Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 23

Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 8:46 pm

- Την Μελίτα την μισεί ο ενδυματολόγος της σειράς.... Δεν θέλω να δω τι θα φοράει για Χριστούγεννα....
Εδω Χριστινα δεν εχεις καθολου μα καθολου αδικο!!!!!Μα ειναι ντυσιμο αυτο που της κανουν!?Και να φανταστεις οτι εχει βελτιωθει απο περυσι! :lol:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 8:51 pm

evanna έγραψε:
- Την Μελίτα την μισεί ο ενδυματολόγος της σειράς.... Δεν θέλω να δω τι θα φοράει για Χριστούγεννα....
Εδω Χριστινα δεν εχεις καθολου μα καθολου αδικο!!!!!Μα ειναι ντυσιμο αυτο που της κανουν!?Και να φανταστεις οτι εχει βελτιωθει απο περυσι! :lol:

Μωρέ ας βελτιώσει την ερμηνεία της κ το ρούχο δεν με πειράζε!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 8:52 pm

Μπορεί να την βελτιώσει scratch sss zip cake ?

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 8:53 pm

Καλέ σόρυ λάθος...... Είδα το τρέιλερ για αυτό.... Οι χυλόπιτες δεν είναι μέρα παρά μέρα.... είναι 2 την ίδια μέρα!!!!!! :) Έτσιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Στέφανε... γιατί τι σόι άντρες είμαστε????? (το emoticon με μούντζα παρακαλώ.....) cake
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 8:56 pm

panda έγραψε:Μπορεί να την βελτιώσει scratch sss zip cake ?

Το θέμα είναι οτι τώρα ο ρόλος ζορίζει
Δεν είναι πια το καλό κορίτσι που κέρδιζε τη συμπάθεια λόγω ρόλου
Τώρα πρέπει να βγούν τα κάστανα απ τη φωτιά
Θα δείξει

Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 8:57 pm

Κάτι τέτοιο να φανταστώ xristina79Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Fskl .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 8:58 pm

Clarabelle έγραψε:

Θα δείξει
Ακριβως το θεμα ειναι τωρα να αποδειξει αν το 'χει η δεν το'χει!!!!!!!Για να δουμε.............!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 8:59 pm

panda έγραψε:Κάτι τέτοιο να φανταστώ xristina79Επεισόδιο 263 - Ημερομηνία 21-12-2009 - Σελίδα 2 Fskl .

Ακριβώς..... Ευχαριστώ!!!!!
Αφιερωμένο στο Στέφανο για σήμερα......
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 8:59 pm

λοιπον ας σχολιασω και εγω λιγο..!!!θα ξεκινησω απο την κουβεντα μελιτας-αμαλιας....η αμαλιτσα σημερα μου φανηκε πολυ καυστικη και αδικη....συγκρινε την υποθεση στελιος-νορα με εκεινη της κορης της με το στεφανο???ασχετες τελειως!!!!πρωτον η νορα αν γνωριζε τον σκοπο του στελιου απο την αρχη,δεν θα ξεκινουσε τιποτα μαζι του και φυσικα δεν θα τον γνωριζε στους φιλους της!!και δευτερον η μελιτα γνωριζει τις συνεπειες που θα επακολουθησουν αν συνεχισει με το στεφανο...δικαιωμα της αλλα να μην βγενει περιστερακι η μελιτουλα και φιδι η νορα και η ευα!!οχι!!και η αμαλια παλι με κανει να λεω τα ιδια...η ευα κυρια μου δεν χωρισε κανενα γαμο μελιτας μανου....συγκεκριμενα η μελιτα αθελα της βεβαια μπηκε σφυνα στη σχεση μανου ευας γιατι πολυ απλα ποτε δεν τελειωσε αυτη η σχεση!!!παντως το μελιτακι το κανακεβουν μια χαρα ακομα και τωρα και δεν καθοντε κατω να της πουν δυο πραγματακια για τη ζωη στον εξω κοσμο!!και το παιδακι μελιτουλα μου εχει προβλημα...ασε τους ερωτες και αφοσιωσου σε αυτο...σε εχει αναγκη μανα του εισαι!!!και συνεχιζω...η δαφνη εκανε μια πραξη που απεδειξε την πραγματικη της αγαπη για τον νικολα...αλλο αν δεν το ηθελε!!μπραβο της...ο νικολας ομως την αγαπαει εξισου και δεν θα φυγει.....και εκεινος ομως τι ατσουμπαλος που ειναι ωρες ωρες!!παρε την καλε την κοπελα να την βγαλεις για φαγητο με κερακια και να της πεις την αποφαση σου!!!οχι ετσι στο ξερο..πως να σε πιστεψει μετα??και να θελει δεν μπορει!!!ο ρουσσος τελειος οπως παντα μονο που μου την εσπασε σε κατι....ξερει τι εχει κανει σε μικρα παιδια μεχρι και σε μεγαλους ανθρωπους???ξερει και πολυ καλα μαλιστα....γιατι βγαζει την ουριτσα του απεξω και τα φορτωνει ολα στο μανο???περιεργο....και ερχομαι στο ΘΕΜΑ!!(θα το ξεκινησω αποτομα!)τι ειπες κυριουλα μου???ξαναπες το αλλη μια???εχεις το λουκα οποτε θελεις??σκυλακι σου ειναι??η καμοια μασκαρα που τη φορας οποτε σου καπνισει???αυτο για να δειτε ποσο αγαπαει το λουκακο οπως λεει και ξαναλεει!και τι αλλο ειπε??οτι αν παιξει μαχη με τη νορα θα κερδισει εκεινη εννοειται??τι μας λες!!!αι πηγενε πληνε κανενα πιατακι καλο μου και ασε τους πολεμους και τις μαχες!!!η νορα αν ηθελε σε πληροφορω θα μπορουσε να τον κανει να τρεχει απο πισω της..οχι σαν και εσενα που τα εχεις κανει κουλουβαχατα στη ζωη σου και ψαχνεις δικαιολογιες σε ολα!!αλλα δεν βρισκεις ανταποκριση απο πουθενα...τι να κανουμε??αυτα εχει η ζωη!!!ο λουκας παλι τελειως χαζο ειναι???τι παει και κανει???λεει ανετα στη νορα να παει ταξιδακι με το μιτσουλα στιν βιεννη???πας καλα παιδι μου???μην τα κανεις κατι τετοια μου ερχοντε αποτομα!!!και κλεινω με την ευα....δεν θελω να τη βλεπω να πληγωνεται πια!!μετα τη νορα ειναι η αγαπημενη μου γυναικα στη σειρα και εννοειται οτι της αξιζει κατι καλυτερο!!!αφηστε τη ολοι πια να κανει τη ζωη της!!παει και η νορα να την παρηγορήσει και τα κανει χειροτερα!!αχ βρε νορακι.... :D αυτα τα λιγα...μακαρι ο αρης να ειναι του οδυσσεα!!!χιχι ασχετο αλλα ειναι ευχουλα..!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:00 pm

Clarabelle έγραψε:

Θα δείξει

Μα έχει ήδη δείξει ότι δεν το έχει η κοπελιά πώς να το κάνουμε :x ? Το ταλέντο άργησε κάτι μέρες παραπάνω για αυτήν gelio .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από charmie258 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:00 pm

Θα αφησω τα εμοτικον να δηλωσουν την κριτικη μου για το σημερινο επεισοδιο:
γενικως: Sleep Sleep
Νορα: τη λυπηθηκα :( Snif
Λουκας: με εκνευρισε gmt maaaad Grrr

Και η κατακλειδα του επεισοδιου: Γιατι ενα τετοιο ζευγαρι το χαλανε πριν καν το κανουνε ζευγαρι????
Βαρεθηκα να περιμενω ρε παιδια...
Οταν ο Λουκας γινει ο Λουκας του επ.252 (βλ. ορεινη Αρκαδια) ειδοποιηστε με please!!! :lol:
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:02 pm

Clarabelle έγραψε:

Θα δείξει

Μα η Παπά δεν ήταν ποτέ καλή! Ο ρόλος δυσκόλεψε και τώρα κάνει μπαμ από μακριά οτι δεν μπορεί να ανταπεξέλθει!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:05 pm

Πάντως σήμερα μου αρέσει ο σχολιασμός
Ούτε διαφωνίες ούτε διαξιφισμοί
Το ρίξαμε στην πλάκα
Τέλειο μου αρέσει.
Να αρχίσουμε να θάβουμε τα αρσενικά της σειράς να περάσει η ώρα;

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:06 pm

charmie258 έγραψε:Θα αφησω τα εμοτικον να δηλωσουν την κριτικη μου για το σημερινο επεισοδιο:
γενικως: Sleep Sleep
Νορα: τη λυπηθηκα :( Snif
Λουκας: με εκνευρισε gmt maaaad Grrr

Και η κατακλειδα του επεισοδιου: Γιατι ενα τετοιο ζευγαρι το χαλανε πριν καν το κανουνε ζευγαρι????
Βαρεθηκα να περιμενω ρε παιδια...
Οταν ο Λουκας γινει ο Λουκας του επ.252 (βλ. ορεινη Αρκαδια) ειδοποιηστε με please!!! :lol:
τελειος σχολιασμος!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:06 pm

DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Θα δείξει

Μα η Παπά δεν ήταν ποτέ καλή! Ο ρόλος δυσκόλεψε και τώρα κάνει μπαμ από μακριά οτι δεν μπορεί να ανταπεξέλθει!

Θα διαφωνήσω.... και στα επεισόδια με την απαγωγή μου άρεσε.... και όταν κινδύνευε το παιδί της..... και σε άλλες στιγμές! Και στις πρώτες σκηνές με τον Στέφανο, για μένα πάντα, μια χαρά ήταν.... Στα τελευταία επεισόδια πάλι δεν.....
Βέβαια γούστα είναι αυτά.....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:06 pm

Clarabelle έγραψε:
Πάντως σήμερα μου αρέσει ο σχολιασμός
Ούτε διαφωνίες ούτε διαξιφισμοί
Το ρίξαμε στην πλάκα
Τέλειο μου αρέσει.
Να αρχίσουμε να θάβουμε τα αρσενικά της σειράς να περάσει η ώρα;

αμε!!εγω συμφωνω!!να πω και τα στραβα του λουκακου!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:07 pm

Ποιον να πρωτοθάψεις>??
Τον Λουκά την προξενήτρα???
Τον Μάνο που μετανοει?
Τον Στέφανο που δεν πληγώνει και δεν χρησιμοποιει?
Τον Πέτρο που πάνω απ όλα θέλει εικόνα και λεφτά??
Πρώτα απ όλα γιατί να τους θάψεις... Είναι τόσο καλά παιδιά όλα..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:10 pm

anna90 έγραψε:Ποιον να πρωτοθάψεις>??
Τον Λουκά την προξενήτρα???
Τον Μάνο που μετανοει?
Τον Στέφανο που δεν πληγώνει και δεν χρησιμοποιει?
Τον Πέτρο που πάνω απ όλα θέλει εικόνα και λεφτά??
Πρώτα απ όλα γιατί να τους θάψεις... Είναι τόσο καλά παιδιά όλα..

Ένα δίκιο το έχεις μη σου πω και δυό
Είναι ένα μπουκετάκι όλοι μαζί μουρλια

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:12 pm

Άσε, άσε... Τρελή ανθοδέσμη...
Να πιάσουμε το Λουκάκο που μας τα χάλασε σήμερα??
Ακου εκει?Όχι μόνο συμπάθησα το Μήτσουλα και τον λέει Μπέλλο επέμενε να πάει ταξίδι μαζί του η Νόρα...(που είναι η σοφία να χαρεί?)
Μα καλά επίτηδες το κάνει?Η είναι τόσο ζώον...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:13 pm

anna90 έγραψε:Άσε, άσε... Τρελή ανθοδέσμη...
Ακου εκει...Όχι μόνο συμπάθησε το Μήτσουλα και τον λέει Μπέλλο επέμενε να πάει ταξίδι μαζί του η Νόρα...(που είναι η σοφία να χαρεί?)
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:16 pm

anna90 έγραψε:Άσε, άσε... Τρελή ανθοδέσμη...
Ακου εκει?Όχι μόνο συμπάθησα το Μήτσουλα και τον λέει Μπέλλο επέμενε να πάει ταξίδι μαζί του η Νόρα...(που είναι η σοφία να χαρεί?)

Πως το έλεγε εκείνο το ρεμπέτικο
''κάποια μέρα θα χτυπήσεις το κεφάλι σου''
Να του το αφιερώσουμε
Άντε μη τα πάρει η κοκκινομάλλα (που άσχετο αλλά το έβαψε το μαλλί σκούρο καστανό ή μου φάνηκεWink και φύγει με το Μπέλλο για Βιέννη και τον κάνει πύραυλο.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:18 pm

Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι δεν θα τον κάνει πύραυλο..
Φοβάμαι πως όντως δεν θα τον ενοχλήσει τον Λουκάκο...
Κοιμήθηκε ξανά σε ύπνο βαθύ...
Ναι όντως τα έβαψε, τα παρατήρησα και εγώ..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:22 pm

Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΤΡΕΛΙΤΣΑ, Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ..(ΝΤΙΝΑΚΙ1ΤΟ ΛΕΓΑΜΕ, ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΓΑΜΕ??ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΑΜΑ-ΜΟΥΓΚΗ Κ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΕΥΑ) ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ"ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΕΧΘΡΟΥ" Κ ΧΤΥΠΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦ "ΘΑΥΜΑ-ΘΑΥΜΑ!! ΜΙΛΗΣΕ Η ΜΟΥΓΚΗ!" ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΠΡΩΞΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ..ΑΜ ΔΕ! ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΕΦ, ΓΕΝΙΚΩΣ..

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΑΓΩΜΑΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ! ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ, ΝΑ ΤΑ ΚΡΥΨΕΙ, Κ ΔΙΝΕΙ ΤΡΕΛΗ ΜΑΧΗ ΜΕΣΑ ΤΗΣ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ, ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΙΑ "ΠΑΓΩΜΑΡΑ" ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ ΤΗΝ ΘΥΕΛΛΑ ΠΟΥ ΜΑΙΝΕΤΑΙ ΕΝΤΟΣ..ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦ, ΛΑΤΡΕΨΑ ΤΗΝ ΨΥΧΡΗ ΤΗΣ ΕΙΡΩΝΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΣΤΕΦ.. :twisted: Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ!

ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ,ΞΕΣΠΑΣΕ ΣΕ ΚΛΑΜΑΤΑ, Κ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΑΥΤΟ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ.Η ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ! ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ! Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ..ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑ Κ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ? "Κ Η ΕΥΑ ΜΠΗΚΕ ΑΝΑΜΕΣΑ, ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗΣ ΔΕΝ ΙΔΡΩΣΕ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ, ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ!" ΣΩΣΤΗ! ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙ,Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΔΙΣΤΑΓΜΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΕΙ ΩΜΑ ΣΤΟ ΜΑΝΟ.. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΣΩΣΤΗ.

Η ΕΥΑ ΠΑΛΙ ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ ΤΟ ΜΑΝΟ ΕΧΕΙ,Κ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΤΙ ΚΟΛΑΣΗ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΣΤΕΦ..ΤΗΣ ΤΑ ΞΑΝΑΠΕ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΗ, maaaad ΟΛΟ "ΣΤΑΜΑΤΑ Κ ΣΤΑΜΑΤΑ! ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ..ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΑ..ΕΛΕΟΣ! ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΚΛΑΨΑ,ΑΥΤΟΛΥΠΗΣΗ Κ ΤΡΕΛΑ! vomit ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΕΥΑ, Κ Η ΚΑΝΕ ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΑΛΑ ΑΓΓΕΛΑ(ΣΩΣΤΗ Κ ΑΥΤΗ cake ) Η ΜΙΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..

ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΑΦΝΗ!ΑΝΤΕ, Η ΕΥΑ ΕΜΑΘΕ Κ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ, Κ ΕΧΕΙ ΜΙΑ -ΜΙΚΡΗ- ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ..ΑΥΤΗ Η ΔΑΦΝΗ ΤΙ ΚΛΑΨΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?? Κ ΤΙ ΕΓΩΙΣΜΟΣ??? ΑΚΟΥ "ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ!!" ΝΑ ΕΛΕΓΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ..ΑΛΛΑ Η ΚΥΡΙΑ, ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ,ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ, Κ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ Κ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!! ΤΙ ΘΡΑΣΟΣ!! vomit ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ, Κ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ, Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΛΑ Η ΙΔΙΑ! Ε ΟΧΙ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!

ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΚΗΝΗ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΔΗΛΑΔΗ, ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ, ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ Κ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ? ΟΧΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ,Κ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗΣ. ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑ, ΔΙΧΩΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ, Κ ΞΕΣΠΑΣΜΑΤΑ,ΟΧΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΤΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ, ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ. : respect : ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΝΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΤΟ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ, Κ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ. ΟΧΙ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΟΜΟΥΝ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΔΥΝΑΜΙΑ, ΤΟΝ ΣΤΕΦ! maaaad
ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΤΟ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦ, ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ!!! : curse : ΓΙΑ ΣΥΝΕΛΘΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΣ!! ΕΙΠΕΣ ΔΕ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΝΟΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ, Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ?? ΑΛΛΑ..ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΥΡΙΖΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!! ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΣΥ ΘΑ ΙΚΕΤΕΥΕΙΣ, Κ ΑΥΤΗ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΔΕΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ, ΘΑ ΣΟΥ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΨΥΧΡΟΛΟΥΣΙΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ! Κ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΗΝ ΦΧΑΡΙΣΤΗΘΩ!!! :twisted:
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:28 pm

stefanos-melita έγραψε:

ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΤΟ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦ, ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ!!! : curse : ΓΙΑ ΣΥΝΕΛΘΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΣ!! ΕΙΠΕΣ ΔΕ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΝΟΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ, Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ?? ΑΛΛΑ..ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΥΡΙΖΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!! ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΣΥ ΘΑ ΙΚΕΤΕΥΕΙΣ, Κ ΑΥΤΗ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΔΕΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ, ΘΑ ΣΟΥ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΨΥΧΡΟΛΟΥΣΙΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ! Κ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΗΝ ΦΧΑΡΙΣΤΗΘΩ!!! :twisted: [/color]

Είμαστε σίγουροι για αυτό????? Γιατί έτσι όπως καταστρέφουν τους χαρακτήρες καθόλου σίγουρη δεν είμαι για την στάση της Μελίτας...... ελπίζω να μην διαψευθείς....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Δευ Δεκ 21, 2009 9:29 pm

Διαφωνώ γενικώς... Διαφορετικές απόψεις πως να το κάνουμε??
Αλλά διαφωνώ και με γεγονότα στο ότι η Εύα χάλασε το γάμο...
Η Μελίτα άθελα της μπήκε στη σχέση Μάνου-Εύας...
Η Εύα όταν έμαθε ότι παντρευτηκε ο Μάνος θα έφτιαχνε τη ζωή της με το Στέφανο...
Ο Μάνος όταν γεννούσε η γυναίκα του ήταν με την Εύα στο Παρίσι...
Η Εύα προυπήρχε στη ζωή του Μάνου...
Την Μελίτα κυρίως την παντρεύτηκε για τον μπαμπάκα της και μετά για την Μελίτα...
Ενώ την Εύα την ήθελε για την Εύα..
Η Μελίτα χάλασε γάμο με τις γυμναστικές τις επιδείξεις στη τζαμαρία...Όχι η Εύα.
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης