Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap41%Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 41% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 37

Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 8:20 pm

Nikol13 έγραψε:
evanna έγραψε:Mου αρεσε σημερα το επεισοδιο!!!!!!
Η Δαφνη και ο Νικολας ηταν τελειοι μαζι σημερα....με συγκινησαν! Snif
Ο Κυριακος ηταν ΦΟΒΕΡΟΣ!!!!!!!Μου ειχε λειψει και τον ακουσα το περιβοητο ''Ομορφια μου'' και το τελειο γελιο του εσκασα στα γελια! gelio Απλα : respect :
Επισης πολυ καλη η σκηνη Λουκα-Νορας! Thumbs up
Η σκηνη Στεφανου-Μανου-Ρουσσου ΤΕΛΕΙΑ!Μου αρεσουν παρα πολυ αυτοι οι τρεις μαζι!!!
Αυτα που ελεγε η Μελιτα στη μανα της ας μη τα σχολιασω καλυτερα!....Βεβαια η σκηνη της με το Στεφανο μου αρεσε πολυ!!!Καλα ο Ρουσσος εμεινε καγκελο!!!
Η Αντιγονη τι κακια που ειναι...ακομα και τωρα δεν δισταζει να χρησιμοποιει το παιδι της!!!Ασε που με το βλεμμα της σκιαχτηκα!!!Απαπα!
Αυτα απο εμενα! :D
Συμφωνω απολυτα μαζι σου Ευαννα μου και κρυμα που δεν επεσε λιγο ξυλο μεταξυ Στεφανου και Μανου.....και το φιλι φοωερο Μελιτας και Στεφανου... :lol:
Η αληθεια ειναι οτι θα μου αρεσε και μενα να δω τους δυο πιο σεξι αντρες της εικοσαετιας να πλακωνονται!!Θα ειχε πολυ ενδιαφερον...! huhu Βεβαια Χριστουγεννα εχουμε οποτε ας μην οξυνουμε τα πνευματα!Χιχι! :lol:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 8:24 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Η Μελίτα έμαθε οτι ο Στέφανος έχει κάνει τόσα (ειδικά το μήνυμα που την ξεφτίλισε) και ξέρει ότι αν μείνει θα πληγωθεί η Εύα και θα την στήσουν όλοι στον τοίχο αλλα κατά τα άλλα παρακαλάει (έστω και ανεπιτυχώς).. ε ρε γλέντια! Τελικά γλυκό το...κοκο του Καρτάλη! Γιατί αυτό έχει ζήσει μόνο άρα για αυτό παρακαλάει!!!

Η γυναίκα όσο πάει και πέφτει στα μάτια μου! Αντε να δω αν έχει πάτο το δικό της πηγάδι!!!

ΥΓ. Η Αμαλία στα προσεχώς ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!! χιχιχι

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΤΟ ΥΠΟΘΕΤΑΚΙ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 8:35 pm

Μετά από μια περίοδο ξηρασίας επέστρεψε η σειρά με ένα καταπληκτικό επεισόδιο .

* Αρκετά συγκινητική η σκηνή του σμιξίματος Δάφνη-Νικόλας .
* Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή που παίρνουν πρωϊνό μαζί η Εύα με την Μαρίλια woohoo .
* Επιτέλους απολαύσαμε Κυριάκο online kyma . Λεφτά έφερες, λίγα έφερες gelio .
* Καρταλομάνα ζωγράφισε σήμερα, ιδιαίτερα στην σκηνή του τραντάγματος ήταν affraid .

Και άλλα πολλά έχω να αναφέρω από το σημερινό απλά δεν μου έρχονται τώρα 🇳🇴 .

ΥΓ. 1 Θα συμφωνήσω με την τρίτη λύση Νταίζη για βρούβες lol! .
ΥΓ. 2 Καλά την σκηνή με τον υπερφυσικό μπεμπέ που ονειρεύεται μεγαλεία και στα ... παλιά του τα παπούτσια οι υπόλοιποι ( να σημειωθεί αυτό για να μην γίνονται ατυχείς συγκρίσεις ) και τις σκηνές με το Κατσαρό Υπόθετο τις αγνόησα επιδεικτικά σήμερα Siga... .

Αν θυμηθώ τίποτα άλλο εδώ είμαστε scratch .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από T2eNnh Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 8:38 pm

για κι απο μενα τελιο επεισοδιο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ποσο μου ειχε λιψει ο κυριακος εσκασα στα γελια gelio gelio gelio gelio gelio νικολας δαφνη απλα τελειοι : respect : : respect : : respect : στεφανος μανος επισεις : respect : : respect : ψιφισα ομως πολυ καλο γιατι δεν ειχε μανο ευα Α!!!!! και η αντιγονη θεα εκανε ενα α! οταν ειπε ο στεφανος οτι ειναι ερωτευμενος με την κορη του ρουσου νομιζα οτι θα μενε στον τοπο
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 8:39 pm

Χρόνια Πολλά σε όλους!!! Και στον "Χρήστο" που γιορτάζει σήμερα...... Και στην Χρύσα Παπά που έχει γιορτούλα!!! Και αύριο γιορτάζει και ο "Μάνος" και στις 27 ο "Στέφανος" χαχαχα!

Λοιπόν, η Μελίτα έχει καλύτερες θεραπευτικές ιδιότητες από την Εύα, γιατί η Εύα με τα χέρια της έκανε (και καλά)την μάνα του Στέφανου να μιλήσει και να αναθαρρήσουν για την υγεία της, αλλά και μόνο στο άκουσμα του ονόματος Μελίτα, η Καρτάλω παραλίγο να τσιρίξει!!!! Παναγία μου τι ήταν αυτό; Πως άνοιξε έτσι το στόμα της; Αν πετούσε καμία μύγα θα της έμπαινε μέσα! Και την πήρε είδηση ο Στέφανος αλλά αυτή ψιλοκρατήθηκε! ΕΛΕΟΣ!!Αφήστε που με το που άκουσε για τον γιο της και την Μελίτα, μετά η γλώσσα ροδάνι. Ούτε να μιλάει σαν τον Χατζηνικολάου ούτε τίποτα! Και γλωσσοδέτη λέει τώρα....αμέεεε!!!Αλλά τι σκληρή γυναίκα! Να της λέει ο γιος της ότι είναι ερωτευμένος με την Μελίτα και ότι δεν θέλει να την πληγώσει. Να της λέει ότι νοιώθει ακριβώς το ίδιο με αυτό που ένοιωθε αυτή για τον πατέρα του και αυτή εκεί βράχος... μόνο και μόνο για την εκδίκηση; Απαπα!

Κυριάκος: Χοχοχο!Προοικονομία ότι θα βγεί από την φυλακή;Πολύ γέλασα μου είχε λείψει! Τα πρώτα λόγια που ακούστηκαν από το στόμα του " ομορφιά μου"!!! Χαχαχαχα!

Ο Μάνος ΔΕΝ αλλάζει τελικά! Το μόνο που τον ενδιέφερε ήταν να πάει στο γραφείο μέσα στην νύχτα να θριαμβολογεί προκαταβολικά!

Καρτάλω-Χρήστος: "Αυτή η Μελίτα"... σιγά μαντάμ πως κάνεις έτσι;Μια καινούρια Τασσω Καββαδία γεννιέται. " Το ότι δεν φταίει δεν μου λέει τίποτα"! Σώώώώπα! Εδω δεν σου λέει τίποτα ότι δεν φταίει ο γιος σου, θα σου λέει το ότι δεν φταίει η Μελίτα;" Άσε απέξω τον Στέφανο"! Ναι άσε τον απέξω αλλά μετά να βγείς και να πείς ότι μιλάς και είσαι καλά.... όχι να την πληρώσει ο άλλος που δεν φταίει σε τίποτα.
Ο Χρήστος θα μας τρελλάνει; Αυτός δεν πήρε είδηση για Μελίτα Στέφανο; Τώρα αναρωτιέται γιατί άλλαξε σχέδια ο Στέφανος; Μετά ξαναπήρε μπρός και το κατάλαβε και αυτός... ότι για να πάει και την Μελίτα στην μάνα του, έρωτας είναι η αιτία.

Ο Καρτάλης σαφώς και δεν θέλει ο Μάνος να ξαναπλησιάσει την Εύα. Πάντα θα την αγαπάει γιατί να θέλει να καταστραφεί η κοπέλα;

Ο Στέφανος αποχαιρέτησε την Εύα. Δεν περίμενα και κάτι παραπάνω από αυτά που είδα. Σε κάποια φάση είπε ο Στέφανος και "πρώτη φορά ένοιωσα αυτό το αίσθημα και μπήκε ξαφνικά στην ζωή μου" και αναφερόταν εννοείται στην Μελίτα, αλλά δεν κατάλαβε η Εύα.

Στέφανος- Μελίτα: Α ρε Στέφανε!!!!Τι "ψυχή μου" την είπε τι " Αντίο κοριτσάκι μου" Snif Πάρα πολύ ωραία σκηνή! Και φυσικά η Μελίτα θέλει να μείνει ο Στέφανος, αφού είναι ερωτευμένη! Και φυσικά του είπε να μείνει! Τον ρώτησε η Μελίτα και της είπε ότι το κάνει και για την Εύα, αλλά κυρίως γιατί δεν θέλει να πληγώσει αυτήν. Μα και βέβαια! Αφού με το που του είπε η Μελίτα να κάνει πίσω άρχισε να το σκέφτεται. Και φεύγει ο Στέφανος μα δεν κλείνει την πόρτα, και μετά το φιλί όλα τα λεφτά!!! Πως αγκαλιάστηκαν και οι 2 σφιχτά πως φιλήθηκαν... εδώ μιλάμε για μεγάλο έρωτα και από τους 2! Και ναι, αυτά που έζησαν μπορεί να ήταν λίγα αλλά πολύ έντονα και με πολύ αίσθημα!!Μελίτα-Στέφανος : respect :

Ο Ρούσσος είδε live τι γλωσσόφιλα δίνει η κόρη του!! Το'χει λέμε! ΧΑΧΑ η φάτσα του ήταν όλα τα λεφτά! Καλά να πάθει!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 8:40 pm

Τελικά το επεισόδιο ήταν Χριστουγεννιάτικο. Καταρχήν οι σκηνούλες δίπλα στο δέντρο μου άρεσαν πολύ. Κατά δεύτερον.
Επιτέλους ένα μήνυμα σωστό. Η απάντηση στην ερώτηση που έκανε κάποτε η Εύα στη Δάφνη ήταν σήμερα ξεκάθαρη. Αυτό που τελικά ενώνει τους ανθρώπους δεν είναι ο έρωτας είναι η αγάπη. Ο Νικόλας μπορεί να μην είναι φλογερά ερωτευμένος με τη Δάφνη αλλά με την επιστροφή του της έδειξε οτι η αγάπη τους είναι ο κρίκος που τους ενώνει.

Ο Λουκάς μπορεί παρακαλώ πολύ να πάρει τον Οδυσσέα και τον Αρη να ζήσουν μαζί; Αμερικανιά; Μπορεί. Πάντως στην προκειμένη περίπτωση μια χαρά λύση μου φαίνεται εμένα. Παρόλη τη συμπάθεια που έχω στο Λουκάκο και παρόλο που καταλαβαίνω και τη δική του θέση σήμερα ο Οδυσσέας με την ερώτηση του τον ρούμπωσε. Πράγματι ο Λουκάς δεν ξέρει τίποτα γι αυτό το παιδί γιατί απλά δεν είναι ο πατέρας του παρά μόνο βιολογικά.

Ο Μάνος τώρα υποτίθεται οτι αλλάζει; Τι κουλή επίσκεψη ήταν αυτή στα γραφεία μέσα στη μαύρη νύχτα; Δηλαδή όλο που ζητάει απ τη ζωή του είναι η εξουσία πίσω. Εκτός κι αν δεν κατάλαβα καλά.

Η Στεφανο-μανούλα το έπαθε το πολλαπλό. Σιγά μην αφήσει τον κανακάρη της να κάνει πίσω. Κυρία μου the game is yours. Άντε να ξυπνήσουν λίγο τα αίματα να δούμε δράση. Η κυρία Παπαδημητρίου όμως καταπληκτική. Δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα του κόσμου να καταφέρεις να περάσεις τις αντιδράσεις σου μόνο με το βλέμμα.

Η σκηνή στο γραφείο του Ρούσσου με άφησε με μια γεύση απογοήτευσης. Περίμενα πως και πως αυτό το ξεκαθάρισμα αλλά η σκηνή ήταν χλιαρή. Κρατάω δύο πράγματα. Το Μάνο ντυμένο για εκδρομή στον Παρνασό, και το γεγονός οτι σίγουρα η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση. Αρχίζω να πιστεύω οτι ναι μεν οι δυό τους έστειλαν τη μανούλα στη στενή αλλά ίσως κάτι είχε προηγουμένως κάνει κι αυτή.

Αν συνεχίσει ο Στέφανος μ αυτό το ρυθμό τον βλέπω να παίρνει προαγωγή κι αντί για άκυρος Νο 2 να γίνεται σούπερ άκυρος. Πάρτο αλλιώς αγόρι μου γιατί βρήκες. Δεν θα σας πειράξω αλλά μακριά ο Μάνος απ την Εύα χοχοχο που λέει κι ο θεούλης Κυριάκος.
Έκανε και τις επισκεψούλες του να καθησυχάσει τα κορίτσια. Στην Εύα είπε δεν θέλω να σε πονέσω αν περάσεις απ τη γειτονιά μου χτύπα να σε τρατάρω ένα βυσσινο. Στη Μελίτα είπε δεν θέλω να πονέσω καμία (λίγο πιο large) αλλά στην περίπτωσή της δεν μίλησε για τρατάρισμα. Πάνω κάτω τα ίδια και στις δύο. Δεν μπαίνω στη διαδικασία να κάνω σύγκριση στις σκηνές γιατί δεν υπάρχει. Απλά η Μελίτα δεν ακολουθεί. Που θα πάει αυτός ο μεγάλος έρωτας όταν ο ένας απ τους δύο δεν μπορεί να τον σπρώξει υποκριτικά θέλω να το δώ. Αντί να καλυτερεύει η κατάσταση τώρα που πέρασε η πρώτη φούρια γίνεται χειρότερη. Σε λίγο θα αρχίσουν οι καυγάδες και ίσως εκεί τα καταφέρει καλύτερα.

Άφησα για το τέλος τον Κυριάκο. Μου είχε λείψει. Είναι άπαιχτος εκτός από on line. Φαίνεται οτι είναι πολλοί αυτοί που τον αναζητούν γιατί απ όσο κατάλαβα μας είπαν οτι θα τον έχουμε μαζί μας προσεχώς. Το γέλιο του μου έφτιαξε το κέφι.

Περιμένω να δω τη Δευτέρα αντιδράσεις Ρουσσου.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Παρ Δεκ 25, 2009 8:47 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 267 - Ημερομηνία 25-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 8:42 pm

Ξεχασα να σχολιασω οτι το παλτο της Νορας ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!
Και ακομα οτι μου αρεσε πολυ η σκηνη Ευας-Μαριλιας....πολυ γλυκια! Hug
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Nikol13 Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 8:53 pm

evanna έγραψε:Ξεχασα να σχολιασω οτι το παλτο της Νορας ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!
Δικιο εχεις Βανακι μου αυτο το μωβ καρο ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! :face:
Nikol13
Nikol13
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νίκαια!
Ασχολίες : Σινεμά και τα ΣΚ χορός.......

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 8:55 pm

κατ αρχην χρονια πολλα σε ολους και καλες εδεμογιορτες!το επεισοδιακι το ψηφησα πολυ καλο για τεσσερεις σκηνες!1.δαφνη-νικολας=πιστευω η καλυτερη σκηνη τους σε ολη τη σεζον εδειξαν τοσο εντονα και αληθινα συναισθηματα! : respect : 2.αγγελα-κυριακος εννοειτε ''ομορφια μου''καλα μου ελειψε πολυ απαιχτος και παντα on line Penguin 3.στεφανος-μελιτα=επιτελους μετα απο τοσα επεισοδια ειχαν και μια καλη σκηνη μαζι!!!χωρις τη μελιτα να ουρλιαζει!!!και για το τελος βεβαια αφηνω4.νορα-λουκα=νομιζω πως σημερα καταλαβαμε οτι οχι μονο η νορα αλλα και ο λουκας ειναι ερωτευμενος Love ειδικα σε εκεινη τη φαση που του λεει η νορα''εγω θα ειμαι παντα διπλα σου''και μετα της λεει ο λουκας''το ξερω μικρο μου το ξερω''την κοιταζε σα να ηθελε να την αρπαξει να της πει ποσο ερωτευμενος ειναι μαζι της και να την τρελανει στα φιλια!!!πειτε μου ρε παιδια μηπως κανουν τα ματια μου πουλακια επειδη θελω απελπισμενα να τους δω μαζι!πειτε μου γιατι θα τρελαθω!!!καλα το αλλο που ο λουκας θελει να παντρευτει την νταιζη δε το σχολιαζω vomit λες και αν το κανει ο αρης θα εχει μια φυσιολογικη ζωη
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 8:57 pm

Nikol13 έγραψε:
Οντως...η Νορα ετσι και αλλιως ειναι απο τις πιο καλοντυμενες της σειρας! :D
Αλλα αν συνεχισουμε τα στυλιστικα σχολια μας βλεπω να βγαινουμε εκτος θεματος!Χιχι! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από T2eNnh Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:03 pm

χρονια πολλα σε οοολους νικολ καλωσηρθες και εγω χτες ηρθα ειναι ταιλια εδω 🎅 :rendeer: 🎅
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:07 pm

καλως ηρθες και απο μενα Nikol13
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:10 pm

Clarabelle έγραψε:
Τελικά το επεισόδιο ήταν Χριστουγεννιάτικο. Καταρχήν οι σκηνούλες δίπλα στο δέντρο μου άρεσαν πολύ. Κατά δεύτερον.
Επιτέλους ένα μήνυμα σωστό. Η απάντηση στην ερώτηση που έκανε κάποτε η Εύα στη Δάφνη ήταν σήμερα ξεκάθαρη. Αυτό που τελικά ενώνει τους ανθρώπους δεν είναι ο έρωτας είναι η αγάπη. Ο Νικόλας μπορεί να μην είναι φλογερά ερωτευμένος με τη Δάφνη αλλά με την επιστροφή του της έδειξε οτι η αγάπη τους είναι ο κρίκος που τους ενώνει.

Ο Λουκάς μπορεί παρακαλώ πολύ να πάρει τον Οδυσσέα και τον Αρη να ζήσουν μαζί; Αμερικανιά; Μπορεί. Πάντως στην προκειμένη περίπτωση μια χαρά λύση μου φαίνεται εμένα. Παρόλη τη συμπάθεια που έχω στο Λουκάκο και παρόλο που καταλαβαίνω και τη δική του θέση σήμερα ο Οδυσσέας με την ερώτηση του τον ρούμπωσε. Πράγματι ο Λουκάς δεν ξέρει τίποτα γι αυτό το παιδί γιατί απλά δεν είναι ο πατέρας του παρά μόνο βιολογικά.

Ο Μάνος τώρα υποτίθεται οτι αλλάζει; Τι κουλή επίσκεψη ήταν αυτή στα γραφεία μέσα στη μαύρη νύχτα; Δηλαδή όλο που ζητάει απ τη ζωή του είναι η εξουσία πίσω. Εκτός κι αν δεν κατάλαβα καλά.

Η Στεφανο-μανούλα το έπαθε το πολλαπλό. Σιγά μην αφήσει τον κανακάρη της να κάνει πίσω. Κυρία μου the game is yours. Άντε να ξυπνήσουν λίγο τα αίματα να δούμε δράση. Η κυρία Παπαδημητρίου όμως καταπληκτική. Δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα του κόσμου να καταφέρεις να περάσεις τις αντιδράσεις σου μόνο με το βλέμμα.

Η σκηνή στο γραφείο του Ρούσσου με άφησε με μια γεύση απογοήτευσης. Περίμενα πως και πως αυτό το ξεκαθάρισμα αλλά η σκηνή ήταν χλιαρή. Κρατάω δύο πράγματα. Το Μάνο ντυμένο για εκδρομή στον Παρνασό, και το γεγονός οτι σίγουρα η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση. Αρχίζω να πιστεύω οτι ναι μεν οι δυό τους έστειλαν τη μανούλα στη στενή αλλά ίσως κάτι είχε προηγουμένως κάνει κι αυτή.

Αν συνεχίσει ο Στέφανος μ αυτό το ρυθμό τον βλέπω να παίρνει προαγωγή κι αντί για άκυρος Νο 2 να γίνεται σούπερ άκυρος. Πάρτο αλλιώς αγόρι μου γιατί βρήκες. Δεν θα σας πειράξω αλλά μακριά ο Μάνος απ την Εύα χοχοχο που λέει κι ο θεούλης Κυριάκος.
Έκανε και τις επισκεψούλες του να καθησυχάσει τα κορίτσια. Στην Εύα είπε δεν θέλω να σε πονέσω αν περάσεις απ τη γειτονιά μου χτύπα να σε τρατάρω ένα βυσσινο. Στη Μελίτα είπε δεν θέλω να πονέσω καμία (λίγο πιο large) αλλά στην περίπτωσή της δεν μίλησε για τρατάρισμα. Πάνω κάτω τα ίδια και στις δύο. Δεν μπαίνω στη διαδικασία να κάνω σύγκριση στις σκηνές γιατί δεν υπάρχει. Απλά η Μελίτα δεν ακολουθεί. Που θα πάει αυτός ο μεγάλος έρωτας όταν ο ένας απ τους δύο δεν μπορεί να τον σπρώξει υποκριτικά θέλω να το δώ. Αντί να καλυτερεύει η κατάσταση τώρα που πέρασε η πρώτη φούρια γίνεται χειρότερη. Σε λίγο θα αρχίσουν οι καυγάδες και ίσως εκεί τα καταφέρει καλύτερα.

Άφησα για το τέλος τον Κυριάκο. Μου είχε λείψει. Είναι άπαιχτος εκτός από on line. Φαίνεται οτι είναι πολλοί αυτοί που τον αναζητούν γιατί απ όσο κατάλαβα μας είπαν οτι θα τον έχουμε μαζί μας προσεχώς. Το γέλιο του μου έφτιαξε το κέφι.

Περιμένω να δω τη Δευτέρα αντιδράσεις Ρουσσου.

Συμφωνώ σε όλα ! Θέλω λίγο να σταθώ στην σκηνή Στέφανου-Μελίτας, από την μια η ερμηνεία της Μελίτας[Χρυσα Παπα] που δεν πείθει , από την άλλη τα λόγια τα μεγάλα που με 2 βραδιες σεξ δεν λέγονται γμτ! Ο Στέφανος δεν θέλει με τπτ την Ευα δίπλα στο Μάνο, της λεει τώρα ξέρεις κ εμένα κ αυτον[σαν να τς λεει διαλεξε τον καλύτερο] παει στην Μελίτα κ την αποχαιρετά με πόνο ψυχής. Τι προσπαθούν να μας περάσουν δεν καταλαβαίνω? Δέν μπορώ να πιστέψω οτι χασαν την μπάλα! Κάτι θέλει να πει ο ποιητής κ εγώ σαν χαζή δεν μπορω να το καταλάβω!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:10 pm

xristina έγραψε:4.νορα-λουκα=νομιζω πως σημερα καταλαβαμε οτι οχι μονο η νορα αλλα και ο λουκας ειναι ερωτευμενος Love ειδικα σε εκεινη τη φαση που του λεει η νορα''εγω θα ειμαι παντα διπλα σου''και μετα της λεει ο λουκας''το ξερω μικρο μου το ξερω''την κοιταζε σα να ηθελε να την αρπαξει να της πει ποσο ερωτευμενος ειναι μαζι της και να την τρελανει στα φιλια!!!πειτε μου ρε παιδια μηπως κανουν τα ματια μου πουλακια επειδη θελω απελπισμενα να τους δω μαζι!πειτε μου γιατι θα τρελαθω!!!καλα το αλλο που ο λουκας θελει να παντρευτει την νταιζη δε το σχολιαζω vomit λες και αν το κανει ο αρης θα εχει μια φυσιολογικη ζωη

κ εγώ αυτό κατάλαβα..το βλέμα του λουκά προς την νόρα έδειχνε ότι είναι ερωτευμένος μαζί της..δεν ήταν φιλικό με τίποτα..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:14 pm

Συμφωνώ σε όλα ! Θέλω λίγο να σταθώ στην σκηνή Στέφανου-Μελίτας, από την μια η ερμηνεία της Μελίτας[Χρυσα Παπα] που δεν πείθει , από την άλλη τα λόγια τα μεγάλα που με 2 βραδιες σεξ δεν λέγονται γμτ! Ο Στέφανος δεν θέλει με τπτ την Ευα δίπλα στο Μάνο, της λεει τώρα ξέρεις κ εμένα κ αυτον[σαν να τς λεει διαλεξε τον καλύτερο] παει στην Μελίτα κ την αποχαιρετά με πόνο ψυχής. Τι προσπαθούν να μας περάσουν δεν καταλαβαίνω? Δέν μπορώ να πιστέψω οτι χασαν την μπάλα! Κάτι θέλει να πει ο ποιητής κ εγώ σαν χαζή δεν μπορω να το καταλάβω!

Αν βρείς τι θέλει να πει ο ποιητής πες το και σε μένα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω αυτή την εξομοίωση που επιχειρούν.
Παρουσιάζουν τις δύο γυναίκες να κάνουν ακριβώς τα ίδια και τους δύο άντρες επίσης.
Οι άνθρωποι όμως έχουν ο καθένας τη μοναδικότητά του ανάλογα με το χαρακτήρα και τα βιώματά τους. Αυτό που στην Εύα ίσως και να είχε μια δικαιολογία λόγω προτέρου βίου, στη Μελίτα δεν είναι φυσιολογικό. Αυτό που για το Μάνο είναι λάθος δεν γίνεται να το επαναλαμβάνει και ο Στέφανος γιατί είναι άλλοι άνθρωποι με άλλη ανατροφή και άλλα βιώματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί γίνεται όλο αυτό.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από T2eNnh Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:16 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:κατ αρχην χρονια πολλα σε ολους και καλες εδεμογιορτες!το επεισοδιακι το ψηφησα πολυ καλο για τεσσερεις σκηνες!1.δαφνη-νικολας=πιστευω η καλυτερη σκηνη τους σε ολη τη σεζον εδειξαν τοσο εντονα και αληθινα συναισθηματα! : respect : 2.αγγελα-κυριακος εννοειτε ''ομορφια μου''καλα μου ελειψε πολυ απαιχτος και παντα on line Penguin 3.στεφανος-μελιτα=επιτελους μετα απο τοσα επεισοδια ειχαν και μια καλη σκηνη μαζι!!!χωρις τη μελιτα να ουρλιαζει!!!και για το τελος βεβαια αφηνω4.νορα-λουκα=νομιζω πως σημερα καταλαβαμε οτι οχι μονο η νορα αλλα και ο λουκας ειναι ερωτευμενος Love ειδικα σε εκεινη τη φαση που του λεει η νορα''εγω θα ειμαι παντα διπλα σου''και μετα της λεει ο λουκας''το ξερω μικρο μου το ξερω''την κοιταζε σα να ηθελε να την αρπαξει να της πει ποσο ερωτευμενος ειναι μαζι της και να την τρελανει στα φιλια!!!πειτε μου ρε παιδια μηπως κανουν τα ματια μου πουλακια επειδη θελω απελπισμενα να τους δω μαζι!πειτε μου γιατι θα τρελαθω!!!καλα το αλλο που ο λουκας θελει να παντρευτει την νταιζη δε το σχολιαζω vomit λες και αν το κανει ο αρης θα εχει μια φυσιολογικη ζωη
χρονια πολλα χριστινακι !δεν κανουν τα ματια σου πουλακια ολοι ξερουμε οτι ο λουκας ειναι τρελαααααααααααααααα ερωτευμενος με την νορα εκεινος δεν το ξερει ακομα Love! :?: ξεχασες τις ζηλιες με τον μητσουλα :?:
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Nikol13 Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:22 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:καλως ηρθες και απο μενα Nikol13
Σευχαριστω πολυ και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να χαιρεσαι το ονοματακι σου!!!! :D
Nikol13
Nikol13
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νίκαια!
Ασχολίες : Σινεμά και τα ΣΚ χορός.......

Δημοσίευση από T2eNnh Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:23 pm

evanna έγραψε:
Nikol13 έγραψε:
Οντως...η Νορα ετσι και αλλιως ειναι απο τις πιο καλοντυμενες της σειρας! :D
Αλλα αν συνεχισουμε τα στυλιστικα σχολια μας βλεπω να βγαινουμε εκτος θεματος!Χιχι! lol!
ολες ειναι παντα καλοντυμενες ςτα μυστικα και ολες ΚΟΥΚΛΕΣ
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:28 pm

εγω τις ζηλιες δεν τις ξεχασα!!!ξεχνιουνται αλλωστε!!!οι σεναριογραφοι ομως μας δειχνουν οτι τις ξεχασε ο λουκας
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:37 pm

Clarabelle έγραψε:

Παρουσιάζουν τις δύο γυναίκες να κάνουν ακριβώς τα ίδια και τους δύο άντρες επίσης.
Οι άνθρωποι όμως έχουν ο καθένας τη μοναδικότητά του ανάλογα με το χαρακτήρα και τα βιώματά τους. Αυτό που στην Εύα ίσως και να είχε μια δικαιολογία λόγω προτέρου βίου, στη Μελίτα δεν είναι φυσιολογικό. Αυτό που για το Μάνο είναι λάθος δεν γίνεται να το επαναλαμβάνει και ο Στέφανος γιατί είναι άλλοι άνθρωποι με άλλη ανατροφή και άλλα βιώματα.

Μα τόση ασυνέπεια? Τι νόημα έχουν όλα αυτά,τρέχουν να προλάβουν τι? Που είναι ο έρωτας που γεννιέται σιγά,σιγά και θα μας πάρει μαζί του σε ένα μαγικό ταξίδι?
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από T2eNnh Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:41 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:εγω τις ζηλιες δεν τις ξεχασα!!!ξεχνιουνται αλλωστε!!!οι σεναριογραφοι ομως μας δειχνουν οτι τις ξεχασε ο λουκας
προσ το παρον ελπιζω γιατι εδεμ χωρις νορα λουκα δεν...............
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:45 pm

DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Μα τόση ασυνέπεια? Τι νόημα έχουν όλα αυτά,τρέχουν να προλάβουν τι? Που είναι ο έρωτας που γεννιέται σιγά,σιγά και θα μας πάρει μαζί του σε ένα μαγικό ταξίδι?

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΑΜΕ ΣΕ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ! ΟΥΤΕ Η ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΤΙ! ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ Κ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ! Love!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:47 pm

aggeliki έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΑΜΕ ΣΕ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ! ΟΥΤΕ Η ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΤΙ! ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ Κ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ! Love!

Σ αυτό έχεις απόλυτο δίκιο. Η συγκεκριμένη ιστορία είναι αυτή που μπορεί να μας πάρει μαζί της.
Απλά επειδή ο Σταύρου είναι υπέροχος σαν ηθοποιός και σε μένα τουλάχιστον έχει αποδείξει οτι μπορεί να με ταξιδέψει θα ήθελα κάτι περισσότερο στη δική του ιστορία.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 9:53 pm

ετσι ειναι!!!ολη η διαδρομη που εχουν κανει με το ζευγαρακι μας ειναι πραγματικα πολυ προσεγμενη και καλοφτιαγμενη!!!ετσι το καλο πραγμα αργει να γινει!!!αλλα αμα γινει........δεν ξεκολλας με τιποτα huhu
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Παρ Δεκ 25, 2009 10:00 pm

Clarabelle έγραψε:
aggeliki έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Σ αυτό έχεις απόλυτο δίκιο. Η συγκεκριμένη ιστορία είναι αυτή που μπορεί να μας πάρει μαζί της.
Απλά επειδή ο Σταύρου είναι υπέροχος σαν ηθοποιός και σε μένα τουλάχιστον έχει αποδείξει οτι μπορεί να με ταξιδέψει θα ήθελα κάτι περισσότερο στη δική του ιστορία.

ΜΩΡΕ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ! ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ Snif Snif
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης