Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap26%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 26% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap17%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap35%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 35% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap13%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap9%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 23

Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 12:45 am

Ntinaki1 έγραψε:Ναι αλλα και τι κατάλαβε το Νοράκι που δεν του το είπε και έπνιξε τα αισθήματά της; Της κάνει και προξενιό με τον Μπέλλο τώρα.Ποτέ δεν θα μάθει πως θα αντιδράσει ο Λουκάς αν δεν του το πεί.

Μη μου το θυμιζεις τωρα και εσυ οτι την προξενευει και με τον ξενερωτο γιατι συχγυζομαι Kotsides Kotsides Kotsides . Τελος παντων εγω στο επεισοδιο που πηγε να του πει τι νιωθει για εκεινον και της πεταξε την κεραμιδα για το παιδι ειδα μετα τον Λουκα να της λεει ''Κατι ηθελες να μου πεις''.Και μετα την απαντηση της την κοιταξε με εναν τροπο σαν να την παρακαλουσε να του πει.Η τουλαχιστον αυτο καταλαβα εγω.Μπορει να εκαναν και πουλακια τα ματια μου απο την λαχταρα μου για αυτο το ζευγαρι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 12:52 am

Γι'αυτό έπρεπε να του το πει πιστεύω. Και τι κατάλαβε τώρα που δεν του το είπε; Ποιος βασανίζεται; Αυτή και μόνο. Τουλάχιστον αν του το είχε πεί θα είχε μάθει και την αντίδρασή του. Με το να το κρατάει μέσα της και να μην του το λέει 1) βασανίζεται και 2) δεν θα μάθει ποτέ το πως θα αντιδράσει. Μερικές φορές είναι καλύτερα να λες τα πράγματα παρά να κρύβεσαι. Εξάλλου λένε ότι ο τολμών νικά!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 12:54 am

ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΟΤΑΝ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΤΙΦΑΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!! wall ΔΙΟΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ,ΟΠΩΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ, ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΚΛΕΙΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!! ΠΡΑΞΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑ Grrr ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΙΩΣΕΙ ΓΟΝΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ!!

ο στεφανος μεχρι τωρα οπως ξερεις δεν ηξερε απο τετοιου ειδους συναισθηματα..αυτο το δυνατο ερωτα το παθος...το ανεξελεγκτο..εννοω δε το ξερε απο προσωπικη εμπειρια..ΤΟ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ..δεν ηθελε να πονεσει οπως η μανα του....τωρα ομως μπηκε σε αυτο το ΛΟΥΚΙ και ειναι πανικοβλημενος..πολυ θα ελεγα..το οτι δε μιλα και το οτι "κλεινει " την πορτα κατα καποιο τροπο στη μελιτα ειναι σπασμωδικες κινησεις για μενα...θελει πολυ να ειναι ΜΑΖΙ ΤΗΣ..αλλα ξερει οτι αυτο δε θα οδηγησει πουθενα..ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ..και προφανως θελει να "αποφυγει " να προκαλεσει ακομα πιο πολυ πονο στη μελιτα..σκεψου πως αν ειναι μαζι και μαθει εκεινηη την αληθεια ποσο πιο σκληρο θα ειναι για εκεινη? εκεινη θα πιστεψει οτι την πλησιασε για εκδικηση..και λογικο... θα τν "σκοτωσει" και θα την προδωσει... ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΔΩΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΝΕΣΕ..ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ....ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΒΑΛΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ....

αλλα ετσι κι αλλιως ξερουμε οτι θα την σταματησει την εκδικηση ..απλα μεχρι να το κανει αυτο πιστευω οτι σκεφτεται αυτα..

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 12:55 am

Τελος παντων ειναι ειδικη περιπτωση.Αν η Ακριτα και ο Κυριτσης ειχαν αποφασισει να αφησουν την Νορα να προλαβει να του πει τι αισθανεται θα ειχαμε δει και την αντιδραση του Λουκα.Τωρα κανουμε μονο εικασιες.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 1:04 am

marializ25 έγραψε:
ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΟΤΑΝ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΤΙΦΑΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!! wall ΔΙΟΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ,ΟΠΩΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ, ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΚΛΕΙΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!! ΠΡΑΞΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑ Grrr ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΙΩΣΕΙ ΓΟΝΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ!!

ο στεφανος μεχρι τωρα οπως ξερεις δεν ηξερε απο τετοιου ειδους συναισθηματα..αυτο το δυνατο ερωτα το παθος...το ανεξελεγκτο..εννοω δε το ξερε απο προσωπικη εμπειρια..ΤΟ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ..δεν ηθελε να πονεσει οπως η μανα του....τωρα ομως μπηκε σε αυτο το ΛΟΥΚΙ και ειναι πανικοβλημενος..πολυ θα ελεγα..το οτι δε μιλα και το οτι "κλεινει " την πορτα κατα καποιο τροπο στη μελιτα ειναι σπασμωδικες κινησεις για μενα...θελει πολυ να ειναι ΜΑΖΙ ΤΗΣ..αλλα ξερει οτι αυτο δε θα οδηγησει πουθενα..ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ..και προφανως θελει να "αποφυγει " να προκαλεσει ακομα πιο πολυ πονο στη μελιτα..σκεψου πως αν ειναι μαζι και μαθει εκεινηη την αληθεια ποσο πιο σκληρο θα ειναι για εκεινη? εκεινη θα πιστεψει οτι την πλησιασε για εκδικηση..και λογικο... θα τν "σκοτωσει" και θα την προδωσει... ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΔΩΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΝΕΣΕ..ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ....ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΒΑΛΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ....

αλλα ετσι κι αλλιως ξερουμε οτι θα την σταματησει την εκδικηση ..απλα μεχρι να το κανει αυτο πιστευω οτι σκεφτεται αυτα..

ΧΜ..ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΤΣΙ.. Rolling Eyes ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ..Κ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΑΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ, ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΘΩ.. Rolling Eyes ΜΕ ΜΙΣΗ ΚΑΡΔΙΑ ΒΕΒΑΙΩΣ, geek ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ! Thumbs up ΑΝΤΕ, ΝΑ ΜΑΘΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Love! ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΛΕΕΙ "ΦΥΓΕ ΤΩΡΑ!" Κ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ..Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑ ΠΑΛΙ..ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ, ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ, Κ ΘΥΜΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥ, ΦΑΙΝΕΤΑΙ.. Snif maaaad Love! ΘΥΜΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΡΕΜΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ.. Love!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 1:12 am

ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΡΕΜΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ.. Love!

στην ουσια η μελιτα συμπεριφερεται ετσι οπως ο ιδιος θα θελε να φερθει..να πραξει και να πει αυτα που ακουει απο κεινη.....δεν ειναι θεμα δειλιας... δειλος δεν ειναι...να την προστατευσει θελει απο τον μεγαλυτερο πονο...ξερει οτι αν μαθει για κεινον θα τον μισησει...κι αυτο ειναι χειροτερο απο το να την χασει ετσι απλα επειδ εχουν αποφασισει οτι δε θα ναι μαζι ...

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 1:20 am

marializ25 έγραψε:
ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΡΕΜΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ.. Love!

στην ουσια η μελιτα συμπεριφερεται ετσι οπως ο ιδιος θα θελε να φερθει..να πραξει και να πει αυτα που ακουει απο κεινη.....δεν ειναι θεμα δειλιας... δειλος δεν ειναι...να την προστατευσει θελει απο τον μεγαλυτερο πονο...ξερει οτι αν μαθει για κεινον θα τον μισησει...κι αυτο ειναι χειροτερο απο το να την χασει ετσι απλα επειδ εχουν αποφασισει οτι δε θα ναι μαζι ...

ΠΑΜΕ ΣΤΕΦ ΜΕΛ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΚΕΙ? :wink2:
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 12:04 pm

Να’μαι κι εγώ!

Θα ξαναρωτήσω μια και απάντηση δεν πήρα και χρίζει ερώτησης και τούτο το επεισόδιο..sifantid μου είσαι καλά κοπέλα μου??? lol!

Καταρχήν...έλεγα μήπως ψηφίσω μέτριο καθώς τα τελευταία δευτερόλεπτα με τα προσεχώς πολύ μου άρεσαν... αλλα μάλλον θα το πω άσχημο το όλο....

Και ξεκινάω:

Λουκάς – Οδυσσέας
O Λουκάς με τον Οδυσσέα μίλησαν πολύ λογικά και ήρεμα και μου άρεσε σε αντίθεση με τις φωνές και τις υστερίες..Ειδικά το σημείο που ο Οδυσσέας ξεκαθάρισε τη θέση του. Στην τελική είναι ο πατέρας.-

Νταίζη – Νόρα
Πείτε με τρελή τώρα αλλά εμένα η Νταίζη πάλι μου άρεσε σήμερα! Μήπως να κοιταχτώ κι εγώ μαζί με την Εύα? Την ώρα που μίλαγε με τη Νόρα ήταν πολύ χαριτωμένη χιχι Η συζήτησή τους βέβαια σε έστελνε για τακούνια! Ακους εκεί της τον παραχωρεί! Μανταμ για πανε να δεις αν έρχομαι! Πφφφφ

Νόρα – Λουκάς στο σπίτι της Νόρας
Μου αρέσε πολύ η εξομολόγηση του Λουκά “Τα έχω παίξει” και η κίνηση της Νόρας να κάτσει πιο κοντά! Αχου τα μουυυυυυυυυυυυυυυυ!!! Γενικά η σκηνή στο σπίτι της Νόρας μου άφησε ένα πολύ γλυκό συναίσθημα! (που να ήξερα τότε τι θα επακολουθήσει με το Μήτσουλα!)

Νόρα-Δημήτρης
Εμένα αυτός ο τύπος μου αρέσει! ....................Καλά καλά μη βαρατε!!! Αλλα είναι ο μόνος που γουστάρει ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΙΑ και την φλερτάρει ανοιχτά, γι’αυτό μ’αρέσειιιιιιιι!!!!

Νόρα – Λουκάς στο γραφείο
Μια εικόνα όσο χίλιες λέξεις: Λουκάαααααααααα Synelthe

Νόρα: Περιορίσου στα τέστ πατρότητας και άσε τα crash τεστ χαχαχαχαχαχαχα

+++

Χρήστος - Στέφανος
Ο Χρηστάκης μου ήταν κούκλος στο χτεσινο επεισόδιο! ΚΟΥΚΛΟΣ! Όταν χαμογελούσε, όταν μιλούσε με το Στέφανο, εκει δε που είπε...αγάπη μου...έλιωσααααααααααααααααααααααααα

Προσπαθούσε με τον τρόπο του να στρέψει το Στέφανο στην Εύα αλλα δεν του έκατσε.. Μανάρι μου ασχολήσου με τα δικά σου και άσε τα προξενιά της Εύας, μακριά από το Στέφανο καλύτερα!

Αυτό το «άλλο αγάπη άλλο έρωτας» δε, στο λαιμό μου κάθεται! Έρωτας είναι το αρχικό στάδιο της αγάπης. Να μου πείς άλλο αδερφική αγάπη άλλο φιλική και άλλο ερωτική ναι, αλλα όχι άλλο έρωτας και άλλο αγάπη γιατί έχουμε μπλέξει τα μπούτια μας και συγχωρούμε τις καρδιές αγγινάρες ασυζητητί με δεδομένο ότι άλλο αγάπη και άλλο έρωτας! Στην τελική αν ρωτήσεις τον Στέφανο και τον Μάνο «τις αγαπάς και τις δύο» θα σου πουν «ΝΑΙ!» ταυτόχρονα... το ντουέτο της συμφοράς... που κατά τα άλλα διαφέρουν!!! gelio Φίλε Στέφανε το να μου λες δεν είμαι Μάνος κατόποιν εορτής (επιτραπέζιας, επιδαπέδιας, επικρεββάτιας κλπ.) ουδώλως με πείθει καμάρι μου!

+++

Αμαλία - Μελίτα
Η Μελιτα να κλαψουρίζει δεν με έπεισε, όπως δεν με επεισε και με το κλάμμα της.. Sleep

Η Αμαλία ώς συνηθως στην κοσμάρα της αλλά την προτιμώ όταν παραληρεί... Λείπει και ο Κυριάκος, άμα σοβαρέψει και η Αμαλίτσα χαθήκαμεεεεεεεεε!!!! Συμφωνώ σε κάτι μαζί της πάντως: Η Μελίτα ας αφήσει τις κλάψες και ας κάνει κάτι με τη ζωή της και τα θέλω της, αν θέλει το Στέφανο ας βγει να το φωνάξει, να το πει, να την φασκελώσουν όλοι να τελειώνουμε, διαφορετικά να μπει στο mute και κοίτα και λίγο το παιδάκι σου Μελιτάκι!!!

+++

Μάνος – Μπαμπαλιάκουρας (μου άρεσε Panda το κλέβω)
Αντικαταστήσαμε τον Πέτρο με τον Μάνο μπροστά στο τζάκι... Μου έμεινε η φράση πάντως «χωρίς αυτό το γολγοθά, δεν υπάρχει ανάσταση».. Μπορούμε να μάθουμε το μήκος του γολγοθά που αντιστοιχεί σε ζωές αθώων παιδιών παρακαλώ? Να δω βρε παιδί μου αν είμαι αρκετά fit να ξεκινήσω κι εγώ τα εγκλήματα για το κέρδος, μια και τα συγχωρούμε όλα έτσι! Βέβαια τη στιγμή που ο Μάνος τελικά ΔΕΝ βίασε την Εύα, μπορεί να ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ότι ευθύνεται για τις ζωές αθώων παιδιών που χάθηκαν, κάτι σαν ομαδική παράκρουση!!! -_-

+++

Μελίτα – Στέφανος
Μου αρέσει που η Μελίτα δεν έτρεφε ελπίδες αλλά πάει και παρακαλάει.. Το έχουμε χάσει εντελώς..................................................

+++

Εύα-Αγγέλα
Παρόλο που σαν σκηνή δεν τρελάθηκα, η ερμηνεία της κας Ξυλά ήταν συγκλονιστική! Κλάμα από κλάμα και παράπονο από παράπονο διαφέρει πώς να το κάνουμε? Στην κουβέντα τους τώρα, δεν πιστεύω ότι ο Στέφανος ή ο Μάνος χρειάζονται βοήθεια... έναν ψυχιατρο ίσως... αλλά συμμερίζομαι την ανησυχία της για την παρέα.. δεν ξεχνάει πώς σταυρώθηκε η Δάφνη από το Νικόλα όταν έμαθε ότι ήξερε για το Μάνο και το Φώτη και δεν μίλησε.. όντως τη φόρτωσε με ένα βάρος που δεν έπρεπε!

+++

Δάφνη – Νικόλας
Η σκηνή στο κρεβάτι μου θύμισε τότε που η Δάφνη του έκανε παράπονα που έφευγε μέσα στη νύχτα... Είδες Δάφνη πώς βλέπεις τα πράγματα από άλλη σκοπιά όταν δεν είναι η μόνη σου ανησυχία ενα επείγον περιστατικό που σου κόβει τον ύπνο.. Μου άρεσε πολύ σαν σκηνή! Γενικότερα μου άρεσε η ερμηνεία της κας Γεωργόνη σε αυτό το επεισόδιο!

Η αγανάκτηση του Νικόλα στο ιατρείο επίσης μου άρεσε, μου θύμησε τον παλιό καλό Νικόλα που όλοι γνωρίσαμε πέρισυ χαχα

Η ξεροκεφαλιά της Δάφνης με τη Νόρα επίσης μου θύμισε την κλασσική Δάφνη!

Όσο για το τηλεφώνημα για το εισητήρια η κα Γεωργόνη με έκανε να νιώσω τον δικό της κόμπο στο στομάχι μου!

Παρεπιπτόντως, αυτοί εχουν κάνει την απόσταση Αθήνα (γραφεία κλπ) -Κατασκήνωση (Άγ.Ανδρέα) - Παιανία (σπιτι Στέφ) 2 τσιγάρα δρόμο έτσι? lol!

+++

Εύα – Στέφανος
Πολύ ωραίο ντύσιμο η Ευούλα χτες (άσχετο Razz) Πολύ καλές ερμηνείες (σχετικό)

Στεφ: Εύα σου χρωστούσα μια αλήθεια, στην είπα! (Ώπα βρε μη-Μάνο, την αλήθεια για τη Μελιτούλα την ξέχασες, αυτή δεν τη χρωστάς?)

Στεφ: Με συγχωρείς που σε αναστάτωσα αλλά δεν ήθελα να φύγω σαν κλέφτης. (Σαν ψεύτης ίσως?)

Στεφ: Θα περάσω να σε χαιρετίσω, εσένα και τη μητέρα σου και τη Μαρίλια. (Μόνο μην ξεχάσεις Στεφανε όταν χαιρετίσεις τη Μαρίλια πες της ότι αν θέλει πατέρα θα είσαι εκεί, μια και τον δικό της θα τον βάλεις φυλακή δηλαδή...)

+++

Χρήστος – Νταίζη
Η Μαργαριτούλα φορούσε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΠΑΛΤΟ!!! Και ήταν και πολύ όμορφη! Ο Χρήστος μου....αχ ο Χρήστος μου.... κούκλος! Δεν μπορώ να τον ακούω να λέει "Ελα βρε αγάπη μου" λιώνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω Love! Κατά τα άλλα στη συγκεκριμένη σκηνή σαν να πήγα να σκεφτώ ότι η Νταίζη έχει δίκιο... πρέπει να κοιταχτώ όπως και δήποτε!!! :shock:

+++

Στέφανος-Δάφνη-Μελίτα στο ατελιέ
Η σκηνή τιτλοφορείται "Δάφνη είσαι ζουντόβολο!!" gelio
Μπηχτες και βλέματα πήγαιναν και έρχονταν από τη Μελίτα και η Δάφνη στην κοσμάααααααααααααρα της!

+++

Μάνος-Ρούσσος
Ρε συ Πέτρο, που πήγε ο καλός και δίκαιος δικηγόρος που έλεγε στη Νταιζούλα ότι το παιδί της μπορεί να μην είχε λεφτά αλλά είχε αγάπη? Χάθηκε μέσα στα δικά του θέλω για λεφτά και δύναμη και όχι για αγάπη?? Ο Μάνος παλι, ή που διάβασε το TV Zapping ή που διάβασε τι του έχουμε σούρει όλοι εμείς κατά καιρούς χιχι

+++

Εύα – Νόρα
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ! Και το μαλλί της Νόρας εξίσου ωραίο και καστανό, μου το είπε η Clarabelle και το παρατήρησα... Ειπώθηκαν και κάποια σωστά πράγματα να μας δείξουν ότι οι υποχρεώσεις τρέχουν και στον πλασματικό κόσμο των σήριαλ, η Εύα πρέπει να πάει για δουλειά, δεν μπορεί να το παίξει άρρωστη πάνω από 2 μερες αν δεν θέλει να απολυθεί!

Κατά τα άλλα η Νόρα μια χαρά της συνόψισε τις εξελίξεις... Βράσ’τα! Κλάφ’τα! Μούτζωσ’τα!!!

+++

Για το τέλος άφησα μια έκκληση προς το σκηνοθέτη: Μου άρεσε πάρα πολύ η Δάφνη στην παραλία που σκεφτόταν τον Νικόλα και το πόσο σημαντική είναι η ιατρική για εκείνον! Οι εκφράσεις της αλλά και οι συγκεκριμένες αναμνήσεις! Με χάλασε απεριόριστα που μπλέκονταν μέσα στις σκηνές η Μελίτα με το Στέφανο που όσο να’ναι με το συγκεκριμένο στόρυ δεν κολλάνε! Δεν το ξεχνάμε (και να θέλουμε) ότι παίζουν και αυτοί στη σειρά, αν είναι εύκολο μην τους χώνετε παντού γιατί βαρεθήκαμε να τους βλέπουμε!!! Ευχαριστώ

Αυτά (τα ολίγα χαχαχα) και πάω να σας διαβάσω!

ΥΓ 1. Η κοιλίτσα της Εύας σαν να προεξείχε λίγο σε σχέση με το στομάχι της μέσα από το γκρι αυτό μπλουζάκι? Η το φαντάστηκα? Και στη σκηνή με το Στέφανο και στη σκηνή μ ε το Μάνο την ίδια εντύπωση μου έδωσε...................

ΥΓ 2. Τι άθλιο το μαλλί της Μελίτας στην τελευταία σκηνή! Άθλιο! Η κοπέλα θα έπρεπε να φτιάχνεται μόνη της καλύτερα! Πόσο ωραία ήταν στη φωτογράφιση του περιοδικού και πόσο άθλια είναι στη σειρά? Ας της αλλάξουν την κομμώτρια!!!

Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 12:21 pm

marializ25 έγραψε:

Εδώ θα διαφωνήσω απόλυτα.
Ο Στέφανος απλά κάνει τον κόπο να σκεφτεί έστω και μετά εορτήν τον πόνο που θα προκαλέσει στους άλλους η σχέση του αν γίνει φανερή.
Η Μελίτα απλά έχει γραμμένους τους πάντες στα παλιά της τα παπούτσια και ενδιαφέρεται να ζήσει αυτή καλά.
Μάλλον ο Στέφανος θυμάται οτι μπαχάλιασε το γάμο της Εύας κάτι που η Μελίτα το διέγραψε γιατί ποσώς την αφορούν οι άλλοι όταν αυτή είναι καλά.

Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 12:56 pm

Απάλευτο το χθεσινο επεσοδιοο!!!Πωωωω!!Το σημερινο πρεπει να λεει πολλα!!!!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 2:00 pm

ΥΓ 1. Η κοιλίτσα της Εύας σαν να προεξείχε λίγο σε σχέση με το στομάχι της μέσα από το γκρι αυτό μπλουζάκι? Η το φαντάστηκα? Και στη σκηνή με το Στέφανο και στη σκηνή μ ε το Μάνο την ίδια εντύπωση μου έδωσε...................
Καλο μου Υποθετακι τι παρατηρησες παναγια μου?????ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!Αν συμβαινει κατι τετοιο το παιδι μονο του Στεφανου μπορει να ειναι και αυτο ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!!!!!!!!!!!Οχι δεν θα μου το κανουν αυτο!!!!!! 🇳🇴
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 2:02 pm

Αν είναι έγγυος γι αυτό θα τη βάλουν τώρα κοντά να κοιμηθεί με τον Μανωλάκη, για να είναι δικό του το παιδί...
Αν είναι του Στέφανου έλεος... Κι άλλα μπερδέματα.??
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 2:04 pm

anna90 έγραψε:Αν είναι έγγυος γι αυτό θα τη βάλουν τώρα κοντά να κοιμηθεί με τον Μανωλάκη, για να είναι δικό του το παιδί...

Θα μπορούσε να είναι αυτός ο λόγος που αρον άρον και πέρα από κάθε λογική θα τη στείλουν στο Μάνο τουλάχιστον θα ξέρουμε απο που μας προέκυψε το κουλό.

Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 2:05 pm

anna90 έγραψε:Αν είναι έγγυος γι αυτό θα τη βάλουν τώρα κοντά να κοιμηθεί με τον Μανωλάκη, για να είναι δικό του το παιδί...
Αν το κανουν να φανει οτι το παιδι ειναι του Μανου τοτε δεν εχω απολυτως κανενα μα κανενα προβλημα!!!Ασε που θα χαρω κιολας!Την αλλη εναλλακτικη ομως δεν την αντεχω! vomit
Βεβαια τωρα κανουμε μονο εικασιες οποτε ας περιμενουμε και θα δουμε! :)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 2:05 pm

Εσένα όμως αυτή η γυναίκα χτές, σήμερα και από τις σκηνές του αυριανού επεισοδίου που έχουμε δει σου κάνει ότι παίζει να κοιμηθεί με το Μάνο? Τα έχουμε ισοπεδώσει όλα!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 2:08 pm

Δεν μου κάνει να κοιμηθεί με το Μάνο...
Απλά προς τα εκεί το πάνε και το ξέρουμε.!!! Γι αυτό δείχνουν το Μανωλάκη να βαζει πάνω την Εύα και μετά τον εαυτούλη του και το μελλον του..
Προσωπικά δεν μου φτάνει αυτό και μόνο για να τους θέλουν μαζί...
Ο κάθικος δεν έχει καμια δουλειά με το Ευάκι..
Αναρωτιέμαι πως είναι δυνατόν να την δείχνουν σήμερα χαμένη να ζητά βοηθεία και σε λίγα επεισόδια να την δείξουν με τον Μάνο..
Το θεωρώ super-duper άκυρο... Εδώ κατάπια άλλα κι άλλα... Άλλες και άλλες ακυρότητες σ' αυτήν θα κολλήσουμε?
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 2:21 pm

Αννα πάντως αν συντρέχει τέτοιος λόγος σε καμμία περίπτωση δεν γουστάρω να ψαχνόμαστε! Σε πιθανή εγκυμοσύνη θέλω να ξέρω ποιανού είναι το παιδί πέραν πάσης αμφιβολίας! Όχι άλλα παιδιά αγνώστου πατρός στην TV παρακαλώ πολύ!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 2:38 pm

ΜΠΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ..... ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΑΛΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΟΥΜΕ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 2:46 pm

Θα κοιμηθεί με τον Μάνο ξανά, γιατί προφανώς θα πάει με το μέρος του τώρα λόγω φυλακής. Θα της πεί ο Μάνος τίποτα λόγια τύπου " Στα έλεγα εγώ, στα φώναζα και δεν με πίστευες". Ποιος ξέρει μέσα σε λίγες μέρες τι άλλο θα γίνει και θα πειστεί ότι από τα 2 κελεπούρια ο Μάνος είναι το καλύτερο και θα ξαναπάει μαζί του.Εξάλλου δεν τα είπαμε; Άρχισε η αθώωση του Μάνου ότι δεν έστειλε την Λαζαρίδη φυλακή.Τώρα θα βγεί το ταπεινό χαμομηλάκι που αγαπάει πάρα πολύ την Εύα και το θυμήθηκε μετά από 15 χρόνια απόρριψης.
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως θα μπαλώσουν σε τόσο λίγο καιρό αυτόν τον κλονισμό της Εύας. Σήμερα παθαίνει και ένα είδος άνοιας και χάνεται μέσα στον δρόμο.Είναι δυνατόν να συνεχίσει σε όλη την υπόλοιπη σειρά κλονισμένη; Δεν νομίζω. Αλλά πως θα το μπαλώσουν όλο αυτό έτσι; Αλλά να μου πείτε εδώ μπάλωσαν τους βιασμούς Εύας-Νόρας. Τον φόνο της Μαίρης που η Δάφνη το ξεπέρασε σε μία βδομάδα. Την απαγωγή των κοριτσιών που το ψυχολογικό τους κράτησε μια βδομάδα που ήπιαν όλον τον Βόσπορο για να μας δείξουν ότι τους έλειψε το νερό και μετά τίποτα. Τον φόνο του Φώτη και τα τέρατα του Μάνου.Το ότι η Αγγέλα μαχαίρωσε τον Κυριάκο και τώρα του πάει μελομακάρονα... και τόσα άλλα....
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 3:32 pm

Γενικά τα έχετε πει όλα και έχω καλυφτεί.
Απλά σε δύο πραγματάκια θα σταθώ βρε παιδιά ....

1) ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ να μιλάει έτσι η Εύα στο Μάνο και σε λίγο καιρό να μας τα γυρίσουν και να δούμε ερωτικές σκηνές ???? Μου φαίνεται αδιανόητο όπως και να το παρουσιάσουν !! Δε μπορώ να σκεφτώ καν τρόπο για να μας το πασάρουν.....

2) ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ εκεί που ο Λουκάς χτυπιόταν,πρασίνιζε,κιτρίνιζε,έτρεχε στις ορεινές Αρκαδίες από τη ζήλια του, να του πετάει τώρα η μπουζουξού ένα παιδί και να αλλάζει 360 μοίρες απέναντι στη Νόρα ?? Πού πήγε η τρελή ζήλια εκείνου του ΘΕΪΚΟΥ επεισοδίου εκείνης της Παρασκευής και τώρα της τον προξενεύει τον Μήτσουλα και κάνει σαν να μην νιώθει τίποτα για τη Νόρα και να μην τον νοιάζει ? Ή μας το παρουσιάζουν ότι επειδή την νοιάζεται θέλει να την αποκαταστήσει ?? Με εσένα θέλει να βάλει την κουλούρα αγόρι μου !!!!! Ξύπνα και αφέσου σε αυτά που νιώθεις και άσε Μήτσους και Κίτσους απ' έξω !!!! Synelthe

Τί να πώ πια ????? Θα μας λυπηθούν ποτέ τους έρμους τηλεθεατές ?? Kotsides

Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 5 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 4:01 pm

Οκ τώρα ξεκίνησα να διαβάζω σχολιασμούς και έχω πέσει κάτω!!!

Ntinaki1 αν και δεν συμφωνώ με το υστερόγραφο, κατά τα άλλα : respect :

DESPOINA έγραψε:Εμένα πάλι με στέλνει το βλέμμα της οταν πάει στο Στέφανο κ του λεει οτι δεν αντέχει να τον χάσει! gelio gelio σαν να μίλαγε στην Νόρα κ της έλεγε οτι έκαψε το φαί!

Δέσποινα έγραψες! Τι παραλληλισμός θεε μου!

xristina79 έγραψε:- Την Μελίτα την μισεί ο ενδυματολόγος της σειράς.... Δεν θέλω να δω τι θα φοράει για Χριστούγεννα....
- Οι γύψινοι κάκτοι στο γραφείο του Ρούσου υποτίθεται αρμόζουν σε δικηγορικό γραφείο?????? Χάλια......

Χριστίνα μαζί σου! Με σκοτώνουν τα σχόλιά σας λιώνωωωωωωωωωωωωωωωω

Clarabelle έγραψε:
Πάντως σήμερα μου αρέσει ο σχολιασμός
Ούτε διαφωνίες ούτε διαξιφισμοί
Το ρίξαμε στην πλάκα
Τέλειο μου αρέσει.
Να αρχίσουμε να θάβουμε τα αρσενικά της σειράς να περάσει η ώρα;

Σωστήηηηη!

anna90 έγραψε:Άσε, άσε... Τρελή ανθοδέσμη...

Θα πεθάνω από το πολύ γέλιο όμως!!!!!

Clarabelle έγραψε:
Κάτι που δεν αναφέραμε καν σήμερα ήταν η σκηνή Χρήστου Νταίζης
Η Πολυχρονίδη είναι εξαιρετική. Η ερμηνεία της για άλλη μια φορά έξοχη. Να πω οτι με το Χρήστο μου αρέσουν τρελά μαζί.
Βγάζουν κάτι παράνομο και έντονο.
Κρίμα που ο ρόλος της είναι τοσο μικρός και τόσο αντιπαθής.

Ναι ναι, καταπληκτικά τα καμάρια μου! Ο Χρηστάκης μου κούκλος!!!!!

marializ25 έγραψε: ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ Η ΝΤΑΙΖΗ το παιζει δυνατη και τσαμπουκας αλλα στην ουσια φοβαται κατι.....διοτι οταν ο χρηστος την ειπε: κατι χανεις κατι κερδιζεις δεν αντεδρασε και πολυ....... παραξενο...

Marializ έχεις ένα δίκιο.. αλλά μετά της είπε...αγάπη μου.... δεν είναι να λιώνεις??? οκ δώσε cake

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 4:37 pm

Λοιπον η σειρα μου.

Η Ευα δε ξερει αν πρεπει να πει στην παρεα για αυτα που της αποκαλυψε ο Στεφανος γιατι φοβαται οτι με αυτο τον τροπο θα τον προδωσει αλλα με το να μη μιλαει προδιδει και τον Μανο.Το πιστευω οταν λεει οτι τους αγαπησε και τους δυο πολυ.Με διαφορετικη ενταση τον καθενα αλλα τους αγαπησε και ετσι επελεξε να μην πει κατι αλλα να ζητησει απο τον Στεφανο να μη συνεχισει την εκδικηση του.Η αντιδραση της οταν ειδε τον Μανο μου εδειξε οτι ναι μεν δε θελει να συνεχισει ο Στεφανος την εκδικηση του αλλα απο την αλλη μαλλον τον δικαιολογει.Οσο για την κοιλιτσα της που προεξειχε τελικα συμφωνω με την Clarabelle.Αν ειναι εγκυος-που της το ευχομαι με το καλο-μαλλον για αυτο θα την ξαναγυρισουν στον Μανο τοσο συντομα.Για να δειξουν οτι το παιδι θα ειναι του Μανου και οχι του Στεφανου.

Νορα-Λουκας:τελικα μαλλον επιβεβαιωθηκε αυτο που ειχα γραψει στο τοπικ για εκεινους.Ο Λουκας εχει συνηδητοποιησει τι αισθανεται για την Νορα εδω και καιρο αλλα εχει πεισει τον εαυτο του οτι η Νορα δεν αισθανεται το ιδιο για εκεινον.Οταν η Νορα του ειπε να παντρευτει την Νταιζη αν το παιδι ειναι δικο του εκει ειναι που εχασε ΚΑΘΕ ΕΛΠΙΔΑ.Για αυτο τωρα επιμενει για τον Μπελλο.Γιατι εγω την ειδα τη ζηλιτσα οταν τον πετυχε στο γραφειο.Η σκηνη της Ευας και της Νορας μου αρεσε πολυ(λεπτομερεια αλλα η Νορα δεν εβαψε το μαλλι απλως επειδη ο φωτισμος ηταν σκοτεινος δεν φαινοταν πολυ καλα).Η Μελιτα πολυ ψυχρη σημερα σε ολες τις σκηνες.Ειδικα εκεινη που πηγε να παρακαλεσει τον Στεφανο να μη φυγει ηταν οτι χειροτερο εχω δει ως ερμηνεια στα μυστικα γενικως απο τοτε που ξεκινησε.Ο Χρηστος και η Νταιζη και εμενα μου αρεσουν πολυ ως ζευγαρι.Μακαρι να ειχαν περισσοτερες σκηνες μαζι αλλα πιο αγαπησιαρικες γιατι μου εχει μεινει η πρωτη σκηνη που τους ειδαμε μαζι.
Ο Λουκας και ο Οδυσσεας πολυ καλοι και οι δυο.Τον λυπηθηκα πραγματικα τον Οδυσσεα οταν τον ρωταγε αν θα του παρει τον Αρη αν ειναι δικο του παιδι.Ο Μανος δε μας τα λεει καλα.Δε του εκατσε το ταξιδι στην Ντισνειλαντ με την Μελιτα και το Νεφελακι και ζηταει απο την Ευα να τα περασουνε μαζι.Χαρακτηριστικος Μανος.Δε του κατσε με τη μια παει στην αλλη.Τον Ρουσσο δε θα τον σχολιασω με συγχυζει παρα πολυ τις τελευταιες βδομαδες και δε μπορω να τραβαω αλλο τις κοτσιδες μου.Περουκα θα χρειαστω στο τελος. Kotsides
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από zwi Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 6:45 pm

konstantina έγραψε:Η Νταιζη ενταξει ασχολιαστο!
Χρηστο σ\'αγαπω!!Τζινακι μου γλυκο μη μου χυμιξεις!!Το λεω γιατι μαρεσαν τα λογια που ειπε στο Στεφανο.!!!!
Κουραστηκα να βλεπω τη Μελιτα.!!Ολο δεν πρεπει να ειναι μαζι του και ολο σε εκεινον τρεχει.!!Και ταχα μου δεν ειναι στο χαρακτηρα της! Rolling Eyes
Και οχι επειδη ερωτευτηκε!Ανθρωπινο ειναι.!Αλλα ρε κοπελια μην μας λες συεχεια την ιδια κασετα οτι δεν πρεπει να εισαι μαζι του και οτι ταχα μου δεν θες να προδωσεις την Ευα γιατι ολο πας και τον βρισκεις και του λες να τα αφησει ολα και ολους και να ειναι μαζι!!
Η σκηνη Ευας-Αγγελας για αλλη μια φορα ηταν απο τις καλυτερες του επεισοδιου!Η Ευα τον αγαπαει το Μανο αλλα εχει διχαστει η κοπελα και με το δικιο της!Ανθρωπινη κουβεντα μεσα απο τη ζωη βγαλμενη!Τους αγαπησε και της φερθηκαν ετσι τα που ειναι χειροτεροι και απο τη γροιπη των χοιρων!Τα ψεματα τους και η προδοσια ειναι πιο θανασιμα και απο τον υιο αυτο!
Ευακι αστα αυτα!ΚΑΙ τους δυο θες να προστατεψεις αλλα στο Μανο θα τα ξερασεις ολα για τα ψεματα του Στεφανου!Παντος μαζι σου!Λιωστε το το ομορφο Love! .!!
Η σκηνη Νικολα-Δαφνης γλυκια σκηνη αλλα παλι τα ιδια βρε παιδι μου!
Νορα Λουκας καλη σκηνη και πολυ ομορφα και γλυκα λογια.Η Νορα μου φανηκε λιγο μπουκωμενη.!!
Η σκηνη Ευας-Στεφανου ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ απο ολες τις αποψεις.!!Τι αλλο θα ακουγατε απο μενα
huhu
Και απο αποψη ερμηνειας και απο αποψη χημειας,Ξυλα-Σταυρου απλα υπεροχοι ΚΑΙ σημερα.!! : respect :
Η χημεια τους ανεπαναλιπτη!Μου λειπουν οι αγαπισιαρικες σκηνουλες τους!! Snif
Πραγματικα εχω να δω επεισοδιο που να με εντυπωσιασει απο τοτε που χωρισαν!!
Ο Στεφανος μεν την αγαπαει και δεν θελει να την πληγωσει αλλα συνεχεια αυτο κανει!Απο το ψεμα πηγε στο κ*ερατο!
Την αγαπαει δεν αντιλεγω αλλα ρε φιλε μπαστα!!Μην μας λες συνεχεια πως δεν θες να την πληγωσεις και να την προδωσεις!γιατι με τη Μελιτα αυτο κανεις!Την προδιδεις!Αντρας μυστηριο!
Νικολας-Λουκας παλι τα ιδια!!!
Νορα-Δαφνη παλι τα ιδια!!!Ολο τα ιδια για να γεμιζει η μια ωρα!Οση ωρα δεν μας τα κανουν κουλουβαχατο μας δειχνουν ιδιους διαλογους απο διαφορετικους ηρωες!! /S
Μη με φατε αλλα μου αρεσε πολυ σημερα η Πολυχρονιδη και απο αποψη ερμηνειας και απο αποψη εμφανισης.!!
Ευα Μανος Αχ τελεια η σκηνη!!! Love! faint αλλα μικρη..!!΄΄Ματια μου΄΄...την ειπε!! Love!
Ηλιας-Πετρος πολυ καλη σκηνη και απο τους δυο!!
Στεφανος-Δαφνη-Μελιτα καλη σκηνη,δεν τρελαθηκα κι ολας!!
Μελιτακι!!Πσιτ!!Καρφωνεσαι κοπελια!!!Κανεις μπαμ!!!Μαρεσει που ο Στεφανος δεν της απαντουσε! :twisted:
Σκηνη Νορα-Λουκας-Δημητρης με εκνευρισε!Να της προξενευει ο Λουκακος το Μιτσουλα.!!
Mελιτα-Δαφνη ξανα τα ιδια!Σημερα ακουσα απο τουλαχιστον 6 ατομα τους ιδιους διαλογους με διαφορετικη σειρα!!
Η σκηνη Ευας-Νορας παρα παρα παρα πολυ καλη *******************
Μου αρεσπυν παντα οι συζητησεις αυτων των δυο..!!
Η μελωδια που ακουστηκε οταν η Δαφνη εκλεινε το εισητηριο μου θυμισε τις σκηνες Ευας-Στεφανου ακουγωταν σχεδον καθημερινα στις συζητησεις τους!!
Η Δαφνη φανηκε πληγωμενη!!
Η Παππα ηταν τελειως αδεια οταν ειπε στο Στεφανο να μεινει!Δεν εβγαλε κανενα μα κανενα συναισθημα!
Ο Σταυρου με το βλεμα του εσωσε στο ελαχιστο τη σκηνη αλλα και παλι!Πραγματικα ηταν σαν να της ειχαν να δωσει να πει μια φραση που να ηταν σε αλλη γλωσσα και να μην καταλαβαινε τι ελεγε!
Η Ευα λαλησε!!!!!!!Δεν αντεχω να τη βλεπω ετσι!!!Με πηραν τα ζουμια! **********και για αυτο αποσυρομαι!!

edit by Jim7
+1 προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.

Agree

edit by Jim7
2η προειδοποίηση
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ..
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από loukakos Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 9:25 pm

Βασικα λυπηθηκα την Ευα..Κριμα την εχουν καταστρεψει την κοπελα..Ο Λουκας καλα τους τα ειπε αλλα με την Νορα τι να πω?? Μα καλα προσπαθει να την πεισει να παει ταξιδι με τον Μητσουλα???? Ελεος ρε παιδια..Μηπως τελικα δεν γινει τιποτα μεταξυ τους?? TutTut

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 9:37 pm

μην το ξαναπεις αυτο..θα γινει δεν μπορει να μην γινει!!!θα ειναι αδικο και θα δημιουργηθουν μεγαλες αντιδρασεις!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης