Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 27% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 27% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 22

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 10:03 pm

zwi έγραψε:Λυπήθηκα αφάνταστα την Εύα,είναι καημένη 2 άντρες αγάπησε και οι 2 σκάρτοι βγήκαν.
Ο Λουκάς μ'αρεσε όπως τους τα είπε όμως η μανία που είχε να πείσει την Νόρα να πάει μαζί με τον Μπέλλο το ταξίδι.Τι να πω???Τίποτα δεν καταλαβαίνει.
Ο Ρούσσος μαζί με την Νταίζη ήταν καλοί.
Πόσο ήθελα να τις αστράψει μία φορα ο Οδυσσέας στην Νταίζη δεν λέγεται.
Η καημένη η Δαφνούλα έβγαλε το εισιτήριο του Νικόλα.
Όπως πάει η Νόρα,η Εύα και η Δάφνη θα περάσουν μαύρα Χριστούγεννα.

Υ.Γ.Είδα το τρέιλερ.Αν είδα καλά ο Μπέλλος εξομολογήθηκε τον ερωτά του για την Νόρα.Και επειδή δεν πρόσεξα καλά αν το είδε κανεις κρατούσε κουτί με δαχτυλίδι??????
Τι??? wall Ένα, ένα μου έρχονται απανωτά! Δεν είδα το trailer, αλλά με αποτελειώσατε! Snif
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 10:08 pm

sifantid έγραψε:
zwi έγραψε:Λυπήθηκα αφάνταστα την Εύα,είναι καημένη 2 άντρες αγάπησε και οι 2 σκάρτοι βγήκαν.
Ο Λουκάς μ'αρεσε όπως τους τα είπε όμως η μανία που είχε να πείσει την Νόρα να πάει μαζί με τον Μπέλλο το ταξίδι.Τι να πω???Τίποτα δεν καταλαβαίνει.

Υ.Γ.Είδα το τρέιλερ.Αν είδα καλά ο Μπέλλος εξομολογήθηκε τον ερωτά του για την Νόρα.Και επειδή δεν πρόσεξα καλά αν το είδε κανεις κρατούσε κουτί με δαχτυλίδι??????
Τι??? wall Ένα, ένα μου έρχονται απανωτά! Δεν είδα το trailer, αλλά με αποτελειώσατε! Snif

Νομίζω ναι, κρατούσε ένα κουτάκι και το γύρισε προς την Νόρα.

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 10:13 pm

jim7 έγραψε:
sifantid έγραψε:

Νομίζω ναι, κρατούσε ένα κουτάκι και το γύρισε προς την Νόρα.
Tέλεια! cake Τώρα μου έκανες την καρδιά περιβόλι... wall Άντε να το ανεβάσουν στην ιστοσελίδα του Mega μπας και το δω!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 10:28 pm

evanna έγραψε:Σημερα πολυ καλο το επεισοδιο!
Η Μελιτα αρκετα καλυτερη απο χτες....μου περασε επιτελους οτι ποναει που φευγει ο Στεφανος!Δεν συγκλονιστηκα κιολας αλλα τουλαχιστον ειδα συναισθημα απο την πλευρα της!Το ειρωνικο της ομως στυλακι απεναντι στο Μανο καθολου δεν μου αρεσε!!!Αμεσως να υπερασπιστει το μεγαλο της ερωτα!Ασε που συνεχως ψαχνει προφαση για να τρεχει σπιτι του!
Το δωρακι ωραιο αλλα οπως ειπε και το Τζινακι μαλλον με τα βρωμικα λεφτα για τα οποια σκουζει το αγορασε! slap
Η Ξυλα συγκλονιστικη και σημερα...το βλεμμα της και η φωνη της εδειχναν ακριβως το ποσο απελπισμενη και χαμενη ειναι!Και στη φωτογραφηση κουκλα.....το ολο λουκ μου αρεσε παρα πολυ! : respect :
Το Στεφανο ως συνηθως μου ηρθε να τον δειρω!Απο τη μια θρηνει που δεν θα ειναι με τη Μελιτα και απο την αλλη λεει στην Ευα οτι εχει πληγωθει που την εχασε!Ημαρτον! wallΚαι επισης μου την εδωσε που ενω την εβλεπε ετσι της θυμιζε πραγματα που την πονουσαν και της χτυπουσε τα λαθη της!Η απαντηση ομως της Ευας(''Τα λες αυτα γιατι δεν εχεις ερωτευτει οπως εγω!'')ηταν αποστομωτικη!
Ο Λουκας πολυ καλα τα ειπε και στο Μανο και στο Στεφανο...πρεπει να την αφησουν λιγο ησυχη!Παντως το γεγονος οτι συνεχιζει να προσπαθει να πεισει τη Νορα να παει ταξιδακι στην Βιεννη μου τη δινει απιστευτα!
Πολυ ωραιες οι σκηνες Νορας-Ευας και Δαφνης-Νικολα!
Υ.Γ1 Καταπληκτικη η μωβ τσαντα της Νταιζης!
Υ.Γ2Το εορταστικο tv zapping εχει εξωφυλλο Μανο-Ευα-Στεφανο-Μελιτα! Palamakia

Θα διαφωνήσω μόνο στο ότι η Μελίτα ηταν καλύτερη απο χθές,εμένα το ίδιο μου φάνηκε ,προσπαθεί πολύ να βγάλει το συναίσθημα και το αποτέλεσμα πολύ ψεύτικο και στημένο!Σε όλα τα άλλα συμφωνώ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 10:35 pm

Αν και το χέρι μου πήγαινε από μόνο του για να εγκαινιάσω το Βράστα κλάψτα μούτζωτα ψήφισα καλό εν΄ τέλη :lol: .

Η σκηνή Λουκά-Νόρα-τηλέφωνο Εύας μου άρεσε . Η στάση του Λουκά στο σημερινό ήταν αυτή που έπρεπε Congrats .

Η σκηνή με Οδυσσέα και παιδί ήταν αρκετά καλή .

Γενικότερα το σημερινό συνέχισε το σερί στα βαρετά επεισόδια αλλά υπήρχαν ορισμένες σκηνές που άξιζαν να τις δεις .

Δεν ξέρω αν είμαι ο μοναδικός αλλά θεωρώ ότι δεν το έχουν χειριστεί καθόλου καλά το θέμα με το σαλτάρισμα της Εύας . Όσο και να προσπαθεί η ηθοποιός να πείσει είναι τόσο πρόχειρα και κακά δοσμένη η συγκεκριμένη ιστορία που την βαριέμαι απίστευτα και δεν μου προκαλεί κανένα ενδιαφέρον Sleep .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 10:42 pm

panda έγραψε:... Δεν ξέρω αν είμαι ο μοναδικός αλλά θεωρώ ότι δεν το έχουν χειριστεί καθόλου καλά το θέμα με το σαλτάρισμα της Εύας . Όσο και να προσπαθεί η ηθοποιός να πείσει είναι τόσο πρόχειρα και κακά δοσμένη η συγκεκριμένη ιστορία που την βαριέμαι απίστευτα και δεν μου προκαλεί κανένα ενδιαφέρον ...

Συμφωνώ και επαυξάνω. Νομίζω ότι άλλα θέλουν να πουν και άλλα τους βγαίνουν στο γυαλί γιατί απλούστατα δεν ρωτάνε και κανένα ειδικό σχετικά με τις ψυχασθένειες (εγώ δεν ξέρω καμμιά να έχει σχέση με τον αποπροσανατολισμό, με την αμνησία ναι). Κάπου έχουν χάσει την μπάλλα.

jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 10:43 pm

jim7 έγραψε:Παρέλειψες το σπουδαιότερο. Τι φοράμε όταν πλένουμε τα πιάτα; ε; Η νέα μόδα προστάζει ΤΟΥΑΛΕΤΑ. Εμπρός στον δρόμο που χάραξε η Μελίτα.
Καλά οι ενδυματολόγοι τάχουν παίξει και αυτοί όπως και οι σεναριογράφοι.
ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΠΑΤΡΙΩΤΗ

Έγραψες jim7 xaxa : respect : gelio Palamakia .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 10:45 pm

Δεν ξέρω αν είμαι ο μοναδικός αλλά θεωρώ ότι δεν το έχουν χειριστεί καθόλου καλά το θέμα με το σαλτάρισμα της Εύας . Όσο και να προσπαθεί η ηθοποιός να πείσει είναι τόσο πρόχειρα και κακά δοσμένη η συγκεκριμένη ιστορία που την βαριέμαι απίστευτα και δεν μου προκαλεί κανένα ενδιαφέρον Sleep .

Συμφωνώ και διαφωνώ.
Είναι δοσμένη η ιστορία περίεργα.
Δεν μπορεί τη μια στιγμή να δουλεύει και την άλλη να χάνετε στο δρόμο. Κάπου έπρεπε να κρατηθεί το μέτρο.
Παρόλα αυτά η Ξυλά τη σκηνή που αντιλαμβάνεται οτι δεν ξέρει που βρίσκεται μου άρεσε και μάλιστα πολύ.
Γενικά υπάρχει μια προχειρότητα.
Ακόμη αδυνατώ να καταλάβω πως θα βρεθούν ερωτικά Μάνος και Εύα μετά απ αυτά που βλέπω στα τελευταία επεισόδια.
Τα πράγματα τραβιούνται απ τα μαλλιά γρήγορα και χάνεται ο ρεαλισμός.
Κάπως έτσι με συνοπτικές διαδικασίες ο Στέφανος ερωτεύτηκε τη Μελίτα
Η Μελίτα ξε-ερωτεύτηκε το Μάνο και ξεράθηκε με το Στέφανο
Ο Μάνος χωρίς να μεσολαβήσει κάτι αποφάσισε οτι δεν θέλει άλλη πέρα απ την Εύα.
Ο Λουκάς ζήλεψε και ξε-ζήλεψε σε χρόνο ρεκόρ.
Να μη γράψω άλλα θα ξημερωθούμε Razz

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 10:49 pm

Μία ερώτηση ο Στέφανος αύριο θα πει για το μήνυμα ή θα το κάνει γαργάρα όπως τόκανε και με την Εύα. Οπότε σε κανά μήνα θα ρωτήσουμε τους σεναριογράφους "τι έγινε με το μήνυμα" και θα μας απαντήσουν "μα εννοείται ότι τους τόπε"
wall wall wall

jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 10:53 pm

Θα διαφωνήσω στο θέμα του Λουκά γιατί πιστεύω ότι δεν ξεζήλεψε τόσο εύκολα απλά όλο αυτό είναι μια άμυνα για να μην ταλαιπωρεί την Νόρα . Ξέρει πολύ καλά ότι εξαιτίας του χαρακτήρα που έχει θα πρέπει να σταθεί στο πλευρό της Νταίζης και του παιδιού του (?) . Για αυτό και τώρα προσπαθεί να σπρώξει την Νόρα στον Μήτσουκλα επειδή δεν θέλει να την βλέπει να ταλαιπωρείται εξαιτίας της κατάστασης που βρίσκεται .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 10:56 pm

Όποιος είδε τρέϊλερ ας μου γράψει πάνω κάτω τι έδειχνε στην ανάλογη περίληψη ή όπου μπορεί!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 11:13 pm

ας πω και εγω λιγα πραγματακια!!λιγα ομως...!!η μελιτα για ακομα με φορα με κανει να πιστευω στο θεμα<τεμπελια!!!>ολο κλαιει αυτη η κοπελα για τους αντρες και συνεχεια νιωθει πληγωμενη!!γιατι ερωτευεται τοσο πολυ ????τουλαχιστον το ευακι ερωτευτηκε στη ζωη της μονο το μανο και κοπηκε για εκεινον!και κυριολεκτικα!το παιδακι παλι στην αμαλια εχω να το δω κατι μερες!!και ερχομαι στη <μανα κουραγιο>νο2!η αμαλιτσα μονο να κατηγορει τους αλλους ξερει και να δικαιολογει συνεχεια τη κορη της!!η μελιτα ειναι αλανθαστη??δεν την εχω δει ομως ποτε την κυρια ρουσσου να επισημαινει τα λαθη της κορης της και να την βοηθα να τα διορθωσει!!!και ερχομαι στο ευακι και τον στεφανο....το τρελανατε καλε το κοριτσι μας!!εχασε τους δρομους!!αυτο που με εκανε να πεθανω στα γελια ηταν η φραση του λουκα:<κυκλοφορει σαν την γκολφο!!!>(θεος!)...και μετα μου συγκρινετε την ευα με την μελιτα!!ασχετο!μακραν καλυτερη κατα την αποψη μου η ευα!!μακραν!!ο κυρ στεφανος απο την αλλη νοιαζετε για την ευα, κοβει φλεβα για την μελιτα και κοινος δεν ξερει τι θελει!αντιγραφη του μανου ειναι και αυτος.τα ιδια αποβλητα!μην πειραζετε το ευακι δεν σας εκανε τιποτα!!στην φωτογραφιση θεα εννοειται οπως παντα...ο ρουσσος καλα τα ειπε στο τσιπουρακι....δεν αξιζει κανεις να της εχει εμπιστοσυνη..συμφωνω μεγαλε πετρο!!!και κλεινω με τη νορα και τον λουκα....αυτο το προξενιο που της κανει πολυ σπαστικο ρε παιδια!!!δεν αντεχω να τον βλεπω να γελαει κιολας με υφακι<ελα παιδι μου να περασεις καλα σε αγαπαει!>ελεος!!!σου λεει οτι δεν τον θελει τι επιμενεις??αχ και να ηξερες οτι θελει εσενα ρε λουκακο μου..!!δεν ειδαμε πολλα για νορα λουκα..και περιμενουμε το τεστ DNA!AYTA!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Pennaki_loukanoriki στις Τρι Δεκ 22, 2009 11:15 pm, 1 φορά
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 11:14 pm

ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΖΙΜ ΚΑΙ ΝΤΙΝΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ !!!!!!! ΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ ΤΕΛΕΙΟΙ gelio gelio
ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΚΛΑΡΑΜΠΕΛ: ΩΡΑΙΑ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΑΝ ΧΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΕ???????? ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΚΑΚΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΥΣΣΟ Η ΝΤΑΙΖΗ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΝ ΒΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΑΠ ΤΟ ΜΥΑΛΟ! ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΙΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΥΦΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΤΥΞΕΙΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ wall
ΚΑΙ ΣΥ ΒΡΕ ΛΟΥΚΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΑΞΙΔΙ ΤΙ ΤΟ ΠΙΕΖΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΧΑΛΒΑΣ ΚΙ ΑΥΤΟΣ.ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΛΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 11:37 pm

Τον προσανατολισμό της έχασε, δεν έπαθε αμνησία!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 11:43 pm

Μετριο και το σημερινο επεισοδιο!Ειδικα οι σκηνες και οι συνομιλιες Στεφανου-Μελιτας περιμενα πως και πως να τελειωσουν...Μακαρι να ειχα τη δυνατοτητα να αλλαξω chapter!Ειδικα σ εκεινο το σημειο οπου μιλουν στο τηλεφωνο και λεει η Μελιτα:<<Σε λιγο νυχτωνει...Πως θα περασει αυτη η βραδια???>> κτλ,με πιασανε τα γελια!Δεν το χει η κοπελα απλα!Αντε να δουμε τι θα δουμε!!!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 11:54 pm

DESPOINA έγραψε:Τον προσανατολισμό της έχασε, δεν έπαθε αμνησία!

Δέσποινα ξέρεις πως το λένε όταν είσαι σένα μέρος και δεν σου θυμίζει τίποτα ενώ έχεις περάσει από εκεί 100 φορές; Πρώιμο αλσχάημερ.
Σεναριογράφοι αυτό έχει η Εύα; Πόσα θέλετε να μας τρελλάνετε;

jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 11:57 pm

Ακριβώς! Και αναρωτιέμαι πως θα το μπαλώσουν μετά όλο αυτό. Είναι δυνατόν να την δούμε ξαφνικά καλά μετά από αυτό ή θα την βλέπουμε μονίμως κλονισμένη;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Δεκ 22, 2009 11:57 pm

Η ΑΚΡΙΤΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΥΠΤΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΚΛΟΝΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:05 am

nikidanis έγραψε:Η ΑΚΡΙΤΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΥΠΤΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΚΛΟΝΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ

1) Πότε τόπε αυτό; 2) Αποπροσανατολισμός σημαίνει δεν ξέρω από που είναι ο Βορράς, ο Νότος, κλπ. Στην πράξη σημαίνει αν είμαι σε ένα μέρος αν ένας δρόμος πάει προς την κατεύθυνση που πρέπει να πάω ή όχι. Αλλά αυτό το παθαίνουν πάνω από το 60% των φυσιολογικών ανθρώπων. 3) Η Εύα δεν ΗΞΕΡΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ αυτό δεν είναι αποπροσανατολισμός είναι προσωρινή αμνησία αλλά αν ήταν τέτοιο τότε πως θυμήθηκε τον Λουκά και τον πήρε τηλέφωνο; μήπως λέγεται ακριτική αποπροσανατολιστική αμνησία;

jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:08 am

jim7 έγραψε:
nikidanis έγραψε:Η ΑΚΡΙΤΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΥΠΤΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΚΛΟΝΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ

1) Πότε τόπε αυτό; 2) Αποπροσανατολισμός σημαίνει δεν ξέρω από που είναι ο Βορράς, ο Νότος, κλπ. Στην πράξη σημαίνει αν είμαι σε ένα μέρος αν ένας δρόμος πάει προς την κατεύθυνση που πρέπει να πάω ή όχι. Αλλά αυτό το παθαίνουν πάνω από το 60% των φυσιολογικών ανθρώπων. 3) Η Εύα δεν ΗΞΕΡΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ αυτό δεν είναι αποπροσανατολισμός είναι προσωρινή αμνησία αλλά αν ήταν τέτοιο τότε πως θυμήθηκε τον Λουκά και τον πήρε τηλέφωνο; μήπως λέγεται ακριτική αποπροσανατολιστική αμνησία;

Εγώ δεν στέκομαι σε κάτι τέτοιες λεπτομέρειες. Οι άνθρωποι δεν είναι γιατροί σεναριογράφοι είναι. Το θέμα μου είναι οτι ένας άνθρωπος σε τέτοια κατάσταση δεν μπορεί να είναι μια ώρα πριν στη δουλειά στο χαλαρό. Δεν στέκει.

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:10 am

jim 7 έγραψε:

Και πάλι θα συμφωνήσω μια κυρία γειτόνισσά μας έχει κάτι τέτοιο. Είμασταν στον γάμο κάποιας γνωστής και εκεί που χόρευε, ξαφνικά ήρθε και μας ρώτησε που βρίσκεται. Αυτό δεν είναι αποπροσανατολισμός.Είναι όντως κάτι σαν να χάνει επαφή με το περιβάλλον. Δεν ξέρω πως να το πω.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:12 am

ΣΤΟ FACEBOOK TO ΓΡΑΨΕ ΕΓΩ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΕ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:13 am

Clarabelle έγραψε:
jim7 έγραψε:

Εγώ δεν στέκομαι σε κάτι τέτοιες λεπτομέρειες. Οι άνθρωποι δεν είναι γιατροί σεναριογράφοι είναι. Το θέμα μου είναι οτι ένας άνθρωπος σε τέτοια κατάσταση δεν μπορεί να είναι μια ώρα πριν στη δουλειά στο χαλαρό. Δεν στέκει.

Όταν ξεκινάς να γράψεις ένα σενάριο και θέλεις να παρουσιάσεις κάποιον άρρωστο από μιά συγκεκριμμένη αρρώστια, συμβουλεύεσε και κανένα γιατρό πρώτα αναλόγου ειδικότητας. Τώρα για τον μία ώρα πριν ήταν καλά, δεν το σχολιάζω, είπαμε εδώ τρέχουμε.

jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:15 am

Ntinaki1 έγραψε:
jim 7 έγραψε:

Και πάλι θα συμφωνήσω μια κυρία γειτόνισσά μας έχει κάτι τέτοιο. Είμασταν στον γάμο κάποιας γνωστής και εκεί που χόρευε, ξαφνικά ήρθε και μας ρώτησε που βρίσκεται. Αυτό δεν είναι αποπροσανατολισμός.Είναι όντως κάτι σαν να χάνει επαφή με το περιβάλλον. Δεν ξέρω πως να το πω.

Τα πρώτα στάδια του αλσχάημερ

jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:20 am

ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΕΥΑ!!!
ΚΛΑΙΓΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!! ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗ ΣΥΚΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕ!!! maaaad ΣΗΚΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΑΣΕ ΤΙΣ ΚΛΑΨΕΣ ΑΛΛΗ ΠΑΘΕΝΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΠΑΡΕΤΟΥΝΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ!!! ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!! maaaad
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης