΥΤΗΝ, ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΡΙΜΑ, ΟΙΚΕΙΑ. ΑΝΤΙΘΕΤΑ,ΑΔΥΝΑΤΕΙ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΗΣΕΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ?
Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ, ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗ.ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.. 🇳🇴
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΘΑ ΜΠΟΡΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 10:56 pm

konstantina έγραψε:
βρε παιδια αυτο ηταν ο ερωτας του στεφανου και της μελιτας 2 φορες σε κουζινα και σε δωματιο και τελος!
εδω ελεγαν οτι δεν θα αντεξουν ο ενας μακρυα απο τον αλλο!και αντεξαν τοσες μερες!απο την αλλη σημερα ειδα ενα στεφανο,που ολες του οι φρασεις ειχαν μεσα το ονομα ευα(μολις τωρα ειδα το επεισοδιο που δεν ειχα δει).
για να καταλαβω η ακριτα οταν ελεγε μεγαλος και παραφαορος ερωτας εννουσε οποτε καπνισει στο στεφανο?δηλαδη ο ερωτας τους θα ναι μονο στα σεντονια?

Από τη Παρασκευή που έδειξε τη τελευταία τους σκηνή έχουμε να τους δούμε. Υποτίθεται στην Εδέμ πέρασαν 2 μέρες το πολύ.Αύριο από ότι είδα έχει σκηνή τους.Και την επόμενη εβδομάδα Πέμπτη Παρασκευή Μελίτα Στέφανο θα έχουμε.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από hionati Την / Το Τετ Δεκ 16, 2009 11:07 pm

ψηφισα πολυ καλο ενω θα ψηφιζα μετριο μια και το επεισοδιο δεν με τρελανε για δυο λογους...
1)για τον στεφ εννοειται...Ο ΑΛΕΞ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ...ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ,ΜΕ ΚΑΘΗΛΩΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΕΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΤΟΣΟ ΩΣΤΕ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ Η ΒΡΑΧΝΗ ΧΡΟΙΑ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΤΟΥ....ΥΠΕΡΟΧΟΣΣΣΣ
2)για την ευα....Η ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ ΞΥΛΑ ΜΕ ΚΑΘΗΛΩΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ....ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ...ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ,ΑΜΕΣΗ,ΑΛΗΘΙΝΗ,ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΗ...ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΔΙΧΝΑΝΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ...ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟΣΟ Η ΞΥΛΑ...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης