Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap58%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 58% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 38

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:00 pm

Δε μου άρεσε καθόλου το επεισόδιο! emmm Έχω πλέον την αίσθηση ότι πρωταγωνιστές δεν είναι η παρέα της Φεγγαρόπετρας, αλλά όλοι οι υπόλοιποι! Νόρα-Λουκάς ένα λεπτό σκηνή; Ζήτημα! Τόσο πολύ... Βαρέθηκα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:01 pm

konstantina έγραψε:Δεν καταλαβα κατι!Τι εκαναν οι κουκουλοφοροι;;
Αν κατάλαβα καλά, εννοείς αυτούς που έβαζαν τους πίνακες στο σπίτι του Μάνου μετά από διαταγή του Χρήστου!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:02 pm

τελειο το επεισοδιο..!!
κατρανιδης και πετρακης : respect : : respect : : respect : εδωσαν ρεστα!!!
θα σχολιασω μονο το τελος.η μελιτα μου φανηκε απογοητευμενη πολυ τη λυπηθηκα!περιμενω να δω την αντιδραση της ευας σε αυτο.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την konstantina στις Δευ Δεκ 28, 2009 8:04 pm, 1 φορά

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:02 pm

Eπιτέλους ένα επεισόδιο απ τα παλιά.
Δάνης Κατρανίδης τεράστιος Klap
Όλο το επεισόδιο δικό του σήμερα

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:03 pm

sifantid έγραψε:
konstantina έγραψε:Δεν καταλαβα κατι!Τι εκαναν οι κουκουλοφοροι;;
Αν κατάλαβα καλά, εννοείς αυτούς που έβαζαν τους πίνακες στο σπίτι του Μάνου μετά από διαταγή του Χρήστου!
Ναι.Μετα καταλαβα τι εκαναν απλα στη αρχη μπερδευτηκα.Ευχαριστω για τη διευκρινηση :D

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:04 pm

Kατι λίγα για αρχή!

Ψήφισα το επεισόδιο πολά καλό για 3 λόγους:

1) Για την καταπληκτική ερμηνεία του κου Κατρανίδη! Α ρε Νίκη τη έχασες Καταπληκτικός ήταν!

2) Γιατί δεν είχε πολύ Μελίτα εκτός από την αρχή μόνο, βαριέμαι να την βλέπω πια αυτή την κοπέλα!

3) Για τη σκηνή που η Μαρίλια λέει "μαμα?" και απαντούν η Αγγέλα και η Εύα μαζί!

Μόλις το κατεβάσω, σήμερα που δεν βαριέμαι να το ξαναδώ, θα το κανω μια επανάληψη και θα σχολιάσω αναλυτικά!

Άκουσε κανείς τι είπε το Νοράκι στο Λουκάκο την ώρα που έφευγε από το σπίτι της?

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Amalia_1297 Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:04 pm

Τι να πω...Δεν ευχαριστηθηκα επεισοδιο σημερα.Μου αρεσαν ομως πολυ η σκηνες Λουκα-Νταιζης(της τα χωσε κανονικα)και Αμαλιας-Πετρου.Καλα εβαλαν ΜΟΝ ΜΙΑ σκηνη με Λουκα και Νορα... Grrr
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:06 pm

Στέφανος-Ρούσσος-Μελιτα Ο Ρούσσος ένα ελαφρύ εγκεφαλικό το έπαθε!
Ε, λίγο είναι, πρίν από μία ώρα είχε δεί τον Στέφανο να φωνάζει στον Μάνο ΄΄μακριά απο την Εύα΄΄ κ τώρα τον βλέπει να φιλάει το κατινάκι! Και την κορούλα του την ξέρει ,το κατινάκι να έμεινε μονο στο φιλί γίνεται …δεν γίνεται?
Το γυαλίσαμε κ το τραπεζάκι Πετράκι, προοδεύει καλεεέ στο παρκέ θα έμενε η γυναίκα?
Όλα τα λεφτά μου για να μάθω τι σκεφτόταν η Μελίτα! Μήπως τι ξέχασε να πάρει απο το μπακάλη? Αλλού για αλλού,άντε κ σ’ ανώτερα…έχουν να δούν τα ματάκια μας ακόμα…αυτό θα πεί καλέ καταπληκτική ερμηνεία…να γίνεται ο κακός χαμός κ εσύ να σκέφτεσαι αν πήρες γάλα η όχι!
Ο Στέφανος τι του έλεγε του ρούσσου….? Τον έστειλε τον άνθρωπο χρονιάρες μέρες!

Πέτρος- μελίτα Χααααα! Ο στέφανος της χάρισε το σπίτι,οπότε η Μελίτα μπορεί τώρα να ζεί καλά εκεί ,γιατί τα λεφτα του Λαζαρίδη είναι καθαρά!Ελεος κοπέλα μου!

Ενα καλο απο την σκηνη ειναι οτι δεν τς κάναν κοντινά πλάνα,την πήραν πρέφα!

ΕΥΑ!!!! : respect : : respect :

Κατρανίδης-Πεφάνη εξαιρετικοί ηθοποιοί,εξαιρετικοί! : respect :

Μελίτα-Μάνος Μελίτα πιο δυνατά κοπέλα μου δεν σ άκουσαν στο Ελ Βενιζέλος!

Μπέλοσ-Νόρα Να κ ένας σωστός άντρας στην σείρα!

Νταίζη-Λουκάς Θέλω να δείρω την Νταίζη..πειράζει? maaaad

Η Μελίτα στην σκηνή με την μικρή κ την Αμαλία μ άρεσε, αντίθετα στην σκηνή που μίλαγε με την Αμαλία, χάλια……όταν πρεπει να βγάλει το συναίσθημα….απλά γελοιο!

Ο Μάνος το ίδιο παραμύθι! ‘Ελεος δεν βαρέθηκε!

Πολύ καλό το επεισόδιο!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:09 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Άκουσε κανείς τι είπε το Νοράκι στο Λουκάκο την ώρα που έφευγε από το σπίτι της?
Δεν άκουσα κάτι και τώρα θα με κάνεις να σκάσω! Rolling Eyes
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:09 pm

Δεν είπε ο Λουκάς καληνύχτα και κατι είπε η Νόρα και γύρισε και την κοίταξε? /S

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:10 pm

sifantid έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

λέει ο λουκάς θα τα πούμε και κάνει η νόρα
<τι να πούμε;;;>με παράπονο...
νομίζω..αν κάνω λάθος διορθώστε με...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:11 pm

Συγνώμη να ρωτήσω κάτι;
Η Στεφανομανούλα είναι έγκυος;
Το γιατρό που της έφεραν τον ξέρω είναι γυναικολόγος κουράριζε τη Ρεγγίνα όταν ήταν έγκυος gelio gelio

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:11 pm

anastasia20 έγραψε:
sifantid έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Δεν το πρόσεξα... Ε, εντάξει! Δε μου κέντρισε το ενδιαφέρον...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:12 pm

Clarabelle έγραψε:
Συγνώμη να ρωτήσω κάτι;
Το γιατρό που της έφεραν τον ξέρω είναι γυναικολόγος κουράριζε τη Ρεγγίνα όταν ήταν έγκυος gelio gelio
Καλά, τι θυμήθηκες!!! Penguin
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:12 pm

Έχασα αρκετό απο το επεισόδιο αλλα ήταν η πρώτη φορά που ψήφισα τέλειο, αν και είχε κάποια βαρετά σημεία.

Καταρχας η Αμαλίτσα (θεά : respect : ) έδωσε ρέστα. Και στην σκηνή με τον Πέτρο αλλα και όταν μίλαγε στην Μελίτα.

Ο Λουκάς στο εστιατόριο και στο μαγαζί της Δάφνης επίσης έδωσε ρεσιτάλ με ατάκες.

Εμένα μου φτάνουν αυτά. Ομολογώ οτι βαρέθηκα τον Μάνο ( σόρυ αλλα δεν μου αρέσει ο Μπουγιούρης στο ρόλο του σοβαρου/κακού παιδιού) , βαρέθηκα με τον Στέφανο και την Καρτάλω, βαρέθηκα την κλάψα της Μελίτας, και βαρέθηκα την Εύα στα σκεπάσματα να μυξοκλάιει.

Περιμένω πως και πως το αυριανό , που επιτέλους θα δώ την Μελίτα να τα πάρει και λίγο με τον Στέφανο ( δεν μπορώ τα παρακάλια, με αναγουλιάζουν ), και την Νόρα με τον Γαρύφαλλο....

Αμαλία ΟΕΟ !!

ΥΓ: έχει παρατηρήσει κανείς οτι τα αυτια του Κατρανίση μοιάζουν λίγο με τον Mr.Spok (Star Treck) ???
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:12 pm

Clarabelle έγραψε:
Συγνώμη να ρωτήσω κάτι;
Αυτο να δω κι ας μην ξαναφαω πραλινα!! gelio gelio

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:13 pm

Clarabelle έγραψε:
Συγνώμη να ρωτήσω κάτι;

Τι θυμάσαι κ εσύ gelio gelio
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:17 pm

Ένα και μόνο σχόλιο

Επεισόδιο 268 = Κατρανίδης ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ

Εκπληκτικό "η Μαρίλια λέει "μαμά;" και απαντούν μαζί Αγγέλα και Εύα"
Μπέλλος: Πολύ σωστό τον βρίσκω.
Τελικά ο Στέφανος το κατάφερε και οι δύο πιστεύουν ότι το κάνει για αυτές.

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:18 pm

Της λεει ο Λουκας''θα τα πουμε''και εκεινη λεει''τι να πουμε?''
Και αφου απαντησα στην ερωτηση της Τζινας ξεκιναω λεγοντας οτι το επεισοδιο ηταν παρα πολυ καλο σημερα!
Ο Κατρανιδης εδωσε ρεστα σημερα!Απλα: respect : Η συζητηση του με την Αμαλια κορυφαια!!!Η Αμαλια κλασσικα θεατρο του παραλογου!
Η σκηνη του Μανου και της Ευας παρα πολυ ωραια....αυτοι οι δυο ειναι υπεροχοι μαζι ακομα και οταν τσακωνονται!
Η Στεφανομαμα μια χαρα τον παιζει το γιοκα της και εκεινος δεν εχει παρει χαμπαρι τιποτα!Παντως μονο που βλεπω το υφος αυτης της γυναικας σκιαζομαι! :pale:
Η Νταιζη ειναι γνωστο οτι δεν παει καλα!Ειναι πραγματα αυτα που ελεγε στο Λουκακο!Ας τη μαζεψει καποιος γιατι δεν μπορω! Kotsides
Δαφνη και Νικολας->Μου αρεσει που τους βλεπω αγαπημενους!!!
Η σκηνη Μελιτας-Μανου δεν μου αρεσε!Η Μελιτα συνεχιζει το χαβα της...μου αρεσει που του λεει οτι δεν θα του συγχωρησει ποτε οτι αγορασε το σπιτι με ξενα λεφτα ενω ξεχασε πολυ γρηγορα τα παιδακια που πεθαναν απο τη μολυνση!Τι να πω... wall
Τωρα περιμενω τα αυριανα που ολοι θα στησουν το Καρταλη στον τοιχο!Καλα να παθει! :twisted:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:18 pm

πολυ καλο επεισοδιο...πολυ γελιο..αυτο για τον μπελλο και την πιστα το σκεφτηκ και εγω...τελεια εξελιξη 9α ειναι!!!!!!!!!!!!!!πε9ανα στο γελιο με πετρο-αμαλια και λουκα-νταιζη...κα9ολου οδυσσεας και αρης σημερα...τι απολαυση ηταν να βλεπεις να περνανε χειροπεδες στο νταιζουλιιιιινννιι...ο λουκας ειναι ηλι9ιος αρνη9ηκε στη νορα το δειπνο για να φαει με το γαρυφφαλο και την αφησε χριστουγεννιατικα μονη της?ενταξει βρε δημητρη μου..υο καταλαβαμε την γουσραρεις και εχει τρομερο χιουμορ και το κυριοτερο?ΔΕΝ ασχολυται με τον χαλυβα..αλλα καλα βρε δμτρ μου..μας τα χεις πρηξει...δλδ μια φορα δεν εχετε μιλησει..και κα9ε φορα που βγαινεται μονο για μασαμπουκομα πατε..αφου δεν την ξερεις εκτος απο ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ και την ομορφια το μονο που ξερεις για τν νορα ειναι με ποιο χερι κραταει το πιρουνι!!!!!!!!εμα πια...βρε λουκακο μου ΒΡΕ ΛΟΥΚΑΚΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!παλι ο εγωισμος υψωσε σημαια..αυριο 9α σου φερω κατι μοιρολογηστρες γνωστες μου...μουρλια..να κλαινε την μοιρα σου μελωδικοτατα....βρε αγαπουλες μου αλεξανδρο τον λενε τον αμιρο..Α-ΛΕ-ΞΑ-ΝΔΡΟ. ο μανωλακης ο κακομοιρος τι σας φταιει και τον λι9βολειτε?η αντιγονομαμα βρε πως καταφερε και ανεβασε πυρετο?ετσι?την πετροβσιλη μου 9υμησε που ετριβε το 9ερμομετρο..ετσι και το αντιγονακι η ζηνοβια οπως λεει και το ασμα το τριψε για να αποφυγει το παρισι..παλι καλα που δεν ειπε στο μεγα αλεξαντρο οτι την ζαλιζει το αεροπλανο για να απολαυσει την εκδικηση..και τελος η 9εικη ατακα του λουκα απο τα προσεχως...
-ποιοι πινακες?
-της ΔΕΗ!!!!!!!!!!!
αυτα..
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:19 pm

Σήμερα ο Κατρανίδης καταπληκτικός.
Ο άνθρωπος είχε ακούσει μια ώρα πριν τον Καρτάλη να λέει κάνω πίσω για την Εύα και μετά μπροστά στο καμάρι του τον ακούει να λέει κάνω πίσω για τη Μελίτα. Έχει άδικο τώρα να της λέει πρόσεχε;
Τα συναισθήματά του πάντως ανάγλυφα, και οι ατάκες του απ τις καλύτερες που έχει πει σε ολόκληρη τη σειρά και δεν είναι και λίγες.
Αυτό που η Μελίτα λέει αγαπάει την Εύα αλλά είναι ερωτευμένος και αγαπάει κι εμένα τον έστειλε τον άνθρωπο.
Έβαλε και φωνή και μου άρεσε τρελά.
Τώρα αναρωτιέμαι μιας και ο Στέφανος έβαλε το μπαμπάκα φυλακή, με το σπίτι που της χάρισε τι θα γίνει;
Αναζητείται βίλα επειγόντως να στεγαστεί το κορίτσι.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:20 pm

Rachel πάντως τη μπηχτή για το Δημητράκη την πέταξε δεν κρατήθηκε!!! Ζηλεύει μωλεεεεεεε

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:22 pm

Σήμερα το γλίτωσε το εγκεφαλικό ο Ρούσσος τελικά....Όλο οικιακές βοηθούς αλλάζει η Μελίτα?? 😕 Πριν είχαν την Αγγελική και σήμερα την Ιωάννα....Ο Λουκάκος πολύ μπερδεμένος :( Η Νόρα τα χει παίξει με τον Μπέλλο αυτό θα πει στενό μαρκάρισμα....Penguin όλε τέλειο το επεισόδιο συνέλαβαν και τη Νταίζη άρα δεν θα χει πάτημα σαν <<άξια>> μάνα να διεκδικήσει την επιμέλεια του Άρη Palamakia cake

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:24 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Rachel πάντως τη μπηχτή για το Δημητράκη την πέταξε δεν κρατήθηκε!!! Ζηλεύει μωλεεεεεεε

Μια και ζηλεύει βρε κορίτσια γιατί δεν παίρνει τον Οδυσσέα τον Αρη και τη Νόρα να ζήσουν όλοι μαζί και να στείλει το χταπόδι της πίστας στα αλήθεια για βρούβες;
Πάντως τι κακό κι αυτό μόλις ακούσαμε το Δημήτρη να λεει για μια γυναίκα αράχνη όλων το μυαλό πήγε στη Νταιζούλα, γιατί άραγε;

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Δεκ 28, 2009 8:24 pm

anastasia20 έγραψε:
sifantid έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

anastasia έτσι ακριβώς όπως τα λες :(

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης