Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_lcap3%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_lcap27%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_rcap 27% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_lcap37%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_rcap 37% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_lcap13%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_rcap 13% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_lcap7%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_lcap13%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Vote_rcap 13% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 30

Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Empty Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 6:26 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Empty Απ: Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 7:03 pm

η μελιτα λεει η φυγε για να τελειωνουμε και απο μεσα της λεει μην τολμησει!!!χαλια η σκηνη,ξενερωτη.
αχ παντα θα υπαρχει ευα!!!!!ετσι στεφανε!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 Empty Απ: Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 7:04 pm

ποσο μου τη σπαει η μελιτα!!!!παναγια μου!γραμμενους τους εχει ολους!το μονο που τη νοιαζει ειναι που και ποτε θα το κ*νει μρ το στεφανο!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukakos Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 7:08 pm

Να δουμε τωρα τι θα πει στο Ευακι...

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 7:12 pm

η μελιτα ειναι αχαρακτιριστη!!!!αποσυρομαι γιατι θα πω καμια κουβεντα!!
#$$%^&*($#@$!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 7:19 pm

Αχ βρε Νορακι μου μην υποτιμας τον εαυτο σου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από loukakos Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 7:20 pm

Καημενο Νορακι..Ακου την Δαφνη και λογικεψου γιατι αντε μην πω τπτ τωρα για την Νταιζη
..

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 7:21 pm

η ευα τριτη στο στεφανος-μελιτα wall cake οχι οτι η μελιτα ειναι τριτη,στο
στεφανος ευα που ακομα δεν τελειωσε!οχι!
maaaad cake
τι αλλο θα ακουσω??
αμ τ'αλλο!!η μετριοφροσυνη θα την φαει αυτην την κοπελα!!
απαπα καλε!σημερα μου τα παραεσπασε τα νευρα!! :evil:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukakos Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 7:45 pm

ΕΛΟΣ..............................................Ο Λουκας ειναι για xastouki Μπραβο Νορακι......

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 7:47 pm

Μου αρεσει που απορει κιολας ο Λουκας γιατι θυμωσε το Νορακι.Ακου εκει αδελφος σου.Λουκα σου ερχομαι Tigania Tigania Tigania
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 7:59 pm

βαρετουτσικο!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:03 pm

ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΣΕ ΚΡΑΤΑΓΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ. ΜΟΝΟ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΙΤΣΑ. ΑΥΤΗ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΘΛΙΑ ΕΡΜΗΝΕΙΑ. ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από hionati Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:09 pm

καλα η ευα τα εχει παιξει δεν το πιστευω...και ο στεφ μαζι...καλα θελουν ψυχιατρο...τετοιες μπιπ που ελεγαν σημερα δεν αντεχονται...δηλ η μανα του,νομιζουν,οτι και καλα πρωτομιλησε στην ευα...δηλ ντιπ ηλιθιοι...και το αλλο το μουγκο τιποτα οταν την παρακολουσε ο στεφ...δηλ πιστευουν οτι μια μανα δε θα μιλουσε στο γιο της,αλλα στην αγαπημενη του,αλλα μην τρελαθουμε...καλα και αυτη μανα ειναι,δεν μιλαει στο γιο της που υποφερει...τι να της πεις...οκ η εκδικηση αλλα την βαζει πανω απο ολα...ειναι δυνατον,αυτο ειναι εγκλημα...θελω να δω πως θα πρασινισει οταν της πει ο στεφ οτι ειναι ερωτευμενος με τη μελιτα....θα το ευχαριστηθω...
παντως ο μανος ειπε στη δαφνη οτι δεν ειδοποιησε αυτος την αστυνομια...και τον πιστευω...ή ο ρουσος το εκανε ή ο πατερας λυτρας...
να δειτε που στο τελος θα βγει ο κακος της ιστοριας ο ρουσος και η αντιγονη...και αυτο για να βγουν λαδι οι μανος και στεφ δηλ οτι πετρος και αντιγονη τους εκμεταλευτηκαν...που στην περιπτωση του στεφ ισχυει,του μανου θα δειξει...
παντως οι σεναριογραφοι νομιζω δινουν μια ιδεα το πως θα εξελιχθουν τα πραγματα και πως τα βλεπουν δια στοματος μελιτας,στεφ,αμαλιας και ευας...δηλ=
1)οτι ο στεφ ειναι ερωτευμενος με τη μελ και αγαπα την ευα...και καλα αγαπησε την ευα επειδη εμοιαζε στη μανα του και θελησε να την προστατεψει επειδη δεν το εκανε με τη μανα του,ενω με τη μελ την ερωτευτηκε χωρις να το καταλαβει...για μενα τουλαχιστον ηταν κεραυνοβολος ερωτας...
2)ο μανος αγαπησε τη μελιτα επειδη του αρεσε,περνουσε καλα και εκαναν ενα παιδι...απο την αλλη ερωτευτηκε την ευα που ηταν ο εφηβικος του ερωτας και κατα την ακριτα ειναι καρμικος
3)συμπερασμα προκειται ,στο τελος τουλαχιστον,να εχουμε μελ-στεφ και ευα -μανος...καθως οπως ειναι γνωστο σε ολα τα σηριαλ νικαει στο τελος ο ερωτας
4)αυτο που εμποδιζει το στεφ να ειναι με τη μελ ειναι οτι παρολο που δεν παντρευτηκανε δε θελει να την πληγωσει για δευτερη φορα και να γινει μανος...ισχυρο κινητρο δεν μπορω να πω...
5)αυτο με τον αναποδο καθρεφτη πολυ καλο...και επειδη ξερω οτι θα ακουσω στο φορουμ οτι η ευα ηταν και με μανο και στεφ πρωτη εχω να πω οκ...αλλα φανταζομαι οτι ενοουσε οτι η μια μπηκε εμποδιο στον ερωτα της αλλης...και νομιζω οτι αυτο ηταν σκεφτικο των σεναριογραφων για να πατσισουν την κατασταση οτι ολοι κανανε κακο σε ολους οποτε τους βγαζουμε ολους λαδι...
παντως θα πω για πρωτη φορα κατι καλο για το μανο και δεν πιστευω οτι το λεω...εγω ειδα μια αλλαγη σημερα πανω του...ειπε οχι στο ρουσο που του ειπε να πιεσει την ευα,επιτελους εβαλε πρωτη την ευα και πανω και απο τον εαυτο του...αρχισε να οπαραδεχεται καποια απο τα λαθη του και τη δευτερα θα δεχθει να πληρωσει...οποτε νωμιζω αρχιζει η μεταστροφη του χαρακτηρα του ηρωα που σε συνδυασμο με τη φυλακη θα τον ας πουμε,αποκαταστησουν στα ματια της ευας...
η σκηνη μελ-στεφ ηταν καλουτσικη...απο λογια τις ιδιες βλακειες λεγανε αλλα τα βλεμματα και οι κινησεις ηταν πολυ ωραιες...
και στη σκηνη μελ-μανος εγινε αυτο που ελεγε η ακριτα,η μελ λεει οτι δεν ειναι πια θυμα,οτι δεν του συγχωρει τιποτα πια και οτι ξυπνησε επιτελους...λατρεμενη ατακα τι<<ξυπνησαν οι σκλαβοι αντωνακι>>..μου αρεσε πολυ η παπα σε αυτη τη σκηνη...καλα τα ειπε η μελ στο μανο...
και επειδη ξερω τα σχολια που θα ακουστουν παλι περι τι ειδους μανα ειναι η μελιτα νομιζω οτι απεδειξε απο περυσι οτι πανω απο ολα ειναι το παιδι της αλλα ποσο να αντεχει καποιος να την πατανε...λογικο να μην αντεχει να βλεπει το μανο...κανονικα δε θα επρεπε μετα απο οτι εχει κανει να τον αφηνει κοντα στο παιδι...αλλα οχι και να πανε ταξιδι...συνειδητα η κ.ακριτα δειχνει οτι απαξιωνει η μελ το μανο...
τελικα το σημερινο επεισοδιο ηταν συμπερασματικο δηλ για να καταλαβουμε πως βλεπουν οι ηρωες τα πραγματα και που παει η ιστορια...αντε να τελειωνουμε μπας και αρχισει η δραση...
ωραιες και οι σκηνες στεφ-λουκα και μελ-νορα
για ολα τα παραπανω μετριο απο εμενα...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Παρ Δεκ 18, 2009 8:13 pm, 1 φορά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:12 pm

Λοιπον σημερα το επεισοδιο δεν ειχε κατι ιδιαιτερο!!!Η σκηνη Στεφανου-Μελιτας καλη!Μιλαμε της Μελιτας της ηρθε ντουβρουτζας μολις ειδε απ'εξω την Ευα...καλα να παθει! :twisted:Τη Μελιτα στη σκηνη με το Μανο μου ηρθε να τη δειρω...υποτιθεται οτι το παιδι της εχει προβλημα και πρεπει να κανει το καλυτερο γι'αυτο και εκεινη κοιτει μονο τη παρτυ της!!!Ελεος κοπελια! wall
Ο Λουκας ωραια τα ειπε στο Στεφανο αλλα στη Νορα μας τα χαλασε....ειναι δυνατον να θελει να την αποκαταστησει με το Μητσουλα,να λεει πως την εχει σαν αδερφη του( vomit )και οτι αμα θελει και αυτος κουμπαρος!????Λουκακο συνελθε! Synelthe
Μου αρεσε ομως πολυ η συζητηση του με τη Δαφνη!!!
Αυτα απο μενα! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:21 pm

εγω δεν θα σχολιασω κατι για στεφανο μελιτα μανο γιατι μπορει να πω κατι που να μην αρεσει και δεν θελω.θα μιλησω μονο για την ευα σε αυτο το θεμα την οποια την εχουν τρελανει!!!δεν την σκεφτεται κανενας???και αυτο που μου την σπαει ποιο πολυ ειναι οτι η αγγελα που εκεινη την εμαθε να στηριζετε στους αλλους τωρα την αντιμετωπιζει σαν να μιλαει σε μωρο και την κριτικαρει συνεχεια!!βλεπει οτι η κορη της περναει πολλα απο ανθρωπους που την εχουν πληγωσει πολυ και το μονο που κανει ειναι να την ειρωνευεται...δεν ξερω αν γινομαι υπερβολικη αυτη ειναι η αποψη μου....εγω θεωρω την ευα μια πληγωμενη κοπελα που τις αξιζει το καλυτερο και την συμπαθω περισσοτερο απο ολους εκει μεσα(μετα την νορα και τον λουκα)....και παμε τωρα στο αλλο hot θεμα!!!η νορα βρισκεται οπως την βλεπω στην ποιο ασχημη φαση της ζωης της...εχει καταλαβει τι νιωθει για τον λουκα και τωρα που βρηκε το θαρρος να του το πει, εκεινος οχι μονο ειναι χαμενος με το θεμα του αρη,οχι μονο οτι καταπινει αμασητο οτι του σερβιρει η νταιζη,τερας ηθικης και ειλικρινιας,προξενευει και την νορα αποκαλωντας την αδερφη και φιλη!!μα δεν βλεπει πως εχει αλλαξει συμπεριφορα απεναντι του τον τελευταιο καιρο???αυτο δεν τον παραξενευει???η δεν θελει να ασχοληθει???μηπως δεν εχει ¨΄χρονο΄΄???τοσο καλα την ξερει???ισως εχει δικιο η νορα....μπορει να μην την θελει στην ζωη του πλεον...εχω απελπιστει!!δεν ξερω ποιον να πιστεψω και εγω εκει μεσα....ολα ειναι μπαχαλο!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:25 pm

και ξεχασα να πω...ο λουκας γιατι θελει τοσο πολυ να αποκαταστησει την νορα????δυο εκδοχες μου ερχοντε εμενα...¨:
1)θελει τουλαχιστον εκεινη που την νοιαζετε να φτιαξει τη ζωη του μιας και εκεινος θεωρει αποκεφαλισμο το πιθανο γαμο του με την νταιζη(καλα κανει!!)
2)θελει να αποκαταστησει την νορα μιας και η τροπη που πηραν τα πραγματα δεν του αφηνουν το περιθωριο να κανει αυτο που θελει:να της πει και εκεινος τι νιωθει και να ειναι επιτελους μαζι!!!

και λεω εγω τωρα...το πρωτο δεν θα το αντεξω!!θα παρω τα βουνα! slap
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:31 pm

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛ ΔΕ ΜΟΥ ΕΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ!!!!! Snif
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:34 pm

i love petros\danis έγραψε:ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛ ΔΕ ΜΟΥ ΕΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ!!!!! Snif
ακομα και μια σκηνη να εχει,ο κατρανιδης σε καλυπτει πληρως και την θυμασε μετα αυτη τη σκηνη!!!ειναι καταπληκτικος ηθοποιος!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:37 pm

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΜΕΣΑ ΝΑ:

-ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΟΥΣΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, maaaad ΤΟΝ Λ-Α-Τ-Ρ-Ε-Υ-Ω!! Love! ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ, ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ ΕΞΩ, Κ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ "ΙΝ CHARACTER"! AΠOΔEIKNYEI ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΕΡΑΙΟΣ ΣΑΝ ΑΝΔΡΑΣ, ΜΕ ΚΩΔΙΚΑ ΗΘΙΚΗΣ ΑΓΝΩΣΤΟ ΣΤΟ ΜΑΝΟ Κ ΡΟΥΣΣΟ. "ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΝΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΩ. ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ" ΑΓΑΠΩ ΤΟΣΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΣΤΕΦΑΝΟ.. ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ-ΓΙΑΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΚΑ, Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ..ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ. Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ, ΠΑΝΤΑ. ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ, Κ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ, ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕ Η ΜΕΛ. ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. Κ ΘΑ ΘΥΣΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΑΥΤΟ, ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΙΑΣ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΤΙΜΗΣ, ΕΝΟΣ ΙΠΠΟΤΙΣΜΟΥ, ΑΓΝΩΣΤΟ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ.. ΣΤΕΦΑΝΕ ΣΕ Λ-Α-Τ-Ρ-Ε-Υ-Ω ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..

ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΕ ΜΕ ΤΑ ΑΚΡΟΔΑΚΤΥΛΑ, ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΟΣ.. Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ "ΜΕ ΠΟΝΟ..ΟΠΩΣ Κ ΓΩ.." Κ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙ..ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ, Κ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕ ΜΕ ΠΟΝΟ, ΑΓΑΠΗ, ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ.. Κ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΝΩΣΑΝ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΟΥΣ..ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ, ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΞΕΧΕΙΛΙΖΑΝ! Snif ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΔΥΟ ΒΡΑΔΙΕΣ ΣΕΞ, Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ! vomit ΘΑΥΜΑΖΩ ΣΤΕΦΑΝΟ..Κ ΜΕΛΙΤΑΚΙ "ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ" ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ.. ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ, ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΗΣ. slap ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΘΥΣΙΑ. Κ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ.ΘΑΒΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΛΟΓΙΑ, ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΘΕΙ Η ΕΥΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΘΥΣΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ? ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Η ΕΥΑ? ΟΧΙ..

ΑΛΛΑ..ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΤΗΣ ΦΑΝ..ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΧΩΡΙΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ??ΓΙΑΤΙ?? wall ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΓΑΠΑ.. ΓΙΑΤΙ??

-ΝΑ ΠΑΕΙ Κ ΤΗΝ ΕΥΑ Κ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ Α-Μ-Ε-Σ-Α~!!!!! ΑΝΤΕ, Η ΕΥΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΧΑΜΕΝΗ, ΣΥΝΕΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΗ ΝΕΡΑΙΔΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΟΥΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ.. cake Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ, ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ, Κ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΓΙΞΕ Η ΕΥΑ Κ ΜΙΛΗΣΕ??ΛΟΒΟΤΟΜΗ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑΝ?? ΕΛΕΟΣ!!! wall

-ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ!! "ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΧΩΡΙΑ? ΑΦΟΥ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ, Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ! Κ ΕΙΣΤΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ, ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΤΟΤΕ!" ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ! Ν' ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ!!! ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΣΙΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΑΣ!!

- ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ!! ΑΥΤΟΣ ΕΛΙΩΝΕ, ΣΠΑΡΑΖΕ!! ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ, Κ ΑΥΤΗ ΜΟΥΓΚΑ Η ΑΚΑΡΔΗ!! ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΕΙ, ΘΑ ΤΟΥ ΧΡΩΣΤΩ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ!!! : thanks :
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:42 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
i love petros\danis έγραψε:ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛ ΔΕ ΜΟΥ ΕΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ!!!!! Snif
ακομα και μια σκηνη να εχει,ο κατρανιδης σε καλυπτει πληρως και την θυμασε μετα αυτη τη σκηνη!!!ειναι καταπληκτικος ηθοποιος!

ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!!! ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΚΟΜΙΚΕΣ ΕΚΕΙ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΤΑ!!!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΥΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΓΑΡΥΦΑΛΟ ΚΑΙ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΛΙΑ!!! ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΕΛΙΑ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:45 pm

εγω πεθαινω για συζητησεις αμαλιας πετρου!!!!δεν ξερω ακομα και να τσακωνονται σοβαρα εγω γελαω!!!και βεβαια θα διξει περισσοτερες σκηνες και θα γελασουμε πολυ!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:46 pm

Τον Στέφανο σήμερα τον είδα αποφασισμένο..... λυπάμαι που θα το πω αλλά στη σκηνή με την Μελίτα μου έβγαλε μια αποφασιστικότητα, σαν να προσπαθεί να μείνει σε απόσταση από την Μελίτα.... ότι και να γίνει με την εκδίκηση του έχει αποφασίσει να μην είναι μαζί της..... Καλά εκεί που λέγανε με την Εύα ότι της μίλησε η μητέρα του γέλασα πολύ.... αυτά ακριβώς τα λόγια περίμενα να πούνε..... αυτό που δεν κατάλαβα είναι αυτό που είπε όταν έφυγε η Εύα..."δεν θα χαλάσω τίποτα..." έλα μου????? αρχικά νόμισα ότι εννοούσε ότι κάνει πίσω αλλά δεν ισχύει....οπότε????
έχω την εντύπωση ότι σήμερα θέλαν να μας δείξουν την διαφορά Μάνου - Στέφανου.... ο Στέφανος προσπαθεί (όσο προσπαθεί τέλος πάντων...) να μην πληγώσει την Εύα (στο ερωτικό κομμάτι βεβαίως βεβαίως και μόνο) ο Μάνος πάλι η μόνη προσπάθεια που έκανε για να μην πληγώσει την Μελίτα ήταν να μην το μάθει (πως το είπε σήμερα? "σε σέβομαι" ???? gelio βρε τα θες και τα λες ή σου ξεφεύγουν???).Με το χώσιμο της Μελίτας στον Μάνο συμφωνώ.... άκου τα μανωλάκη... έχει δίκιο απόλυτο σε ότι σου λέει για αυτό και δεν μπορείς να της πεις και τίποτα.... και όσο για το ταξίδι τι βλακείες είναι αυτές???? το ταξίδι θα σώσει το νεφελάκι????? αυτοκριτική μηδέν αυτός ο άνθρωπος.....
ο πετράκης μου αρέσει πολύ τις τελευταίες μέρες.... αλλά η καλύτερη σκηνή ήταν όταν ο Στέφανος παρακάλαγε την μητέρα του να του μιλήσει...... είναι δυνατόν?????????? maaaad να έχεις το παιδί σου να σπαράζει μπροστά σου και να μην του μιλάς????? μόνο μίσος έχει μέσα της αυτή η γυναίκα???????? αυτή και ο Ρούσσος πάνε να γίνουν οι απόλυτα κακοί για φέτος.... Σταύρου καταπληκτικός..... νομίζω ότι στα μάτια αυτού του ηθοποιού μπορείς να δεις όλα του να συναισθήματα (του ρόλου εννοώ!) Αυτά....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:52 pm

ααααααααααα ξέχασα.... βρε παιδιά... είδα καλά?????? στο σπίτι του Στέφανου η εταιρία που θα έφερνε να στολίσει (ασχολίαστο αυτό!)... είχε στολίσει την σκάλα?????????? α πολύ ψαγμένο...... και με άποψη (αν και μου διαφεύγει ακόμα....)... μπράβο! Palamakia
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:54 pm

Α ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΟΧΙ ΚΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΚΟΣ ΜΗ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΕΜΕ!!! ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΣΕΒΑΣΤΙΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΑ (ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΝΙΚΗ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΑΝΝΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΜΟΥ Love! Love Heart1 Heart2
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Παρ Δεκ 18, 2009 8:56 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:εγω πεθαινω για συζητησεις αμαλιας πετρου!!!!δεν ξερω ακομα και να τσακωνονται σοβαρα εγω γελαω!!!και βεβαια θα διξει περισσοτερες σκηνες και θα γελασουμε πολυ!

ΜΑΚΑΡΙ ΕΓΩ ΠΕΘΑΙΝΩ!!!!!!!1 Love
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης