Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap27%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 27% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap27%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 27% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 22

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:26 am

i love petros\danis έγραψε:ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΕΥΑ!!!
ΚΛΑΙΓΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!! ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗ ΣΥΚΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕ!!! maaaad ΣΗΚΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΑΣΕ ΤΙΣ ΚΛΑΨΕΣ ΑΛΛΗ ΠΑΘΕΝΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΠΑΡΕΤΟΥΝΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ!!! ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!! maaaad

Εδώ σέρνεται στους καναπέδες και κλαουρίζει η Μελίτα για έναν που πήγε μαζί του δυό βράδυα
Η Εύα που έμαθε οτι ο Στέφανος που τον εμπιστεύτηκε της έκανε τόσα σε πείραξε;

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:28 am

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ!!! ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:28 am

Όταν πέθανε ο παππούς μου[τον λάτρευα] κάποια στιγμή σταμάτησα το αυτοκίνητο δεν ήξερα που ήμουν,δεν ήξερα να πάω στο σπίτι του παππού μου κ να φανταστείς ήμουν στην γειτονιά που μεγάλωσα! Γι αυτό δεν μου φανηκε περίεργο αυτό με την Ευα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:30 am

Clarabelle έγραψε:
i love petros\danis έγραψε:ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΕΥΑ!!!
ΚΛΑΙΓΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!! ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗ ΣΥΚΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕ!!! maaaad ΣΗΚΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΑΣΕ ΤΙΣ ΚΛΑΨΕΣ ΑΛΛΗ ΠΑΘΕΝΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΠΑΡΕΤΟΥΝΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ!!! ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!! maaaad

Εδώ σέρνεται στους καναπέδες και κλαουρίζει η Μελίτα για έναν που πήγε μαζί του δυό βράδυα

Συμφώνω απόλυτα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 1:34 am

Εγώ πάντως συμφωνώ για τα σοκολατάκια Mozart Μαρία.
Αυτό... Και πολύ είναι για το σημερινό επεισόδιο...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 2:07 am

Τ-ΕΛ-Ε-Ι-Ο ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ, ΚΟΡΥΦΗ! ΠΟΝΕΣΑ ΕΚΛΑΨΑ ΣΗΜΕΡΑ... Η ΠΡΩΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...Α ΡΕ ΜΑΡΙΑΛΙΖΑΚΙ25 ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΒΓΗΚΕΣ ΑΛΗΘΙΝΗ... Hug Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΑΣΧΕΤΟΣ, ΟΥΤΕ ΤΗ ΔΙΩΧΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ..ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΜΟΥ ΩΣ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟ. ΟΥΤΕ Η ΕΥΑ, Κ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΠΑΙΖΕΙ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΟ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ, ΑΝ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟ ΡΟΛΟ..Ο ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ, Κ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ.. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΣΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΘΑΝΑΣΙΜΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΗΣ, ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ, ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΥΤΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΗΣ ΠΟΥΛΗΣΕ ΕΡΩΤΑ, ΩΣ ΜΕΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ Κ ΑΥΤΗΝ...Κ ΘΑ ΔΙΑΛΥΘΕΙ..Κ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΗΣ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΛΛΟ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ. ΠΡΟΤΙΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΕΙ ΤΩΡΑ,ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΜΑΧΑΙΡΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΚΕΙΝΗ, Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΒΑΣΗ ΣΧΕΔΙΟΥ...

ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΣΚΛΗΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ... Snif ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΦΙΧΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ "ΣΑΓΑΠΩ" Κ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ..ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΟΥ ΣΦΙΧΤΗΚΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΤΩΝ ΚΟΡΜΙΩΝ ΤΟΥΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ..
ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ faint ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ "ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ" Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕ, ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕΙ, Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΡΑΓΙΣΕ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝ ΓΕΜΑΤΑ ΠΟΝΟ..Κ ΘΥΜΟΣ, ΠΟΛΥ ΘΥΜΟΣ "ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΠΟΤΕ!" ΝΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕΛΙΤΑΚΙ, Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ..
"ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ?" "ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΟΜΟ ΜΑΖΙ" ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΣΤΕΦ, Κ ΤΟΝ ΠΟΝΑ, ΤΟΝ ΜΑΤΩΝΕΙ... "ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΦΥΓΕ" ΜΙΑ ΙΚΕΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΑΥΤΟΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ... Snif

Η ΣΚΗΝΗ ΟΠΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΑ, ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.. ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΟΙ ΜΥΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΤΟΥ ΕΤΡΕΜΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ, ΣΑΝ ΝΑ ΕΔΙΝΕ ΣΚΛΗΡΗ ΜΑΧΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΓΕΜΑΤΟ ΒΟΥΒΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΟ ΚΕΝΟ, ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΠΟΥ ΚΥΛΗΣΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.. : respect : ΦΟΡΟΣ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ, ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΘΥΣΙΑΣΕΙ..ΦΟΡΟΣ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗ, ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΖΩΗ, ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΘΥΣΙΑΣΕΙ,ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.. Snif Snif Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΤΑ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.. ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ, ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΛΛΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΣΑΝ Κ ΣΕΝΑ,ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥΣ.. : respect :

ΠΟΝΕΣΑ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ..Η ΣΚΗΝΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ, ΜΟΥ ΜΕΤΕΔΩΣΕ ΤΟ..ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΑ" ΓΕΜΑΤΗ ΠΟΝΟ Κ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ Κ ΑΥΤΗ.. Snif

ΤΟ ΡΟΛΟΙ Κ ΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΝΟΔΕΥΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΙ...ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ,ΦΩΤΙΣΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥΣ..ΕΚΕΙΝΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ, Η ΠΙΟ ΕΥΑΙΑΣΘΗΤΗ, Η ΠΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ..ΤΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Κ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ,ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ, ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Κ ΤΗΣ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑΣ ΤΗΣ.ΟΥΤΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΠΙΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΙΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΝ ΝΑ ΤΗ ΣΩΣΕΙ...
Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.Ο ΑΝΔΡΑΣ, ΠΟΥ ΠΟΝΑ, ΑΛΛΑ ΠΟΝΑ ΠΟΛΥ ΒΑΘΥΤΕΡΑ, Κ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΑΝ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΜΕ ΛΟΓΙΑ..ΜΑΣ ΤΟΝ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ, Κ ΑΠΑΟΤΥΠΩΘΗΚΕ ΑΝΑΓΛΥΦΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ..ΣΤΟ ΔΑΚΡΥ ΤΟΥ..ΤΩΡΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΤΗ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ, ΝΑ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΕΙ..ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ. ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ. ΕΤΣΙ Κ ΤΩΡΑ, ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΑ,"ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΡΑΦΕΙΣ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ..ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ.." Κ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ "ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ.." Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ..ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΝΟΙΑΣΤΕΙ. ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ. ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ..

Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ Κ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΣΗΣ. ΝΑΙ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΡΚΕΤΑ. ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ. Κ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΘΑΡΑ Η ΕΥΑ "ΔΕΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ, ΓΙ ΑΥΤΟ!" ΕΝΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΥΤΟ, Κ ΦΑΝΗΚΕ! ΕΓΩΙΣΤΗΣ, ΑΝΤΙΔΡΑ ΑΜΕΣΩΣ "ΝΑΙ, Κ ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!" ΚΟΥΦΙΑ ΛΟΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΕ, ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΔΥΝΑΤΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ..ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ..ΤΗΝ ΕΙΔΑΜΕ ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΣ,ΣΤΟ ΔΑΚΡΥ ΣΟΥ..

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ..ΕΚΕΙΝΟΣ, ΤΡΥΦΕΡΟΣ,ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ, ΤΗΣ ΜΙΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ, ΤΡΥΦΕΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΗΡΘΕ ΣΑΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ..ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΗΡΘΕ ΩΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΣΤΡΑΠΙΑΙΑ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΠΟΛΥ.

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΒΑΘΥΤΕΡΟ ΕΠΙΠΕΔΟ, ΜΕ ΤΑΞΙΔΕΨΕ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ. ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΠ, ΒΛΕΠΩ ΜΥΣΤΙΚΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ κ.ΑΚΡΙΤΑ
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 2:27 am

stefanos-melita έγραψε:
ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΣΚΛΗΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ... ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΦΙΧΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ "ΣΑΓΑΠΩ" Κ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ..ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΟΥ ΣΦΙΧΤΗΚΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΤΩΝ ΚΟΡΜΙΩΝ ΤΟΥΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ..
ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ "ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ" Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕ, ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕΙ, Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΡΑΓΙΣΕ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝ ΓΕΜΑΤΑ ΠΟΝΟ..Κ ΘΥΜΟΣ, ΠΟΛΥ ΘΥΜΟΣ "ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΠΟΤΕ!" ΝΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕΛΙΤΑΚΙ, Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ..
"ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ?" "ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΟΜΟ ΜΑΖΙ" ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΣΤΕΦ, Κ ΤΟΝ ΠΟΝΑ, ΤΟΝ ΜΑΤΩΝΕΙ... "ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΦΥΓΕ" ΜΙΑ ΙΚΕΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΑΥΤΟΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ...

Δυσκολευόταν πολύ ο Στέφανος εκείνη την ώρα. Έκλεινε τα μάτια του όταν του έλεγε τα αισθήματά της. Με πολύ πόνο και δυσκολία την έδιωξε. Γι'αυτό σε κάποια φάση της είπε " σε παρακαλώ φύγε τώρα". Εκανε μια τελευταία προσπάθεια να κρατηθεί. Αν δεν έφευγε η Μελίτα ποιος ξέρει τι θα γινόταν... Δεν νομίζω να άντεχε. Όταν του είπε ότι δεν ένοιωσε όπως αυτή, της είπε "αυτό να μην το ξαναπείς ποτέ" σαν να θύμωσε μαζί της. Σαν να μην ήθελε να έχει και τη παραμικρή αμφιβολία για αυτό το θέμα.

Η ΣΚΗΝΗ ΟΠΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΑ, ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.. ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΟΙ ΜΥΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΤΟΥ ΕΤΡΕΜΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ, ΣΑΝ ΝΑ ΕΔΙΝΕ ΣΚΛΗΡΗ ΜΑΧΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΓΕΜΑΤΟ ΒΟΥΒΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΟ ΚΕΝΟ, ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΠΟΥ ΚΥΛΗΣΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.. ΦΟΡΟΣ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ, ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΘΥΣΙΑΣΕΙ..ΦΟΡΟΣ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗ, ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΖΩΗ, ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΘΥΣΙΑΣΕΙ,ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.. Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΤΑ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.. ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ, ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΛΛΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΣΑΝ Κ ΣΕΝΑ,ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥΣ..

Όντως για πρώτη φορά τον είδαμε να αφήνει ελεύθερα το δάκρυ να τρέξει. Όχι μόνο να βουρκώσει. Να αφήσει το δάκρυ του ελεύθερα να τρέξει. Και να ξεφυσάει σαν να πνίγεται.

Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ Κ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΣΗΣ. ΝΑΙ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΡΚΕΤΑ. ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ. Κ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΘΑΡΑ Η ΕΥΑ "ΔΕΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ, ΓΙ ΑΥΤΟ!" ΕΝΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΥΤΟ, Κ ΦΑΝΗΚΕ! ΕΓΩΙΣΤΗΣ, ΑΝΤΙΔΡΑ ΑΜΕΣΩΣ "ΝΑΙ, Κ ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!" ΚΟΥΦΙΑ ΛΟΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΕ, ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΔΥΝΑΤΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ..ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ..ΤΗΝ ΕΙΔΑΜΕ ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΣ,ΣΤΟ ΔΑΚΡΥ ΣΟΥ..

Έκεί στο τσακ ήταν να της πεί της Εύας για τη Μελίτα... αλλά της το γύρισε και είπε ψέμματα εννοείται ότι δεν ερωτεύτηκε ούτε θα αφήσει τον εαυτό του να ερωτευτεί με τέτοιο πάθος. Τώρα που ερωτεύτηκε....
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 2:47 am

Ntinaki1 έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:
ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΣΚΛΗΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ... ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΦΙΧΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ "ΣΑΓΑΠΩ" Κ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ..ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΟΥ ΣΦΙΧΤΗΚΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΤΩΝ ΚΟΡΜΙΩΝ ΤΟΥΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ..
ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ "ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ" Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕ, ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕΙ, Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΡΑΓΙΣΕ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝ ΓΕΜΑΤΑ ΠΟΝΟ..Κ ΘΥΜΟΣ, ΠΟΛΥ ΘΥΜΟΣ "ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΠΟΤΕ!" ΝΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕΛΙΤΑΚΙ, Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ..
"ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ?" "ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΟΜΟ ΜΑΖΙ" ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΣΤΕΦ, Κ ΤΟΝ ΠΟΝΑ, ΤΟΝ ΜΑΤΩΝΕΙ... "ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΦΥΓΕ" ΜΙΑ ΙΚΕΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΑΥΤΟΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ...

Δυσκολευόταν πολύ ο Στέφανος εκείνη την ώρα. Έκλεινε τα μάτια του όταν του έλεγε τα αισθήματά της. Με πολύ πόνο και δυσκολία την έδιωξε. Γι'αυτό σε κάποια φάση της είπε " σε παρακαλώ φύγε τώρα". Εκανε μια τελευταία προσπάθεια να κρατηθεί. Αν δεν έφευγε η Μελίτα ποιος ξέρει τι θα γινόταν... Δεν νομίζω να άντεχε. Όταν του είπε ότι δεν ένοιωσε όπως αυτή, της είπε "αυτό να μην το ξαναπείς ποτέ" σαν να θύμωσε μαζί της. Σαν να μην ήθελε να έχει και τη παραμικρή αμφιβολία για αυτό το θέμα.

Η ΣΚΗΝΗ ΟΠΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΑ, ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.. ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΟΙ ΜΥΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΤΟΥ ΕΤΡΕΜΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ, ΣΑΝ ΝΑ ΕΔΙΝΕ ΣΚΛΗΡΗ ΜΑΧΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΓΕΜΑΤΟ ΒΟΥΒΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΟ ΚΕΝΟ, ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΠΟΥ ΚΥΛΗΣΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.. ΦΟΡΟΣ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ, ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΘΥΣΙΑΣΕΙ..ΦΟΡΟΣ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗ, ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΖΩΗ, ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΘΥΣΙΑΣΕΙ,ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.. Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΤΑ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.. ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ, ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΛΛΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΣΑΝ Κ ΣΕΝΑ,ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥΣ..

Όντως για πρώτη φορά τον είδαμε να αφήνει ελεύθερα το δάκρυ να τρέξει. Όχι μόνο να βουρκώσει. Να αφήσει το δάκρυ του ελεύθερα να τρέξει. Και να ξεφυσάει σαν να πνίγεται.

Έκεί στο τσακ ήταν να της πεί της Εύας για τη Μελίτα... αλλά της το γύρισε και είπε ψέμματα εννοείται ότι δεν ερωτεύτηκε ούτε θα αφήσει τον εαυτό του να ερωτευτεί με τέτοιο πάθος. Τώρα που ερωτεύτηκε....

Σαν να μην ήθελε να έχει και τη παραμικρή αμφιβολία για αυτό το θέμα.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΕ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ, Κ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ. Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ, ΕΝΩ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ, ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΝΕΙ..

ΟΝΤΩΣ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! faint ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΠΑΝΤΑ ΒΟΥΡΚΩΝΕ..ΑΚΟΜΗ Κ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Η ΕΥΑ "ΦΥΓΕ ΑΠ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ", ΒΟΥΡΚΩΣΕ ΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΤΟΥ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ..ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΛΑΙΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ,ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ..ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥ.. Love!

Έκεί στο τσακ ήταν να της πεί της Εύας για τη Μελίτα... αλλά της το γύρισε και είπε ψέμματα εννοείται ότι δεν ερωτεύτηκε ούτε θα αφήσει τον εαυτό του να ερωτευτεί με τέτοιο πάθος. Τώρα που ερωτεύτηκε.
ΝΑΙ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕ ΕΞΑΛΛΟΣ,ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΠΟΤΕ, ΣΑΝ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ "ΕΤΣΙ ΛΕΣ ΕΣΥ!!" ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΘΗΚΕ Κ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΙ "ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ, ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΝΔΡΩΝ" ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΖΗΜΙΑ ΕΓΙΝΕ..Κ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΛΕΟΝ, ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΛΗΡΩΣ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΝΑ ΚΥΛΗΣΕΙ..

ΑΣΧΕΤΟ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. Κ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ "ΕΧΑΣΑ ΕΣΕΝΑ ΕΥΑ, ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ" ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΤΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ Κ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΛΙΜΑΝΙΟΥ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΧΕ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΑΡΑΞΕΙ. ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΙΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΝΟΥ "ΕΓΩ ΕΣΥ Η ΜΑΜΑ" ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ, ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ. Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 8:41 am

ΑΣΧΕΤΟ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. Κ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ "ΕΧΑΣΑ ΕΣΕΝΑ ΕΥΑ, ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ" ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΤΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ Κ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΛΙΜΑΝΙΟΥ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΧΕ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΑΡΑΞΕΙ. ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΙΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΝΟΥ "ΕΓΩ ΕΣΥ Η ΜΑΜΑ" ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ, ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ. Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.

Μαλλον εκτός των άλλων συνειδητοποίησε οτι είναι μεγάλος καραγκιόζης. Ήρθε να εκδικηθεί υποτίθεται το Μάνο και το Πέτρο και τελικά έκανε ότι ακριβώς και ο Μάνος.
Μέχρι τώρα το μόνο που έχει καταφέρει είναι να διαλύσει μια γυναίκα που έλεγε οτι αγαπάει και να της κάνει οτι ακριβώς και ο Μάνος, και μάλιστα να έχει το θράσος να λέει οτι την ευεργέτησε.
Αν υπάρχει δικαιοσύνη πρέπει να πατηθεί κάτω σαν το σκουληκι απ τον έρωτά του για να καταλάβει τι έχει κάνει.

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από viviP Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 9:12 am

stefanos-melita έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΕ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ, Κ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ. Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ, ΕΝΩ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ, ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΝΕΙ..

ΟΝΤΩΣ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! faint ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΠΑΝΤΑ ΒΟΥΡΚΩΝΕ..ΑΚΟΜΗ Κ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Η ΕΥΑ "ΦΥΓΕ ΑΠ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ", ΒΟΥΡΚΩΣΕ ΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΤΟΥ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ..ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΛΑΙΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ,ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ..ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥ.. Love!

Έκεί στο τσακ ήταν να της πεί της Εύας για τη Μελίτα... αλλά της το γύρισε και είπε ψέμματα εννοείται ότι δεν ερωτεύτηκε ούτε θα αφήσει τον εαυτό του να ερωτευτεί με τέτοιο πάθος. Τώρα που ερωτεύτηκε.
ΝΑΙ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕ ΕΞΑΛΛΟΣ,ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΠΟΤΕ, ΣΑΝ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ "ΕΤΣΙ ΛΕΣ ΕΣΥ!!" ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΘΗΚΕ Κ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΙ "ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ, ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΝΔΡΩΝ" ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΖΗΜΙΑ ΕΓΙΝΕ..Κ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΛΕΟΝ, ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΛΗΡΩΣ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΝΑ ΚΥΛΗΣΕΙ..

"stefanos-melita" & "ntinaki1" απλά υποκλίνομαι στους σχολιασμούς σας....
ήμουνα που ήμουνα στα πατώματα .... διάβασα και τα δικά σας...
με αποτελειώσατε, αλλά το φχαριστήθηκα Love!
viviP
viviP
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 9:19 am

Clarabelle έγραψε:

Εδώ θα διαφωνήσω...
Ο έρωτας μπορεί να σε κάνει πολύ χειρότερα, άσχετα εαν έχεις πάει με τον άλλο 1 φορά ή χίλιες. Πολλές φορές ο πόνος ότι δεν έζησες όπως ήθελες έναν έρωτα, πονάει πολύ...Αλλωστε αυτό δεν γίνεται συνήθως...Πονάμε γιατί μια αγάπη τέλειωσε νωρίς ή τελειωσε χωρίς εμείς να το θέλουμε...
Απο την άλλη η αντίδραση της Εύας είναι υπερβολική. Η Εύα , όπως και όλοι, φανταζόταν ποιος μπορεί να είναι ο Στέφανος...Θεωρώ οτι η Εύα έμαθε κάτι που ήδη υποψιαζόταν, και η κρίση της δεν οφείλεται στο ότι ο Στέφανος την πρόδωσε αλλα στο τι έμαθε για τον Στέφανο...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 10:47 am

Ntinaki1 έγραψε:OMG!!!!

Μελίτα-Στέφανος: Δεν συμφωνώ που ακόμα του δίνει έστω και την παραμικρή σημασία μετά από τέτοια χάλια συμπεριφορά απέναντί της, αλλά δεν μπορώ να μην πω ότι ένα θάρρος τουλάχιστον να πάει να του πεί το πως νοιώθει το 'χει! Τουλάχιστον η Μελίτα δεν θα έχει να λέει ότι δεν πάλεψε για αυτόν. Πάει του λέει το πως νοιώθει, αν και το " σ'αγαπάω" μου φάνηκε υπερβολή. Και αυτός την διώχνει με δυσκολία και πόνο ( έτσι δείχνει). Του λέει ότι μάλλον δεν ένοιωσε τίποτα για αυτήν και της απαντάει " μην το ξαναπείς ποτέ αυτό"! Σαν να της λέει ότι ότι της είπε και της έδωσε ήταν αληθινά.Μετά κλαίει η Μελίτα, αλλά δείχνει και τον Στέφανο να έχει δακρύσει ( κοντινό στο δάκρυ που κυλάει στο μάγουλο του). Και είναι και ο Στέφανος χάλια.Αυτά έγιναν στο πρώτο δεκάλεπτο γιατί μετά στο επόμενο είχαμε άλλα σκηνικά.

Στον επόμενο τόνο η Ευα πήγε στην φωτογράφηση που σήμερα δεν μου άρεσε καθόλου. Την έκαναν ίδια με την διάθεσή της. Πήγε μετά στον Στέφανο....
Εύα: Αναρωτιέμαι αν έχει συνειδητοποιήσει ή ακούσει έστω, τι της είπε ο Στέφανος. Το μόνο που έχει κρατήσει στο μυαλό, που της έχει απομείνει, είναι ότι ο Στέφανος έστελνε τα μαύρα νυφικά και τα στεφάνια. Λες και ο γάμος της διαλύθηκε από αυτό ,και όχι από τον Μάνο που πήγε με την Μελίτα. Έχει καταλάβει ότι ο Στέφανος της αποκάλυψε ότι η οικογένειά του έχει διαλυθεί εξαιτίας του Μάνου;;;; Έχει καταλάβει ότι και ο ίδιος ο Στέφανος έχει περάσει δύσκολα εξαιτίας του Μάνου και του Ρούσσου;;;;Μάλλον όχι. Ξαφνικά απο κει που κλαίει την νοιάζουν τα Χριστούγεννα που τα περίμενε αλλιώς. Και τον Στέφανο που απο κεί που το προηγούμενο δεκάλεπτο έκλαιγε για την Μελίτα, τον βλέπουμε να λέει ότι και αυτός τα φανταζόταν αλλιώς αυτά τα Χριστούγεννα μαζί της...OMG!!! "Εσύ δεν έχεις ερωτευτεί με το πάθος που ερωτεύτηκα εγώ" του λέει και βλέπω τον Στέφανο έτοιμο να της πετάξει καμιά βόμβα για την Μελίτα.... και ξαφνικά λέει ο Στέφανος " όχι δεν έχω ερωτευτεί και δεν πρόκειται να αφήσω τον εαυτό μου να ερωτευτεί" και κάτι άλλα χαριτωμένα. Από την μία λοιπόν της πετάει μπροστά στα μούτρα της ότι δεν την ερωτεύτηκε ποτέ, και από την άλλη ακυρώνει όλα όσα είπε στην μάνα του τις προηγούμενες μέρες για αυτό που νοιώθει για τη Μελίτα. Ελπίζω να το είπε για να μην καταλάβει τίποτα η Εύα, γιατί όλο αυτό με την εξομολόγηση που θα κάνει στην μάνα του την Παρασκευή για τον έρωτά του για την Μελίτα, δεν συνδέεται. Όταν όμως και ο Στέφανος της τα είπε για τα καλά το πόσους έχει αδειάσει για τον Μάνο, δεν της άρεσε και του έλεγε να σταματήσει.Και βέβαια ούτε λόγος για να σταματήσει την εκδίκηση.

Η σκηνή που χάθηκε η Εύα υπερβολική και ψέυτικη!

Το επόμενο δεκάλεπτο ο Στέφανος παρέλαβε ένα ρολόϊ δώρο από την Μελίτα, και αυτή έπλυνε όλα τα πιάτα του villabajo σαν το fairy που συμφέρει και ήταν έτοιμη να πλύνει και τα πιάτα του villariba που ακόμα τρίβουν. Κόπηκε κιόλας το κορίτσι μας! Αφού πέρνει ο Στέφανος το ρολόϊ και διαβάζει το σημείωμα με τον χρόνο και την απόσταση, παίρνει μετά τηλέφωνο την Μελίτα σαν να μην συμβαίνει τίποτα και την ρωτάει "τι κάνεις"; Ρε παιδιά πάμε καλά; Και μετά της μιλούσε στο τηλέφωνο σαν να μην την έδιωξε στο πρώτο δεκάλεπτο....

Εμάθε ο Λουκάς για την κατάσταση της Εύας και πήγε να το παίξει προστάτης της (αυτός που πέρσυ την σκυλόβριζε). Πήγε και φώναζε στον Μάνο, πήγε και φώναζε και στον Στέφανο ο οποίος ξανακουρδίστηκε και ήθελε να πάει να δεί την Εύα.
Πήγε ο Μάνος στην Μελίτα και της είπε ότι η Εύα είναι χάλια και ότι κάτι της είπε ο Καρτάλης. Μου άρεσε η σκηνή τους πάντως.Ο Μάνος δεν ξέρει ποιαν να προστατεύσει το τσαμένο, την Μελίτα, την Εύα, την Δάφνη, την χελώνα Καρέτα-Καρέτα; Την Μονάχους-Μονάχους; Έχει ένα θέμα και ο Μάνος, γιατί αυτός δεν έχει πληγώσει κόσμο, και πρέπει να προστατεύσει απαραίτητα αυτούς που κατέστρεψε.
Στο σπίτι της Μελίτας γιατί την είχε στήσει; Η Μελίτα δεν έφυγε αμέσως αλλά κάποια ώρα μετά να πάει στον Στέφανο. Αυτός γιατί είχε μείνει απέξω και δεν είχε φύγει; Που ήξερε ότι η Μελίτα θα βγεί να πάει κάπου; ΧΑΧΑΧΑ καλή Κατίνα έγινε πάλι και αυτός. Το ύφος του στην τελευταία στιγμή μου θύμισε το ύφος που είχε όταν έβλεπε τον Οδυσσέα.

Οι κρίκοι της Μελίτας τέλειοι ( έχω τους ίδιους)!

Ο Λουκάς έχει χαζέψει στο θέμα της Νόρας! Και μου τη βιδώνει που ενώ ζήλευε τώρα ξαφνικά είναι σαν να μην τον νοιάζει.

Ο κυριούλης στην παιδική χαρά είπε ότι το παιδί μοιάζει στον Οδυσσέα και όντως μοιάζουν. Τώρα δεν ξέρω αν είναι όντως παιδί του ή το είπαν επίτηδες για να θολώσουν τα νερά.

Η Αμαλία φορούσε πολύ ωραία μπλούζα.

υ.γ Το ζάππινγκ έχει εξώφυλλο την τετράδα τον Μάνο δίπλα στην Εύα που φοράει ένα πράσινο φόρεμα νομίζω και την Μελίτα που φοράει κόκκινο και δίπλα της είναι ο Στέφανος και όλοι κρατάνε ποτήρια με σαμπάνια. Και λέει 6 μυστικά αποκαλύπτονται.

Δεν προλαβαίνω να γράψω αναλυση ,αλλα Ντίνάκι έγραψες : respect : συμφωνώ σε όλα
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 10:57 am

jim7 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:Τον προσανατολισμό της έχασε, δεν έπαθε αμνησία!

Δέσποινα ξέρεις πως το λένε όταν είσαι σένα μέρος και δεν σου θυμίζει τίποτα ενώ έχεις περάσει από εκεί 100 φορές; Πρώιμο αλσχάημερ.
Σεναριογράφοι αυτό έχει η Εύα; Πόσα θέλετε να μας τρελλάνετε;

Ακριβώς - Πως θα το χειριστουν αυτό μετά ????
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 11:29 am

Mafalda έγραψε:
jim7 έγραψε:

Δέσποινα ξέρεις πως το λένε όταν είσαι σένα μέρος και δεν σου θυμίζει τίποτα ενώ έχεις περάσει από εκεί 100 φορές; Πρώιμο αλσχάημερ.

Εδώ χειρίστικαν άλλα και άλλα σε αυτό θα κολλήσουν. Ξεπέταξαν με την μία, Φώτη, βιασμό, παρέα σιγά μην τους κολλήσει ένα λαθάκι. Τελικά να ρωτήσω κάτι; Η παρέα τι σχέση έχει με την σειρά; Γιατί εγώ βλέπω μόνο πρόσωπα όχι παρέα και μυστικά.

Επεισόδιο 264 - Ημερομηνία 22-12-2009 - Σελίδα 3 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 12:07 pm

jim7 έγραψε:
Mafalda έγραψε:
jim7 έγραψε:

Εδώ χειρίστικαν άλλα και άλλα σε αυτό θα κολλήσουν. Ξεπέταξαν με την μία, Φώτη, βιασμό, παρέα σιγά μην τους κολλήσει ένα λαθάκι. Τελικά να ρωτήσω κάτι; Η παρέα τι σχέση έχει με την σειρά; Γιατί εγώ βλέπω μόνο πρόσωπα όχι παρέα και μυστικά.

χμχμ εγω παιδια εχω την εντυπωση οτι η ευα ειχε μια κριση πανικου..προσπαθω να βρω αν υπαρχει σαν συμπτωτα ο αποπροσανατολισμος...προς το παρον δε βρηκα κατι τετοιο..παντως στο σημειο που εδειξε οτι ασφυκτια υπαρχει σαν συμπτωμα....για δειτε λιγο αυτο: Τα συνηθέστερα συμπτώματα της κρίσης πανικού είναι έντονος φόβος, άγχος, πανικός, αίσθημα επέλευσης τρέλας, αίσθημα απώλειας ελέγχου και επερχόμενου θανάτου. Ωστόσο υπάρχουν ακόμα μερικά συμπτώματα που μπορεί να βιώσει κάποιος. Τρέμουλο
Αυξημένη εφίδρωση Πόνος στο στήθος Ταχυκαρδία Δύσπνοια Αίσθημα ασφυξίας Αίσθημα πνιγμού Ναυτία Κράμπες
Ζάλη Μουδιάσματα ή μυρμηγκιάσματα στα χέρια Ρίγος ή εξάψεις Αίσθημα αδυναμίας και τάση λιποθυμίας ..

βεβαια η ευα δε παρουσιασε τιποτα απο αυτα παρα μονο πιστευω το αισθημα ασφυξιας και τον πανικο....

ισως κανω και λαθος.... παντως ισως μαθουμε τελικα τι εχει το ευακι..μπας και καταλαβουμε το λογο που δεν καταλαβαινε που ειναι

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Τετ Δεκ 23, 2009 1:15 pm

viviP έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:

"stefanos-melita" & "ntinaki1" απλά υποκλίνομαι στους σχολιασμούς σας....
ήμουνα που ήμουνα στα πατώματα .... διάβασα και τα δικά σας...
με αποτελειώσατε, αλλά το φχαριστήθηκα Love!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.. ❤ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΤΟΡΘΩΣΑΜΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ. flower
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης