Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_lcap3%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_lcap27%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_rcap 27% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_lcap37%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_rcap 37% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_lcap13%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_rcap 13% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_lcap7%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_lcap13%Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Vote_rcap 13% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 30

Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 3:33 pm

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΝ ΗΞΕΡΕ Η ΝΟΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΡΩΤΙΚΑ Η ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΑΝ ΜΑΘΑΙΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΤΗΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΦΟΥ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ, ΠΟΤΕ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΜΠΛΕΞΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ? ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.

Η ΝΟΡΑ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΑΡΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΡΙΒΗ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 3:37 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:δεν νομιζω οτι η νορα γνωριζει κατι και δεν το εχει πει στην ευα..ποτε δεν αντεδρασε ετσι!!!και υποστηριζω αυτο που ειπα και πριν..η νορα γνωριζει την ευα και ξερει πολυ καλα οτι δεν την ενδιαφερει ερωτικα ο στεφανος,αρα αν εχει καταλαβει κατι,δεν θεωρησε σωστο να το πει!!!αν και ειπε στη μελιτα να το κοψει οσο ποιο γρηγορα γινεται..

Eγώ δεν περιμένω απ τη Νόρα να μιλήσει στην Εύα.
Περιμένω όμως να σκυλοβρίσει τη Μελίτα.
Το ίδιο έκανε και με την Εύα όταν πρωτογύρισε απ το Παρίσι, επειδή θεωρούσε οτι ήταν λάθος και υποτίθεται η Εύα ήταν φίλη χρόνων.
Περιμένω λοιπόν αν μάθει τι έχει συμβεί πίσω απ την πλάτη της Εύας, γιατί να μην ξεχνιόμαστε αυτή η σχέση ξεκίνησε πίσω απ την πλάτη της, να τα χώσει στη Μελίτα.

Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 3:39 pm

alexandra 35 έγραψε:ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΝ ΗΞΕΡΕ Η ΝΟΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΡΩΤΙΚΑ Η ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΑΝ ΜΑΘΑΙΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΤΗΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΦΟΥ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ, ΠΟΤΕ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΜΠΛΕΞΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ? ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.

Η ΝΟΡΑ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΑΡΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΡΙΒΗ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ.
Συμφωνω απολυτα.... Agree η Νορα απλως καταλαβε οτι κατι υπαρχει στην ατμοσφαιρα και ειπε στη Μελιτα να κανει πισω!!!!Επ'ουδενι δεν πιστευω να εχει αντιληφθει οτι το πραγμα εχει φτασει στο απροχωρητο!!!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 3:41 pm

Eπισης η Νορα βλεπει οτι η Ευα και η Μελιτα εχουν αρχισει να αναπτυσουν μια αρκετα καλη -αν οχι φιλικη-σχεση αναμεσα τους.Δε νομιζω οτι αν ειχε καταλαβει οτι ο Στεφανος και η Μελιτα ειχαν προχωρησει και προς κρεβατι μερια-αχ συγνωμη πατωμα ξεχασα η Μελιτουλα πιανεται στο κρεβατι-θα ηταν τοσο διαλακτικη απεναντι της.Θα ηταν πιο αυστηρη και σκληρη.Δε θα την παρακαλουσε να το κοψει οσο ειναι καιρος θα το απαιτουσε.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 3:42 pm

ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΟΡΗΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΧΕΣΗ!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 3:47 pm

Εγώ πιστεύω ότι το έχει αντιληφθεί η Νόρα και το ξέρει. 1) Δεν είναι χαζή και 2) Της είπε "δεν θα έχεις πάντα ρέντα". Όταν της είπε η Μελίτα ότι συνάντησε την Εύα έξω από το σπίτι του Στέφανου. Άρα και προικονομία ότι κάποιος θα τους πάρει είδηση.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 3:50 pm

Μπορεί να είναι άσχημο το ότι προχώρησε όμως όταν προχώρησε ο Στέφανος ήταν ελεύθερος..

Άσχετα που θεωρειται προδοσία το ότι πήγε με κάποια άλλη, και ειδικά με τη συγκεκριμένη άλλη, αμέσως μετά που χώρισε, τεχνικά όμως δεν είναι απιστία.. Είπαμε είναι σκηνικό τύπου Φιλαράκια "We were on a break!" "No, we weren't!"

Το ότι όλα ξεκίνησαν όμως πίσω από την πλάτη της Εύας και μάλιστα τη φλόμωσαν και στο ψέμα είναι και απιστία και μεμπτό και κάτι που περιμένω αν μαθευτεί να εξοργίσει τη Νόρα!

Διαφορετικά είπαμε... έχουμε τα emoticons του panda εύκαιρα για τη μετάλλαξη της δικηγορίνας μας!!!

Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 3:51 pm

Η ΝΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΟΙ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΝΙΟΘΟΥΝ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΑΒΟΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΣΜΕΝΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΕΠΙΑΣΕ Κ Η ΝΟΡΑ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 3:57 pm

Μετά από το σχολιασμό της τζίνας είπα να κάτσω να δω το επεισόδιο που το είχα χάσει...
Και αφού το είδα λέω να σχολιάσω και εγώ .
Καλά βρε χλομή μου πριγκίπισσα (Μελιτάκι-κατινάκι) πάλι? Πάλι τα ίδια λάθη? Πάλι μπροστά σε πόρτες και παράθυρα βρήκες να πιάσεις τη γλυκιά σου κουβεντούλα κμε τον καθικό -σύντροφό σου? Τα παθήματα να μας γίνονται μαθήματα παρακαλώ...
Θα με τρελάνει ειλικρίνα αυτή η κοπέλα... Νιώθει πολύ άσχημα γιατί η Εύα είναι σε πολύ άσχημη ψυχική κατάσταση??? Αααα.. Δεν μπορώ.. Αρχίζω και τρελαίνομαι... Νιώθει πολύ άσχημα αλλά δεν πήγε να την δει γιατί πνίγεται στη δουλειά το κορίτσι (δεν έχει λεφτά να φάει και δουλεύει μεροκάματο) και φυσικά ενώ ξέρει ότι η "φίλη" της δεν είναι καλά και ανησυχεί πάει και λέει στο Στέφανο να βγουν να φωνάξουν τον αγνό τους έρωτα....
Η Αμαλίτσα από την αλλη... Και οι 2 ελεύθεροι είστε ποιο είναι το πρόβλημα? Καλή μου, όταν φιλιόντουσαν με τις διακοπές της ΔΕΗ δεν ήταν ο κάθικος-Στέφανος ελεύθερος... Προτάσεις γάμου και μονόπετρα ξεφούρνισε την άλλη μέρα.. Μην με τρελένεις..
Νταίζη: Απορώ με την υπομονή του Λουκά... Εγώ θα την είχα πλακώσει στο ξύλο...
Όλα είναι δικό της δικαίωμα..
Την ρωτάει ο Οδυσσέας ποιανού είναι το παιδί που μεγάλωνε μόνος του τόσα χρόνια και του λέει ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ..
Το μεγαλύτερο χαιβάνι που πέρασε από την ελληνική τηλεόραση η :ΕΥΑ.. Μη χαλάσεις τη συνεργασία σου με τη Μελίτα... Ακου τώρα...

Synelthe Λουκά με τα προξενιά σου...!Γιατί δεν το βλέπω καλά το Νοράκι...
Και κάτι άλλο...Άκουσα καλά...
Ο ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ έβαλε πρώτα την ΕΥΑ και την υγεία και μετά το μέλλον του και τον εαυτό του??WOW... affraid
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 4:01 pm

ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΕΣ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΝΑ ΠΙΕΣΗ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΗ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΤΗ ΕΚΑΝΕ ΤΟΤΕ!!! ΑΝΤΙΘΕΤΑ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ!!! ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΑΣΩ Snif
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 4:03 pm

anna90 έγραψε:
Ο ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ έβαλε πρώτα την ΕΥΑ και την υγεία και μετά το μέλλον του και τον εαυτό του??WOW... affraid

Αχ ναι βρε Αννα μου ήθελα να το σχολιάσω κιόλας και μου διέφυγε! Τελικά νομίζω το σήριαλ γυρίζεται σε επαρχία, πήρε το παιδί το TV Zapping την Πέμπτη ενημερώθηκε ότι θα σκοράρει από νέο έτος και είπε να βγάλει τον καλό του εαυτό! gelio gelio gelio gelio gelio

Άντε να δούμε πόσο θα κρατήσει!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 4:03 pm

i love petros\danis έγραψε:ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΕΣ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΝΑ ΠΙΕΣΗ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΗ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΤΗ ΕΚΑΝΕ ΤΟΤΕ!!! ΑΝΤΙΘΕΤΑ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ!!! ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΑΣΩ Snif

Ζήτα να στο ανεβάσουν στον τομέα βιντεάκια Wink

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 4:05 pm

i love petros\danis έγραψε:ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΕΣ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΝΑ ΠΙΕΣΗ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΗ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΤΗ ΕΚΑΝΕ ΤΟΤΕ!!! ΑΝΤΙΘΕΤΑ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ!!! ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΑΣΩ Snif

Φαίνεται θα είδε στον ύπνο του οτι αγαπάει την Εύα γιατί αφού δεν το κατάλαβε όταν τον έσωσε και πήγε στα παρκέ με τη Μελίτα δεν νομίζω να το κατάλαβε τώρα άλλωστε δεν έγινε και κάτι.
Εκτός κι αν διάβασε tvzapping:lol!:

Επεισόδιο 262 - Ημερομηνία 18-12-2002 - Σελίδα 8 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 4:08 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anna90 έγραψε:

Αχ ναι βρε Αννα μου ήθελα να το σχολιάσω κιόλας και μου διέφυγε! Τελικά νομίζω το σήριαλ γυρίζεται σε επαρχία, πήρε το παιδί το TV Zapping την Πέμπτη ενημερώθηκε ότι θα σκοράρει από νέο έτος και είπε να βγάλει τον καλό του εαυτό! gelio gelio gelio gelio gelio

Άντε να δούμε πόσο θα κρατήσει!!!
Να σαι καλά, με έκανες και γέλασα!!!!!!!!!!
Μεγάλη εντύπωση μου έκανε πάντως...!
Πάντως ανεξάρτητα από το ότι έχει κάνει τέρατα στη δουλειά του εγώ θα τον ήθελα με την Εύα... (μη βαράτε να εξηγήσω)..
Αν δεν την είχε πληγώσει, λέω εγώ τώρα αν, αν δεν της είχε χαλάσει το παραμύθι του γάμου εγώ θα τους ήθελα μαζί... Άλλωστε η Εύα είχε πει ότι ήθελε να γνωρίζει και την σκοτεινή του πλευρά..
Απλά μετά από όσα της έχει κάνει δεν μπορώ να τον "εμπιστευτώ".. Λίγο ακόμα η Εύα και θα πάει να κάνει παρέα στην καθικο-μαμά...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 4:08 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Ζήτα να στο ανεβάσουν στον τομέα βιντεάκια Wink

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΖΙΝΑΚΙ!!! runaround
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης