Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 26

Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 9:03 pm

Η Δάφνη ήταν πολύ καλή στη σκηνή με Εύα! Επίσης πρέπει να πω ότι και η Ξυλά μου άρεσε πολύ (εμένα που στον 1ο κύκλο δεν άντεχα το παίξιμο της.....). Γενικά της πάει πολύ καλύτερα το ήρεμο από τα "θα σε φτασω στον πάτο" κτλ., είναι πιο εκφραστική....
Την Αμαλία την έχασα..... maaaad
Την σκηνή Νόρα-Μελίτα αλλιώς την περίμενα.... νομιζα ότι η Νόρα θα της τα χώσει αλλά ευτυχώς δεν έγινε έτσι!!!! Μου άρεσε αυτό, φάνηκε να καταλαβαίνει ότι κάποιες φορές δεν μπορείς απλά να έχεις τον έλεγχο των συναισθημάτων σου..... α ρε Νόρα..... κάλιο αργά παρά ποτέ!!!!
Ο Στέφανος με έχει μπερδέψει..... τα έχει κάνει μπάχαλο μέσα του νομίζω.... δεν τον είδα να σκεφτεται την Μελίτα καθόλου, μόνο την Εύα (εμ έτσι που τα έκανεςςςςςς) και από ότι κατάλαβα αύριο θα της δώσει χυλόπιτα της Μελίτας..... ναι ξέρω για το καλό της αλλά.... ακόμα δεν έχει δεχτεί τι νιώθει και για ποιόν! Πάντως εκεί που είπε τον Μάνου ότι οι 2 τους μιλάνε τώτα και ξέρουμε και οι 2 τι έχεις κάνει (κάπως έτσι...) μούγγα ο Μάνος!!!!!!!!!!!!!!!!!!! απλά έφυγε.......Ο οποίος Μάνος σαν χαρακτήρας φέρεται αλλοπρόσαλα.... έτσι που όρμησε σπίτι της Εύας και αμέσως καταλάβε από τα λεγόμενα της Μαρίλιας ότι δεν είναι καλά (άσχετο ... αυτοί δεν είναι που δεν θα ξαναμιλούσαν????? η Μαρίλια δεν του τα είχε χώσει???? τι σουρεάλ σκηνή ήταν αυτή???) δεν με πείθει....... δεν... κάτι δεν μου κάθεται...
τέλος. δεν κατάλαβα η σκηνή με Μελίτα-Οδυσσέα τι εξυπηρετούσε..... μου φάνηκε λίγο άσχετο.... αλλά έχει όλα τα δίκια με το μέρος του....

ΥΓ. Ο Στέφανος ουσιαστικά είπε στον Χρήστο να καλύψει με ψέματα την ιστορία της Ντάιζης έτσι????? γιατί ο Λουκάς είναι καλό παιδί ..... πάααλι ψέματα, γιατί έτσι έχει μάθει να αντιμετωπίζει τα πράγματα!!!!!!!!!! Ά ρε Στέφανεεεεεε
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 9:07 pm

Την σκηνή Νόρα-Μελίτα αλλιώς την περίμενα.... νομιζα ότι η Νόρα θα της τα χώσει αλλά ευτυχώς δεν έγινε έτσι!!!!

Η Νόρα απλά εξακολουθεί να πιστεύει οτι η Μελίτα έχει φερθεί κυρία στο θέμα. Δεν νομίζω οτι αν ήξερε τι έχει συμβεί θα ήταν τόσο ψύχραιμη. Δεν ταιριάζει στο χαρακτήρα της.

Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 9:08 pm

Εκτός κι αν αυτός είναι ο τρόπος της να δείξει ένταση. Ακριβώς μ αυτό το ύφος τα έλεγε και προχθές στο Μάνο, έχω μπερδευτεί.

Δεν ερμηνεύει, παίζει,πολλές φορές κραυγαλέα και ενοχλητικά!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 10:03 pm

Η ΞΥΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΙΔΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΣΚΗΝΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΦΑΙΝΟΤΑΝ Ο ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΟΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ. ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΣΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΙΛΕΣ.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ? cake ΑΠΑΙΤΕΙ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΜΕ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ. ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΣΤΗ ΝΑ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΣ. ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΑΝΤΑΚΙ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΑΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ.

ΑΡΑ ΗΞΕΡΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΤΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΗΘΙΝΑ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ.ΠΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ? ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΚΔΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΕΔΕΙΞΕ ΠΩΣ ΟΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΙ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ.

ΤΙ ΓΙΑΤΡΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΦΕΡΕΙ ΤΩΡΑ? ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΤΡΕΛΛΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΕΦΕΡΩ?ΑΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΘΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΝΟΡΑ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ: "ΘΑ ΞΕΧΕΙΜΩΝΙΑΣΟΥΜΕ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ, ΕΓΩ, ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΑΣ".

ΕΠΑΘΑ ΣΥΓΚΟΠΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΡΟΞΕΝΕΥΕ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΟ ΤΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! : scream : : scream : : scream :

ΚΑΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΡΙΞΑ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ. gelio

Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΟΣΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ. ΑΝ ΚΑΙ ΣΑΝ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΓΑΚΗΣ. Η ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΗ ΘΕΩΡΗΣΑ ΑΚΥΡΗ. ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΤΩΡΑ? ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΕΙΧΑΝ, ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ.

ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΥΤΕ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ. ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Η ΤΕΛΟΣ Η ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΖΕΙ ΚΡΥΦΗ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΖΩΗ? Η ΟΛΑ Η ΤΙΠΟΤΑ. ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΔΕΝ ΟΔΗΓΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΞΩ Η ΜΟΝΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΙ?

ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΑΝ Η ΕΥΑ ΠΕΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΣΑ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΝΟΜΙΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΘΑΥΜΑ!!!!!!!!!!!!ΜΙΛΗΣΕ Η ΜΟΥΓΚΗ ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΓΕ Η ΕΥΑ Η ΝΕΡΑΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΓΙΞΕ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΥΑ ΟΤΑΝ ΕΠΙΑΣΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΣΑΣ ΑΓΓΙΞΩ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΤΕ" ΛΙΓΟ ΚΟΥΛΟ ΑΥΤΟ .

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΟΥ. Ο ΗΛΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥ. Η ΔΑΦΝΗ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΥΛ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΤΟ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΙΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΕΙ. ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝΕ? ΚΟΙΤΑΧΤΗΚΑΝ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ. ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΒΟΥΡΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ. :wink2: :wink2: :wink2:

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 10:22 pm

Τα επεισόδια του κλονισμού τα ΒΑΡΙΕΜΑΙ!

Αγγέλα: Θα μας τρελλάνει; Τι ήταν αυτό που είπε στον Στέφανο; Πως του μίλησε έτσι; Τι τρόπος ήταν αυτός; Ναι, η Εύα χρειάζεται ιατρική παρακολούθηση, καλά τα είπε ο Στέφανος. Μόνο που άργησαν να το πάρουν είδηση κάτι χρόνια. Ένα άτομο που κόβει τις φλέβες του, που κάνει κακό στον εαυτό του, που αγαπάει τον βιαστή του χρειάζεται ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ την βοήθεια κάποιου ειδικού γιατί κάτι δεν πάει καλά ( και δεν κάνω καθόλου πλάκα). Αλλά τόσο καιρό, ένας για δείγμα δεν βρέθηκε να την πάει. 'Εκοψε τις φλέβες της κάποτε. Είναι ένα άτομο που παλιά έπασχε απο κατάθλιψη και το μόνο που έχει να πεί η Αγγέλα είναι ότι η κόρη της δεν χρειάζεται γιατρό;Μετά θα λέει ότι τρέλλαναν το παιδί της και θα είναι μέσα στην μοίρλα. Αλλά πάρα πολύ μεγάλο μέρος ευθύνης για τα χάλια της κόρης της το έχει η ίδια. Ναι, στάθηκε πραγματική μάνα για τη Μαρίλια αλλά όχι για την Εύα. Αν την είχε βάλει να αναλάβει κάποτε τις ευθύνες της μετά που πέρασε η κατάθλιψή της, θα είχε γίνει τώρα και σωστή μάνα και συγκροτημένο άτομο και θα ήξερε και να πατάει στα πόδια της. Μα ακόμα και τώρα σωστή μάνα δεν είναι. Έτσι αντιμετωπίζεις κυρά μου το παιδί σου; Το να κλειστεί μέσα στο δωμάτιο είναι η λύση; Τι κάνεις για να το βοηθήσεις;Με το να κάνουν παρέλαση όλοι από το σπίτι της Εύας δεν σώζεται η κατάσταση. Το κορίτσι χρειάζεται άμεσα την βοήθεια ειδικού.Βέβαια, για να πω και την αλήθεια μου θεωρώ ότι αυτός ο πολυήμερος κλονισμός είναι υπερβολικός ειδικά μετά τα τελευταία νέα ότι θα ξαναγυρίσει στην αγκαλιά του Μάνου...
Πάντως ο Στέφανος τύψεις δεν έχει. Ίσα ίσα που μου φαίνεται ότι πιστεύει πως πολύ καλά έκανε και της τα είπε όλα.

Ο Οδυσσέας καλός αλλά ρε φίλε έλεος. Δεν φταίει η Μελίτα για τις βλακείες της Αμαλίας. Αλλά δικαιολογείται λόγω απόγνωσης.

Νόρα και Μελίτα: Θα ξεχειμωνιάσουνε μαζί αυτές και η γκαντεμιά τους. Μου άρεσε η αντίδραση της Νόρας.

Μάνος:Δεν τον μπορώ. Έχει κάνει τα τέρατα στην Εύα και πήγε και έπιασε τον Στέφανο να τον απειλεί. Σου λέει μόνο εγώ έχω τα πρωτεία να πληγώνω την Εύα.

Εύα: Κλονισμένη, συγκλονισμένη και λέει ασυναρτησίες:Χτες φώναξε στον Στέφανο με ποιο δικαίωμα της διέλυσε τον γάμο με τον Μάνο " και με ρωτάς αν αυτό το ψέμα ήταν όλη μου η ζωή"; Σήμερα λέει στον Λουκά: "Αν είχα παντρευτεί τότε τον Στέφανο θα ήταν όλα αλλιώς και θα ήμουν ευτυχισμένη και ας ζούσα μέσα στο ψέμα".Δηλαδή προτιμούσε να ζεί στο ψέμα παρά στην αλήθεια; Τι να πω;

Τέλος που είναι η σκηνή Στέφανου Μελίτας;
Άθλιο σήμερα! Και ναι εγώ το ψήφισα άθλιο! lol!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 10:33 pm

Ntinaki1 έγραψε:Τα επεισόδια του κλονισμού τα ΒΑΡΙΕΜΑΙ!

Αγγέλα: Θα μας τρελλάνει; Τι ήταν αυτό που είπε στον Στέφανο; Πως του μίλησε έτσι; Τι τρόπος ήταν αυτός; Ναι, η Εύα χρειάζεται ιατρική παρακολούθηση, καλά τα είπε ο Στέφανος. Μόνο που άργησαν να το πάρουν είδηση κάτι χρόνια. Ένα άτομο που κόβει τις φλέβες του, που κάνει κακό στον εαυτό του, που αγαπάει τον βιαστή του χρειάζεται ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ την βοήθεια κάποιου ειδικού γιατί κάτι δεν πάει καλά ( και δεν κάνω καθόλου πλάκα). Αλλά τόσο καιρό, ένας για δείγμα δεν βρέθηκε να την πάει. 'Εκοψε τις φλέβες της κάποτε. Είναι ένα άτομο που παλιά έπασχε απο κατάθλιψη και το μόνο που έχει να πεί η Αγγέλα είναι ότι η κόρη της δεν χρειάζεται γιατρό;Μετά θα λέει ότι τρέλλαναν το παιδί της και θα είναι μέσα στην μοίρλα. Αλλά πάρα πολύ μεγάλο μέρος ευθύνης για τα χάλια της κόρης της το έχει η ίδια. Ναι, στάθηκε πραγματική μάνα για τη Μαρίλια αλλά όχι για την Εύα. Αν την είχε βάλει να αναλάβει κάποτε τις ευθύνες της μετά που πέρασε η κατάθλιψή της, θα είχε γίνει τώρα και σωστή μάνα και συγκροτημένο άτομο και θα ήξερε και να πατάει στα πόδια της. Μα ακόμα και τώρα σωστή μάνα δεν είναι. Έτσι αντιμετωπίζεις κυρά μου το παιδί σου; Το να κλειστεί μέσα στο δωμάτιο είναι η λύση; Τι κάνεις για να το βοηθήσεις;Με το να κάνουν παρέλαση όλοι από το σπίτι της Εύας δεν σώζεται η κατάσταση. Το κορίτσι χρειάζεται άμεσα την βοήθεια ειδικού.Βέβαια, για να πω και την αλήθεια μου θεωρώ ότι αυτός ο πολυήμερος κλονισμός είναι υπερβολικός ειδικά μετά τα τελευταία νέα ότι θα ξαναγυρίσει στην αγκαλιά του Μάνου...
Πάντως ο Στέφανος τύψεις δεν έχει. Ίσα ίσα που μου φαίνεται ότι πιστεύει πως πολύ καλά έκανε και της τα είπε όλα.

Ο Οδυσσέας καλός αλλά ρε φίλε έλεος. Δεν φταίει η Μελίτα για τις βλακείες της Αμαλίας. Αλλά δικαιολογείται λόγω απόγνωσης.

Νόρα και Μελίτα: Θα ξεχειμωνιάσουνε μαζί αυτές και η γκαντεμιά τους. Μου άρεσε η αντίδραση της Νόρας.

Μάνος:Δεν τον μπορώ. Έχει κάνει τα τέρατα στην Εύα και πήγε και έπιασε τον Στέφανο να τον απειλεί. Σου λέει μόνο εγώ έχω τα πρωτεία να πληγώνω την Εύα.

Εύα: Κλονισμένη, συγκλονισμένη και λέει ασυναρτησίες:Χτες φώναξε στον Στέφανο με ποιο δικαίωμα της διέλυσε τον γάμο με τον Μάνο " και με ρωτάς αν αυτό το ψέμα ήταν όλη μου η ζωή"; Σήμερα λέει στον Λουκά: "Αν είχα παντρευτεί τότε τον Στέφανο θα ήταν όλα αλλιώς και θα ήμουν ευτυχισμένη και ας ζούσα μέσα στο ψέμα".Δηλαδή προτιμούσε να ζεί στο ψέμα παρά στην αλήθεια; Τι να πω;

Τέλος που είναι η σκηνή Στέφανου Μελίτας;
Άθλιο σήμερα! Και ναι εγώ το ψήφισα άθλιο! lol!

Η ΕΥΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.. /S ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΠΟ ΧΘΕΣ, ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ Κ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ. Κ ΝΑΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ, ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΣΟΒΑΡΑ, Η ΕΥΑ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ. ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥΥ ΒΑΡΙΑ, Κ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΕΥΘΡΑΥΣΤΗ ΨΥΧΙΚΗ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ, ΟΝΤΑΣ ΑΠ ΕΞΩ, ΕΙΔΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΔΙΚΟΥ! Thumbs up Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΕΙ! wall ΕΛΕΟΣ! :Banned: ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ, ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ ΙΑΤΡΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ? /S ΤΙ ΝΑ ΠΩ...
Κ ΝΑΙ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΚΗΝΗ ΜΑΣ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ??? Grrr ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ?? Grrr Κ ΓΩ ΑΘΛΙΟ ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ!! ΝΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΣΤΑ ΤΡΕΙΛΕΡ!! gmt
ΥΓ Κ ΝΑΙ Κ ΓΩ ΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ ΚΛΟΝΙΣΜΟΥ,ΦΤΑΝΕΙ!!!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 10:58 pm

Αγγέλα: Θα μας τρελλάνει; Τι ήταν αυτό που είπε στον Στέφανο; Πως του μίλησε έτσι; Τι τρόπος ήταν αυτός;

Η Αγγέλα έχει κάνει τεράστια λάθη που τα έχει πληρώσει η Εύα αλλά στην προκειμένη περίπτωση μίλησε σωστά και λίγα του ειπε του τζάμπα μάγκα.
Ο κύριος πρώτα της διάλυσε το γάμο, μετά της πούλησε αγάπες και λουλούδια και μετά της το έπαιξε και θιγμένος όταν δεν δέχτηκε την πρόταση γάμου γιατί βλέπεις είχε στο μεταξύ ξεμοναχιαστεί με την άλλη μη τυχόν και του ξεφύγει καμιά απ τις γυναίκες του Μάνου. Και σαν να μην έφτανε αυτό είχε και το θράσος να της πει τι της έκανε κατάμουτρα και να επιμένει κιόλας οτι το έκανε για το καλό της.
Η Αγγέλα συμπεριφέρθηκε πολυ καλά δεδομένων των συνθηκών. Προσωπικά αν κάποιος είχε κανει στο παιδί μου όλα αυτά άσχετα με το λογο θα του είχα ρίξει και μια κλωτσιά στα μαλακά να με θυμάται.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 11:03 pm

Το σημερινό επεισόδιο μόνο άθλιο δε το λές πόσο μάλλον το χθεσινό!
Είδα εξαιρετικές ερμηνείες,είδα τον πόνο, την απόγνωση,είδα τα πάντα!
Είδα κ ενα ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΞΥΛΑ ΥΠΕΡΟΧΗ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 11:14 pm

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΕΙΡΑ! ΕΣΕΙΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΤΕΦΑΝΟ- ΜΕΛΙΤΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από atreidhs Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 11:29 pm

Τελικά ξέρει κανείς αν το πιτσιρίκι είναι του Λουκά;
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 11:46 pm

aggeliki έγραψε:ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΕΙΡΑ! ΕΣΕΙΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΤΕΦΑΝΟ- ΜΕΛΙΤΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!

ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΡΥΨΑ ΠΟΤΕ. ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΜΥΣΤΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕ. ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΣΗΚΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΜΟΥ, Κ ΜΕ ΕΒΑΛΑΝ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ.ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ, ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΕ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΚΑΡΕΚΛΑΣ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2009 11:51 pm

atreidhs έγραψε:Τελικά ξέρει κανείς αν το πιτσιρίκι είναι του Λουκά;
Ιδού η απορία! Και εμείς αυτό αναρωτιόμαστε! Και μάλλον ούτε την επόμενη εβδομάδα θα μάθουμε αν λάβουμε υπόψη τις περιλήψεις... Ναι μεν γίνεται το Test DNA τη Δευτέρα, αλλά τα αποτελέσματα δε νομίζω να βγουν μέχρι την Παρασκευή -δεν ξέρω πόσο χρονικό διάστημα κρατάει η όλη διαδικασία σε φυσιολογικά πλαίσια-, αφού στο επεισόδιο της Πέμπτης αναφέρει ότι ο Λουκάς συζητάει με τη Νόρα και της λέει ότι έχει αγωνία για τα αποτελέσματα και τα σχετικά...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 1:57 am

ΑΝ ΜΑΣ ΤΑ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΟΛΑ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΑΜΕΣΩΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.
ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟ.

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΝ ΤΟΣΟ ΠΑΡΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΛΞΗ, ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ, ΤΟ ΖΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ?

ΤΩΡΑ Η ΑΚΡΙΤΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΙΞΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ, ΝΑ ΠΛΗΤΟΥΜΕ.
ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΡΑΣΗ, ΕΝΤΟΝΕΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ.

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑΤΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑΙ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ Η ΑΓΓΕΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ.

Η ΝΟΡΑ ΔΗΛ. ΛΙΓΑ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΛΙΟ? ΔΕΝ ΤΗ ΒΙΑΣΕ? ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ? ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΗΓΑΓΕ? ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΗ ΣΚΟΤΩΣΕΙ? ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΕΚΤΡΩΣΗ? ΔΕΝ ΕΧΑΣΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ? ΑΥΤΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΤΗ ΜΟΙΡΑ ΤΗΣ?

ΜΟΝΟ Η ΕΥΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΛΟΥΚΙΑ? ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ. ΜΕ ΔΥΟ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟΛΙΣΑΝ ΔΕΝΤΡΟ ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΑ? ΟΛΟ ΜΕ ΤΑ ΓΚΟΜΕΝΙΚΑ ΤΗΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ. ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΨΕΜΑ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΕΙ. ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ, ΠΙΑΣΤΟ ΤΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΤΟ.

ΓΙΑ ΟΤΙ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ. ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΡΗΜΑΔΙ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΑΘΗΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΘΗΜΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ, ΤΡΑΒΑΤΕ ΜΕ ΚΙ ΑΣ ΚΛΑΙΩ ΕΙΝΑΙ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΚΑΡΤΑΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΤΡΕΛΛΟΙ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ. : curse : : curse : : curse :

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Penny Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 9:07 am

evanna έγραψε:Αχ Θεε μου αυτον τον Καρταλη δεν τον αντεχω αλλο!!!Ποσο θρασος μπορει να εχει?Δεν φτανει που καταντησε ετσι την Ευα συνεχιζει να το παιζει σωτηρας των παντων και θελει και να τη βοηθησει!Ελεος ρε φιλε! wall Και ερχομαι στο επομενο ατομο που θα παει απο τα χερια μου και δεν ειναι αλλο απο το ''Νταιζουλινι''μας!!!!!!Θα την καρυδωσω....ο Λουκας ειχε ολα τα δικια με το μερος του και πολυ καλα της τα πε στο αμαξι που απαιτουσε και σεβασμο η χαρα του πενταγραμμου! :evil:
Επισης η σκηνη Ευας-Δαφνης πολυ καλη....η Δαφνουλα της μιλησε σαν πραγματικη φιλη!Ακομα καλυτερη για μενα η σκηνη Ευας-Λουκα...δυο απελπισμενοι που προσπαθουν να κρατηθουν ο ενας απο τον αλλο!Υπεροχοι! : respect :
Για την Αμαλια τωρα τι να πω!!!?Εχει ξεφυγει τελειως αλλα το γελιο που εκανα με αυτα που ελεγε δεν περιγραφεται!!!
Η Νορα τη ψιλιαστηκε τη''Μελιτουλα''που να ηξερε οτι εχει προχωρησει το πραγμα!
Πολυ ωραια και η τελευταια σκηνη του επεισοδιου με Ευα και Καρταλαινα...αυτο που μου τη δινει τωρα ομως ειναι οτι θα νομιζουν οτι η Στεφανομαμα μ ιλησε χαρη στην Ευα και ετσι δεν θα καταλαβουν οτι τοσο καιρο τους δουλευει ψιλο γαζι!
Τωρα περιμενω τα αυριανα...παντως οτι ο Λουκας θα προξενευε στη Νορα το Μητσουλα δεν το περιμενα!!!Περιμενω επισης τη σκηνη Μελιτας-Στεφανου και το τι θα πει η Μελιτα μετα που πεφτει πανω στην Ευα!!!!!!! :)
ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΑΝΝΑ!!! Agree
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 11:29 am

ΜΠΟΥ! Σας έλειψα? (Ξέρω ξέρω, καθόλου Tongue )

Μολις είδα το επεισόδιο ολόκληρο! Μου άρεσε δεν μπορώ να πω, αλλά δεν ενθουσιάστηκα!

Η κακομοίρα η Εύα ψάχνει μέσα στο μυαλό της να βρεί σε ποιο σταυροδρόμι της ζωής της αν είχε πάρει άλλο δρόμο θα μπρούσε να είναι ευτυχισμένη..

Σου λέει αν τότε είχα μείνει με το Στέφανο ίσως τώρα, έστω και μέσα στο ψέμα, ήμουν ευτυχισμένη..

Αν τότε δεν είχα γυρίσει από το Παρίσι, έστω και μέσα στην άγνοιά μου, θα ήμουν σχετικά καλα..

Εμ βέβαια με τόσα που ζεί τι να κάνει?

Επανέρχομαι με σχολιασμό!

Επεισόδιο 261 - Ημερομηνία 17-12-2009 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 12:49 pm

Σχολιασμός time!

Λουκάς: Προσπαθεί να εξηγήσει τα ανεξήγητα ο άνθρωπος τι να κάνει.. Μου άρεσε που δεν έχασε την ψυχραιμία του πάντως και δεν μίλησε απότομα ή άσχημα στον Οδυσσέα. Που κατάλαβε τέλος πάντων τον ταμπλά που έπαθε ο άλλος!

Οδυσσέας: Τα έπαιξε ο κακομοίρης, πρώτα μαθαίνει ότι ο Λουκάς *μπιπ* *μπιπ* *μπιπ* παλιά την Νταίζη και τώρα μαθαίνει για το παιδί, λογικό το βρίσκω να σκεφτεί ότι τον παίζουν όλοι!

+++

Οδυσσέας και Νόρα: Βρε τον κακομοίρη τον λυπάμαι..Δεν εχει να πιαστεί από πουθενά...

Σημείωση: Τέλειο το γυαλί της Νόρας!!!

+++

Νόρα: Πάει να παρακαλέσει ποιον? Τη Μελίτα! Να πάει που? Στον Οδυσσέα! Μιλάμε το έχουμε χάσει έτσι...

Οδυσσέας: Τουλάχιστον τη Μελίτα έκατσε και την άκουσε... Και πιστεύω ότι λόγω της στιγμής του βγήκε και η κακία που τον χώρισε και της είπε και για την Αμαλία.. Έπρεπε κάποια στιγμή να ξεσπάσει κι αυτός...

Μελίτα: Μου αρέσει όπως κουνάει τα χέρια της όταν μιλάει, μπορεί όμως να τα κουνάει χωρίς να τσιρίζει? Pleeeeeeeeeeeeaseeee!!! Επίσης (μιλάμε δεν θα κουραστώ να το λέω) μπορείτε να αφήσετε την κοπέλα να ντύνεται μόνη της? Από όσο έχω δει από φωτογραφίες της τα καταφέρνει καλύτερα!!!

+++

Πάντως σε σχέση με το ντουέτο Στέφανος – Μελίτα η Νόρα έχει την εντύπωση ότι η Μελίτα δεν έχει κάνει τίποτα χαχαχα Α ρε Νόρα, πλανάσαι πλάνην οικτρά!!!

Νόρα: Δεν επιλέγουμε εμείς τον έρωτα!
Μελίτα: Τέλεια, ερωτευμένες και μόνες..
Νόρα: Έτσι είμαστε κι έτσι θα μείνουμε, θα λέμε ότι ο έρωτας μας χτύπησε την πόρτα αλλά εμείς τον διώξαμε κλωτσηδόν..
Μελίτα: Με σένα δεν είναι έτσι! Εσύ με το Λουκά δεν τελειώσατε!
Νόρα: Ο Λουκάς είναι φίλος και συνεργάτης, όπως και ο Στέφανος, είναι πρώην της φίλης μας και συνεργάτης σου.. Άρα τελειωσε Μελίτα (και πλάνο στη Μελίτα να δυσανασχετεί..)

Που να ήξερες Νοράκι ότι η σχέση Στέφανου και Μελίτας ξεκίνησε πριν ακόμα τελειώσε αυτή του Στέφανου με την Εύα... χαχαχαχαχα τι πρώην μου λές... νυν ήταν ακόμα όταν φιλιόντουσαν μεσα στα σκοτάδια... Δεν φταίνε όμως τα παιδιά, είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι στα μεγάλα black out γίνονται περισσότερες συλλήψεις παιδιών από ότι κανονικά... με κάτι έπρεπε να περάσουν την ώρα τους οι άνθρωποι!!!

+++

Στέφανος: Πόσα θέλει να μας τρελάνει? Πόσα? Η Εύα θέλει βοήθεια λέει.. ΧΑ! Είδαμε από την πολύ βοήθειά σου που κατέληξε!
Πάντως εκεί που τον έδιωξε η Αγγέλα που είχε δακρύσει ανατρίχιασα! Είναι τρομερός ηθοποιός ο άνθρωπος!

Αγγέλα: Χαίρομαι που η Αγγέλα έβαλε επιτέλους τον Στέφανο και το Μάνο σε ντουέτο, γιατί οντως και οι δύο φταίνε! Σε συνδυασμό! Συνδυασμός που σκοτώνει που λένε? ΑΥΤΟ!

«Να ξέρεις ότι η δική μας πόρτα έκλεισε» Η δική του πάλι Αγγέλα μου, μπάζει από παντού! Φυσάει κιόλας και δεν μπορεί να την κλείσει με τίποτα!

Πάντως αν το προχτεσινό επεισόδιο ήταν της αποκαλύψεως, το χτεσινό ήταν του μεγάλου διωγμού lol! lol! lol!

+++

Μάνος και Μαρίλια μου άρεσαν.. Το άνετο στυλάκι το έχουν και οι δύο τους! Η σκηνή όμως ήταν πολύ κάπως άκαιρη αν διαλογιστούμε την τελευταία τους συνάντηση.. almaresi κοπέλα μου να πας στην Εδέμ, εκεί ξεχνάνε ευκολότερα από σένα, ΘΕΑ θα σε κάνουνε χιχι (χωρίς παρεξήγηση ε?)

+++

Μάνος: Μπουκάρει όπως πάντα με τη γνωστή ευγένεια που τον διακατέχει χαχα

Αγγέλα: Χώσε Αγγέλα μαζί σου!!!

Εύα: Άλλη από εκεί που συνειδητοποίησε τώρα ότι ο Μανωλάκης είναι δολοφόνος...
Κορίτσια!!! Σκοτωνε παιδιάααααααα!!!
ΟΥΟΥ!!! Λίζαααα!!! Μπανάνα!!!!

ΕΛΕΟΣ!!

Πάντως η αντίδρασή της αν και καθ’όλα φυσιολογική, μπορείτε να μου πείτε πώς από το να μην θέλει να τον δεί θα φτάσει να κυλιέται μαζί του στα σεντόνια? Φέτος οι δημοσιεύσεις μάλλον έχουν βλάψει τη σειρά και την ευχαριστησή μου παρά το αντίθετο! ΑΙΣΧΟΣ!!!
+++

Ο Μάνος έτρεξε να ζητήσει βοήθεια από τη Δάφνη.. Αυτό που ο ένας στήνει νέα επιχείρηση, η άλλη προχωράει μια καινούρια δουλειά αλλα ταυτόχρονα ΚΑΝΕΙΣ δεν έργάζεται, με τρελαίνει λέμε!!!!!!!!!!!!

Δάφνη: Το Λουκά θα πάρω να την αποτελειώσει την Εύα!
Μάνος: Γιατί τι έγινε?
Δάφνη: Πατέρας! gelio

+++

Λουκάς και Νταίζη, πολύ καλοί μαζί!

Λουκάς: Δώσε Λουκάκο, πάτησέ την κάτωωωωωωωωωω!!!

Νταίζη: Η κυρία απαιτεί και σεβασμό! Το άλλο με τον τοτό το ξέρεις ή δεν παίζουν ανέκδοτα στις πιστες μανταμ? Άντε ομορφιά μου και σου έχουμε τον τέλειο σύντροφο! Σου’ρχεται! Σου’ρχεται! Κυριάκος for ever!!!

Αχ που αν πάς κόντρα στο Χρήστο μου θα σε μαδήσω Μαργαριτούλα!!!! Threat

Το παλτουδάκι που φορούσε το γαρύφαλλο ήταν πολύ σούπερ... αλλα επειδή έχει λίγο μαγουλάκι πιστεύω ότι θα έπρεπε να την βάφουν λιγουλάκι περισσότερο.. Πάντως της φαίνεται ότι είναι μικούλι μωλε σε σχέση με τους υπόλοιπους στη σειρά!

+++

Δάφνη - Νικόλας: Η σκηνή με τη Δάφνη μου έδωσε την εντύπωση ότι ο μόνος σκοπός που εξυπηρετούσε (αν υποθέσουμε ότι δεν ήταν εντελώς περιττή) ήταν να μας δείξει ότι η Δάφνη είναι εντελώς ξεροκέφαλη και την ειρωνία όταν θίγονται τα συμφεροντάκια και τα θέλω της την έχει πολύ πρόχειρη! Δεν μου άρεσε το ύφος της απέναντι στο σύζυγό της!

+++

Μαμά Αντιγόνη: Η μαμά Αντιγόνη σε ντυσιματάκι, αν και εσώκλειστη, ανταγωνίζεται επάξια την Αμαλία! Τρελαίνομαι δε για πέρλες! Εύγε!

Δεν μπορώ να καταλάβω βέβαια.. το παιδί της τη νοιάζει ή η εκδίκηση??? Γιατί την είδαμε να κοροϊδεύει το Στέφανο για να μη σταματήσει η εκδίκηση, αλλά χτες μου έδωσε την αίσθηση ότι ανησυχούσε για εκείνον.. τι να πω...

Χρήστος: Νέο κούρεμα, πιο φορτσάτος ρόλος, έμπαινε μανάρι μου!!! Καταπληκτικός είναι ε???!!! Ήταν τόσο τρυφερός όταν μιλούσε στην κα Αντιγόνη! Γλύκααααααας!!!

+++

Νταίζη: Πρόσεχε πώς μιλάς στο Χρήστο γιατί δεν σε βλέπω καλά Μαργαρίτα! Θα σε μαδήσω λέμε!!! Threat

Βρε παιδιά είναι ιδέα μου? Όπως του είπε «Εσύ δεν θα κάνεις τίποτα όμως..Μ’ αγαπάς!» εμένα ΠΑΛΙ σαν απειλή μου ακούστηκε...

Πάντως ο Χρήστος ομόρφυνε πολύυυυυυυυ!!!

+++

Μάνος-Στέφανος: Δυο γάιδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα... Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα και άλλα πολλά τέτοια περιγράφουν τη σκηνή τους..

Εναλλακτική στιχομυθία
Μ: Τι της έκανες?
Σ: Εσύ της τα έκανες όλα!
Μ: Όχι εσύ!
Σ: Όχι εσύ!
Μ: Όχι εσύ!
Σ: Όχι εσύ!

Σκάστε παλικάρια! Είστε και οι δύο εξίσου υπευθυνοι! Ο ένας την έστειλε στην άκρη του γκρεμού κι ο άλλος της έδωσε μια κλωτσιά και την έριξε από κάτω!

+++

Ρούσσος: Ο Ρούσσος δεν είχε πολύ ρόλο και εν μου άρεσε, θα ήθελα να δω έτσι έναν καλό καυγά με μπηχτές..

Αμαλία: Η Αμαλία έδωσε ρέστα πάλι, μονόλογος και διάλογος είναι ένα και το αυτό για αυτή τη γυναίκα!!! Γελάω απίστευτα μαζί της όταν παίρνει φόρα και δεν ξέρει τι λέει... gelio

+++

Άφησα για το τέλος τις πιο όμορφες σκηνές

1) Εύα-Λουκάς
Ο Λουκάς και η Εύα ήταν απίστευτοι σήμερα! Θα συμφωνήσω με τη Σοφία ότι ο Πετράκης έχει βελτιωθεί αισθητά στις δραματικές του σκηνές, χτες μου άρεσε πάρα πολύ! Πάρα πολύ!!!! Και βέβαια η ερμηνεία της κας Ξυλά είναι καθηλωτική όπως πάντα!

+++

2) Εύα-Μαμά Αντιγόνη
Ο τρόπος που την παρακαλούσε η Εύα, ο τρόπος που της άγγιξε απαλά το χέρι σε μια απέλπιδα προσπάθεια να επιβεβαιώσει τα όσα έμαθε, ο τρόπος που της είπε για την ελπίδα του Στέφανου ότι θα μιλούσε στο άγγιγμά της μου άρεσαν πολύ.. Όπως επίσης και ο τρόπος που γύρισε η μαμα Αντιγόνη και την κοίταξε χωρίς να είναι εντελώς «ξύπνια» με κάνουν να πιστεύω ότι έχουμε πάρα πολλά να δούμε από αυτές τις δύο γυναίκες!!!

Και κάτι για τα προσεχώς:
Επιτέλους η Μελίτα ξύπνησε! Σωστότατη τη βρίσκω! Ή μαζί ή φύγε να μη σε βλέπω κύριε, τα έχεις κάνει μπάχαλο, πρέπει να ξεκαθαρίσει το τοπίο!

Όσο για το Λουκά, να πάλι που χρειάζομαι ένα emoticon με μούτζες και δεν το έχω!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 1:04 pm

Α ρε Τζίνα με τους σχολιασμους σου!!!!
Φοβεροί...!!!
Υ.Γ: Εκεί που λες για τα γυαλιά της Νόρας να συμπληρώσω ότι εμένα μου άρεσε το προ-χθεσινό το κόσμημα που φορούσε στο λαιμό όταν ετοιμαζόταν να πει στον Λουκά ότι είναι ερωτευμένη μαζί του...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 1:07 pm

2) Εύα-Μαμά Αντιγόνη
Ο τρόπος που την παρακαλούσε η Εύα, ο τρόπος που της άγγιξε απαλά το χέρι σε μια απέλπιδα προσπάθεια να επιβεβαιώσει τα όσα έμαθε, ο τρόπος που της είπε για την ελπίδα του Στέφανου ότι θα μιλούσε στο άγγιγμά της μου άρεσαν πολύ.. Όπως επίσης και ο τρόπος που γύρισε η μαμα Αντιγόνη και την κοίταξε χωρίς να είναι εντελώς «ξύπνια» με κάνουν να πιστεύω ότι έχουμε πάρα πολλά να δούμε από αυτές τις δύο γυναίκες!!!

Πράγματι ήταν πολύ όμορφη σκηνή
Απέφυγα να τη σχολιάσω χθες γιατί περιμένω να ολοκληρωθεί σήμερα
Εμένα για να πω την αλήθεια με εντυπωσίασαν αυτά που είπε η Εύα.
Είναι η δεύτερη φορά που λέει τα ίδια λόγια. Είχε πει στο Στέφανο όταν πήγε σπίτι του μετά που την έκλεισε ο Μάνος στο εξοχικό θελω να ζήσω.
Χθες είπε στη μάνα του ζωή σας ζητάω
Τελικά έχει καταλάβει οτι δεν έχει ζήσει τίποτα.
Πάντως μου άρεσε ο τρόπος που η Ξυλά την κοιτούσε και η απελπισία που έβγαζε με ένα δάκρυ και δύο λόγια. Για άλλη μια φορά με ενθουσίασε. Τις τελευταίες μέρες δίνει ρέστα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 1:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Χρήστος: Νέο κούρεμα, πιο φορτσάτος ρόλος, έμπαινε μανάρι μου!!! Καταπληκτικός είναι ε???!!! Ήταν τόσο τρυφερός όταν μιλούσε στην κα Αντιγόνη! Γλύκααααααας!!!

Κουρεύτηκε ο Χρήστος; Δεν το παρατήρησα!

Νταίζη: Πρόσεχε πώς μιλάς στο Χρήστο γιατί δεν σε βλέπω καλά Μαργαρίτα! Θα σε μαδήσω λέμε!!!

Βρε παιδιά είναι ιδέα μου? Όπως του είπε «Εσύ δεν θα κάνεις τίποτα όμως..Μ’ αγαπάς!» εμένα ΠΑΛΙ σαν απειλή μου ακούστηκε...

Πάντως ο Χρήστος ομόρφυνε πολύυυυυυυυ!!!

Δεν μπορώ να καταλάβω αν την αγαπάει την Νταίζη. Τη μία στο ξενοδοχείο, δείχνει να την αγαπάει και μάλιστα πριν στην ταβέρνα με την Αμαλία μιλούσε για αυτήν. Την άλλη μου φαίνεται πως δεν την αγαπάει και ότι αγαπάει τη Κατερίνα ( αυτή τη λυπάμαι καλούλα είναι μωρέ τι φταίει); Την άλλη μου φαίνεται ότι αγαπάει την Αμαλία. Μα ποιαν αγαπάς χρυσέ μου και εσύ;
Πάντως μετά τα χτεσινά επίτηδες θα κανονίσει και την χώσουν στη κλούβα και αυτήν. Ομόρφυνε ο Χρήστος; Ναι γιατί ήταν πολύ άσχημος πρίν απαπα σίχαμα δεν βλεπόταν!! ΧΕΧΕ!

Το παλτουδάκι που φορούσε το γαρύφαλλο ήταν πολύ σούπερ... αλλα επειδή έχει λίγο μαγουλάκι πιστεύω ότι θα έπρεπε να την βάφουν λιγουλάκι περισσότερο.. Πάντως της φαίνεται ότι είναι μικούλι μωλε σε σχέση με τους υπόλοιπους στη σειρά!

Εμπρός στον δρόμο που χάραξε η Εύα. Όλα τα χρώματα παλτό ασορτί με κασκόλ έχω δεί από πέρσυ. Πάντως όλα πολύ ωραία!

Μαμά Αντιγόνη: Η μαμά Αντιγόνη σε ντυσιματάκι, αν και εσώκλειστη, ανταγωνίζεται επάξια την Αμαλία! Τρελαίνομαι δε για πέρλες! Εύγε!

Τόσα λεφτά έχει ο γιος! Να μη βάλει μια πέρλα ένα μπικουτί;Τι να ήταν με τη ρόμπα ξεχτένιστη και άβαφτη;Decadence! Όχι ποτέ! Το μαλλί περιποιημένο μια χαρά! Το κραγιονάκι το eye-liner! Είπαμε μουγκή ξε μουγκή είναι και γυναίκα.Εύγε!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 1:23 pm

Καλε Ντίνα εσύ δεν είπες πιο πάνω ότι άλλαξε κάτι στο μαλλί! Κουρεύτηκε το αγόρι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πάντως μέχρι στιγμής δεν μας έχουν δείξει άλλα γουτσου γουτσου μεταξύ τους, όλο την απειλεί. Η αλήθεια είναι και εμένα με έχει μπερδέψει.. Ίσως πάντως με την Νταίζη να είναι απλώς ο εαυτός του, δεν φοβάται να της κρυφτεί! Και όλα αυτά είναι ο τρόπος του να κάνει ζήλιες.. Θα το δούμε πιστεύω κάποια στιγμή!

Κάπου εκεί (σε αυτή τη στιγμή) είναι που θα μαδήσω και τη Μαργαρίτα!!! χαχαχα

Πάντως δεν νομίζω ότι βάζει αυτός να την μπουζουριάσουν!

Φαντάζεσαι το μανάρι μου αν την πιάσουν λόγω προσβολής της δημοσίας αιδούς?! Θα την πατήσει κάτω!!!!!!! Και εγώ μαζί του βέβαια!!! Threat

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 1:27 pm

ΤΖΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΝΤΑΙΖΗ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ Η ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΟΥΜΕ ΟΦ ΤΟΠΙΚ ΕΔΩ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΚΕΙ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 1:37 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Καλε Ντίνα εσύ δεν είπες πιο πάνω ότι άλλαξε κάτι στο μαλλί! Κουρεύτηκε το αγόρι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ δεν ανέφερα καν τον Χρήστο... νομίζω! Αλλά δεν θυμάμαι κιόλας! Όρκο δεν παίρνω! Πάντως και καραφλός να είναι το συμπέρασμα είναι ένα. Είναι πολύ ωραίος.

Φαντάζεσαι το μανάρι μου αν την πιάσουν λόγω προσβολής της δημοσίας αιδούς?! Θα την πατήσει κάτω!!!!!!! Και εγώ μαζί του βέβαια!!!

Τι θα κάνει θα τα πετάξει στον Ρούσσο πάλι; Αυτή και που κυκλοφορεί προσβολή είναι!!Σκίσε τη γάτα Χρήστο να της δώσει μια μπούφλα να της γυρίσει η αλογοουρά!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από panda Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 1:57 pm

ΑΘΛΙΟ εντελώς το χτεσινό .

ΑΘΛΙΟ γιατί ακούσαμε το χειρότερο ανέκδοτο σε επανάληψη :

* Μπαρμπαλιάκουρας και Αγγέλα ευσυνείδητοι γονείς που σκέφτονται το καλό και των άλλων τους παιδιών xaxa ( Βλ. Δάφνη-Εύα ) . Μπα μπα μπα μπααα τώρα τις θυμήθηκαν και αυτές :suspect: ;

ΆΘΛΙΟ γιατί μου την έδωσε στα νεύρα ο λασκαρισμένος ψυχάκιας Οδυσσέας . Επ΄ ουδενί το παιδί δεν πρέπει να μείνει σ΄ αυτόν . Καλύτερα να το αναλάβει ο Λουκάς μπας και γλιτώσει το παιδάκι από τους "γονείς" λουλούδια που έχει .

Και τέλος και το χειρότερο κιόλας, ΑΘΛΙΟ γιατί ήταν η μοναδική φορά χτες που μου άρεσε και βρήκα ολόσωστη 100 % την στάση που κράτησε το κατσαρό υπόθετο Wow Grrr Faint .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 1:59 pm

Kαλά, Τζίνα, έδωσες ρέστα με το σχολιασμό σου και σήμερα! Penguin Το 'χεις! Σε δύο σημεία ήθελα να προσθέσω δύο μικρές λεπτομέρειες...
KatsaroYpotheto έγραψε: Νόρα: Δεν επιλέγουμε εμείς τον έρωτα!
Μελίτα: Τέλεια, ερωτευμένες και μόνες..
Νόρα: Έτσι είμαστε κι έτσι θα μείνουμε, θα λέμε ότι ο έρωτας μας χτύπησε την πόρτα αλλά εμείς τον διώξαμε κλωτσηδόν..
Μελίτα: Με σένα δεν είναι έτσι! Εσύ με το Λουκά δεν τελειώσατε!
Νόρα: Ο Λουκάς είναι φίλος και συνεργάτης, όπως και ο Στέφανος, είναι πρώην της φίλης μας και συνεργάτης σου.. Άρα τελειωσε Μελίτα (και πλάνο στη Μελίτα να δυσανασχετεί..)
Πώς δεν είπε και αδερφός να μας τρελάνει εντελώς; BadMood

KatsaroYpotheto έγραψε: Ο Λουκάς και η Εύα ήταν απίστευτοι σήμερα! Θα συμφωνήσω με τη Σοφία ότι ο Πετράκης έχει βελτιωθεί αισθητά στις δραματικές του σκηνές, χτες μου άρεσε πάρα πολύ!

Ε, αν αναλογιστούμε τις σκηνές κυρίως που έπρεπε να κλάψει, στα τελευταία επεισόδια δεν είναι και δύσκολο να καταλάβουμε ότι έχει κάνει τεράστια πρόοδο! Δίνει ρέστα πλέον ΚΑΙ στις δραματικές σκηνές! : respect :

KatsaroYpotheto έγραψε: Όσο για το Λουκά, να πάλι που χρειάζομαι ένα emoticon με μούτζες και δεν το έχω!!!
Πρέπει να το προσθέσεις άμεσα, γιατί δυσκολεύομαι λιγουλάκι να εκφράσω τα συναισθήματά μου για το Λουκάκο στα τελευταία επεισόδια! Ksilo
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 2:00 pm

panda έγραψε:
Και τέλος και το χειρότερο κιόλας, ΑΘΛΙΟ γιατί ήταν η μοναδική φορά χτες που μου άρεσε και βρήκα ολόσωστη 100 % την στάση που κράτησε το κατσαρό υπόθετο Wow Grrr Faint .

A) Eντελώς άκυρη ερώτηση αλλα δεν είσαι άντρας? Έτσι νόμιζα! Αιντααααααααααα, πάει χάζεψα!

Β) Τι εννοείς? Σε ποια στάση αναφέρεσαι?

ΥΓ. Το έπιασα με τη μία σήμερα ότι μίλαγες για τη Μελίτα και όχι για μένα! Προοδεύω
Gioupi

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης